Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 2:31 pm

Onda ako su se podjebavali slikama stvarno je bio zeznut rastanak. 
Ali ovi su mi bas digli zivce. Što njih briga kakvi su i što rade jedan drugome. Oni lijepo pare zgrnuli dok druge olajavaju. 

E to me zanima sto se Birgoren raspisao. Vidjala sam u jednom da je spomenio Ibru, ali nisam citala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 2:56 pm

Ovi galiba snimaju neku akciju. Ovaj će odglumiti u tome. 
Inače mu stoji ispod imena Turkiye dublor ekibi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 B87_FC72_D-_B243-4286-_BB54-511812478_E88


Jesu li oni stvarno za potrebe snimanja zatvorili ovaj dio?!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:11 pm

Neki kolumnista ili šta je već je ispljuvao SBA zbog onog videa koji je prikazan kod Beyaza. Nasilje nad ženama falan filan. Ispljuvao je i kanal i scenaristu i glumce koji su prihvatili da budu deo projekta. A Birgoren ne razumem šta hoće da kaže. ’Glavni kriterijum je da se lik koji primenjuje nasilje ne prikaže kao heroj. ’ Da li Birgoren i ja gledamo istu seriju? Ferhat nije prikazan kao heroj u smislu kao princ na belom konju, ali Birgoren mu piše opravdanje za svaki postupak, ne pišem mu ja. Ako mi za čoveka koji je hladnokrvni ubica možemo da kažemo da je dobar i požrtvovan, možemo da stvorimo empatiju sa njim, to je zasluga scenariste. Inače, lik kao što je Ferhat u stvarnom životu se zove psihopata teške kategorije. ’Uprvih pet epizoda nije bilo ljubavi i čovek je maltretirao i naređivao. Želja je bila da se ljubav ranije započne , da se uđe u dubinu lik i da se lik smekša’. Evo, sam priznaje da je tako što je izvukao bolnu životnu priču opravdao lik. Ovo što dalje piše nema veze sa novinarskim tekstom. ’Kada preti koji je zgodan kao Ibrahim Celikkol onda nije problem, a da je to uradio Ilyas Salman (ne znam ko je)? Znači da bi se prikazalo nasilje ili strast važno je koliko je čovek zgodan, je li?’ Prvo, kakve ovo veze ima sa temom, a drugo šta mi gledamo? Pa on se krije iza fizičkog izgleda glavnog glumca i nastavlja da piše psihičko nasilje. Posle njegovog dolaska je Asli i dalje spavala na podu, Ferhat je i dalje naređivao, Ferhat i dan danas naređuje, posle njegovog dolaska je Ferhat okrenuo leđa voljenoj ženi posle seksualnog odnosa, Ferhat i dalje prati Asli kao manijak prati Asli i ne da joj da diše, itd. I ti kao scenarista i dalje ne pokušavaš ni malo da promeniš tog čoveka nego svaki put pišeš repliku ’degismeyecegim’.

U svakom slučaju, kao što sam i pre rekla, serije nisu zadužžene da šalju socijalnu poruku i likovi nisu stvarni nego su scenaristička mašta. Prema tome ne razumem dizanje prašine preko serija jer tu nije mesto bilo kakvoj borbi za bilo čija prava. A glumac može da igra bilo šta, zato što je njegov posao da glumi, a ne da bude uzor bilo kome. Yani, može da igra i narkomana i silovatelja i nasilnika i trgovca drogom i princa na belom konju. Svakom glumcu kome je zaista gluma cilj je zanimljivo da igra različite uloge i da tako proširuje svoje glumačke veštine.

Scenarista takođe može da piše šta hoće i ono što je zamislio. Ja nemam problem sa tim kako Birgoren piše Ferhata, niti način pisanja kritikujem sa moralne strane. Kritikujem ovakve istupe na tw i pokušaj da opravda sebe i da ispljuje prehodne scenariste. Pritom pljuje i gledaoce, jer većina stvarno opravdava Ferhata zbog fizičkog izgleda. Ja ga ne opravdavam zbog toga, spominjali smo Kerpetena. Ali opravdavam zato što su likovi iz serija, a ne iz RL. Umem da odvojim te ve stvari.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun Mar 25, 2018 3:29 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:17 pm

Ovaj Birgoren stvarno bolje da se okani twittera i da se uhvati pisanja scenarija.

Hvala to za ovo jer mi se nije dalo citati i sama sebi prevoditi njegovo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:26 pm

Bio je zajeban rastanak, planirali su venčanje i odjednom gotovo. To sa izvukla iz tekstova. Trebali su zajedno da idu u LA, na kraju je Ibro otišao sam. Onda se posle dva meseca vratio i pravo u buran noćni život, Sinem isto veče objavljivala slike kao srećna sam. Sinemina majka filozofirala preko intagrama. Tu se umešala Ibrina bivša, neka pevačica, isprozivala Ibru. Haos.

Jedino što me je iznenadilo što je Ibro povezivan sa Cansu Dere. To nisam znala. Viđan je kako izlazi iz njene kuće i to dosta posle raskida sa Sinem. Možda se druže, ali čisto sumnjam da je tu bilo nešto više jer su Cansu i Sinem prijateljice.

Biće neka akcija i umesto statista će biti dubleri.

Možda su zatvorii par lokala zbog snimanja, inače mi je malo čudno da zatvore ceo dei u Kapali carsi i to u nedelju.

Čovek je budala. U pokušaju da se opravda napiše sto gluposti. Tvoj posao nije da se pravdaš nikome, tvoj posao je da pišeš scenario tako da ljude zainteresuje. A svako može da napda. Koliko su napadali Cukur, pa scenarista nije išao da se pravda gledaocima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:32 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:34 pm

AsFer opet u velikoj ljubavi. Samo sto se ne poubijaju, gledaj poglede.

https://twitter.com/halil_hig/status/977900635055108097?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:38 pm

Aman, ibrologinjo, çok teşekkür ederim. Çok çok. 
Ovo je bilo veselo njima. E Ibro, vala si zalogaj za mene i da te upratim kako treba, ali nije ni bitno. Sad je bitno, a ono ćemo praviti gdje je i bilo. 
Obožavam kad se matere nadu i filozofiraju. I još propisuju pamet. I što se bivša imala miješati. 

Ibro i Cansu. Oha. Možda su se viđali zbog Sinemke. Hahah 

I ja mislim da je tako. Ovaj nosi pištolj sa sobom. 

Pisao je i negko jutos da je zatvoreno nešto, ali nisam mislila da su bas toliko toga zatvorili. Ali po pričama ovog dublera i još par ljudi sa seta koji su tamo vidim da ne zatvoren dio oko kojeg snimaju. 
Možda su platili ljudima. Ne znam. 
Npr. ovo. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 09505_AAD-_B7_FA-4_D03-_AFCE-23_F6_D083_E719

Stvarno je budala, ali ovaj put ne h pozitivnom smislu. Ne znam zašto se bakca tima koji pišu. Imaš seriju, imaš fanove koji gledaju i bozi dalje. Ne zamaraj se glupostima. A ne pljuješ na kraju i sam sebe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:39 pm

E, htjedoh te pitati je li ovo onaj tvoj civilizirani Ferhat? Možda isao uhvatiti Asli da se ne sruši na pod?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:40 pm

Aha, tamam, sad je postalo jasno zasto se ovaj kolumnista uhvatio za SBA. Treba da mu izadje knjiga. On ne stidi da koristi tako osetljivu temu radi licne promocije i koristi, ali glumci i scenarista treba da se stide. Ovaj svet je definitivno otisao dodjavola.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:42 pm

Hahahahhaha 

Užasno je sto sve ljudi rade radi promocije. Sramota.

Ja mu knjigu ne bih nikad pročitala. Koji je to lik?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 3:48 pm

Can je upravo upratio Defne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 4:05 pm

Poncha ::
Aman, ibrologinjo, çok teşekkür ederim. Çok çok.
Ovo je bilo veselo njima. E Ibro, vala si zalogaj za mene i da te upratim kako treba, ali nije ni bitno. Sad je bitno, a ono ćemo praviti gdje je i bilo.
Obožavam kad se matere nadu i filozofiraju. I još propisuju pamet. I što se bivša imala miješati.

Nema veze kakv je zalogaj, važno je da smo osnovno uspeli da upratimo.

A mama je baš prosipala pamet. ’Ako hoćeš da imaš moraš da naučiš da pripadaš’ Srceparajuče i patetične objave.

Bivša je tek za ne poverovati. Muškarac nikada ne može da sroza ženu koliko ona može da se sroza sama. Šta ti imaš da se mešaš bivšem u novu vezu? Pokazuješ mu otvoreno da ti je i dalje stalo i da si povređena. Ona je izjavila da je Ibro ambiciozan i da voli pare i da je bio sa Sinem samo zato što je ona bila sa Ardom. I kao mnogo je ljubomoran dobro je što se Sinem nije udala za njega inače bi čupala kosu.
Ako je tako, zašto se onda taj čovek oženio sa anonimnom ženom? Mogao je da nastavi da se zabavlja sa poznatim lepoticama i da se reklamira.

Poncha ::
Ibro i Cansu. Oha. Možda su se viđali zbog Sinemke. Hahah

Nisu se viđali zbog Sinem, tekst je iz 2016. Sinem je tada već bila sa Kenanom.

Poncha ::
Pisao je i negko jutos da je zatvoreno nešto, ali nisam mislila da su bas toliko toga zatvorili. Ali po pričama ovog dublera i još par ljudi sa seta koji su tamo vidim da ne zatvoren dio oko kojeg snimaju.
Možda su platili ljudima. Ne znam.
Onda se snima neka velika kacija čim su morali da zatvore ceo jedan hodnik.
Sigurno su platili vlasnicima radnji da zatvore.

Poncha ::
E, htjedoh te pitati je li ovo onaj tvoj civilizirani Ferhat? Možda isao uhvatiti Asli da se ne sruši na pod?

Da, to je civilizovani Ferhat, pa on je uvek bio takav. smeh Sad joj fino objašnjava da nije trebala da abortira, a ona njemu fino objašnjava da je on tako hteo. Vidi im se po gestikulaciji da vode pristojan razgovor. smeh

Poncha ::
Ja mu knjigu ne bih nikad pročitala. Koji je to lik?

Neki Arda Erel.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 4:06 pm

Onda se mozda Defne stvarno pridruzila seriji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 4:23 pm

Ma što god Ibro radio i bio veseljak i ženskar ili što već u prošlosti ne može meni promijeniti mišljenje da mi je jedan od boljih glumaca, jedan od najuvjerljivijih iako nije školovani glumac. Bolji mi je od puno njih. A bome i zgodniji. Ili kako ti ono reče... 
Tsko da, Ibro, s ovim što znamo, osnovana,  samo ću te lakše pratiti dalje. Super. Ima Ibrica životnog iskustva na pretek. Neka ga. 

Hahah A mislim mama se isprosipala svjetski. 
To njena mama? Je li ona svoju kćer vidjela? 

A ta bivša kao da je za cilj imala pljuvati po sebi nego po bivšem. Općenito one koje se nađu pljuvati po bivšem mi vise govore o sebi nego o njemu. Kraljice, ti si ga sama birala. 
Bas je time potvrdila da nju boli Ibrina veza. Ili je radila sebi promociju s tim. 
Hahah Ibro voli pare i zbog toga je bio sa Sinem. Hahah A očito onda ona nije imala dovoljno para kad nije zadržala Ibru. Hahah Što sve neću pročitati?
Ništa, Saro, meni su sve nade pale u vodu. Ja nisam toliko bogata. Neće me Ibro zagrliti. 

Hm. E ne znam što su se njih dvoje onda sastajali. Ali ne mislim da je tu nešto bilo. 

Tako i ja pretpostavljam da je bilo kad su zatvorili jedan dio. 

Je, sigurno joj objašnjava kako je on bio budala i mislio je da ona želi abortirati pa joj je htio olakšati, ali eto, sad misli da je pretjerao. Bla bla...A ona jadna pokušava sebe opravdati njegovim riječima. Vidi se da će pasti utješni poljubac i zagrljaj. Ma unijet će je preko praga. 

E taj Arda da napise remek djelo, neću mu pročitati knjigu. Sve i da izađe na jeziku kojeg razumijem. 

Moguće da je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 4:41 pm

Iz nekog razloga je ovaj restoran izbrisao sliku s Cagom. Ne znam je li zbog dosađivanja fanova (iako nisam primijetila da im dosađuju, samo jedno pitanje je za Defne bilo) ili je produkcija naredila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 5:45 pm

Poncha ::
Ma što god Ibro radio i bio veseljak i ženskar ili što već u prošlosti ne može meni promijeniti mišljenje da mi je jedan od boljih glumaca, jedan od najuvjerljivijih iako nije školovani glumac. Bolji mi je od puno njih. A bome i zgodniji. Ili kako ti ono reče...
Tsko da, Ibro, s ovim što znamo, osnovana, samo ću te lakše pratiti dalje. Super. Ima Ibrica životnog iskustva na pretek. Neka ga.

Nije Ibro radio ništa što ne rade obični ljudi. Ok, vodio je buran život, menjao je žene, ali njegova stvar. Dok mi se izlasci i noćni život nisu smučili, i ja sam izlazila svako veče. Gde su noćni izlasci tu je i alkohol, tu dođe i do svađa i do skandala. E, ne var yani? To što ja ili bilo ko drugi nismo poznate ličnosti ne znači da smo mnogo mirniji, samo o nama niko ne piše. Ima tekst sa naslovom tipa vratio se iz Amerike i odmah napravio skandal. A skandal je što se pijan popeo na sto. Koliko puta sam se ja popela na sto ne zna se broja.
Uostalom, što kažeš, mi gledamo njegovu glumu, to je ono što je važno, a ne sa kim je spavao. O tome neka razmišlja njegova žena. Mi samo zavirujemo iz znatiželje, a ne da bismo osuđivale.

Poncha ::
Hahah A mislim mama se isprosipala svjetski.
To njena mama? Je li ona svoju kćer vidjela?

To su ti one mame kojima su svi drugi krivi samo njihova deca nisu.

Poncha ::
A ta bivša kao da je za cilj imala pljuvati po sebi nego po bivšem. Općenito one koje se nađu pljuvati po bivšem mi vise govore o sebi nego o njemu. Kraljice, ti si ga sama birala.
Bas je time potvrdila da nju boli Ibrina veza. Ili je radila sebi promociju s tim.
Hahah Ibro voli pare i zbog toga je bio sa Sinem. Hahah A očito onda ona nije imala dovoljno para kad nije zadržala Ibru. Hahah Što sve neću pročitati?
Ništa, Saro, meni su sve nade pale u vodu. Ja nisam toliko bogata. Neće me Ibro zagrliti.

Nema mi ništa gore nego kad se žena tako spusti. Šta imaš da mu dižeš ego, no comment i zdravo. I Ardu Turana su pitali za Sinem i Ibru pa čovek nije hteo da komentariše.
Zamisli voli pare pa je sa Sinem. Mogu da se kladim da je i tada zarađivao i sada zarađuje više od nje.

Jebi ga, canim, propadoše nam sve nade. Još nam samo ostaje da ga napijemo. lol!

Poncha ::
Hm. E ne znam što su se njih dvoje onda sastajali. Ali ne mislim da je tu nešto bilo.

Možda su se sastajali zbog onoga što novinarima nikada ne bi palo na pamet, da se druže.

Poncha ::
Je, sigurno joj objašnjava kako je on bio budala i mislio je da ona želi abortirati pa joj je htio olakšati, ali eto, sad misli da je pretjerao. Bla bla...A ona jadna pokušava sebe opravdati njegovim riječima. Vidi se da će pasti utješni poljubac i zagrljaj. Ma unijet će je preko praga.

Oni bolje da se vrate kod Namika, em je kuća izolovana, em je ludnica, stanari su navikli na svakakve skandale. Ovo izgleda kao neka mirna ulica, komšije će da popizde od njihovih civilizovanih razogovra ako Asli duže bude bila tu. lol!

Poncha ::
Iz nekog razloga je ovaj restoran izbrisao sliku s Cagom. Ne znam je li zbog dosađivanja fanova (iako nisam primijetila da im dosađuju, samo jedno pitanje je za Defne bilo) ili je produkcija naredila.

Pre će biti da je produkcija naložila da izbrišu da se ne reklamiraju preko njih.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 6:40 pm

Aferin sana Birce.

Koliko je zena tacnih stvari rekla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 10:33 pm

Pa bas to radi sve što i obični ljudi, stoga neka njega takvog, običnog. 
A za drugo, neka brine njegova žena. 

Stvarno mi nije jasno što ima prosipati, kao da je Sinem svetica. 
Tako je mogla i Ibrina mama prosipati pamet. 

Arda je pametno napravio. 
Ne znam koliko je Sinem mogla biti bogata i bogatija od Ibre jer vala ni njeni porojezki osim onih filmova nisu bas poznati. Meni ta žena i nije bula poznata osim što se s nekima vezivala. Znala sam je samo iz tiska. Tako da ne znam koliko je mogla biti bogatija, ako već Ibro ganja pare. Što mi se po Ibri apsolutno ne bi reklo, ali nema veze. 
Da je njemu do para, malo bi stao na loptu, snimao reklame, svašta nešto...

Propadoše nade u Ibru sve. Hahahhah a bas. 

Moguće. Zašto se ne bi družili. 

Hahhahaha Sudjedi će biti oduševljeni. Pogotovo ona stara što mu je uvalila kese da drži dok ona Asli namješta nekog veterinara (ako se sjećam dobro zanimanja). Haha

Moguće da je produkcija naložila. 

Što je Birce rekla? U vezi čega? Što je opet bilo? Koga je ušutkala?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 10:50 pm

Večeras mi je sve puno Seckinove serije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptySun Mar 25, 2018 11:52 pm

I kakva je Seckinova serija, sta kazu? Nisam kista pratila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptyMon Mar 26, 2018 12:16 am

Čini mi se da im se sviđaju. Nisam citala, preskakala sam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptyMon Mar 26, 2018 1:34 am

Poncha ::
Slažem se. Jedino Yeter ima dobru sporednu priču i zanimljivo je. Ovi ostali nažalost slabo iskorišteni.
Na početku su mi bili i oni zanimljiviji.

Meni su na početku svi bili zanimljivi osim Cuneyta, Gulsum i Cema, oni su mi išli na živce.

Poncha ::
Slažem se. Ali poznajem i ja Ferhata, ovakvog i onakvog, pa ne mislim da se treba mijenjati zbog Asli. Samo zbog Asli. I mislim da se je nešto sitno promijenio pod njenim utjecajem. Jer da nije puno bi više glava palo. Haha

Nisam ja ni rekla da treba da se promeni zbog Asli, nego zbog sebe. Sada više ni zbog sebe, nego zbog deteta. Ali svakako da će se promeniti pod njenim uticajem, inače što bi, kako je živeo do sada živeo bi i od sada da ona nije ušla u njegov život.

Hahaha, već vidim šta bi bilo sa onim stolom kada je Handan saopštila da se Gulsum udala.

Poncha ::
I ja mislim da će puknuti samo ne znam kad i što će biti povod pucanja. Uzroka ima itekoliko.

Ako budemo imali sreće, mogao bi da pukne zbog ovakvog Aslinog ponašanja. A mogao bi da pukne i kada sazna za dete. Samo neka pukne, kaže šta ima i neka se odmah pomire, ne mogu posle ponovo ko zna koliko epizoda da trpim njihove namrgođene face.

Poncha ::
Yani, kažeš, mogao joj je reci - ti namjerno nisu pila pilule da bi ostala trudna. Hahaha
Ili ne, kod njih se kontracepcija ne spominje. Onda nešto tipa - znala si da su ti plodni dani tada. Haha
Aj da je bar nešto tako lupnuo da ga popljujem propisno. Kako joj se nije sjetio reci da je namjerno ostala trudna. Haha

Ferhat: Sen beni degitirmek icin hamile kaldin, ama ben degismeyecegim! Bana ne, bana ne, degismeyecegim iste! Sikinti var mi? Yok. Ben karanligim, ben batakligim, ben cirkinim. Var mi eksigim?

Asli: Benden ne istiyosun Ferhat? Artik soyle.

smeh

Poncha ::
A mislim. Nije da nisam očekivala. Odmah sam promislila je li Ferhat pogodio iz prve. I koliko su puta. Haha
Stvarno ne mogu vjerovati da je Birgoren pored svih sranja napisao dijete kao glavni problem među njima. Ali kad čovjek voli dramatiku.

Kada je imala prve mučnine spavali su dva, tri dana pre toga u tas ev. Tako da može da bude samo prvi put. Ali u ovoj seriji vreme čudno prolazi. U epizodi prođe jedan ili dva dana.
Možda se Asli i Ferhat seksaju kad mi ne gledamo. Kako je Asli pričala sa Hulyom i saznala da se Dilsiz zove Ramazan a mi to nismo videli. Ta scena mi je izgledala kao da nam se daje poruka da u seriji teče život i kad mi ne gledamo.

Poncha ::
Pa kad bih išta govorila Ibri rekla bih mu da je tako dobro odglumio Ferhata i tako psihički i fizički ušao u lik da sam ja imala potrebu zagrljajem utješiti ga, da mu se tako divim i njegovim glumačkim sposobnostima, da je jako dobar i zgodan, ali me napatio s Ferhatom i svojim fizičkim izdanjem da sam zbog toga pokušala istražiti (bezuspješno) o njemu godine nepracenja i odgledati ostale projekte. I onda ga zagrlila. Pa eto. Da vidim hoće li on mene utješiti.

Hahahahahaha, yani kažeš da pothraniš ego na svim poljima za svaki slučaj. Pametno.
Računam kad bi došla sa takvim pohvalama da bi te duže grlio.

Poncha ::
A Asli ni nisam očekivala da se ponižava. Meni nije poniženje da kaže Ferhatu da je trudna, ali da on ionako ne želi to dijete jer je prvi spomenuo abortus (to da mu nabije na nos) stoga neka se ne zamara djetetom. Ako se predomisli i želi znati gdje je dijete, moći će ga vidjeti. Hoscekal.
Ako misliš da ne želi dijete tim više mu slobodno možeš reci da od njega ništa ne očekuješ.

Ja to i kažem. Otac makar ne želeo dete, makar tražio abortus mora da zna da će to dete doći na svet.

Nadam se samo da će ta glupost što pre da se okonča dok još mogu da joj prelazim preko toga zbog povređenosti. Jer, kad prođe prva povređenost, pozivam je na logično razlišljanje.

Pre neki dan se neka devojka slikala u prikolici u belom mantilu i rekla da će biti u ulozi apotekarke. Rekla je da snimala scene sa Birce i Ibrom, ali posebno sa njom i posebno sa njim. Pitam se da nije Ferhat posumnjao i proverio u apoteci šta je kupila. Ali to je bilo dok se još snimala 23. epizoda. Malo mi je nelogično da Ferhat sazna u 23.

Poncha ::
To mi je super. Sve se struke izvuku vani kad treba nešto riješiti.
Mislim da i ovdje postoji neki zakon takav kad se dijete automatski pripisuje bivšem muzu. Poznat mi je jedan slučaj, ali žena nije bila trudna s mužem.
Kako bi Ferhat reagirao pojma nemam. Padale bi glave svakako. Asli, yapma bunu. Završit ćemo svi bez kose.
Of be, nemoj mi Hakancima na Ferhata. Ubit će ga prije kraja 10. nastavka.

Ne znam kako to kod nas ide, sa zakonima ne stojim baš najbolje, osim onih koji mi trebaju i koji se tiču firmi.
Yok ya, nema šanse da krije dok se dete ne rodi, ja očekujem da Ferhat sazna u 24.

Hahahahaha, možda je opasnost koja preti Istanbulu Ferhat.

Bak simdi, opet mi se raspalila mašta, Hakan i Ferhat u klinču.

Poncha ::
Ovi scenarist stvarno misli da ide u drugi sezonu? Jer ako misli onda tako i piše priču. Kad ih pomiri i sve bude super, uvalit će Nsmika.

Ne znam da li misli drugu sezonu, ali ja mislim da je neće biti. Dovoljno je do kraja sezone da se zatvore sve otvorene priče.
Ukoliko kojim slučajem dođe do druge sezone, onda će Namika da iskoristi za kraj sezone. Ako ne, mora priču sa Namikom već za 4,5 epizoda da pokrene. Za to je potrebno nekoliko epizoda.

Poncha ::
Misliš da se neće zaljubiti u Ferhata? Pogotovo ako ga slučajno vidi golog? Yani... Ne bih ja dala ruku u vatru. Meni je ostala scena ispred Yigitivog stana kad Ferhat tamo ostavi Asli i ona ode prema zgradi, a ova mala slika s leđa Ferhata. Što bi njega slikavala ako joj on nije cilj neki.
A i sve da se ne zaljubi, ne bih dala ruku u vatru da truje Asli i želi je nesretnom kad je u najavi tako došla.

Zbog te scene ispred Yigitovog stana svi i misle da je bacila oko na Ferhata. Ne bilo loše da ga vidi golog, mislim ne zbog nje, nego ćemo ga i mi videti.
Svakako da će hteti da vidi Asli nesrećnu, u to ne sumnjam, ali ako bude htela da živi u onoj kući neće raditi ništa što će Asli naterati da ode. Yani, neka drži Ferhata i Asli na okupu, pa neka radi šta hoće. Ionako ako ne bude prihvaćena dobiće šut kartu kao i ostali koji su ušli i izašli.

Poncha ::
Yani dobro kažeš. Da sam ja uložila vremena i truda u učenje koliko sam posvetila vremena Turcima, turskim serijama i Cagi, dosad sam mogla završiti još nešto. Stvarno kad pogledaš omjer uloženog vremena na Turke i na faks dođeš do takvog zakljucka. Uf be. Ali ja nemam volje za studiranjem ičega vise, ni od ovog što imam završeno ne vidim vise smisla. Tako da Turci devam.

Čak bi nam trebalo i manje vremena nego što smo uložile u Turke. Ali svakako nemam nameru da upisujem još jedan faks, i master još nisam završila zato što sam lenja, a ostalo mi je nekoliko ispita. Yani, devam sa Turcima. Obe smo isto zaključile, znači da je zaključak pametan. smeh

Poncha ::
Dobro pa je terapija unaprijed prepisana. Inace ću stvarno kod Ibre po zagrljaj. Reci ću mu Ferhat gitti, Poncha (yani ben) bitti.

Posle ovoga što je Birgoren danas napisao, ono da od nasilnika ne treba praviti heroja, plašim se da Ferhatu sprema katastrofalan kraj.
Na kraju će stvarno samo put u Zekeryakoy moći da nas oporavi.

Poncha ::
Da, izgleda puno manje i ima puno vise svjetla. Ima neke sličnosti što se uređenja tiče s Umutovim mjestima, ali dala bih ruku u vatru da nije. I da je ZSK Kantin. To je mjesto, čini mi se, ranije Ilyas vodio. I nalazi se na području Zekeriyakoya. U sklopu je sportskog kluba. Tamo često znaju zaći Ilknur i ekipa.

U sklopu sportskog kluba na Zekeryakoyu... hm... Onda i Ibro sigurno zalazi tamo.

Moguće da je Ilknur to veče proslavila samo sa najbližima u nekoj mirnijoj atmosferi.

Poncha ::
Frizura mi se onda ni ne sviđa baš toliko. Veronika, povlačim sva hvaljenja kose onda. Haha Vidiš da sam od kose pomislila da je kapu stavio na glavu.

Frizuru ćemo najbolje videti kad izađu plakati i tanitim.

Poncha ::
Pomirili bi se oni odmah da ijedno kaže nešto lijepo i pozitivno.

Morala bi Asli da kaže, jer iz Ferhatovih usta nismo čuli ništa pozitivno od početka serije.

Poncha ::
Bio je kod Beyaza tri puta. Prvi put neko kao predstavljanje kad je bio model. Onda ga je Beyaz isto nešto smeo.

Ovo sam zaboravila. Ali tu je bio samo da se ispromoviše.

Poncha ::
Ne znam koliko je Sinem mogla biti bogata i bogatija od Ibre jer vala ni njeni porojezki osim onih filmova nisu bas poznati. Meni ta žena i nije bula poznata osim što se s nekima vezivala. Znala sam je samo iz tiska. Tako da ne znam koliko je mogla biti bogatija, ako već Ibro ganja pare. Što mi se po Ibri apsolutno ne bi reklo, ali nema veze.
Da je njemu do para, malo bi stao na loptu, snimao reklame, svašta nešto...

Pa i jeste stekla popularnost tako što se zabavljala sa poznatim muškarcima. Gde bi ona sad bila da se bavila samo glumom i da nije bila sa Ardom, Ibrom, Kenanom....
A ovo za pare je glupost ove bivše kojoj je cilj bio samo da proziva. Mislim, možda čovek voli da ima, ali koliko vidimo radi, zarađuje i ima.

Poncha ::
Što je Birce rekla? U vezi čega? Što je opet bilo? Koga je ušutkala?

Birce je odgovorila ovom kvazi kolumnisti zato što je prozvao i glumce koji glume u seriji, a i nju što se smejala na video kod Beyaza.

Rekla je da je sve ovo napisano u svrhu polemike. Serije ne moraju da služe za primer. To je mašta. Ako igramo ubicu ne odobravamo to što ubija ljude, ali da bismo preneli emociju na gledaoca moramo da osetimo i da razumem tog ubicu da bismo mogli da ga igramo. Naravno da ću da se smejem dok gledam video koji je napravljen u cilju zabave. Gledaoci treba da razdvoje maštu od stvarnosti, a roditelji treba da nauče decu da tv nije kutija za obrazovanje i da ih upute da sve što vide na televiziji nije ispravno. Razdvojimo kruške od jabuka ne vređajući ničiju profesiju.

Ukratko to je napisala i potpuno je u pravu.


Meni lažni moral tih Turaka nikada neće biti jasan. Uvek se ponovo iznerviram. I u nemačkim i francuskim filmovima ima nasilja pa zašto tamo nije toliki procenat nasilja nad ženama. A i tamo ga povećavaju Turci i ex Jugosloveni. Možda zato što su civilizovaniji i obrazuju ih od malih nogu da je to nešto loše. Niko ne bije ženu zato što je video u seriji, nego zato što je nasilnik. Inače ni jedan muž koji nije nasilnik neče da naređuje ženi zato što je video od Ferhata. A i likovi koji su skloni tome svakako ne gledaju SBA. Lako je pisati kolumne i srati preko društvenih mtreža. Da svi koji pametuju na tw i instagramu daju samo po jednu liru u dobrotvorne svrhe, moglo bi da se otvori više sigurnih kuća za žene. Ali teško je podignuti gizicu sa fotelje i nešto uraditi, pozvati ljude na akciju, lakše je reklamirati se preko fan grupa serija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptyMon Mar 26, 2018 8:22 am

Meni su u početnim epizodama svi bili zanimljivi, ali svakom idućom ovih troje su mi sve manje zanimljivi postajali, a onda su im se polako počeli pridruživati i ostali. 

Ne znam na koga bi prije potegao pištolj da nije promijenjen Aslinim utjecajem. 

Ako budemo imali sreće, bit će tako kako si napisala. 

Hahhahahha Evet. Tako bi tekao razgovor. I onda na kraju Aslinoga takvog pitanja bi čak i mogao nešto odgovoriti ili je ponovno poljubiti. Ne bi je izbacio iz auta. 
Pa se ti karanliku, batakliku, cirkine ne mijenjaj. Što će ona tebe na dijete hvatati? Ne daj se ti izluditi. Ona je sama ostala trudna. Hahahha 
Koliko je Ferhat predvidljiv, toliko je i Asli. Što mu ne kaže yeter artik, sa mnom nećeš tako pričati? 

To smo ustanovile već da je prvi put ostala trudna. Jer nakon Rive nije prošlo puno da bi simptomi počeli. Nego kad sam gledala seriju, nakon tog nastavka, sam se mislila je li iz prve ostala trudna i je li Ferhat jedan od onih koji iz prve uspije. I koliko puta taj dan jer su izmjenjivali strane na krevetu. Ne znam što su redatelj i montažere htjeli reći mijenjajući im strane na krevetu. 
Nadaj se ti onda se seksaju kad mi ne vidimo. Ne znam samo kad su, u tom periodu između prvog i Rive bili su u ne sjajnim odnosima. Ali inače bi se složila s tobom da se odvija i ono što nama nije direktno prikazano. 

Je, vala, ja bih njemu hranila ego na svim poljima. A i ne kažem ništa krivo, sadece dogru. Yani, ako će on mene duže grliti, super. 

I ja se nadam da mu neće duže kriti. Ovdje da je Asli rekla istinu, a on nastavio po svome čak bih je i ja branila, a njega pljuvala. Nadam se da mi je mi je neće skroz srozati. 

Sad stvarno ne znam što bi to s apotekom moglo biti. I kad će to ubaciti. 

Ne stojim ni ja sa zakonima najbolje. Isto kao i ti znam ono što se odnosi na posao. A i to kad nisam sto posto sigurna sam provjeravala u pravilnike i zakone. 
Ma nema šanse da Ferhat ne sazna. Da Ferhat ne sazna, on bi morao 100% odustali od Asli i da ona ode van Turske. A on nju i nakon abortusa prati kući. Yani... Ima da Ferhat sazna u 23. na kraju ili u 24. i neka me ne izluđuju više s tim.

Hahhahaha Je. Mislim da Hakancim ne bi imao opasnijeg protivnika od Ferhata. Ali se onda bojim za Hakancima. Ferhatu ni metci ne mogu ništa. Neće Hakancimu pomoći košuljica. 

Ja drugu sezonu nikad nisam ni htjela niti je vidjela. Ali ako Birgoren piše scenarij kao da će biti druge sezone, onda će on sad natrpati svu moguću dramatiku i onda pred kraj sezone ostaviti Namika jer se vjerojatno njime misli baviti u drugoj sezoni. Ako produkcija onda kaže da je kraj, ostat će sve s Namikom zbrzano i sklepano. Kažem, on je uvjeren da idu u drugu sezonu i onda piše tako priču. Trebali bi mu ovi dati već sad svjetlo u kojem pravcu da ide. 

Hahahhahabba Jesi li ti uvijek misliš na sebe? A što će reći Asli ako ova baci oko na muža joj? Hahahah
Ne znam, ali ja već vidim ovu sa svim mogućim problemima i kao takvu je želim što dalje od Ferhata. Nadam se da će Ferhatu proraditi njuh. Mada koliko on želi Asli dobro možda se neće puno petljati, kao što nije ni s Cemom. 

Normalno da bi nam trebalo manje vremena, jer ja za ispite učim zadnji čas, pred ispit (yani, totalno nepedagoški), a Turke pratim u kontinuitetu, svaki dan, tjedan. Dakle, da nam je motivacija ista završile bismo mi to brzo. Ali nemam ja volje niti polagati državnu maturu, niti studirati. Nekad se mislim da je možda bolje da sam završila neki zanat ili neko drugo srednjoškolsko zanimanje jer od ovog mog nema kruha. Tako da faks yok, Turci devam. 
I kad to mi nismo imale pametne zaključke? Hahah
A ti smanji jednu seriju tjedno i za tih par sati serije ćeš uspjeti spremiti te ispite. Ili neka stoje, neće uteći. Haha 
Ja sam zadnje učila za polaganje državnog ispita, ali isto Turci nisu ispaštali i osjetili moje odsustvo. 
Sad kako imam vremena više, proširila sam malo područje gledanja serija i eto pronašla i Ibru. 

Sprema se Ferhatu katastrofalan kraj. Yani, pripremi sve potrebno za terapiju.

Ne znam je li Ibro zalazi tamo, ali da, taj ZSK Kantin je u sklopu sportskog kluba na tom području. Bak.
https://www.instagram.com/zskkantin
Meni je ovo mjesto duže vrijeme poznato jer pratim Ilyasa odavno. 
https://instagram.com/p/BE3e6Y_IpXc/
Zato sam ja i znala o kojem se mjestu radi. Inače pojma ne bih imala. Čim sam pretpostavila da se radi o njemu, pogledala sam slike. 
Za Cagu znam da je tamo navraćao, Ilknur i njena ekipa su često tamo, za Ibru ću baš obratiti pažnju ubuduće. Po starim stvarima mi se ne kopa. 

Mislim da je Ilknur proslavila taj dan samo s ovima koji su joj rodbina i kao rodbina. Zato je u priči i zahvalila Ilyasu na “torti”. 

Da. Ili da eventualno izađe kvalitetan video sa seta ili slika. 

Aman, nemoj biti toliko stroga prema njemu. Kako nije bio pozitivan kad je bio s malim Ferhatom, kad je rekao da vjeruje u nju, ohrabrivao ju je pred porođaj? Nemoj da si na kraj srca s njim. Čak joj je rekao da je voli iste yani bu. Ili kad joj je bio podrška nakon Cemove smrti... 

Da. Ali ne znam ni je li tu došao svojom voljom ili je bilo rečeno od produkcije tih manekena da dođe. Ali svakako da je bio mlad tu, poslije je uvidio što je to. 

Znam da je glupost Ibrine bivše, zato ovako i komentiram. 
Ali uostalom, što je loše u tome da čovjek voli imati para? Nije da svoje pare Ibro nije sam pošteno zaradio. Očito ima onoliko koliko mu je potrebno za život kojim živi.

Svaka čast Birce koja mu je ovako odgovorila. Rekla je sve kako je.
Inače mi ova i slične teme idu na živce. Diplomirala sam na sličnoj tematici provodeći istraživanje i analiziranje da mi je televizijskog utjecaja puna kapa. Od tada televiziju više ni ne pogledam. 

Apsolutno se slažem za turski moral i ove kvazi dušebrižnike. Oni koji bi eventulano i trebali pročitati do njih piskaranja po twitteru i instagramu neće doći. Tako da ja od ovih kolumni i blogova po kojima se piše o nekim ozbiljnim temama u ovom slučaju i ne vidim koristi. 
Serija je prije svega umjetničko djelo (mada kad kod nas to spomeneš obično te pogledaju ispod oka), baš kao i filmovi. I kao takvo bi se tebalo i promatrati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 EmptyMon Mar 26, 2018 12:11 pm

U Protectoru danas ženske snimaju. Ima li blaženog Cage među ženama?

Birce je objavila priču i Ibrom. Znaci bit će Asfera kakvog takvog. 

A usput sam vidjela da su snimali i na Sariyeru, kod Yigita je Ferhatov auto. 
Znaci svi zivi i zdravi.
A u Ferhatovoj i Aslinoj sobi neko cvijeće. Bu ne? Tko je romantičan? 
Ovo ti pretraži.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: