Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 7:58 pm

Vidim. Ozturk nikako ne odgovara za to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 7:59 pm

Na kraju će ispasti da je stariji brat u pitanju i da je to ona uloga Leventa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:00 pm

Drago mi je da vam se svidjaju kolazi. Ja sam napravila, a vj sad izaberite, ja ne mogu da se odlucim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:00 pm

Neka odabere onaj koji se naviše i najlakše uklopi u ovakvo izdanje foruma.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:01 pm

Ako je stariji brat, onda je Alp vest lazna, on nikako ne moze da prodje kao stariji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:03 pm

Vala ne znam sta da kazem za tvog abija, ja sam primila takav udarac od muza da ne mogu da dodjem sebi. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:03 pm

Da, moraću po tome da gledam, inače je nemoguće izabrati. Baš je svaki fenomenalan, super si ih uklopila.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:03 pm

Isto kao ni što Ozturk ni po čemu ne može biti mladi. Imaju li oni oči?! Caga bez brade je kao beba.

I ako je Alp odbio ulogu mi ne djeluje kao nešto pametno. I za njega je ovo mogla biti super prilika. Jesta da možda njje glavna uloga, ali što ima veze.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:04 pm

Abim me ubi. Baš me ne voli i gotovo. tuzni
Na Cagu se ne mogu ljutiti, yani, benim askim, što god napravi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:17 pm

Sara Ulusoy ::

Ako s na njega naljutim kao na Ibru morala bih dugo da budem ljuta, jer on neće da mi šalje slike kao Ibro da se odljutim. lol!

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::
Jeste, tebi je još i najgore, nadam se da mi nećemo u skorije vreme doći do tog stadijuma.

Da. suze suze suze

Sara Ulusoy ::

Meni se nekako čini da mi ovde plivamo u nekim jako čudnim vodama, ovde se više ništa ne zna ni ko je čiji muž, ni ko je ljubavnik, ni ko kome hoće da preotme dečka i muža, ni ko je sa kim. Čak i u bordelu se zna neki red, ali ovde yok. smeh

Oplakah ovo. smeh smeh smeh smeh smeh
Sa tobom Saro, od plača do smeha i od smeha do plača. lol!

Poncha, mene znaš od alkoholičara. lol!

Sara Ulusoy ::

Imam jaku i gustu kosu sa kojom može da se radi šta hoće. Blanš pramenove izvlačim preko deset godina i nisu mi oštetitli kosu. Bar ne primetno. Ali pošto ja baš nikada ne vezujem kosu, ni kada je 40 stepeni, celu kosu radim samo jednom godišnje, a na tri meseca izvlačim samo na površini.

Imam i ja, ali ili nemam poverenja u svoje frizere, ili imam neki trip da će mi se uništiti moja boja, ako je blanširam od korena. Mada ja leti ne trpim vrućinu, obavezno mi je svaki dan skupljena šnalom.

Sara Ulusoy ::
Ja stavljam faktor 15 ali sedim u hladu, nikada se ne sunčam. Ali nisam sklona gorenju. Izgorela sam možda jednom ili dva puta u životu i to na brodu. Ali imam alergiju na sunce, ako na primer šetam duže kada je jako odmah mi izađe alergija po grudima.
I nokti su mi jaki, retko puucaju i brzo rastu.

Ok, najgora sam od sve dece ovde. smeh

Sara Ulusoy ::
Po toplom srcu. lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Ma kako nam se ne bi svidjelo? Mislim, barem polovica ima biti dobra. Nama jedna, Bindarenkovoj druga. lol!

smeh

Poncha ::
Sad kad sam gledala što je Bondankova od svojih stavila slika, ne znma što ovdje temestako staviti. Jedino zajedničko su naočale sunčane i automobili. I to su njeni baya baya u zimskom izdanju.

Ja sam joj zato i stavila po tri primerka. Ali, super bi uklopila svakako, ima talenat za te kolaže.

Sara Ulusoy ::
Hahahaha Japanac pomesao Srbiju i Hrvastku i setao Kalemegdanom u hrvatskom dresu.

smeh smeh smeh

Ni ja nikad neću naučiti da razlikujem Japance i Kineze.

Poncha ::
Znaš kad bi ti napravila kolaž da ti ja uspijem odabrati jednu Ibrinu i Caginu sliku?! lol! Nikad, možda ni tada. Ja kad bih predlagala stavila bih ti po sto slika svakoga jer ne bih znala staviti samo par. Zaboravi.
Ali neka ti budu tematski kao i ovo. Ako možeš se snaći sa slikama. Ja tvom oku vjerujem. ;)

A mogu i ljetne slike biti.

smeh smeh smeh
A, ovamo mene kritikuješ. lol! Ayip.

Poncha ::
Bondarenkova, ovim tvojima je popustila igra. Bit će ti tužni Kozlovski i Stanko ako ovako nastave. Već su dva gola primili, a tek je 27. minuta.

Stas ništa nije postavljao, Kozlovski ne prestaje. Nikad ovoliko nije bio aktivan, eto neke koristi od prvenstva. smeh

Poncha ::
Danas su nešto bili loši, ali dosad su pobjeđivali tako da ne znam što im je bilo. Vidjet ćemo kakvi će biti u nastavku. Mogli bi se oni već u idućoj utakmici oprostiti. Bas me zanima na koga idu u idućoj utakmici.

To sam htela da te pitam, kako sad ide procedura? Koliko puta imaju prava da izgube, ili već sad u narenoj igri ako izgube, završili su?
I što misliš da će se već u narednoj utakmici oprostiti? Imaju li oni sad uopšte šanse da pobede?

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:31 pm

Ne razumem kako Bugra, Alp i Ozturk mogu da kinkurisu za istu ulogu. Meni se nekako ipak cini da Birsen opet nabraja pa sta ubode.
Nema veze sto nije glavna, dobra je prilika koju je mogao da iskoristi, ali opet ako je potpisao za drugu seriju ne moze ovo da prihvati. Jer Birsen kaze da se sprema za drugu ulogu.

Nije abi kriv, to joj je ovaj nas dao da upravlja camcem.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:33 pm

Javite kad promenite kolaz da se prebacim na web version.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:39 pm

Je i tebe znam od alkoholičara. lol!

Tko te kritizira? Da ja mogu staviti samo jednu sliku ne bih stavila, kad stavljam, iz svakog kutka. lol!

Eto neka pozivna stvar od prvenstva.
Da. Od sada tj. idućeg dijela natjecanja, se u svakoj utakmici treba pobijediti za ići dalje jer kreće osmina. Znaci tada samo pobjeda.
Ne znam baš kako tvoji igraju, nisam ih baš gledala cijele utakmice, ali skupinu su prošli kao drugi. Prvi i drugi idu u osminu. Tako da ne znam kolike su im šanse, ali ako sam dobro upratila tko je koja skupina, mislim da idu na Španjolsku ili Portugal. Kako god, čeka ih teška utakmica.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:44 pm

Šta kažete na ovo ovako?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:45 pm

Poncha, prevedi ti to na moj jezik - imaju li oni šansi da pobede, i misliš li da će ubrzo ispasti, ili će opsati do finala? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:45 pm

Nije ni meni jasno. Onda su to dvije različite uloge, ali ovog se brata nije spominjalo dosada. Midlim da u romanu takav lik ni ne postoji. To du naknadno nešto smislili jer gdje je bio prvi sezonu cijelu?

Možda Biresn j nabada, ali svakako da Iva tri nemaju nikakve dodirne točke niti im može biti ponuđena ista uloga.
Zar Ozturk nije ušao u DE? Nije valjda već izašao?

Ma abim je kriv. tuzni On je mogao reći - moj čamac samo skiper vozi ili ti ga neću posuditi. A ne skiper mota udice, a ona ih vozi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:46 pm

Aj neku drugu boju. Ovo bode oči.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:46 pm

Dobro. Sačekaj samo, imam dve varijante, pa onda kaži koja ti je bolja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:48 pm

Prevedeno na tvoj, ako budu igrali kao danas mogu spakirati kovčege, nije im kuća daleko. lol! Ako se trgnu, imaju nade. Iako, čeka ih jako teška iduća utakmica, tko god da im bude protivnik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:49 pm

Ova boja ne bode oči jer nije presvijetla, ali mi je sve nekako čudno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:50 pm

Tvoja profilna slika je veca od okrira pa ti pokriva dio teksta.

Kako se meni teško priviknuti na drugačije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:53 pm

Opet drugačije. Bondarenkova, smantalo mi se od različitih boja, okvira... Ne znam vise što je bolje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:54 pm

Ovaj je tablično odličan, ali mi boja slova i nije nešto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:54 pm

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 EmptyMon Jun 25, 2018 8:57 pm

Šta kažeš sad?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: