Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 8:32 am

Jos samo par minuta dok ne iskrvarim. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 8:33 am

Da ti nije palo na pamet da stavis slike ovde. Sakin! lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 8:34 am

Dobro je. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 8:36 am

Pa ja ne pisem o Cagi privatno ono što znam. Gdje bi slike stavila. lol! I još znam koliko si alergična na ovu. Sakin. Kad nisam noćas, neću ni sada. lol! Jedino sam ti ovu s fanovima stavila što sam je noćas našla. Mislim da su je već i ostali pronašli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 8:46 am

Vallahi samoubicu se, bu nedir. Znala sam da ce ovo da se desi, ali uopste nisam bila spremna. Uf ya, uf!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 8:46 am

Danas vise ne ulazim na tw, moram da se oporavim od ovog soka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 9:08 am

Jesi li vidjela sve? lol! Baš sve?!
Ja sam čak sve članke pročitala, i originale i prepisane. Da se bolje ubediram. Ali neki novinari su neinformirani. Što ću im ja.

Pa morali su ih pronaći kad Caga svako malo amo-tamo ide. I da ga ne pronađu novinari sami, tu su ovi koji rade po marinama i lukama, koji kad vide da se Caga ukrcaje,  dojave novinarima. Uopće ga nije teško naći.
Evo ovaj sad lik i žena mu. Moguće da je Cagin skiper. Dobro, za njega ne bih rekla da će odati, ali netko tko je vidio da se Caga ukrcao hoće. Zaradit će koju liru, briga njih.
Jer bas su bile dojave novinarima kad su i Milliyet, Hurriyet, Takvim poslali svoja piskarala. Inače bi bili samo jedni od njih, s drugi preuzeli slike. Čak su otišli u Gocek ga tražiti.
Dobro je, Caga je ostao vjeran sebi. Gdje ga se može vidjeti ipak nije prisan kao Kivo. Mada, nakon ovoga...

Što da ti kažem, izdrži!  lol! Ili se i ti tješi.

Pa možda tebe baš oporave komentari na Twitteru. Nemaš više što vidjeti.
Meni su najveći trn u oku Takvimove slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 9:13 am

Ali ja sam bila pripremljena na ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 9:17 am

Točno sam znala. Čim budaletine otkriju da je netko objavio Caginu sliku, odmah mu lajkaju/komentiraju i slično i onda osoba zatvori profil.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 9:19 am

Videla sam slike koje su postavili fanovi, ceo time mi je u tim slikama, ali clanke nisam citala.

Ma znala sam da ce ih pronaci, mada mislim da se Caga vise ne krije, cim je otisao sa njom tamo znao je da mogu da ih slikaju.

Sta imam da se tesim to je sto je. Ne mogu ja sebe da zavaravam, sve je jasno kao dan.

Komentari nema sta da mi prijaju. Mogu nju da pljuju na svojim profilima koliko hoce, ali neki koji njemu pisu i koji pljuju njega mogu samo da me iznerviraju.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 9:45 am

Onda su vjerojatno vidjela sve slike. Ima ih dosta. Njega, nje i nešto Ilyasa i žene.
Ni nemoj onda citati. Što će ti. Samo ćeš se nervirati. lol!

Svjestan je bio da ga se može uhvatiti lako, ali ipak je svjesno otišao, tako da nije kao prije. Mislim da nam se može paliti dobar alarm. lol! Mislim, mene ne iznenađuje, samo kažem. Meni je jasno bilo i prije da je ozbiljno.
Čini mi se  da se bas u jednom članku spominje da je rekao nekima da ne govore da je tu.

A što ja znam. Možda i ti možeš kao neki koje sam čitala  olakšati si tako što sama za sebe pljuješ Duygu, koliko celulita ima, kako izgleda... Neki se tako cijelu noć zabavljaju. I Bondarenkovoj je to palilo. Ona je Auriku na žešće kritizirala i tukla po alkoholu.  lol!
Evo, ja mislim da bih ja baš imala šanse kod Cage da me upoznao prije Duygu.  lol! Sad više mi se ne isplati ići za Zekeriyakoy. Yani. Što da radim?

Ima onih koji za sebe komentiraju. Aj, to mi je ok. Njihov profil, njihovo mišljenje, ali ja sam noćas čitala one koji se obraćaju Cagi. Yani, poslali su mu svaki celulit koji Duygu ima, govorili mu da ima problema s vidom, da Dugu izgleda kao muškarac, da mu treba dovest okulistu i da će mu preporučiti njenu koja je dobra, da je izgubio mozak pa mu šalje sliku mozga... i tako, što ja znam što sve. Naravno, ima i onih pozivnih.
I u tom trenutku mi je postalo gadljivo  i skočio živac. I samim time mi je omekšali Duygu u očima, kad je takvu Caga drži uz sebe. Vidi Cage, ne pada na izgled garant, a može imati koga hoće.
Ovi razočarani, savjetodavni i ostali, najbolje da što prije u skokovima odjebu od Cage.

Tako sda ako i zades, ne vrti se po tagu, a ti koje pratiš vjerojatno neće njemu direktno pisati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 9:52 am

Bolje nemoj zalaziti. Vidiš zbog čega je završio na listi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 DgHlapMXcAAkJ5K?format=jpg&name=small
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 9:54 am

A da ne govorim o komentarima na zadnje slike Duygu i Cage na njihovim instagram profilima. Sramotno. Gercekten gadljivo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 10:25 am

Nije nešto gledanost Icerdea. Ali u totalu imaju više nego su neke serije imale prije nego li su ukinute.


Последњи изменио Poncha дана Wed Jun 20, 2018 10:42 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 10:42 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 11:00 am

Nisam znala da i ovi imaju profil.

https://mobile.twitter.com/medyapimresmi/status/1009337612530868225

A vidi mi mi mog ljepotana što su se odjednom svi zabrinuli za njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 11:57 am

Bugra u Protectoru?! Sad vidim da neki pišu. Ne znam je li to tko pouzdan rekao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 12:41 pm

Udrite, hic sorun degil. Mogu ja sve da podnesem. lol!

https://twitter.com/fanozdemir/status/1009380545233596417?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 12:42 pm

Lijepo si rekla da nećeš ulaziti na Twitter. Što si išla?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 12:42 pm

Ama Demet mi je slatka, ovo je prva Seckinova devojka koja mi se svidja.

Bu arada i Seco je poceo da prati mogu da sirokim majicama. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 12:43 pm

Saro, neće te i gotovo s ovim. Ali Ajde, od tih tvojih svalera i muževa zadovoljna si s tri izbora.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 12:43 pm

Ne znam ni ja sto sam usla, navika.

Videla sam ovo za Bugru, nadam se da je istina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 12:44 pm

Dobra ekipa u drugoj sezoni je onda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 12:44 pm

Zadovoljna sam sa svalerima, ali muz....
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 EmptyWed Jun 20, 2018 12:45 pm

Meni se cini da ce druga sezona biti bolja.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 18 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 18 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: