Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyWed Mar 28, 2018 6:21 pm

Nadam se da nista iz ovog fragmana nije zamisljanje, inace mu nece biti tesko da odem u Istanbul i da zadavim Kendala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyWed Mar 28, 2018 9:00 pm

Dogru, ali mislila sam na putove instagrama kojim se kreće. 

Krasno ako im je to bova taktika. Ajde da su s Yigitom još mi je i jasno. Ama Gulsum?

Fragi me je naježio. Sve mi je lijepo i dobro sjelo osim onog u sivom kad Asli gleda stomak. Što li je opet napravio? Ah, Ferhate. 

Nisam ni pomislila da bi moglo biti zamišljanje. Ako je, onda vise nema smisla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyWed Mar 28, 2018 9:26 pm

Ne znam šta rade sa Gulsum. Ustvari, čak i nisam sigurna da je Ferhat bio, ali Gulsum i Asli jesu sigurno.

Ja ću da ti kažem šta je napravio. Ona mu je rekla, tu je popizdeo, optuživao je, posle su ili bili tu zajedno do jutra ili je Asli poslao kući a on otišao ko zna gde, ujutru je došao ona mu je rekla sadece seni, ama Ferhat Aslan bu, kada je nešto shvatio pravilno kada je Asli u pitanju. Tu se sigurno nisu pomirili, jer on sada ovako razmišlja, nije mogla da abortira, ali je to sakrila od mene zato što je svesna da od mene ne može da bude otac i zato što ne želi da odgaja dete sa nekim kao što sam ja. Jedino možemo da se nadamo da će mu doći iz dupeta u glavu brzo, da se sad nećemp pet epizoda baviti time.

Najverovatnije nije zamišljanje, ali pošto očekujem sve ne bi me začudilo. Svakako ne mogu obe scene da budu zamišljanje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyWed Mar 28, 2018 9:30 pm

A i Namik sad ima da pravi haos sto Ferhat nije otisao da zavrsi posao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyWed Mar 28, 2018 9:32 pm

Bak, ovo je tacno. Ferhat izgleda kao da ne moze normalno da hoda. Da ga nije Yigit pogodio u nogu pa Asli dosla da ga usiva?

https://twitter.com/ozi_elf_/status/979078337858560000?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyWed Mar 28, 2018 9:35 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyWed Mar 28, 2018 9:36 pm

Opet zdranje?

I macke.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyWed Mar 28, 2018 10:28 pm

Pa dobro je. Jasno. Neka se ljuti što mu nije rekla za bebu, pusti ga malo da se ispuše, sjest će i njemu što je rekla i što mu je u prošlom rekla. Znaš da pamti sve njene rijeci. Ček da mu prvo postupak ne govorenje istine sjedne. Čas hoće rastavu, čak ga želi, nije za Ferhata to baš najjasnije. Ne kuži on žene kao Yigit. 
Ali me muči što je ona onakva kad gleda stomak. Nadam se da nije opet nešto negativno rekao za dijete. Ako je opet počeo sa svojim glupostima, ima da ga ispaljujem van svake kategorije. 

Izgkeda da je Yigit ipak odradio svoje. Svakako da ne može otići ako ga okrzne metkom. Noga je to. Da je ruka onda bi mogao. 

Baš je pogodio sa slikom večeras. 

A Can je to. Što si očekivala? Aj ba više nisu baklave. Malo su promijenili i uveli nešto novo. A svi se raduju tom slatkom kao da nisu slatko vidjeli danima. 
Ne znam što na setu radi ova što tetovaže radi. Vidim da je je Hazar cijeli dan na setu. Sadece Cage nema za vidjeti ovako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 12:48 am

Yani, on pita sta hoces od mene, kao da prethodno nije znao i zena mu lepo kaze tebe, ne znam sta mu tu nije jasno.
Ma ne verujem da ce nesto da kaze za dete, sta ce da kaze, samo je garant propisno ispljuvao i najverovatnije je opet izignorisao.
Ona glumica koja glumi doktorku je postavila sliku juce i napisala vidimo se u 24. epizodi, oznacila je Birce i Ibru. Ne zelim da se nadam previse, jer je Birgoren ubica svake nade, ali to bi moglo da znaci da su imali snimanje zajedno, sto znaci da su Asli i Ferhat isli zajedno da slusaju otkucaje srca.

Yigit ga je cak okrznuo metkom, ali Ferhat i dalje ide. Aj bar ga je Asli zaustavila. Sada ima da krene sranje zasto roba nije prebacena preko granica.

Oni jedu sve sto im se nadje pod rukom i slatko i slano. Neki izgleda idu na set samo da bi jeli. lol!

Ima Cage samo je nama nevidljiv. Mogao bi posle 65322255 dana da postavi nesto na Instagramu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 1:50 am

A pa u njegovoj glavi je zadnje da misli kako on nije dobar izbor za oca jer ona ne želi dijete s nekim kao on, prethodno mu je rekla da je pusti... Naravno da ga zanima što hoće od njega. Nije on Yigit. Zapravo, rijetko kad Ferhata zanima tko nešto želi od njega, jer on radi kako on želi. Tako da ovo gledaj s vedrije strane. Hahah 
A za to što je kasnije blebnuo, ipak ne mogu unaprijed ga pravdati. 

Ni ja ne mislim da će opet nešto negativno reći, ali opet. Na oprezu sam. 
Voljela bih da idu zajedno slušati srce. 

Pa čim nije otišao na isporuku, ipak ga je na neki način zaustavio. Barem usporio, 

Sad će krenuti sranje i po Ferhatu i po Yigitu. Ferhata će kriviti što nije napravio i navući će gnjev ovih ljudi i Namika, a Yigit bi mogao biti pod sumnjom policiji jer je netko spriječio isporuku i hvatanje lopova. Mogu ga još povezati s tim. 

A možda je ukusna hrana, tko zna. Kako se vesele kao mala djeca slatkišima. 

Naravno da ga ima. 
Hahahahah meni je baš drago što ne postavlja. 


Bu arada. Galiba je ovaj lik onaj u plavom adidasu. 
https://www.instagram.com/cankataydos
Izgleda da je glumio u Maralu, ali ja ga se ne sjećam, a odgledala sam prvih par nastavaka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 2:01 am

Za neke stvari sam sigurna da su sa seta, kao i lokacije, za ovo nisam, ali bi moglo biti. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 5404528_B-12_E1-47_E6-929_C-_B1_E630592_D64
Ako je, zanima me koga li operiraju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 2:20 am

Hahahahaha, koja si ti kraljica. Još Asli treba da bude počatvovana jer je Ferhat uopšte pita šta hoće i ne radi po svom. Ali kad je čuo, valjda je rekao, to sam već znao, pošto nisi rekla ništa novo ipak ću ja da nastavim po svom. smeh

Valjda su se kasnije pomirili i zvali advokata da kažu da odustaju od razvoda. Još će od silnog jurenja zaboraviti pa će ih sud razvesti bez njihovog znanja. smeh

Ako odluče da nastave sa tim moraće da sakriju trudnoću, ni jedan sudija im neće odmah dati razvod znajući da je Asli trudna.
I molim da se Asli više ne vraća u onu kuću, em su svima više dosadili njeni odlasci tamo i vraćanje posle pola dana, em je ona kuče nekako sumorna. Naročito u večernjim scenama.

Yigita mogu da povežu jedino ako povežu da mu je Ferhat brat, ali Ferhat i Namik su najebali i od ovih što sarađuju sa njima i od ovih koji trebaju da prime robu.

E dobro si ga našla da se smiriš, juriš ga već mesec dana. smeh

Šta oni snimaju tamo? Svako malo neka krv, ubistva, operacije. Allah, Allah.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 2:35 am

Yani, evet. Kad je ikoga Ferhat pitao što želi od njega? Mislim da je ovo veliki korak. Hahahha 
Uostalom, to su Asline riječi. Neka vidi kako je kad postavljaš isto pitanje uvijek. Vratio joj je njenim riječima. A ona njemu njegovim postupcima. 
Aj malo se šalim, ali u biti ga razumijem. 
Ali kasnije se malo nastavio tvrdoglaviti, nije odavno, da ne ispadne iz rutine. 

Zamisli u ovom ludilu zaboravili javiti advokatu da obustavi rastavu. Yuh. 

Ako nastave s rastavom, bit će oni itekako uvjerljivi. Kad se ionako samo trebao pojaviti i potvrditi, ako i to. 
I meni ide na živce ona kuća. 

Yigit je promijenio sto izdala lica kad je vidio na snimkama Namika j Ferhata, ako onaj inspektor je iole pametan služit će da im je dosad sve išlo od ruke, a pojavom Yigita sve ide naopako. 
Sad, koliko je pametan, ne znam, 

Da. Ferhatu se ne piše nimalo dobro, tim više će i Namik vršiti pritisak na njega, 

Hahahah a zanimalo me tko je lik.

Nemam pojma, ali danas su bili i valjda na onom setu od prvih dana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 2:39 am

Evo ti opet jedu. I to ne da su prizalogajili, nego baš jedu. I još su na setu. Galiba nešto dobro snimaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 7:21 am

Nisam spomenula za ovog Cankata da mi nije jasno kako će uspjeti sve stizati (ako je on stvarno kod nas) uz seriju koja mu počinje na Kanalu D. Ona s Gizem. Ili će ga se negdje riješiti odmah na početku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 8:44 am

Nego, sve si izanalizirala iz fragija, ali nisi mi rekla zašto je Ferhatu pokvarena (ili mokra) frizura? Što li nam se sprema? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 9093_D474-1866-40_B1-_ACB5-9_A75_FF47643_C
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 9:02 am

Slučajno sam ovo vidjela. Vidi ove što kaže. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 74_BD3777-637_C-454_F-_A83_E-94_CC00_A3_D155
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 1:17 pm

Je li ovo Atalay otišao u Enginov ured? Hm. Ako je onda je i brat s njim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 3:45 pm

Koji Cankat?

Mokra mu je kosa zato sto se tusirao i opet gleda u ogledalo benden baba olur mu, olmaz mi. En iyisi ben kacmaya devam edeyim. facepalm lol!
Ako budemo imali srece mozda u tom premisljanju vidimo koju plocicu ili ledja.

Ne zna ona da je on majstor za to, nego je RTUK neprijatelj.
Usput, oniliko je onaj kolumnista kritikovao SBA zbog nasilja, videla sam slike iz SAK od sinocne epizode. Neki lik je toliko tukao neku zenu da je tekla krv na sve strane i na to niko nije reagovao.

Moguce da je brat sa njim, a ne mora ni da znaci. Mozda je otisao sa nekim na bilijar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 3:54 pm

Lik kojeg sam tražila mjesec dana. Onaj u plavom adidasu. On se zove Cankat. 

I ja sam pomislila da je to u pitanju. A onda zaboravi da ćeš išta vidjeti. Jer mi se čini da ima nešto oko vrata. Ili je to samo sjena, ne bilim. Ali mi se prije čini ili da je obučen ili ogrnut bade-mantilom. 
Samo čekam ako tako bude da ba ispljujem. 

Naravno. Najlakše se nakačiti na nas. Gdje sam ja tu se lijepe budale koje pišu gluposti. A serije u kojima ima puno vise nasilja, ne dovodi se u pitanje. 

Yani, kažeš mali poveo društvo na besplatni biljar?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 4:27 pm

Aha. Pa ako ni ovde ni tamo nece igrati vaznu ulogu, moze da stigne da snima obe serije. Samo ce da mu podese program snimanja tako da moze da stigne i jedno i drugo.

Moguce da ima bade mantil, u pravu si, sad sam ponovo pogledala.
Ma neces ga ispljuvati, naci ce on vec nekakvo opravdanje. Svaki put napravi sranje i posle se opravda.

U SBA fizickog nasilja nad zenama nema, osim sto je Ferhat oborio Asli na krevet u 3. i Namik stegao Idil za rame u prosloj, niko nikoga nije tukao. Psiholoskog nasilja ima, ali u ono sto sam videla na onim slikama iz SAK je strasno.

Mozda je i Caga sa njim ako nema set, ali mi to verovatno necemo saznati jer slike nece biti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 4:30 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 4:45 pm

Ne vjerujem da mu je i u Protectoru važnija uloga. Malo je teže za poklopiti kad je jedna televizijska, a druga internetska serija. Ali vjerujem da je u obje manje značajan lik pa nu valjda neće biti naporno sve stizati. 

D, vidjela sam ja nešto tamno oko vrata odmah. 
A vjerojatno hoće naći nešto s čim će se opravdati. Ali vidi mu face. Pih. 

Da. Fizičkog nasilja nema. Ajde koje potezanje Ferhat i rušenje Asli i Namik s Idil, ali fizičkog zlostavljanja nema. Psiholoskog ima itekoliko, pogotovo na početku, ali psihološkog zlostavljanja ima u većini turskih serija. Po tome bi svakoj seriji mogli lupiti kaznu. 
Za ovu seriju što si sad stavila je prestrašno. To ne bih gledala. 

Seta jutros nije bilo, a popodne i predvečer je već moguće da će biti (da se sad priprema set). Što se toga tiče mogao je Caga slobodno odigrati partiju s bratom i onda otići na set (ako ga bude). 
Ali što kažeš. Ako i bude seta, teško da će Caga biti vidljiv.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 4:49 pm

Bu ne ya? Pozdravio se Birgoren? 

Saro, što sad ovaj nalupeta? Stvarno ide?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 EmptyThu Mar 29, 2018 4:51 pm

Jel' gleda neka od vas dve Cukur?
Baš sam nešto pričala sa Sparks oko Sahsiyeta, pa mi spomenu Cukur i kaže da je oduševljena.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: