Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySat Apr 07, 2018 4:49 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySat Apr 07, 2018 5:30 pm

Šta bre snimaju bez EAD??? Jesu oni normalni????

Neću da gledam taj film. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySat Apr 07, 2018 6:27 pm

Pa što da je udana za Kenana. Svašta. A neka traži kad može i kad su joj ovi voljni platiti. 

Onda će nekako već zaokružiti seriju. 

Ma ne vjerujem ni ja ozetu jer uvijek nešto napišu što bas i nije tako. Ali da će Cuneyt nešto petljati, vjerojatno hoće. 


Da, od Ilknur imamo  koristi jer Ilknur voli postavljati Cagu. Postavljala bi ona njega i češće da on ima volje se glupirati s njom. 
Ali da, fanovi su oduševljeniji s Ilknur nego Enginom, jer od Ilknur imaju vise koristi. Eno sad neki pišu da su od Ilknur i dva dana dobili dvije slike i price. Ali je vjerojatno osluhnuo što publika hoće od njega, pa kad se stišalo malo ono o lajkovima i glupostima onda zašao na instagram da okači koju sliku jer mjesecima nije. Sad bi mogao početi i na setu se slikati s fanovima. 

A on kao majmun skače po granama. Bas neke čudne hobije ima u zadnje vrijeme. Bas je veseo i opušten u toj svojoj divljini. I kad se stigao presvući prije?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySat Apr 07, 2018 6:59 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySat Apr 07, 2018 7:02 pm

Vidjela sam i kod Edhema video u pričama. Grozno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 7:25 am

Gunaydin. <3

Srecan Uskrs. Hristos Vaskrese.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 7:42 am

Poncha ::
Bas zato sto je Birgorenova izmjena bila prihvaćena, lik je mislio da sve što napise će se nekako prihvatiti, bez obzira na neka prigovaranja.
Ali kad je zasrao, zasrao je do kraja.

Da je pažljivo čitao šta je pisano, video bi da je izmena bila prihvaćena samo kada je Ferhat u pitanju, inače na izmenu Asli i drugih likova je bilo žalbi koliko hoćeš.

Poncha ::
I ja mislim da ima šanse za Cagin film ovo ljeto, pogotovo ako bude film za koji se ne treba nešto puno pripremati.
Ne znam ni ja kako planiraju prikazivati seriju. Jednu tjedno ili jednu mjesečno? Ili? Meni inače ništa s tim netflixom nije jasno kako funkcionira.

Vreme je za treći film, taman Netflix, fim, pa pauza. Ne verujem da će tv seriju snimati do jeseni 2019.

Jednu mesečno je malo, možda jednu nedeljno ili ovako kao Puhu po 2,3. Ne znam ni ja kako funkcioniše Netflix.

Poncha ::
Da. Birgiren definitivno nije scenarista koji bi pisao projekt u kojem bi Caga igrao. Ali nikad ne znaš kad može on neplanski uletjeti.
Ja Cagu u ovolikoj dramatici i crnilu ne želim gledati. Ali bih gledala i nervirala se jer znam da bih.

Ja Cagu već sto godina hoću da vidim u ulozi psihopate, ne znam zašto ali uvek mi je izgledao kao da ima potencijala za tako nešto. To je valjda zbog one njegove strane koju mi vidimo, a mnogi ne vide. Ali ne psihopata tipa Ferhat jer je Ferhat previše oštar za Cagin senzibilitet.

Poncha ::
Ja sam tako mislila da mi Ibri bas odgovaraju ovakvi likovi, a onda kad ga vidim u komičnim scenama vidim da mu to isto stoji, kad ga vidim u nježnim scenama vidim da mu i to stoji. Stvarno Ibro ima kapaciteta za odglumiti svaku ulogu, pogotovo ako lijepo uđe u karakter lika i ima pozitivnu atmosferu na setu. Nekad mi je tako prirodan.

Evet, spada u one glumce koji su za sve uloge.Zato i bira stalno različite uloge, jer može sve da iznese.

Poncha ::
Da su napisali seriju ovako kako si ti spomenula, da glavni lik sve ruši, onda bi serija bila puno vise gledana i pokupila bi barem dio ženske publike. Možda bi se rejting zadržao oko 6. A ovako su uništili sve sto su mogli uništiti. Jer je Birgoren sve okrenuo kako njemu odgovara. Mislim da je ovij seriji nedostajala jedna ženska ruka.

Rejting bi se sigurno zadržao na 6 da je Ferhat nakon seni seviyorum promenio ploču. Meni lično nije smetalo, ali to sam ja. Trebalo je da se gleda šta bi prodalo seriju, a ne šta je scenarista zamislio. Cilj je bio ispuniti očekivanja običnih gledalaca, a ne svoja očekivanja, niti očekivanja zaluđenih fanova.

Kad pogledaš, vrteo je Ferhata u krug, doveo ga u prihvatljivije stanje nego što je bio na početku i onda je uzeo i od dvadesete ga vratio u to led stanje, ni to mu nije bilo dovoljno, pa je i od Asli napravio ledenu kraljicu.

Poncha ::
Bas to. Ja ne tražim od Ferhata da bude klasično komičan. Ne želim ga ni kao karikaturu lik. Ali, želim ga da kojom rečenicom razbije crnilo i mrtvilo, sivilo, da unese malo vedrine u lik. Ne znam, imao je Ferhat odličnih doskočica. Makar ironicnih. Ali kad je dobre volje kao ono sa selfijom iz Rive, ili kad kad je govorio kako je dobio kaznu u vojsci, ili kako je sad poklopio Yigita. Pa ono s malim Ozgurom i pišanjem. Eto malo takvih scena. Ili srce muško kuća, neka provaljena glupost koja zvuči smiješno, ili komentiranje ono dvoje cvrkutavih u bolnici. I tako...

To je isto greška, ništa nije urađeno da se Ferhat malo razblaži, toliko ga je uvukao u dramu da je ostalo samo crno. Slažem se da je imao odličnih doskočica, ali malo. Trebalo je u svakoj epizodi odvojiti koji minut za nešto tako. Nije teško, meni je recimo bila smešna sama činjenica da je zvao Yigita da pita za broj od taksiste, a prati Asli i kad stignu na odredište može da joj kaže sve što hoće. Onda ono kad je Asli rekla u sebi trenutno toliko želim da te zagrlim i da te poljubim, tu je Birce baš dobro odigrala i razbila depresivnu scenu. Takvi detalji znače. Ali ako dva i po sata napišeš samo dramu i jednu scenu od dvadesetak sekundi ovako, nije dovoljno.

Poncha ::
Bas ne paze na sitnice. A mi se hvatamo za najmanje stvari što nam prikazu. I mene zanima hoće li dobitaka Ferhat obuci ista drugo sto nije crno.

O tome se i radi, serija ima ogromnu fan grupu koja se hvata za svaku Ferhatovu i Aslinu reč, zato treba da paziš šta pišeš i da se trudiš da to posle nastaviš, a ne da se zaboravi. Doduše ovde se zaboravljaju celi likovi, a ne po koja rečenica.

Poncha ::
Ibri suze teku toliko prirodno. Ne znam kako se on priprema za scenu, ali kad vidim njegovu suzu dah ni zastane. Nema tu nikakvih grimasa i koječega. Samo bol.
Zato ako netko misli odnijeti pobjedu pored Ibre, neka ne misli.
Uvijek kažem, šteta lošeg rejtinga zbog Jbre. On ima potencijal glumiti u bilo kojoj seriji s dobrim scenarijem. Ali zbog scenarija, talent mu ostane iskorišten do pola.

Čista bol u oku, u tome i jeste umeće, a ne u preteranom kreveljenju. Scena treba da bude prirodna, a ne da glumac mimikom vrišti ja plačem.
Vala ni ja ne znam kako se priprema za ulogu, Ferhat plače u svakoj drugoj sceni. Najverovatnije potpuno uđe u njegovu psihu, pretvori se u njega, drugačije ne može.

Možda i nije šteta ako bi se ovako nastavilo. Bolje da se serija završi do kraja sezone, nego da bude druga sezona puna gluposti. Taman onda može na pauzu jedno godinu dana i da se vrati sa nekim kvalitetnim projektom u kvalitetnoj produkciji. Svakako će posle ove serije biti više tražen. I on i Birce. Ujedno se nadam da neće prihvatiti ponude za sledeću sezonu, jer posle jakog lika kao što je Ferhat mora da se napravi veća pauza. Do sada je uvek pravio veće pauze, neka tako nastavi.

Od Ibre pola nisu iskoristili. Pre svega nisu iskoristili njegovu fizičku spremnost u akcijskim scenama. Da su pisali akciju kako treba, moglo je da bude odličnih tuča i sličnih stvari. Talnat za sport nisu ni u jednom trenutku iskoristili. Mogao je Ferhat da se bavi ponekad običnim stvarima kao što je igranje košarke, a ne da stalno negde juri. Umesto što su popunjavali epizodu sa Handaninim glupostima, mogli su sa tim.
Što više pričamo o potencijalu koji nije iskorišćen, to više ne podnosim scenaristu koji ga nije iskoristio. Šta smo mogli da gledamo, a šta smo gledali. Alo, u ruke ti padne ovakav par koji bi bio poslastica za svakog scenaristu i ti ga potrošiš onakvim glupostima.

Poncha ::
Aha. I meni izgleda kao Sarp. Čak i ova jakna. Ali ne vidimo cijelu kosu. Caga je smršavio dosta, vidi se i po licu,
Šteta što Binnur nije malo dalje stala da vidimo cijelu sliku, ali mislim da je i namjerno ovako.
Mada možda i bolje, barem ne komentirano kosu. Hahahha

I meni se čini da je namerno, ali videli smo kosu toliko puta, više nije tajna. Doduše, nismo videli u punom sjaju kada je stvarno napravljena frizura za snimanje.

Poncha ::
Suna je izgleda odlučna dok nije ništa po njoj. Onda je divna j draga. Ali čim joj staneš na žulj, onda udara. Nadam se da je ovo ispalo samo negativno, a da zapravo pokušava Asli reci nešto pozitivno. Tipa da se ne ratuje nego da Prigrli Ferhata i odvoji ga od svega.

I ja se nekako nadam da je Suna to rekla i da nije rekla misli na sebe i na dete, odjebi Ferhata i taj svet.
Meni samo i dalje nije jasno zašto Ferhat onoliko drami, kad Yigit očigledno nije ni ranjen. Ah, Kendale, na odlasku si morao da napišeš bezgraničnu i beskrajnu YigFer ljubav.

Poncha ::
I da. Često misle na sebe vise nego na Cagu. Da misle na njega, ne bi mu toliko dosađivali. I meni nedostaje pa mu ne šaljem svaki dan da je vrijeme da postavi sliku i da se javi.

I meni nedostaje, ali fora i jeste u tome. Da je stalno dostupan, da ga stalno vidimo po emisijama, reklamama, da stalno snima serije koju bi onda draž to imalo. Ne bi nikakvu, dosadio bi svima.

Poncha ::
Znaci, misliš Asli poslije odmah na početku?

Mislim da ide ovako... Posle napada idu u bolnicu, onda se Asli tamo onesvesti, posle se vraćaju kod Sune, razgovor sa Sunom i razgovor AsFera ispred zgrade. Sledeći dan bi trebalo da je ono sa Cuneytom ispred kafića, pre toga je ovaj razgovor Asli i Ferhata u dvorištu, ovo sa slika, tu su još u zategnutim odnosima i sledeći dan odlazak na plažu i kada se vrate kući Cuneyt će da otkrije tu neku tajnu i kraj.

Bu arada, montaža je stvarno da ne poveruješ. Cela postava iza kamre se vidi u Ferhatovim naočarima na dve slike.

Poncha ::
Pa što da je udana za Kenana. Svašta. A neka traži kad može i kad su joj ovi voljni platiti.

Pa neće da joj plate, piše da je izbačena iz filma.

Poncha ::
Da, od Ilknur imamo koristi jer Ilknur voli postavljati Cagu. Postavljala bi ona njega i češće da on ima volje se glupirati s njom.
Ali da, fanovi su oduševljeniji s Ilknur nego Enginom, jer od Ilknur imaju vise koristi. Eno sad neki pišu da su od Ilknur i dva dana dobili dvije slike i price. Ali je vjerojatno osluhnuo što publika hoće od njega, pa kad se stišalo malo ono o lajkovima i glupostima onda zašao na instagram da okači koju sliku jer mjesecima nije. Sad bi mogao početi i na setu se slikati s fanovima.

Vala, za fanove ne znam, ali ja nisam videla neku korist od Ilknur i njenog ukusa. Bez obzira na slike.
E, jeste, njih je oslušnuo, pa je postavio slike. Allahim! Pre toga je verovatno bio slep i gluv, s obzirom da to svaki dan pišu pa ih nije poslušao.

Poncha ::
A on kao majmun skače po granama. Bas neke čudne hobije ima u zadnje vrijeme. Bas je veseo i opušten u toj svojoj divljini. I kad se stigao presvući prije?!

Zekeryakoy je verovatno na lokaciji gde se ukrštaju neke posebne vazdušne struje, svi podivljaju tamo i bave se čudnim stvarima. lol!

To sam i ja pomislila kad se pre presvukao. Možda nisu slike od istog dana. Ili su slikane u razmaku od par sati.

Poncha ::
Zašto je srušena?
https://mobile.twitter.com/beklenenkral/status/982616328895901696

Tanker je udario i srušio.

Mrs Bondarenko ::
Znaš kako to meni izgleda? On je oduvek bio neki bedni činovničič, koji nije nikom smeo da pisne i gajio duboko unutar sebe sve te komplekse, pasivnu agresiju, želju da svima sve naplati, frustracije... Onda, nešto se desilo pre tih 10-11 godina, on puca, ne može da se kontroliše, ali opet nema dovoljno hrabrosti da to uradi. Vremenom, pada mu napamet da izlažira da ima Alchajmer (samo nisam načisto da li podsvesno, ili svesno), jer jedino tako, kad podeli sebe na te dve ličnosti - znači, jedan Agah koji je jednom nogom u grobu i drugi, serijski ubica - može da postane dobar čovek. A i osoba sa Alchajmerom je najbolje pokriće, ko bi ikada posumnjao na njega?

Ovo što kažeš ima logike. Nadam se da će nam kao razlog ponuditi nešto ovako zapetljano, a ne nešto jednostavno.

Mrs Bondarenko ::
Šta bre snimaju bez EAD??? Jesu oni normalni????

Neću da gledam taj film.

EAD nije prihvatio. Nije hteo da kvari uverljivost Erturugla time što će sa snimi moderni film sa likom kao što je Cem. Po meni je u pravu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 9:31 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 11:28 am

Sretan Uskrs! kisic
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 1:12 pm

Sretan Uskrs i od mene kisic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 1:18 pm

Hvala, kizlar. kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 2:47 pm

Srećan Uskrs! <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 2:56 pm

Pa dobro, ja uvek podržim svaku njegovu odluku, ali mogao je da snimi i film, šta fali, uvek postoje brade i perike koje mogu da mu nalepe za Ertugrula. U trećem filmu bi se radnja vrtela baš oko njega, mada je već od drugog tako, tako da mi ni oni nisu jasni da snimaju film bez glavnog glumca.

Ali, još snima Ertugrula? molimmmm  Dokle više?
Sad kad već pišem o njemu, setih se ko mi jedino fali u Sahsiyetu. stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:00 pm

Zato ne on i nastavio tupiti po Ferhatu, a ostalo ga nije bilo briga. 
Ali koštalo ga je to i rejtinga i na kraju krajeva je i otišao, samovoljno ili otjeran, ali ne piše vise. Mislim da nema potrebe da se vraća. Izdržat ćemo s nekim drugim do kraka sezone, odnosno kraja serije. 

Tako i ja računam. Vrijeme je za film nakon serije i onda Cagina duža pauza kako je i navikao, osim ako Netflix ne bi isao s Potectorom u novu sezonu, u što ja nisam sigurana da neće biti nje. Sve ovisi kako im prođe ovo. Ali onda je pitanje kad će se Caga vratiti na TV. Meni je bitno da snima, nije bitno što, mada mislim da bi se prije ili kasnije trebao vratiti s nekom dobrom serijom na TV, zbog ovih koji ne prate platforme, šire publike. Ali on zna najbolje.
Ne znam stvarno kako Netflix funkcionira. A bas me zanima. 

Za film mislim da je vrijeme za novi. 
Sad, ja ga trenutno vidim u nekoj alciji, a ne znam štoje s komedijom koja se spominjala s Arducem. 
Mislim da bi Caga odlično iznio ulogu u kakvoj ga ti priželjkuješ. Ali ne bih da bude psihički poremećen jer smo to već imali u prethodnom filmu. 

Najgore od svega je što je Birgoren Ferhata dobro promijenjenog vratio na tvorničke postavke. To mu je velika greška po meni iako smo mi pregrmjele takvog Ferhata. 

Pa uopće ne bi trebalo puno da se napravi po pitanju Ferhatovog lika i rečenica da bi se malo primijenilo i dinamičnije bilo. Ali Birgorenu je očito to problem napisati. Ma da je on bar i s drugim likovima malo opušteniji bio, bilo bi dobro. 

Meni je draži svaki glumac koji bez pretjeranog truda uspije prikazati ono što lik želi reci. Pretjerana kreveljenja su totalno nepotrebna. I grimase. Ibro stisne mišić lica i rekao je sve. Pusti mušku suzu, jednu i odlično. U skladu sa scenom. 

Ma kakva druga sezona. Glumici će pogriješiti ako pristanu na nju. Ma pogriješiti će i ini ako je predlože. Ništa od toga. Završiti s ovim, neka glumci lijepo naprave dobru pauzu, preskoče jednu sezonu da se gledatelji odmore od njihovih prethodnih likova i onda mogu snimati one tamo godine. Postoji razlog zašto se prave duže pauze. Možda u međuvremenu neka snimaju film. 

Dobro si rekla. Jako su loše Ibru iskoristili i Ibrine kvalitete, potencijale, sposobnosti, talente. Da su bili pametniji, mogli su to puno bolje. A isto tako su slabo iskoristili odličnu energiju Asfera. 

Da. Nismo vidjele dobru sliku frizre kad je spremna za snimanje. Sve je nešto mutno ili u letu uhvaćeno. Ono što je Caga postavio prije dva dana, mislim da je to njegovo izdanje. Moguće da je frizura već drugačija nego kad snimaju. 

Dobro. Ferhat je uvijek burno reagirao kad je Yigit u pitanju, nije da je to sad samo na kraju napravio. I prvi pit kad je bilo sranje s Yigitom Ferhat je ishitreno reagirao. 
Ali vidjet ćemo što će sad. 
Suna mi je draga, ali zbilja ako krene s okretanjem Asli protiv Ferhata posvađat ćemo se. 

Ne bi meni baš Caga dosadio ni da je stalno dostupan i da je stalno na ekranu, ali mislim da je ovako bolje. Nepredvidljiv je za one koji ga ne poznaju. Ne pojavljuje se stalno na ekranu i oni obični gledaoci ga se zbilja dobro zažele.
Jedino što je meni ovako zanimljiiije tražiti nego da znam da ću svaki dan dobiti neku njegovu sliku. Pa ja u tom slučaju da znam da će se Caga javiti uopće ne bih pratila gdje je set ni ista. Samo bih na gotovo čekala sliku kao što trade neki drugi glumci. 

Hahah Ja nisam provjeravala što se vidi na Ferhatovim naočalama. Ovako na malom ekranu puno toga mi promakne. 

Aha. Znaci ne žele joj platiti. Nisam ja čitala. Pa tko joj je kriv kad toliko traži za nastavak filma. Što jest jest, to je previše. Bas je poletjela. 

Ma ne misle na korist Ilknur u smislu odijevanja, nego u smislu da ima utjecaja na to kad će Caga objaviti sliku. Pa i njoj i njemu stalno dosađuju sa slikama. A ona rado objavljuje slike 
Možda je stvarno ovaj put imala ona utjecaja na to da Caga objavi slike. Ne znam. U zadnje vrijeme mi se čini da su fanovi bili naporniji nego inače. 
Iako meni više vuče na -  hajde sad kad sam već tu, i kad se objavljuju slike, neka ja okacim još i ovo kad već nisam davno.
Onu prvu sliku sa seta je napravio zbog Netflixa i promocije (kad je vec Binnur kacila svih). A ovu drugu je onako iz svog nekog osobnog trenutka pa kad se već pojavio nakon dužeg vremena, onda da okaci. Bio je dobre volje, a slika zanimljiva. Takav je moj dojam. Možda griješim.

Hahha evet. Taj Zekeriyakoy je zbilja poseban. Kad sam ga vidjela ovako na drvetu naopako kako visi, i kad se sjetim Ibrinih hobija, zbilja tako izgleda. 
Istu stvar sam i ja promislila. Kud se prije presvukao ili da je slika nastala prije Ilknurine objave. Pa je tek sad objavio. 

Slučajno sad zaletio tanker? Užasno mi izgleda. 

Joj ovog Ferhata. Neke sam scene i zaboravila kad su bile. Davno sam ja ovo počele gledati. Početka se lošije sjećam. 



Mislim da danas Protectora snimaju opet u onom hotelu gdje smo nas dvije pretpostavila da se radi o Leylinim (je li se ono tako zove Aycin lik?) stan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:02 pm

Ja mislim da je bas dobra odluka EAD-a da ne snima film dok je u ovom povijesnom izdanju i dok mu serija ovoliko dobro ide i jako je gledana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:08 pm

Saro, jesi li vidjela ovo? 

Yuh što se dere.

https://instagram.com/p/BhRNKH3HfOr/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:11 pm

Evo Binnur s Caginom slikom. Evo frizure. 

https://instagram.com/p/BhT4RhuBTtj/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:12 pm

Govori ti što hoćeš, ali frizura je bas kapica na glavi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:13 pm

Sladak je ovaj kolačić što ga drži u ruci. Ali sladak je i on. 

Bez obzira na kapicu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:26 pm

Koje oduševljene slikom. Izgleda da hic merak etme jer je frizura prihvaćena. 

A da ono što smo ti i ja proglasile stanom, ipak ne bude ured. Hakan ovdje u odijelu i to sve s nečim iza ušiju bijelim. Tj. Na vatu je neki kabel.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:31 pm

Je li ovo Caga napokon nešto slatko uzeo za jesti? Ah.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:36 pm

Ne znam o čemu se točno radi i što i za što Atalay snima, sad je objavljena slika. Pretpostavljam da je Caga onako označen, da nema veze s njim. 

Ali jednog dana će Caga igrati u onome što Atalay bude režirao. To baš mislim. 


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 C5_EEEE20-85_CF-4_C37-_B46_D-_CFB14_EDAFC74
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 3:44 pm

Binnur izbrisala sliku s Cagom. S Ayce ostavila, Cagu izbrisala. Oha. Hahahah 
Poludjet će fanovi sad. A zašto me ne čudi?! Hhah

Neyse. Da ne govorim u prazno. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 3_EA76206-17_D1-4_CE4-_BBB7-63_FFC830_DAB7
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 5:15 pm

Izgleda da stvarno kardesim nešto režira. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 CE26_E6_B8-296_F-4_D28-893_C-149_EC053_C743
A glumci su neki mladi, moguće i Atalayevi prijatelji. Barem mi se čini da je ovaj jedan od njih Yusa, onaj što je pohodio Cagu na razne setove Medcezira (inače se bavi glumom). 
Ako stvarno nešto snima, za početak je dobro. 
Mislim da snimaju na jednom fakultetu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 EmptySun Apr 08, 2018 7:22 pm

Hahahahaha, opet ti sa kapicom, grozna si. lol!
Mada, moram da priznam da si u pravu.
Ama cok tatli yaaaaa. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 27 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 27 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: