Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14348
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 5:55 pm

Prije svega, da ti kažem, potpuno si u pravu. Yani, ja ovu seriju ne bih niti pomislila gledati da u njoj ne glumi Ibro. A kako je meni ovo Ibrino najbolje izdanje fizički, a i vidjela sam par onih isječaka s malom slatkicom, jednostavno sam odlučila odgledati seriju. A kad odlučim i još mi se svidi lik, inteligencija, vještina, snalažljivost, pokeraška faca, osjećajnost, kako da odustanem od lika?! Yani, oduševio me. Tako spretan s pištoljem, tako vješt, tako fizički utreniran, tako uvjerljiv u tuzi, tako sladak s malom, tako jebozovan u trenerici, otkrivenog vrata... uglavnom. Vjerujem mu kad ima pištolj u ruci i špagete. 
Ibro, vala stvarno aferin! Uspio si me navući da odgledam akciju i da uživam u liku. 

Baš se nema vremena. Serija vuče da gledaš dalje, a onda komenatri ostaju po strani, a toliko toga imam za prokomentirati u toku gledanja što mi padne na pamet.

Meni je isto tako bilo s prve dvije epizode, ali mi je na momente bilo tako i u ovoj osmoj. Na tren sam se totalno isključila i gledala sliku, ton kao da nisam čula,
Meni je šteta da se ovako naprasno završila, što Ibro nije imao uvjete kakve zaslužuje i kakvi mu trebaju.  Žao mi je što je došao do konflikta i da je došlo do prekida suradnje. Mislimda je ovo bila stvarno Ibrina velika prilika za ekstra ulogu i probijanje daleko. 
Možda je kriv dan i sve ostalo, ali ovo je mogla biti kvalitetna serija od jedne sezone koja bi ušla u one pamtljive za vjekove. S dobrim rjeginihom da su neke sitne nedostatke doradili. Da su eventulano bile bolje glumice, barem Zeynep, i da je bila bolja priča, tko zna gdje bi im bio kraj, jer su odličnu akciju imali.

Kad si već krenula od Zeynep, da krenem i ja.
Meni je ona neviđena glupača. Cijelo vrijeme to hoću reći. Kad se udala, ja sam mislila da je Oguz napravio nešto strašno i bio baš govno kad je već otisla i udala se. Ni tad je ne bih pravdala, ali možda bih je razumjela. Ma što govorim, ne bih! 
Ovako kod mene ima ogroman minus. Znači, on je poginuo, kako je mislila, a ona se “morala” udati. Čuj morala. Tko te tjerao, ženska glavo?  Što mlada doktorica se nije mogla sama brinuti za dijete?! Ako nije imala financijskih sredstava, sigurna sam da bi je širokih ruku dočekali Oguzovi roditelji, koji su je držali kao kćer, i pomogli joj. Sve i da je ne vole, mala im je dio Oguza. Sigurna sam da bi obožavali malenu, a da ni njoj ne bi ništa falilo. Udala se za čovjeka kojeg ne voli nakon smrti voljenog čovjeka, laže malenu o ocu. Oguzu nije cijelo vrijeme rekla, ni kad se vratio. Nije imao pravo znati?  Na ove sam stvari alergična. I sad, umjesto da kaže, opet je odlugovlacila. Čak je prije i starome rekla na samrti. 
Što se tiče glumice - nula! Bensu je bar lijepo gledala Cagu. Ova ni da pogleda Ibru kako treba. Ma ni milo, a kamoli kao da ga želi. Yani, ekstra je pokazala veliku ljubav. Ibro nije sam mogao puno. Eno u šestoj, legao joj je na grudi, a ona što... Promašen je slučaj ova glumica.
Što se tiče Serdara, mislim da je stvar ili da je saznao nakon trenutka vjencanja ili joj namjerno nije rekao, serefsiz. Kako god, vidjela je Oguza kad se vratio, mogla je ispraviti sve odmah. Na kraju krajeva nije ni prema onome psiho Cetinu bila poštena.
Definitivno je ljubavni dio mogao ići i drugačije. Ali ja bih prihvatila i ovo s djetetom da glumica bolje zna dočarati lik.
Ja bih bila za Duygu, jer mislim da ona zbilja voli Oguza i sviđa mi se kako voli, ali yani, kad je ovo moje čudo zaljubljeno u Zeynep, što ću. Ne mogu navijati ni za nju. Ali ona je baš simpatičnija od ove.

Na Oguzovu mater sam mislila kad sam napisla jučer, ja se ježim ovakvih. Jadan njen sin kad mu uvaljuje ženu, petlja se. Najjače su mi ove što bolje od svog djeteta znaju koga vole i što je za njih dobro. 
Da Duygu nije ovako bistra, da je bila neka druga tuka, napravila bi sve što joj stara kaže. I sad mi se prevrće očima kad se sjetim bisera stare. Baš me zanima što će biti kad sazna čija je Ceren kći.

I meni su svi vise-manje jasni, ali mi je on nepoznanica. Je li se on kojim slučajem sreo u 6. ili 7. s Abijem? Netko je bio došao kod njega u kancelariju, ali nisam upamtila facu. 
On mi je baš nešto sumnjiv. Kao sve super, sve pet, a opet neko neprovjerenje mi ulijeva. 

Znaci na Oktemovo mjesto bi trebao doći Yavuz? Je li? 

Aha. Nisam išla za tim, odnosno razumjela, da je Yavuz posao Fazila, a ovaj ga zajebao. Vay be.
I meni su dayi i Abbas odlični.

Ja sam cijelo vrijeme mislila da Oguz sprema neku igru. Previše je promatrao okolo i reagirao tek nakon snimke, kad je vidio da njega nema snimljenog. A kad je onaj uručio mu stvari, pogotovo mobitel, tad mi je bilo baš sumnjivo kako ga je Ibro pogledao. Baš su zumirali mobitel. Znajući da ga prisluškuju ponašao se tako. Što znači da je Oguz dobar glumac, valjda naučio u vojsci. Odlican je. Sviđa mi se kako su ga napravili bistrim.
Čak je i Tekin mislio da ga je ovaj prešao. Zapravo, bez obzira na to što kaže, mislim da je povjerovao. Ali ovaj pilavci je vjerovao Fatihu. 
Ja sam odmah rekla da se upisujem za ovaj duo. Odavno nisam uživala u tako dva različita karaktera, osoba koje imaju puno toga sličnoga. Divota ih je gledati. Baš su odličan spoj.

Da je ovo bilo mrvicu kvalitetnije i da nije došlo do raskida, definitivno bi Ibro imao dva lika u karijeri. 

———————

Bas to. Zato ja odmah u startu, čim mi se spomene neka tako dalja sezona, odmah počnem kukati.

Da. Više se uzdaju u imena nego u kvalitetu i dođu to ovoga.

A i to su prikazali kako bi bili uvjeljivi. Jest da su ga mogli i češće skidati, ama. Ne žalim se. 

Itekakvo govno je ispala. Nimalo poštena prema njemu. I još se usudi reći kćerki kad ju je pitala za tetovažu da je to jer je vjerovala nekome kome nije trebala. Yani, o čemu ona, nije znala kojim se poslom Oguz bavi kad je legla s njim?!

A tako i je. Sad se oslanjam na svoje uši i oči i tebe.

Pljunem se ja na takvo majčinstvo. Umjesto toga je trebala reći ocu djeteta da ima dijete, djetetu pružiti pravu obitelj, pokušati zaštiti dijete, ne govoriti maloj gluposti.

Nisam ja ljuborna na Kivu. Zbilja mislim da je Kivo kralj reklama. I drago mi je što ih snima i sve su mu odlične.

Slikaj uplatnicu kad plati. Ili bar javi da spremim kofere, ipak se osjećam pomalo uključenom u to tvoje provođenje vremana s Ibrom lol! 
Zbilja nema milosti. Da me se pitalo i pustilo, odgledala bih svih 10 Ibrinih u komadu.

Najbolje izdanje! Ok super mi je fizički i garderobom i kao Firat i kao Ali Nekdet i kao Ferhat (osim zadnje trećine), ali ovdje je apsolutno top. Ova frizura mu cok cok dobro stoji. Ni premsav, ni širok.

Ah. 

.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 6:40 pm

Bondarenkova, za koju si se Stankovu seriju odlučila prije spavanja?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 6:42 pm

Idem pustiti devetu epizodu ako ne zaspim. Jako me zanima nastavak.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 12112
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 8:18 pm

Poncha ::
Bondarenkova, za koju si se Stankovu seriju odlučila prije spavanja?

Pa ne znam, ja sam tebe i pitala zato što sama ne mogu da se odlučim.
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 8:22 pm

Najbolje ti je onu s Irinom. lol!

Saka, saka. Aj ponovi koje tri si bila napisala, pa ću ti izabrati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 8:27 pm

Odgledala san devetu. Aman, aman aman. U ovog Oguza se stvarno zaljubiš. :cereeeeek:

Izrodila bih mu nogometnu momčad kad ga ovakvog vidim. 

Suradnju dvojice kao što su Tekin i Oguz, teško će netko nadmašiti. naklon  
Koja reakcija na par scena. naklon Uf. Ako ikad budem reprizirala, ove njihove scene ponavljam, uz scene Oguza i male Ceren. I one ispred hladnjaka.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 8:29 pm

Pročitala sam oba vaša ova dugačka posta o seriji, samo da se zna. lol!
Za Saru sam skontala, ali pitanje za Ponchu je - Ferhat, ili Oguz?

Bondarenkova, nemam pojma koliko ima, ja sam pretpostavljala 13. i da Ibri odlazi u 10. Sad mi Sara potvrdila za Ibru. A ja sam počela gledati osmu, znači da sam mi se približila kraju. 

Neverovatno nešto da dopuste da glavni glumac napusti seriju malo pred sam kraj. Šta se tu tačno desilo?

Kim provocira? Ben? Ma kakvi, to ti se učinilo.  lol!  Ali neću više, ne želimo više Autike. 

Ah Ponchita, vraže mali. lol!

Sara Ulusoy ::

Šta da radim, moramo nekako da smislimo kako da ga odvojimo od nje, ovo mi je poslednja nada pre nego što pređemo na drastične poteze. smeh

Pa i ovo je prilično drastičan potez, mogu da ga izgubim u roku od sekunde. lol! I tu se dve sile pobiše u meni, da li je bolje da ostavi Auriku po cenu da ga i ja izgubim, ili da ga imam pa makar ga i delila sa njom? lol!

Ponekad i ja pratim na času. Znam da si se žalila da ga ni jednom nisu skinuli, još te je Poncha zezala kakv je to vojnik kad se ne skida, nešto tako.

Evo, pišem ti plus. lol! Što ne znači da ćeš biti oslobođena popravnog. lol!

I dokle si ti na kraju stigla sa Sahsiyetom? Serija se završila, jel planiraš da je odgledaš? Ja ću da odgledam kad zavrpim sa Reaksiyonom.

Ne znam šta da radim. Planirala sam krajem juna da opalim maraton, ne verujem da ću pre stići, a i Stas mi je opet uleteo i poremetio planove.
Kad ti završavaš sa Reaksiyonom? I jel' ćeš gledati ove epizode bez Ibre?
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 8:31 pm

Poncha, ja te lepo upozorih, ne provociraj. lol! Vidi ti nje, čim počela da gleda akcije, promangupirala se totalno, ah Ibro, zeznuo si mi čitav forum. smeh
Mada, kad malo bolje razmislim to mu je po kvalitetu najbolja serija od svih koje je snimio dosad. Možda bih i mogla. Možda sad i Irinu bolje svarim.

Od ponuđenih sam napisala Anku, Moja majka je protiv i Intimu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 8:53 pm

Hvala što si pročitala. lol! 
Yani, bolje bilo da nisi. Sad mi vraćaš milo za drago. smeh

Yani, kako da ti to sad kažem. Pitaš me da se odlučim. Za trenutnu ljubav ili za onog s kim sam živjela 30 i nešto tjedana?! Kako možeš. Ovog sam doživjela i proživjela u tri dana, a s onim mjesecima provodim vrijeme. Di je tu način?! suze
Oguz je isti karakterno od prve epizode do devete. Isti, znaci nema vrludanja u scenariju što se tiče  nečega. Kakav je zamišljen, takav je i ostao. Ferhat je promjenom scenarista mijenjao i ponašanje. Po tome mi vise odgovara Oguz. Ali Ferhat je do u detalje razrađen (psihološki) i prikazan je ljubavni dio, Oguzu nije. Po tome Ferhat. Razumjela sam i Ferhata i Oguza. Tako da su tu isti. Suosjećala sam s jednim i drugim pa su i po tome isti. Oba su me oduševila s djecom. Iako je Ferhat sam po sebi ukočen, a Oguz ipak opušteniji, oba su mi odlična. Iz odnosa s djecom ipak vise Oguz, mada zapravo... hm... 
Ako gledam fizički izgled - definitivno Oguz. Ali ne mogu ja ništa protiv Ferhata. Yani. Mogu reći da površno bih birala Oguza, a ako želim sretan kraj onda Ferhata, Ferhat je bez obzira na sve posložio prioritete u životu. Da je ovo serija potrajala i nije Ibro otišao, vjerojatno bih u tom slučaju rekla Oguz po svemu, ali ipak ne mogu. Ferhat je Ferhat. 
Sad kad si tražila, čitaj. smeh
Ali me zanima što si ti mislila da ću odgovoriti! lol!

Ne znam ni ja. Očito nešto nije štimalo. To jedino Sara može otkriti.
Ne znam zašto, ali Ibro izgleda prilično umorno s podočnjacima u ovoj epizodi. Možda je tako i trebalo zbog lika, ali svejedno. 

Ne provociram. Pod utjecajem sam epizode. Opraštam se s Oguzom. Malo sam pod dojmom njga. A ti me pitaš da ga uspoređujem. Kad sam ga u ovoj epizodi vidjela, ah be, ah be. 
Zeznuo te Ibro totalno, a ti si ga totalno izignorirala. 

Pa ja ti lijepo kažem. Sad kad nisi ljubomorna na Irinu možda shvatiš seriju. lol!  Yani. 

Nemoj Anku, života ti. Ne čita mi se opet o Mačku, gaćama, oni neki likovi s brčićima, ništa to. Aj gledaj Intimu. O tome mi ionako najmanje poznato.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 9:58 pm

Znaš mene i moja pitanja na koja je teško dati odgovor. lol!

Nema to veze s tim. Mislim, naravno da vremenski period može da bude presudan i to koliko pratiš dugo seriju, duže se vežeš za tog lika, ali opet ako ti neki lik više legne, može serija i da ima četiri epizode, više ćeš ga voleti.
Ali, kapiram, znači ipak Ferhat. Kompleksniji ti je, ima više aspekata, razrađeniji je na svim poljima.
U svakom slučaju i očekivala sam ovako neki odgovor. Slikovito pojašnjen. lol! Plus si SBA otkrila sama.

Šta da radim kad nisam pala na njega kao vas dve. :P

Dobro, nećemo preterivati, nije da nisam i dalje posle svega ljubomorna na Irinu, ali možda bih sad gledala seriju sa manje odbojnosti.
Mada ne znam, njihove scene nikad neću moći da gledam sa olakšanjem, to mi je mučenje na kub - s jedne strane uživam u Stasovim pogledima, gestima i poljupcima, ali s druge mi sve presedne kad vidim kome je upućeno. lol!

Nemoj Anku, života ti. Ne čita mi se opet o Mačku, gaćama, oni neki likovi s brčićima, ništa to. Aj gledaj Intimu. O tome mi ionako najmanje poznato.

smeh smeh smeh smeh smeh
Pa sa Intimom sam vas ubila od gifova, kako ti to nije poznato. lol!
Al' dogovor je pao - Intima se gleda. kokice

Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Mon Jun 11, 2018 9:58 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 9:58 pm

Saro, samo da pitam. Jesu li ovo opet ošišali ga?
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 9:59 pm

Sarooooo, gde su kolažiiiiii?????
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 10:12 pm

Tvoja su pitanja takva da kratak odgovor ne možeš dobiti. lol! Sama si tražila, o zaman čitaj. Tko ti je kriv?! 

A ima veze donekle. Jer drugačije mi uđe pod kožu lik i serija koju dugo gledam i u principu puno dulje pamtim, nego kad odgledam maratonski, uživim se maksimalno i onda nakon nekog vremena naglo oduševljen počinje splašnjavati. Ali stvarno trebam reci da je Oguz u malo nastavka napravio puno i postao mi je definitivno jedan od najdražih likova. Među najljepšim definitvno je. I prešišao je Ferhata.
Meni nije isto, ja se rijetko toliko vežem za glumce i likove iz filmova baš zato što pogledam film i bok, kratko traje. Većinom mi je gledanje serija, kvalitetnih, draže od gledanja filmova. Tako da meni nije baš svejedno. 
Druga je stvar kako je lik napisan. Oguzu da je bilo dodati nijansu ljubavi bi bio genijalan. I da ga nisu ovako sredili. 

Mislim da je čudnije da sam klikla s ovim serijom nego sa SBA. Ovo je tematika kakvu sigurno ne bih gledala. Niti se kužim u politiku, niti ove puste službe niti išta. Dok sam ja shvatila tko za koga i protiv koga radi... oha.

Pa tko ti je kriv što nis pala na njega? Ja jesam. Hemde nasil. stidljivko Al dobro aj, imaš ti svojih Rusa za zabavu. 

Pa razumljivo. Ali pusti ti onda Irinu i gledaju ovo. 

Nema veze što si nas ubila gifovima, bolje i to nego čitati o Mačku i gaćama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Mon Jun 11, 2018 10:33 pm

Mislim da ću krenuti i s desetom, ne mogu ja ovo izdržati. Ubi me Oguz.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 12:42 am

Pa ja se i ne bunim, rekla sam već da volim tvoj stil pisanja.

Ja se više vežem za seriju koju dugo pratim, ali kod likova mi to nije toliko presudno. Ili kliknem sa njim odmah, ili ne. A, što se tiče gledanja serija i filmova, opet zavisi koliko me se šta dojmi.  S tim da je praćenje turskih serija stvarno posebna stvar, tu ti ode deo života.

E pa onda stvarno svaka čast Ibri, uspeo je nemoguće. Nego, ne rekoste mi, taj Oguz jel' pozitivan, ili negativan lik?

Nema veze što si nas ubila gifovima, bolje i to nego čitati o Mačku i gaćama.

Opet crkavam. smeh smeh smeh
Ne brini se, za reprizne serije neću gnjaviti sa komentarima, naročito ne o Mačku. lol! Ali, gaće mogu da se ponove, ta scena je i dalje jedna od mojih najdražih iz svih njegovih serija. :cereeeeek: Kad se setim samo koju srčku sam preživela...
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 1:04 am

Hmm, šta će to biti, Olgičin film je imao premijeru na tom nekom njihovom festivalu u Sočiju i Kozlovski nije otišao sa njom...
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 1:12 am

Poncha, vidi ovo. he-he

Do 2:03 gledaj.
A mislim da bi mogla i Sara da baci pogled, ovo bi joj se sigurno dopalo. lol!
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 1:36 am

Ajao, nikad ovako emotivne postove nije pisao posle ijednog snimljenog projekta. stidljivko
https://www.instagram.com/p/Bj5Kqw2hPvu/?taken-by=st_bond
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10020
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 2:33 am

Lepo ste se raspisale, procitala sam vas i sad krecem na 8.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 2:36 am

Jesi se oprostila sa Oguzom?
I hoces li gledati jos ove tri bez njega? Ja hocu, da vidim kako se zavrsila serija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 3:10 am

Hahahaha Abbas ima 24 godine. Dayi sen ne yaslanmissin be. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 3:49 am

Sen hic asik oldun mu lan?
Yok Allaha sukur. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 3:50 am

Tekin style. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 4:10 am

Yakma Dayi posalji meni i Ponchi treba da idemo u Zekeriyakoy.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jun 12, 2018 4:31 am

Oha, ubili su Duygu. Sta je sad i Nehir izasla iz serije? Vala izgleda da je na tom setu bilo kao i u seriji olaylar olaylar, cim su dvoje glavnih glumaca napustili seriju pre kraja.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo