Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 12:50 pm

Muž te dokrajčio galiba.

I meni se čini da će druga biti interesantnija. Ama, od svih glumaca, najmanje Cage ima na setu u drugoj sezoni. Bar mi se tako čini zasad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 1:08 pm

Što je ovo?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 154_D5589-4984-4_AF4-_B11_F-_B39_FD3264_C2_A

Hoće li stvarno sutra nešto izići?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 2:14 pm

Ne ulazi na Twitter niti pali Kanal D. Cunku video var. lol!

Nemoj opet vene rezati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 2:17 pm

Nemoj mi sad doći i reći - kasno, vidjela sam. lol! Ja sam te na vrijeme upozorila jer je upravo maloprije Magazin D objavio. Ne želim opet krize.
Navodno samo kod njih. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 2:22 pm

Aferin sana Poncha. Upalila sam na YT video iz jutrošnjeg Beyaz magazina. Koji debili, kao bit će vijest o ljetovanju, a ono na početku Caga, Gizem, Selin.... facepalm i onda još tri koškške raspredaju o tome. Jedna ga kao nešto pravda, ali brate mili, zar su se sad našle raspredati o tome?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 2:44 pm

O, Engin u Londonu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 3:06 pm

Mogao je ovo gore ošišati jer kad je na plaži sve mu se slijepi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 DgIvQv8X4AMy1M0?format=jpg&name=medium

Preplanulost odlična ama što mu je ovo preko ramena?

Tetovaža prekrivena. Aferin!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 3:12 pm

Saro, jesi li ti DyuCag? Vidim da ima i tih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 3:18 pm

Ja sam preživjela reportažu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 3:25 pm

A postavljana je već i na YT.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 3:47 pm

Bu ne?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 9_F140_E94-_B1_A4-4_F19-8820-326_EEC9_BDEBD

Kad nema Enge, ova preuzela brigu o Cagi i razmahala se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 5:23 pm

Minik i dalje nije zaboravio Ibru.

https://instagram.com/p/BkP1f9PnU_I/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 6:08 pm

Nisam videla nista od toga, nisam posle ni ulazila na tw. A kako stoje stvari danas necu ni ulaziti, mogu misliti koje je stanje tamo, sve vrvi od slika i videa.

Ah, Ibro, ti mi danas dodjes kao melem. Ekstra izgleda.
Da, mogao je malo ovo gore da osisa, ali trenutno sam skoncentrisana na telo. Sva srecada ima ovaj peskir preko ramena pa se ne vidi ono sto ne treba da se vidi. A preko drugog ramena valjda ima neku torbu. Verovatno one muske torbice za telefon, cigarete i ostalo.

Minik i dalje pati galiba.

Ovoj se valjda sjebao bosiljak ili sta he vec ova biljka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 6:09 pm

Poncha to xCag necu vise da vidim ovde. Bana bak, beni delirtme, fena olur ha!!!!!!! lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 6:18 pm

E dobro. Mislim, yani, čisto da se ne nerviraš bezveze, osjećala sam se dužnom reći ti da video var. Mislim, ja sam uz Cagu iyi gunde kotu gunde pa sam tabi ki odgledala, ali ne želim da tebi padne mrak na oči.
lol!
Što se tiče količine videa na Twitteru i instagramu, pai nema ih baš na tagu. Za divno čudo. Izgleda da je većini neka bojkot faza nastupila. Ali na YT ih ima nekoliko preuzetih s Kanala D. Kanal D se čak usudio na svoju stranicu izdvojiti video. Kao sadece kod njih. lol!
Slika ima. Savjeta ima. Želja ima. Tako da ni ne trebaš ulaziti.

Ma čak i nem potrebe da šiša, ali kad je ovako od mora kosa izgleda malo bezvezno.
Aha, dobro onda. Kužim sto je, ja već mislila neki tregeri.

Ne kužim što se danas uhvatila Cage. Čim je dočekala da nema Engina, eto nje prati Cagu. Pojma nemam zašto. I na što se i jedna i druga slika odnose. Ima li kakve veze sa setom ili što.

Tamam.  lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 7:03 pm

I ja sam uz njega iyi gunde kotu gunde, ali kad je gun za njega iyi a za mene kotu, hic kusura bakmasin. lol!

Ja inace na tag slabo idem jer tamo pisu svi i dobro i lose pa ne mogu da se bavim budalama, pratim dovoljno njegovih fanova da saznam sve sto treba da znam. Ali trenutno ne vidim da ni na timeu ima videa, sad nema ni slika, to je bilo jutros, sada su se stisali (usla sam naravno).

Vala kako moja kosa izgleda posle mora, njegova je jos i dobra. lol!
Ali da, posto je gore malo duza nema lepu formu kad nije isfenirana.

Vala ne znam, prva mi se cak cini da ima veze sa setom, mada je ne razumem, ali druga mozda i nema.

Koliko vidim i Ayca je negde na odmoru, tako da ne znam ko sta snima bez njih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyWed Jun 20, 2018 7:42 pm

Tabi ki da si ti iz njega iyi gunde kotu gunde, ali ti si za razliku od mene pametna. Misliš na sebe. Ja se vodim onom kako bi rekle Feriha i Asli - od sebe sam odustala, ali ne mogu od njega. lol! Trebala sam ja vidjeti kako on plovi i tako to. Ali nisi propustila puno, vise je nje nego njega.

Ja uđem na tag kad mi se da, kad mi se ne da, onda dočekam da ovi koje pratim iskopaju nešto. Ali me danas baš zanimalo kako su reagirali fanovi.
Pa nema videa, jako malo su danas povlačili slike ovi fanovi koji su dugo uz njega. Postavili, prokomentirali jutros svatko za sebe, ne uključujući njega i ne obraćajući mu se direktno i to je to. Poslije su stali. Video nitko od njih koje pratim nije podijelio. Jednostavno su odlučili ignorirati ili smiriti tenzije.

Puno si izdržala. lol!

Ma i dobra je, slažem se, ali bolje izgleda kad je fenirana nego ovako splasnuta.

Ne razumijem ni ja, tim više mi nije jasno zašto objavljuje to. Definitivno neke interne fore nje i Cage. Ne poznajem je da bih mogla skužiti na što se odnosi.

Vidjela sam i ja da je Ayca na odmoru. A pretpostavljam da se snimaju Hazar i Okan. Ili možda još netko od novih. Čini mi se da je i onaj SS nekidan snimao.
Iako mi uopće nije jasno kako od Bajrama snimaju. Sve nešto kratko, sad ih vidiš, sad ih ne vidiš. Nije po cijeli dan kao prije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyThu Jun 21, 2018 12:31 am

Ajme šta se dogodilo? Tj, neću ni da pitam, pošto pretpostavljam.
Saro, nemoj se ubijati, seti se da sam isto to prošla, pa sam živa još. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyThu Jun 21, 2018 6:46 am

Sorma, sorma.

Evo ti, Saro, iz prve ruke podrška. lol!

Bondarenkova, nije baš isto jer se Cagu s drugima nije baš ovako moglo uhvatiti, ama, u pravu si.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyThu Jun 21, 2018 6:50 am

Ako je danas set na Hakanovom mjestu (a po nekoj slici mi se učinilo da je), onda bi bio red da Caga uskoči u ulogu zaštitnika. lol! Valjda se odmorio, nakupao, nalovio riba, izronio i da ne nabrajam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyThu Jun 21, 2018 6:51 am

Što Hazalka radi s Enginom? Hoće li ovo snimati reklamu ili biti zaštitno lice?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyThu Jun 21, 2018 6:53 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyThu Jun 21, 2018 7:20 am

Nije najnovija, ama sve što nismo vidjele je dobro.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 DgMNENAX4AEtepp?format=jpg&name=large

Vidi ruku, vidi žila, vidi majstora u roštilju, Raki u ruci, sat ovaj dobar, tetovaža se zamalo pa ne vidi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyThu Jun 21, 2018 7:23 am

Ima neka na Twitteru koja svima koji su nešto napisali pljuvalacki ide i objašnjava ili ih proziva što tako pišu od Cagu i Duygu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 EmptyThu Jun 21, 2018 8:34 am

Hoće li Ayce biti u drugoj sezoni? Ona i dalje kači slike s plaže.
Baš me zanima hoće li cijelu drugu sezonu ovako polako i razdužeo snimati.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: