Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyTue Mar 27, 2018 9:30 am

Nisam od tračeva, ali vidi mi Enge. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 5_A802908-19_C4-4_A11-_AF0_E-91_A3_D6_A8_A059
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyTue Mar 27, 2018 1:04 pm

Svako priča sam sa sobom na svoj način. smeh

Poncha, pomisliću da bojkotuješ moju Cansu, druga njena serija koju ne gledaš.
Kad sam već kod Sahsiyet, probaću sad da počnem. Mada kako sam umorna, znaću da je dobra serija ako se ne uspavam tokom gledanja.

Ahahahahahaha, čuj ovu Ibro joj veliki zalogaj. Canim benim, ispraksovala si se ti oko gutanja sa Cagom, ne brinem se ja za tebe i Ibru. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyTue Mar 27, 2018 1:57 pm

Hahah Rugaj se ti. Ama napalim? Kad me iznerviraju kad gledam. 
Vidiš da Sara na kraju krajeva ne priča. 

Yok ya. Pa ja ne gledam serije samo zato što neki glumac glumi u njoj ako mi se radnja ne sviđa ili nešto drugo još mi privuče pozornost.  A ovdje mi se ne sviđa. Tvoja Cansu bira projekte koji tematikom meni ne leže. 
Jedino zbog Cage gledam projekt bilo koji ma kakav bio. Ali Caga je jedinstven. Drugi nisu. Zbog nekih  drugih glumaca  eventualno mogu početi gledati. 

Pa e. Veliki zalogaj. Adam je cok zanimljiv. 
Yani, da meni Caga nije dovoljan zalogaj, bila bih ja uspješnija i u gutanju Ibre. Ali, pusti ti to, mene i Ibro zasladi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyTue Mar 27, 2018 2:34 pm

Ovi su danas jako škrti sa setom Potectora. Hm.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyTue Mar 27, 2018 2:42 pm

Ajme, koja bomba od serije. wow naklon

Još po tizeru sam očekivala da će biti nešto dobro, ali nisam verovala da će biti ovoliko dobro, o-d-u-š-e-v-l-j-e-n-a sam!!! Stvarno ne liči na tursku seriju, da nisu redovno prikazivali kadrove Istanbula i da nisam slušala jezik, ne bih se ni setila da je turska serija, svetski je odrađena.

I muzika je skroz van turskog fazona, ali mi je super, kao i špica.

Haluk... naklon naklon naklon naklon naklon
Briljirao je, briljirao! Mislim, ovako nešto se od njega i očekivalo, definitivno od te starije generacije samo je on sposoban ovakav jedan lik ovako maestralno da odigra. Koliko transformacija u očima, mimici, pokretima, stavu... Za sat vremena preneo mi je i tugu i strah i smeh i bol.

Cansu - fenomenalna! naklon E, konačno posle Ezela nešto ovako udarno i moćno, sad mogu da kažem da se vratila u svom stilu i fazonu. Takav izbor serije i uloge je i u skladu sa njom. Ova Nevra je toliko intrigantna, jedva čekam da nam nešto više otkriju o njoj. Scena sa pištoljem mi je bila vrh. :cereeeeek: naklon

Skontala sam da u seriji glumi i Mujde Ar, ali nisam skontala koju, jel' ono strašilo što igra flamenko, ili onu sa kojom je Haluk igrao tango?

Što se same radnje tiče, sviđa mi je lajtmotiv da oboje žele da postanu dobri ljudi, što je totalni paradoks s obzirom kako su mračni karakteri. Zasad Haluk (nikako ime ne mogu da mu upamtim), ali mislim da je i Nevra izuzetno mračan lik. I garant su nečim njih dvoje povezani, bar takav imam osećaj.
Malo me je zbunio početak, zašto baš od 2007. godine? Čak sam pokušala da povežem sa smrću njegove žene, ali mi se ni to ne uklapa, jer mu je žena umrla pre 10 godina, a to bi onda bila 2008? I zbunio me jedan detalj - on stalno ulazi u stan broj 8, ali u jednoj sceni je ušao u stan broj 10. I to je posebna pohvala, tačno se primećuje da su vodili računa na svaki detalj, zasad je zamršeno poprilično, što nije ni čudno jer sam odgledala tek prvu epizodu. A, kako sam se razbudila, verovatno ću opaliti sad još 2. smeh E, ako me ova serija ne vrati Turcima, ništa neće. smeh naklon

To nisam skontala, šta je Halukov lik po profesiji? Jel' nešto vezano za sud, ili?

Ali, šta im je sa imenima pobogu, te Agah, Nevra, Niket, nisam dosad ni na jedno normalno naletela. lol!

Verovatno sam još nešto htela da prokomentarišem, ali od silnih utisaka sam garant zaboravila. Uglavnom, još jednom naklon , kupili su me od prvog kadra!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyTue Mar 27, 2018 2:45 pm

Pa ti usmeno komentarišeš, Sara i ja pismeno. Zato kažem da svako priča sam sa sobom na svoj način. lol!

Da, ti i Cansu nikako da kliknete. Ja i dalje ne mogu da poverujem da ti sa Ezelom nisi kliknula. Ne znam, možda kad bi Ibrica, ili Cagica gostovali u jednoj epizodi, možda bi se onda navukla. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyTue Mar 27, 2018 2:52 pm

A to da. Ja usmeno komentiran. Ili u sebi. Da vi mene čujete, valjale biste se od smijeha. Ali to ponekad, kad sam raspoložena ili kad me bas oni s nečim izbace iz takta.

Pa meni takve serije nikad nisu bile za klikanje do te mjere. Zato ja takve serije ni ne gledam. Ne volim gledati nešto što će me unervoziti. Eventualno s vremena na vrijeme neku u kojoj se poklopi puno glumaca koji su mi dragi pa mi i priča postane draga.

A da glume Caga, pa i Ibrica, a što bih nego pogledala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 2:12 am

Sad sam se probudila i videla sam Canove price, odmah sam ogladnela. Opet zderu, a ja sam na dijeti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 3:02 am

I to kasno tako. Ali kad Can ne bi postavio da jedu bilo bi čudno. 


Danas su u dva navrata snimali. Po danu ih je i kiša ometala. Pljuštalo je. 
Ali bar u zadnjih par dana snimaju i noćne scene.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 3:18 am

Sorma. Ostala sam jaka i odlucila sam da ne jedem bu saate.

Ubila me je serija nocas, jedva sam cekala da se zavrsi radno vreme i da se ubacim u krevet. Veruj mi da sam cak i rejting tek sada pogledala, nisam htela da se nerviram u toku dana onako umorna.

Odmah sam bacila pogled na Canov intagram rekoh mozda je uhvatio Cagu negde, ama yok.

Vala ova Engova je dobra, bolje izgleda od bivse.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 3:32 am

Bravo. I ja sam gladna.
Ali ja ni ne smijem jesti po noći. Trebam popiti tabletu za štitnjaču natašte. 

I mene je ubila. Cijeli dan zato spavam. Sad sam se probudila. 

Kad se jede, tad je Cagu pogotovo teško naći.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 3:34 am

Engo lijepo uživa u LA. Briga ga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 3:40 am

Imas problem sa stitnom? Jel nije nista ozbiljno?

Kad sam kopala onaj da po Ibrinoj proslosti procitala sam intervju u kome kaze da moze da se jede i u tri ujutru, ali mora da se vezba. Yani, on tako radi. Tamam, eyvallah, ali zasto niko ne smisli da moze da se jede majonez u tri ujutru i da se ne dobijaju kilogrami bez vezbe? smeh

Ah, Cago, ti i ja kad bismo se spojili, imali bismo po trista kila. lol!

Kakav je to dogadjaj bio u LaBoomu? Promocija Prade ili nesto tako.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 4:13 am

Od srednje škole. Povišen TSH i ciste na štitnjači, ali ništa ozbiljnije. Ionako pijem najmanju dozu. 

Hahah
Ibro je baš principijelan i dosljedan. Ali i on zna dobiti na kilaži pa to znaci da je ipak jeo po noći. Ali on vježba pa su tu i mišići, samo je širi ne deblji. 
Ja sam izgubila naviku jesti po noći, ali od prilike do prilike ili kad sam jako gladna, pojedem nešto. 

Hahaha Vidi nje što bi jela u tri ujutro i ne pomakla se. Yani, poslušaj Ibru. Jedi i onda radi trbušnjake i čučnjeve. Tko ti brani. 

Haha 
Ti bi Cagu udebljala hranom usred noći i bez vježbe. A ovdje ga želiš u izdanju punog sjaja. 

Nije bio u La Boomu, nego u Istinye parku. Barem sam ja tako shvatila. Valjda se otvarala Prada pa je bio party. Tako da su vjerojatno bili pozvani ovi iz elite. 
Ne znam kakve je La Boom imao veze s tim. Možda je catering njihov. U nekakvoj suradnji jesu, ali ne znam kakvoj.  Ili će u budućnosti surađivati. 

U La Boomu se slavio rođendan neki.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 4:27 am

Ovaj pad rejtinga je bio apsolutno očekivan i nisam ni malo iznenađena. Ukoliko se total ne podigne na 4, a AB na 4.5 serija će biti potpuno neisplativa. Jeste budžet smanjen i u pitanju je unutršnja produkcija, ali to ne menja činjenicu da su glumci viokobudžetni i da na setu radi mnogo ljudi koje treba isplatiti. Još možemo da se vadimo na to da se bliži kraj sezone, da je ponedeljkom već haos i kanal šta god da stavi neće moći da dobije veći rejting.

Scenaristi izgleda nije objašnjeno da piše seriju za AB, ne za total. On je hteo da piše za total, a da mu AB i ABC ostanu na osnovu stare slave, tako nešto je nemoguće. Moraš da se odlučiš za jednu grupu, a druge kako upadnu. Recimo, Arka Sokaklar je za total u ostalim grupama se nekako provlaće. Ili Istanbullu Gelin je za AB, ali uspevaju da dobiju total toliko da prođu solidno. Soz, Cukur i EDHO uzimaju sve, ali tu baš treba da ti budu naklonjene zvezde i da uradiš matematiku scenarija bez greške.

Pratim turske serije već 7,8 godina, puno sam ih pratila uživo i ako je nešto uvek bilo svima zajedničko je da inaćenje sa gledaocima obavezno donosi fijasko. Na forumu i na tw je napisano toliko konstruktivnih kritika, zašto ljudi gube vreme i pišu to, zato što vole seriju i žele da traje, da bude kvalitetnija. Većina nas nema nikakve veze sa tim sektorom, ali od tolikog praćenja serija smo ponešto i naučili i znamo šta može da prođe, šta ne može. Asli scenarista je zapušio uši na kontruktivne kritike i slušao dvadesetak fanova koji su samo zato što im je odgovorio na tw počeli da ga hvale, aslansin, kaplansin, harikasin, falan filan, sada su mu ti fanovi prvi okrenuli leđa i rekli da neće više da gledaju seriju. Producenti ne dobijaju rejting ovako kao mi, dobijaju po minutima, neka izračuna od kog je minuta rejting epizode počeo da opada. Mogu da se kladim od trenutka kada je Julide izašla iz kupatila. Već je počela Yasak Elma, ta serija je koliko sam shvatila namenjena totalu, tamo su intrige i ostalo, ali pošto je nova serija sigurno da je taj deo kvalitetnije odrađen čim su gledaoci prešli tamo. 8. gun je opet ostala na istom. Znači da sva upozorenja gledalaca nisu bila prazna kritika, nego konstruktivna. Sve je ukazivalo na ovo, od dvadesete epizode je sve krenulo nizbrdo i broj pregleda fragmana i broj pregleda epizoda i broj poruka na forumu i rejting. Ali scenarista i produkcija su ostali slepi na to. Ako tebi gledaoci kažu da hoće da gledaju AsFer ti ne možeš njima da napišeš dve i po scene a Julide deset. U seriji je bilo dovoljno spletkaroša i nije bilo potrebe za ovakvim popunjavanjem prostora. Naročito što ova devojka jako podseća na Ebru, a Ebru je izbačena iz serije zbog pobune fanova. Iskreno rečeno, bolje da je Selin Sekerci ostala i da je preko nje sprovodio intrige koje je hteo, ako ništa drugo kvalitetnija je glumica.

Ferhat je takav kakav je i svi ga takvog vole, ali Ferhat mora da ima opozit, a to je Asli. Ne zove se serija bez razloga Siyah Beyaz Ask. Ferhat je dramatičan, težak i sumoran lik, Asli je boja i šarenilo serije .Ako od Asli napraviš Ferhata, ako od šarenila napraviš sivilo, naravno da će atmosfera u seriji postati sumorna. Ko želi da gleda sumornu seriju? Niko. Šta su trebale gluposti da Asli puca, da počne sa neosnovanim optužbama Ferhata, da se onoliko omakne kotroli. Ona epizoda kada je Asli napustila kuću i ona pre nje je bila mučenje za gledaoce, jer niko neće da gleda takvu Asli. Rastanak je većina htela, ali ne zbog ovakve gluposti, ne ovako prazan rastanak bez razloga i ne na ovakav način. Trebalo je da gledamo par koji se rastao voleći se, da vidimo patnju i čistu ljubav jer samo takav rastanak priliči AsFeru. A ne ovaj bes i mržnja. Zapravo nekreativnost scenariste se najbolje vidi na liku Ferhata. Ferhat je spavao sa Asli, posle joj je okrenuo leđa, tamam, tu su gledaoci još imali razumevanja, posle joj je rekao da je voli, onda je opet počeo karanlik bataklik, hajde i za to eyvallah, ali nakon Rive i rođenja bebe Ferhata, svi su očekivali promenu, šta je scenarista smislio, sada ću da ubijem Cema i Asli ću da napišem karanlik onda Ferhata ne moram da izvlačim odatle, posle je napisao dete, ali Ferhat i Asli se ponašaju kao da se desila najveća moguča katastrofa koja je mogla da im se desi. Tu je Ferhat manje više opravdao svoje razloge i onda abortus i laži. Znači od Cemove smrti do sinoć je prošlo 4 epizode, glavni ženski lik je potpuno promenjen za četiri epizode. Kakva je to glupost? Onda nakon razgovora na mostu, onog opadanja listova i sna sa Necdetom, tu smo bili sigurni, evo Ferhat će najzad da krene na pozitivno, ali yok, kad smo pogledali, Ferhat već u sledećoj ide u smrt. Dokle više? Naravno da su se gledaoci umorili, Julide je tu došla kao šlag na tortu i kao putokaz gledaocimada treba da promene kanal. A da se vidi da je nekreativan zbog Ferhata sam rekla zato što on ne zna šta bi radio sa radnjom serije kada bi Ferhat počeo da se menja. Ne zna kako da napiše onda prepreku AsFeru, ne zna šta će sa Asli koja je ostvarila svoj jedini cilj da izleči Ferhata, ne zna šta će sa Ferhatom koji nije karanlik. Zato presipa iz šupljeg u prazno, svi govore velike reči Ferhatu, Ferhat sve to usvoji, ali napretka nema. Onda ili napustiš pisanje scenarija za koji nisi sposoban ili kažeš daj da izguram do kraja sezone i da tu bude kraj. Pustiš AsFer da budu srećni dve, tri epizode, zadovoljiš gledaoce, a sa strane pripremaš teren za saznanje velike tajne. Kada Ferhat sazna da mu je Namik otac, svakako bi se desio bombastičan događaj koji bi podigao malo rejting i tu zapleta koliko hoćeš. To je tajna koja može da razdvoji, čak i da razvede AsFer i da poremeti svu ravnotežu u seriji. Dok sve te događaje središ eto ti kraj sezone. Ne razumem zašto više i čuva tu tajnu, nema potrebe da je čuva za kraj sezone, jer je jasno da od druge sezone nema ništa.

Dalje, ova Julide je bespotrebna to je jasno kao dan, ali ako je hteo da piše psihopatu, morali su da nađu glumicu koja zna to da odglumi. Da bi neko igrao manijaka, psihopatu, osobu sa poremećajem ličnosti, šizofrenika i slično, mora da bude mnogo bolji glumac nego onaj ko igra dobricu. Kao što je Birce rekla, mora da razume lik i da se saoseća sa njim da bi mogao da ga igra. Ali mi kod Julide ne vidmo šizofreničarku, vidimo napadnu glupaču koja pokušava da glumi. Žena je toliko u jednoj epizodi spustila kvalitet serije da ne mogu još uvek da verujem šta sam gledala. Meni bi bilo žao da to uradim seriji koju pišem. Kimse kusura bakmasin, ali Birce iako je ok glumica, nije do sada glumila u previše kvalitetnim projetima ni na tvu ni u pozoriutu. Ali sa Ibrahimom nije ista situacija. Može o njemu privatno da misli ko šta hoće, ali taj čovek je uvek birao kvalitetne projekte. Seddulbahir, Fetih 1453, Merhamet, Sadece Sen, Kordugum, Reaksiyon. I moj mozak odbija da prihvati da mu se pišu onakve glupiosti. Moj mozak odbija da prihvati da se Arzu, Muhammet, Macit stave u drugi plan zbog neke glumice u pokušaju. Šta je u sledećoj epizodi na redu? Hoće li ovakvu scenu kao sa kupatilom da napiše i Muhammetu Uzuneru? Ne bi me čudilo, ko napiše ono, u stanju je da napiše i ovo. Niti ima poštovanja prema glumcima sa kojima radi, niti prema sebi, niti prema gledocima. Šta su glumci prihvatili da igraju, a šta igraju. Ferhatu su oduzete replike, još se ljutimo na Ibru što je ubacio glas i tikove, šta će čovek, mora nekako da ukrasi lik, inače bi stajao i ćutao. Na Birce se ljute što je rekla da sa likom Asli može da se uhvati samo za ljubav, kao ispljuvala je scenario. Za šta drugo može da se uhvati kod Asli nego za ljubav kad je Asli sve drugo oduzeto. Sad mi je žao što nije stvarno ispljuvala scenario, ovo i jeste za pljuvanje. Žena je prihvatila glavnu ulogu u seriji, dobila je sporednu. Muhammet je prihvatio harizmatičnog i pametnog negativca, dobio je Namika koji sedi sa ženama i tračari. Ece Dizdar je prihvatila prefinjenu i lukavu Idil, dobila je jeftinu kraljicu intriga. Sramota! Umesto #bizibirkma poručujem Birgorenu #bizibirak.

Birce kaže gledaoci hoće AsFer zato puno snimamo, Kendal kaže dolaze lepe epizode, zašto mi onda to ne gledamo? Ako je mislila na to da provedu dosta vremena na snimanju i svaki dan viđa Ibru jer snimaju na istim lokacijama, to ne znači da snimaju AsFer scene, jer ih mi gledamo pet do deset minuta. A tek replike facepalm Je li toliko teško napisati normalne replike ljubavnom paru. U svakoj seriji je manje više isto, pusti neku staru seriju i prepiši ako ne možeš da smisliš.

F: Ne yaparsan yap, ne diyim.
A: Bir sey deme.
F: Eyvallah, demem. Belki bundan sonra hic bir sey demem. Diyemem.
A: Iyi.
F: Iyi. Herkes mutlu mesut iste. Sikinti kalmayacak.
A: Aynen oyle.
F: Bu mu bana son soyleyecegin sey?
A: Evet bu.
F: Eyvalah.

Bu ne? Ovo i dete od osam godina može da napiše. Čovek ovo ozbiljno napiše i da glumcima na čitanje, posle se ulaže gomila novca, snimaju se te scene, i daje se nama da gledamo. U ovom procesu moj mozak daje error 404 not found. A tek scena nakon što je advokat otišao, garantujem da tu ni Ibro i Birce nisu shvatili šta su Ferhat i Asli pričali.

Mene sada samo interesuje da li ćemo sa Julide tamam ili devam. Ako hoće nešto da uradi za serije pod hitno neka Ferhat otme Asli i odvede je u tas ev ili gde god, od razvoda neka odmah odustanu, a Julide neka nestane u vidu lastinog repa. Neka se odmah na početku epizode sazna da je ubila Cema i neka bude na putu za ludnicu ili zatvor već posle pola sata.

Ja sam očekivala od ovog Kendala mafijašku priču, degil mi? Gerizekali, Saro. Mislila sam da će tu biti neka ozbiljna mafija, pa da će Ferhat da se upetlja i da neće moći da izađe. Yani, mislila sam da je sa tim ciljem pisano. Ali Ferhat seda za sto i ljude za koje se kaže da rade velike poslove ponižava. Tako nešto ne postoji, takva mafija ne postoji. Ti sa bilo kim ko je napravio kakvo takvo ime u tom svetu ne možeš tako da razgovaraš. Da bi tako razgovarao moraš da budeš mnogo veći od njega, inače je u stanju samo zbog toga da ti puca u glavu. Ali kod nas u seriji je izgleda Ferhat najveći. I Asli kaže u bolnici, niko ne sme da se buni, svi ga se plaše. Ferhat kim ya? Anlamadim.Tamam, žestoki momak falan, ali on i Namik nikada nisu prikazani kao Korleone porodica, prikazani su kao mafija srednje kategorije. Scenarista se nije ni potrudio oko te priče, on izgleda ume da piše samo ove jeftine priče.. Bukvalno se sprda sa inteligencijom gledalaca. Pošto su mu Gokhan Horzum i Ethem Ozisik prijatelji, neka pogleda nivo kvaliteta njihovog scenarija i svog. Njihovo je premijer liga, njegovo je seoska liga. Doduše i Gokhan je počeo sa glupostima i uvođenjem napadnih likova, ali se svakako nije ovoliko spustio. Skoro je napisao kamo sreće da vam jedini problem u životu bude loše napisan scenario. Meni nije to jedini problem u životu, ali njemu bi trebalo da bude problem, jer je to njegov posao i živi od toga. Jer stalno se poziva na sto radnika koji rade na setu, njima je njegov loš scenario problem jer će ostati bez posla. Time što kao slušaš fanove, ali čuješ samo one koji pišu ono što želiš da čuješ, ti rizikuješ posao sto ljudi.

Ovakav ego, ovako seljačko razmišljanje, ovako nerofesionalan odnos prema poslu još nisam videla kod nekog scenariste. Mislila sam da nema gore od Makbule Kosif, ali ima. Ako ništa drugo njoj bar niko ne daje u ruke kvalitetan projekat, čime je Birgoren steako takvo poverenje nije mi jasno. Seriju koju potpisuje ova individua ne bih gledal više ni po koju cenu.

Odužila sam, ali morala sam. Mnogo mi čovek šeta po živcima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 4:38 am

Ibro ima mišićnu masu stalno i njemu nije problem da par kilograma pretvori u mišiće.
Kad je počinjala serija onda se doveo do perfekcije, ali kad traje set nema vremena toliko da se posveti vežbanju i vidiš da po tim setovima jedu sve i svašta.

Ja obožavam da jedem noću. Mogu da ne jedem nipta ceo dan, a noću me uhvati glad. Ja sam noćni tip. Da ne radim zamenila bih noć za dan kao što je i bilo kad nisam radila. Išla sam da spavam kad svane, ustajala sam kad se smrkne.

Hahahaha, šta ću kad sam lenja. Ali počinje lepo vreme, pored dijete sad htela ne htela moram da poslušam Ibru i da se pokrnem.

Pa ja Cagu volim u svakakvom izdanju, samo eto pun sjaj bi bio praznik za oči ako Can planira da ga skida.

Tuba je postavila sliku na istagramu i napisala #prada #laboom zato sam mislila da je tamo. Nisam ništa dalje istraživala.

Na ove poruke od danas odgovaram sutra, odnoh još malo da odspavam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 8:19 am

Rejtingom nisam ni ja iznenađena, ali me iznenađuje produkcija koja je Birgorena dovela zbog totala (nekako sam stekla utisak da ga je zato dovela), a njemu total ne može biti gori i oni ništa ne čine po tom pitanju. To me iznenađuje. Znači, ne da nije uspio podignuti total i koliko toliko zadržati AB, nego je još i srozao total. I ostalo. A ovi mu tako olako prelaze preko svega. Ako on pak na svoju ruku je išao na total onda je produkcija još gluplja što ga nije upozorila tko im je ciljana publika. 
Prvo im je greška što su uopće išli na total publiku, ali kad su išli već na nju na uštrb AB-a onda su to trebali i dobiti. Ja otkako je došao Birgoren nisam zadovoljna njime, ali me uvijek držalo to što je Ferhata dobro pisao. Ponekad mi je nešto i nedostajalo, ali se držao psihološke biti karaktera i to mi je bilo dovoljno. Do pred par nastavka kad sam rekla da od Ferhata koji se mijenja (i koji je ipak promijenjen u odnosu na prije) ne očekujem da ne želi dijete i tu sam reagirala. Međutim, Birgoren je opet Ferhata uspio izvući. Ali nema smisla da u nedogled vrti jedno te isto kad mu se već Ferhat promijenio i da ga ne zadrži malo takvog, sretnog i vedrog. Malo dobrih stvari prije nego li ubaci Namika. Ne. On baš po svome. Tvrdoglaviji je od Ferhata kojeg piše. 
Vjerojatno je točno što si rekla da on ne zna što bi pisao da Ferhat bude drugačiji. 
A bome čovjek i voli dramu, njemu su samo drama i mržnja opcija. On ne zna za lijepe osjećaje. Ako je neto lijepo odmah to uništi. 
Našao je nekoliko fanova, kao što si rekla, koji mu idu iz dlaku i nastavio raditi po svome. Konstruktivnu kritiku i savjete ne sluša. On sluša one fanove čija mu mišljenja odgovaraju. Usput se bavi prozivanjem svega i svačega. A njegov scenarij najbolji. Da se razumijemo, ja sam uvijek mišljenja da scenarist treba imati slobodu i sam pisati scenarij, ali onda piši sam nakon što osluhneš bilo publike. Ok, tvoje je da pišeš, a publike da odabere priču koju želi gledati. Uključi njihove želje u svoje zamisli i tako napravi da bude na dobitku. Publika priču koji želi gledati, a on manje gušenja priče ostalim upadicama. Od njega se tražilo vise Asfera, a on napravi sve suprotno od toga, a kao ovamo prodaje maglu čekaju nas lijepe epizode, glumci ured noći prenose emocije. Koga on u zdrav mozak?  Je, glumci prenose emocije i na tome im svaka čast, ali dvije scene po epizodi nisu dovoljne. 
Ili ako već misli da je njegov scenarij najbolji, neka ga onda tako i piše, ali onda neka se ne dopisuje i pravda po Twitteru zašto serija nema prolaznost i zašto publika nije oduševljena. A ne on zapeo za drugu sezonu, a ni ovu jednu nije dostojan izvesti do kraja u sjaju kakva je i počela. Samo je prošetao toliko ljigavih likova, Safiye tuka, Ebru glupača, od Sahina nikakve koristi, Ayhan promašaj totalni, neiskorišteni potencijal, Julide kao šlag na kraju na torti prolaznih smetala. 

Istina. Otkako je Asli posivila, u seriji je postala sumorna atmosfera i siva nota. Ne može to tako. Ako je već i imao pad od jedne, dvije epizode, trebao je žustro malo unijeti pozitive da mu atmosfera ne dobije još tamniju nijansu sive. Stvarno se ljudima ne gleda sivilo. 
Stvarno nije trebao uništiti Asli. Ali kad ju je uništio onda u jednom i drvlje i kamenje po Ferhatu, a u drugom trenu kao da Cem nije postojao. Točno vidiš da ne zna ni kud je došao ni kud pošao. 
Zato sam ja tebe i pitala je li on baš uvjeren u drugu sezonu jer očito je da Namika čuva za kraj sezone da bi u drugoj mogao pisati to. A potpuno pogrešno jer u ovoj sezoni se već izgubilo sve što se moglo zbog njegove nekreativnosti. Zato se i nadam da mu je produkcija dala jučer jasno da staju s ovom sezonom. 
Neću da Ibri, a bome i ostalim dobrim glumicama, srozaju seriju na niske grane. Ni njemu ne treba to. 

Julide je očajan lik i sve oko nje je totalno bespotrebno. Ako je pametan, po kratkom postupku će je se riješiti. Otkriti da je ona ubila Cema, Asli će odahnuti jer ipak nije umro samo od posljedica ranjavanja metkom i ona je Cema uspjela spasiti operacijom, malo će popustiti i u vezi Ferhata (mada već i je)... Da nas riješi ove muke prije nego li dođe neki scenarij gdje se ova zavuče Ferhatu u krevet. Jer onda zbilja nitko neće ostati uz seriju. 

Dobro si rekla. Glumci su prihvatili jedno, a igraju nešto drugo. Koliko toliko je Ibro dobio ono što je potpisao, ali ovo iz zadnjih epizoda nema smisla. 

Hahhaha Moguće da ni Birce ni Ibro nisu shvatili scenu nakon odlaska advokata. 

Za mafiju sam ti ja odmah rekla da se od ovog ne nadaš. Vidjela sam da puše u prazno i nema logike u njegovim postupcima On ne od mafije samo napravio dramatiku vezanu za mafiju. Akcije su akcije bez pokrića. Što su rekla on umije pisati samo jeftine priče, a jeftinu priču u ovoj seriji ja ne vidim. Zbog jeftine priče, ovoj seriji pada kvaliteta. 

Nema veze što si odužila, znaš da ja volim čitati, a i nadovezati se. 


Što se Ibre tiče on stvarbo odlično kilograme pretvara u mišićnu masu. Meni je fizički najbolji od ovog ljeta i na početku serije. Tu je fizički top top topva. Naravno da je njemu najlakše održavati tijelo kad može vježbati koliko i kad hoće te jesti ono što želi. Ovaj naporan tempo snimanja mu ostavlja prostora za vježbu kad uspije i kad ima slobodan dan. Tako da ne čudi da je dobio na kilaži. Kažem, Ibro to može iznijeti jer je sportskog duha i slobodno vrijeme uživa provesti u fizičkim aktivnostima jer se time i oslobađa stresa. 

Ja moram pojesti nešto odmah ujutro. Inače mi se manta i muka mi je. Ne treba mi obilan doručak, ali nešto obavezno trebam pojesti. A kasnije mi je dosta i jedan kvalitetan i obilan obrok (ili par manjih ako ne jedem kuhano). Mogu izdržati uz neku sitnicu cijeli dan, ali kad dođem kući onda jedem. Ali kad sam kući onda najčešće ručam dobro i eventulano navečer pojedem sitnicu, jogurt ili puding. 
Ti si kao i kardesim benim, ja se jutos ustajem, a on ide spavati. Tako je i Bondarenkova funkcionirala dok nije radila. Ja mogu ostati budna ako je nešto, ali da stalno okrenem dan za noć i ne baš.

Ibro će biti savjetnik za tijelo. Inače od ljudi koji nisu fit ne volim takve savjete. Treba ovo, treba ono. Ali Ibro zna što govori. Pogledaj ga. I poslušaj. Mene i druge ne trebaš. Hahah

I ja isto. Caga sve pronese. 
A po originalu ga valjda skida, ali zato će nas stilistica počastiti opet par brojeva širom odjećom. 

Aha. Ja sam vidjela što su Umut i Ilyas objavili pa sam kod Ilyasa vidjela da se radi o Istinye parku, klikla sam pa vidjela da je stvarno tamo party. Nisam istraživala baš o čemu se točno radi jer sam znala da je set Potectora, a onda sam Cagu očekivala na setu pa nisam ni imala potrebe njuškati. Iako sam vidjela da su Umutu upali s  pitanjima gdje je Caga. 
Nemam pojma kako je vezan La Boom s Pradom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 9:32 am

Evo Ibre šeta. Zamantalo mi se od njegove kamere.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 1:56 pm

A vidi ga. Sinasi malo reklamira svoj novi profil, valjda službeni. 
https://instagram.com/p/Bg3SOnJDJ24/


https://instagram.com/p/Bg3T0Mpl5OF/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 2:48 pm

Ibro bi mogao stvarno da ucini uslugu nasim ocima i da se okane prica. lol!

Opet reklama? Cago sedi kuci i naplacuj reklame sta se maltretiras po setovima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 2:59 pm

Meni se stvarno zamantalo. Kakva on to videa snima? 
Ili neka lijepe slike kači. 

Aj sad možda nije reklama, čovjeku samo nestaje Icerde i Caga pa usput stavio tag na Cagu i označio svoj novi profil. Ali njegove su slike lijepe pa neka ga. Malo za prisjetiti se serija za koje je fotografirao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 4:15 pm

Meni se cini da snima tako bezveze i kaci kad mu je dosadno.

Da, Sinasi je odlican fotograf. A cini mi se da je posebno vezan za Icerde, svako malo postavi po neku sliku.

Ovo je sa seta, fanovi se opet nadaju, ali ovo moze da bude za Cuneyta, za Namika, za Julide, za bilo koga samo za AsFer ne moze. Jer, zasto bi bilo za njih, hic gerek yok. AsFer ionako ovde ne sluze ni za popunjavanje prostora a ne nesto drugo.

https://twitter.com/badeloji/status/978996095073300483?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 4:42 pm

I meni se čini. Ali bolje da i snima ovo nego da lajka komentare ljudima po insatagranu i kreće se čudnim putevima. 

Vjerojatno je vezan uz Icerdea i ekipu iz te serije mada i sad radi s većinom njih. 

Nekako, ne vjerujem da je vezano uz Asfer, ali hajde da i to vidimo. Meni nekako najviše uz Cucua. Možda Cuneyt i Idil.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 5:05 pm

I to je tacno. Doduse on je uvek na nekom cudnom putu. lol!

I ja sam pomislila da bi mogli da budu Cucu i Idil, dali su znak u prosloj.
AsFer danas snimaju na nekoj obali i Gulsum je sa njima. Juce su bili sa Yigitom.
To se valjda pise da se ne zalimo da nema AsFer scena, bice nekoliko, ali uvek ce neko biti sa njima. Nova taktika.

Danas ce izaci fragman, plasim se onoga sto cu da vidim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 EmptyWed Mar 28, 2018 6:11 pm

Yine mi benden ne istiyosun?
Iseci cu vene.

Ako sam dobro shvatila fragman, Ferhate seni oldurmek istiyorum!

Hajde saznao je, izdrao se, to smo ocekivali i tu mu dajem za pravo. Na kraju je zenu doveo do ocaja, opet je ona napravila prvi korak, rekla je sadece seni istiyorum, hajde i za to eyvallah ipak mu je rekla da ne zeli da ga voli. Ali sta ga i dalje tupi? Jer ove scene gde Asli OPET izgleda depresivno su posle ovog poljupca.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 16 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 16 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: