Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 10:32 am

Bu arada, hoće li večeras biti party za Ilknurin rođendan ve nerede?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 10:51 am

Hahahah opet jedu na setu. Ok sad znam i tko im baklave donosi na set. Ima čak u broj telefona na kutiji. A dok oni jedi, Caga snima. Čuje se, ili ja u svojoj glavi čujem, da netko spominje Cagatay. 

I da, je li ovo Can izbrisao iz priča što je sinoc gledao? Hahahha
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 10:58 am

Moguce da je ovo što je Can danas postavljao isti set od jučer. 
Ayca je isto tamo.


Zapravo mi se i čini da je isto mjesto. Po pozadini, pločicama i ostalom.  E sad je li to soba, ured ili cijeli stan, ne znam. Za običnu sobu je preveliko.


Yani. Po mom mišljenju onog što vidim i što sam injuškala to je ovo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 A6_C9_F974-82_FD-4_CC9-9_A7_B-_F6_AB9155_F157

Ne znam sliči li i vama na to, ali meni da.

Hotel ima soba i suite koje mogu proći za stanove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 11:29 am

A vidi Ibre, vidi ga. On se bas uživio u price i teretanu. Tamam. Evo ga na pilates lopti, je li? To prati ženu? 

Ili je odlučio smanjiti koje kilo kad smo ga ovdje prozvale?
Je li ovo ono njegovo mjesto gdje ide na vježbu?

Neyse. Gle mu poze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 1:41 pm

Ibro na roze pilates lopti. Hm...Ne diyebilirim, yine jebozovan, yine jebozovan.

Aşkim, procitao je nase kritike pa se bacio punom parom na vezbanje.

Ne znam da li je to ona teretana od prosli put.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 1:44 pm

Meni ovo lici vise na neko žensko mjesto. Pilates lopta, ove sprave za vožnju. Što ja znam, ne vidim neke utege filan falan ili je to u drugom dijelu. 

Ako nas stvarno čita, evo ne znam. Hahahah
Poručuje Ibro da vježbanje devam. Ne brini.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 2:02 pm

Nemam pojma, mozda je velika teretana i ima dva dela.

Sigurno nas cita. lol! Mada racunajuci koliko mu je kretanje po dr mrezama cudno, mozda je dosao i do nas. smeh kako nas cita? Ubacuje nas u google translate? lol!

Ovi na setu Protectora opet zderu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 2:23 pm

Moguće da ima dva dijela. To sam isto pretpostavila. U jednom su ove sprave za vožnju i trake možda, a u drugom one za bildanje sprave. Ovdje je prostor i za pilates i istezanja. 
Tako mi barem djeluje. Sigurno Ibro i Mihre odlaze u neke dobre teretane što sve pokrivaju od sprava. Inače Ibro i pilates lopta mi baš i ne idu zajedno. 

I ja kažem da nas čita. Hahahahah Čim smo spomenula kile on slike kako vježba. 
Da komentiram po instagramu točno bih pomislila da će pročitati što napišem. 

Što će ubacivati u GT?! Ionako iste riječi predvladavaju. Dosta da ih je jednom ubaci i već zna čim vidi. 

Da. Stalno jedu. Kao da mi ostali ne jedemo pa nam to trebaju kačiti. Ali ja iskoristim da vidim okruženje.
Od svih ovih videa otkako su počeli snimanje Caga ni na jednom od njih nije jeo, pogotovo ne ove slatkiše. Jadan. Iscrpit će mi ga ova dijeta. On valjda jede nešto posebno sam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 2:48 pm

Bas mi je drago da su uspjeli s ovim projektom. 

https://instagram.com/p/BgqvmKOhKHk/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 3:39 pm

Birce večeras kod Beyaza. A Ibro? Povodom čega ona odlazi tamo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 4:41 pm

I meni je drago, bas je bio lep projekat.

Evet, samo Birce. Svi pretpostavljaju da je zbog pozorista. Ne znam, saznacemo veceras, reci ce Beyaz.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 5:19 pm

Opet se promenila cela set ekipa. Allah, Allah, koji put? Za 23 epizode 4 reditelja i ko zna koliko ekipa, na kraju ce i glumce da promene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 5:45 pm

Baš lijep projekt. Da sam bila u Turskoj sigurno bih ga podržala, a i išla bih i na dobrotvornu utakmicu i(li) na galu. 

Pa nisu normalni s toliko promjena. Ništa mi se to ne sviđa. Tko je sad došao?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 5:57 pm

Mogla se ova Binnur i s Cagom slikati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 6:15 pm

I dobrotvorna i gala najbolje.

Otisli su pomocnik reditelja i stilusta. Svi se zale za stlistom, samo ne znam zasto, covek je promasaj totalni.
Dolazi navodno stilistkinja koja je radila Hayat Sarkisi. Ako bude Asli oblacila kao Hulyu bice odlicno.

Ko ce Cagu da uhvati za slikanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 6:22 pm

Najbolje oboje i ne propustiti ništa i još pare dobro uložene. 

Pomoćnik redatelja mislim da znam koji je. Ibro mu je komentirao sliku. A zašto stilist pojma nemam. Nije mi se nešto iskazao, kod Ferhata je Ajde ok bio. I za Yeter mi je bio dobar. I Idil nije bila loše obučena. Ali inače i nije nešto. 

Hahsha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 6:41 pm

Da, taj što mu je komentarisao sliku i on je postavio sliku sa Ibrom i oprostio se. A zašto svi sa seta postavljaju slike sa Ibrom, niye, niye, niye, zašto niko ne postavlja sa Birce? Zašto svi prate Mihre na inst. a niko ne prati Birce. Novi povod za haos na tagu. Navikla sam već, svaki dan ima neki povod.

Ferhata je lako obući, nadam se da novi stilista neće dirati kožne jakne. Ali Asli je jedan od najgore obučenih glavnih likova ikada. Mislim na ženske likove koji su u dobroj materijalnoj situaciji.
Idil me ionako ne interesuje, neka obuče šta hoće.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 9:27 pm

Ne samo kanal i scenarista izgleda misli da je rejting deset. Ovo im je epizoda koju ćeda stave u ponedeljak među onoliku konkurenciju? Anlamadim.
Ja sam mislila da je prvi fragman prvi deo epizode, ali da posle toga ima nečega, međutim nema, čim nisu stavili.
Jedine AsFer scene će biti ona ispred bolnice na početku, ta neka koja je snimljena u Aslinoj kući i ova u sobi kada se pakuje.Opet depresija, yani. Ako imamo sreće biće prolazna epizoda pred pomirenje.

Ne mislim da je Ferhat ranjen, jer da jeste to bi prikazali.

Ferhatu je previše što ne može da kaže ono što oseća. Pa ti reci, ko ti brani. Sve što se desilo, desilo se zbog njegovog ćutanja i pričanja onoga što ne misli i ne oseća.

Asli neće da kaže za dete, aferin Asli, devam sa lažima.
Ali bar se spakovala da ode iz one kuće ako ništa drugo. 99% na kraju nečć otići.

Vala više mi je muka od seni seviyorum i ostalog u sebi i od njihovih unutrašnjih glasova.

Na kraju, Birgorene sen tam bir gerizekalisin. Juče abortus, danas otkucaji srca. Nisam stručnjak za medicinu, ali koliko znam tako nešto je nemoguće. Kada dete oživi abortus je zabranjen, zato i postoji granica od deset nedelja.

Usput, Asli opet si obučena za deset, sve belo i crne cipele, bayildim. jao
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 10:28 pm

Allahim kakva je ovo glupa laz, trebali ste da se dogovorite. smeh
Beyaz je zvao Ibru, valjda nije hteo da dodje, Birce rekla da ima set, a danas slobodan dan. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 10:39 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 11:25 pm

Koliko vidim na tagu Birce je rekla da gledaoci hoce da vide vise AsFer i da se scenario prema tome pise. Birce, sta si pila veceras? lol! Gde je AsFer u scenariju, zasto mi to be vidimo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 11:35 pm

Ha, bak simdi, evo ga linc za Birce. Yuh.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 11:43 pm

Za Ferhata je rekla da nije lik kakav u stvarnosti moze da se sretne.
Tu je krenuo linc.
Ferhat u stvarnom zivotu ne postoji, to nam je svima jasno, rekla je ono sto jeste.

Za Asli je rekla da u stvarnom zivotu ima dosta tako jakih zena koje odustanu od svega zbog ljubavi.

I to je istina, licno poznajem nekoliko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptyFri Mar 23, 2018 11:47 pm

Dobro je vala sto Ibro nije isao, ko zna sta bi on rekao, fanove vise niko ne bi mogao da zaustavi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 EmptySat Mar 24, 2018 2:46 am

Možda se pozdravljaju s Ibrom jer su s Ibron kliknuli, dobro se slažu, na istoj su valnoj duljini... Možda im je s njim bilo posebno drago raditi. Ne bilim. 
Zar je i to stvorilo problem na tagu? 
Ne znam zašto prate Mihre, a ne Birce. Niti znam kakva je Birce osoba. Vjerojatno je Mihre dolazila na set, upoznali je i svidjela im se. 

Slažem se da je Asli najgore obučen ženski lik koji ima novca. 
Za Ferhata se i ja nadam da neće dirati koznjake, ali mislim da neće. Još je hladno da ide bez njih, uostalom od početka je u njima, dio su mu garderobe. Bilo bi glupo. 

Meni fragi nije sjeo. 
Je li ona ovo još unutra odlučila da mu neće reci? 
Ferhat nije govorio ni kad su bili sretni zajedno. 
Da ne ispadne na kraju da je Asli došla prekasno za abortus... Nadam se da nije to. Ne znam što ovaj Birgoren misli i kako je to zamislio. 

Ništa mi nije jasno. Aj da ovako kažem. Znaci Beyaz je zvao u emisiji Birce i Ibru, koji glume u seriji na istom kanalu na kojem je i njegova emisija, a Birce izjavi da Ibro nije mogao doći zbog seta. Tamam. Seta nije bilo. Ako seta nije bilo, zašto Birce laže? Zašto Ibro nije htio ili mogao doći? Zar iz produkcije Kanala D nisu mogli namjestiti Ibru i Birce kad sigurno oboje mogu i odvesti ih Beyazu?
Ne znam što je u pitanju, ali sad ne baš podsjetio na Cagu. Haha

Super mi je ovaj video. Draže mi je kad ovako izvuče scene iz serije, nego da pravi neke komedije on sam na račun serije i sprda se. Ovako na jednom mjestu volim vidjeti sva ponavljanja i naredbe Ferhata.

Birce se večeras baš unijela u to da lupeta. 
Valjda po njoj ima najviše Asfer scena jer ona s drugima rijetko je i dolazila u scene. Ona je uglavnom snimala s Ibrom. Eventualno tu i tamo s nekim drugim likom nešto, ali većina njenih scena je s Ibrom. 
Ali brate mili ako Birgiren piše Asfer onda evo ja ne znam što gledam.

Za što su sve nju napali? 
Za Ferhata i Asli što je rekla? Je i fanovima teško krenuti s paljbom. 

Evet, tko zna što bi Ibro sve izgovorio. Dobro je da nije isao. Pogotovo ako bi ga Beyaz isprovocirao, a bi jer je takav.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: