Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySat Jul 07, 2018 11:03 pm

Tamam, evo klecim na kukuruzu. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySat Jul 07, 2018 11:22 pm

Ben yatiyorum. lol! Ovde mi je Emir bio vrh.

https://twitter.com/peyyez/status/1013191955583569920?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySat Jul 07, 2018 11:26 pm

Drugo poluvrijeme, produžetke i penale sam gledala.
Suba, canim benim, :cereeeeek:. Oh, zašto ja oduvijek imam slabu točku na golmane?! facepalm
Važnija mi je bila njegova noga od nastavka. Koji kralj. Jao. naklon

Sorry, Bondarenkova, što je Hrvatska usred Rusije srušila Rusiju... pred domaćim navijačima, koji su imali praktički prednost kad su penali u pitanju. Mislim da će nas Rusi mrziti.
A tvoj sevgili i svaler neka žale. Ne mogu im ja ništa. Ovi su im moji ostavili puno prilika da pobijede, ali nisu iskoristili. Mogu reci da su zbilja bili borbeni do kraja.

Saro, htjela sam reci da neće biti potrebe za mijenjanjem Ibre, ali toliki ego nisam htjela biti. Jedino od svega sam falila jučerašnji par. Mislila sam da će Brazil dalje. Sve ostalo dosad sam pohodila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySat Jul 07, 2018 11:27 pm

Emir :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySat Jul 07, 2018 11:35 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySat Jul 07, 2018 11:40 pm

Kukuruz je blaga kazna za ovakvu izdaju. lol!

Ja se ne razumem u fudbal, niti sam gledala utakmicu. Ali, čim su Hrvati pobedili Ruse na njihovom terenu, to dovoljno pokazuje koliko je to bila i poštena pobeda i pošten poraz.
A, ja sam konačno završila praćenje prvenstva, to se mora proslaviti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySat Jul 07, 2018 11:50 pm

Utakmica je, ovo sto sam ja gledala, bila borbena, ali Hirvatsitan je mogla ovo odraditi i bolje. Ne volim to govoriti nakon utakmice jer su ipak pobijedili pošteno, mislim da je većinu Hrvata koštala živaca jer su nas do zadnje sekunde držali na iglama pa kasnije igra živaca na penalima. Mogli su utakmicu riješiti i ranije, ali sad je to nebitno. Nije lako igrati kad ti je protivnik država u kojoj je prvenstvo i kad su na tribinama u velikoj većini suparnički navijači. Ali čestitke Rusiji na čvrstoj igri u borbi.


Eto, sad možeš odahnuti. Čekaj da se Kozlovski još javi s nekim ponosnim statusom o ruskoj reprezentaciji i kojom motivacijskim porukom,

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySat Jul 07, 2018 11:51 pm

I još me cijeli dan ubijaju s Emirom i Cagom u Emir fazi. :cereeeeek:

Neću ja ovo izdržati.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 DhiItT9XcAAOrra?format=jpg&name=medium
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySun Jul 08, 2018 6:11 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 DhjaHGwXkAEdgSN?format=jpg&name=small ah Caga, ah. Kako mi nedostajes.

Opet su ga ove našle. One kad dođu u Tursku, jednostavno dođu do njega. Valjda ne idu kući dok ga ne dočekaju.
https://www.instagram.com/p/Bk9H2Erlodh/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=6rv7fffe72y4 Ova koja se slikala ima zatvoren profil, ali su prenijele sliku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySun Jul 08, 2018 11:09 am

Prenose ove koje su prijateljice s dotičnom Agostinom koja kaže da Caga ima meku kožu i da miriše  jako dobro.

Bu ne be? Kako ova zna kakva mu je koža?! Garant ga je ispipala uz ovo što mu je prislonila lice. Aman. Ljubomorna sam. tuzni  I volim ga. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySun Jul 08, 2018 11:20 am

Efendim? Kako one smeju da ga pipaju toliko da zakljuce kakva mu je koza?! Ah, Saro, ah, teraju te da postanes ubica. lol! Nije dovoljno sto trpim tamo neke xy spodobe, samo su jos fanice falile da ga njuskaju i pipkaju. durica
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySun Jul 08, 2018 11:22 am

Nisam gledala utakmicu, ali sam gledala penale, onaj jedan som (Rus) je promasio ceo go, bolje bih ja izvela penal od njega.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySun Jul 08, 2018 11:49 am

Nije problem što ja liku opraštam neke postupke koji možda i nisu za opraštanje zbog glumca, ali ipak silovanje je ozbiljna stvar i to mi je previše.
Objektivnost zavisi od toga koliko mi je glumac drag i na koji način. Guneya nisam podnosila jer je bio ljiga, a i Kuzey je bio Kivo pa sam ga dodatno zbog toga mrzela jer je smešatao liku kojeg igra Kivo. Ili lik koji je igrao Baris Falay u Al yazmalim, Barisa baš volim, ali taj lik mi je bio jako naporan. Može se reći da sam neobijektivna samo kada su u pitanju ovi moji glavni, za ostale sam objektivna bez obzira što volim glumce.
Ja sam više volela Fatiha nego Zeynep, ali i ona mi je bila ok. U toj seriji sam volela većinu likove.

Dalmatince ne razumem sve naročito kad brzo pričaju. Odnosno treba mi koncentracija da bih sve pohvatala.

Nema veze, ako puste kad ne budemo kući, navalićemo čim dođemo. Mada može da se desi da puste i uveče po našem, odnosno turskom s obzirom da je turska serija.

Ne znam, Deryinu karijeru nikada nisam pratila, a nisam je dugo videla u medijima pa sam se iznenadila sada kada sam videla da se ovoliko ugojila.

Sparks, ima Basak preko 40, mislim da je 77. Koliko znam i ona i Kivo žele decu, ali mislim da imaju neki problem.

Svaki odgovor mu je ja sam ovako dobar, ja sam onako dobar, ja sam najbolji, zgodan sam, lep, seksipilan, dobar glumac, yuh yani.
Meni je ok kad čovek ima lepo mišljenje o sebi i kada je svestan svojih vrednosti, ali ipak mora da postoji neka skromnost, a ne ovako napadno i nadobudno hvaljenje sebe.
Mi smo ego fanovi i mi hvalimo Cagu u tome i jeste poenta, a ne hvali on samog sebe u intevjuima. Zamisli Cagu da kaže ja sam zgodniji od mene nema boljeg, da sam igrao tu i tu ulogu razvalio bih, pa mislim da bi mi potpuno pao u očima. Ali hajde da kažemo da je osoba egocentrična, ako si već takav moraš onda da imaš neku podlogu za to, da postigneš neki uspeh, a ne da lupetaš bezveze.

Haljina je odvratna, to bez daljnjeg, ali i da nije koliko treba da budeš nenormalan da obučeš haljinu od 7 kilograma i da ideš na plažu.

Nisam videla ovaj plan, sad vidim ovde. Ali to moraju da odrade dosta pre rođendana, jer će se do tada uveliko završiti snimanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySun Jul 08, 2018 1:37 pm

Gercekten ne znam. Yani, kako se usuđuju pipati mog Cagu? ljutko lol! Još ja čitam i ne vjerujem što sam pročitala pa sam ukucala u GT kad ono stvarno meka koža. Pa života ti, koliko ga je to pipala i dirala kad mu je i kožu uspjela opipati. Ali čim sam vidjela da je naslonila lice na njegovo, yani, odmah mi je bilo jasno. A ništa, Caga je svježe obrijan. I sad ove njene arakadisice odmah prenose što im je rekla. Uf ya.

Hahhha  smeh
Ali taj ruski som španjolskog prezimena, koji je fulao cijeli gol, je i zabio gol koji je Ruse doveo do penala, inače bismo mi u produžecima dobili. Mislim da mu Rusi neće toliko zamjeriti jer su i prije penala mogli izgubiti.
Ja sam mislila da imamo utakmicu u nogama, kad onda taj dao gol i vratio Ruse. Ali dobar je ovaj nas golman.  :cereeeeek: Unatoč ozljedi pred sami kraj utakmice (mislila sam ode mu noga  tuzni ), nastavio je igrati produžetke i penale. Iako i drugog golmana jako volim, da je taj branio penale, ne bismo se usrećili. Već sam mislila ako Suba iziđe, gotovi smo na penalima.

Pa baš to. Ima stvari koje su nepoprostive i neobjašnjive pa se ne želim dovesti u situaciju da liku oprostim zbog glumca. A i pokvari mi doživljaj.
Pa poanta je glumca upravo to. Da ti je drag, ali da mu lik možeš nekad i kritizirati. A bak mene, ja bih ga branila i kad bih ga lupila nečim po glavi.   facepalm Zato mi s vremena na vrijeme dobro dođe neki nepoznati glumac ili neki koji nisu Caga i Ibro.  lol! To ne znaci da mi ovi ne nedostaju. lol!
Meni je Fatih zasad isto malo draži nego Zeynep.

Onda sreca da nas dvije pišemo, a ne razgovaramo.  lol! A moju mamu, koja je otočanka, onda ne bi ništa razumjela. Nju susjedstvo ako slučajno progovori na svom “jeziku” pitaju što joj je to. A kad teyze i ona razgovaraju samo ih ovi blijedo gledaju. Čuju riječi, ali od brzine, naglaska i svega nečega pojma ne kuže. Aj, Aj, mene bi mogla razumjeti. Ja i kad govorim ikavicom, nemam naglasak (mada bih mogla, ali neću), a naucila sam govoriti polako zbog posla.

Vise meni pase da puste navečer.

Nisam ni ja, ali sam vidjela sliku  da je u nekom projektu bila bucka. Ali baš baš ima viska dosta. Dok je bila sa Seckinom bila je mršava.

Lik je umišljen, pun samoljublja, egocentričnosti, nosom para oblake...
Uvijek sam govorila, i to mi je generalno mišljenje, ako se netko kurči, onda se moraš imati i čime kurčiti. Ne možeš mi govoriti o svojoj uspješnoj karijeri i zahtjevnim ulogama, a uloge su ti bogatih zgodnih dečkiju u romantičnim komedijama... I trkeljati da bi rasturio drame, a da je komedija skup svega i svačega od žanrova. Prvo, i ja mislim da treba imati žicu za komediju i ne pretjerati ni u čemu. Ali...Hej, kraju, kad je tako, prvo se okušaj u drami i onda to pokaži na primjeru da možeš biti dobar u svemu. A ovo kako komentira svoj izgled ne znam što reci. Aferin. Nitko drugi nije zgodan, samo si ti.
Zato što Caga je razuman.

Nemam pojma. Meni je ljeti sebe teško nositi. A ne još navući nakaradna haljinu i toliko tešku, a nikakve joj svrhe nema ta haljina na njoj.
Što sve ljudi neće staviti na sebe.

Evo i jutros nešto piše, ali nisam citala detalje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySun Jul 08, 2018 1:51 pm

Saro, tko je ova i zašto navija za Hrvatsku? Vidjela sam slučajno da je Baris Falay lajkao njenu sliku.

https://www.instagram.com/benalce
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 EmptySun Jul 08, 2018 2:00 pm

Snimanje u tijeku? On režira opet?

https://www.instagram.com/p/Bk-CKHZhaS6/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=136q3q5cg7own
Vozi li Caga?


Koliko vidim po nekim drugim radnicima, definitivno je danas set.

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=66
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: