Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyThu Apr 05, 2018 10:57 pm

Umut pita da li se Ilknur pravila frizuru, a Ilknur kaze opet ljubomora?

I Umut je shvatio da kad nesto nije kako treba da je Ilknur umesala prste. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 1:12 am

Jel' sam ja lepo odmah rekla da je frizura dobra, još dok ste vas dve bile nezadovoljne, eto vam sad. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 7:58 am

Mi smo bile nezadovoljne, posle kad smo videle slike sa seta bile smo zadovoljne, medjutim izasla je slika sa Ilknurinog rodjendana, Poncha je rekla da mu kosa izgleda kao da ima kapu. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 8:27 am

Frizura mu je zapravo cupica na glavi, ali kad je lijepo isferirna onda je dobra. Ali s obzirom da je na Cagi onda kakva god da je, dobra je. Pa čak i kad izgleda kao kapa na glavi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 8:37 am

Živo me zanima što toliko snimaju na Fatihu ovoliko dana zaredom. 
Mislim da su jučer raznijeli jedno auto. 
I čudi me kako nema fanova na setu kad su dosta tamo. 

Ima li kakvih novosti sa seta SBA? Da možemo nešto povezati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 8:40 am

Hahaha, deme oyle, znas da ako ima projekat sa losom frizurom, to je promaseni projekat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 8:40 am

Sta da povezemo, da li je Ferhat digao u vazduh Hakana? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 8:44 am

SBA su juce snimali na nekom seoskom groblju, bio je Ibro, posle je bilo snimanje u Sileu u onoj kuci s bazenom i na plazi i uvece u AsFer sobi.
U AsFer sobi je bilo priguseno svetlo, neke svece i gramofon.

Promenio se reditelj. Opet. Ja ne znam u cemu je problem sa tim rediteljima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 8:46 am

Hahh evet, dogru. Frizura cok onemli. 

Hahahahah E bome i to, a i da vidimo što će biti s Cucuom, je li Yigit živ, tko je snimao na livadama, je li Asferova beba živa, što je Asli...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 8:48 am

Aha. Seosko groblje. Da nije otišao Ferhat kod Necdeta na grob, ako nitko drugi nije bio tamo?

Čija je kuća s bazenom?

Oha. Nadam se da to prigušeno svjetlo nema veze s Julide. 

Pa stvarno vise. Od početne postave nije ostalo ništa valjda osim glumaca. Strašno nešto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 9:20 am

Onemli tabi, jesi videla kako je Medcezir propao zbog frizure. lol!

Yigit bi trebalo da je živ, na ovoj slici kažu da na ovoj livadi sede Birce, Ibro preko puta nje i pored njega Deniz Celiloglu. Za Ibru baš nisam sigurna, ali ovo bi trebalo da su Birce i Deniz.
Usput, ovo je novi reditelj. Koralp Gumus.
https://www.instagram.com/p/BhJWCAVBrH1/?taken-by=koralpgumus

AsFer beba je valjda živa, što ne bi bila. Najverovatnije je Asli pozlilo od tolikog svakodnevnog stresa.

Cucu je isto najverovatnije živ, u onom kafiću sede Vildan i Ozge, Arapkinje su uhvatile taj detalj iz fragmana. Ferhat ga sigurno neće ubiti tu pred detetom, a posle ako ga odvede negde, ne znam.

Samo se Ibrahim slikao sa nekim ljudima, tako da i ja mislim da je Ferhat otišao na Necdetov grob.

Nemamo pojma čija je kuća s bazenom, ali ako je produkcija dala pare za onako lepo mesto da bi snimali sporedne likove, onda stvarno neka stave ključ na firmu i neka idu da se bave nečim što znaju da rade.

Sus, sus, ionako su svi fanovi u strahu od toga. O kadar da degil yani, neće valjda za Julide i Ferhata da naprave romantičnu atmosferu.

Meni pre svega nije jasno zašto je Yasin Uslu zamanjen, taj čovek je i od ovog cirkusa od scenarija mogao da napravi koliko toliko kvalitet. Prvih pet epizoda je režija baš bila kvalitetna, posle toga ni Altan Donmez nije uspeo da dostigne taj nivo. U svakom slučaju od D Yapima se treba držati podalje, postali su katastrofa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 11:04 am

Evet tabi. Propast ćemo načisto sa serijom ako frizura ne bude valjala.

Ok. Onda je Yigit živ. Otišli su negdje da ga sačuvaju od svih. 
Jedino mene strah da nije neko zamišljanje. 

Ok. Jasno da je Asli pozlio od toliko stresa. Ne bi Ferhat bio onako milog lica dok stoji pokraj nje i miluje joj ruku da se nešto s bebom dogodilo. Ok. Sviđa mi se. 

Da. Neće Ferhat ništa pred Vildan i Ozge napraviti Cucuu. 

Hahaha a kad je njima problem bilo na lijepo mjesto dovesti nebitne likove. Ali nadam se da sada nije slucaj. 

Sustum. Ali malo mi je čudno da su u sobi priuštili romantiku. 

Ni meni nije jasno. 
Ma ovdje je podbačaj s D yapimom, Kanalom, scenaristima, stalnim izmjenama... Ništa ne valja, ali nas drži Ferhat i Asfer još. Da valjda ne bi stalno nešto mijenjali. Neprofesionalni su.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 1:01 pm

Je li se meni čini ili je Kivo jučer bio izrazito crven na prezentaciji nove Mavi reklame i kolekcije?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 1:42 pm

Nisam odavno čitala okolo što pišu pa sam sad zavirila malo kod Atalaya.

Što mislite je li ovo točno za Engina? I koga je on to blokirao? Gdje? Šalju mu poruke?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 3_EF56_D4_F-_CB47-44_BC-_A108-_C024_EE9_DD4_A7

Velika većina Caginih stvarno ne vole Engina.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 3:43 pm

Može da bude i zamišljanje, pitanje je koliko je Birgoren imao svoje prste u epizodi. Recimo, Ferhata koji lupa glavom u vrata je sigurno pisao on. U prošloj je Ferhat spomenuo kuću sa dvorištem u varošici i puno dece, moglo bi da bude zamišljanje toga.

Čak je možda Vildan sarađivala sa Ferhatom i navukla Cucua da dođe da ga Ferhat uhvati. Ili je Ferhat pratio Vildan.

Ne znam, sve kriju. Ako su tamo snimali AsFer trebali su do sada da objave koju sliku. Ali moguće je da su stvarno dali pare i išli u Sile da bi snimali Namika i mafijaše.

Pa nekako mi nije logično da je Jale pravila romantičnu atmodferu u njihovoj sobi. Nema potrebe. Na tu foru svakako neće uhvatiti Ferhata, može samo da ga osnesvesti nečim, a za to joj ne treba romatika.
Devojka je oborila rejting čim se pojavila, oni je i dalje drže u seriji, samo još fali da gledamo nju i Ferhata. Preko svih gluposti sam prešla, preko takve scene nisam sigurna da ću moći da pređem, stvarno bi bilo previše.

Birgorena su trebali odavno da promene, to nije greška. Od 17. epizode se toliko pogubio, toliko je sve uništio, bukvalno nam je priredio mučenje. Ali ove stalne zamene set ekipe mi nisu jasne. A kako je tek glumcima, stalno novi reditelj. Svaki reditelj ima svoj način rada i oni treba sa svakim da se usklade. Treći scenarista za 25 epizoda i svaki scenarista ima svoje viđenje lika i tu treba da se usklade.

Kivo jeste bio crven i to poprilično. Možda je bio negde na suncu.

Engin blokira sve žive koji su dosadni. Pola fanova sa tw je blokirao još odavno.
Allahim, nisu bili dovoljno Engin, Esra, Ilknur i svi ostali koji imaju veze sa Cagom, sad su našli Atalayu da se žale i da njemu govore šta Caga treba da radi. Inanamiyorum.
I opet Engin je užasan menadžer. Kako su to zaključili, živo me interesuje.


Ibro napiyosun sen Allah askina? Istetovirao je leđa. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 3:44 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 3:55 pm

Na ovoj slici je seksi do bola, ali kozna jakna na golo telo....

https://twitter.com/skntyok96/status/982253001271201792?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 3:59 pm

Bondarenkova, Sahsiyet jos tri epizode u sledeci petak.

https://www.instagram.com/p/BhOlNKCAUfB/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 4:04 pm

A Vildan i Ferhat su očito imali dosta scena ovoj epizodi. 

Najjači su mi kad objave da se negdje snima, ali nema naznake tko od glumaca i onda do epizode ne znamo tko je tamo. Nagađamo samo. 

Ne mora značiti da je Ferhat u sobi. Možda je ona sama opet ušla. Ali se nadam da nema nikakve veze s njom. 
A tako je već jednom bilo, stavili su kao neko cvijeće iz Asfer sobe, a na kraju to uopće nije bilo bitno. 

Birgorena su trebali promijeniti. Slažem se. Kad je počeo mračiti trebali su mu samo zahvaliti. I kad je rejting počeo opadati. 
Ali ovoliko redatelja im nije trebalo. Svaka čast glumcima kad se uspiju tako brzo prilagoditi na stol novog redatelja. Vidi se da su profesionalci. 

Baš mi se učinio dosta crven na nekom videu koji sam vidjela. Kao da je bio na suncu i da ga je uhvatilo. 

Nisam znala da blokira sve žive. Ne čudi me ako su mu dosadni da ih blokira. Onda mi je jasno zašto ga dio fanova ne voli. 
Da. Kad vide da im ne pali ni kod Ilknur, Engina, Esre, onda se lijepo nakače Atalayu. Inače mi nije drago kad bilo kome od njih ispod slila komentiraju vezano za Cagu. Kao da je Caga njihov život i da su njihovi profili podložni Cagi. 
Pa po njima je loš menadžer jer ne sluša ono što fanovi žele i misle da Caga treba napraviti. I kad nešto traže on ih izgleda blokira. Zbog toga nije dobar menadžer. Jer Caga osim što sad snima seriju (nakon dugo vremena), ne snima ništa drugo, ne pojavljuje se okolo, nema reklama, nema poziranja za magazine, nema filma... A po fanovima sve bi to trebalo raditi. Valjda misle da Engin ne da Cagi, ne znam. 

Kakva mu je ovo tetovaža? Što mu je došlo da je stavio? Što mu predstavlja? Čovjeka koji hoda po žici? 
Je li mu ovo prva?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 4:09 pm

Ahahahahah, čim je na Cagi frizura, onda mora da je dobra. lol!
Al' ste lude. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 4:10 pm

Evet. Luda sam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 4:18 pm

Vidjela sam sad video kako mu rade ovu tetovažu. Nasred leđa je. On je miran bas. 

A ovi Arapi koji su očito upratili live sa izrade su stavili košarkašku loptu i srce. Meni nikad ne bi palo na pamet da bi ova tetovaža mogla predstavljati košarkašu loptu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 4:19 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 4:32 pm

Diši, diši.

Bu ne ya?! Ferhat nakon toliko epizoda bacio pištolj! Uf. Aman.

I da. Ipak je Asfer u kući s bazenom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 EmptyFri Apr 06, 2018 4:33 pm

Ne znam tko je ovo pisao. Ali...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: