Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 12:09 pm

The Protector se snima vec dva dana u naselju gde je Hakanova kuca. Ali nema nikakvih slika. Tako kazu uhode.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 1:48 pm

https://twitter.com/birceibo/status/981495593251098624?s=19

Sta li ovde snimaju?I Birce je izgleda na ovom setu.
Rekla bih da AsFer opet idu u neku akciju, ali Ozgur?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 4:26 pm

Spominjale ste nešto dijete pred leto... Ja sam provalila da meni nijedna dijeta nije nikad dovoljno pomogla da smršam. Opet, za trčanje i silne vežbe mislim da je više dobro za održavanje i zatezanje, ali to tek kad se smrša.
Primetila sam da ja jedino smršam kad sam stalno u nekom pokretu, smanjim unos slatkog i ne nerviram se. Jedino ne znam šta sa rukama da radim, šira sam u ramenima i ne volim to, sklekovi nisu pomogli jer opet kažem, samo nabijem mišićnu masu, a salo ostaje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 8:01 pm

Hahahha Saro, vidim da ti je bilo kao i meni kad odgledam odmah epizodu. Rastanu me sasvim. 
Ibro na setu se nas zabavlja, i ovo je jedan od razloga zašto cijela tehnička ekipa kad se pozdravlja na odlasku pozdravlja se s njim. On je bas kralj i sigurna dam da je u njegovim društvu zanimljivo.

Kakvi ve party biti hic bilmiyorum. I hic mi ne stoji uz radnju i likove. Osim one blesave Julide koji ne možemo smisliti. 

Ne znam. I meni izgleda kao da je Ferhat u košulji.

Što se tiče epizode, ja sam pod dojmom. Hvala ti puno na ovim pojašnjenjima jer ne znam nad ću odgledati ponovno. 

Scena s pištoljima ne stvar o j odlično osmišljena j odlično odglumljeno. I to se tako dobro igrao glasom da sam ostala bas bez teksta. Ono njegovo kad je zadnji put izrekao yapma prije nego li je odmakao pištolj od sebe. Stvarbo vrh kamo je od vikanja dodao do toga tona. 
Birce isto, bas su se uživjeli da scena. Svuda dramatika i glupost nego da ispadne puna strasti i nemoći. 
Toliko da nam Dilsiz nije smetao, što vise reci. 

Ma nema se namjenu razvoditi Asli nego ga malo provocira. I treba kad je budala. Stvarno je zapeo s tim svoji mačizmom. Ali isto ja Mad njega vidim ranjivog ili izgubljenog znam koja je ura i da sam mu unaprijed sve oprostila. Ama, Ferhate, ne bi te ubio koji lijepa i kavalirska gesta. Mada smoći Asli i ja pale na sirovina izdanje. 

Meni su isto ono dvije sa cvrkutanje bili za ismijavanje. Kakve su ono gluposti. Meni ispadaju kao karikature. Ne volim te neke pretjerane navale emocija. 
Ali što si rekla, u toj sceni su Ferhat i Asli bili bas normalan par. 
Joj Ferhata u ordinaciji. Ja sam se cerkeala s njim kad je gledao u onaj monitor i ne zna ni što vidi ni što ne vidi. Asli ga zeza... Doktorica kaže koliko tjedana, a in Yani. Hahhahah pa kad pita žele li čuti srce, a on jadan sav se došlo čak i kaže da želi. Hahah a zbog toga je i došao. 
Toliko mi je sladak bio. Onaj macho je postao velika slatkica. Šećer. 

Pa on jadan nije znao da je folna kiselina važna. Kako li je samo odvede. Ali meni je to bilo romantično bez obzira što je nije pitao želi li ići. Hahah a ona je znala i čula što je Suna rekla.
Pusti ti Ferhata što je rekao. Da je grlio Asli samo zbog djeteta, onda bi on gladio njen stomak, a ne po ruci je milovao dok je spavala. I draži je u naručju. I on ga pretjera kad govori. 

Primijetila sam to da se Ibri u prisnim scenama uši crvene i ne znam zašto je to. Je li on na slikama s Mihre isto ima crvene uši? Je li tako bilo i u prethodnim ulogama? 
Nije valjda da je velikom zavodniku Ibri neugodno snimiti takve scene ili mu je neudobno jer se previše uživi? 

Za Yigita ne znam vise što bih mislila. 
Aha. Znaci Namik je usosio i Yigita k Ferhata. Apral je i on. 

I meni se čini da je Cuneyt sredio Azada. 

Ajme kako mi ove kokose idu na živce. Ali ne vjerujem da do toga dođe da bi Ferhat oduzeo dijete Asli. 
Osim ako strani ne bi bio ljut na nju. 
Ali onda bi ubio Asli time.

Ja kad gledam seriju vidim Ferhata, a ne Ibru. I o Ibri uopće ne mislim. Tako da ovi koji se nešto žale na Ibru neka samo nastave. Njegova izdanja Ferhata govore sami po sebi. Čovjek naprosto rastura, a što će raditi u slobodno vrijeme u kako će provoditi vrijeme sa svojom obitelji to je njegovo. 

Ovo za Birgorena si lijepo napisala, 

U vezi Potectora nema ništa pametno ni potrebno za znati. Da, uhode su u pravu. Otkako je krenulo s drugim dijelom snimanja, na Fatihu su i u tom Hakanovom naselju. Izađu slike radnika i Hazar i Ayce, ama Cage yok. Ali bas yok. Ni traga mu ni glasa kao da nije na setu. 
Aj dobro, ionako nisam puno njuškala nego pa nisam ništa propustila. 

A onako. I je i nije. Drži me neka viroza izgleda. Ova neka lagano povišena temperatura me čini još umornijom. 

Što je Ibro napravio sabah sabah? 

Hahhahahabab predsjednika Fenera. Hahahbabababab 

Ne znam što su ovo snimali S malim Ozgurom. Da nisu Suna i on negdje otišli. Kao na sigurno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 8:01 pm

Kakav je fragi? Ništa mi iz njega nije jasno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 8:10 pm

Bondarenkova, ja ne znam za razvikane dijete. Ja samo izbacim ovo što bas deblja. 
Za ruke ti također ne znam jer su meni ramena prorilicno krha i uska. Ali i ja bih htjela malo oblikovati ruke. 
Možda da probaš s pilatesom. Ne znam zašto, ali ostalo mi je da se Caga bavio njime da izduži misice za ulogu u Medceziru. Možda bi ti to dobro došlo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 8:16 pm

Kako me ovaj fragi zbunjuje. Yigit mrtav i zato Ferhat u košulji? Ferhat kaže da je Asli sad njegov prioritet ili tako nešto? I Ferhat puca na Cuneyta?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 8:19 pm

Evo ga. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 DZ9URq5W4AAupzB?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 9:33 pm

Kakav je ovo fragman? Cista depresija. Mtggg vrati se. On je pravio mnogo bolje pravio fragmane, ali du ga prebacili na Fatiha.

Ja bih rekla da Yigit nije mrtav. Suna je nekako previse hladna. Kaze od sada hocu da mislim samo na sebe.

Ferhatu su prioritet Asli i beba. Hajde najzad se opametio. Ali poteze pistolj na Cuneyta u sred dana pred punim kaficem. Mozda ce Vildan da ga spreci. Ovo je danas snimljeno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 9:42 pm

Ajde kad ni tebi ništa nije jasno. Nema mi logike Ferhatovo da će misliti na Asli i potezanje pištolja n Cuneyta usred dana na ulici. Kako onda to misli na Asli? Jedino ako je to prije? 
Zašto onda Ferhat ima košulju? 
Aha, zato onda scena Vildan i Ferhata. 

Moguće da je Yigit u komi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 9:56 pm

Ferhat verovatno ima kosulju zato sto je Juju u prosloj oblacila. Da bi to videla i snimala ga od gleve do pete onim divnim pogledom.
Fanovi su mesecima preklinjali da mu obuku kosulju i da mu skinu rolke, ali vazno je bilo sad zbog Juju. rolleyes

Ali nista mi vise nije jasno. I Ferhat ne izgleda kao da je Yigit umro. Ali Asli mi uopste ne izgleda dobro. Izgleda kao u onim epizodama posle Cemove smrti. Nadam se da ce drugi fragman biti pozitivniji, ovaj mi se ni malo ne svidja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyWed Apr 04, 2018 10:08 pm

Ponovo sam pogledala fragman. Suna kaze ja od sada zelim da mislim samo na svoju porodicu. Onda Yigit nije umro.
A Ferhat ako stvarno bude pucao na Cuneyta, hapishane yollari. Nema teorije da se izvuce odande.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 12:11 am

Ponchita, to ti je izgleda i najpametnije. Jer svaki organizam različito reaguje na te dijete, nekom legnu, nekom samo pogoršaju. Plus što dijete nisu dobre u psihološkom smislu, ja kad sam na dijeti, ionako podložna stresu, kao da se još više ugojim. smeh
Sa rukama stvarno muku mučim, mislim smeta mi i stomak, ali on nekako bar ume da se pokrije uz steznike i one haljine sa strukom, a čime ramena da krijem sad kad krene toplo vreme. Kad sam tako bezveze građena, normalne žene se žale na butine i kukove. :P
Dobro da si me podsetila, skroz sam zaboravila na pilates. Ionako mi je samo još to ostalo da probam. smeh Eto, ništa bez Cage. :cereeeeek:  smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 12:18 am

:cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 8:21 am

Poncha ::
Da. Bas me zanima što to Namik ima na tom laptopu i jesu li to samo dolazi o Ferhatu ili nešto vezano za poslove.

Koliko smo videli u prošloj, Azad se pravio kao da se nije ni došao u posed tih informacija. Bukvalno napisana scena da bi Cuneyt ušao u kući i sklopio pakt sa Idil.
Šta mi gledamo, jebote. Za šta god da se uhvatimo, ostane nam u rukama. Raspad sistema.

Ibro molim te za sledeći projekat dobro izaberi scenaristu, ja kroz ovo ne mogu ponovo da prolazim. Doduše, Birgoren je upao naknadno.

Poncha ::
Ovo za Ibru mi je užasno. A sve slike koje je jučer postavio su mi odlične i drago mi je da ih je okačio. Kome drago kome krivo.

Meni je poslednja slika sa Mihre baš dobra. Toliko su dobro ispali da Ibro valjda nije odoleo, morao je da postavi.

Poncha ::
Za Cagu stvarno ne znam zašto bi morao objaviti nešto ako i svi drugi objavljuju. Ali od njega stalno imaju neka očekivanja. Izluđuje ih što se ne javlja.

Kad kad vidim da fanovi tako navale, hoću za inat da ne postavi ništa. Yeter artik. Oni su isto prešli sve granice.

Poncha ::
Je, stvarbo su brzi za snimanje jednog nastavka. Ide im brzo i lagano. Čak nije tempo toliko ubitačan.

Ne prave ni duže pauze, izgleda da hoće što pre da završe i da posle toga odmaraju.

Poncha ::
Jedu li Fatih i Ece zajedno?

Nemam pojma, videla sam samo te slike što sam ovde stavila.

Poncha ::
Dobro si ti razradila Birgorenove planove. Točno je tako kod njega izgledalo.

Sada stvarno kažem, taman da ovaj čovek bude pisao Caginu seriju, ja neću gledati. Ja ovu jeftinoću ponovo ne bih mogla da podnesem. Samo za jednu stvar mogu Birgorenu da zahvalim. Ja obično kada odlučim da gledam neku seriju idem za glumcima koje volim. Od sada će se to promeniti. Od sada kada čujem da neki glumac ili glumica koje volim snimaju seriju, prvo ću da pogledam scenaristu i scenaristin CV. Tek posle toga mogu da odlućim. Ah, Ferhate, šta sve trpim zbog tebe.

Poncha ::
Ja sam definitivno za Ibru u ovoj ulozi i sad mi je već u drago da ga ne igra Kivo ni itko drugi. Čak mislim da je Ibro puno diprinio liku Ferhata.

Trenutno ni ja ne bih mogla da zamislim nekoga drugog u toj ulozi. Ta uloga kao da je čekala njega i on nju.

I Birce je svakako bolja od Tube i bolje je iznela ulogu nego što bi Tuba.

Poncha ::
Vjerojatno su njih dvojica brzo sredili računa. To si dobro rekla. Čim njemu Yigit davjetuje o očinstvo u valjda je s njima dvojicom sve u redu.

Ne da su sredili račune, nego se Yigit od prvog trenutka zajebavao na taj račun. To mi je isto bilo dobro u epizodi.

Poncha ::
Bu arada, jesi li vidjela poruku?
https://instagram.com/p/Bg-2G6Pg6jf/

Videla sam. Tamam, tamam, shvatila sam poruku.

Poncha ::
Ibro na setu se nas zabavlja, i ovo je jedan od razloga zašto cijela tehnička ekipa kad se pozdravlja na odlasku pozdravlja se s njim. On je bas kralj i sigurna dam da je u njegovim društvu zanimljivo.

Hahahaha, zabavlja set ekipu u pauzama između snimanja.
Šta će, mora nekako da se dopuni pozitivnom energijom, Ferhat sve isisa iz čoveka.
Naravno da je zabavno u njegovom društvu kad vidiš nije normalan. lol!
U prepodnevnim satima udario po teškim narodnjacima, yikilmadiiim. A pre nedelju dana je bio na Oscar and the Wolf koncertu. smeh

Poncha ::
Kakvi ve party biti hic bilmiyorum. I hic mi ne stoji uz radnju i likove. Osim one blesave Julide koji ne možemo smisliti.

Neka radi šta hoće, samo neka ne meša Ferhata u to. Od čekanja da nešto uradi Asli i Ferhatu ne mogu da se opustim i da se fokusiram na radnju.

Poncha ::
Scena s pištoljima ne stvar o j odlično osmišljena j odlično odglumljeno. I to se tako dobro igrao glasom da sam ostala bas bez teksta. Ono njegovo kad je zadnji put izrekao yapma prije nego li je odmakao pištolj od sebe. Stvarbo vrh kamo je od vikanja dodao do toga tona.
Birce isto, bas su se uživjeli da scena. Svuda dramatika i glupost nego da ispadne puna strasti i nemoći.

Evet, bez greške zna da podesi tonalitet, uvek je znao. Ali nisam primetila da se pre tako igrao glasom kao u ovoj seriji. To mu je valjda bio novi izazov specijalno za ovu ulogu.
To poslednje yapma je bilo opasno dobro.

Tonalitet je jako važan, recimo Caga čak i kad nije imao veze sa glumom, uvek je znao odlično da koristi glas i da podesi ton baš onako kako treba. Pretpostavljam da su mu zato u AFK već u 13 dozvoljeno da koristi svoj glas.Ona sinhronizacija je ionako bila očajna i bilo bi nepodnošljivo da je ostala do kraja serije.
Nekada ti što pozajmnjuju glas su gori nego glumci kojima pozajmljuju. Tip koji je sinhornizovao Kivu u Gumus je bio toliko očajan da sam sigurna da bi Kivo od prve epizode to bolje odradio. I što je najgore svih sto epizoda je ostao taj glas.
Jedina dobro odrađena sinhronizacija za koju znam je glumica koja pozajmnljije glas Nebahat Cehre u svakoj seriji.

Poncha ::
Ma nema se namjenu razvoditi Asli nego ga malo provocira. I treba kad je budala. Stvarno je zapeo s tim svoji mačizmom. Ali isto ja Mad njega vidim ranjivog ili izgubljenog znam koja je ura i da sam mu unaprijed sve oprostila. Ama, Ferhate, ne bi te ubio koji lijepa i kavalirska gesta. Mada smoći Asli i ja pale na sirovina izdanje.

Ja apsolutno razumem šta scenarista hoće da kaže. Hoće da kaže Ferhat ne zna drugačije. Niko se nikada nije bavio njime, navikao je da bude sam, da sam hoda, nikoga nikada nije interesovalo kako se on oseća i navikao je da živi bez da pokazuje osećanja i slabosti, jer u tom svetu to tako mora. Ni oko žena nikada nije morao posebno da se trudi, dolazile su bez da je morao da im kaže dođi, većini verovatno ne zna ni ime. Tu je sve ok i dotle priča ide logično. Međutim, Asli ne sme da bude žena koja dolazi bez da joj Ferhat kaže dođi. Cilj je da se pojavi žena koja će da ga impresionira, da ga natera da nauči sve što ne zna i da se potrudi oko nje. Ali mi to ne vidimo, mi vidimo par koji se zaljubio a ne znamo zašto se zaljubio. Recimo, šta je Ferhata toliko privuklo kod Asli i šta je nju privuklo kod njega. Ferhat u sceni u kolima kada je Asli spavala kaže ti se se zaljubila u moje slabosti u moje mane, ali mi to ne vidimo. Zato što u ljubavnu temu nije zađeno dovoljno duboko.

Niko ne očekuje od Ferhata tadi ne znam šta, seni seviyorum, gitme, yanimda kal bi bilo sasvim dovoljno i Asli i nama.

Ferhat je u ovoj epizodi pokazao napredak, doduše mali, ali je pokazao. Priznao je Asli da ga je povredila. To se prvi put dešava. Uvek je do sada govorio sikinti yok, ali sada je rekao boli me.

Yani, došla sam u situaciju da ovo kažem, ben sana ne diyim Ferhate. Dozvolio joj je da viče na njega. Uvek je do sada govorio bana sakin bagirma. Sada je vikala i on je to dozvolio. Ko može da viče tako na Ferhata? Samo Asli, svakog drugog bi patosirao. Dozvoljava joj da mu se približi makar i vikajući i povređivajući ga. Ali te promene se dešavaju tako sporo i to su tako sitni detalji da moramo da ih hvatamo u letu. Dilsiz koliko se uplašio toliko se i šokirao da neko može tako da viče na Ferhata, a da Ferhat ne reaguje. To je prvi put video.

Ja Ferhata razumem. Rekao je bio sam tu, Asli kaže gde si kad si bio tu, on kaže izgubio sam se. Nema poverenja u sebe, u svoj život, ne vidi budućnost, ne želi da ubaci Asli u život u koji nema poverenja, ali kod jedne stvari me izbacuje iz takta, to što povređuje Asli dok pokušava da je izbaci iz svog života. Jer, on pokušava, ali ne može. Mozak hoće da je pusti, ali srce ne može. I on sa tim ne može nikako da se pomiri. I tu pravi najveću grešku. Asli se pomirila sa svim što njegov život donosi i hoće da bude sa njim, ali on nikako da se pomiri i da shvati da ili će zajedno da propadnu ili će zajedno nešto da promene.
U toj svađi su oboje bili u pravu. Ferhat je bio u pravu, ali on je opet pobegao. Što odbija da se bori. Žena kao što je Asli je od jednog ubice odlučila da napravi oca svog deteta, uzimajući u obzir da se taj čovek možda jednog dana neće vratiti kući živ i pored toga na pitanje šta hoćeš od mene, odgovara samo tebe. Ako to nije dovoljno da se bori, onda stvarno ne znam šta da kažem.

Poncha ::
Meni su isto ono dvije sa cvrkutanje bili za ismijavanje. Kakve su ono gluposti. Meni ispadaju kao karikature. Ne volim te neke pretjerane navale emocija.

Meni je to katastrofa. Em svaka druga reč askim, em ono kreveljenje, užas.
Ali Ferhatova faca kada je rekao bu nasil baba lan. Biz delikanliyiz oglum en nihayetinde. lol!
U takvim scenama se vidi Ibrin potencijal za komediju. Šteta što ga bar na trenutak ne koriste da malo razbiju težinu lika.

Poncha ::
Pa on jadan nije znao da je folna kiselina važna. Kako li je samo odvede. Ali meni je to bilo romantično bez obzira što je nije pitao želi li ići. Hahah a ona je znala i čula što je Suna rekla.

Ta scena je bila baš AsFer romatika. I ta romantika im najbolje stoji.

Poncha ::
Pusti ti Ferhata što je rekao. Da je grlio Asli samo zbog djeteta, onda bi on gladio njen stomak, a ne po ruci je milovao dok je spavala. I draži je u naručju. I on ga pretjera kad govori.

Znam šta je on hteo, znaju svi, zna i Asli. I nemam problem sa tim. Ja imam problem direktno sa scenaristom koji mora da napiše takvu repliku kao da tera inat. Čemu toliko insistiranje celu epizodu i stavljanje akcenta na to da Ferhat hoće Asli samo zbog deteta. Naravno da nije tako, znamo, ali je bespotrebno.

Poncha ::
Primijetila sam to da se Ibri u prisnim scenama uši crvene i ne znam zašto je to. Je li on na slikama s Mihre isto ima crvene uši? Je li tako bilo i u prethodnim ulogama?
Nije valjda da je velikom zavodniku Ibri neugodno snimiti takve scene ili mu je neudobno jer se previše uživi?

Da su mu neprijatne scene to nema šanse posle toliko iskustva. Nisam ni u fazonu Bibo Bircehim ili kako ih već zovu, ali mora da postoji neki razlog.

Poncha ::
I meni se čini da je Cuneyt sredio Azada.

Očigledno da jeste čim se slobodno šeta.

Poncha ::
Ajme kako mi ove kokose idu na živce. Ali ne vjerujem da do toga dođe da bi Ferhat oduzeo dijete Asli.

Nema šanse da bi Ferhat uzeo Asli dete, niti bi mu Asli ostavila dete. Čisto sumnjam da će tako nešto uopšte da se dovede u pitanje, nego Handan kao i uvek priča u prazno.


Poncha ::
Ja kad gledam seriju vidim Ferhata, a ne Ibru. I o Ibri uopće ne mislim. Tako da ovi koji se nešto žale na Ibru neka samo nastave. Njegova izdanja Ferhata govore sami po sebi. Čovjek naprosto rastura, a što će raditi u slobodno vrijeme u kako će provoditi vrijeme sa svojom obitelji to je njegovo.

U toku je glasanje za nagradu istanbulskog univerziteta i SBA fanovi se takmuče sa SAK fanovima ko će da da više glasova za glavnu mušku ulogu, pošto u kategorji za žensku nema SAKa. Uglavnom, ne znam kako ko glumi u toj seriji ni o čemu se tačno radi, osim što stalno biju žene, ali naletela sam na neke slike. Stvarno postoji gluma i gluma.

https://twitter.com/RazanTurki86/status/981655990763372546

https://twitter.com/anoirsou2016/status/981660274381000704

Poncha ::
U vezi Potectora nema ništa pametno ni potrebno za znati. Da, uhode su u pravu. Otkako je krenulo s drugim dijelom snimanja, na Fatihu su i u tom Hakanovom naselju. Izađu slike radnika i Hazar i Ayce, ama Cage yok. Ali bas yok. Ni traga mu ni glasa kao da nije na setu.
Aj dobro, ionako nisam puno njuškala nego pa nisam ništa propustila.

Ne znam da li se sa Canom promenila i set ekipa ili su oni ostali isti. Ako su se promenili, onda su ovi prethdni bili opupteniji pa se po nešto i pojavljivalo. Ili je došla zabrana od produkcije.
Izašla je ova slika, ali se na slici maltene ništa ne vidi, toliko je mutna.

Poncha ::
Što je Ibro napravio sabah sabah?

Nije ništa uradio, postavio je preksinoć u pričama pesmu od Candan Ercetin i ima reči koža mi je hladna, meni je to kad je on u pitanju dovoljno za grešne misli. smeh

Poncha ::
Ne znam što su ovo snimali S malim Ozgurom. Da nisu Suna i on negdje otišli. Kao na sigurno.

Ima nekih teorija kao da je Yigit imao pancir i da će da ga zaštite da ga prikažu kao mrtvog, a da će se kriti u toj kući. Bilemdim. Zašto onda Ferhat udara glavom u vrata? Jesu li Ferhat i Asli toliko glupi da nisu videli da čovek ima pancir i da nema krvi? Ako je ranjen zašto je Suna tako hladna?

I ova Suna je u prošloj govorila Ferhat abi, Ferhat abi, sad moja porodica, tvoja poridica. Još garant truje Asli protiv Ferhata. Šta je Ferhat kriv što je Yigit upucan? Ferhat nema apsolutno nikakve veze sa tim. Niko Yigita nije upucao zbog Ferhata, nego zato što je tužilac. Yigit je te ljude jurio i pre nego što je saznao da je Ferhat umešan. Suna volela sam te do 25. epizode, uopšte nema nameru da trpim tvoje glupe i neosnovane optužbe sada.

Ferhat prvi put izgovara velike reči, prvi put će da misli na Asli i dete, ali kasno. Bataklik i karanlik ga zovu kao nikada pre, baš u tom trenutku. Ovi ljudi sigurno neće ostaviti Ferhata, on je sledeći na listi za odstrel.

Zapravo je ovako trebalo da bude sve vreme. Ferhat je trebalo da pokušava da izađe, a bataklik da ga vuče na dno, ali šta smo mi gledali.

Ako je urađena revizija scenarija za 25. a izgleda da jeste, jer Birgoren u životu ne bi ovo napisao Ferhatu, onda bi po toj logici Ferhat trebao da pusti Cuneyta. Da to budu prvi znaci promene. Ali je greška što su u fragman posle onih reči stavili tu scenu, jer ostavlja utisak da se ništa neće promeniti.

I dokle misle da čuvaju Namikovu tajnu? Serija svakako neće trajati duže od još 7, 8 epizoda, vreme je da se uradi nešto po tom pitanju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 8:22 am

Mrs Bondarenko ::
E, pa neću onda, dosta mi je trauma od Bensu.

Možda je bolja od Bensu, ali taj fazon.
Svakako tema nije ljubav, tema je akcija, mafija...

Mrs Bondarenko ::
Mogu ja naravno da razvlačim jednu epizodu, tako sam razvlačila i SBA, ali onda mi se gubi svaka draž, plus dok popamtim likove i dešavanja, zaboravim sve. Plus, ako je takva serija, to nema smisla da se gleda drugačije, nego u cugu.

Dobro, to je tačno, jer su epizode pisane kao celina i trebalo bi da se gleda odjednom.
Ti se najbolje baci na internet serije kad su Turci u pitanju.

Mrs Bondarenko ::
Ja ga nisam gledala u Asi, ali je Slavica gledala onu njegovu seriju Hatirla Gonul valjda, tu je igrao nekog psiha i ja sam povremeno bacala pogled, bio je poprilično dobar.
Ali, definitivno je i mene oduševio kao reditelj, baš sam to htela da napišem i zaboravila, koliko je režija genijalna.

U Asi nije imao neku važnu ulogu i nije bio ništa posebno, ali to je stvarno bilo odavno. Za performans u Hatirla Gonul i u Vatanim Sensin sam pročitala dosta pohvala. Asli kao reditelj je perfektan.

Mrs Bondarenko ::
Da, već se u tizeru moglo videti koliko je dobar, ali u seriji me je posebno na tim nekim mikro momentima osvojio. Dovoljno da ga gledaš kako razmišlja bez da išta kaže i u fazonu si...

Zato što čovek kida kako glumi. I uloga mu je legla ko budali šamar. Cast je odlično odrađen, Ay yapim inače kad hoće super ga odradi.

Mrs Bondarenko ::
Lik je super napisan. Ja sam opet odgledala prvu epizodu i nikako ne mogu da se odlučim - da li je njemu Alchajmer udario u glavu (ne sporim da je to u njemu oduvek postojalo, zato su i sve one godine prikazali), ili ga ni nema? I primetila sam još jedan bitan detalj - svaki put se budi u 5:33. To mora da nešto znači. Čak sam i sabirala te cifre, na koji god način dobije se broj 11. Dokle seže moja opsednutost serijom.

Vidiš, to mi nije palo na pamet, a može da bude da stvarno uopšte nema Alchajmer. Čak je možda mačku podsvesno namerno mučio, odnosno ubio.

Hm, pre 11 godina, buđenje u 5.33, zbir 11. Onda bi taj broj 11 mogao nešto da znači.

Mrs Bondarenko ::
Jesam, još prvog dana. Kažem ti da sam opsednuta serijom, i kad će više 4. epizoda?
Joj, to je i meni palo u jednom trenutku na pamet, ali toliko mi se svidela ideja da ću se razočarati ako nije istina. Mada, moj turski je dosta zarđao i možda mi se učinilo, ali jel' ona rekla dok je razmišljala koju poruku da mu ostavi nešto u fazonu - on to piše nekoj drugoj Nevri, koja nema veze sa mnom?

Kažu az kaldi. I izgleda da će opet tri epizode izaći.

Da, rekla je tako nešto kao to je možda druga Nevra, to je jedan od razloga što sam pomislila za dvostruku ličnost. Ili je dvostruka ličnost ili je toliki pishopata da izgleda kao da je normalna, a ustvari ko zna kakve mračne tajne krije. Jedno od ta dva jeste sigurno.

Mrs Bondarenko ::
Spominjale ste nešto dijete pred leto... Ja sam provalila da meni nijedna dijeta nije nikad dovoljno pomogla da smršam. Opet, za trčanje i silne vežbe mislim da je više dobro za održavanje i zatezanje, ali to tek kad se smrša.
Primetila sam da ja jedino smršam kad sam stalno u nekom pokretu, smanjim unos slatkog i ne nerviram se. Jedino ne znam šta sa rukama da radim, šira sam u ramenima i ne volim to, sklekovi nisu pomogli jer opet kažem, samo nabijem mišićnu masu, a salo ostaje.

Prvo bi trebala da izbaciš sve što goji iz ishrane, da se prebaciš na voće povrće i bela mesa. Iz to da se baviš nekim lakšim sportom dok ne skineš salo, a tek posle da se zatežeš i da stvaraš mišićnu masu. Inače ako ti se salo pretvori u mišiće neće izgledati lepo.
Ja nikada ne držim nikakvu posebnu dijetu, jer ne mogu da se pridržavam toga u osam jedi ovo, u dva jedi ono.
Što se fizičkih aktivnosti tiče, samo šetam, vozim kućni bicikl i radim trbušnjake i čučnjeve. Možeš i da preskačeš vijaču, to je isto dobro.

Ako su ti prirodno šira ramena, to ne možeš da promeniš, ali ako se tu gojiš, kad smršaš spašće.

Ja se svugde gojim, ali u ramenima i rukama skoro uopšte.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 10:37 am

https://twitter.com/yokhayirdiryani/status/981804213280956417?s=19

Na ovakvom nekom mestu je snimanje. Ali garant nije za AsFer. AsFer mogu da budu samo u onoj sobi, islpred Yigitove kuce, po sumama, putevima i bolnicama. Zasto bi Ferhat odveo Asli na ovakvo mesto, ne gerek var yani. Ili je Namik odveo Idil ili je Abus odveo Gulsum.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 12:17 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Img_2032
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 2:42 pm

Bondarenkova, ti poslušaj onda Saru. I ako tu se da možeš i Caginim stopama. 
A Sara sluša Ibru. 



Počela se gubiti logika u ovoj seriji. Ali Birgoren nikad nije ni pratio kako one dvije pišu i što je bitno. U strrtu je imao propusta pa ih naknadno krpao. 

Meni su Ibrine slike s Mihre zbilja odlične. I neka ih postavlja slobodno. 

Pa vidiš da ja ni ne želim da Caga postavi sliku. Ja tjeram svoje bas kao i Caga. Hahah

Meni je drago da ne prave duže pauze od dana odmora kroz tjedan. Ti mi je sasvim u redu jer će kasnije imati vremana i za odmor i za možda neki drugi projekt. Sviđa mi se. A j da prije ljeta završe sa snimanjem jer dok ti sve slože i montiraju i namjeste za prikazivanje... da nam se ne oduži vrijeme prikazivanja. 

Uf. Onda se zbilja nadam da Birgoren neće pisati Caginu seriju. 

Da. Ferhat je čekao Ibru i Ibro je čekao Ferhat i našli su se za deset. 
A bome i Birce je sjela uloga. U ovome Rubu ne vidim nimalo, a i Birce bolje glumi. 

I meni se sviđa što se Yigit sprdao s ranjavanjem. Toliko mi je moćan bio u svim scenama gdje knAko ponosan stoji. Vala, Yigit, bas zrači. Šteta ako odr. 

Ma Ibro je kralj. S njim nije dosadno. Pozitivan, veseo i vedar čovjek. Zato ga vole ovi na setu. S narodnjacima i bez njih. Hahah

Slažem se za to tonalitet i Ibrin i Cagin i za Ive sinkronizacije koje si spomenula. 

Dobro su napisala što scenarista hoće od Ferhata, a što bi trebao napraviti s njim. Stvarno ne Asli trebala biti lik koji Ferhat ući nečemu.
A ovo što si napisala za pomakne u ovoj epizodu. Da, mi koje pratimo Ferhata neke sitne pomake vidimo. 

Ja se nadam da će do kraja serije dati Ibri koju komičnu scenu jer mi Ibri bas stoji kad je komičan. Sve mu stoji. 
Bila ni je odlična ova scena ispred ordinacije kao i kad razgovara s Yigitom i nakon sto ozbiljno sluša Yigita uz sve neke face kao da ne zna što će, odjednom mu nakon svega kaže - batali se ti te svije karijere i budi ginekolog. Hahahah koja faca na to. Hahah 
Imao je Ferhat od početka serije potencijala, ali neka mi sad barem daju koju takvu scenu gdje će barem unijeti neku pozitivu. 

Asfer romantika je meni odlična.

Bas sam e zato i pitala je li tako Ibri bilo i prije s usima? U ovoj seriji nu se bas crvene. Sad što je u pitanju, ne znam. Nervozna, trzanje, neugodnost, ili naprosto Ferhat mora biti takvi.

Ibrin izraz lica je meni trenutno nenadmašan u usporedbi s ovim likom kojeg si postavila. Tako Ca što se ovog tiče mislim da bi Ibro trebao odnijeti pobjedu. 

Ekipa Potectora je ista, izi ljudi i dalje rade, uz ponekog novog. Postavljaju oni i dalje svaki dan slike, ali teško da mogu naići na Cagu, tj. njega ne postavljaju, ali slika sa seta ima dosta. I uglavnom su na Fatihu.
Ali eto danas je i Ilknur postavila iz priča i označila Cagu. Naravno da se ne vidi. I Binnur na nagovaranje fanova postavila ovaj put Cagu.
https://instagram.com/p/BhLrz7uhFMY/
Bu arada, izgleda odlično! Slatko moje. 
Danas je na setu i neko moćno auto. To su iskoristili i slikavali se s njim. Ne znam čije je. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 DaA8_WUX4AA08VD?format=jpg&name=900x900


Nije mi jasno Ferhatova reakcija ako je Yigit umro zato bih i rekla da je možda još živ. 
Suna će mi ići na živce vise nego bilo koji lik ako se okrene poziv Ferhat i ako bude nagovarala Asli na isti stvar. 
Ne znam što je Asli, ali mi se čini da će joj pozliti. Možda nakon toga Ferhat izgovori rijeci o Asli kao prioritetu. 

Odlcana je Ibrina slika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 2:48 pm

Ah i zaboravila sam ovo staviti.

https://gq.com.tr/dergi-konulari/oyunbozanlar-can-evrenol

Ovdje su uz Cana spomenuli i Potectora. Možeš pročitati ako već nisi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 2:53 pm

Aha evo i Cage. Danas je raspoložen,

Vidimo i cijelu frizuru. 

A lijepo moje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 2:54 pm

Sad fanovi mogu odahnuti. Postavio je sliku nakon skoro puna četiri mjeseca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 2:55 pm

I vidi ove Ilknur kako mu i što komentira.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 3:53 pm

Aj ok Ilknurin komentar s vatrom i srcima, ali što je ovo? Haha Zašto se Umut i Ilknur dopisuju na Caginom slici? Hahah

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 052_AB596-6_EA6-4_E15-_A7_F1-379_B95_ED6_F1_C

Što pametno kažu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 EmptyThu Apr 05, 2018 10:34 pm

Ooo pa dobro Caga izgleda na ovoj slici. Mislim, Caga uvek dobro izgleda, nego hocu da kazem da frizura nije tako losa kao sto smo mislile.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 24 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: