Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyWed Apr 11, 2018 5:12 pm

Znaci snimanje u Faysalovoj kuci. Ako snimaju kako pretpostavljamo, na jednoj lokaciji odjednom za sve tri epizode, onda bi Caga trebao da bude tamo. Ili mozda ima malo scena u toj kuci pa ce snimati jedan dan. Ili mozda uopste nema scene tu.

I Ibro je juce bio na takvoj nekoj lokaciji. Bila je i neka torba puna dolara. Ako je Gulsum otisla sa Cuneytom, onda stvarno nemam reci. Ali kad se setim da je Ferhat spavao sa Vildan, sve je moguce. Mozda su i Gulsum vratili na fabricke mere. Gulsum s pocetka je bila u stanju da pusti Cucua da posalje Ferhata u zatvor da bi pobegla sa njim.

Ova Asli valjda nije cula sta je Juju rekla, inace ne mogu da zamislim da ovako prica sa Ferhatom, a saznala je za Ozge. Ako nije saznala, Ferhat joj nece reci zbog opasnosti od pobacaja.
Tako je bilo u Istanbullu Gelin.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyWed Apr 11, 2018 5:49 pm

Asli i dalje u Namik&Fethat haremu. Ovo je sledeci dan, drugacija je odeca. Peki...

https://twitter.com/lilyum_ay/status/984095142024970240?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyWed Apr 11, 2018 7:34 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyWed Apr 11, 2018 7:35 pm

Ne znam čija je kuća jer izgleda sa je i ovaj mali na setu. A sad tko je mali i koga glumi nemam pojma. Ja sam mislila malog Hajana. 
Vise ništa ne znam. 
https://www.instagram.com/adal.ince
Cagu danas nisam vidjela, poslije nisam ni gledala ima li ga kojim slučajem gdje. Ali kako sve ne prsti njegovom slikom, pretpostavljam da ako je i bio da ga nisu slikali. 

Ne znam. Mislim da Gulsum i dalje nisi prsten. Ne mogu vjerovati da je otišla s njim. 
Ajme da. Glupača. 

Ne znam je li Asli čula što je rekla. Po faci bih rekla da je. Ali me onda čudi njena reakcija. 
Da. U IG je tako bilo, ali je svejedno izgubila bebu. Sve mi se čini da će i Asli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyWed Apr 11, 2018 7:36 pm

Nisam ja vidjela još.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyWed Apr 11, 2018 7:40 pm

Aha, ali meni ništa nije jasno. Da nije Vildan rekla da je napravljen test i da je Cuneyt otac. Da ovo nije Ferhat ponovio test kasnije? Sam saznao? Krio od Asli?

A Cuneyta je pustio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyWed Apr 11, 2018 10:07 pm

Ako je to mali Hakan, onda su snimali prošlost. A možda i nije, možda je Faysalov sin. Ne znamo da li je Faysal oženjen i da li ima decu.

Nemam pojma šta je sa Gulsum, ni šta će Cucu, Gulsum i Ferhat u istom hotelu.

Ja ne mogu da verujem da je Ferhat Aslan stavljen u ovu situaciju ali stvarno. Ponovo doživljavamo Emir Sarrafoglu katastrofu.Koliko je tad bilo nenormalno da Emir ne kaže ništa Ferihi, da pred njom padne u situaciju da je laže i da bude kriv, toliko je ovo nenormalno. Ferhatu je olakšavajuća okolnost što je Asli trudna, pa krije zato, ali sve drugo mu je otežavajuča okolnost. Oni i dalje žive u toj kući, ja to ne mogu da svarim. Jasno je da je budžet smanjen i da odatle ne mogu, ali onda ne pišete scenario koji njihov ostanak u kući čini neprihvatljivim.
A naročito ne pišu da je Ferhat kupio kuću, ali oni i dalje žive tamo, a ne u novoj kući.
Da, Sureyya je izgubila dete, napustila Faruka i otišla u Prag i čim ga je videla bacila mu se u naručje. Isto kao i naša salak Asli. Ali pošto mi nemamo para za Prag, Asli može najdalje do Besiktasa da ode.

Cuneyt mi se posebno smučio u fragmanu. Napravili su neptijatelja od čoveka koji kleči pred Ferhatom. Jer mi od početka gledamo Cuneyta kao neprijatelja broj jedan.

Nisam stigla da pratim ništa kod fanova, tako da ne znam kakve su tamo pretpostavke. Prema Ferhatovoj reakciji drži test koji je pozitivan, e sad da li je to onaj Handanin test ili je ponovio ne znam. Ali da krije od Asli, to je sigurno. Osim ako Asli nije stvarno izvadila mozak iz glave i tako mirno pihvatila celu situaciju.
Videla sam jedino danas da jadni fanovi pišu sve moguće i nemoguće scenarije da ispadne da Ferhat nije otac. Ali u fragmanu nema ni najmanjeg nagoveštaja da nije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 1:27 am

O ovome vam pričam... placljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Th56x4NAmSg
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 7:04 am

Stvarno ne znam koga mali glumi.
A da, jesi li vidjela na onoj slici koju san stavila s Okanom što pišu? Prva sezona?!

Ne mogu ni ja vjerovati što napraviše s Ferhatom. Da ju je bar pokupio iz kuće. 

Da. Po fragiju izgleda kao da je Ferhat otac. 


Bondarenkova, ne znam što da ti kažem za sliku. Lijepa je, ali znam tebe. A i on, kakve ovo privatne slike postavlja. Mislim da je dobro što Caga ovakve pothvate nije imao. Fanovi bi crkli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 11:37 am

Nemam pojma o cemu se radi, ali evo. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 55_DB48_C2-_E32_A-46_DF-818_C-_AAC912_FA5997
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 11:56 am

Znam da danas putuješ, ali da ja stavim ovo. 
Meni se čini da Hakanova frizura uzima maha. Bak kardesima. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 CD678_C6_F-_A854-4392-8526-_AFC3_AA4_D4417


A Cagini danas snimaju u Suleymaniye.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 2:24 pm

Ovo nije on postavio, nego Aurika.
Ma, slika je prelepa, baš zato i boli. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 2:25 pm

Šta kažete za ove događaje u svetu?
Izgleda će jedino rat spojiti mene i Stanislava. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 2:28 pm

Onda Auruka izaziva. Ovakvu sliku staviti. 


Vidi nje s ratom sad.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 2:30 pm

Pa o čemu ja pričam već godinu dana. A, ovakva slika je samo jedna u nizu. rolleyes

Dobro, ajde, neću da mračim. Ionako je dovoljno mračno. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 4:06 pm

Žena se uživjela. Vjerojatno bi i ti. Ali za moj ukus je ovo previše. A ni inače nisam pobornik kačenja  slika djece toliko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 4:08 pm

Saro, neću ti stavljati sliku, ali počeli su fanovi za Duygine kape na glavi pisati da su Cagine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 4:45 pm

Nemoj da je braniš, ona nije žena nego čudovište i nije se uživela, nego uživa da celom svetu pokazuje da je ovaj čovek nažalost njen. ljutko ljutko ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 4:58 pm

Ako ni kažeš da ti ti ne bi radila neću je braniti. Mada ovo mi nimalo nije bilo branjenje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 5:16 pm

Ja bih napravila milion ovakvih sličica, ali samo za moj album, tj. naš. :cereeeeek: Ovako javno mi je krajnje degutantno, ali šta očekivati od osobe koja je rođenom detetu od 5 meseci napravila instagram profil. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 5:19 pm

A da. To je druga stvar ako ne bi objavljivala. Nisam to ni rekla.

Mala ima svoj profil?!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 5:21 pm

Ja sam isto ostala u šoku kad mi je Sparks rekla, a posle sam i sama videla. Zamisli!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 5:22 pm

I kako može takvu da je voli, kako??? suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 5:25 pm

Evo ne znam što bih rekla. Mislim znam da je na roditeljima da odlučuju, ali ja mislim i na djecu. Nisam sigurna hoće li i malenoj jednog dana biti drago što joj se toliko slika postavlja. 

E a to ti ne znam. Ne mogu ti odgovoriti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 EmptyThu Apr 12, 2018 10:07 pm

Aurika? Duygu?
Bez mene samo neke crne teme ovde. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: