Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 2:59 am

Aj peri kosu. I ajde spavati. Sutra imaš slikara i malu u školi, možda ćete pričati o kumu mi.

Idem i ja. Inače ću izgifirati sva videa i prokomentirati ih i onda ako ti budeš čiatala moje opise, tko zna što će biti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 3:00 am

Pre dan je postavila, novo je.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 3:00 am

Ahahahhhahhahahah popamtila si mi dane kad imam njih dvoje, pa stvarno si za FBI. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 3:01 am

Meni je bilo lepo. volimte
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 3:03 am

A onda evo ne znam, ali ja sam tu sliku negdje vidjela. Nije mi nepoznata.

Pa da, zašto je to čudno? Ja pamtim i kad sam imala svoje učenike po danima. Mana mi je da pamtim raspored, ili navika. mislilac

I meni, malo sam zaboravila da želim gledati seriju već večeras. lol!

Laku noć! Eto mene za koji sat s detaljnim izvještajem i pokojim novim člankom ako ga Turci objave.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 3:06 am

Radili su ranije slične editorijale, da nije zato?

Kod mene zavisi od odeljenja do odeljenja. Neka pamtim i jedva čekam dane kad imam kod njih, a kod nekih ne znam iz koje sam učionice u koju došla. lol!

Ajde iyi gecelar, idem da perem kosu, pa ti se kroz sat možda i ja pridružim. lol!

kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 3:10 am

A baš sam morala sad ovo vidjeti.

Ništa, ostavljam za ujutro.


Ali kad Kivo kaše kardesim. :cereeeeek: (Evo neću više.)

Opa, bak kako je Hazal izbjegla odgovor za nešto u čemu se spominje Netflix. Je li je pitalo za njen projekt s Cagom. ne znam Moglo bi tu biti svašta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 3:11 am

Moguće, ali mi se čini da sam vidjela neku sličnu sliku ako nije ista. Ali ne mogu se sjetiti koju i što.

Sve mi je jasno, ali ove očito pamtiš. lol! Ako ni zbog čega drugog, onda zbog Pavela.

Ajde, peri. I ja se gasim. Ako ostanem, neću ni leći.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 3:13 am

Ideš, koliko smo mi ovog večeras nadrobili. Ne znam gdje je zadnji imalo smislen komentar. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 7:05 am

Prije nego li sam ugasila laptop pogledala sam ima li još što novo, nije bilo. I srećom, jer bih inače ostala do sada radeći gifove.
Ali sam vidjela na mobitelu i onda pogotovo nisam mogla zaspati. Ako sam spavala i dva sata, ama neyse...

Znači, ovo... Kako poslije ovoga zaspati...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 7:13 am

Kako nisam mogla spavati, Saro, našla sam sliku s Tubom, s Umutovog rođendana je. Visjela je na nekom zidu. Hvala ti, Becy, što si mi potvrdila da još dobro pamtim.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 783-A63-F3-3-C1-F-4938-A970-53-E7-A3-BBE777

Plus stari intervju, točno 7 godina star.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 3-D1-EBB12-6-D1-C-4-C9-D-A0-BF-1-C8-A2-AEA1396
U kojem spominje Tubu. Bu arda, točno mu je trebao ovakav intervju gdje govori o počecima gledajući što je onda odgovarao. Ali ovi su mu odgovori  smeh  topić
Ali bome, mali je sto je rekao i uspio ostvariti.

Samo ovo o Tubi ne treba osim ako baš i dalje jako ne želi.  lol! Ako želi i dalje, onda neka inzistira na tome.

Koliko sam samo puta odgledala ovaj video.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 41-FA9797-BB73-48-AB-9-ABF-198-CDF4-E2388

Jesu li ovo samo gosti u prvoj epizodi?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 97248079-1617-4-C04-8333-303-FEE52315-B
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 7:18 am

Becy, kad će https://www.gettyimages.com/ oni postaviti slike? I hoće li? Ja pretpostavljam da hoće. Valjda. ne znam
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 7:29 am

Evo i ovdje neki od videa. Samo mi idu na živce ova njihova sloga preko.

https://video.ucankus.com/cagatayhohososovbc.m4v  naklon :cereeeeek:  Saro, ako su se izgubila u moru naših gluposti noćas, onda sam ti rekla, da ako pogledaš opet što su rekli, ili se sjećaš od jučer, da kažeš u par crta, ne da prevedeš sve, što su jedan o drugom rekli. Bila bih ti jako zahvalna. Lutfen.

https://video.ucankus.com/cacagathohososovcv.m4v Svi.  :cereeeeek:

https://video.ucankus.com/aycahohosoobvv.m4v Ovdje Ayca govori. Koliko spominju ovu scenu ima da sve leti. Profesionalci!  lol!

Evo i ova Dilan govori. Iako za mene je ona posvuduša.
https://video.ucankus.com/dilanhohososocovc.m4v
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 8:00 am

BugeVuge, smijem li ove komentirati slikovito? Ili ćeš i za to razviti neku svoju teoriju? Koja može biti istinita. lol!

Kako se obostrano zavode.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy :cereeeeek: naklon Nema me.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Giphy



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 8:15 am

http://www.ayakligazete.com/kivanc-tatlitugdan-cagatay-ulusoya-ovguler/

KIVANÇ TATLITUĞ’DAN ÇAĞATAY ULUSOY’A ÖVGÜLER!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 K%C4%B1vanc_cagatay_
I to još Kivo imao jučer set i išao na dvije premijere. Hvala abi.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-unluler-akin-etti-41042358?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_campaign=galeri-unluler-akin-etti-41042358&utm_term=post (Sve slike, ja sam izdvojila koje meni pašu i koje mogu prokomentirati.)
Herkes oradaydı!
Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi The Protector’un (Hakan: Muhafız) prömiyeri gerçekleşti.

Sanat, iş ve cemiyet dünyasını buluşturan geceye katılan isimler arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Belçim Bilgin, Hazal Kaya, Dilan Deniz Çiçek, Yasemin Özilhan, Aras Bulut İynemli, Alina Boz, Buse Terim - Volkan Bahçekapılı, Pelin Karahan - Bedri Güntay, Tanem Sivar - Edhem Dirvana, Cansu Tosun - Erkan Kolçak Köstendil, Pelin Akil - Anıl Altan, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Tamer Yılmaz, Melisa Şenolsun, Cem Yiğit Üzümoğlu, Mehmet Yılmaz, Pınar Deniz, Sedef Avcı – Kıvanç Kasabalı

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08bc2fc03c0e22f82dcb43

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcae0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcada

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcab0 :cereeeeek: Kako je Caga sretan.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcadc  naklon  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcaa6 Ajde da je Okan barem na jednoj slici raspoložen.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcaaa Abicim.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcaac Najdraži.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcab4 Nema me. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcab2 Ask iste.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcad2

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcad4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcad6 Ako ovo nije kao crne kese za smeće, ne znam što je.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 5c08b6c0c03c0e22f82dcade
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 8:39 am

Baš sam gledala ovaj Ucenkusev video gdje su svi. Dobar je zvuk isto. Kako je Hazar uzbuđena i opuštena i tako lijepo govori o Cagi. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 8:42 am

Burcin je rekla nešto da je ona misafir. Da ne smije ništa reći, da je ona neka skrivena uloga. Samo je rekla da je Ruya i mislim da je rekla da je u drugoj sezoni (ali to nisam sigurna da je tako rekla)...Pa sad...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 8:55 am

Znala sam! smeh

https://twitter.com/raninimanini/status/1070586777965092869

Saro, možda ti budeš zadovoljna njenim intervjuom. Možda je s ovim " diziyi ve geleceği konuştum" sve pokrila što tebe zanima. Ona zna što Cagine fanove zanima ionako ih uvijek čita. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 8:57 am

Eno joj Milonda već nešto govori. lol! Ne brini, ispravit će ono što Ayse nije donijela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 8:58 am

I naravno da će ona to napraviti. Ona nije tabloid. smeh

https://twitter.com/milonnda/status/1070587796111417344

Ok, hvala joj (čak joj i ja trebam zahvaliti), ali isto me nasmijala. smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 8:59 am

Bak usporedbe.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Dtt-Lf0XQAA1C5v

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Dtt-MDBWsAAWEnS
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 9:00 am

Svi sada nade polažu u Ranini. S obzirom koliko se šlihta, ako ona ništa ne sazna, neće nitko. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 9:05 am

E sad sam mirna s Cagom. Imala sam glupi intervju koji je ugasio (kakvi ugasio, samo donekle zadovoljio) moju znatiželju kao osobe koja voli Cagu, sad ću dobiti i drugi koji će me oraspoložiti kao fana. Cok iyi. naklon

Ali isto me Ranini svojim odgovorom nasmijala. Kako žena voli sebe hvaliti i izdizati iznad drugih. Ok, stvarno je uvijek bila provjerena i nije se petljala u tračeve, ali ovako nešto napisati. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 9:07 am

Stavili su oni i u kancelariju jedan ovaj plakat.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 45861729_302344240622199_2370467294624351224_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-2.cdninstagram.com&se=7&ig_cache_key=MTkyODIzMjQyMTU3MDI2ODI5OQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 EmptyThu Dec 06, 2018 9:19 am

Yok artik. Jeste li vas dve nocas spavale? Ovo cu ipak ostaviti za kasnije da citam.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: