Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:00 am

Da ti opet nisi stavila sebe i kuma. smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:00 am

Poncha ::
Ali ovim Turkinjama još malo pa svanulo, a one i dalje objavljuju vrijedno materijale. Ovi naši ionako još slave. Pa onda i ja mogu gifirati.

Ako mogu Ruskinje da budu budne 24/7 i aktivno se raspravljaju na forumu, mogu vala i Turkinje, a i ti s njima. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:01 am

Dašta da mogu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Giphy
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:03 am

Poncha ::
A tako sam mislila prije mjesec dana da mi je dota i odguvlačenja i svega. smeh

Ahahahahhah, kako da ne. lol!
Vi 14-og lupate maraton? Dobro, u principu za 10 epizoda od po sat vremena stižete za jedan dan i da odgledate sve i da komentarišete ovde. Malo ćete samo morati ostalih stvari da se odreknete tipa jela, spavanja, i generalno bitisanja. lol!
Kako ćete komentarisati, paralelno sa gledanjem, ili pišete osvrt tek kad odgledate sve?

Ayyy, sad sam i ja uzbuđena. smeh

Poncha ::
Nemoj dva puta reći, jer ću i drugi dio gifirati. facepalm
Ali kad su tako divni. Kao da je Kivo moj brat. Eto takav je.

Ja stvarno ne znam ko ti brani. lol!

Poncha ::
Zato što sam i gifirala zbog toga. lol! smeh  Kusura bakmayin. Ali eto. Ja sam trebala reći da su usklađeni.

Aj dobro, nek' ti bude. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:04 am

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/f9S2t6yCuaRfaS9Y4M/giphy.gif

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ali meni je hit kako je on sam uzeo reč i počeo da govori kao da je njegova serija u pitanju. naklon smeh Duže je on govorio od Cage. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:09 am

Mrs BugeVuge ::
Mislim da je i cilj da njih odnos bude zanimljiviji od same Hakanove misije. lol!
Ovo zaista deluje jaaaakooo zanimljivo.

I meni se čini. Jedna i druga ga prvo nešto kao kritiziraju, aobe pale na njega i onda se nadmudruju. smeh naklon

Mrs BugeVuge ::
Scena je inače super, kakva fotografija. wow naklon
E sad, ne znam dal' je do preteranog gledanja Mažora, ali mene ovaj odnos Hakan-Zeynep-Leyla počinje da podseća na Igor-Vika-Kaća. facepalm lol! smeh

Ayca mi inače uopšte ne deluje glumački loše na svim ovim tizerima.

smeh Evo je na. Je, imamo trokut galiba. Tko zna što ćemo s njim. Komplicirano je.

Tko je rekao da je Ayca loša? Meni djeluje jako dobra glumica, a i prije sam mislila da je solidna.

Mrs BugeVuge ::
Zašto me tako nešto uopšte pitaš? lol! Na Zeynepinoj, tabiki. trepko bravo
Ne garantujem i ako u toku serije postanem golub preletač. lol!

Evo je na. Ona je timZeyno. Ali vala i meni je ovdje simpatičnija od Leyle koja se postavila, ali su mi ipak Hakan i Leyla. Kad sam ja komplicirana.

Mrs BugeVuge ::
Genijalan je. naklon smeh naklon smeh
Nešto imam osećaj da će ovaj Hakan mnogo da mi se sviđa. :cereeeeek:

Dobro je, neka ti se sviđa. Ne brinem se dok voliš Ruse.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:09 am

Čekajte da ja sad samu sebe preslišam podatke o samoj radnji, a vi me ispravljajte ako nešto pogrešim, ili mi dopunite odgovor. lol!

Hakan ima tu tajnu moć. Zeynep je njegov učitelj, ona treba da mu to probudi, ili šta već, uglavnom da ga spremi.
Ovaj što ga igra Okan zna za Hakana,Leyla nema pojma. Ali kakve veze oni uopšte imaju sa Hakanom? mislilac Skontala sam samo da on treba valjda da se infiltrira u njihovu firmu?
I koja je njegova tu misija, šta, da štiti Istanbul?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:13 am

Mrs BugeVuge ::
Ahahahahhah, kako da ne. lol!
Vi 14-og lupate maraton? Dobro, u principu za 10 epizoda od po sat vremena stižete za jedan dan i da odgledate sve i da komentarišete ovde. Malo ćete samo morati ostalih stvari da se odreknete tipa jela, spavanja, i generalno bitisanja. lol!
Kako ćete komentarisati, paralelno sa gledanjem, ili pišete osvrt tek kad odgledate sve?

Ayyy, sad sam i ja uzbuđena. smeh

Pa sad. Valjda. Ali ne gledamo zajedno. Ako počne u sedam, ja počinjem odmah, Sara počinje kad se ustane. To znači da ću ja biti dvije i pol epizode prije nje. I namjeravam gledati u komadu dok ne odgledam sve. Onda ću pisati komentare.

Mrs BugeVuge ::
Ja stvarno ne znam ko ti brani. lol!

A glupo mi. sramezljivko

Mrs BugeVuge ::
Ali meni je hit kako je on sam uzeo reč i počeo da govori kao da je njegova serija u pitanju. naklon smeh Duže je on govorio od Cage. lol!

Pa kad su i njega pitali. Većinu onih tko je došao su nešto i pitali. Samo što je on došao kad i Caga pa su ih pitali zajedno. On je Cagi možda čak i pripomogao što je tada došao. :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:15 am

Poncha ::
I meni se čini. Jedna i druga ga prvo nešto kao kritiziraju, aobe pale na njega i onda se nadmudruju. smeh naklon

To ti kažem, klasično žensko nadmetanje na pristojan način, obe pale na njega, a glume tu neko ludilo. lol! Što bi rekla Vera iz LjNP Civilizovano, samo civilizovano. smeh

Poncha ::

smeh Evo je na. Je, imamo trokut galiba. Tko zna što ćemo s njim. Komplicirano je.

smeh smeh smeh

Poncha ::

Tko je rekao da je Ayca loša? Meni djeluje jako dobra glumica, a i prije sam mislila da je solidna.

Bensu mi je ostavila traume, sad valjda instinktivno očekujem da svaka naredna partnerka bude očajna u glumi. lol!
Ja Aycu nigde ranije nisam gledala.

Poncha ::
Evo je na. Ona je timZeyno. Ali vala i meni je ovdje simpatičnija od Leyle koja se postavila, ali su mi ipak Hakan i Leyla. Kad sam ja komplicirana.

Dobrodošla u klub, sad ćeš i ti shvatiti kako je teško u ovako nekom ljubavnog trouglu opredeliti se za jednu. lol! Samo da Ayca na kraju ne ubije Hakana. smeh
Nisam rekla da sam timZeyno, nego da mi se po ovom tizeru više ona sviđa i postoji mogućnost u toku serije da pređem na njenu stranu. lol!

Poncha ::

Dobro je, neka ti se sviđa. Ne brinem se dok voliš Ruse.


smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:15 am

Dobro si položila, samo što ni mi nemamo pojma kakve točno veze ima Okanov lik, zvani Faysal, i Hakan. Barem ja nisam skužila što je točno poveznica.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:17 am

Poncha ::
Pa sad. Valjda. Ali ne gledamo zajedno. Ako počne u sedam, ja počinjem odmah, Sara počinje kad se ustane. To znači da ću ja biti dvije i pol epizode prije nje. I namjeravam gledati u komadu dok ne odgledam sve. Onda ću pisati komentare.

Joj, ti ćeš se onda emotivno totalno iscrpeti, kao ja onaj dan. tuzni
Aj bar ne gledaš do kraja, nego samo prvu sezonu, pa te možda pre iznerviraju na kraju, nego unište. lol! Ali za svaki slučaj spremi nešto za smirenje, toliko dugo čekaš na Cagu, bićeš nenaspavana, srce će lupati, hormoni će uraditi svoje, a gledaš sve u jednom dahu. lol!

Poncha ::
On je Cagi možda čak i pripomogao što je tada došao. :cereeeeek:

:cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:18 am

Mrs BugeVuge ::
To ti kažem, klasično žensko nadmetanje na pristojan način, obe pale na njega, a glume tu neko ludilo. lol! Što bi rekla Vera iz LjNP Civilizovano, samo civilizovano. smeh

E tako. naklon

Mrs BugeVuge ::
Bensu mi je ostavila traume, sad valjda instinktivno očekujem da svaka naredna partnerka bude očajna u glumi. lol!
Ja Aycu nigde ranije nisam gledala.

Pa nije svaka mlada glumica loša glumica. Ne glumi Ayca loše.

Mrs BugeVuge ::
Dobrodošla u klub, sad ćeš i ti shvatiti kako je teško u ovako nekom ljubavnog trouglu opredeliti se za jednu. lol! Samo da Ayca na kraju ne ubije Hakana. smeh
Nisam rekla da sam timZeyno, nego da mi se po ovom tizeru više ona sviđa i postoji mogućnost u toku serije da pređem na njenu stranu. lol!

Mislim da je za mene jednostavno. ja ču navijati za onu koja mi bolje klikne s Hakanom i u koju Hakan bude zaljubljen i koja ne bude radila protiv njega. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:19 am

Poncha ::
Dobro si položila, samo što ni mi nemamo pojma kakve točno veze ima Okanov lik, zvani Faysal, i Hakan. Barem ja nisam skužila što je točno poveznica.

Aha, znači to tek treba da nam otkriju. Dobro.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:19 am

Mrs BugeVuge ::
Joj, ti ćeš se onda emotivno totalno iscrpeti, kao ja onaj dan. tuzni
Aj bar ne gledaš do kraja, nego samo prvu sezonu, pa te možda pre iznerviraju na kraju, nego unište. lol! Ali za svaki slučaj spremi nešto za smirenje, toliko dugo čekaš na Cagu, bićeš nenaspavana, srce će lupati, hormoni će uraditi svoje, a gledaš sve u jednom dahu. lol!

Zato imam vas. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:21 am

Da mene Caga ovako pogleda kao Kivu, pa mene ne bi bilo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Giphy
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:21 am

Poncha ::
Mislim da je za mene jednostavno. ja ču navijati za onu koja mi bolje klikne s Hakanom i u koju Hakan bude zaljubljen i koja ne bude radila protiv njega. lol!

Pa nije ni Kaća radila protiv Igora do samog kraja. :P

Pitam ja sad tebe - šta ćeš ti ako se Hakan zaljubi u Leylu, a Leyla bude radila protiv njega? lol!
Ili ako Hakan bude voleo obe. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:22 am

Poncha ::
Zato imam vas. <3

kisic leptirici <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:22 am

Poncha ::
Da mene Caga ovako pogleda kao Kivu, pa mene ne bi bilo.

https://media.giphy.com/media/1g1baXARCXIT3LjKl5/giphy.gif

Zbog pogleda, ili oblizivanja? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:23 am

Nisam ni rekla da je, ja sam govorila o ovoj seriji.

Pa zato sam to i rekla, jer mi se ova Leyla ne čini nevinašce. Mogla bi ona raditi Hakanu iz leđa. Ako bude zaljubljen u nju, a hoće, onda ću navijati za njih i nadati se da će odreći se svega i prikloniti Cagi.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:23 am

Zbog jednog i drugog. Ali Caga tako gleda u njega dok ovaj govori da je milina.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:25 am

Ah, ja sam još u Mažoru. smeh <3

U svakom slučaju, zasad svi troje deluju jako zanimljivo i inspirativno. topić Kako zajedno lol! , tako i zasebno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:26 am

Znam, primijetila sam. I to je normalno.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:27 am

Sd ne smijem više nijedan gif staviti, tko zna što ćeš dalje izvaliti. A Sari će biti drago.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:28 am

Poncha ::
Sd ne smijem više nijedan gif staviti, tko zna što ćeš dalje izvaliti. A Sari će biti drago.

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 EmptyThu Dec 06, 2018 2:29 am

Nisu krivi gifovi, nego tvoji slikoviti opisi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: