Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 4:11 pm

Ibro napiyosun, vala zalim auto, bitmis po onim rupcagama. lol!

Danas je set kod Namika i Juju je tamo, set je i na Kilyosu, ama Ibro se vozi po nekom blatistu, Ferhat nerede?

E, sirovina sam htela da kazem, nisam nikako mogla da se setim reci. Evet, in, bin, in, bin, yuru,su ic su. Ne znam koliko sam puta odgledala video. smeh

Nismo mi spremile kako nama pase, nama se daju jasni signali i mi pratimo te signale i onda bude nesto drugo. Scenarista valjda hoce da gledaoci ockuju jedno kad ono hop nesto drugo, ali to drugo uvek bude razocarenje i nije ni malo uzbudljivo.

Hahaha ko zna koje otrovne strele su letele.

Slika je ono aj slikaj pa da idemo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 4:19 pm

Hahahhaha Auto je tako čisto. Tko je zadužen za pranje auta nakon ovih relija? I logorovanja? 

Ma jesu li to danas i Ibro i Caga slobodni i u Zekeriyakoyu? 
Znaci svi snimaju samo Ferhata nema. Hic se to meni ne sviđa. Ovo kod Nimika bez Ferhata mogu i preskočiti, ali tko je na Kilyosu? 

Hahhahah
I ja sam odgledala više puta video. Voljela bih kad bi sve naredbe tako netko izvukao. Pa da gledam cijelu lepezu. 
Od dragosti bi ga poslušala kad ti ovako kaže. Sav ne odličan ovako opasan. 

I opet će biti razočaranje. Po ne znam ni ja koji put. 

Vidjet ćemo. Ali očito se Asli izborila i ostala u kući. Jer je sutradan u bijelom tamo. 

Baš takva slika je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 4:24 pm

Od sutra smo na sat od Turaka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 5:22 pm

Ceo tag se pita ko pere auto. lol! I cenu su nasli zale sto je 250000 lira u blatu. smeh

Ne znam da li je Ibro u Zekeriyakoyu ili je otisao negde dalje. A ne znam ni gde je Caga. Ti si ovde GPS nisam ja. lol!

Ja ne znam kako ih nije mrzelo da to montiraju od prve epizode.
I Asli ga je od dragosti slusala pa gledaj sta je snaslo. smeh

Vala ne znam, jos imam nade za 24. valjda nece i to da sjebu.
Pogledala sam rejting, najbolji je imala epizoda nakon sto je Ferhat rekao Asli da je voli, tu su se valjda svi nadali promeni, a ispod 5 je pao kada su se AsFer posvadjali, znaci jasno je sta ljudi hoce da gledaju.

Sutradan je izgleda dosla samo da pokupi stvari. I razgovor sa Abidinom je najverovatnije pre nego sto krene iz kuce. Ja cak mislim da bi ona mogla da zove Yigita da ide da nadje Ferhata, kao onda kada je Ferhat isao kod Sahina.

Znam, taman sam navikla na ovih dva sata, sad opet sat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 5:23 pm

Ne znam ko je gde na setu, postavili su samo slike sa seta bez glumaca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 5:37 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 6:18 pm

Hahhahah Ali ovakva auta i jesu dobra za jurnjave po blatu. A Ibri očito nije problem oprati. Možda Mihre pere. 

Ne znam niti gdje Ibro logoruje niti gdje je Caga danas, ali mislim da u Zekeriyakoyu ima ovakvih šumskih blatnjavih puteva. Što ne znaci da Ibro nije otišao dalje, vjerojatno i je. 
Imao je i Caga od ovog ljeta neku sliku sličnog krajolika. Znaš ono kad je objavila Ilknur i napisala - safari. Samo je tada bilo suho. 
Ali prošlo mi je kroz glavu da smo spominjala kako im se nikako ne poklope slobodni dani. A danas koliko vidim ni jedan nema set. Ili Caga ima, ali će biti predvečer, navečer. 

Beyzu nikad nije bio problem tako namontirati, a možda muke s ovom serijom, koja ne na njegovom kanalu, i netko od ekipe pomogao. Možda je dobio od montažera materijal. 
Znam da kad je povela serija sam ja radi gledala klipove fanova s Ferhatovim naredbama. Bilo ih je, ne znam rade li ih još. 
Hahahah je vala. Slušala ih je. Tko je na početku smio ne slušati?

E, ali Birgoren ne gleda čak ni taj rejting. On to kako njemu dođe radi. 

Moguće da je i Asli zvala. To mi također igra.

Da. Ista ruka. Znaci Yigit puca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 6:39 pm

Hahaha sigurno Mihre pere. Osecam kad ga vide u perionici da svi krenu da kolutaju ocima. lol!

Meni treba da budu slobodni kad je lepo vreme da se sretnu na trcanju. Inace po ovom vremenu i blatistu mogu samo kolima da prodju jedan pored drugog.

Gledala sam i ja te klipove na YT.
Meni su super ti Beyazovi izmontirani klipovi. Vecinom budu komicni. Cak je to mozda jedino sro mi se svidja u emisiji. Inace ne volim njegove emisije zato sto niko od gostiju ne moze da dodje do reci. Vidim da su se zalili da je Birce malo govorila.

Vidim da radi kako njemu dodje. Odnosno slusa fanoce za neke gluposti, za vazne stvari ne slusa i na kraju niko nije zadovoljan.

Nesto ne mogu da zamislim da je Asli ostala bez reakcije nakon razgovora sa Abidinom, toliko je valjda nisu srozali.

I meni se cini da je Yigitova ruka, samo ne znamo da li stvarno puca.

Zasto mi nisno mogli da gledamo bar deset posto ove radosti. Ah, Ferhate, jesi nas namucio.

Cok tatli. :cereeeeek:

https://youtu.be/UG7gy5QR_mM
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 6:43 pm

Kako je Birce lepa na ovoj slici. Tu zenu sminkeri, frizeri i stilisti uniste u seriji.

https://twitter.com/arualsq/status/977601343929151488?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 6:51 pm

A ja ne znam što bi joj bilo problem oprati. Vidiš kako se fanice dobrovoljno javljaju. Ako vidi što mu pišu, uhvatit će se pranja ubuduće. Hahahah

Imaš pravo. Od ovog blata nema koristi. Slažem se. Bas su našli dan kad će oba biti slobodna. Pih. 

Meni su super ovako izmontirana videa, a ne ona kad on kao odglumi neku svenu. Jer mi često on pokvari scenu svojim grupiranjem. A o njegovom načinu komunikacije u emisiji bolje da ne govorim. On, on, i samo on. 
Birce je došla sama i nije bio naglasak na njenom projketu pa možda je zato i imala manje priliku govoriti. Ali vjerujem da ono što je zamislila i rekla.

Baš tako Birgoren radi. 

I meni je čudno da Asli odmah ne bi reagirala. 

Sad kad bih voljela da puca ako će tako spasiti Ferhata, onda bih i voljela da opali. 

Ovu sam scenu odgledala i rastopili se već prije. Zato mi je falilo kod Ferhata barem nešto. Aman. Možda bi i bilo ovako da Birgoren nije uvalio svašta j međuvremenu. 

Da. Šminkeri joj ne idu na ruku u ovoj seriji. Frizeri isto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 7:48 pm

Vratio se Ibro u civilizaciju. 

Ali njemu se bas omilile priče.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 7:49 pm

Ovo moze da opere jedino ako auto potopi u bazen da se raskravi blato. lol!

Nema veze, ide prolece, bas vreme za trcanje. Sresce se sigurno.

To sto on kao glumi mi je uglavnom preterano glupiranje i nije mi smesno.
Pa covek i zove goste u emisiju da bi on pricao. U tom videu koji traje dva minuta gde je Birce pricala o seriji, upao joj je bar tri puta u rec.

Meni nece biti samo cudno ako ne bude reagovala, ohladice me od lika u sekundi. Tamam, navikli su vec, Ferhat svaki dan ide u smrt, ali ako Abidin place znaci da je ozbiljnije nego inace.

Sto je najbolje, ja Firata nikada nisam nesto posebno volela, a za Ferhatom ludim. I sa mnom nesto nije u redu sigurno. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 7:51 pm

Dobro je da je naucio da drzi telefon dok snima, ono u ritmu muzike je bilo smrt za oci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 7:58 pm

Ako padne jača kiša neće joj biti problem. Neka se malo muci. Što je taj teret podnijeti za Ibru i radi Ibre. 

Stvarno je čovjek naporan s tim upadicama. Ne zna ni osnove komunikacije. Ali on misli da je zanimljiv. 

Reagirat će Asli. Ako ništa, zbog tebe. 
Stvarno, ako Abidin plaće toliko da, iako nisam shvatila sve o čemu se sve govori u fragiju,  sam se prepala. Onda je bome trebala se i Asli prepasti. Ne bi bas Abidin bio na rubu sloma. 

Hhhhahaha Očito si kod Firata voljela zakucavanja i glas, a kod Ferhata sve ostalo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySat Mar 24, 2018 7:58 pm

Hahahahhaha baš. One početne nisam mogla pratiti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 4:37 am

Poncha ::
To je šteta kad likovi služe samo za popunjavanje prostora. A meni osobno sva tri lika koja si najviše tupila o djetetu jako draga.

Sporedni likovi ne mogu da služe za popunjavanje prostora, a u dosta serija nažalost služe. Sporedni likovi od početka moraju da se pišu tako da preuzmu teret na sebe kada glavna priča dođe u krizu. Ezel, Merhamet, Hayat Sarkisi su odlični primeri za to, te serije se nisu gledale samo zbog glavnih likova i para, sporedni likovi su u nekim epizodama bili zanimljivji. U SBA je sada glavna priča u krizi i serija nema šta drugo da ponudi. Mi volimo Abidina i Dilsiza, ali oni su ništa bez Ferhata, jer nemaju priču i njihov jedini posao su AsFer. Dilsiz i Hulya isto pričaju samo o njima. Jedini lik koji je nezavisno zanimljiv je Yeter.

Poncha ::
Yigit jedini zna Ferhatovo ponašanje. On ga najbolje poznaje. Očekivala sam i id Abidina i Dilsiza bolje, ali oni se Ferhata plaše.

Yigit poznaje Ferhatovu suštinu, poznaje i ovog i onog Ferhata, Dilsiz i Abidin poznaju samo karanlik Ferhata. Ja kod njih nisam videla da imaju mišljenje da Ferhat treba da se promeni. Čak misle da se promenio zbog Asli.

Poncha ::
Pametan čovjek što se povukao. Ostat će bez večere i još će ga ovaj namlatiti. Ovako je bar u miru pojeo i pokupio se.

Pusti večeru, nego što svako ko prođe kroz Ferhatove ruke završi na hirurgiji. Onaj lik ni sam ne zna koliko je dobro prošao što se povukao.

Poncha ::
Ajde, neće, ne brini. Ne može Ibro bez svog glasa, vidiš da i ovdje malo malo pa unormali.

Da, unormali ga kad treba da šapuće, da može i tu bi nam uvalio Ferhata.

Poncha ::
Ok, i ja očekujem jednu dobru svađu prije pomirenja, ali ne znan hoćemo li je dobiti. Bojim se da se biti jedino ovako u sebi.

Za Asli ne znam, ali pošto scenarista piše Ferhata sa psihološke strane, logično bi bilo da lik koji 23 godine ćuti na kraju pukne.

Poncha ::
Naljutila se. Ok, možda i s pravom.

Ferhat se od saobraćajne nesreće dok nisu stigli kući toliko nalupetao da me čudi kako joj nije rekao da je namerno ostala trudna. smeh

Poncha ::
Pa da ti pravo kažem, nisam baš sigurna što bi Asli napravila da je sama saznala za dijete. Hm... Da je to bilo prije njegovog puta rastave, rekla bi, ali nakon mosta, nekako me ne bi iznenadilo da mu slaže. Pogotovo kad vidim reakciju sada.

Tako i ja mislim. Mada, možda bi mu i rekla. Nju najviše povredilo što je rekao za abortus i sve ovo sadaje zbog toga.

Poncha ::
Bolje da se ja ne nadam više ikakvoj sceni. Kad se rodio mali Ferhat očekivala sam da kad Ferhat sazna da će postati otac će biti onako smotan, izgubljen u vremenu i prostiru, euforičan, lupetati gluposti, a scenarista nam pripremio u međuvremenu toliko sranja da su ovi na abortus došli kao prvu reakciju i to iz inata.

Ja prvo nisam očekivala trudnoću ovako rano. Mislila sam da će da dođe u periodu kada se Ferhat već bude psihološki oporavljao, ali čovek je dete napisao kao glavni problem među njima, da ne poveruješ.

Poncha ::
Kad staviš ružičaste naočale. Yani, bolji je od takvog.

smeh smeh smeh

Poncha ::
Ferhata bih zagrlila tako da ga utješim, da mu olakšam sve, da mu pružim sebe da podijeli svoj teret. Yani. Da budem iz njega. A Ibru bih zagrlila da on bude uz mene. Haha Pa kako Ferhata ne mogu zagrliti, onda bih Ibru (a njega kao mogu hahahahah) i za Ferhata, i za njega i za mene zagrlila. Što bi značilo da bih ga grlila jedno pola dana.

Hahahahahahahahaha, Fehata bi zagrlila da budeš uz njega, a Ibru da on bude uz tebe. Vrištim. smeh
Pa Ibru hipotetski možeš da zagliš, Ferhata ne možeš. Ili da Ibri kažeš, ja mnogo volim Ferhata, kad god ga gledam imam želju da ga zagrlim, jadan koliko je propatio. smeh
Yok, yok, nemoj, još će Ibro pomisliti da si pala na Ferhata, a ne na njegove atribute. smeh

Poncha ::
E tako j ja. Kad promislim, iako mi je Selim bio drag, draži mi je bio Baris u Ezelu.

Selim je bio super lik, ali nikako legendaran i upečatljiv kao Ali. Šta god da odglumi, meni će uz Barisa uvek najviše ići Ali.

Poncha ::
Ja sam mislila da Asli ta kuća simbolizira mjesto gdje se suprotstavila bratu, gdje je pucala na čovjeka. A očito ona nema problema s tim. Ajde da je s Ferhatom sve u redu, onda bi mi još i bilo jasno.
Znam da voli Yeter, Gulsum, Abidina, Hulyu, ali oni su je ionako dolazili vidjeti i družiti se s njom u sobu. Ne vidim što je bilo potrebno da silazi dolje u salon kod Handan. Tu je mogla zateći ove zlice zato kažem da ne znam zašto je sišla u zmijsko gnijezdo,.

Tamam, ja sam mislila na vreme pre nego što je pucala na Cucua. A sada, pošto Asli nema šta da radi van one kuće, napisano je kao da joj ne smeta. Inače bi trebala čim je ušla u onu sobu gde je pucala da se seti toga.

To što je sišla dole je još jedna glupa scena napisana bez ikakvog smisla. Bolje da je otišla u kuhinju i progovorila koju sa Hulyom i Zeynep, nego što je sedela sa Handan.

Poncha ::
Da. U pravu si. Asli je optužila Yeter, a što ona radi? Istu stvar. Koliko je ona tada pametovala, sad je pregazila sebe. Na stranu Ferhat i njegovi osjećaji.

Čak Yeter ima opravdaniji razlog, bar u početku. Namik nije hteo ni nju, ni Ferhata, svojim rukama ju je udao za Necdeta. Namik ne zaslužuje Ferhata, niti Ferhat zaslužuje oca kao što je Namik, nego oca kao što je Necdet. Ali problem je što je posle došla u tu kuću i nastavila da laže i pustila Ferhata da svaki dan bude sa Namikom, da Namik od njega napravi mašinu za ubijanje i obavljanje prljavih poslova i opet da ne zna istinu.

Ja Ferhata držim po stani samo zato što je spomenuo abortus, inače Asli ne bih mogla nikako da opravdam. Ne znam da li ona stvarno misli da Ferhat ne želi to dete. Mislim naravno da nećeš da namećeš dete nekome ko ga ne želi, toliko svakako ne bih volela da se Asli ponizi, ali opet istinu mora da kaže. Ukoliko otac ne želi dete, sutra mirne savesti kažeš detetu, otac nije želeo..

Bu arada, ovi na forumu su izvukli sve moguće zakone o razvodu, tema je dan posle epizode bila advokatska kancelarija.
Dete koje se rodi 300 dana posle prekida braka smatra se da je napravljeno u braku i otac je bivši muž. Znači, Asli bi morala kada prijavljuje dete da kaže da Ferhat nije otac.
Kada Ferhat sazna za to da li će da izrešeta nekoga, da li će da zapali Istanbul, da puca Asli u glavu, da puca sebi u glavu, ben bilmem. smeh
Hakancim trenutno ima misiju da spašava Istanbul, ne bi bilo dobro da ga Ferhatcim zapali. smeh

Šalu na stranu, što pre sazna, to bolje. Još će taman da se pomire i onda kad sazna eto skandala.

Jedino što može da opravda ove gluposti oko laganja je da scenarista nije hteo da ih spoji dete, nego da se sami pomire zato što se vole, pa da onda Ferhat sazna za dete.

Poncha ::
Vidjet ćeš sad kako će Asli naprasno dobiti nekoga za priču. Ovu novu što je došla.

U tom slučaju bolje da ćuti i da nastavi sa unutrašnjim glasom. Vala jedino se nadam da se mala neće zaljubiti u Ferhata, inače Ferhat može da bira kako će da ga okleveta i šta će sve da slaže Asli.
Od nje možemo da imamo koristi samo ako bude htela da živi u toj kući i ako se ne bude interesovala za Ferhata, onda će da spletkari, ali će bar da ih drži zajedno zbog svog interesa.

Mi kažemo da je Ferhatova porodica nenormalna, ali on bar ima Yigita, ima Necdeta, a pogledaj Asliine. Beskorisni Cem dođe u san, usere se u pet celih epizoda, sestra šizofreničarka, sestričina the bitch, raspad sistema. Asli je po tom pitanju dostojna snaja Emirhanovih.

Poncha ::
Ništa, ova epizoda je još jedna u nizu onih epizoda u kojima ćemo čupati kosu.

Hoće, svaki put kad vidim onu sliku gde sede na podu padnem u depresiju. Enrgija kod oboje ispod nule.

Poncha ::
Nisam ja to znala, ali drago mi je zbog te informacije. Što se mene tiče, može Caga slobodno to reklamirati. Ne smeta mi tko je sve prije njega.

Neka reklamira šta hoće, samo neka se pojavi. Da nema Cana i Ilknurinog rođendana i revije, teško bismo ga videli.

Poncha ::
Je, vala, ja se zbilja trudim provjeriti prije i saznati. Moje trač emisije su ipak donekle pripremljene.

Hahahaha, koliko je samo truda i vremena uloženo u te emisije. Da smo to vreme uložile u učenje, do sada bismo završile još po dva fakulteta. smeh

Poncha ::
Onda bismo se mogle liječiti Reakcijom. Mada se ja bojim da će nas kraj Ferhata dotući. Da će nam trebati puno terapije.

Ja sam čak sigurna da će nas dotući i da će nam trebati terapija.

Poncha ::
Ali u BH sve te mafijaške price čak imaju logiku i nekako je sve povezano. Ali samo lijepe sranje na sranje. Uvijek gledaš isto, ali nikad nije isto.

Dobro, imaju zato što je Baris upleten od početka u te poslove. Mafijaška priča nije problem ako je dobro napisana, što je retko.
Ja pogledam fragman kad naletim na YT, ali sam izgubila volju da nastavim. Možda na leto.

Poncha ::
Haha vjeruješ li mi da nisam sigurna lokaciju iako sam na prvu, kad sam vidjela sliku, mislila da se radi o Setu. Ali ne bih rekla da je tamo jer je Set poznat po šarenim tanjurima i ovdje ima više svjetla. Po gredama, stolu i posuđu i pozadini, tj. prozorima i lusteru, mislim da se radilo ipak o mjestu koje nije Umutovo, ZSK Kantin. Možda i griješim. Primijetila sam da osim torte ima i voća, jabuka i jagoda. To jabuke za Cagu. Ali ja sam očito u polusnu (jer sam spavala) vidjela od kose da opet ima nešto na glavi. Hahaha
Pa kako mu je opet kosa ovako gore čupava kao da ima kapu? A sa strane nema ništa. Da ga opet nisu šišali.

Ne znam tako detaljno kao ti kako izgleda Set, ali i meni se učinilo da nije ni jedno Umutovo mesto. Ovo mi izgleda nekako manje i privatnije.

A za kosu se i meni čini da nije onakva kakva mi mislimo da jeste. Ili može da bude da je stavio kapu posle seta i da je pokvario frizuru.

Poncha ::
Ne mogu pretpostaviti nimalo kakva je Birce kao osoba, ali mi djeluje kao da odvaja poslovno od privatnog.

S obzirom da je bila u braku sa dva partnera, nisam baš sigurna.

Poncha ::
Znači bez obzira na to kako je Ferhat reagirao ispred klinke, ona je namjeravala slagati. Bez obzira na njegov ton.

Pa ona ne zna da je on ispred klinike.

Poncha ::
E, moj Ferhate, i ti ga pretjera. Baš mi mogao otići u nepoznato i dramatičnije.

Zato sam tako i reagovala, ono ako ti je previše pričaj, ko te sprečava.
Najgore od svega mi je što oni uopšte nisu u takvoj situaciji da ne mogu da se pomire, kao na primer Femir posle laži. Kada bi jedno od njih reklo samo jednu reč, odmah bi se pomirili.

Poncha ::
Zato sam i ja rekla da me podsjetio na Cagu. Cagu je Beyaz, nakon prvog puta, uspio dovući samo kad su mu naredili da dođe zbog promocija. I to kad je bio za Novu je bilo ranije snimljeno, nije live.
I to što kažeš. Moguće da je možda Ibro imao set navečer. Aj baš ako je imao set i saznaš, reci. Mada me uopće ne čudi da Ibro nije htio doći.

Ibro je pre bio kod Beyaza, ali ne znam da li je za promociju Sadece sen ili Korduguma.
A Caga se u emisijama pojavljuje samo ako mora. Kod Beyaza je umirao od treme. I prvi put kad je bio zbog Anadolu Kartallari je bio potpuno odsutan. Ako se ne varam, samo u tri emisije je i bio. Jednom kod Saba Tumer i dva puta kod Beyaza.

Ne znam da li je imao set, ali iz nekog razloga nije došao, može da bude bilo šta, ko da je važno.
Ni on ne izgleda kao neko ko voli da šeta po emisijama.

Poncha ::
Sad sam pogledala komentare na Ilknurinu sliku. Jedini se žale gdje je Hazal, a drugi gdje je Aras. Haha
Ali ovo... Haha

E ovo kad vidim meni iskoče osigurači. Šta njih briga koga će žena da zove na svoj rođendan? Nije im dovoljno što smaraju glumce, smaraju i njihove prijatelje.

Poncha ::
Ako padne jača kiša neće joj biti problem. Neka se malo muci. Što je taj teret podnijeti za Ibru i radi Ibre.

Ibro je teret sam po sebi, auto uopšte nije potreban. lol!

Pod tvojim uticajem sam rešila da postanem ibrolog. Gece gece sam malo prelistala novinsku arhivu. Samo ću reći da SBA fanovi umesto što se žale što je oženjen, bolje da zahvale Mihre, oni njegov noćni život i žene koje se ređaju kao na pokretnoj traci ne bi mogli da podnesu.

Mihre bacim, sana kolay gelsin.

Poncha ::
Reagirat će Asli. Ako ništa, zbog tebe.

Hahaha, samo zbog mene. Da oni slušaju mene sada bi bili ates ve barut u kapisiz ev, ne bi se bavili ovim glupostima.

Poncha ::
Stvarno, ako Abidin plaće toliko da, iako nisam shvatila sve o čemu se sve govori u fragiju, sam se prepala. Onda je bome trebala se i Asli prepasti. Ne bi bas Abidin bio na rubu sloma.

Pa trebalo bi da joj bude jasno da je situacija alarmantna, inače Abidin stalno ide u akcije sa njim i nikada nije pravio dramu od toga.

Poncha ::
hhhahaha Očito si kod Firata voljela zakucavanja i glas, a kod Ferhata sve ostalo.

Ja sam kod Firata najviše volela Ibru, a kod Ferhata ne volim samo Ibru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 6:58 am

Slažem se. Jedino Yeter ima dobru sporednu priču i zanimljivo je. Ovi ostali nažalost slabo iskorišteni.
Na početku su mi bili i oni zanimljiviji. 

Hahaha
Slažem se. Ali poznajem i ja Ferhata, ovakvog i onakvog, pa ne mislim da se treba mijenjati zbog Asli. Samo zbog Asli. I mislim da se je nešto sitno promijenio pod njenim utjecajem. Jer da nije puno bi više glava palo. Haha 

Imao je onaj lik dobru intuiciju. 

A znam da bi nam uvalio i tu Ferhata. Ali nasreću ne može. I nema potrebe. 

I ja mislim da će puknuti samo ne znam kad i što će biti povod pucanja. Uzroka ima itekoliko. 

Yani, kažeš, mogao joj je reci - ti namjerno nisu pila pilule da bi ostala trudna. Hahaha 
Ili ne, kod njih se kontracepcija ne spominje. Onda nešto tipa - znala si da su ti plodni dani tada. Haha
Aj da je bar nešto tako lupnuo da ga popljujem propisno. Kako joj se nije sjetio reci da je namjerno ostala trudna. Haha 

Svakako da je Asli najviše povrijedilo što je on prvo reklao je li joj kasno za abortus. 

A mislim. Nije da nisam očekivala. Odmah sam promislila je li Ferhat pogodio iz prve. I koliko su puta. Haha
Stvarno ne mogu vjerovati da je Birgoren pored svih sranja napisao dijete kao glavni problem među njima. Ali kad čovjek voli dramatiku. 


Vrišti ti, ali što sam krivo rekla? Samo istinu. Haha

Pa kad bih išta govorila Ibri rekla bih mu da je tako dobro odglumio Ferhata i tako psihički i fizički ušao u lik da sam ja imala potrebu zagrljajem utješiti ga, da mu se tako divim i njegovim glumačkim sposobnostima, da je jako dobar i zgodan, ali me napatio s Ferhatom i svojim fizičkim izdanjem da sam zbog toga pokušala istražiti (bezuspješno) o njemu godine nepracenja i odgledati ostale projekte. I onda ga zagrlila. Pa eto. Da vidim hoće li on mene utješiti. 

Ja san mislila kad se već spustila, mogli su napisati tako nešto da ju je uhvatila muka. Ovako su nam očito prikazali da njoj kuća ne smeta i idemo dalje. 

Slažem se za Yeter. 
A Asli ni nisam očekivala da se ponižava. Meni nije poniženje da kaže Ferhatu da je trudna, ali da on ionako ne želi to dijete jer je prvi spomenuo abortus (to da mu nabije na nos) stoga neka se ne zamara djetetom. Ako se predomisli i želi znati gdje je dijete, moći će ga vidjeti. Hoscekal. 
Ako misliš da ne želi dijete tim više mu slobodno možeš reci da od njega ništa ne očekuješ. 

To mi je super. Sve se struke izvuku vani kad treba nešto riješiti. 
Mislim da i ovdje postoji neki zakon takav kad se dijete automatski pripisuje bivšem muzu. Poznat mi je jedan slučaj, ali žena nije bila trudna s mužem. 
Kako bi Ferhat reagirao pojma nemam. Padale bi glave svakako. Asli, yapma bunu. Završit ćemo svi bez kose. 
Of be, nemoj mi Hakancima na Ferhata. Ubit će ga prije kraja 10. nastavka. 

Ovi scenarist stvarno misli da ide u drugi sezonu? Jer ako misli onda tako i piše priču. Kad ih pomiri i sve bude super, uvalit će Nsmika. 
Da. To bi jedno moglo ublažiti ovaj početni cirkus oko djeteta. 

Misliš da se neće zaljubiti u Ferhata? Pogotovo ako ga slučajno vidi golog? Yani... Ne bih ja dala ruku u vatru. Meni je ostala scena ispred Yigitivog stana kad Ferhat tamo ostavi Asli i ona ode prema zgradi, a ova mala slika s leđa Ferhata. Što bi njega slikavala ako joj on nije cilj neki. 
A i sve da se ne zaljubi, ne bih dala ruku u vatru da truje Asli i želi je nesretnom kad je u najavi tako došla.
Asli je bas upala dobro Emirhanovima. 

Pojavit će se on. Ne brini. Samo neka nastavi pametno dozirati pojavljivanje i izbivanje. 

Yani dobro kažeš. Da sam ja uložila vremena i truda u učenje koliko sam posvetila vremena Turcima, turskim serijama i Cagi, dosad sam mogla završiti još nešto. Stvarno kad pogledaš omjer uloženog vremena na Turke i na faks dođeš do takvog zakljucka. Uf be. Ali ja nemam volje za studiranjem ičega vise, ni od ovog što imam završeno ne vidim vise smisla. Tako da Turci devam. 

Dobro pa je terapija unaprijed prepisana. Inace ću stvarno kod Ibre po zagrljaj. Reci ću mu Ferhat gitti, Poncha (yani ben) bitti. 

Čak nije Baris upleten u takvo nešto nego Filizini, a Baris koji je prekinuo sa svim lošim stvarima i Filiz, ih vadi iz sranja stalno. 
Ne kažem ti da bi gledala seriju nego me ponijelo nakon što sam odgledala epizodu. 
Bu arada, Burak stavarno ima uvijek par nekih pokreta koje iz uloge u ulogu koristi, a to mu se vidi i na snimanjima za magazine, reklame što već. 

Da, izgleda puno manje i ima puno vise svjetla. Ima neke sličnosti što se uređenja tiče s Umutovim mjestima, ali dala bih ruku u vatru da nije. I da je ZSK Kantin. To je mjesto, čini mi se, ranije Ilyas vodio. I nalazi se na području Zekeriyakoya. U sklopu je sportskog kluba. Tamo često znaju zaći Ilknur i ekipa. 

Frizura mi se onda ni ne sviđa baš toliko. Veronika, povlačim sva hvaljenja kose onda. Haha Vidiš da sam od kose pomislila da je kapu stavio na glavu. 

Haha da. Onda možda se samo ne druži puno s ovima sa seta radnicima. Ili je u međuvremenu naučila odvajati poslovno od privatnog. 

Da. Tim više sam razočarana da je unaprijed odlučila slagati Ferhatu. 

Pomirili bi se oni odmah da ijedno kaže nešto lijepo i pozitivno. 

I jedan i drugi izbjegavaju te emisije. Nakon gostovanja Ibre kod Sabe me ni ne čudi više. 
Dobro, za Ibru ne mogu tvrditi, ali za Cagu mogu. 
Caga se izgubi kad je u takvim emisijama. I kod Sabe i kod Beyaza kad je bio radi AK. 
Bio je kod Beyaza tri puta. Prvi put neko kao predstavljanje kad je bio model. Onda ga je Beyaz isto nešto smeo. 



Meni idu na živce s ovakvim glupostima. Miješaju se prijateljima u sve i promoviraju ono što oni hoće. Yuh. 
Bu arada, Ilknur je i noćas imala party. Vidim da je vezuju s Tolgom. Ovaj put Tolgini najviše njuškaju i objavljuju. Ali me ne zanima da bih ja tražila išta. 

Yuh tebe. Pa ako želi biti s njim neka prihvati sve terete. Zar onaj čovjek nije vrijedan toga?! Yani...

Bravo, ibrologinjo. Bravo, Mihre. 

A možda je Ferhat prodao stan. Tko zna? 

Baš, po Abidinu znaš najbolje. 

Anladim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 7:22 am

Ovi Cagini već drugi dan nemaju ujutro rano set. Da nisu uzeli koji slobodan dan?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 8:28 am

Zašto meni ovo YT sam predlaže da gledam? Em Ibro i Sinemka, em trač emisija.. Haha 

Poslušaj, da vidim što kažeš. Kako je lako voditi ove trač emisije. 

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 12:10 pm

Ipak je set. Opet Kapali carsi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 2:03 pm

Prvo me zanima je li Defne dio serije ili je došla u posjetu? 
Ako je ovo ona.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 C4_FE432_D-94_EA-43_B6-_B748-_CAB1_D8_D2_EDEB

Nekako mi uz Defne ne ide da bi došla u posjetu s ovolikom štiklama. 


A drugo, što se Birgiren raspisao na twitteru?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 2:13 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 2:18 pm

Tamam, ovo sto kazu u emisiji je tacno. Nocas sam procitala par tekstova na tu temu. Jesu kao klinci podjebavali jedno drugo slikama, Ibro je otisao u LA, tamo se spetljao sa nekom manekenkom, cak se i Sinemina majka umesala, ali moj komentar je uvek isti. Size ne? Bize ne? Njihova stvar. Kao da obicni ljudi to isto ne rade, nego su Ibro i Sinem jedini. Kad poznata licnost nesto uradi onda je sve skandal, kad obican covek uradi nema veze.
Ti na tvu pred toliko ljudi komentarises neciji privatni zivot, izvlacis neciji prljav ves, ima li gore od toga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 2:19 pm

Super ako je ovo za Defne tacno. Volim nju i Cagu u kombinaciji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 EmptySun Mar 25, 2018 2:21 pm

Na tw je opet ratno stanje, a Birgoren skace samom sebi u usta.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: