Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Dec 05, 2018 11:24 pm

Ja usporedbe mrzim. I svaki put mi svaka usporedba pokvari raspoloženje. Jedno je kad se traže pozitivne stvari, a drugo je kad se namjerno to radi da bi se pljuvalo drugu.

Ok, haljine jesu slične i obe su užasne. Aycina je za nijansu bolja jer je jednobojna i nema dekolte koji mi je očajan. Kostim mi je isto Aycin bolji, mada mi je kod Serenay draže što nema kajiša.
I što sad kad sam to rekla? Da ja trebam nešto odabrati, odabrala bih prije Serenayin kostim jer ne volim baš pokazivati pupak.
Ali kakvo pobogu kopiranje. Cure su obukle ono što su im stilisti dali i turski kreatori napravili.


Последњи изменио Poncha дана Wed Dec 05, 2018 11:28 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Dec 05, 2018 11:27 pm

To što je Tuba starija ili bilo koja druga glumica meni hic ne smeta, a sigurna sam da to ne bi smetalo ni Cagi. Nju ne smatram dobrom glumicom i to je razlog.

Saro, baš za Hazarinu haljinu se slažem. Odlično joj stoji jedino mi malo gornji dio bode oči, ali s obzirom na to kakve su promašaje imale ostale, ona je super.

O Ayci privatno ne znam ama baš ništa. Ja ne znam niti koje je cura godišnje. Toliko o tome.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Dec 05, 2018 11:38 pm

Mi puno njih, čini se meni, nismo vidjele. Recimo bila je i Engina draga tamo. Na kraju ispada da je cijelo vrijeme bila s Esrom. Možda i s Atalayem.
Možda su tako i neki glumci bili koje nismo vidjeli.

Doduše, ja sam se isto pogubila večeras u praćenju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Dec 05, 2018 11:38 pm

Iako mi se na prvu činilo da su svi živi tamo, nije baš tako, sve više i više mi pada na pamet ljudi koji nisu bili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyWed Dec 05, 2018 11:44 pm

Meni je sve zatrpano Cagom i Kivom. Sve. Znači da ih ljudi zbilja vole. Ja ne znam kako to ne vide ovi koji rade filmove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 12:09 am

Mrs BugeVuge ::
Jesam, nego nisam htela ničim da ti skrećem pažnju sa Cage. Verovatno ću noćas da ti detaljno odgovorim na ceo onaj post, pa ću tad i o NG.

Meni su Alma&Krešo definitivno. :cereeeeek:

I da si odgovorila ne bi mi skrenula pozornost jer sam totalno u Cagi.

Mrs BugeVuge ::
Ok, neću da se smejem, neću da se rugam, na kraju krajeva nije ništa neočekivano i čudno. lol!

Neka ti bude.

Mrs BugeVuge ::
Koja dva klipa, ovaj cliche i ovaj dole sa Okanom i Aycom? To sam pogledala, naravno da mi se prvi više sviđa, napetiji je i zanimljiviji. he-he Ali nije ni ovaj drugi loš. Okan. topić
Deluje ovo dobro, skroz je stil snimanja i fotografija na američki fazon.

Zato je meni i bio sporan prvi, a ne drugi. Doduše, prije je objavljen ovaj s Okanom i Aycom.

Mrs BugeVuge ::
Ah, tvoji gifići. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Nemoj mi spomnjati gifiće jer ću izgifirati sve sekunde Cage i Kive. facepalm

Mrs BugeVuge ::
Moram da kažem - Eylul trenira Yamana. lol! :cereeeeek:

smeh smeh smeh smeh smeh Kad nitko, onda nas izdaju u vlastitim redovima.

Mrs BugeVuge ::
Ali zašto Hazar ima obrijano pola glave? I don't like it.

A vidim ti to tek sad saznaješ, a mi o tome pisali prije devet mjeseci. Tamam. Vidim kako nas čitaš.
To joj je stajling za seriju. Opasna djevojka.

Mrs BugeVuge ::
Ja ništa ne mogu da razaznam na ovom snimku. mislilac

Pa drži neko dijete, djevojčicu.

Mrs BugeVuge ::
Uh, mnogo daleko.
Mada, u principu šta se čudim kad to otprilike i jeste period na koji se čeka nova sezona.

Nisam ja sigurna da je ovo istina, zato sam i pitala Saru. Ali dobro je ako i tad bude. Iako je meni predugo.

Mrs BugeVuge ::
Živa jesi, a kako je zdravlje? lol!
Koliko vidim, pošto si tu, uspela si da se uskladiš. Kako prošla utakmica?

Pa dok tipkam, dobro je.

Uspjela sam. Cijelo vrijeme sam pratila na mobitelu, koristila mobilni internet, a onda u poluvremenu i nakon sam došla na laptop i onda opet kad je završila utakmica. Srećom, ovaj je otišao drugu utakmicu gledati negdje drugo. Jer je mislio da je meni serija. smeh

A kako su ostali, nikako i gore od nikako. ljutko

Mrs BugeVuge ::

Jednoj zamalo zagoreo ručak. lol!
smeh Ali nije.






https://twitter.com/ktatlitugnews/status/1070453133573271552 :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 12:10 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 12:24 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 12:44 am



naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:02 am

Ustala sam prerano, ali mi se uopće ne spava.

Baš me ovo sve razbudulo. Zašto i mi sad ne možemo odgledati seriju?  tuzni


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy Ah be, neka i mene zagrle i poljube. Kad vidim Cagi bore smijalice znam koliko je sretan.  :cereeeeek:

Ali pazite pokreta oblizivanja. Kod jednog i drugog!  smeh
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

A vidi ovo. Hvala, Kivo, zato što si ga razveselio. Caga je sretan, a kao i da mu je neugodno. Bebegim benim.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy  :cereeeeek:

Ali kako su isti...
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

A i zahvalio mu je.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:04 am

Kako da ja sad odem spavati?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:09 am

Ja ovog Kivu volim kao i Caga, kao brata.

Da su bar i sad zajedno na zabavi. Nadam se da jesu ako Kivo nema set ujutro rano.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:13 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy

Saro, nemoj da ti zapovijedam, u tri rečenice kaži mi što je rekao Kivo o Cagi, a što Caga za Kivu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:34 am

Mislim da će meni biti zanimljiviji odnos ovih troje nego sama Hakanova misija, ama neyse. Bitno je da je on ovakav.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy Ali opasna je ova Leyla.
Bit će ona baya baya zeznuta i vatrena s njim. Prvo o njemu misli svašta, a sad bi mu već kravatu namještala.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy Aj ti objasni što ti je. smeh smeh smeh smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy BugeVuge, s kojom se slažeš? Ja mislim da si ti već na Zeyninoj strani. lol! Neyse, vidi Hakana, on kao da tenis gleda i prati lopticu koju one dobacuju. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy A vidi mu face. naklon smeh Kao da uživa. A i ova Leyla baš je neka opaka.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Giphy Bak, bak, bak, bak kako gleda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:36 am

Hoće li ijedan video lijepo u HD-u pa da lijepo blenem u ljepotu?



I zna lči itko od njih držati kameru bez da je trese. durica

Očekujem barem slike sutra sve u HD-u, a ako ništa drugo onda za vikend u onim emisijama lijepo i kvalitetno ovo u videu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:48 am

Aman, aman, aman!

Yok, nema šanse da ti večeras odgovorim na onaj post, gledaj koliko toga ima pre da se iskomentariše. lol! I odakle početi? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:51 am

Poncha ::
Baš me ovo sve razbudulo. Zašto i mi sad ne možemo odgledati seriju?  tuzni


Polako, blizu je 14.
Mada su ovim svime od danas i meni probudili želju za serijom, još gledajući ove tizere baš sam se nekako navukla.

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/tsWZKP1rjhOl76LODI/giphy.gif Ah be, neka i mene zagrle i poljube. Kad vidim Cagi bore smijalice znam koliko je sretan.  :cereeeeek:

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Hvala Bogu da si gifovala ovaj video.

Poncha ::
Ali pazite pokreta oblizivanja. Kod jednog i drugog!  smeh
https://media.giphy.com/media/L130LllU4OeflLOpde/giphy.gif

Aaaa zašto uvek moraš sve prva da uvidiš i prokomentarišeš, ovo je trebalo da bude moje otkriće! lol!
Odmah sam primetila. smeh :cereeeeek:

CagKiv, jednostavno CagKiv. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:52 am

Aman, ni ne odgovaraj. Ovo je sad hit. Ja još malo pa sam budna 24 sata, a gle me. Radim gifove i buljim u slike. facepalm I njuškam malo. sramezljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:53 am

Ih, šta je za nas biti zbog njih bez sna duže od 24h... stidljivko


Последњи изменио Mrs BugeVuge дана Thu Dec 06, 2018 1:59 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:55 am

Mrs BugeVuge ::
Polako, blizu je 14.
Mada su ovim svime od danas i meni probudili želju za serijom, još gledajući ove tizere baš sam se nekako navukla.

To je sve Caga kriv Sad želim što prije odgledati. A tako sam mislila prije mjesec dana da mi je dota i odguvlačenja i svega. smeh

Mrs BugeVuge ::
Hvala Bogu da si gifovala ovaj video.

Nemoj dva puta reći, jer ću i drugi dio gifirati. facepalm
Ali kad su tako divni. Kao da je Kivo moj brat. Eto takav je.

Mrs BugeVuge ::
Aaaa zašto uvek moraš sve prva da uvidiš i prokomentarišeš, ovo je trebalo da bude moje otkriće!

Zato što sam i gifirala zbog toga. lol! smeh Kusura bakmayin. Ali eto. Ja sam trebala reći da su usklađeni.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:56 am

Ma ništa. Ja mogu ne spavati zbog njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:57 am

Ali ovim Turkinjama još malo pa svanulo, a one i dalje objavljuju vrijedno materijale. Ovi naši ionako još slave. Pa onda i ja mogu gifirati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:58 am

Poncha ::
Mislim da će meni biti zanimljiviji odnos ovih troje nego sama Hakanova misija, ama neyse. Bitno je da je on ovakav.

Mislim da je i cilj da njih odnos bude zanimljiviji od same Hakanove misije. lol!
Ovo zaista deluje jaaaakooo zanimljivo.

Poncha ::

Ali opasna je ova Leyla.
Bit će ona baya baya zeznuta i vatrena s njim. Prvo o njemu misli svašta, a sad bi mu već kravatu namještala.

Scena je inače super, kakva fotografija. wow  naklon
E sad, ne znam dal' je do preteranog gledanja Mažora, ali mene ovaj odnos Hakan-Zeynep-Leyla počinje da podseća na Igor-Vika-Kaća. facepalm  lol!  smeh

Ayca mi inače uopšte ne deluje glumački loše na svim ovim tizerima.

Poncha ::

https://media.giphy.com/media/Zwh3E13WdfNyElT02J/giphy.gif Aj ti objasni što ti je. smeh: :smeh :smeh :smeh

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

https://media.giphy.com/media/fnJUkvlmRBehkDc9Zi/giphy.gif BugeVuge, s kojom se slažeš? Ja mislim da si ti već na Zeyninoj strani. lol! Neyse, vidi Hakana, on kao da tenis gleda i prati lopticu koju one dobacuju. smeh

Zašto me tako nešto uopšte pitaš? lol! Na Zeynepinoj, tabiki. trepko bravo
Ne garantujem i ako u toku serije postanem golub preletač. lol!

Bold -  smeh  smeh  smeh

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/2ddx92JrFczKfKUpKa/giphy.gif A vidi mu face. naklon smeh Kao da uživa. A i ova Leyla baš je neka opaka.

Genijalan je. naklon smeh naklon smeh
Nešto imam osećaj da će ovaj Hakan mnogo da mi se sviđa. :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 1:59 am

Ovaj forum se pokvario danas, Poncha, šta si mu napravila? lol!
Kakav mi je ovo kod ubacio u komentar, Allah Allah.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 EmptyThu Dec 06, 2018 2:00 am

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: