Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 7:23 pm

Atalay verovatno snima neki kratki film.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 7:27 pm

Ajme Ferhata i Ibrinih glasnih zica. Kako od onog glasa uspe da dodje do ovoliko decibela kada se dere, anlamadim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 8:20 pm

Ja sam grozna jedino kad je Cagina kosa u pitanju. Inače ga za drugo uvijek hvalim. Ali što ću kad ova kosa bas kao kapica trči na glavi. Ali što je najbolje, Caga čak i kapicu može iznijeti. Ama lutfen neka mu ne kopiraju friuzuru kad počne serija. 

Evet, cok tatli. 

I ja mislim da Atalay snima neki kratki film. Možda nešto u vezi faksa. 
Ali dobro je to za početak. Ako je na brata imalo, smiješi se njemu dobra karijera. 

E. Bas se dere.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 9:03 pm

Ayyyyyyyyyyy  Ilknur stavila sliku s Cagom. 

Aman kako se smije. Ayyyy slatki moj. Skinuo je kapicu ostala samo kosa. Ahahaha
Nakon ovoga se valjda pentrao po drveću. Ili prije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 9:05 pm

A vidi mi ga. Bebek.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 9:08 pm

Oha. Počeli su komentari Engin out, Ilknur in. 
Engin who?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 9:13 pm

Ne znam što je s ovim Ilknur htjela reci, ali sve mi se čini kako je lajkala komentare koji se sprdaju s fanovima. Ne znam zašto mi se to čini. 
Ali briga je, može joj se kad objavljuje slike s Cagom. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 114_E5_C22-_EB53-4_B35-8_A49-91_E2_EBCAAA7_B
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 9:19 pm

Hahah meni su ovi fanovi hit s Ilknur i Enginom. Hahahah

Ako ti se da baci pogled na uhode i njihove komentare. Haha
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 9:26 pm

Što ovaj sad trkelja?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 F6_DE90_C2-219_D-4732-_AC70-3_AA4_C974317_B
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptySun Apr 08, 2018 9:26 pm

Ako se oni ovo sprdaju s Cagom, točno će mi prisjesti ova lijepa slika Cage.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 7:19 am

Da, ovde nema kapicu, ali na setu ima. To je malo problem, bolje da je obrnuto. Zapravo, da je kosa dole samo za par milimetra duza bilo bi odlicno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 7:22 am

Vala, nije mi jasno sta hoce da kazu. Ne sprdaju Cagu sigurno, ne bi to radili. Cela ta Ilknurina ekipa meni ne izgleda ni malo zanimljivo, imaju neki cudan smisao za humor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 8:35 am

Upravo to, da je kosa samo za par milimetara dulja sa strane, iza ušiju, bilo bi odlično. Znači na setu mu je bas feniraju dosta u zrak, a ovdje s Ilknur je skinuo kapu koja je vjerojatno prilijepila kosu uz glavu, ovu cupicu. 

Ma ne sprdaju se s Cagom, ali mi se čini da se sprdaju s komentarima fanova koji žele da okači Cagu. Mislim da nitko neće zamjeriti Ilknur jer fanovi ionako samo žele sliku, a Ilknur im ispunjava njihove želje. 
Ovima humor i je nešto čudan. Zapravo, nije čudan kad oni kuže te svoje unutarnje fore. Ali nama nisu interesantni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 8:40 am

Je li se ovo Aras ženi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 8:55 am

Bu arada, kad smo kod frizura, moguće je da je Caga prešao na šišanje (tj. možda prijeđe) kod prijašnjeg Sukruovog radnika koji ima novu radnju. Znam da se tamo Atalay šiša. 
A ima i ovaj video. https://instagram.com/p/BfvIDT9nZQL/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 8:56 am

Evet, na setu mu feniraju na gore i onda to sto je kratko dodje jos vise do izrazaja.

Koliko god mi nisu zanimljivi, drago mi je ako se sprdaju s fanovima, to su i zasluzili svojim insistiranjem.

Aras ce da se veri. Sta ce sad biti s Cukurom? Unistice uverljivost glavnog para, mozda i njima padne rejting na tri zbog toga. Bak, goruyor musun, niko ne misli na seriju, svi su neprofesionalni. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 8:59 am

Aha. Ali izgleda mlađahno s ovom frizurom. Možda im je to i cilj bio. 

Hahah aynen oyle. Samo ßto fanovi to ovog puta ne uzimaju za zlo jer bitno je da su okacili sliku. Meni ovo lici kao i onda kad su Ali i Semih se sprdali ha vrijeme Medcezira. 

Hahaha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 9:00 am

Ismail kaze da se tamo sisa od 2009. Znaci nije nista novo. Zar se on i Caga znaju jos od tada?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 9:06 am

Ne znam. Ali ovaj Mustafa nije tako davno prešao u novu radnju, prije je radio kod Sukrua, to znam. Možda do prije godinu dana, a onda prešao ovdje. Znam da kad je ono Atalay objavio na svom profilu da ga Caga šiša nešto bio komentirao. Caga ga je zamijenio, u tom smislu nešto. Tad je čini mi se već prešao u novu radnju. 

Nisam znala da se Ismail i Caga znaju od tada. Gdje li su se upoznali onda? Na modnim natjecanjima? Mislila sam da se od filma znaju. Novost i za mene je onda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 9:24 am

Onda ga je Mustafa sisao kod Sukrua. Ismail kaze od kada sam dosao u Istanbul 2009 dolazim kod tebe, poslao me je Cagatay.
I ja sam mislila da se znaju od filma, ali verovatno je Ismail prvo bio usao u manekenske vode i tamo su se upoznali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 9:33 am

Je. Sisao ga je Mustafa kod Sukrua. Ima Mustafa na svom profilu slika s Ismailom i Cagom i Atalayen. A onda je vjerojatno kad je prešao u novu radnju sa sobom poveo i neke svoje mušterije. 

A ne znam kako bi se drugo znali ako nisu u pitanju manekenske vode. Ionako mi je čak i to prerano za Cagu. Mislila sam da je on u modu ušao 2010. A izgleda da je i prije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 9:40 am

Da, ne poklapaju se godine, zato sto je Caga rekao da ga je drustvo prijavilo za takmicenje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 9:48 am

Dobro. Znala sam da je kao statist upao u one filmove RI. A imao je i one spotove neke za pjesme kad je imao još dužu kosu. Ali sam mislila da se baš u modu uključio 2010. Sad sam malo zbunjena zbog toga što mi se ne poklapaju godine. Aj nebitno. Čime se mi zamaramo od jutra.


Jesi li vidjela tko se od malih glumica uključio u BH? Ne znam je li joj duža uloga ili samo nakratko pojavljivanje, ali mala rastura.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 10:44 am

Da, statirao je i u Arka Sokaklar, ali ne znam kada je to bilo.
Hahaha, mi smo detaljne, dok ne prevrtimo sve moguce opcije, ne prestajemo sa teorijama. lol!

Ko se ukljucio u BH? Nisam videla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 EmptyMon Apr 09, 2018 10:46 am

Ya siz hayirdir ya? Niye bu kadar guzelsiniz?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Img_2033
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 28 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 28 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: