Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:20 pm

Dobio Maks nagradu na onom što smo glasali za njega. :cereeeeek: bravo
https://www.instagram.com/p/Bq754HnFKFl/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:21 pm

Ti si otisla totalno u out, samo ti se udaje i zenidbe motaju po glavi. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:24 pm

A i on je dobio nagradu za Trenera, u Londonu. :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon



Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 CEo14uackoI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Xs5jlyaxiko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 0nm4RXawu78 :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 HXRvxvW9eSc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 BTwGCqKRJUA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 _VYj7dawDnU Joooj... stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 4tZ_Y76uBB8 he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:25 pm

Sara Ulusoy ::
Ti si otisla totalno u out, samo ti se udaje i zenidbe motaju po glavi. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:25 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 UUmndWpshk4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 FXhxDRLTMQA
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:26 pm

Hoću da se udam za Pavela, šta ti tu nije jasno? lol!
Eto, hoću, toliko sam celog života protiv braka da se on jednom tako niotkuda pojavi i sruši mi taj stav. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:30 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:30 pm

Ovim ljudima orden treba uručiti, oni ne posustaju. naklon smeh smeh smeh
Sad i na yt izbacuju klipove Verzija1, Verzija2, Verzija 3 radnje četrtve sezone Mažora.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:31 pm

Zato nema Ponchite. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:33 pm

Sve mi je jasno, sakin ol. Polako odlozi tastaturu i udahni, bice sve u redu. lol!
Samo da smislimo kako da se resimo njegove zene, odemo u Moskvu, sprovedemo to u delo, navedemo njega da te zaprosi i to je to. Cok basit yani. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 9:40 pm

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Plan je zapravo vrlo jednostavan (+genijalan :cereeeeek: ), samo još realizacija da nam uspe. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:07 pm

Sara Ulusoy ::
Konferencija za stampu sutra ujutru?

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1069686924393234432?s=19

Jesu li svi ili samo redatelji?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 44853199_569670870137717_1573046677648471882_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyNjI3NTYwNzcwMjcwNzQ0MA%3D%3D


Mrs BugeVuge ::
Zato nema Ponchite. lol!

Gdje me nema? lol!

Rekoh da sam sam neke dogovore i sve što sam imala pokušala očistiti sa srijede, danas sam zato cijeli dan u pokretu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:17 pm

Sara Ulusoy ::
Plakati za Protectora su stvarno felaket. Pretpostavljam da je to sad moderno i da je radjeno najsavremenijom tehnologijom, ali meni je je grozno. Kao da su likovi iz crtanog filma.

Meni su užasni. Ali plakate su radili stranci. https://www.instagram.com/rhubarbagency/ Ove sam još nekako i prepoznala, ali Okana ne bih nikad, jedino sam pretpostavljala po logici da je to on dok nisam pročitala.

Em ne liče na sebe, em su ružniji svi nego u stvarnosti. A barem Cagu, Aycu i Hazar ne treba uređivati. Okan ne liči na sebe što su mu napravili.

Sara Ulusoy ::
Kazes u Spaniji. Koliko se secam bilo je Spanaca koji su gledali SBA i voleli AsFer, ali ne znam u kom broju i koliko su agresivni i bolesni po pitanju parova.

Ranini kaže. A kad Ranini kaže onda je. Ne znam kakvi su po karakteru. Ako su kao Latinci, jao si ga nama. Onda cijeli svijet ode u neku stvar...

Sara Ulusoy ::
Cok iyi. topić

https://twitter.com/mtggg/status/1069677148913500166?s=19

Je li ovo MKC upucan?

I ovo kardesim. BarMKC :cereeeeek:

Sviđa mi se. Samo nikako da povežem kad je prvi, a kad drugi fragi.

I meni se čini da je MKC upucan.

Sara Ulusoy ::
Ti si otisla totalno u out, samo ti se udaje i zenidbe motaju po glavi. lol!

Do prije koji tjedan je govorila protiv braka. Što ljubav učini ženi.

Sara Ulusoy ::
Sve mi je jasno, sakin ol. Polako odlozi tastaturu i udahni, bice sve u redu. lol!
Samo da smislimo kako da se resimo njegove zene, odemo u Moskvu, sprovedemo to u delo, navedemo njega da te zaprosi i to je to. Cok basit yani. smeh

Evo, BugeVuga, dobila si pojačanje u vidu logistike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:20 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 DthY9YFW4AAlfta

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 DthY9YCWoAAYGN6ž

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 DthY9YBWwAEt1FP

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 DthY9YDXQAECVIj
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:24 pm

Ja ću sa svojim Cagoim na bosnakom govoriti. Pa vi pjevajte.

Čekajte da sto pita pročitam. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:25 pm

Hebem ti zadnje pitanje. Ali volim ga još više.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:27 pm

Saro, žao mi je što ti nisi dobila svoje. Ja svojih dosta pitanja jesam dobila. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:28 pm

Predomislila sam se. facepalm lol! Nije velik intervju. trepko Sad pa za deset dana, kad uspiješ, želim da mi prevedeš. Lutfen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:37 pm

Meni se čini da ja, koja sam mislila da neće od intervjua biti ništa, sam dobila baš dosta toga u njemu. Svi ostali su nezadovoljni. A da ja sad provrtim svoja pitanja, dosta bi ih se provuklo kroz ovaj intervju. Zadovoljna sam, mada ne znamo u kojem smjeru će karijera i što nas čeka. Da je bilo bar jedno pitanje za dalje bila bi i potpuno zadovoljna.

Kao što sam i pretpostavljala kad sam radila listu svojih pitanja da bi 90% ljudi ta pitanja i odgovori bili dosadni. Sad vidim da i jesu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:46 pm

Ja ne mogu da verujem koja je ova zena glupaca, ali zaista. Covek posle dve godine prvi put radi intervju i dobijemo ovo??????? Ionako mi nije bila simpaticna zbog svoje samopromocije, sad mislim i da je los novinar. Pa i najveca budala kad radi intervju sa nekom poznatom licnoscu pita za planove za buducnost, ova ni da bekne. Te hrana, te pice, te seks, te kapici kizi, te zgodan si, lep si, sevgilin, sevgilin, sevgilin.... I sta smo mi od ovolikog intervjua saznali sto vec nismo znali? Nista!
Besna sam!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:49 pm

Ja baš obrnuto. Ova je žena loš novinar (i to kako loš), ali je ugasila moju žeđ za dosta toga.

Zašto? Vrlo jednostavno, mene više zanima Caga od njegovih projekata. Što je, naravno, potpuno krivo i trebalo bi biti obrnuto. Ali ja priznajem da je meni draži Caga od bilo kojeg njegovog lika i projketa. I bilo mi je draže čuti ovo jer su to baš, ali baš stvari koje me zanimaju i na koje sam htjela čuti potvrdu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:54 pm

Nastavak intervjua ću pročitati kad ga Sara prevede, sad sam ovlaš bacila pogled. Zarđao mi je turski.tuzni

Poncha ::
Gdje me nema? lol!

Pardon. lol!

Poncha ::
Do prije koji tjedan je govorila protiv braka. Što ljubav učini ženi.

smeh :cereeeeek: smeh:cereeeeek: smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:54 pm

Salak gerizekali ya!!!! I dalje mi ne ide u glavu da je postavila pitanhe sta kaze na to sto zrele zene postaju pedofilke zbog njega, a nije pitala nista vezano za posao. Klasicna milfara.

Ja ovde nisam procitala nista sto nisam znala, da bar jesam bilo bi mi lakse.
Nisam znala samo da mu roditelji zive u Canakkale, ali to mi uopste nije vazna informacija
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:55 pm

Ali ako vas brine što niste dobile pitanje o daljoj karijeri - mislim da nije baš toliki propust. Mislim da je stavio do znanja u kom smeru namerava da ide, svakako juri drugačije stvari od svih prethodnih i to mu ide od ruke. Samo šteta što ga nije pitala da li planira da se probija u Americi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyMon Dec 03, 2018 10:56 pm

I nije problem sto je ona njemu postavljala pitanja o privatnom zivotu, nego je problem sto mu nije postavljala o poslu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: