Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 4:59 pm

A izgkeda da se i Birgiren malo upleo u klišej.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:09 pm

Je li opet nešto bilo s RTUK-om? Vidim da se neki nešto bune, ali ne kužim što je bilo ni zašto sad odjednom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:11 pm

U vezi cega se bune? Koja serija?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:13 pm

Pitanje je gde je Ferhat otišao i kako će ga ona naći. Čisto sumnjam da bilo ko osim Namika zna. Ni Abidinu nije rekao, odgovorio mu je kismetse olmeye. Ali po Abidinovoj odeći sve se događa isto veče, tako da nije mogao daleko da ode.

Ona je uveče otišla tamo, sutra je Ferhat došao po nju i odveo je kući. Tako pretpostavljam jer je Ibro bio na setu tamo. Posle onog događaja ispred bolnice Ferhat nije imao šta drugo da traži tamo nego da je strpa u kola i da je odvede.

Jedino logično mi je to. Da je slagala da bi posle bila dobra scena. Inače da je rekla istinu ispred bočnice ne bi bio isti efekat. Pozitivno je i to što će najzad shvatiti šta mu je uradila. Ovo bi trebalo da bude šok terapija.
Divim se samoj sebi kako sam iz ovog fragmana izvukla ovoliko pozitivnih stvari. smeh

Ne da je scena kliše, nego kralj klišea.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:13 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:17 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:18 pm

Asli je to. Ona će stupiti s njim u kontakt. 

Ali s kojim pravom on ide po nju i pobogu zašto je otisla s njim. 
Možda joj je rekao da je čeka gošća u kući. Da treba otići. Hm. Nije mi jasno. 

E, Asli, koštat će te živaca što si mu priuštila pred bolnicom. Nije da nije zadužio, ali tako je kad se inatis. I radis kliše gluposti.

Dobro je. I ja sam izvukla pozitivne stvari.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:18 pm

I meni se sviđa. Koji hod, koji gard, koji vrat, jedino mi je Namik višak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:19 pm

Rtuk hoce da cenzurise i internet serije. O tome se prica jos od pocetka sezone. Ali ova ahsngmc je u pravu, mi to placamo da bismo gledali, zasto bi se censurisalo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:25 pm

Mislila sam da je nešto novo. 

Slažem se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:27 pm

Nisi se pohvalila Scekinom i psićima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:33 pm

I to je istina, stupiće nekako. Posle svega je bilo jasno da mora da se desi nešto veliko kao strah od gubitka da bi Asli došlo iz dupeta u glavu.

Sen benim soyadimi tasiyosun lan! S tim pravom, odnosno izgovorom je otišao.
A zašro je ona otišla sa njim, ne razumem. Stvarno više ne mogu da razumem.
Kakve veze ima što je gošća kod njih. Mogao je Ferhat da pokkupi gošću i da je dovede kod Asli. Ili je ona mogla da ode po gošću. Ali palo je veče i Asli je i dalje tamo, priča sa Abidinom u kuhinji.

Da li je zaslužio videćemo na početku epizode, ali yani, je li toliko teško reći nisam adortirala, odjebi.

Nisu Seckin i psići ništa novo, Seckin voli sve životinje, baš je veliki ljubitelj, išao je i na safari u Keniju. Ali kod kuće ima dve mačke i najviše slika ima sa njima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 5:39 pm

Meni vise nije jasno što hoće. Odlazi, dolazi, vamo, tamo. Ne mogu ja upratiti to. 
Ne kužim kako ju je uspio odvući, a nije nakon bolnice. Jer i tada nje nosila njegovo prezime.
Ali da ne razbijamo glavu. Vjerojatno kao i dosad. 

Pa zaslužio je zbog onog prije. Čim je došao u bolnicu znaci da je iz nekog razloga došao. Ali bas me zanima kako i kojim je tonom pitao.
Vala, svakako lakše i pametnije od onog što je napravila. Nije Ferhat Abidin da neće skužiti prije ili poslije.

A i ti si našla četiri koja vole životinje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 7:30 pm

Možda je popizdeo i rekao joj kad si već abortirala imaš da živiš sa mnom do moje smrti. Narednih 3-4 sata. smeh

Ovo u fragmanu je optuživački ton, ali valjda tu ima neki dijalog, nije joj vačjda direktno rekao nasil yaptin bunu.

Neka rade šta hoće samo neka što pre prekinu ovaj hladni rat, po mogučstvu u ovoj epizodi. Nadam se da scenarista neće da poklekne pred svojom ljubavi prema drami pa da napiše glupost kao stigla vest da je Ferhat umro, pa svi u očaju i posle se on pojavi. U Ask ve Ceza su on i ekipa to napisali. Yasemin je isto bila trudna. Tri epizode nije bilo scena glavnog para.

Trenutno me interesuje kakve će gluposti da piše u vezi okruglog stola. S obzirom da su seli za sto, znači da su preskočili nivo i pridružili se ozbiljnoj mafiji. Tako bi trebalo da bude, ali ko zna šta će ovaj pod pojamom mafija da napiše. Aaa, bak, to nije loše, to može da otvori Ferhatu put da sedne za Hizir Cakirbeyli sto. Ferhatcim, birak sen Asli masli, Meryem Cakirbeyliye yuru, hatta kos :smeh Ona je kraljica karanlika, idealna žena za tebe lol!
Šokirana novim Ferhatovim putem i Mihre će da šutne Ibru. Oh, dve muve jednim udarcem. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 8:26 pm

A, to da joj dođe kao kazna. Hahaha 

Ali valjda je nije dočekao s ovom rečenicom. Ajde, Ferhate, yapma bunu. Zapravo, ako je čekao ispred i dva sata mislio, ne bi me ni čudilo da mu to bude čim iziđe kroz vrata.

Neće valjda tako nešto. Ako će napisati vijest da je Ferhat umro, neka ga oživi odmah u ovoj epizodi. Neće moje srce preživjeti, a lako ću ja za ove tamo. 

Opet nje s Meryem. Ali ako mu se ta počne osvećivati za sve živo i neživo i Deniz za šut kartu, gdje ćemo onda? Meni će isto biti žao Asli. 
Ali ako će Ferhat preživjeti bez Asli, o zaman, i ja ću se priviknuti. Yani... hahahh 
Samo kako ćemo onda? Ja ću navijati za Ferhata. Eeeee sen? 
Neće Mihre šutnuti Ibru, samo neće podnositi Deniz pa će mi visiti na setu. 

Ne znam kamo će Birgoren napisati mafiju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 8:56 pm

Normalno bi bilo da je pita da li je uradila. Ali normalno ne ocekujem. lol!

Canim, Ferhat moze da umre samo nekoliko minuta, cak sekundi pre nego sto bude pisalo kraj, prema tome, merak etme. Mi cemo svakako znati da je ziv, ovi kod kuce ce misliti da nije. Ali to je preveliki rizik zbog AsFer scena.

Gledala sam pre neki da Cemil&Iffet scene, dobri su bili on i Deniz. Sta ja da radim sa Asli koja seta kao mrtva, neka malo zivne pa cu da razmislim o Ferhatovom transferu. lol!
Za koga cu da navijam? Yani, Ilyas Cakirbeyli seni seviyorum, ama Ferhat Aslan degilsin, prema tome, zna se. Za Hizirom ionako nikad nisam bila luda, tako da MerFer. lol!

Ovi za stolom kazu da ulaze u smrtonosan posao. Namik kaze ili cemo da palimo ili cemo da izgorimo. Koji je to posao acaba? Neko sranje jeste. Yani, ovako bi trebalo da ide. Ferhat saznaje za dete, hoce da izadje iz tog sveta, ali seo je za sto i pristao da ucestvuje u poslu i nema nazad.

Sta se desava kod Protectora? Ima li nesto sa snimanja?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 10:23 pm

Kad Ferhat Aslan i riječ normlano bude stajali u istoj rečenici, da se za zabrinem u kojem smjeru serija ide. 

Aman. I na trenutak je meni puno. Ne mogu ja to. Onda kad poslije nadodam zalopojke ovih tamo, nikad kraju.  Asli, Abidin, Ferhat, Hulya, Yeter, Gulsum, Yigit... Ne da mi se gledati te scene, pogotovo ako se razvuku vise od jedne epizode. 
Ali baš bi trebalo da pretrnu od straha u momentu svi koji su doveli Ferhata u ovo stanje. 

Ja sam par scena odgledala još prije, kad sam se upoznavala s Ibrinim projektima i učinilo mi se da su zbilja odlični. Ibro je na nju navalio majstorski. Kad pogledaš sve to, onda je s Asli zbilja mlako. Ali, imaju i oni svojih draži. Što ćeš kad su zakoni pooštrili. A i Asli, ko robot u zadnje vrijeme. Doslovno. Ne znam s čim vise ima veze, ali Birce je u svim scenama kao robot. Ja to pripisujem onoj povredi. 

Yani, ja ću navijati za Ferhat. Ali mislila sam za koga ćeš navijati između Meryem i Ferhata ako ga uhvati na zub. 
Ali vidim da si ih ti već sparila. Tu bi galiba perje letjelo. 

Ne znam što je taj smrtonosni posao. I čine se oni bave? Što su točno Namikovu prljavi poslovi? Ja sam mislila da se on bavi građevinom, kupnjom terena, ucjenama. Jednom su kao trebali Yigitu podvaliti priču da se bave švercom oružja, znači li to da se i time bave, da su to ti mutni poslovi? Općenito mi je cijeli dio s mafijom loše odrađen. Uvijek je bilo samo Ferhat ubija neke ljude koji su im stali na put, ali konkretno od poslova ništa nismo vidjeli. Osim da se bave građevinom i kupnjom terena. Tako da mi je odjednom ovaj posao upao naglo. Ali logično je kako kažeš. Nakon svega ušao je u ovo i nema nazad. A kako će onda odgajati dijete u svemu tome, pitanje je. 

Kod Potectora nema ništa toliko značajno. Uglavnom danas su snimali u nekom Fairmont hotelu. Na setu su bili i Ayca i Caga. Njoj neko spominje ime u nekom videu pa se po tome zna. Ne znam je li još tko bio, vjerojatno je. Uglavnom, mislim da su danas njih dvoje snimali zajedničke scene. 
Na setu se, kao i uvijek, jelo i pilo. Neki set radnici su iskoristili priliku za promjenom frizure (frizer nakon sti sredi glumce, da si odluška i frizira radnike), poziranje u hotelu i slikavnje Istanbula kroz prozor. Drugi su se ubijali u baklavama i čokoladicama. Caga je provirio u kesu, ali nisam vidjela da se mašio.
I prije sat, dva onaj mali koji se spominjao da će glumiti u seriji je objavio sliku sa seta. Ali mi se on nikako ne uklapa u mjesto današnjeg seta, tako da ne znam što bi on tu radio. Mislim da je samo danas objavio u pričama, a da je slika od prije par dana. Ne znam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 11:34 pm

A moj Caga. Vidi do čega si ih doveo. 

https://twitter.com/sunay_cu/status/976946922576543745
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 11:54 pm

Kada bi Asli i Ferhat imali neku scenu kao Iffet i Cemil RTUK ne bi odredio kaznu, direktno bi ukinuo seriju. To više nema šanse. Nešto još, naravno blaže, može da se vidi u serijama sa visokim rejtingom, jer oni mogu da rizikuju da plate kaznu. Ali ljubljenje i vođenje ljubavi sam preskočila, samo neka izađu iz depresije.
Može povreda da ima udela, ali ima udela i gluma. Asli je u epizodi kada je na kraju pucala na Cuneyta trebala da izgleda kao zombi, zato što se preispitivala i u šoku je u kakvu se osobu pretvorila. Međutim u prošloj epizodi je Birce apsolutno promašila temu. Nastavila je da igra sa osećanjem iz prethodnih epizoda, a trebala je da pređe iz stanja u stanje. Asli je u prošloj epizodi bila povređena žena koja se kida iznutra, a Birce ne ume da da emociju bez grimase/preterane mimike. To je ta njena teatralna gluma. Zato što u pozorištu ljudi ne mogu da vide osećanje ako ne napraviš grimasu, ali televizijska gluma nije takva jer te kamera snima krupno i gledaoci sve vide. Neka pogleda Ibru, Cagu, Beren, Murata, oni su među glumcima koji taj deo savršeno odrađuju.

Aha, između njih dvoje. Uf, teško pitanje. Ilyasa sam izdala, ali Meryem ne mogu, ne mogu ni Ferhata. Navijaću za oboje.
Ne znam, šta misliš da li bi letelo perje? Ove 23 sekunde su dovoljne da zaključiš.
https://www.youtube.com/watch?v=eTJbB3nnrgc

Usput, poslednja scena u videu je školski primer glume o kojoj sam gore pričala. I Deniz je pozorišna glumica, ali žena rastura takve scene.

Ne, u početku je rečeno da se bave švercom oružja. To je bilo ja mislim još za vreme starih scenarista. Gradnja im je paravan, ali su ipak i građevinska mafija, jer smo videli da uzimaju tendere pod pretnjom kada su Abidin i Ferhat išli da prete onom Samiju.
Ovaj posao je sada kesinlikle upao da bi sprečio Ferhata da izađe. Ionako se već svi pitamo šta Ferhata tu drži, bilo je nelogično jer neprijatelj nije bilo na vidiku. A nelogično je i da izađe, jer onda šta ćemo da gledamo, nema više prepreke. Ali opasan i smrtonosan posao? Napiyolar? Planiraju atentan na Putina? Na Turmpa? Državni udar? Nedir yani? Birgorene, nadam se da nisi ušao u priču o državnim poslovima i obaveštajnoj službi, nisi napravio tu grešku, degil mi? On sebe precenjuje, ali valjda se nije toliko precenio da misli da zna to da piše. Čak i da zna, gledaoci ove serije to neće da gledaju.
Da se gospođa Asli nije pravila pametna, ne bi ušao. Ali pošto jeste, buyrun. Ne krivim samo nju, niko Ferhata nije terao, ali trebala je da zna šta će Ferhat da uradi nakon što ga je emotivno ubila. Ferhat misli da deteta više nema, da Asli više nema, prema tome ni smisla da se živi više nema. Ali Asli zna da deteta ima i nije mu to predočila. Hic kusura bakmasin, ali kada je ustala sa onog stola sa detetom, uzela je u obzir i ko je detetov otac.


Znači HakLey scene. Nadam se da su snimali u sobi, a ne u lobiju. lol!
Da, jebote, kad god naletim na video tamo se jede i pije, to sam danas videla kod Cana, baklave i ručak. U nekoj garaži su bili, čini mi se. I posle sam videla ono sa čokoladicama nakon što si ti postavila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 11:56 pm

104 dana? Allah, Allah, nema milosti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyThu Mar 22, 2018 11:59 pm

Hahahaha Can pretposlednja prica.
Meni se ovaj Can mnogo svidja, tip je totalno opicen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyFri Mar 23, 2018 12:20 am

Ma ja ni ne očekujem neku scenu iz Ifeta, samo kažem koliko su bili dobri. 
Da. Birce mi je promašila u prošloj epizodi sve. 

Aha, tamam. Dobro, ti si onda na konju, imaš dvoje za navijanje. Mislila sam da bi letjelo perje jer si je opisivala kao opasnu, ali sve bi letjelo kad bi se njih dvoje takvih karaktera dohvatili. 
Ali stvarno leti perje oko nje, pogotovo ako bi se njihovi likovi zakačili. 

Aha, ja sam te prve epizode odgledala nešto s prijevodom nešto bez, pa nisam skužila. Ok, onda mi je jasno. 
Da. Ovaj posao je bas zato upao. Ferhata vise ništa ne drži na životu. S Asli je izgubio onu nadu koju je imao. Sad kad ga je ona napustila, on glavnom bez obzira upada u probleme. Junači se i neustrašiv je. 
Nemam pojma što je posao. Nadam se da nije neki državni udar ili nešto što tuče po Erdi jer će nam ključ u bravu staviti. 

Ja samo ne znam je li Asli stvarno mislila da on želi da abortira. Eto to mi ne ide u glavu. Ovamo je dovlači, prati, vuče... 
Ne krivim ni ja nju. Kriv je indirektno Ferhat, svojim ponašanjem, i uostalom sam je odlučio ići s Naimkom. Ali mislim da je Asli mogla očekivati da će ovo uništiti Ferhata. 

Haha Nisam baš sigurna da se radilo o sobi, ali hajde. Možda i je. 
Mislim da je prije u pitanju neko upoznavanje njih dvoje. Ali vidjet ćemo. 
Da. Stalno jesu i piju. Obožavaju nam servirati te stvari sa seta. Hahah
Meni se čini da je to bila garaža hotela, valjda im je tu najzgodnije bilo donijeti hranu i da što manje okupiraju hotel. 

Jesi li vidjela? Ja bih eventualno izračunala mjesece, ali ovi znaju u dan. 
Caga, Caga. 
Nema milosti, ali meni je bas drago. Biliyorum, luda sam. Haha 

Can je meni simpatičan. Kad god očekujem nešto, on objavi glupost. Kad ne očekujem ništa, objavi nešto korisno. A na ovo sam nasmijala. Koji lik. Hoće li i on ovakve scene raditi?
Bas se vidi da je opičen. On i žena mu. Ona pak polugole slike s njim objavljuje. 

Meni je sladak Can. I simpatičan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyFri Mar 23, 2018 3:09 am

Poncha ::
I meni je bilo pretjerano što su se svi uhvatili djeteta. Bas je bilo dijete od svuda. Asli je prvi put ostalo je porodila držala Necdeta u rukama. Prije bi ga tu i tamo tek spomenula. Ova dvojica navrli o djetetu i ne odustaju, Ferhat naletio ma dijete...

Meni je u celoj priči najgluplje što su svi do jednog predložili dete kao rešenje za probleme. Pogotovo me je Suna, sinonim za logiku ove serije, iznenadila. To je čest savet koji ljudi daju i u RL. Kako dete može da bude rešenje za probleme, šta kad se dete rodi problemi će nestati? To samo može da prouzrukuje da dete odrasta u nezdravoj sredini. Jer, uvek sam smatrala da je bolje dobar razvod nego loš brak. Mislim u RL, inače nikako ne želim da se ovo dvoje razvedu.

Poncha ::
Ja sam gledajući Ferhatove scene potpuno ušla u lik i razumjela sam sve što i kako osjeća i onda mi ništa nije smetalo iako bih ga bila najrađe kad ne počela epizoda odvalila po glavi. Ali dzaba. Čim slozi facu i kaže koju rečenicu vidiš mu na faci da jedno govori, drugo misli i osjeća. Ne mogu se ja ljutiti na njega. Što da radim.

Zato što Ferhat vrlo često tokom epizode sebe opravda. Kada je rekao za abortus mislila sam se kako to da mu opravdam, ali posle kada je došla kafana, nije bilo ni potrebe da ga pravdam, sam je to uradio. Ne samo kod nas slepih na njegove gluposti, nego vidim na forumu da ga je par nekih koji ga inače kritikuju razume.
Sada je tamo zbog toga minsko polje, jer neki ne mogu da podnesu da neko razume Ferhata.

Poncha ::
I sad, čitam ja ovaj kvalitetni opis, duboki, Ibrinih glasovnih sposobnosti pri interpretaciji lika i hop odjednom upao seksipil u nit. E tu sam stala i dobro se nasmijala. Yani, nisi ništa krivo rekla.

Napiyim, gde je Ibro tu je seksipil, to meni ne ide jedno bez drugog, znaš. Ali bio je opasno napet kada je ustao i razdrao se, ovima rekao ššššššš. Još kada je posle prošapitao ben o herifin kafasina da sikabilirdim (toliko sam puta ponovila scenu da znam kada je i kako koja replika izgovorena lol! ).

Na šta smo spali da moramo da čekamo da Ferhat šapuće da bismo čuli the glas. Ah, Ferhate, ah, nisu te smatrali dostojnim ni glasa.

Poncha ::
To što je on spomenio, a kasnije se oboje držali toga mi ne smeta jer sam vidjela da i on i ona žele bebu. I bilo su odlicni i svađi. Bar tu ima one neke strasti. Pogotovo kad kad šzo njemu fali. Hahahhah Yok, canim, ništa. Imaš svega i viska.

Kod njih u svađama uvek ima strasti, oboje se baš unesu.
Hahahaha, ni Asli u početku nije shvatila šta pita. Valjda je pomislila isto ovo. smeh

Poncha ::
Ali mislim da ju je pitao je li znala jer je htio znati je li ga slagala. Ali onaj policajac je isto opicen sto gradi. Ovi se dvoje svađaju i raspravljaju pred njim, ako kaže Ajde, otiđi. Hahha

To što je pitao je logično, mogla je da zna i da mu ne kaže.

Čovek je mislio dve budale se posvađale, ne zna da je pred njim čovek za deset doživotnih.

Poncha ::
Meni su njihove svađe od početka serija nešto najbolje. Zapravo sam i pala na njih koji se svađaju. I koriste rijeci jedno drugoga.

To što koriste reči jedno drugog mi je predobro. U poslednje dve epizode su napravili materijala za svađanje do kraja života.

Poncha ::
Mene i ako začudi neko Ferhatovo ponašanje, to je samo dok ne vidim sve u epizodi. Ali u principu ne mislim da mi je ijedno njegovo ponašanje čudno.

Yok, canim, sve je normalno. Zato i volimo Ferhata Aslana, što je normalan.Fin neki čovek, smiren. smeh

Poncha ::
Pa zar nismo pale na Ferhata, barem ja jesam, jer je strašan i opasan, a u duši dobar. Ali kad ovako pokaže svoju ranjivu stranu, jao, pa točno bi mu došla tamo i zagrlila ga. Uvukao je i mene u mrak.

Ti se nećeš smiriti dok ne zagrliš Ibru, vidim ja. smeh
Ja sam zato pala na Ferhata, jer ja padam na takve likove. Padam čak i kad nisu zgodni, kao na primer Kerpeten Ali. Samo kada su na sve još i zgodni, onda je potpun doživlljaj.

Poncha ::
Da smo komentirale od početka seriju, moguće da se ni onda ne bismo slagale u potpunosti oko Asli jer do one epizode kad je mene razočarala ja sam nju uvijek mogla opravdati i razumjeti, problem je što vise nemam volje. I mislila sam se kad ću opet izvuci to da sam se posvađala s njom.

U početku je ona mene nervirala, iako sam znala da je u pravu. Ona i ja smo se pomirile tek kada se zaljubila u njega i to počela otvoreno da pokazuje. Znači u 12. epizodi.
Ja imam potrebu nju da opravdam da bih nastavila da uživam u njima kao paru. Važno mi je da stalno osetim njenu ljubav i hvala scenaristi na tome što mi to uglavnom omogućuje.
Veliki mi je problem kada ne osećam jednako ljubav nekog para. Femir je najbolji primer za to. Mnogo sam se bila razočarala kad Ferihu više nisam mogla da opravdam. Znala sam koliko ona voli Emira, ali je izgledalo kao da su svi važniji od njega. A on suprotno i kada je najviše povređivao, uvek je ona bila centar sveta. To će mi uvek ostati njihova najveća mana.

Poncha ::
Meni u ovom trenutku ne smeta da ona njega povređuje. Zaslužio je da mu svašta izgovori. I što misli i ne misli. Da meni takvo nešto napravi, odbrusila bih mu sve, umirala, ali otisla od njega s djetetom u sebi. Sad da. Odustala bih od njega, ali ne bih od djeteta i sebe. On je prelio kap na sve ono što je prije bilo. Mogu se boriti do određenog, a onda kud koji. Ako će ići za mnom, neka ide. Ako ne, zbogom.

Asli to ne kapira. Ne kapira da bi krenuo za njom kada bi ga ostavila. Ne ostavlja mu prostor da se bori za njih. Valjda iz straha da ga ne izgubi stalno se vrati pre nego što ode. Zašto ti sediš u onoj kući kad te on ne konstatuje? Još sišla dole da sedi sa Handan. Moraš da ga nateraš da se promeni, inače može li život da prođe sa takvim čovekom.

Poncha ::
I ja mislim da time što ju je odvukao kući pokušao spriječiti abortus i držati Asli pod kontrolom. Nešto joj je i natuknuo kad joj je rekao da se ne miče iz sobe. Tu su dobacili jedno drugome oko toga što može sama napraviti što ne.

Da, ona je rekla ne mogu to ovde sama sebi da uradim, a on je rekao videli smo kako si obavila porođaj.

Poncha ::
Kako Asli radi sve što joj Ferhat kaže? Ok, radi ono što njoj pase kad ne zna kako će drugačije. Tipa ova vraćanja kući i prelaženje Ferhatu preko svega. Ali kad nešto želi, bome se tu izbori. Kad joj kaže da se ne petlja i stoji kod kuće, u autu, ne posluša ga. Kad joj kaže da ide, ne otiđe, kad joj kaže da se ne miješa ona lupa sve Namiku, kad on dreči na Gulsum, ona staje u obranu nje i u lice mu govori da nije zaslužio istinu kad je ne zna podnijeti... Kad je vidjela da upada u tamu, ne bira rijeci da ga se otarasi i da je pusti na miru, kad je odlučila otići, otisla je i ugasila telefon da je ne mos pratiti. Znaci, kad odluci i želi, suprotstavlja mu se. Zašto je sad odlučila poslušati Ferhata i otići na abortus. E to meni nije jasno. Ajde, da nije željela dijete, još bi mi i bilo jasno, ali da nju zanima što Ferhat kaže i odluci, e pa i nije bas.

To sve što si navela je tačno, ali tu se nigde ne radi o njihovoj vezi, nego o dnevnim problemima, osim kada je otišla u prošloj epizodi. Pa čak i tu da je umesto razvoda rekao nešto drugo i hteo da je povede sa sobom, krenula bi sa njim, jer smo jasno videli u ovoj da nije bila za razvod. Yani, ona se suprotstavlja stalno, ali u 99% slučajeva na kraju bude kako on kaže.
Dobro, znali smo da ovo neće da uradi, da neće moći da pobaci, ali ne reći ocu deteta je meni užas. Hajde da kažemo da je previše lupetao i da je zaslužio, ali mi to nikako ne ide uz Asli. Asli može da bude i ovakva i onakva u zavisnosti kako je ko gleda, ali uvek je bila iskrena. Uvek je mogla Ferhatu da kaže u lice sve što misli. Govorila mu je i kada ga se plašila još dok su bili u kapisiz ev, zašto sada ne bi. Da li su je opičili hormoni, koji joj je đavo ne znam. I ne mogu da se pomirim sa tim da je ispala toliko glupa, jer Asli nikada nije bila glupa. Kako može trudnoća da se sakrije? To mi možda najviše ne ide u glavu.

Poncha ::
Može ga samo donekle kriviti što je legla na taj stol. Jer dio je i njena krivnja. Nije samo on. Neka ne bude kao i u predaznjem nastavku da je Ferhat bio kriv i za ono što je i za ono što nije.

Ferhat je sjebao stvar kada je rekao za abortus i tu je opravdao Asli unapred za mnoge stvari. Vidim da je posle fragmana na tw pljuju samo tako, ja ne mogu da je pljujem, zato što ne mogu da tvrdim da je potpuno u krivu u odnosu na njega. Ali joj je ponašanje pogrešno.

Poncha ::
Da se razumijemo, ja sad gledam priču iz Ferhatove perspektive. Da meni Ferhat ovo napravi i da ne znam sve, ja bih strašno bila ljuta na njega.

Kada ne gledam iz Ferhatove perspektive, kada se pravim da ne znam njegove razloge i kada se stavim na Aslino mesto, iskreno rečeno ne znam, realno gledano ne bih se ni ja bolje ponašala od Asli, ponašala bih se pet puta gore. Jer meni nikakav zagrljaj ne bi pomogao da mu oprostim.

Poncha ::
Onda očekujemo kaos na relaciji Ferhat - Azad.

Juče je rečeno da je Azad na setu u hotelu, ali ja nisam videla slike videla sam samo Namika i Ferhata. Danas mi se učinilo da Azad sedi za onim stolom, ali posle kad sam pogledala, mogao bi i da ne bude on. Ako je sa njima u ovom poslu, iza toga se krije neka teška prevara.

Poncha ::
Ja sam čak i zadovoljna rejtingom jer sam mislila da će nove serije vise pokupiti. Ali neka sad upru snage i izbore se za svoje. Samo neka ne opadaju vise.

Biće da je u njihovim očima rejting deset kad su dali fragman tek danas i to ovakav fragman i ovako kratak. A komotno su mogli da daju juče, jer su sve scene bile snimljene prethodnih dana osim one u hotelu, to su mogli da stave u drugi fragman. A drugi i ako dođe, neće pre subote. Možda i ne dođe ako nemaju AsFer scene u rukama.

Poncha ::
Nisam znala da je Altan otišao. Jesi li ti to spomenula pa mi je promaklo ili? Stvarno sam povela zaboravljati.
Ajde dobro, znaci ostao nam je njegov učenik. Nije odradio loše to.

Ne znam da li sam spomenula, možda i nisam. Režija svakako posle Emira nije problem, ali montažer opet jeste, opet seče scene kao nožem.

Poncha ::
Jesi, canim, spomenula si ti za lice da mu je ovako bolje. Ali ja sam prokomentirala za tijelo. I bome mu se vidi da je dobio koje kilo. Za lice je dobro, a tijelo Ibrine grade podnosi i koliko vise i kilo manje. Tako da, ok.

Njegova građa podnosi, ali ja ne podnosim. lol!
Poncha ::
Je li vidiš kako mene male stvari kupe? Ne mogu biti gluplja. Neka Ferhat pokaze koju emociju i ovako neko vrckavo ponašanje i ja na dupe padnem. Kad vidim kakav je s djecom... Ah be Poncha. Nikad od tebe ozbiljne žene.

Mislim da bi ti bilo dosadno u životu da si ozbiljna žena, kao i meni. Ja nikada neću biti ozbiljna, nemam te ambicije. U krajnjem slučaju komentarišemo seriju, ne možemo da pričamo o pomeranju tektonskih ploča, kad nam serviraju scenu pišanja. smeh

Poncha ::
Hahhahahahbahanan Imaš odlično opravdanje za ležanje.
Htjela sam ti nešto motivacijski odgovoriti, ali zbilja nema smisla jer tvoj odgovor je toliko vrh da ni sama sebi ne vjerujem u ono što sam mislila reci.

Šta si htela da kažeš? Soyle, soyle, znaš da ja uvek imam odgovor. smeh

Poncha ::
Znaš ti, canim, koliko ja toga na dan pogledam da ne znam ni sto sam sve pogledala, napisala, stavila. A znaš da ni ne razumijem sve što našaraju na priču. Nekad samo sliku pogledam, ni ne čitam tekst. U svakom slučaju. Shvatila sam na vrijeme da u utorak neću trebati ništa njuškati.

Repo znači slobodan dan. Da znaš ako naletiš.

Poncha ::
Hahah Ne znam. Mislim da je ovaj put Cagesiz bilo.

Aferin Ilknur, boyle devam. Sadece Cagasiz. lol!

Poncha ::
Hkm. Zbog veličine?!

Tabi ki. Razumemo se.

Poncha ::
Hahahahah naravno da je komentiranje glume površno. Hahahha i da smo mi najpametnije.

To je odavno utvrđeno da smo mi najpametnije. Zar sumnjaš?

Poncha ::
A ovima koji nas čitaju ni ne moramo biti logične. Ako su nas proglasile ludima, ne znam što ih drži uz nas.

Najverovatnije to što smo lude. Mogu da dođu i da podele svoje mišljenje. Ne ujedamo, mada... Recimo da se ulazi na svoju odgovornost. smeh

Poncha ::
Ajde Ferhate. Na tebi je da nas poštediš muke.

Devam sa mukama. Sad je red na Asli da nas poštedi, videćemo šta će da ispadne.

Ono što je najgore sve ovo nam je natovario na vrat Cem. Lik koji je sve vreme bio nebitan. Kad budem ponovo gledala seriju, Cema ću verovatno mrzeti.

Poncha ::
Satovi su za mene prva opcija. To i automobili. Šteta ne iskoristiti Cagine ruke. Molim Bondarenkovu, a i ostale, da riječ iskorištavanje ne shvati u pogrešnom smislu i da ja ne mislim iskoristiti Cagu.
Od prehrambenih proizvoda može sladoled. Magnum, of be. To može. I tu su ruke, a i još štošta u pitanju.

Hahahahahaha, Poncha odmah da se ogradi. Tamam, iskoristiću ga ja i za tebe. smeh
Zato satovi i jesu najbolja opcija.
Kivo je reklamirao Magnum pre.

Poncha ::
Isto mislim da namjerno ne ulaze u reklame, jer ne vjerujem da svako malo ne dobiju neku ponudu za nešto.

Ako je razlog ono što sam rekla, to uopšte nije loša taktika ma šta fanovi mislili. Ja smatram da javna ličnost ne treba da iskače iz frizidera.

Poncha ::
Nego, da pitam što je ovo? Tko je Kivi ovaj mali?

https://mobile.twitter.com/ktatlitugnews/status/976530828372135939

I s kim ovo igra košarku?
https://twitter.com/ktatlitugnews/status/976532306725867531

Sve su ovo mali fanovi. Verovatno je imao sastanak sa fanovima.

Poncha ::
Vidim da su fanovi našli i nekog tko će im odgovarati. Vidi kako Cagu zovu.

Mrzim kada ga tako zovu. Na to imam alergiju još od foruma.

Poncha ::
Večeras su na onom platou gdje se snimaju serije. Umraniye. Bas me zanima što kasno snimali. Neku akciju pretpostavljam kad je tamo.

Verovatno Hakanove akcije. To će sigurno biti većinom noću.


Poncha ::
Aj mi ti, Saro, spremi onaj Ibrin video s instagrama da mi ga slučajno ne obrisu dok ne ne vratim s tehnologijom.

Sačuvala sam video. Ako ga slučajno izbrišu dok ne dobiješ tehnologiju postaviću ga na moj instagram pa ćeš moći da ga skineš tako.

Poncha ::
Totalno sam razočarana. I acil mi je potreban dobar ibrolog da se ne prosipam više.

Ne var ya? Prosipaćemo, nije da nas Ibro čita.

Poncha ::
Sad znam da s Ibrom se ni na koji način ne mogu nositi. Niti mu mogu upratiti logiku, niti na osnovu izgleda mogu pretpostaviti nešto...
Čovjek mi je nepoznanica resmen. Ali donekle mi ga to čini zanimljivim.
Sama sebi se smijem koliko gluposti sam blebnula. Neyse.
Vidi se da se ne može tek tako upasti kod nekog glumca i očekivati da ćeš ga upoznati kako treba. S Cagom sam uspjela koliko-toliko jer nisam puno kasnila, imala sam oko sebe i dobre cagologe i jaku motivaciju da sve saznam u kratkom roku, ali s ovim ne ide, hemde hic ne ide.
A htjela bih puno toga saznati, a da ne tražim sama.

Ja sam kod Seckina upala isto ovako naknadno i malo po malo sam saznala sve. Seckin isto ovako radi šta mu se prohte. Doduše, imala sam seckinologa koje me je na početku uputio. Ali svejedno, moraš nekoga duže da pratiš da bi mogao da mu upratiš logiku i način ponašanja, ne možeš to za tri meseca. Ja sad za Cagu mogu da kažem šta bi uradio, šta ne bi, a kada sam počela da ga pratim, prvo vreme nisam mogla da znam. Cagu ipak pratimo godinama. Ni on nije jednostavan.

Poncha ::
Hhahhahahhaha nemoj mi ga zvati budalom. On je takvi kakav je, zato i je intersenantan. Da nije ovakav bio bi samo zgodan i lijep, a to nije dovoljno. Iste bu.

U mom svetu je reč budala u bar 80% slučajeva pozitivna, tako da je i ovo izrečeno u pozitivnom smislu.
Ali se slažem, prazna lepota ne znači ništa.

Poncha ::
A ja, da ti ne gledaš ne bi imala pojma ni gdje je set ni što ima novo, niti bih mogla pretpostavljati radnju.

To je najlakše, uđeš na tag i znaš sve za minut. Ništa ja to ne pratim, sve mi drugi serviraju.
A nekad bih volela da ne njuškam toliko, naročito kad saznam nešto što mi se ne sviđa.

Poncha ::
Ja ovaj video kad pogledam, nema me. Ovdje mi je Ibro najjebozovniji iako je obučen. Jer ovi njegovi pokreti... Bijela majica, otvoren vrat... ispod ionako znam da je isklesan. Pogotovo kad znam iz kojeg je perioda video.
Ne znam kako je Mihre ovo mogla snimati i nije bila ljubomorna. Ja stvarno ne znam.

Biz resmen delirdik. smeh Ibro naptin, bi yuru git Allah askina. hahahahaha Da pretražiš ovde reč jebozovan i seksipilan ima je na svakoj strani po ko zna koliko puta. smeh
Ismejala sam se gece gece. U kom god smeru da se pokrene priča, dođemo na isto. Čovek je hteo da zgazi dete u prošloj epizodi, ja nisam mogla da se skoncentrišem na ozbiljnost scene, jer je disao.

Ama ben bizi boyle cok seviyorum.

Poncha ::
Ma ja ni ne očekujem neku scenu iz Ifeta, samo kažem koliko su bili dobri.

Ja sam valjda po imenu serije mislila da su drugačiji par. Ali bili su baya baya strastven par. Ona je bila udata, on oženjen, stalno su se nešto jurili i vatali.
Čak su me zainteresovali, ali ne mogu sebi da dozvolim da gledam tu seriju i da pod uticajem svoje slabosti na Ibru dođem u situaciju da budem na strani silovatelja. Olmaz.

Poncha ::
Aha, tamam. Dobro, ti si onda na konju, imaš dvoje za navijanje. Mislila sam da bi letjelo perje jer si je opisivala kao opasnu, ali sve bi letjelo kad bi se njih dvoje takvih karaktera dohvatili.
Ali stvarno leti perje oko nje, pogotovo ako bi se njihovi likovi zakačili.

Kako da ne, leti stalno perje oko nje, zato je toliko i volim.
Kad razmislim oni bi bili katastrofalan spoj. Mislim za moj ukus odličan, ali bilo bi previše. Ume i Hizir da bude zajeban prema njoj, ali je pušta. Ferhatov ego nju ne bi mogao da podnese.

Poncha ::
Da. Ovaj posao je bas zato upao. Ferhata vise ništa ne drži na životu. S Asli je izgubio onu nadu koju je imao. Sad kad ga je ona napustila, on glavnom bez obzira upada u probleme. Junači se i neustrašiv je.

Koliko sam shvatila Ferhat u taj posao ulazi u nadi da će da umre. Naravno, videćemo u epizodi, ali za sada tako izgleda. Inače, u ovom trenutku Ferhata baš boli uvo za Namika i njegove prljave poslove. Jednostavno izgubio je Asli, izgubio je Asli i ne može više da živi ni u mraku.

Nego, nešto razmišljam, važno je da li Namik ide sa njim u taj pohod o kome priča Abidin. Jer ako ide onda nema smisla da Asli ide da ga zaustavlja niti da mu pred Namikom saopštava da je i dalje trudna. To bi potpuno upropastilo scenu koja je u mojoj glavi.

Poncha ::
Nemam pojma što je posao. Nadam se da nije neki državni udar ili nešto što tuče po Erdi jer će nam ključ u bravu staviti.

Državni udar nije sigurno, to sam se zezala. U tako nešto ni jedan scenarista ne sme da uđe, niti bi bilo koja televizija to emitovala Ja sam mislila na poslove oko oružja i spregu države i mafije, ono što je tema EDHOa. Za to sam rekla da se nadam da scenarista ne piše jer nije sposoban. Mislim, verovatno ne piše, to je previše duboka tema za ljubavnu seriju, samo mi je palo na pamet kada sam videla okrugli sto i kada su spomenuli da je posao mnogo opasan i Ferhatovo da ide direktno u smrt. Može da bude i neki posao oko oružja sa nekima koji su veći od njih, odnosno da idu protiv tih većih.

Poncha ::
Ja samo ne znam je li Asli stvarno mislila da on želi da abortira. Eto to mi ne ide u glavu. Ovamo je dovlači, prati, vuče...
Ne krivim ni ja nju. Kriv je indirektno Ferhat, svojim ponašanjem, i uostalom sam je odlučio ići s Naimkom. Ali mislim da je Asli mogla očekivati da će ovo uništiti Ferhata.

Kao što je Ferhat mislio iz povređenosti da Asli stvarno želi da se razvede i da abortira, tako je moguće i da je ona to isto mislila.
Asli se toliko otela kontroli i toliko ju je obuzeo bes nakon Cemove smrti da ja mislim da ona uopšte ne misli na posledice. Da misli, ne bi legla na onaj sto, ne bi rekla da je abortirala, a nije, pre svega ne bi odgurnula Ferhata koji nije ništa u tom trenutku uradio. Oboje su besni, oboje filuju jedno drugo i ne misle na posledice, inače ne bi došli do ovde.

Poncha ::
Haha Nisam baš sigurna da se radilo o sobi, ali hajde. Možda i je.
Mislim da je prije u pitanju neko upoznavanje njih dvoje. Ali vidjet ćemo.

Meni upoznavanje uopšte nije palo na pamet, zato što sam povezala da ona radi kod Faysala, a Hakan je dobar sa njim, pa sam ne znam zašto mislila da će se več poznavati kad počne serija. Ali moguće je da je ovako kako ti kažeš.

Poncha ::
Can je meni simpatičan. Kad god očekujem nešto, on objavi glupost. Kad ne očekujem ništa, objavi nešto korisno. A na ovo sam nasmijala. Koji lik. Hoće li i on ovakve scene raditi?
Bas se vidi da je opičen. On i žena mu. Ona pak polugole slike s njim objavljuje.

Baš je zanimljiv i drugačiji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyFri Mar 23, 2018 7:20 am

Kad se par odluci razvesti i kad su problemi ovako duboki pogotovo ne vidim dijete kao rješenje problema. Nikako. Za dijete nije nimalo zdravi biti u takvom okruženju niti biti netko tko bi trebao rješavati problem. Tako da ni zbilja nije jasno zašto su svi zapeli, i s kojim pravom, im predlagati dijete kao rješenje. A ne znaju cijelu priču i znaju da je Asli otišla ne zbog manjka ljubavi, nego zbog ostalih problema i osjećaja krivnje (Ferhatove i svoje). 
Meni ide zapravo na živce što se neko nađe sa takvim upadicama i savjetima isko znam da nitko od njih nije imao loše namjere. Ni Abidin ni Dilsiz niti Suna. Mada me od Sune, kao razumne žene, čudi to, 
Za djecu los brak ostavi puno posljedica. 

Ja zato i kažem. Hvala Ferhatu što je sam sebe objasnio i Ibri što je bio uvjerljiv u emocijama i izrazu. I što mu je posudio tijelo. Haha

Samo ti devam s ovakvim opisima o upadicama s glasom. Ben bu cok seviyorum. 
Ferhat se izderao da svi živi protrnuli, čak je onaj rekao da vidi da ima neki problem. Hahaha Ma je, to mu se samo učinilo. Gdje bi Ferhat efendi imao problema...
Stvarno, koliko se unio u lik, još će prestati normalno govoriti. Pih. 

Barem su im svađe vatrene. 
Haha a ne čudi me što nije shvatila na prvu. 

Normalno da je mogla znati, a da mu nije rekla za trudnoću. I meni je bilo čudno kako ne sumnja na trudnoću. 
Ali točno se osjetilo da mu je olakšalo malo kad je saznao da nije znala. 

Sreca da je bio ovakav neki policajac i da je Asli bila koliko toliko uvjerljiva. 

Stvarno su se isprosipali da imaju materijala za ohoho.
Vala. Ako scenarist da pa Asli rodi, očekujem rečenice tipa - hayirdir, zar ti nisi rekla da ne želiš dijete s nekim poput mene? (uz sve neodoljivi i veselo-zajebani pogled). Je li mi još nešto fali? (Ali ovaj put da ton bude ono šaputanje.) 

Baš smiren, divan, opušten, visokih manira, džentlmen, ekstra romantičan... 

Ja se mislim zašto sad spominješ da se neću smiriti dok ne zagrlim Ibru i htjedoh ti to i potvrditi. Yani, stvarno da ja njega zagrlim pa polije kako bude. Ali onda vidim da sam i ja spomenula da bih točno zagrlila Ferhata. A što da radim? Kad bih ga zagrlila. 
Kad promislim meni je Keperen Ali bio možda i najdraži u seriji. Ali sam mislila da je to i zbog Barisa jer mi je bio simpatičan u ulozi.

Shvacam ja tebe,  zato ti nastavi Asli razumjeti. 

Meni pogotovo nije bilo jasno zašto je sišla kod Handan.  Očekivala sam da će ona kuću mrziti, a ona se sišla družiti u zmijsko gnijezdo. 

Po tim riječima se moglo vidjeti da Ferhat ne želi da išta napravi s bebom. 

Ona u 99% slučajeva napravi ono što on traži jer i sama to želi. Ode s njim jer joj to i najbolje odgovara. A kad kaže ili napravi nešto što joj se ne sviđa, onda tjera inat. Kao i za rastavu kad je spomenio. 
Meni uz Asli nimalo ne ide da mu slaže, a još manje da misli da će uspjeti Ferhata slagati na duži period. 
Valjda je računala brže-bolje se rastati i nestati iz Istanbul. Ama, Ferhat je to, Asli. 
Valjda misli da nitko neće skužiti da je trudna kao što nisu ni izostanak Idilinog stomaka. 

Normalno da je Ferhat sam kriv što je prvi spomenio abortus. 

Ajde sad, da me zagrli i kaže da je to samo rekao tako jer je mislio da ja to želim, neću lagati, odmah bih mu oprostila. Hahaha 
Ali da bi mi zagrljaj bio samo na pameti u situaciji ovoj , hm, ne znam.

Ako je Azad tamo onda se sprema neka prevara. 

U drugi će staviti opasnog Ferhata, onu yegenicu i malo tužne i zamišljene Asli. Ako ga uopće i daju. 

Montažer i dalje kasapi scene. Je li se ono on promijenio ili je isti? 

Vidiš da sam ja komentirala da se vidi, znaci da se vidi da se popunio. Hahaha 

I ja kažem. Ozbiljno je dosadno. Hahaha Ali nekad sam ja bila puno ozbiljnija. Turci me odvukoše na neozbiljno. 

Ne bilim. Svakako nešto u što ni sama ne bih povjerovala. 
Nešto u tonu da vježbaš zbog sebe i svog zdravlja,  ne zbog drugih; u zdravim tijelu zdrav duh, da ne oslobađaš vježbom druge stresa, nego sebe, da ne radiš na tijelu zbog drugih nego da bi sebi izgledala bolje. Uglavnom, isprosipala bih se budalaština, a tvoj je odgovor ionako unaprijed poklopio sve što bih mogla reći. Ne trebaš ništa vise reći.

Aha, onda mislim da znam. Nakon što je Caga onako ošišao lika, postavljeno je još nešto kad odlaze doma, čini mi se u prometu nešto i pisalo je yarin repo i ... ali nisam išla za tim što repo znači. Tj. čak sam i krivo shvatila značenje te riječi.
Hvala ti. Vidiš kako ću ja nešto i turskog naučiti njuškajuci set. Nije to loše. 

Hahaha Cagasiz devam. Evet. 

Hahaha Ajde dobri. Neke stvari se ne trebaju izgovoriti. 

Ne sumnjam da jesmo najpametnije. Odnosno da ti jesi, a ja onako. 

Ovdje stvarno tko uđe, ulazi na vlastitu odgovornost.

Cem je vise štete i sranja napravio mrtav nego živ. Živ je bio naporan, mrtav nepodnošljiv i problematičan. 

Moram se ograditi jer znaš kako to bude. Vidi se riječ i odmah se skuži kako najbolje odgovara. Haha Dobro je, nisam ti ništa rekla, radi što hoćeš, samo se meni nemoj poslije žaliti. 
Yani. Satovi su meni odavno na piku, ali da ne bi neki rekli da Caga kopira. 
A što Kivo već nije reklamirao? Nema veze, što sad?  Može mu Caga biti nasljednik. 
Nisam znala za Kivu, ali se sjećam da je Bensu bila u reklami za Magnum i činilo mi se da je to bilo nešto kvalitetno i dobro odrađeno, elegantno i skupo djelovalo. Možda se krivo sjećam. Zato sam promislila na Magnum kad si spomenula sladoled. 

I ja mislim da javna ličnost ne treba iskakati iz frižidera. Zato mi kod Cage ovako i odgovara. Zapravo, po čemu to meni Caga ne odgovara?!

Mislim da sam pročitala negdje da su dvojica, Bora i još neki, Basakina rodbina, a ovaj mali je neki njihov susjed. Ali ne znam gdje sam to vidjela. Moguce da je netko prosuo pa obrisao.

I meni ide na živce taj nadimak. Ima mi prizvuk neki sprdalački, ismijavajući. 

Hvala ti, iako se nadam da ga nitko neće brisati. 
Da mogu na dnevnoj bazi pogledati. Haha

Yuh be, nemoj da nas Ibro čita. Porast će mu ego do plafona, a samo ćemo se osramotiti što ga loše poznajemo. 
A ovi što nas čitaju samo nam se smiju što prosipamo. Pogotovo ja. Tako je to kad je zalogaj prevelik, a ja upala u nepoznato.

Nije Caga jednostavan, ali s Cagom sam na ti već. Potpuno sam mu se, njemu jednom i jedinom, posvetila tako da mi je on sad već lagan za praćenje. 
Yani za praćenje nekoga dobro je imati nekoga tko te može uputiti. Ti si meni bila od velike pomoći kao cagolog. 

Ma znam. I u mom. Okruženje i posao su mi pokazali da čašćenje riječima kretenu, debilu često nije u doslovnom značenju. Budala pogotovo, čak se smatra simpatičnim. I sama je koristim. Ali, yani, nekako kad čujem uz Ibru budalo instiktivno sam reagirala. 

Rijetko njima uđem na tag, više vidim što mi samo predloži. Kako ću  vidjeti kad mi je non-stop aktivan Cagin tag? A i tamo mogu pola stvari iz SBA vidjeti. 

Evet. Biz resmen delirdik. Dogru. 
Stvarno da je izbrojati koliko smo uz Ibru puta spomenuli seksipil i jezovbost točno bi ispalo, ako ne u svakom, onda u svakom drugom postu u kojem se Ibro spominje. Haha ama Ibro je tome doprinio malčice svojim ponašanjem i gledanjem u kameru. I tjelovježbom.

Ček? Što je on htio zgaziti dijete?! Namjerno? Yok ya. Ja sam dva puta odgledali i djelovalo mi je kao da je mala izletjela na cestu, a on bio zamišljen i neoprezan u prometu. I da je došao sebi tek kad je ona žena počela vikati da je mogao ubiti dijete. I još se ja čudim što ova viče jer je mala izletjela.  
Aman, Ibro, stvarno od tebe ne vidim ništa. Sad sam već zabrinuta. 

Bende. 

Ni ja neću tu seriju gledati. Pikiram Reakciju, Sadce sen, i ako mi to ne bude dovoljno onda još provrtiti  scene iz Korduguma. Vidjela sam jučer neki video njega s malim kako leže zajedno zagrljeni. Mali ga nešto pita je li ljut na njega, govori mu da je s majkom spavao zagrljen, ostaju spavati zagrljeni. Aman... srca mi skaču iz očiju. 

Opet Ferhatov ego bi bio problem... Haha letjelo bi sve. 

A joj, nadam se da se Namik negdje izgubio tada. Neću da mi on pokvari scenu kad Ferhat sazna. Hoću same Ferhata i Asli. Hoću neku reakciju na saznanje da će ipak postati otac. 

Moguće da idu s nekima jačima od njih u trgovini oružja. 

A dobro, stvarno ni jedno nije moglo u onom trenutku logično i trezveno razmišljati. Asli definitivno uopće nije mislila na posljedice. Od Ferhata, yani, ne čudi. Od Asli malo i da, ali...

Ne mora značiti da je upoznavanje. Ti sam ja lupnula. Možda je i ovo što ti kažeš. Mislim da je tvoje svakako zanimljivije.
I meni djeluje da će se već poznavati kad počne serija, ali možda i prikažu kako su se upoznali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 EmptyFri Mar 23, 2018 10:30 am

Vise mafije i sranja ima u BH nego u SBA. Ovdje sve nešto nelegalno, kade, tuče, podmetanja, dijamanti, ubojstva, prevare... 



Ovo je jutos postavio jedan od radnika Protectora. Nešto me odmah sjetilo na Ferhata. Naravno ako sam dobro razumjela. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 CC2_C813_E-_FE64-429_A-9087-0539_EA3_DD96_E
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: