Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 3:13 am

Koji ludaci. Fenomenalni su zajedno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 3:17 am

Nabyon oglum... Jos tada je davao signale da ceka Ferhata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 3:20 am

Odlicna zadnja scena 5.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 3:27 am

Kakav je ovo pogled u kameru... Samo da pogledam ovu scenu jos 76567788 puta pa cu da nastavim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 4:19 am

Ibro seni varya.... S kojom pamecu si isao da unistis te ruke s onom odvratnom tetovazom anlamadim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 4:20 am

Hahaha makarone sa spagetama. Mnogo su slatki. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 4:24 am

Hahahaha ovaj Yavuz je efsane serefsiz.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 4:54 am

Od svih obavestajaca i slecijalaca samo je pilavci shvatio da Oguz nesto muti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 4:59 am

Sok, sok, sok. Az sonra kafama kim sikacak. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 5:37 am

Vay Zeynep kako imas milosti, odusevljena sam. Gerizekali kari. Smilovala se da kaze coveku na samrti da ima unuku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 5:49 am

I 7.

Kako cu ja da idem na posao kad moram da gledam seriju? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 6:10 am

Rekla bih ti gunaydin, ama cijelu si noć gledala seriju, na posao ćeš ići nenadoavana i s mislima o idućoj epizodi bezobzirna na kojoj epizodi/sceni stala. lol!



Bondarenkova, nemam pojma koliko ima, ja sam pretpostavljala 13. i da Ibri odlazi u 10. Sad mi Sara potvrdila za Ibru. A ja sam počela gledati osmu, znači da sam mi se približila kraju. 


Kim provocira? Ben? Ma kakvi, to ti se učinilo.  lol!  Ali neću više, ne želimo više Autike. 

Generalno sve tužnije scene su mi najbolje, ali pogotovo one mirne, gdje bez puno pokreta, s par mimika iznese scenu.

Oguz je  :cereeeeek: . 




Saro, a nisam nikako vremenski mogla odgledati cijelu seriju ama da mi se nije spavalo, ma čak i lako za ti što mi se spavalo, da sam mogla biti koncentriranija na seriju, nastavila bih i s 8. do kraja. A komplicirano sve, plus samo turski, plus spava mi se, plus ometajući faktori zvani Oguz. Nije bilo smisla.
A i čekam neka pojašnjenja prije nego li dođem do kraja serije.  Inače bi možda i došla da sam odgleda 8. i 9. epizodu.  lol! 


Komentiaj ti meni i one prije, ali od 6. obavezno na tanane, pogotovo ono što misliš da je bilo važnije. A i neke sitnice oko Oguza. Nemoj me zakniiti za njegov lik. 

Super, hvala ti što si mi rekla za Twitter.

Ismail mi je odličan. Uvjerljiv mi je itekako u ulozi. Tekina mi je savršeno odradio. Jako mi se sviđaju njegove i Ibrine zajedničke scene. Sad vidim da je muž Hande Sorel.

Zeynep je stalno salak.

Hahahhahahaha Ja vise kako sam odgledala sto puta ne znam u kojoj je koja scena bila i kako po redu radnja ide. To mi je najveći problem kad opalim maraton, pogubim se u epizodama i scenama. Gdje je to gledao u kameru?! 

Ajme, te ruke su bile vrh. A vidi sad onu grdnu tetovažu, cijela rika išarana, nešto tmurno na njoj... 

Ja sam se rastopila na njega i malu.  :cereeeeek: Disala nisam. Kako su divni. 

Je li vidiš kako je pilavi pametniji od svih Oguzovih prijatelja i rodbine. Čovjek je baš koristan.

smeh  sok, sok, sok scena mi je vrh. Kako je Ibri to stajalo za reći.

Ne znam kako ćeš ići na posao. 



A javlja se ovaj iz Potectora. Oni već u pogonu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   580_A30_EC-4_F91-4488-9993-7_B11476_B5_C2_E
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 6:14 am

Samo mi reci, gdje je nestala ona Yavuzova žena kod koje su bile smještene Zeynep i Duygu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 6:17 am

Nemam pojma i ja sam bas pomislila gde je Yavuzova zena, od nje sam ocekivala neku podvalu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 6:18 am

Gledanje u kameru je bilo na pocetku 6. kada su dosli da ih uhapse u trenutku kada su se predali i kada je izbacio sarzer.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 6:43 am

Dobro, ja sam mislila da je rečeno, ali da je meni promaklo. 

Ajme, tada mi je bio uf! Inače sve to od kad su ga priveli i u pritvoru je ekstra. Koje face, koji pogledi, koja promatranja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 6:44 am

Aglama Oguz. Kako ovaj covek tuzno place, srce mi se cepa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 6:47 am

Na isputivanju je bio vrh onako nadmen, a tek ono win win, uf, uf.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 6:49 am

Baš aglama. Ne mogu ja njega gledati. 

Aj, gledaj ti dok ne pođes na posao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 7:03 am

Bu arada, ne znam jesi li primijetila, ali od jučer opet kreću neki članci o drogi. Nemam ih namjeru stavljati ovdje,
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 7:12 am

Koliko sam ja ovo puta odgledala! facepalm


https://instagram.com/p/Bj2JthgnzCA/  :cereeeeek:  Koja guska ova Zeynep pa mu nije rekla odmah.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 8:03 am

Odgledala san sedmu i sad moram da se spremam za posao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 8:46 am

Ok. Onda smo na istome. Ajde, ti onda na posao.. Nadam se da će ti na poslu biti mirno. I da neće posao patiti zbog Oguza.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 8:58 am

Gledala sam malo sad slike ovog Ismaila na instagramu. Ima s dosta ljudi sliku iz Reakcije i selfija, ali nigdje Ibre. 
Što se Ibro stvarno nije slagao s ekipom na setu kad je otišao iz serije? On obično zaprati pola  ekipe, a ovdje mi se čini da nije slučaj. 

Ali zato mi je ovdje s malom presladak. 
https://instagram.com/p/BCe5pZDs9FO/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   EmptyMon Jun 11, 2018 9:02 am

Evo canim, ako ti je lakše raditi. Dok Ibro i ja smo van pogona za rad, ti i Caga radite.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   191_CD49_E-5_A8_D-4_A58-86_CE-_E654_A6617901


Čisto da znaš da nisi jedina koja radi. Ovi imaju set, a vrućine, a Ilknur mu obukla tko zna što. 
Ajde, neka im je sa srećom!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 1 of 40Иди на страну : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: