Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:17 pm

Sramota me. facepalm facepalm facepalm facepalm
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:18 pm

Ako je tebe sramota, ja onda treba da se zakopam u zemlju. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:20 pm

Ajde, nećemo se natjecati. smeh Tu smo negdje. S tim da računaj da je moj puno mlađi. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:22 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
A moj oženjen sa dvoje dece. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:23 pm

Ima i ovaj dva sina. Dva.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:25 pm

Ali je razveden. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:25 pm

Je, canim. I ne vjerujem da je sam. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:26 pm

Ali ajde nek' ti bude - moje su prokletstvo oženjeni, a tvoje mlađi. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:26 pm

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 9:26 pm

Ups. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 10:08 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyFri Jan 04, 2019 10:20 pm

Kako li su ovo sad izvukli za Cagu?

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 1:09 am

Poncha ::
Slike za reklamu sam vidjela danas još pa sam i očekivala da si ih postavila. Još da je i video za reklmu.

Mene su toliko oduševile slike da se nisam ni setila da kukam zašto nema videa. smeh Jel' će ga biti uopšte?

Poncha ::

smeh  naklon Baš mi je drago.

A šta ti je smešno? lol!

Poncha ::

Sad je Pavelova era nastupila.  naklon  :cereeeeek:

Aynen oyle. :cereeeeek: <3

Poncha ::

Ovdje mi je ipak najslađi i najbolje ispao. Opet naočale preko ušiju.  smeh

Isto sam pomislila dok sam gledala, odmah sam bila u fazonu Moram Ponchi da pokažem ovu sliku, ima odmah da prokomentariše naočare preko ušiju. smeh :cereeeeek: smeh

Poncha ::
Je li njega uvijek trebaju zvati na telefon kad je u krevetu? lol!

Ah ti ruski klišei prekidanja seks scena. lol!

Poncha ::

Znaš ono kad promisliš - pa neće valjda i ovo uspjeti otpjevati - pa on nadmaši i to moje očekivanje. Tako da sad u startu očekujem da može sve. :cereeeeek: Doduše, sad ja lagano i prestajem biti objektivna jer sam previše pustila ga u srce. lol!

Daaaa, baš to dobro znam! :cereeeeek:
Tako da i ja se pozdravljam sa svojom objektivnošću, iz istih razloga. lol! :cereeeeek:

Poncha ::

Tvoj i moj problem su velika očekivanja. lol!

smeh pice

Poncha ::
Kako? Meni otvara.

Ne znam, meni neće. tuzni

Ma mali zna svašta nešto.  :cereeeeek:

Poncha ::
Moj Caga neće ni za koga izvoditi striptiz. durica Pogotovo ne kad ti imaš još neke planove i ne stajanje na striptizu.

smeh smeh smeh
Šta si se odmah prepala, nisam ni mislila tako nešto, zato i kažem bolje da joj se skida Stas. lol!

Poncha ::
Lako tebi kad imaš kumu po pameti sličnu.  :P

smeh cmok-cmok

Poncha ::

Pa to je on najviše njoj i rekao. Ali njoj očito na jedno uđe, a na drugo iziđe.

Prvo sam htela da napišem guska glupa, ali onda sam shvatila da je bolje što tako radi, jer ga time sve više udaljava od sebe i približava meni. lol! Tako da, Agata, hvala ti i samo nastavi tako. :P đavolko

Poncha ::
Ili nisi iskrene ili su prešli preko svega. Ili su samo dobri govornici. lol!

Eno ih opet se svađaju i u novoj godini. smeh

Sara Ulusoy ::
Kolaze mogu da sredim tek sledece nedelje. Sacekale su me sve obaveze koje sam odlozila zato sto sam bila bolesna i u haosu sam.

Naravno, kad god tebi odgovara ti mi samo reci da ti spremim slike. Mada to može i Poncha, dovoljno je upoznata sa kumom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 1:10 am

Ove slike sa snimanja U kavezu obećavajuuuu oho-ho oho-ho oho-ho

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 W2bk6nvOUr4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 K_Lc369-wIQ Ne vidim najbolje, ali iskreno se nadam da ovo nije Agata. moli se
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 8:57 am

Mrs BugeVuge ::
Mene su toliko oduševile slike da se nisam ni setila da kukam zašto nema videa. smeh Jel' će ga biti uopšte?

Eto vidiš, ja i za tebe mislim. lol!

Ne znam je li ovo bilo samo neko snimanje za plakate, magazin i tome slično ili video reklama za recimo TV?
Ako je za to bilo onda možda očekujem barem neke snimke sa seta.
Ali zar ne bi bilo odlično, kad im je već on faca i model, da bar ovako? Točno je šteta da ne iskoriste i Pavelov glas kao ovdje i ovdje.
Glupo mi je da uzmu njega samo da bi bio na slikama.

Mrs BugeVuge ::
A šta ti je smešno? lol!

I zaboravila sam bila o čemu sam pisala pa sam trebala ići provjeriti.  smeh

Pa zato što će te ovaj koštati glave, a ne Stanko.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Isto sam pomislila dok sam gledala, odmah sam bila u fazonu Moram Ponchi da pokažem ovu sliku, ima odmah da prokomentariše naočare preko ušiju. smeh  :cereeeeek:  smeh

smeh A zato ti. Kako neću prokomentirati kad je tako čudno da tako drži.

Mrs BugeVuge ::
Ah ti ruski klišei prekidanja seks scena. lol!

Pa ja ne znam jesi li ti ikad meni postavila išta da ih telefon nije ometao.  smeh Ne daju čovjeku ni malo vremena.

Mrs BugeVuge ::
Tako da i ja se pozdravljam sa svojom objektivnošću, iz istih razloga. lol!  :cereeeeek:

Ja sam se s Cagom odavno pozdravila s objektivnošću, još tamo u Medceziru. Ali evo sad i s Markom. Za mene kakvi jesu da jesu - najbolji su. :cereeeeek: Nije što su moji, nego su najbolji. lol!
Tako da, dobrodošla u klub.

Mrs BugeVuge ::
Ne znam, meni neće. tuzni

Na kraju krajeva nije ni bitno, jer najbolja mu pjesma te večeri i nije postavljena.

Uf, toliko sam zagrižena da jedva čekam večeras novu emisiju. Dođe mi kao kad iščekujem cijeli tjedan epizodu serije. facepalm

Mrs BugeVuge ::

smeh  smeh  smeh
Šta si se odmah prepala, nisam ni mislila tako nešto, zato i kažem bolje da joj se skida Stas. lol!

Ja to samo pušem na hladno.  lol!

Ne znam ja s tobom nikad. lol!  Ja jadna mislila ( facepalm ) da će Stanko se samo skidati, kad ono ti svašta nešto još tu ubrojila pa da ja držim Cagu dalje od svega toga.  lol!
Svakako je sigurnije da se Stanko skida.

Mrs BugeVuge ::
Prvo sam htela da napišem guska glupa, ali onda sam shvatila da je bolje što tako radi, jer ga time sve više udaljava od sebe i približava meni. lol! Tako da, Agata, hvala ti i samo nastavi tako. :P  đavolko

Pa bravo! To je duh!  naklon

Mrs BugeVuge ::
Eno ih opet se svađaju i u novoj godini. smeh

Onda je to možda bila čestitka reda radi.

Mrs BugeVuge ::
Naravno, kad god tebi odgovara ti mi samo reci da ti spremim slike. Mada to može i Poncha, dovoljno je upoznata sa kumom. lol!

Ako ti Poncha bude birala sliku bit će ti ona slika koja ti je bila na profilnoj prije.  lol! To uopće nema dileme.

Ali nisi rekla koji ide u veći dio kolaža, koji u manji. :P Yani, koji stoji na prvoj crti bojišnice.

Mrs BugeVuge ::
Ove slike sa snimanja U kavezu obećavajuuuu oho-ho oho-ho oho-ho

Itekako obećavaju.
I svakako su bolje od 'mlađahnog' iz ove serije koju sad gledaš.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ne vidim najbolje, ali iskreno se nadam da ovo nije Agata. moli se

Hm... Ne vidim ni ja, niti toliko poznajem njenu facu, ali mi se čini da to jest ona. facepalm

I gdje su ovo? U kadi?  wow
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 9:29 am

En popüler fantastik diziler
Dobra pozicija Protectora.




BugeVugova,  ovu pjesmu ne trebaš gledati, ali pusti nekad dok nešto budeš pisala, onako usput.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 10:35 am

Čekala sam i čekala. Ali misle li ovi iz Ellea ove godine objaviti ovakav video?

 :cereeeeek:

Uh, kako li ga je ova izljubila. srca



Bu arada, BUgeVugova, probaj onom nesretnom smajliću koji je prvotno nosio Cagino ime promijeniti ime, tj. dodaj mu 1 pa nam možda ovaj smajlić kojeg sam ja, tobože, pokvarila bude imao smisla. lol! Čini mi se da se isto zovu. Ili ovog prvog stavi neko drugo ime.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 10:55 am

Je li odjavljivanje sa Netflixa samo cancel membership?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 10:58 am

Mislim da da. Poslat će ti na mail potvrdu da si se odjavila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 5:01 pm

Poncha ::
Bu arada, BUgeVugova, probaj onom nesretnom smajliću koji je prvotno nosio Cagino ime promijeniti ime, tj. dodaj mu 1 pa nam možda ovaj smajlić kojeg sam ja, tobože, pokvarila bude imao smisla. lol! Čini mi se da se isto zovu. Ili ovog prvog stavi neko drugo ime.

Poncha, ti si genije! naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 5:02 pm

stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 QbBC2dGzz8Q

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 KK6oE4rGUII

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Cg0OOKD3Zps

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 YSn-eVM33qA Stas1
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 6:35 pm

Mrs BugeVuge ::
Poncha, ti si genije! naklon

Jesam li ja tebi rekla da ne znam primati komplimente? facepalm lol! sramezljivko

Ali drago mi je da kad sam već ja "pokvarila", onda i ja riješila problem.
Jer, ipak sam ja donekle bila kriva. smeh Da nisam rekla da promijeniš ime od Cage na nešto drugo sve bi funkcioniralo i ne bi umjesto smajlića bile neke šifre. Samo što ja nisam donedavno ni skužila o kojem se smajliću radi. smeh



I drago mi je da je ovaj odrastao. lol! Puno mu bolje stoje godine. lol! topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 6:37 pm

Saro, najavljuje li ovo Ranini u rukavicama treću sezonu?

https://twitter.com/raninimanini/status/1081602175883710464
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 6:39 pm

I, je li ona ovo spominje kraj godine?
https://twitter.com/raninimanini/status/1081593525790232577

facepalm molimmmm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptySat Jan 05, 2019 8:53 pm

BugeVugeova, znaš ono što si pitala noćas zašto se smijem? E pa smij se ti i meni slobodno. lol! facepalm

Evo su mi reklame. Marko će i mene dotući. Zeznuto je kad padneš na nekoga ne (samo) zbog fizičkog izgleda. :cereeeeek: Diiiiiiiivaaaaan je.
Gledam emisiju jer ne mogu dočekati da se postave na YT isječci. lol! I moram ti priznati, kad netko drugi pjeva samo mi pogled leti gdje i pokraj koga ovaj sjedi.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: