Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:52 am

Poncha ::
Kad se par odluci razvesti i kad su problemi ovako duboki pogotovo ne vidim dijete kao rješenje problema. Nikako. Za dijete nije nimalo zdravi biti u takvom okruženju niti biti netko tko bi trebao rješavati problem. Tako da ni zbilja nije jasno zašto su svi zapeli, i s kojim pravom, im predlagati dijete kao rješenje. A ne znaju cijelu priču i znaju da je Asli otišla ne zbog manjka ljubavi, nego zbog ostalih problema i osjećaja krivnje (Ferhatove i svoje).
Meni ide zapravo na živce što se neko nađe sa takvim upadicama i savjetima isko znam da nitko od njih nije imao loše namjere. Ni Abidin ni Dilsiz niti Suna. Mada me od Sune, kao razumne žene, čudi to,

To je zato što scenarista ne zna šta će sa likovima. U tom trenutku je to bila tema dnevnog reda i hajde da svi o tome pričaju i ovaj put sam se izvukao, popunio sam vreme i svima sam dao prostora. Filozofija je otprilike ta.
A Suna je do sada ribala Yigita, međutim sada kada se pomirio sa porodicom nema više zbog čega da ga kritikuje, pa ajde da joj napišemo scenu sa tim. Ionako Suna i Yigit ne rade ništa drugo nego pričaju o AsFeru.

Što je najgore, niko od porodice ne zna koji su Ferhatovi i Aslini problemi, zašto su se posvađali, zašto se razvode, šta rade, gde idu, šta se događa. Njih dvoje ne pričaju ni sa kim o tome, ali svi se prave da sve znaju.
Jedino je Yigit može se reči shvatio suštinu zato što poznaje Ferhata.

Poncha ::
Samo ti devam s ovakvim opisima o upadicama s glasom. Ben bu cok seviyorum.
Ferhat se izderao da svi živi protrnuli, čak je onaj rekao da vidi da ima neki problem. Hahaha Ma je, to mu se samo učinilo. Gdje bi Ferhat efendi imao problema...
Stvarno, koliko se unio u lik, još će prestati normalno govoriti. Pih.

Šta da radim, moram da pazim da ne propustim ono što nam se daje na kašičicu.
Onaj kad je video Ferhata sve mu je bilo jasno, šta će čovek povukao se odmah.

Olamz oyle sey, olamaz. Njegov glas je moja slaba tačka i ne želim da čujem Ferhatov glas nigde osim kod Ferhata. Doduše, ne želim ni kod Ferhata, ali sa tim sam se pomirila.

Poncha ::
Barem su im svađe vatrene.

Jesu, još se vraćam na onu svađu kada je Asli otišla iz tas ev pa kada je našao. Ta svađa mi je bila mnogo dobra.
Ali ono što ja hoću pred pomirenje je jedna velika svađa gde će oboje da se otvore i da kažu ono što ih muči. Gde će da prebace jedno drugom sve.
Ja takvu scenu već dugo očekujem, ali scenarista ne piše.

Poncha ::
Normalno da je mogla znati, a da mu nije rekla za trudnoću. I meni je bilo čudno kako ne sumnja na trudnoću.
Ali točno se osjetilo da mu je olakšalo malo kad je saznao da nije znala.

Tu se Asli isto naljutila kada pitao.
Baš me interesuje da Ferhat nije bio sa njom i da nije saznao od doktora da li bi mu rekla. Pre bih mislila da bi mu rekla sigurno, ali posle ove poslednje laži više nisam sigurna.

Poncha ::
Vala. Ako scenarist da pa Asli rodi, očekujem rečenice tipa - hayirdir, zar ti nisi rekla da ne želiš dijete s nekim poput mene? (uz sve neodoljivi i veselo-zajebani pogled). Je li mi još nešto fali? (Ali ovaj put da ton bude ono šaputanje.)

Da li će Asli da uspeti da rodi, to je veliko pitanje.
Ah, canim, ah, mi maštamo kad bi bila ovakva scena, kad bi bila onakva scena, a scenarista nam uvek sruši sve snove sa njegovom dramom.

Poncha ::
Baš smiren, divan, opušten, visokih manira, džentlmen, ekstra romantičan...

Kad vidim sve ove osobine na jednom mestu, takakv lik nismo imali ni u jednoj seriji, ali takav ti je naš Ferhat. lol!

Poncha ::
Ja se mislim zašto sad spominješ da se neću smiriti dok ne zagrlim Ibru i htjedoh ti to i potvrditi. Yani, stvarno da ja njega zagrlim pa polije kako bude. Ali onda vidim da sam i ja spomenula da bih točno zagrlila Ferhata. A što da radim? Kad bih ga zagrlila.

Pošto Ferhata ne možeš da zagrliš, moraćeš Ibru. E sad koga od njih dvojice više želiš da zagrliš, to ne znam.

Poncha ::
Kad promislim meni je Keperen Ali bio možda i najdraži u seriji. Ali sam mislila da je to i zbog Barisa jer mi je bio simpatičan u ulozi.

Ja sam Barisa zavolela u toj ulozi, a Kerpetena sam zavolela zbog Barisa, bili su savršena kombinacija.

Poncha ::
Meni pogotovo nije bilo jasno zašto je sišla kod Handan. Očekivala sam da će ona kuću mrziti, a ona se sišla družiti u zmijsko gnijezdo.

Ja nikada nisam imala utisak da Asli mrzi tu kuću. Više je mrzimo mi, nego ona. Ne voli Namika i Handan, ali voli Gulsum, Yeter, Abidina, Dilsiza, Hulyu, Vildan i da je sa Ferhatom sve u redu, mislim da joj nije problem da tamo živi.

Poncha ::
Ona u 99% slučajeva napravi ono što on traži jer i sama to želi. Ode s njim jer joj to i najbolje odgovara. A kad kaže ili napravi nešto što joj se ne sviđa, onda tjera inat. Kao i za rastavu kad je spomenio.

Slažem se, radi zato što joj odgovara. Kada se zaljubila u njega to je bilo logično, njegova naređenja su bila odličan izgovor da ostane pored njega, ali to više nema logike, jer ni problemi više nisu ono što su bili u početku. Ja sam kod Asli volela to što uvek poklekne i vrati se, stavi ljubav na prvo mesto, bilo mi je posebno što nikada nisu mogli ni jedan dan jedno bez drugog, ali nakon što su toliko povredili jedno drugo, više nema logike. Ako se priča bude razvijala kako mislim opet će da poklekne pred strahom od gubitka i da ostane i opet će svi problemi biti gurnuti pod tepih, jer je kod njih uvek bilo tako.

Poncha ::
Meni uz Asli nimalo ne ide da mu slaže, a još manje da misli da će uspjeti Ferhata slagati na duži period.

Asli je optužila Yeter kada je saznala da je Namik otac, pitala je kako može Ferhata da tera u vatru i da ga laže, a sada i sama to radi.
Ja sam više ljuta na nju što je izdala sebe, nego što laže Ferhata.

Ali Asli se mnogo promenila od Cemove smrti. Da ima nekoga sa kim bi mogla da priča, nekome kome bi se poverila, možda bismo saznali zašto to radi i šta misli, ali nema.

Scenarista je Asli malo po malo uništavao. Uklonio je iz serije sve što je pripadalo Asli i Asli je sada lik koji kao i svi sporedni likovi stoji na usluzi glavnoj priči, a glavna priča je Ferhat. Meni to smeta. Ovo je ljubavna drama gde imamo glavni muški i glavni ženski lik, znači po svakoj matematici ta dva lika pored ljubavne priče moraju da imaju svoje živote, likove koji su vezani za svakoga od njih posebno. Ali scenarista je toliko na muškoj strani da pogledaj žene u seriji. Ni jedna ne radi, svakoj je posao ispijanje kafa, tračarenje, jurenje za muževima. Da sam ovu seriju krenula da gledam zbog Asli a ne zbog Ferhata, sada bih verovatno čupala kosu.

Poncha ::
Valjda je računala brže-bolje se rastati i nestati iz Istanbul. Ama, Ferhat je to, Asli.

Nemoguće da ga toliko ne poznaje i da stvarno misli da može da ode, a da je on ne prati u stopu. Trudnoća u principu može da se sakrije kada se rastaneš od normalnog čoveka, ali od Ferhata je nemoguće. Morao bi devet meseci da bude u komi da bi se to ostvarilo.

Poncha ::
U drugi će staviti opasnog Ferhata, onu yegenicu i malo tužne i zamišljene Asli. Ako ga uopće i daju.

Bolje da ga nisu ni dali, shvatila sam da sve nade koje sam imala za ovu epizodu moram da ostavim za sledeću. Još scenarista kaže idu lepe epizode. Trebao je bar da kaže od koje, da znamo.

Poncha ::
Montažer i dalje kasapi scene. Je li se ono on promijenio ili je isti?

Nemam pojma, ovde svako ulazi i izlazi kako vetar duva.
Ako odemo na set i kažemo da ćemo besplatno da radimo kao stilisti, možda i nas prime. lol!

Poncha ::
Ne bilim. Svakako nešto u što ni sama ne bih povjerovala.
Nešto u tonu da vježbaš zbog sebe i svog zdravlja, ne zbog drugih; u zdravim tijelu zdrav duh, da ne oslobađaš vježbom druge stresa, nego sebe, da ne radiš na tijelu zbog drugih nego da bi sebi izgledala bolje. Uglavnom, isprosipala bih se budalaština, a tvoj je odgovor ionako unaprijed poklopio sve što bih mogla reći. Ne trebaš ništa vise reći.

Čim Ibro podnese zahtev za razvod, poslušaću sve ove tvoje savete, dok se razvod okonča, biću u top formi. lol!

Poncha ::
Ne sumnjam da jesmo najpametnije. Odnosno da ti jesi, a ja onako.

Citiraću našeg poznatog mislioca Endži Bondarenko i reći ču da je skromnost mana. lol!

Poncha ::
Cem je vise štete i sranja napravio mrtav nego živ. Živ je bio naporan, mrtav nepodnošljiv i problematičan.

Čovek je umro i otišao mi pet epizoda ne možemo da se sastavimo.

Poncha ::
A što Kivo već nije reklamirao? Nema veze, što sad? Može mu Caga biti nasljednik.
Nisam znala za Kivu, ali se sjećam da je Bensu bila u reklami za Magnum i činilo mi se da je to bilo nešto kvalitetno i dobro odrađeno, elegantno i skupo djelovalo. Možda se krivo sjećam. Zato sam promislila na Magnum kad si spomenula sladoled.

Ja sam to za Kivu rekla kao informaciju, inače može i Caga da reklamira, nije problem.A kada sam rekla sladoled i ja sam mislila na Magnum.

Poncha ::
Yuh be, nemoj da nas Ibro čita. Porast će mu ego do plafona, a samo ćemo se osramotiti što ga loše poznajemo.

Neće, ovo što mi pišemo njemu ko zna koliko njih dnevno napiše direktno.

Poncha ::
A ovi što nas čitaju samo nam se smiju što prosipamo. Pogotovo ja. Tako je to kad je zalogaj prevelik, a ja upala u nepoznato.

Bana ne, ako znaju bolje neka kažu. Ne znaju informacije ni voditelji emisija na tvu, mi se bar trudimo da saznamo.

Koliko smo tek tačnih informacija ovde napisale koje nisu mogle nigde da se nađu na našem jeziku.

Poncha ::
Ma znam. I u mom. Okruženje i posao su mi pokazali da čašćenje riječima kretenu, debilu često nije u doslovnom značenju. Budala pogotovo, čak se smatra simpatičnim. I sama je koristim. Ali, yani, nekako kad čujem uz Ibru budalo instiktivno sam reagirala.

Šta bi tek instiktivno radila da se krećeš po tagu svaki dan i da čitaš ono što ja čitam, napravila bi krvoproliće. smeh

Poncha ::
Stvarno da je izbrojati koliko smo uz Ibru puta spomenuli seksipil i jezovbost točno bi ispalo, ako ne u svakom, onda u svakom drugom postu u kojem se Ibro spominje. Haha ama Ibro je tome doprinio malčice svojim ponašanjem i gledanjem u kameru. I tjelovježbom.

Ja sam lepo rekla da je čovek otvoreni poziv na seks i svestan je toga.

Poncha ::
Ček? Što je on htio zgaziti dijete?! Namjerno? Yok ya. Ja sam dva puta odgledali i djelovalo mi je kao da je mala izletjela na cestu, a on bio zamišljen i neoprezan u prometu. I da je došao sebi tek kad je ona žena počela vikati da je mogao ubiti dijete. I još se ja čudim što ova viče jer je mala izletjela.
Aman, Ibro, stvarno od tebe ne vidim ništa. Sad sam već zabrinuta.

Yok, nije hteo, ja sam se pogrešno izrazila. O kadar da degil, naravno da je slučajno naleteo. Htela sam da kažem da nisam pratila scenu jer sam se skoncentrisala na disanje.
Poncha ::
Ni ja neću tu seriju gledati. Pikiram Reakciju, Sadce sen, i ako mi to ne bude dovoljno onda još provrtiti scene iz Korduguma. Vidjela sam jučer neki video njega s malim kako leže zajedno zagrljeni. Mali ga nešto pita je li ljut na njega, govori mu da je s majkom spavao zagrljen, ostaju spavati zagrljeni. Aman... srca mi skaču iz očiju.

Ja planiram Reakciju sa tobom i reprizu Ferhata Aslana. Ali ako ga scenarista ubije na kraju olmaz, onda moram da se lečim Ibrom u nekoj drugoj ulozi. Yani, ostaje mi samo Reakcija i scene i Korduguma.
Tako se ja lečim posle smrti omiljenog lika, gledam istog glumca u drugoj ulozi. Kada je umro Korkut odmah sutradan sam krenula da gledam Al yazmalim.

Poncha ::
A joj, nadam se da se Namik negdje izgubio tada. Neću da mi on pokvari scenu kad Ferhat sazna. Hoću same Ferhata i Asli. Hoću neku reakciju na saznanje da će ipak postati otac.

Mi se nadamo takvoj sceni kao da će je stvarno biti, valjda nećemo da se razočaramo.
A Ferhatovu reakciju sam pokušala da zamisim i nikako mi je ide.

Poncha ::
Vise mafije i sranja ima u BH nego u SBA. Ovdje sve nešto nelegalno, kade, tuče, podmetanja, dijamanti, ubojstva, prevare..

Klasika, čim scenaristi ponestane inspiracije odmah udari u mafijaške priče.

Poncha ::
Ovo je jutos postavio jedan od radnika Protectora. Nešto me odmah sjetilo na Ferhata. Naravno ako sam dobro razumjela.

Dobro si razumela, ovo odlično opisuje Ferhata trenutno.

Poncha ::
Bu arada, hoće li večeras biti party za Ilknurin rođendan ve nerede?

Ne znam lokaciju, to ti znaš, ali Caga prvi put bez kačketa van seta.
Poncha ::
Zapravo mi se i čini da je isto mjesto. Po pozadini, pločicama i ostalom. E sad je li to soba, ured ili cijeli stan, ne znam. Za običnu sobu je preveliko.

Ovo je najverovatnije apartnman koji možda koriste kao Leylin stan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:54 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:56 am

U Jordan u pustinju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 3:22 am

Poncha ::
Možda se pozdravljaju s Ibrom jer su s Ibron kliknuli, dobro se slažu, na istoj su valnoj duljini... Možda im je s njim bilo posebno drago raditi. Ne bilim.
Zar je i to stvorilo problem na tagu?
Ne znam zašto prate Mihre, a ne Birce. Niti znam kakva je Birce osoba. Vjerojatno je Mihre dolazila na set, upoznali je i svidjela im se.

Pa na tagu je sve svaki dan problem. Ali ovo mi je danas bilo baš posebno apsurdno pa sam zato prokomentarisala.
Za Birce ne znam ni ja kakva je osoba, ali meni tako previše ušećereni ljudi kao ona nikada nisu delovali iskreno. Možda grešim.

Poncha ::
Meni fragi nije sjeo.
Je li ona ovo još unutra odlučila da mu neće reci?
Ferhat nije govorio ni kad su bili sretni zajedno.
Da ne ispadne na kraju da je Asli došla prekasno za abortus... Nadam se da nije to. Ne znam što ovaj Birgoren misli i kako je to zamislio.

Da, još unutra.
Da, ali sada sam kaže da je to previše. I to kada ide u nepoznato. Ti pre nego što odeš u nepoznato reci šta ti leži na duši, yani, krajnje je vreme da progovoriš.

Nije, doktorka joj kaže hoćeš li reći ocu deteta da nisi mogla. Znači da je ona odustala.

Poncha ::
Ništa mi nije jasno. Aj da ovako kažem. Znaci Beyaz je zvao u emisiji Birce i Ibru, koji glume u seriji na istom kanalu na kojem je i njegova emisija, a Birce izjavi da Ibro nije mogao doći zbog seta. Tamam. Seta nije bilo. Ako seta nije bilo, zašto Birce laže? Zašto Ibro nije htio ili mogao doći? Zar iz produkcije Kanala D nisu mogli namjestiti Ibru i Birce kad sigurno oboje mogu i odvesti ih Beyazu?
Ne znam što je u pitanju, ali sad ne baš podsjetio na Cagu. Haha

Ja pretpostavljam da nije došao jer najverovatnije ima problem da live programom kao i Caga. Znači, kao i on ide kada mu produkcija to naloži zbog promovisanja projekta. Sada nije bilo potrebe da nalažu tako netšo jer je projekat odavno počeo.
U krajnjem slučaju može stvarno da se desi da u toku dana nije imao set, a da uveče ima. Ferhat se ionako noću bavi poslovima. I Ibro bi trebao da ima manje slobodnih dana od Birce, jer snima na više lokacija od nje.

Poncha ::
Birce se večeras baš unijela u to da lupeta.
Valjda po njoj ima najviše Asfer scena jer ona s drugima rijetko je i dolazila u scene. Ona je uglavnom snimala s Ibrom. Eventualno tu i tamo s nekim drugim likom nešto, ali većina njenih scena je s Ibrom.
Ali brate mili ako Birgiren piše Asfer onda evo ja ne znam što gledam.

Za što su sve nju napali?
Za Ferhata i Asli što je rekla? Je i fanovima teško krenuti s paljbom.

Odgledala sam video, nema potrebe za napadanjem, ali eto, moraju oni. Napali su je zato što je rekla da Ferhat nije lik iz RL, kao popljuvala je scenario.

Ovako je išlo otprilike. Birce je rekla da serija lepo ide, da su dosta zauzeti. Beyaz je rekao da je teško, ona je rekla da se ne razume u pisanje scenarija, ali da je zahtev publike da više vide Asli i Ferhata i da pretpostavlja da kanal i produkcija insistiraju da se scenario tako piše. Onda je Beyaz rekao da je to nemoguća ljubav, ona je potvrdila i dodala da baš i nije možda tako kad gleda sa Asline strane. Ferhat nije lik koji srećemo često u RL ne viđamo svaki dan ljude koji tako opušteno šetaju sa oružjem, ali da postoje jake žene kao Asli koje odustaju od svega zbog ljubavi. U krajnjem slučaju to je serija, nije stvarnost, ali mi pokušavamo da prenesemo stvarne emocije. Čak je i dramu opravdala kao ide kraj sezone pa postaje dramatičnije, to je tako u svakoj seriji koja je drama.
To je sve. Žena je objasnila likove i scenario, nije nikoga pljuvala i sve je tako kako je rekla, osim AsFera.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 5:38 am

To je šteta kad likovi služe samo za popunjavanje prostora. A meni osobno sva tri lika koja si najviše tupila o djetetu jako draga. 
Što kažeš Yigitu i Suni su scene samo da se bave Asfeom. Ajde prije su i o ostatku vodili priču. I da se Suna bavi spremanjem doručka. 
Yigit jedini zna Ferhatovo ponašanje. On ga najbolje poznaje. Očekivala sam i id Abidina i Dilsiza bolje, ali oni se Ferhata plaše. 

Pametan čovjek što se povukao. Ostat će bez večere i još će ga ovaj namlatiti. Ovako je bar u miru pojeo i pokupio se. 

Ajde, neće, ne brini. Ne može Ibro bez svog glasa, vidiš da i ovdje malo malo pa unormali. 

Ta svađa je odlična bila i dobro im je došlo. Ok, ne mislim na prometnu, ali realno iz svađe je isto rođeno dobrih stvari. Čak i bende seni. I bili su bas vatreni.
Ok, i ja očekujem jednu dobru svađu prije pomirenja, ali ne znan hoćemo li je dobiti. Bojim se da se biti jedino ovako u sebi. 

Naljutila se. Ok, možda i s pravom. 
Pa da ti pravo kažem, nisam baš sigurna što bi Asli napravila da je sama saznala za dijete. Hm... Da je to bilo prije njegovog puta rastave, rekla bi, ali nakon mosta, nekako me ne bi iznenadilo da mu slaže. Pogotovo kad vidim reakciju sada.

Bolje da se ja ne nadam više ikakvoj sceni. Kad se rodio mali Ferhat očekivala sam da kad Ferhat sazna da će postati otac će biti onako smotan, izgubljen u vremenu i prostiru, euforičan, lupetati gluposti, a scenarista nam pripremio u međuvremenu toliko sranja da su ovi na abortus došli kao prvu reakciju i to iz inata. 

Kad staviš ružičaste naočale. Yani, bolji je od takvog. 
Da je imalo jednostavniji bio bi bezličan. 

Yani sad... 
Ferhata bih zagrlila tako da ga utješim, da mu olakšam sve, da mu pružim sebe da podijeli svoj teret. Yani. Da budem iz njega. A Ibru bih zagrlila da on bude uz mene. Haha Pa kako Ferhata ne mogu zagrliti, onda bih Ibru (a njega kao mogu hahahahah) i za Ferhata, i za njega i za mene zagrlila. Što bi značilo da bih ga grlila jedno pola dana. 

E tako j ja. Kad promislim, iako mi je Selim bio drag, draži mi je bio Baris u Ezelu.

Ja sam mislila da Asli ta kuća simbolizira mjesto gdje se suprotstavila bratu, gdje je pucala na čovjeka. A očito ona nema problema s tim. Ajde da je s Ferhatom sve u redu, onda bi mi još i bilo jasno.  
Znam da voli Yeter, Gulsum, Abidina, Hulyu, ali oni su je ionako dolazili vidjeti i družiti se s njom u sobu. Ne vidim što je bilo potrebno da silazi dolje u salon kod Handan. Tu je mogla zateći ove zlice zato kažem da ne znam zašto je sišla u zmijsko gnijezdo,. 

Zato sam ja i rekla da bih nakon ovog odustala od Ferhata. Ja prije od njega nikad ne bih otišla, ali ovo iz zadnje je zbilja dovoljno za otići i ne vratiti se odmah. 

Da. U pravu si. Asli je optužila Yeter, a što ona radi? Istu stvar. Koliko je ona tada pametovala, sad je pregazila sebe. Na stranu Ferhat i njegovi osjećaji. 

Vidjet ćeš sad kako će Asli naprasno dobiti nekoga za priču. Ovu novu što je došla. 

Šteta stvarno što je uništio Aslin jaki lik. Zapravo, dobro si rekla za sve žene u seriji. 

Može se trudnoća skriti od normalno čovjeka, ali ovaj naš nikad nije bio normalan. 

Ništa, ova epizoda je još jedna u nizu onih epizoda u kojima ćemo čupati kosu. 

Hahaha eto dolazimo im na set. Toliko se ljudi ionako izmijenilo. 

Hahahahahahahahaha
Sjeti me se. 

Hahahaha je vala. Ali moram i ja imati neku manu pored praćenja Cage i ostalih turskih serija. 
Bu arada, bit će jako ponosna što si je citirala ako uopće pročita  ovo. Jako nas je teško pratiti ako nisu svaki dan u toku. 

Bilo bolje da je ostao živ. Lakše bismo s njim. Bar bih ga mogla pljuvati. 

Nisam ja to znala, ali drago mi je zbog te informacije. Što se mene tiče, može Caga slobodno to reklamirati. Ne smeta mi tko je sve prije njega. 

I što je najbolje, Ibro čita te direktne što mu pišu. 

Je, vala, ja se zbilja trudim provjeriti prije i saznati. Moje trač emisije su ipak donekle pripremljene. 
Hahaha Dogru. 

Hahaha ne bih. Nego bi ovdje kukala tebi. Kako da se zakačim s Turkinjama bez jezika...
Zato se ja i ne krećem po tagu. Ti mi ovdje doneseš ukupne dojmove i bu bana yeter. 

Tabi ki. Dobro si ti rekla za Ibru. Uostalom, kad ti ne kažeš kako je.?

A to. Na disanje sam se i ja koncentrirala pa rekoh nije valjda da smo počele ti i ja različito vidjeti. 
Ja sam čekala kad će biti to disanje. Haha 

Onda bismo se mogle liječiti Reakcijom. Mada se ja bojim da će nas kraj Ferhata dotući. Da će nam trebati puno terapije. 

Ovaj put ni ne želim zamišljati Ferhatovu reakciju, ali nadam se dobroj sceni. 

Ali u BH sve te mafijaške price čak imaju logiku i nekako je sve povezano. Ali samo lijepe sranje na sranje. Uvijek gledaš isto, ali nikad nije isto. 
Malo su me umorili. Ali barem je i Baris dobio svoju priču. 

Haha vjeruješ li mi da nisam sigurna lokaciju iako sam na prvu, kad sam vidjela sliku, mislila da se radi o Setu. Ali ne bih rekla da je tamo jer je Set poznat po šarenim tanjurima i ovdje ima više svjetla. Po gredama, stolu i posuđu i pozadini, tj. prozorima i lusteru, mislim da se radilo ipak o mjestu koje nije Umutovo, ZSK Kantin. Možda i griješim. Primijetila sam da osim torte ima i voća, jabuka i jagoda. To jabuke za Cagu. Ali ja sam očito u polusnu (jer sam spavala) vidjela od kose da opet ima nešto na glavi. Hahaha 
Pa kako mu je opet kosa ovako gore čupava kao da ima kapu? A sa strane nema ništa. Da ga opet nisu šišali.
Do kasno su imali set i samo je došao na rođendan. 
Bu arada, je li joj ovo netko poklonio tablet? 

To bi moglo biti. Onda je Leyla bogata jer mjesto izgleda luksuzno. 

Hvala.

Ne mogu pretpostaviti nimalo kakva je Birce kao osoba, ali mi djeluje kao da odvaja poslovno od privatnog. 
Jedino što znam da je jako slatkorječiva, da ima širok vokabular i da ono što može reći u tri, četiri riječi ona održi cijeli govor. 

Znači bez obzira na to kako je Ferhat reagirao ispred klinke, ona je namjeravala slagati. Bez obzira na njegov ton. 
E, moj Ferhate, i ti ga pretjera. Baš mi mogao otići u nepoznato i dramatičnije. 
Dobro je, to mi se sviđa. Ali onda ne znam što je Birgorenu.

Zato sam i ja rekla da me podsjetio na Cagu. Cagu je Beyaz, nakon prvog puta, uspio dovući samo kad su mu naredili da dođe zbog promocija.  I to kad je bio za Novu je bilo ranije snimljeno, nije live. 
I to što kažeš. Moguće da je možda Ibro imao set navečer. Aj baš ako je imao set i saznaš, reci. Mada me uopće ne čudi da Ibro nije htio doći. 

Hvala za sažetak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 6:17 am

Sad sam pogledala komentare na Ilknurinu sliku. Jedini se žale gdje je Hazal, a drugi gdje je Aras. Haha
Ali ovo... Haha

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 AD0_DBB51-_E61_B-4472-_B60_A-_AE0_AEB878742
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 8:09 am

Slike za epizodu mi se sviđaju. Oni sjede na podu, Ustura među njima. Ferhatu se vidi prsten, a face su im depresija teška i bol. 

Po odjeci on je nju poslije bolnice pratio do kuće. Aman. Ja sam mislila da se ukipio pred bolnicom. 

Čini mi se mrzovoljan na ovom sastanku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 8:52 am

Malom Atalayu ide bosanski dobro. Vidi mu u priči kako čestita prijatelju rođendan. Što znači da ima i našu tipkovnicu uključenu i da nešto jezika zna. Bravo mali, još si mi i draži. 
To sam zaboravila reći u noćašnjem pisanju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 9:55 am

Ozet mi nije najjasniji, pogotovo kraj, a ni ne sviđa mi se. Eto na. Bit će na kraju Yigit i Ferhat. I Yigit će spasiti Ferhata? Gdje je Asli u cijeloj priči?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 1:50 pm

Yarabbim, yine mi YigFer ask? Deliriyorum.
Birgorene seni varya....
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 1:52 pm

Hahaha I onda Birce kaže da se pišu scene za Asfer.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 1:58 pm

Mislila je na YigFer, pogresno se izrazila.
I ovaj navidni scenarista je mislio na ljubav njih dvojice kad je rekao da dolaze lepe epizode.

Cakaj da procitam ozet, da vidim ima li nesto pozitivno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:01 pm

Čitaj i kaži mi što si pročitala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:12 pm

Ne znam tko je ovo objavio i je li točno i provjereno. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 DZDkwM7WsAA6o72?format=jpg&name=900x900
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:14 pm

Asli koja je odlu;ila da se rastane od Ferhata, iako u sebi vrišti da ga voli, ne pravi korak unazd, odlučna je da sama odgaja dete koje je odustala da pobaci. Hoće li Asli da stajati iza svih tih odluka? Hoće li Ferhat saznati istinu pre nego što bude kasno?

Dok Asli misli da joj niko nije ostao od porodice, nećaka Julide sa sobom donosi veliku tajnu. Šta je velika tajna koja je razlog što je ovoliko vremena Asli bila odvojena od majke i sestre? Šta će u Aslinom životu promeniti Julide koja izgleda kao mlada i nevina žrtva?

Ferhat zakoračuje sa Namikom u najveći posao u životu i svestan je opasnosti. Dok Ferhat koji misli da je izgubio Asli i bebu hoda u smrt, Yigit radi na istom tom slučaju. Šta će rizikoati Yigit da ne izgubi Ferhata koji se pojavljuje pred njim?

------------------------------

Eveeet, iz ozeta ama baš ništa pozitivno ne može da se izvuče. Asli i Juju, Yigit i Ferhat. Mi smo baš to očekivali.
Asli će od Abidina saznati da Fehat ide u smrt, onda će da krene sa kajanjem, ali pošto će ga Yigit spasiti kada vidi da je sve u redu, nastaviće po starom. To je najgora opcija i ako je ovaj idiot od Birgorena to napisao, ben artik hic bir sey demiyorum.

Onda je ona ruka iz fragmana koja drži pištolj Yigit. Piše šta će da rizikuje. Može i da ga rani da bi ga sprečio. Hadi insallah. Došli smo u situaciju da se i tome radujemo.

------------------------

Za slike ne znam šta da kažem. Zašto je Ferhat uopšte krenuo za Asli posle bolnice? Nisu se dovoljno svađali? Da joj još jedno kaže bin su arabaya? Anlamadim.
Ona slika gde sede na podu bi bila lepa da im se ne vidi po faci da truju jedno drugo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:15 pm

Otkud to za fragman?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:24 pm

S pravom mi se ozet ne sviđa. Hic. Nula bodova za njega. Ne zna se što mi je manje drago, Asli koja je odlučila sama odgajati dijete, ta nova i sve oko nje, Yigit koji odjednom radi na istom slučaju. Da to što Yigit radi bas na tome nema neke veze s Azadom. Da on nije došapnuo. 

Sad ću ići odgledati fragi opet da pokušava vidjeti je li ovo Yigitova ruka. Možda Yigit riskira svoj posao radi Ferhata. 
Bilo bi dobro da je Ferhat ranjen ako već Yigit spasava. Hahah Ne vjerujem da ovo kažem.

Ne mogu shvatiti zašto je isao za njom Ferhat. Nikako. 


A ti sam sad vidjela na twitteru, pojma nemam tko je objavio to pa su ovi slikali. Možda j nije točno. Ovi put sam prenijela, ali ne znam izvor.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:49 pm

Hahaha otisla sam na forum da vidim sta oni kazu i vidim par ovakvih komentara, Ibrahim nije dosao kod Beyaza jer je mislio na nas i na Ferhata, covek bi onim lepim glasom pricao istanbulski turski i gledaoci bi ostali u soku.

Istina vala, gledaoci SBA bi stvarno ostali u soku kad bi posle Beyaza gledali seriju. Jos bi ovi sa tw navalili zasto Ferhat tako ne prica. lol!

Moguce da Azad ima svoje prste u tome. Cak se nadam da ima. Azad je usao u seriju kao zanimljiv i tajanstven lik i bilo bi dobro da najzad pomrsi konce.

Nadam se da Yigit ne rizikuje posao zbog Ferhata, onda ce opet da krene sen karanliksin, sen batakliksin, rizikujem posao zbog tebe. Hajde Yigite, pocela sam da te volim, nemoj da me razocaras, rani ga u ruku ili nogu i zovi Asli da ga leci.

Mozda je Ferhat postao civilizovan i svoju suprugu od koje se razvodi odvezao kuci da se ne vraca sama u to doba.

Sada cu da udjem kod uhoda da vidim da li nesto kazu za taj fragman.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 2:55 pm

Hahahhahahahahahhaha 
Ovo neko baš našao pravdati Ibru. Ali stvarno. Da je tamo lijepo pričao, tko bi poslije mogao prihvatiti Ferhatov govor. Hahahahhaha

Ne znam zašto mi je to palo na pamet da Azad ima svoje prste, ali je. Moguće da je i glupost moja. 

E, a ne znam ja što Yigitu sve predstavlja rizik. Nadam se da će raniti Ferhata, onako okrznuti. Dovoljno da nije ništa ozbiljno, a da Asli spasava. 

Hahhahhahahhah Je. vala, eto Ferhat postade kavalir. Odveo je kući i još izašao i otvorio joj vrata. Valjda računa da joj je loše poslije zahvata. 

Ajde vidi. Nije mi jasno odakle se ovo pojavilo. Netko je slikao, ali ne znam je li nastalo među fanovima ili tko objavio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 3:06 pm

Je li Ibro ovaj beli duks kupio da on i Mihre zajedno obuku? lol! Bu ne, tri broja vece.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 3:09 pm

Samo sam te čekala. Hahahha

Ja se pitam je li krenuo na hokej ili na košarku. Možda je falio staviti loptu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 3:11 pm

Ali isto sam ja udarila lajk, nema veze za koliko je osoba duks.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 3:32 pm

Zapravo uz Ferhata stvarno ne ide Ibrin glas. Covek je grub, sav nadrndan, sa ulicarskim vokabularom, gde ce da prica onim prefinjenim glasom.

To mi je jedina pozitivna opcija da ga Asli leci, inace narednih 5 epizoda sa ovim inatom nece da se pomire.
Ako ga rani, moraju ilegalno da ga lece, kao Cema kada je bio ranjen u nogu, inace ce policija da pita sta je tu radio i zasto je Yigit pucao, a to ne mogu da objasne.
Opet sam otisla u mastu, a scenarista je surova stvarnost. lol! Dok smo ocekivali emotivnu AsFer scenu, covek nam uvali Yigita.

Hahahaha, zar ne izgledaju civilizovano na ovoj slici. Kao razvodimo se, ali ostacemo prijatelji. lol!

Obisla sam sve uhode koje pratim, niko nista o tome. Pogledacu kasnije ponovo.

Udarila sam i ja lajk, ali to ne znaci da lajkam. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 3:43 pm

Pa baš i ne ide finiji glas uz Ferhata. On je sirovina i kao takav treba i ostati. Jedini šaputanje može jer to je ono nježni i frajerski izdanje koje se podrazumijeva. 

Da, ti sam i mislila. Nikako ga ne smije odvesti u bolnicu nego im treba ovako neki doktor. Gdje ćeš bolje od Asli. I onda se posvađaju i pomire. 
Ali stvarno od ove serije se ništa ne treba očekivati. Vidiš da nam uvale Yigita nakon sto smi mi sve spremila kako nama paše. 

Je. Je. Baš civilizirano izgledaju. Kao da će svaki čas se pomiriti i izljubiti.

Ja sam vidjela kod njih par, ali nisu ništa komentirali, 

E pa slažem se. Udarila sam lajk, ali je slika jedna od onih koje mi se ne sviđaju. A Ibrin instagram obiluje slikama koje su dobre.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 EmptySat Mar 24, 2018 3:44 pm

Izgleda da u Zekeriyakoyu kiša pada.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: