Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptyFri Apr 06, 2018 4:40 pm

Mi ionako samo čekamo VildanFerhat scene.

Pa šta će, ne mogu da objave koji glumci su na setu. Ali zato bi zvanične stranice na društvenim mrežama mogle nešto da objave u toku nedelje. Ili slike sa seta ili iz epizode. Još nisam videla da neka serija ima gori marketing.

Za to cveće je bilo jasno da nije bitno, Ferhat i cveće, nema šanse. Ali ova atmosfera u sobi bi trebala nešto da znači. Ako nema veze sa Julide, mogla bi da bude dobra scena. Ako ima veze, onda će se desiti neka katastrofa.

Rejting je počeo da opada kada je onako na silu i bez ikakvog smisla posvađao AsFer, Julide je samo ubrzala stvar. Ako su toga svesni neće staviti Julide između njih, jer onda nije bilo potrebe da Birgoren ode, on bi to svakako uradio.
A za reditelja, šta će, moraju da se prilagode. Glumci ionako jesu jedini profesionalni, ostalo je sve za ne poverovati.

Naravno da ih blokira kad su u stanju da mu pošalju sto poruka dnevno. Ko će da čita njihove gluposti. Hajde Engin, on je njegov menadžer pa još i da razumem (mada ne razumem) da mu šalju želje i kritike, ali Atalay?! Mene bi bilo sramota da dosađujem dečku koji nema nikakve veze sa Caginim poslovnim životom.
Mogu ja da mislim da treba ovako, ti da misliš da treba onako, svako može da misli šta hoće, ali dok god Cagina karijera ide uzlaznom putanjom, niko ne može da kaže da je Engin loš menadžer. Ako bi slušao svakoga šta kaže, Cagina karijera bi bila kao SBA scenario. Caga i Engin imaju određeni stil i određena pravila po kojim idu, ne znam šta tu nije jasno. Za sve ove godine su trebali da shvate. Nema previše pojavljivanja, kada se radi određeni projekat fokus je samo na tome, nema izlaganja privatnog života i fanovi mogu da saznaju samo ono što im se servira. Toliko jednostavno. I po mom mišljenju dobra strategija.

Košarkaška lopta i unutra košarkaš. Tetovaža ima smisla. Ali šta će sad da rade, da pokrivaju njegovu tetovažu pa da stavljaju Ferhatovu. Mogao je da sačeka da sezavrši serija. Doduše Ferhatovu tetovažu i leđa nismo durgo videli. Garant Birgoren nije znao da smisli značenje tetovaže pa nam zato nisu prikazivali da zaboravimo. Ili možda nije verovao u Ferhatovu tetovažu kao i u mnoge stvari pa nije hteo da se bavi time.
Da, prva je, ako nema negde na skrivenim mestima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptyFri Apr 06, 2018 4:45 pm

Fragmaaaaaaan!!!!!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptyFri Apr 06, 2018 4:49 pm

Ferhate yavas, nismo navaikli na ovo od tebe, a nije ni Asli.

Znaci ipak su ovde snimali AsFer scene. Bice dobrih scena u epizodi.

Ovo Kendal sigurno nije pisao, taj ne bi odvojio Ferhata od pistolja do zadnjeg momenta.

Ali ovolika sreca, bilemedim...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptyFri Apr 06, 2018 4:53 pm

Nadam se da će s ovom epizodom imati bolji rejting. Trebalo bi. 

Meni isto ide na živce što se Atalayu žale. Nikako mi se ne sviđa što se petljaju Atalayu u život, odnosno dosađuju mu s bratovim poslovnim životom. 
Ajde, za Engina me ne čudi toliko da mu dosađuju, ali bar bratu ne trebaju pisati. 
Meni je najjače da oni i dalje misle da je isključivo Engin Cagi kriv što ovaj se ne pojavljuje okolo. 
Slažem se, dokle god Cagina karijera ide uzlazno oni ne rade ništa krivo. Kad mu počne padati popularnost onda već mogu mijenjati strategiju. 

Meni nije palo na pamet kad sam prvi put vidjela da je košarkaška lopta. Mislila sam da ovo predstavlja svijet, kuglu, a čovjek unutar čovjeka koji voli ekstremno živjeti, po liticama i žicama. Ali vidim da sad svi pišu o košarkaškoj lopti pa mi to ima već vise smislila. Znaci zbilja voli košarku Ibro.
Ne znam. Ako budu uopće ikako pokazivali Ferhatovu, ovu će vjerojatno prikriti i oni iscrtati. Ali oni su zaboravili da Ferhat ima tetovažu. 
Dobro je, samo neka se sad cijeli ne išara.
Mislim, nije mene briga hoće li se on šarati ili ne, ali mislim da nema potrebe. Njegovo tijelo, neka se šara ako mu to predstavlja užitak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptyFri Apr 06, 2018 4:53 pm

Previše je Ferhat u ovom fragiju odlican. Previše. Ne znam što nam se sprema.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptyFri Apr 06, 2018 5:35 pm

Ako ovaj fragman budu vrteli na tvu, što je diskutabilno i ako ne zatrpaju epizodu sa Julidinim glupostima, možda i skoči malo rejting.

Meni je to užas, treba stvarno biti bezobrazan i nevaspitan da pišeš ljudima koji nisu javne ličnosti samo zato što je čan porodice javna ličnost. Ja čak i ne pratim Atalaya. Nema potrebe, svakako što objavi vezano za Cagu saznaću na drugi način.

Engin nije Cagin šef, Engin mu je menadžer, posrednik između njega i potencijalnih saradnika. Engin može da ga posavetuje, a Cagino je da li će da ga posluša. Za njegovu karijeru i imidž je isključivo on odgovoran.

Košarka ima smisla za Ibru zbog oca, zato i tetovaža ima smisla.
Nadam se da nisu zaboravili i da će nam otkriti smisao Ferhatove tetovaže. To je jedno od pitanja koje nas zanima.To i zašto nije ubio Asli.

Valjda neče da se šara, mnogi ljudi kad krenu ne znaju da stanu. Za glumca to baš i nije pogodno, potoje uloge za koje ne bi trebalo da ima tetovaže. Jednu je lako pokriti, ali više...

A šta može da nam se sprema, ništa dobro verovatno. Naročito sada kada ga oni likovi jure. U svakom slučaju će biti primoran da ponovo uzme pištolj u ruke. Ali osim Julide, sve mogu da podnesem.

Bu arada, Yigit je definitivno živ. Ako novi scenaristi nisu uradili Ferhatu lobotomiju, nema teroije da bude ovako miran i da baci pištolj ako je Yigit umro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptyFri Apr 06, 2018 5:58 pm

Bas me zanima hoće li uspjeti. 

Ja čak mislim da oni koji to pišu ne razmišljaju o tome kako nekome dosađuju. 
Možda oni stvarno misle da znaju bolje od Cage i Engina što je za Cagu bolje. Nemam pojma, jer mi je s druge strane teško povjerovati da bas nimalo nisu Cagu upoznali, a toliko ga prate. 
Jučer su navalili na sve i svašta nakon sto je objavio sliku. Nakon početnog oduševljenja. 

Ja pratim Atalaya, štoviše, lajkam mu gotovo svaku sliku jer mi je sad dečko bez obzira na Cagu simpatičan. A s obzirom na to da nije zatvorio profil i izblokirao ove što mu dosađuju, izgleda da se dobro nosi s Caginim fanovima. Ima jako puno pratitelja. 
S druge strane, mislim da će se Atalay jednog dana postati javna ličnost. Mislim da ima potencijala s čim god bude bavio. 

Da. Znam ja da Engin nije Cagin šef, ali ne znam znaju li to drugi. Jer kako napadaju Engina ne bi se ti tako reklo. 

Kakve veze ima košarka s Ibrinim ocem? 
Meni se tetovaža na prvu nije svidjela, ali što sam je duže gledala mi i nije tako loša. Ako ima neki smisao dublji tim više. 
Nemam ništa protiv jedne tetovaže, ne volim kad netko ne zna stati pa išara cijelo tijelo. Ok, sigurna sam da bi Ibro za razliku od nekih odlično iznio sve tetovaže, ali nekako, baš zbog posla kojim se bavi, mislim da mu ne trebaju puste tetovaže. Ovaj je poprilično velika i iziskivat će vremena za prekrivanje. A i šteta da uništi tijelo njima.

Za Ferhatovu tetovažu mislim da su zaboravili da ju je iti imao. Bilo bi jako lijepo kad bi nam u jednom trenutku objasnili značenje tetovaže. Ako ne znaju objasniti neka pitaju prve scenaristice za pomoć. 
Bar da je objasne ako je neće vise pokazivati. 

Pa bas zato i kažem da ne znam što nam se sve sprema. I kad je u epizodi ovo. Pretpostavljam nakon Ferhata i Asli u bolnici. A prije ili nakon Cuneyta? 

Da. Ćudno bi bilo da se Ferhat tako lako ostavio pištolja da je Yigit mrtav. 
Eventualno da nu se Yigit javi i kaže da misli samo na Asli. Ali to mi je glupo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptyFri Apr 06, 2018 6:22 pm

Postoji li neki problem s twitterom?
Ima sat vremena mi nema nikakve nove objave. Ne znam je li do moga twittera ili je opet nešto u Turskoj.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 3:36 am

Sara Ulusoy ::
Ti se najbolje baci na internet serije kad su Turci u pitanju.

Evo vidiš da ja hoću, Bog i vi ste mi svedoci da sam se 100% posvetila Sahsiyetu, ali gospoda me sad zezaju sa izbacivanjem epizoda. Baš je nekako sve protiv mene i Turaka. lol!

Sara Ulusoy ::

Zato što čovek kida kako glumi. I uloga mu je legla ko budali šamar. Cast je odlično odrađen, Ay yapim inače kad hoće super ga odradi.

Slažem se.

Sara Ulusoy ::
Vidiš, to mi nije palo na pamet, a može da bude da stvarno uopšte nema Alchajmer. Čak je možda mačku podsvesno namerno mučio, odnosno ubio.

Hm, pre 11 godina, buđenje u 5.33, zbir 11. Onda bi taj broj 11 mogao nešto da znači.

Razmišljala sam o tome, ajde što je skroz bolesno da ista osoba koja ima Alchajmer bude i serijski ubica, ali to više-manje. Nego, ne uklapa mi se kad ga gledam u profil osoba obolelih od Alchajmera... Kao da je on dvostruka ličnost i onda jedan Agah glumi (ili stvarno veruje) da ima Alchajmer, a drugi ubija ljude. Jer, on pre nego što krene da ubija, kao da se totalno transformiše, nije to samo gluma.

Palo mi je napamet da nije zbog one 2011. godine, ali u pravu si, pre će biti da je nešto što se dogodilo pre 11 godina.

Sara Ulusoy ::
Da, rekla je tako nešto kao to je možda druga Nevra, to je jedan od razloga što sam pomislila za dvostruku ličnost. Ili je dvostruka ličnost ili je toliki pishopata da izgleda kao da je normalna, a ustvari ko zna kakve mračne tajne krije. Jedno od ta dva jeste sigurno.

Joj, to bi bilo divno, ja obožavam nju da gledam u psiho ulogama. :cereeeeek: Jel' si gledala Aci ask?
I jedva čekam susret njih dvoje da vidim. :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Što se fizičkih aktivnosti tiče, samo šetam, vozim kućni bicikl i radim trbušnjake i čučnjeve. Možeš i da preskačeš vijaču, to je isto dobro.

Zašto trbušnjaci samo kod mene ne deluju? suze

Poncha ::
Bondarenkova, ti poslušaj onda Saru. I ako tu se da možeš i Caginim stopama.
A Sara sluša Ibru.

Ja ću da krenem Caginim stopama, ipak smo mi Vage. :cereeeeek: smeh

Sara Ulusoy ::
Bondarenkova, Sahsiyet jos tri epizode u sledeci petak.

https://www.instagram.com/p/BhOlNKCAUfB/

Aaa spasiba. Samo, sad su me iznervirali, do tad ću zaboraviti sve što sam dotle gledala. ljutko  Evo, već sad ne mogu da skontam čije telo lepi. Zašto lepo nisu pustili jednu epizodu danas, a drugu u taj, ovo ovako im je baš glupo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 7:20 am

Poncha ::
Bondarenkova, ti poslušaj onda Saru. I ako tu se da možeš i Caginim stopama.
A Sara sluša Ibru.

Ako poslušam Ibru, a budem ždrala u tri sata noću i pretvarala salo u mišiće, imaću telo kao on samo sa 25 cm visine manje. lol!

Poncha ::
Počela se gubiti logika u ovoj seriji. Ali Birgoren nikad nije ni pratio kako one dvije pišu i što je bitno. U strrtu je imao propusta pa ih naknadno krpao.

U ovoj seriji je svaka logika prestala posle 17. epizode. Do tada iako je u radnji bilo logičkih grešaka, likovi su manje više još i imali neku logiku, posle toga se i to gubi.

On nije ni morao da prati šta su njih dve pisale, ionako je kada je došao napravio presedan i iz korena izmenio glavne likove. To je bilo prihvaćeno i trebao je da nastavi tim putem, ali sa logikom. Ona otmica i Cemovo ubistvo je bilo početak raspada sistema. U narednih 6 epizoda je uništio sve što je moglo da se uništi i otišao. Još je ove užasne epizode pisao kada su počele dve nove serije. Ah, Birgorene, sen nasil bir salaksin, nasil bir gerizekalisin belli degil.

Poncha ::
Meni je drago da ne prave duže pauze od dana odmora kroz tjedan. Ti mi je sasvim u redu jer će kasnije imati vremana i za odmor i za možda neki drugi projekt. Sviđa mi se. A j da prije ljeta završe sa snimanjem jer dok ti sve slože i montiraju i namjeste za prikazivanje... da nam se ne oduži vrijeme prikazivanja.

Za druge ne znam, ali mislim da bi Caga mogao letos da snimi film. Taman će dok se završi serija film početi da se prikazuje. Mada, ne znam kako planiraju da prikazuju seriju.

Poncha ::
Uf. Onda se zbilja nadam da Birgoren neće pisati Caginu seriju.

Birgoren nije scenarista kojeg bi Caga izabrao za svoj projekat, ali ni ovde ga niko nije birao, upao je naknadno. Što se mene tiče upisao je svoje ime zlatnim slovima u kategoriji najgoreg scenariste.
Ne kažem da nije bilo dobrih scena i dobrih epizoda, ali u mojim očima je 22. i 23. epizoda sve to izbrisala.

Poncha ::
Da. Ferhat je čekao Ibru i Ibro je čekao Ferhat i našli su se za deset.
A bome i Birce je sjela uloga. U ovome Rubu ne vidim nimalo, a i Birce bolje glumi.

Za Kivinu glumu ne mogu da kažem da ostaje ispod Ibrine, samo mogu da kažem da je Ibro izgledom i stavom uverljiviji u tom tipu uloge od Kive, ali Birce glumom definitivno može da pojede Tubu za doručak. Ta žena nikada nije naučila da glumi.

Poncha ::
Dobro su napisala što scenarista hoće od Ferhata, a što bi trebao napraviti s njim. Stvarno ne Asli trebala biti lik koji Ferhat ući nečemu.
A ovo što si napisala za pomakne u ovoj epizodu. Da, mi koje pratimo Ferhata neke sitne pomake vidimo.

Scenarista je Ferhata pogrešno shvatio. Čak je samu karakterizaciju lika odlično odradio, bolje od ove dve, ali se pogubio u suštini. Taj čovek je nesrećan u tom svetu, mrzi sebe, gadi se samom sebi što je postao to što jeste. Asli ulazi u njegov život kao nada, to Ferhat i sam priznaje. Sad treba pitati scenaristu, gde je nastao problem. Lik je trebao da se sastoji iz onoga što smo videli u fragmanu, a ne iz degismeyecegim, ben karanligim, ben batakligim. Tu su gledaoci i izgubili strpljenje. Naravno da mu neće biti dozvoljeno da uspe u tome, ali cilj je da pokušava. Nije problem što će mu život stavljati prepreke na tom putu, problem je što nije pokazana želja za novim životom. Što ga ljubav nije naterala na to.

Likovi se zovu Ferhat i Asli. Mešavima Ferhata i Sirin, Asli i Kerema. Prema priči Ferhat ruši planine zbog ljubavi. Onaj total na koji je sve vreme ciljao i AB gušio dramom bi takvog Ferhata obožavao. Time je mogao da kupi sve tri grupe, ali nije. Jer, ko su Asli i Ferhat, važna je Julide.

Poncha ::
Ja se nadam da će do kraja serije dati Ibri koju komičnu scenu jer mi Ibri bas stoji kad je komičan. Sve mu stoji.
Bila ni je odlična ova scena ispred ordinacije kao i kad razgovara s Yigitom i nakon sto ozbiljno sluša Yigita uz sve neke face kao da ne zna što će, odjednom mu nakon svega kaže - batali se ti te svije karijere i budi ginekolog. Hahahah koja faca na to. Hahah
Imao je Ferhat od početka serije potencijala, ali neka mi sad barem daju koju takvu scenu gdje će barem unijeti neku pozitivu.

Stoji mu, u Mehametu je bio odličan u tim scenama. I dan danas mi je smešno kada je Firat krenuo bez Narin u bolnicu na porođaj i kada im je usput nestalo benzina. lol!

I ovde je odličan na neki drugi način, u smislu da ne bude klasično komičan, ali da nas nasmeje, kao to što kažeš sa Yigitom. Nije neprirodno, a razbija crnilo.

Kad smo kod crnila, baš me interesuje da li će Ferhatu da obuku sad nešto drugo, recimo nešto tamno sivo bi bilo dobro za početak. Da mu Asli kupi.

Toliko ima detalja koji bi mogli da budu dobri, ali od jurnjave ne znam ni ja za čim, mi to ne gledamo.

Poncha ::
Ibrin izraz lica je meni trenutno nenadmašan u usporedbi s ovim likom kojeg si postavila. Tako Ca što se ovog tiče mislim da bi Ibro trebao odnijeti pobjedu.

Napravili su i video za poređenje. Ibri teku suze same u sceni, a ovaj lik se napreže, napreže i na kraju briše suze koje nisu ni potekle.

Trebao bi da odnese, kada sam poslednji put pogledala imao je nekih pedeset hiljada glasova više.

Poncha ::
Ekipa Potectora je ista, izi ljudi i dalje rade, uz ponekog novog. Postavljaju oni i dalje svaki dan slike, ali teško da mogu naići na Cagu, tj. njega ne postavljaju, ali slika sa seta ima dosta. I uglavnom su na Fatihu.

A šta mene briga za njihove slike, mene interesuje Caga.
Zanimljivo je da za svo ovo vreme osim Cage, Ayce i Hazar nije izašla slika ni jednog drugog glumca sa seta. Okana nigde nema. Ili sam ja nešto propustila?

Poncha ::
Ali eto danas je i Ilknur postavila iz priča i označila Cagu. Naravno da se ne vidi. I Binnur na nagovaranje fanova postavila ovaj put Cagu.
https://instagram.com/p/BhLrz7uhFMY/

Čim sam videla ovu sliku odmah sam pomislila na frizuru. Ovde izgleda kao Sarp samo sa manjom bradom. Da nije isekla gornji deo glave, možda smo najbolje mogli da vidimo frizuru.

Poncha ::
Suna će mi ići na živce vise nego bilo koji lik ako se okrene poziv Ferhat i ako bude nagovarala Asli na isti stvar.
Ne znam što je Asli, ali mi se čini da će joj pozliti. Možda nakon toga Ferhat izgovori rijeci o Asli kao prioritetu.

Suna izgleda dobro funkcioniše sa svima samo kad je sve u redu. I prošli put kada je Yigit bio ranjen se izdrala na Ferhata. Mada, možda nama samo tako izgleda u fragmanu, možda je rekla nešto pozitivno.

Ja se plašim da je Ferhat te reči rekao Namiku, u tom slučaju katastrofa is loading.

Poncha ::
Sad fanovi mogu odahnuti. Postavio je sliku nakon skoro puna četiri mjeseca.

Gde da odahnu, njima daš prst oni hoće celu ruku. Sada će svaki dan da traže, znajući da neće dobiti.

Poncha ::
Ja čak mislim da oni koji to pišu ne razmišljaju o tome kako nekome dosađuju.
Možda oni stvarno misle da znaju bolje od Cage i Engina što je za Cagu bolje. Nemam pojma, jer mi je s druge strane teško povjerovati da bas nimalo nisu Cagu upoznali, a toliko ga prate.
Jučer su navalili na sve i svašta nakon sto je objavio sliku. Nakon početnog oduševljenja.

Najgore i jeste što ne kapiraju da su dosadni.
Oni njega jesu upoznali, ali neumorni su u insistiranju da se promeni i da radi ono što oni misle da treba. A ono što oni misle da treba i ono što stvarno treba su dva različita pojma. Oni bukvalno čoveku kažu postani dostupan 24/7, nemoj da dozvoliš fanovima da se užele, stalno se negde pojavljuj, dosadi ljudima i sjebi karijeru.
Yani, ne misle na njega, misle na sebe i svoju zabavu.

Poncha ::
Da. Znam ja da Engin nije Cagin šef, ali ne znam znaju li to drugi. Jer kako napadaju Engina ne bi se ti tako reklo.

Po meni je bolje da bude u agenciji koja ima malo članova i u kojoj je on najvažniji član i da radi sa manadžerom koji se fokusira najviše na njega, nego da bude u Gaye Sokmen ili Art Istanbul agenciji koje imaju ko zna koliko članova.

Poncha ::
Kakve veze ima košarka s Ibrinim ocem?

A ne znaš to? Njega je otac podsticao i podržavao da se bavi košarkom, išao je sa njim na sve treninge i utakmice. Umro je kada je Ibrahim imao 18 godina, u to vreme je krenuo da igra za reprezentaciju i zato je odustao od košarke. Nije mogao da bude na terenu, a da ne vidi oca u publici.

Poncha ::
Nemam ništa protiv jedne tetovaže, ne volim kad netko ne zna stati pa išara cijelo tijelo. Ok, sigurna sam da bi Ibro za razliku od nekih odlično iznio sve tetovaže, ali nekako, baš zbog posla kojim se bavi, mislim da mu ne trebaju puste tetovaže. Ovaj je poprilično velika i iziskivat će vremena za prekrivanje. A i šteta da uništi tijelo njima.

Jedna tetovaža i može da prođe, ako se išara stvarno će da upropasti telo. Hic gerek yok.

Poncha ::
Za Ferhatovu tetovažu mislim da su zaboravili da ju je iti imao. Bilo bi jako lijepo kad bi nam u jednom trenutku objasnili značenje tetovaže. Ako ne znaju objasniti neka pitaju prve scenaristice za pomoć.
Bar da je objasne ako je neće vise pokazivati.

Zar bi Birgorenov ego dozvolio da pita Semu i Eylem šta su htele da kažu sa tetovažom. Ali Ibro bi trebao da zna, nije valjda toliko neradoznao da nije pitao. Ako i nije, može da pita, druži se sa Semom i Ugurom.


Kažem, od stalnog jurenja za nečim propuštamo važne detalje koji nas interesuju. Asli je pitala zašto je nije ubio, nismo dobili odgovor, trebala bi da ga pita zašto Yeter zove po imenu, zašto ne jede slatko, itd. To sve može u deset minuta da se obavi. Umesto što gledamo Jale i Handan, mogu da napišu AsFeru jedan normalan razgovor. Kada je Asli u Rivi rekla ti ne znaš ništa o meni, rekoh sada će da počnu da se upoznaju, posle je to zaboravljeno. Par umire od ljubavi, ne znaju ništa jedno o drugom, ne poznaju se kako treba.

Poncha ::
Pa bas zato i kažem da ne znam što nam se sve sprema. I kad je u epizodi ovo. Pretpostavljam nakon Ferhata i Asli u bolnici. A prije ili nakon Cuneyta?

Bolnica bi trebalo da je na početku, tu su obučeni kao na kraju prošle. To sa Cuneytom bi trebalo da bude pre ovoga iz fragmana, jer tamo Ferhat poteže pištolj, znači da ga još uvek ima. Ovo bi trebalo da bude u drugom delu epizode.

Lep je detalj i što je bacio pištolj pre nego što je Asli to tražila od njega. Ali, šta znam, možda je ipak trebao dva puta da razmisli, pre neki dan je ljudima sjebao posao. Ferhatcim, postoji nešto što se zove otkazni rok, za to vreme radiš, falan. Kako ni mi ni oni nismo navikli na toliku sreću, mislim da će neko biti ranjen. Možda opet Ferhat.

I mi smo postali karanlik, ne možemo bez metaka i oružja. Posle ovog fragmana normalni fanovi bi bili srećni, mi odmah ko će da bude ranjen ili ubijen.

Poncha ::
Postoji li neki problem s twitterom?
Ima sat vremena mi nema nikakve nove objave. Ne znam je li do moga twittera ili je opet nešto u Turskoj.

Bio je problem sa twitterom, timeline je stao, jedno vreme se videlo samo ono što je objavljeno sat vremena pre.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sat Apr 07, 2018 9:07 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 7:35 am

Mrs Bondarenko ::
Razmišljala sam o tome, ajde što je skroz bolesno da ista osoba koja ima Alchajmer bude i serijski ubica, ali to više-manje. Nego, ne uklapa mi se kad ga gledam u profil osoba obolelih od Alchajmera... Kao da je on dvostruka ličnost i onda jedan Agah glumi (ili stvarno veruje) da ima Alchajmer, a drugi ubija ljude. Jer, on pre nego što krene da ubija, kao da se totalno transformiše, nije to samo gluma.

Palo mi je napamet da nije zbog one 2011. godine, ali u pravu si, pre će biti da je nešto što se dogodilo pre 11 godina.

On počinje da ubija pod izgovorom da se ničega neće sećati i da neće da ga grize savest. Doduše, ne grize ga ni sada kada se seća. Ali mi ne izgleda kao da jedna njegova ličnost ne zna za drugu. Jedino ako Alchajmer nije podsvest.
Ako je dvostruka ličnost, onda bi logično bilo da je u jednom trenutku bio jedna ličnost i odjednom postao druga koja se ne vraća na prethodnu. Ne znam da li se u psihologiji to može nazvati tako.

Mrs Bondarenko ::
Joj, to bi bilo divno, ja obožavam nju da gledam u psiho ulogama. :cereeeeek: Jel' si gledala Aci ask?
I jedva čekam susret njih dvoje da vidim. :cereeeeek:

Je li to onaj film sa Halitom? Nisam gledala. Ustvari, počela sam odavno i nisam nastavila, ne znam ni ja zašto.
Susret i ja jedva čekam, svi čekaju, ali pitanje je da li će i dalje da drže njihov odnos tajanstvenim, do pred kraj, ili će da nam nešto otkriju u sledeće tri.

Mrs Bondarenko ::
Aaa spasiba. Samo, sad su me iznervirali, do tad ću zaboraviti sve što sam dotle gledala. Evo, već sad ne mogu da skontam čije telo lepi. Zašto lepo nisu pustili jednu epizodu danas, a drugu u taj, ovo ovako im je baš glupo.
Meni nije jasno zašto ne puste jednu epizodu nedeljno nego tako po tri epizode. Nema mi nikakve logike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 9:19 am

A onda se ti nađi negdje između sebe i Ibre. Ne bi valjalo opet da postaneš ženska verzija njega. On je ipak previše isklesan, ne znam kako bi ti to stajalo.

Bas zato sto je Birgorenova izmjena bila prihvaćena, lik je mislio da sve što napise će se nekako prihvatiti, bez obzira na neka prigovaranja. 
Ali kad je zasrao, zasrao je do kraja. 

I ja mislim da ima šanse za Cagin film ovo ljeto, pogotovo ako bude film za koji se ne treba nešto puno pripremati. 
Ne znam ni ja kako planiraju prikazivati seriju. Jednu tjedno ili jednu mjesečno? Ili? Meni inače ništa s tim netflixom nije jasno kako funkcionira. 

Da. Birgiren definitivno nije scenarista koji bi pisao projekt u kojem bi Caga igrao. Ali nikad ne znaš kad može on neplanski uletjeti. 
Ja Cagu u ovolikoj dramatici i crnilu ne želim gledati. Ali bih gledala i nervirala se jer znam da bih. 

Ja sam tako mislila da mi Ibri bas odgovaraju ovakvi likovi, a onda kad ga vidim u komičnim scenama vidim da mu to isto stoji, kad ga vidim u nježnim scenama vidim da mu i to stoji. Stvarno Ibro ima kapaciteta za odglumiti svaku ulogu, pogotovo ako lijepo uđe u karakter lika i ima pozitivnu atmosferu na setu. Nekad mi je tako prirodan.
Za Birce se slažem. Možda mi je dramatična u izrazu, ali svakako bolje glumi od Tube. 

Da su napisali seriju ovako kako si ti spomenula, da glavni lik sve ruši, onda bi serija bila puno vise gledana i pokupila bi barem dio ženske publike. Možda bi se rejting zadržao oko 6. A ovako su uništili sve sto su mogli uništiti. Jer je Birgoren sve okrenuo kako njemu odgovara. Mislim da je ovij seriji nedostajala jedna ženska ruka. 

Bas to. Ja ne tražim od Ferhata da bude klasično komičan. Ne želim ga ni kao karikaturu lik. Ali, želim ga da kojom rečenicom razbije crnilo i mrtvilo, sivilo, da unese malo vedrine u lik. Ne znam, imao je Ferhat odličnih doskočica. Makar ironicnih. Ali kad je dobre volje kao ono sa selfijom iz Rive, ili kad kad je govorio kako je dobio kaznu u vojsci, ili kako je sad poklopio Yigita. Pa ono s malim Ozgurom i pišanjem. Eto malo takvih scena. Ili srce muško kuća, neka provaljena glupost koja zvuči smiješno, ili komentiranje ono dvoje cvrkutavih u bolnici. I tako...

Bas ne paze na sitnice. A mi se hvatamo za najmanje stvari što nam prikazu. I mene zanima hoće li dobitaka Ferhat obuci ista drugo sto nije crno. 

Ibri suze teku toliko prirodno. Ne znam kako se on priprema za scenu, ali kad vidim njegovu suzu dah ni zastane. Nema tu nikakvih grimasa i koječega. Samo bol. 
Zato ako netko misli odnijeti pobjedu pored Ibre, neka ne misli. 
Uvijek kažem, šteta lošeg rejtinga zbog Jbre. On ima potencijal glumiti u bilo kojoj seriji s dobrim scenarijem. Ali zbog scenarija, talent mu ostane iskorišten do pola. 

Hahha Znam da tebe nije briga za slike radnika sa seta. Samo kažem da znaš da i dalje pristavljaju, nije stvar da je produkcija zabranila postavljanje. Oni čak i lijepo pokažu lokacije, tako da se uz ne puno problema može pristupiti setu. Čak ima i dječice na setu isto. 
U pravu si, nisam ni ja vidjela ni jednu sliku sa seta na kojoj je Okan. Iako je on bio postavio nesto na instagramu,   tako da je i on stavio barem neki znak da je na setu. Bilo ne to i da kad su snimali u hotelu u kojem ne Caga nosio     nešto zamotano. Ono kad su Arapkinje ili tko već snimili u hotelu Cagu. 
Ali da. Ako iziđe  slika, uglavnom su to Hazar i Ayca, ili uspiju uhvatiti Cagu. Zapravo, najviše je Hazar na materijalu sa seta. Ona se izgleda voli naslikavati s radnicima sa seta i dijeliti priče. 

Aha. I meni izgleda kao Sarp. Čak i ova jakna. Ali ne vidimo cijelu kosu. Caga je smršavio dosta, vidi se i po licu, 
Šteta što Binnur nije malo dalje stala da vidimo cijelu sliku, ali mislim da je i namjerno ovako. 
Mada možda i bolje, barem ne komentirano kosu. Hahahha

Suna je izgleda odlučna dok nije ništa po njoj. Onda je divna j draga. Ali čim joj staneš na žulj, onda udara. Nadam se da je ovo ispalo samo negativno, a da zapravo pokušava Asli reci nešto pozitivno. Tipa da se ne ratuje nego da Prigrli Ferhata i odvoji ga od svega. 

A takvi nekako su Cagini. 
I da. Često misle na sebe vise nego na Cagu. Da misle na njega, ne bi mu toliko dosađivali. I meni nedostaje pa mu ne šaljem svaki dan da je vrijeme da postavi sliku i da se javi. 

Što se mene tiče, neka Cage tu gdje je. Dokle je on god sretan s Enginom, neka ga u ovoj agenciji. Bio je dosada j kod drugih, ali očito mu najviše odgovara Enginov rad kad se tu toliko zadržao. 

Nisam znala za Ibru u zašto je napustio košarku. A joj, tako me nekako razniježilo Ivo što su napisalo j ujedno rastužilo. Kako je osjećajan. Sad mi je još draži. 
I sad mi pogotovo ne smeta ova tetovaža s logom Jordana i ova košarkaška lopta koja meni izgleda kao svijet. 

Slažem se i ja da nema potrebe za drugim tetovažama. 

Neka nam objasne tu tetovažu pa kako hod. Vjerujem i ja da je barem Ibro pitao što će mu tetovaža kad su mu je iscrtavamo. 
I slažem se za detalje. 

Upale smo u karanlik sa serijom. Birgoren nas je zacementirao svojim glupostima. 

Znaci, misliš Asli poslije odmah na početku?

Hvala. Vidjela sam da mi nešto ne radi, ali nisam znala do koga je. 


Bu arada, jedi li vidjela ovo?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 DaH3sUUVQAALLS1?format=jpg&name=900x900
Je li ovo nova naslovnica? Na koga ti liči ovaj?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 9:19 am

https://twitter.com/CapaMagMagazin/status/981800340394823680?s=19

Ako je ovo istina, Sinemka je ozbiljno poletela.

Jos pise nakon sto se udala za Kenana, pocecala cenu. Yani, ne mora da zna da glumi, vazno je da je udata za Kenana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 9:22 am

Videla sam da je prva knjiga ponovo u prodaji. A na koga lici, jasno je, na Sarpa.
Reklama, reklama...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 9:53 am

Kanal D je prodat, ali D productions nije. Znaci serija vise nije unutrasnja produkcija, to je bila jedina prednost zbog rejtinga. Allahim, sta jos nece da se desi ovoj seriji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 10:22 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 11:53 am

Slike su odlicne, ali ozet je katastrofa. Znala sam da ih nece pustiti da jednu celu epizodu budu srecni.

https://twitter.com/NisanurCool/status/982556042901979136?s=19


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sat Apr 07, 2018 11:56 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 11:55 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 DaK98m0X0AABoz-

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 DaK-LDjWkAACl3U

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 DaK9cLaWAAANcFu
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 12:23 pm

Ozet...




Yigit je zbog bezbednosti smešten negde izvan Istanbula. Ali važna informacija koju će ovde saznati, približiće yigita istini o njegovoj porodici i sa sobom će doneti opasnost.

Ono što se desilo Yigitu će biti razlog da Ferhat ponovo preispita svoj život. Ferhat sada mora da donese novu odluku.

Suočavanje Namika i Azada je vesnik novog partnerstva. Odluka koju će doneti Cuneyt iznenadiće Namika. Dok Cuneyt majstorski sprovodi plan, još nije svestan kakve će događaje prouzrokovati.

Julide koja je odlučna da uništi život svoje tetke Asli, korak po korak napreduje ka cilju. Dolazi do takve istine o Ferhatu, da je pitanje trenutka kada će ponovo napisati ne samo Aslinu, nego sudbinu svih u vili.

Cuneyt kada ne dobija od Namika podršku koju je želeo pali mostove. Došlo je vreme da izađe na vidalo. Njegovim povratkom kući se saznaje takva istina da će Ferhatova i Aslina ljubav ponovo biti stavljena na test.

-----------------------------

Ovo nije ozet, ovo je mučenje. Ali iz epizode sa ovoliko događaja, onaj prvi fragman? Očigledno da će biti mnogo upečatljivijih stvari, trebali su to da stave u fragman.

Znači, ozet kaže, serija je pri kraju, sve tajne će se saznati.

Istina koju Yigit saznaje bi trebalo da bude da je Namik ubio Necdeta.

Julide naravno saznaje da je Ferhat Namikov sin, tačno sam znala. Draže bi mi bilo da je Ferhat podsumnjao i krenuo da istražuje nego da mu neko odjednom kaže. Ali to se najverovatnije neće saznati u ovoj epizodi.

Sad me najviše zanima šta će Cuneyt da petlja. Izgleda da je ubio Azada, ali Namiku to nije dovoljno i odjebao ga je. Šta bi on mogao da otkrije što bi AsFer stavilo na test. Jedina tajna koja može da utiče na njih je Namik. Asli ne zna da je on otac Gulsuminog deteta. Jedino može da bude da kaže da je on otac i da ga Ferhat momentalno ubije na licu mesta, pa da zato bude problem između Asli i Ferhata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 2:09 pm

Ček, to Sinemka traži veliki angažman u filmu?
Pa toliko ne dobiju ni neki bolji glumci od nje. 

Na neka završe seriju nekako i bok. Samo nam je još falilo da nam naprasno ukinu prije kraja. A sve ide u prilog tome da ovdje nema poboljšanja. I još vise nije njihova unutarnja produkcija. 

Hahahhaha Ovaj intervju je odličan. Lijepo je to netko posložio. Dalo bi se ovako slagati toga tko ima volje. 

Slike su zbilja odlične. 

Znaci Asfer će biti malo sretan i onda će se saznati za Namika i sve će se narušiti. 

Znaci to su snimali tamo na nekim livadama. Ok, neka ide. Dobro je što je živ. 
Moguće da će saznati za Namika, ne znam što bi drugo moglo biti. 

Vidim oni su i dalje u Julide tonu. Ne mogu bez nje nikako. 

Dobro si rekla, ovo nije ozet, ovo je mučenje. Meni se niti ne gleda ovo vise. Ništa mi se ne sviđa osim scena iz drugog fragija. A kad znam da će i to do kraja epizode biti uništeno već mi se gubi svaka volja. 

Definitivno mi ovo govori da je serija pri kraju. Koliko će nam dati epizoda? 

Ne znam što će sad Cuneyt petljati, moglo bi biti ovo što ti kažeš.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 2:13 pm

Sara Ulusoy ::
On počinje da ubija pod izgovorom da se ničega neće sećati i da neće da ga grize savest. Doduše, ne grize ga ni sada kada se seća. Ali mi ne izgleda kao da jedna njegova ličnost ne zna za drugu. Jedino ako Alchajmer nije podsvest.
Ako je dvostruka ličnost, onda bi logično bilo da je u jednom trenutku bio jedna ličnost i odjednom postao druga koja se ne vraća na prethodnu. Ne znam da li se u psihologiji to može nazvati tako.

Znaš kako to meni izgleda? On je oduvek bio neki bedni činovničič, koji nije nikom smeo da pisne i gajio duboko unutar sebe sve te komplekse, pasivnu agresiju, želju da svima sve naplati, frustracije... Onda, nešto se desilo pre tih 10-11 godina, on puca, ne može da se kontroliše, ali opet nema dovoljno hrabrosti da to uradi. Vremenom, pada mu napamet da izlažira da ima Alchajmer (samo nisam načisto da li podsvesno, ili svesno), jer jedino tako, kad podeli sebe na te dve ličnosti - znači, jedan Agah koji je jednom nogom u grobu i drugi, serijski ubica - može da postane dobar čovek. A i osoba sa Alchajmerom je najbolje pokriće, ko bi ikada posumnjao na njega?

Sara Ulusoy ::
Je li to onaj film sa Halitom? Nisam gledala. Ustvari, počela sam odavno i nisam nastavila, ne znam ni ja zašto.
Susret i ja jedva čekam, svi čekaju, ali pitanje je da li će i dalje da drže njihov odnos tajanstvenim, do pred kraj, ili će da nam nešto otkriju u sledeće tri.

Da, taj je.
Zavisi od toga u kakvom su odnosu. Pre imam osećaj da će u ove tri epizode još zapetljavati radnju.

Sara Ulusoy ::
Meni nije jasno zašto ne puste jednu epizodu nedeljno nego tako po tri epizode. Nema mi nikakve logike.

Logika je izgleda u tome da se odmah pusti onoliko koliko se snimi. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 3:21 pm

Saro, Ilknur se javlja iz vile sa zelenilom. Caga ima novi hobi. Vidi ga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 4:25 pm

Aaaa vidi Cage. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 4:26 pm

Aj da imamo neke koristi i od Ilknur
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 EmptySat Apr 07, 2018 4:41 pm

Da, trazi milion lira za film. Bar tako pise, ne znamo da li je tacno.
Pa ne dobijaju ni bolji, ali ona je udata za Kenana.
Ne znam ni sto snimaju tak film bez EAD.

Nema sanse da ukinu pre kraja, kraj mora da bude. Nema potrebe da ne snime kraj kad svakako nemaju sta da stave umesto. Kako su im propale sve serije, nemaju ni jednu na cekanju koliko znam.

Ne verujem da ce se u ovoj saznati za Namika. Ako se sazna i ako to nisu stavili u fragman, oni nisu normalni. U ovoj ce valjda Jale da sazna. Trebalo bi da se radi o tome, ne znam koju jos Ferhat ima tajnu koja bi svima promenila sudbinu.

Videcemo, ozetu ne treba mnogo verovati, obicno neke stvari uopste ne budu. Ako Cuneyt ne zna za Namika i Ferhata, bilo kakva druga tajna nema veze sa AsFerom i ne moze da utice na njih.

Trebalo bi da bude tridesetak epizoda, taman toliko treba da se sve raspetlja.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: