Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:08 pm

Mislim da ima neka slika iz Umutovog restorana,koja stoji na zidu.Njih troje zajedno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:09 pm

Da, zato sam ja i pitala. Ostalo mi je u glavi da je bila slika na zidu u Setu. Ali nisam sigurna je li slika bila jedna do druge ili su bili na istoj slici.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:13 pm

Ovo se treba staviti na temu! Uz prvu tursku seriju u Netflixu i veliki značaj za Cagu, oko moje, je i Kivino pojavljivanje.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:14 pm

Kako ga Caga gleda. Abicim. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:20 pm



Po sto puta sam odgledala sve, a sve imam osjećaj da mi je nešto promaklo.

I dalje mi nije jasno kako je Bilgin otišao na Ay yapimovu galu kad je Defne sudjelovala u ovoj seriji? Ni ona nije došla, a ime joj piše na kraju prvog nastvake serije. Tko je redatelj toga filma?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:28 pm

Saro, je li se ovo Cagi svido prvi nastavak Kivine serije?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:35 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:37 pm

Nego je li ova Selin uopće došla ili su prešli u Chicki Boom svi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:41 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:44 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:45 pm

Vidim da su Cagi, pogotovo nakon odgledane epizode, u očima suze, oči mu se sjaje. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Blista nekako.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:49 pm

Asli Enver je takodje podrzala seriju na instagramu.
Vjerovatno jer i njenu seriju radi O3Medya
https://www.instagram.com/p/BrBWuXQAnZA/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1iol9m9alv833
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:49 pm

Ne znam jesu li svi, ali većina se prebacila u Chicki.

A ovi iz Ay yapima su sad u La Boucherie. Još će na kraju se svi izvrtiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:50 pm

Je li ona bila tamo? Nisam je vidjela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:53 pm

Ne želim Tubu za Caginu partnericu kao što žele neki na twitteru. Ona neka mu bude sadece yenge.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:56 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:58 pm

Večeras sam se nalupetala glupostima, ali još da kažem ovu.

Ja Kivu volim još više zato što voli Cagu.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 10:59 pm

Drugarice
https://www.instagram.com/p/BrBV8XkF_C2/?utm_source=2&igshid=viaaum5rfdfq
Nije meni isto Tuba neko koga bih pozeljela za njegovu partnericu.
Kao sto rekoh ona Pinar Deniz mi je simpaticna.Vise bih voljela neku od ovih mladjih.Meni i ona Melisa iz Kivine serije simpaticna.Ma samo nek mu ne ponavljaju partnerice.Sa Aycom sam prezadovoljna za sada.Bas mi je drago sto su je izabrali.Ovo sto je veceras onako pozirala rado cu reci da je zbog treme.
Znam da su jedno vreme bas hajpovali da se spoje Caga i Neslihan u nekoj seriji.A ako bude radio za AY to je moguce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 11:07 pm

Eto, a ova Melisa se obukla još gore od svih koje smo večeras spomenula. Ovo bijelo kao da ide u svemir.

Hazar što više gledam, njena haljina mi je sve više ok. Jest da mi se ne sviđaju baš rukavi, ali u principu nije mi loš haljetak. Bolje svakako od Acine koja mi je nedefinirana.

Meni je i dalje drago da je Ayca Cagina partnerica. To što sam je včeras popljuvala je jedno, meni je ona za ulogu i dalje najbolji izbor od svih koje su se spomnijale. Večeras očito nije joj išlo na ruku. I na onim štiklama je nabadala, kao da joj nije bilo udobno za hodanje. Nije mi nesimpatična iako sam je popljuvala, dapače.
Hazar mi je simpatičnija puno od nje, pa isto navijam, zasad, dok ne vidim seriju za Leylu, a ne za Zeynep.

Što se tiče budućih partnerica, ja nemam listu koje želim vidjeti s Cagom, svjedno mi je, ali imam zato (podužu) listu koje ne želim vidjeti s Cagom.
Ponavljati partnerice mislim da nema potrebe.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 11:10 pm

Ne znam za tu sliku iz seta na kojoj su Tuba, Caga i Umut. Ovo je prvi put da ih vidim zajedno.

Reditelj Sampiyona je mislim Ahmet Katiksiz, nije Bilgin. Ali ljudi jednostavno nisu mogli da se prepolove i da dodju na obe gale. Neki su uspeli, neki nisu.

A Kivo je toliko lepo pricao o Cagi i toliko se raznezim kad vidim njihovo prijateljstvo, zato sto je stvarno iskreno. Nema ega, takmicenja, za obojicu znam kakvi su i sigurna sam da se stvarno najiskrenije raduju uspehu jedan drugog i da se iskreno podrzavaju. Inace je jedinsrvena prilika da Kivu vidis na dve gale isto vece.

Videla sam sta je Oya napisala, ona je meni inace super i pratila sam njenu kolumnu dok je pisla za Vatan.

Mislim da Asli nije bila. Sigurno je bila pozvana, ali mozda ima set. Najzalije mi je sto nije bila Beren. A Kenan je koliko sam shvatila sa Sinem i Barisom Falayem van zemlje, inace bi i oni sigurno dosli i zbog Cage i zbog Burcin.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 11:13 pm

Kako me nerviraju sa poredjenjem Ayce i Serenay.Tj da je Ayca kao kopirala ovu.Kao da je Serenay izmislila neku modnu kombinaciju.Pa i Serenay je onda nekog kopirala.Plus ova prva kombinacije sa slike je toliko popularna i jednostavna.Pa i vecina obicnih cura koje se vole dotjerati je sigurno nesto takvo nosila u zadnjih godinu-dvije dana.
https://www.instagram.com/p/BrBZoGQA1YH/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=5ot6626gveiy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 11:18 pm

Ni ja ne zelim Tubu za partnerku, mada bez obzira na razliku u godinama, izgledaju ok zajedno. Tubina mana je sto po meni lose glumi, a prednost joj je sto ume da razvije ludu hemiju sa partnerom ako kliknu.

Vise od Hazarine haljine mi se svidja kako joj stoji. Ona je inace zgodna, ima lepe noge i nekako haljina kao da je krojena za nju, iako mi se gornji deo ne svidja.

Ayca privatno mene ne interesuje. Vizuelno su super par, ako bude i solidno glumila, meni je sasvim dovoljno. Njen vecerasnji stav je njen problem.

Ja sa Cagom zelim da vidim Beren i Burcu Biricik, a ne zelim dosta njih da vidim. Prve na listi su Hande Ercel, Dilan i Oyku. A Pinar Deniz mi je ok, nije da bas ne znam koliko zelim, ali ne bih imala nista protiv.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 11:19 pm

Joj, potražila bih tu sliku, ali ne znam gdje. A tako mi se čini da sma vidjela u onim okvirima. Ali kako je nitko ne objaljuje, a znaš da ovi koji sve znaju odmah objave usporedbe, pomislila sam da se ne sjećam dobro. Mislim, nebitno je, ali recimo da mi je zanimljivo vidjeti Tubu i Cagu na istom mjestu kad je on nju u prošlosti naveo kao najljepšu, a sad mu bro ide s njom.

Ma nekako sam baš mislila da će Bilgin doći ovamo. Baš sam gledala kako na odjavnoj špici stoji Defnino ime i ako ništa drugo, zbog toga sam očekivala da će tu. A i jako je dobar s Cagom. Ali komletno je UTC ekipa išla samo na tu Ay yapimovu galu. A sad će ionako nastaviti družoti se na nekom drugom mjestu. Vjerojatno.
Mislim da će imati i privatnu feštu ovih dana.

Ja sam toliko oduševljena kako je Kivo divan. On meni baš dođe kao Cagin stariji brat. Koji je uvijek tu za njega.
Drago mi je da su ovi svi ostali Ay yapimovci, zbog Cage, došli, makar odmah nakon tepiha su trebali otići. Ali njemu je to mnogo značilo.
Za Kivu znam da iskreno kaže o Cagi sve i znam da se veseli Caginom upjehu kao da je njegov. I volim ga. <3

Da. A Oya je i inače dobra s Enginom.

Čini mi se da je Asli objavila ovu sliku koju je Becy stavila pa sam zato pitala.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 11:19 pm

Ta poredjenja su mi krajnje glupa. Pa nisu te haljine unikat pa da ih niko nije nosio osim Serenay. A beli kostim koliko njih nosi, sta tu ima da se kopira.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyWed Dec 05, 2018 11:23 pm

Bu arada, ne znam kako se desilo da Ranini ne ode ni na jednu galu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: