Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 2:59 am

Hahahaha Asli, popela se na coveka i dalje se razvodi. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 3:16 am

Ako nisu opet napravili gresku, Yigit ima pancir.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 4:57 am

Oh be, seriji se vratila boja i vedrina, vratili su se AsFer, vratila se hemija i strast.

Epizoda mi se svidela. Da nema ove kojoj ni ime ne želim da spomenem, mogla bih da kažem da je Birgoren u pravu i da je epizoda uf, uf, ali nažalost ne mogu.
Kad se hoće može da se napiše dobra epizoda i da se paru napišu ne dobre, nego odlične scene. Ako to već može, zašto smo mi nedeljama gledali onu katastrofu.

AsFerim benim, siz en guzelsiniz, en ozelsiniz. <3

Nakon scene sa pištoljima, došlo je vreme da AsFer dobije mesto na listi parova. CeyKor spustite se mesto niže, AsFer dolazi na treće mesto.

Niko se ne svađa lepše od AsFera, ni jedan par.
Može biti da je to zato što ja nisam normalna i što uživam u scenama, radnji i likovima u kojima ne uživaju baš svi, ali scena sa pištoljima je jedna od najboljih scena ove serije. Strast, ljubav, bol, bes, ljutnja, sve u jednoj sceni. A tek Ibro i Birce u sceni, uf, razbili su, razbili. Fanovi umesto što kukaju, treba da budu zahvalni na ovakvom performansu i na ovako dobroj saradnji. Svaka čast.
I moram da kažem da su replike bile poprilično dobre, aferin Kendale, za ovo si zaslužio.
Koju ranu? Onu u koju je pucao brat ili onu u koju je pucala žena, ta boli.
Koliko lešva hoćeš da ostaviš za sobom? Jedan? Dva? Neka bude tri.
Posle toga sam pala u trans.
Ali Asli je bukvalno rekla moj san. Ako ne možemo da živimo zajedno, hajde da zajedno umremo. Evet, Asli i ja kažem, neka vam to bude kraj. Zato nije trebalo dete jer mi kvari planove.


Druga scena epizode je bila svađa u sobi. Tu je Asli sasula Ferhatu opet sve što je trebao da čuje, ama Ferhat bu, da li je shvatio? Možda. Ali naravno nije reagovao i otišao je. Tu sam se naljutila na njega. Zapravo sam se ljutila na njega svaki put kada je rekao ostaćeš dok se ne porodiš. Tamam, meni je jasno da je to njegov način da joj kaže da neće da se razvede, ali Asli je u pravu, ona hoće da čuje da želi da ostane sa njom zbog nje, a ne zbog deteta. I treba da istraje dok ne čuje. Ferhate sen delirtme beni, soyle artik. Ama ona je naravno glupa i slaba na njega, opet će da se pomiri bez toga.
Ne mogu da ne kažem da sam opet pala na Ferhata (ne golog, mislim i na to, ali nešto drugo sam htela da kažem lol! ). Hoću li čuti kad kaže tata? Hoću li videti kad prohoda? Hoću li čuti da mi nešto priča? Hoću li moći to da doživim? Ne znam. Toliko je u pravu.
Asli na to kaže hoćeš da sedim ovde i da čekam da li će muž doći živ kući? Kad sin pita da li će tata večeras doći živ kući, da kažem ne znam, sine, daj Bože?
Yani, Asli za svo ovo vreme i dalje nije shvatila da je to surova realnost njenog života. Nego kaže ako veruješ u snove postanu stvarnost. Hajde da kažemo da je tako. Tamam, Ferhat ništa nije uradio da izađe iz mraka, on je pesimista, ne veruje da bilo šta može da se promeni. A Asli? Je li Asli uradila nešto da se to promeni? Nije. Po meni nije. Ona, ako izuzmemo prethodne četiri epizode, radi na njihovom odnosu, ali ne radi ništa po pitanju promene načina života. Sada će da dobiju i dete. Po meni je vreme da traži od Ferhata da se polako povuče iz tog života. Da sedne i da priča o tome.

Ostatak epizode je bio čista komedija. Bilo je dosta dobrih i zabavnih scena. Scena kod lekara i ono dvoje Saygi i Sevgi, Ferhatova reakcija, selfi, bu nasil baba lan, tu sam plakala od smeha. Otkucaji srca, srce kuca kao da je muško. smeh Ferhat se dobro nalupetao i sve vreme je bio sav suzdržan, ali toliko se videlo da se radovao. I po meni Ferhat želi devojčicu, samo neće da kvari sliku žestokog momka, kao pravi muškarac ima sina, ama kesinlikle hoće ćerku.

Najzad su legli zajedno u onaj krevet i probudili se zajedno, oh be, čekamo to od kada su se spetljali. Ta scena mi je bila super. Ferhat polako pomera jastuk, Asli se bukvalno penje na njega i kaže razvešću se od tebe. lol!

Yigit... Da mi je neko rekao da ću ovoliko da ga volim, ne bih verovala. Posle Asli i Ferhata najbolji lik. Prevazišao mi je i Yeter. Stvarno je pucao Ferhatu u nogu, to nije bilo dovoljno uzeo mu je pištolj, ni to nije bilo dovoljno, probušio je gumu u na sve dao Asli pištolj. lol!
Ismejala sam se dok je pričao kakava je Suna bila u trudnoći i Ferhatova faca i komentar, pusti tužilaštvo i postani ginekolog. Kako se radovao što će postati stric, tu mi je isto bilo žao Ferhata. On bi jadan isto tako da se raduje, ali ne zna. A tek ako bude muško bićeš stric, ako bude žensko bićeš tetka. smeh
Celu epizodu je Yigit briljirao, scene sa Sunom su isto bile dobre i sve je ukazivalo da će na kraju biti ubijen. Ali nadam se da nije. Kada je pao videla se samo rupa od metka i nije bilo krvi, trebalo bi da ima pancir. Hadi savci veruje mu tebe, dovoljno si pametan da posle tako važne operacije ne izlaziš nezaštićen.
Danas je bilo snimanje ispred Yigitove kuće, nastavak scene. Yigita nisam videla, ali Asli i Ferhat su stajali i pričali. Računam da se Yigitu nešto desilo da bi odmah krenuli u bolnicu, da ne bi tu stajali.

Serefsiz Namik je rekao da je Yigit, ja sam mislila da su saznali preko izvora iz policije. Ako je preživeo Ferhat bi trebao da shvati da je rekao Namik i da počne da sarađuje sa Yigitom.
Mafija s jedne strane, Azad s druge, Ferhat s treće, Namik je najebao.

Ramazan i Hulya su mi bili slatki. Ali Dilsiz je pistao opasna tračara, on i Yigit su razglasili svima da je Asli trudna, samo još Namik nije sanzao, a njegova reakcija me najviše interesuje.
I Dilsizova faca kad su ovo dvoje potegli pištolje. smeh

Abus i Gulsum mi uopšte ne privlače pažnju, naročito posle one gluposti oko Cuneyta.

Julide, Jale,Ceyda... Tamam, devojka je psihopata, anladik, ali šta je ono bilo? Želudac mi se podigao, nisam mogla da gledam scenu. Klinka od dvadesetak godina i Namik? Yok artik. Je li Namik stvarno toliko spao na niske grane da koristi usluge prostitutke? Hajde jeste, šta je bilo ono u kuhinji? Napisali su im ljubavnu scenu, delirmek istiyorum. Nije bilo previše, bilo je odvratno, negledljivo. Još ja naivno pitam da li će taj nekvalitet posle Ibre da se napiše i Muhammetu, ne to, nego još gore. I ono sa Ferhatovom košuljom, yok artik. Dosta scena je uništeno samo zato što je Julide ili prisustvovala ili prisluškivala. Neka je Idil ubije, zakopa u šumi i da se rešimo.

Odoh sad ponovo da odgledam AsFer scene.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 DZzB2QrXUAAGtYF
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 5:44 am

Zaljubila sam se u scenu. Odgledala sam je 5475432146 puta. Odoh da spavam, sutra opet necu biti pri sebi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 6:15 am

Sad sam se setila. U ozetu je pisalo da Ferhat hoce da izadje iz mraka nakon sto je cuo otkucaje srca. Zasto mi to nismo videli? Tako nesto se u epizodi nije dogodilo.

Allahim cime se ja bavim u pola sedam ujutru. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 1:49 pm

Ok, preimenovaću ime topica u Live gledanje i komentarisanje Siyah beyaz ask. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 5:43 pm

Saro, super ti je komentar. Uživala sam u njemu kao i u epizodi. Naravno, bez dijelova s Julide. 
I live prijenos isto. 

Epizoda mi je bila odlična, dinamična, vedra, pozitivna, lijepa. 
Slažem se s tobom za ove dvije svađe. Ono s pištoljem je bilo vrh. Vrh vrhova. Top. 
Čak mi ni Dilsiz koji je bio u sceni nije smetao. Doprinio je svojim zabezeknutih facama sceni. To je valjda prvi put kad mi treća osoba ne smeta. 
Odlično odglumljeno. Za deset su bili. 
Par koji se tako strastveno svađa. Odlično. 
Pretpostavljala sam da će onaj pištolj iz ozeta Asli potegnuti na sebe. To mi je imalo logike jer samo tako bi Ferhat odustao. Ali kad je on stavio svoj na srce, vrh. Plus sve izgovoreno.
A i prije kad je rekao za dvije rane.

Ona u sobi je scena svađe bila odlična. Ali tu mi je nažalost kvarila Julide sve. 
Ali pazi. On je htio da ona zove advokata, kao da ga on nije mogao zvati. Ah, Ferhate. Ionako se sporazumno razvode. 
Bu arada, što je Asli htjela od Dilsiza? I je li u jednom od Aslinog trkeljanja da će se rastati kad je Ferhat rekao da zove advokata mu odgovorila s gerek yok. U smislu, nama potrebe jer ne to već obavila. A on nije skužio. Nije valjda da će stvarno ne javiti mu da ništa od rastave. Je, Asli, vidim kako se želiš rastati. 

Kod doktora sam se ismijala kao blesava. Birgorene, hvala ti na ovoj sceni. Te su mi scene popravile dan. Ferhat prvo ne zna kako se treba ponašati kod ginkologa, ono dvoje gleda kao svjetsko čudo, u ambulanti se pravi da zna nešto, a veze s vezom nema niti u što će gledati niti što vidi. A kad je čuo otkucaje hahahahah. Koji kralj. On čuje muško srce. Hahah A one ruke čas bi dotakao Asli,  čas ne zna kud će s njima. 
U autu, na večeri, u krevetu. Ma ne znam gdje su mi slađi bili. Točno sam znala da će onaj jastuk on izbaciti. Kako ga je uzeo i onda leđima dotakao Asli, a ona hop na njega. Preslatki su. I ujutro kad su dobacivali, ona u wc-u, a on uzeo jastuk i grli. Divota. Bas mi ih je milo gledati. 

Yigit i Ferhat su mi isto odlicni. Obožavam Yigita. Prvo kad ga je pogodio pa vezao kravatom nogu uz sve prigodne rijeci. Pa javio Asli. Pa probio gumu, pa nestao, pa na doručku, pa častio sve, pa ginekolog postao, pa napokon i on sa Sunom imao neku scenu. Bas mi je drag. Iako mi je sve upućivalo na to da je mrtav, nadam se da je imao pancirku i da će preživjeti. 
Nije mi jasno tko je od njih pratio Yigita, a tko Ferhata? Isti ljudi? 
A Namik je kao i uvijek se pokazao kao govno. Ajme kad ga Ferhat uhvati. 

Abidin i Gulsum mi nisu toliko zanimljivi da bih na njih trošila snagu. 

Dilsiz i Hulya su odlicni. Ali pazi Dilsiza. Od šutljivog najveća baba tračara je postao. 
On pred Hulyom ne može držati zatvorena usta. Haha 
A i ona, odmah je trebala reci dalje. 

Julide i Namik, toliko odvratno i toliko degutantno. Užasno. Jeftino. Ne želim niti rijeci trošiti na ovo. 

Ne znam što Azad hoće? Zašto je zvao Yeter onaj drugi put kad je spavala? Nekako mi ovaj put nije djelovalo kao da je sramo da joj čuje glas. Ne znam zašto? 
I tko je na koga i zašto pucao u onoj njegovoj kući? Da nije Cuneyt spriječio metak namijenjen Naimku? 

Idil ako ima namjeru prijeći na Azadovu stranu, super, 

Ferhat je u ovom nastavku bio odličan. Ja stvarno mislim da se on jako raduje bebi. Kako li je samo htio odvesti i otići s Asli na pregled. I kako je poslušao Sunu za jelo. Divota je. A cijeli je izgubljen. Kad je Ferhat izgubljen onda znaš da ne na terenu kojeg ne poznaje, a to su emocije. 

Ibro, vala razvalio di s osjećajima u ovoj epizodi. Nemoj,Yigite, umrijeti i baciti mi na Ferhata opet depresiju. Drži se. Ionako si mi jako drag.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 5:46 pm

Bondarenkova, nemoj biti ljubomorna. Gledaj s nama pa će ti biti zanimljivo citati live sa serije.


Saro, nisam ti rekla, hvala ti za prijevode. Kad sam gledala nisam bila toliko koncentrirana za sve što su rekli pa mi je drago što si napisala da potvrdim ono što sam shvatila. 
Znaš da je epizoda bila dobra kad su ti samo tek tako usput spomenula Ferhatovo tuširanje i nastavila po drugome. Što jest jest, danas je bilo puno drugih divnih scena koje su zavrijedile potpunu pozornost.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 6:08 pm

Je li ovo danas bio set SBA s Ferhatom i Vildan? Tko je s Ibrom od glumaca još u autu?

Ah, kad spomenu Vildan. Je li ono Handan rekla da će Vildan biti majka Ferhatovom i Aslinom djetetu ili nešto na tu temu dobacila Yeter?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 6:15 pm

Ferzan Ozpetek je objavio staru sliku Cage i njega s turskog filmskog festivala u Rimu prije tri godine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 6:43 pm

Nisam ljubomorna, samo vi uživajte, znate da sam misaono uvek uz vas. lol!

Kad smo kod Turaka, Rusi objavili listu najlepših turskih glumaca, koje obožavaju sve žene ovog sveta. Kud staviše Halita među najlepše, ajd za ovu četvoricu se apsolutno slažem (mada je umesto Akyureka mogao Altan), ali gde peti da bude Halit. smeh
http://edinstvennaya.ua/leisure/dosug/17972-5-samyh-krasivyh-turetskih-akterov-kotoryh-obozhayut-zhenshtiny-vsego-mira?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=edinstvennaya.ua&utm_term=1245878&utm_content=5957494
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 6:47 pm

A je im lista. Dobro. Ajde, ne čudi me. Mislim da je i očekivana s obzirom na popularnost glumaca.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyTue Apr 03, 2018 6:48 pm

Šta se ti buniš, bitno je da ima Cage. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 5:45 am

Gunaydin. Najzad se naspavah, juce sam ceo dan bila polumrtva, posto nisam uopste spavala. Ubi me Ferhat ponedeljkom, utorkom posle ne znam gde sam.

Yikilmadiiiiiim. smeh Ibro kakva si ti budala, hahahahaha car. Gde nadje onu muziku? Oni izgleda nacisto prolupaju na tim setovima.

Vildan i Ferhat? Gde bi mogli da idu njih dvoje? Ne znam, mozda nesto u vezi Cuneyta.
Moram da pogledam jos jednom da vidim da li ima jos nekoga u kolima od glumaca, prvi put sam gledala samo Ibru.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 5:53 am

Nakon sto puta gledanja i nakon sto mi je sad u glavi melodija yikilmadiiiiim lol! zakljucila sam da su samo Ferhat, Vildan i tehnicka ekipa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 5:56 am

Parti u SBA? Yok artik. Jedino ako ce Jale da se baci u nocni zivot.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Screen11
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 6:11 am

Je li ovo Ferhat najzad obukao kosulju?

https://www.instagram.com/p/BhHJWvLhXnr/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 6:16 am

Halit i Akyurek najlepsi, yani, bilemedim. Zevkler ve renkler tartisilmaz. Kivo i Caga tamam, Burak isto, mada se on meni ne svidja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 7:42 am

Poncha ::
Epizoda mi je bila odlična, dinamična, vedra, pozitivna, lijepa.
Slažem se s tobom za ove dvije svađe. Ono s pištoljem je bilo vrh. Vrh vrhova. Top.
Čak mi ni Dilsiz koji je bio u sceni nije smetao. Doprinio je svojim zabezeknutih facama sceni. To je valjda prvi put kad mi treća osoba ne smeta.
Odlično odglumljeno. Za deset su bili.
Par koji se tako strastveno svađa. Odlično.
Pretpostavljala sam da će onaj pištolj iz ozeta Asli potegnuti na sebe. To mi je imalo logike jer samo tako bi Ferhat odustao. Ali kad je on stavio svoj na srce, vrh. Plus sve izgovoreno.
A i prije kad je rekao za dvije rane.

Ja sam prvo pomislila šta sad Ferhat zove Dilsiza da smeta u sceni, jer sam znala da će biti scene i da Asli neće otići sa Dilsizom. Ali kao što si rekla, ja sam to isto rekla dok sam gledala, prvi put da treća osoba nije smetala u sceni. Čak su njegove zabezeknute face i to što je umro od straha doprinele.

Ali kako je bila dobra scena, još sam po utiskom. Baš je priličila njima, toliko je bila svojstvena njima.

Poncha ::
Ona u sobi je scena svađe bila odlična. Ali tu mi je nažalost kvarila Julide sve.
Ali pazi. On je htio da ona zove advokata, kao da ga on nije mogao zvati. Ah, Ferhate. Ionako se sporazumno razvode.
Bu arada, što je Asli htjela od Dilsiza? I je li u jednom od Aslinog trkeljanja da će se rastati kad je Ferhat rekao da zove advokata mu odgovorila s gerek yok. U smislu, nama potrebe jer ne to već obavila. A on nije skužio. Nije valjda da će stvarno ne javiti mu da ništa od rastave. Je, Asli, vidim kako se želiš rastati.

Kad sam videla Julide ispred vrata popizdela sam. Treba stvarno da budeš težak mentol da napišeš Julide koja prekida AsFer scenu. Baš treba da budeš glup za estetiku, što Birgoren i jeste.

Mogao je da uzme njen telefon i da ga zove, ali nije to fora, fora je da on istera svoje. Od Ferhatovog inata nema goreg inata.

Ne znam šta je htela, ona mu je tražila da nešto uradi, on je rekao da ga ne meša i onda je ona rekla da mu neće onda reći šta je pričača sa Hulyom i on je krenuo za njom. Dalje ne znamo. Ja sam prvo pomislila da hoće da navuče Ferhata da dođe da čuje otkucaje srca, ali izgleda da nije bilo to u pitanju.

To gerek yok sam ja shvatila kao nema potrebe da ga zovem, svakako se razvodimo. Ali možda je i zvala i otkazala. Ako jeste, videćemo u sledećojflashback. Asli svakako nema nameru da se razvodi. Da ima ne bi se popela na Ferhata, a i u kupatilu je rekla da samo hoće da ga muči. Još kaže ako uspem, aptal Asli, ako nastaviš da se topiš čim ga ugledaš, naravno da nećeš uspeti.

Poncha ::
Kod doktora sam se ismijala kao blesava. Birgorene, hvala ti na ovoj sceni. Te su mi scene popravile dan. Ferhat prvo ne zna kako se treba ponašati kod ginkologa, ono dvoje gleda kao svjetsko čudo, u ambulanti se pravi da zna nešto, a veze s vezom nema niti u što će gledati niti što vidi. A kad je čuo otkucaje hahahahah. Koji kralj. On čuje muško srce. Hahah A one ruke čas bi dotakao Asli, čas ne zna kud će s njima.
U autu, na večeri, u krevetu. Ma ne znam gdje su mi slađi bili. Točno sam znala da će onaj jastuk on izbaciti. Kako ga je uzeo i onda leđima dotakao Asli, a ona hop na njega. Preslatki su. I ujutro kad su dobacivali, ona u wc-u, a on uzeo jastuk i grli. Divota. Bas mi ih je milo gledati.

Iyi misin askim, iyim askim. Ova žena izgleda nema ime. smeh Ja sam prvo mislila da će Asli videti normalan par i da će se rastužiti, ali par je komedija, Asli umrla od smeha. Ali najbolje mi je bilo što su AsFer sedeli i tračarili ljude. Tako nenormalni su ipak radili nešto koliko toliko normalno i uobočajeno.

A koliko se uzbudio kad je čuo otkucaje. A jadan, ne zna da se raduje. Taman je krenuo da je dotakne, ali ona ga je pogledala i sjebala stvar.

Ako je trudna šest nedelja kad je onda zatrudnela? Kada su se poljubili prikazali su nam flashback iz 12. pretpostavljam da je bilo poruka da je tada zatrudnela jer su mnogi pitali scenaristu. Je li od tada prošlo samo 6 nedelja?
-Biraz aciktim, balik yemege gidiyoruz
-Bana sordun mu?
-Yer misin?
-Hayır! Nereye gidiyoruz?
-Balik yemege smeh

Folna kiselina je važna. lol!

Ujutru kada su se probudili Ferhat na kraju nije baš morao da kaže cocugumuza da mi sarilamicaz sanki, jer ispada kao da je grlio ženu da bi zagrlio dete, ama Ferhat bu, napalim.

Bu arada, ne znam da li si primetila, ali Ferhatu, yani Ibri, su u svakoj bliskoj sceni uši krv crvene. Je li taj čovek stvarno toliko slab na ženski rod čak i u scenama gde je deset ljudi oko njih ili šta je, ne mogu nikako da provalim. Vala nije ni čudo što ga Mihre samo vodi u šumu i što mu je ukinula noćni život, shvatila je žena s kim ima posla. lol!

Poncha ::
Yigit i Ferhat su mi isto odlicni. Obožavam Yigita. Prvo kad ga je pogodio pa vezao kravatom nogu uz sve prigodne rijeci. Pa javio Asli. Pa probio gumu, pa nestao, pa na doručku, pa častio sve, pa ginekolog postao, pa napokon i on sa Sunom imao neku scenu. Bas mi je drag. Iako mi je sve upućivalo na to da je mrtav, nadam se da je imao pancirku i da će preživjeti.
Nije mi jasno tko je od njih pratio Yigita, a tko Ferhata? Isti ljudi?
A Namik je kao i uvijek se pokazao kao govno. Ajme kad ga Ferhat uhvati.

Dok je Yigit pričao kako se žene ponašaju u trudnoći, samo sam zamislila Asli i Ferhata u tim scenama i umirala od smeha. Da Asli traži u tri ujutru da jede lubenicu, da napadne Ferhata što gleda vesti sa ženskim spikerom, da plače što se ugojila, da traži da ga ugrize. smeh

Za Yigita ne znam, zbunjena sam. S jedne strane definitivno izgleda kao da ima pancir, s druge strane celu epizodu je bio u fazonu na kraju ću biti ubijen. Ako umre biz bitik, od AsFera neće ostati ništa, Ferhat će biti pun besa i želje za osvetom i neće videti ništa pred sobom. U ovom trenutku tako nešto uopšte nije potrebno. To će samo da odbije gledaoce, neče ih privući.

Isti ljudi su pratili Yigita i Ferhata. Pošto je Namik dojavio da je tužilac Yigit i rekao da bi se izvukao da traže ko ih je pevao policiji, oni su videli Ferhata i sada misle da je on sarađivao sa Yigitom i da ih je prijavio. Yani, Namik nije namestio samo Yigita, nesvesno je namestio i Ferhata. Samo se pitam kako će da plate štetu od osam šlepera oružja koje je zaplenila policija.

Poncha ::
Ne znam što Azad hoće? Zašto je zvao Yeter onaj drugi put kad je spavala? Nekako mi ovaj put nije djelovalo kao da je sramo da joj čuje glas. Ne znam zašto?
I tko je na koga i zašto pucao u onoj njegovoj kući? Da nije Cuneyt spriječio metak namijenjen Naimku?

Ne znam zašto je zvao. Rekao je da zove da joj čuje glas i spustio.

Mislim da je Cuneyt pucao na Azada da bi mu po ko zna koji put Namik oprostio. Ferhat je rekao Asli da Cuneyt nije ubio Cema, odnosno da se pištolji ne podudaraju i po meni se Cuneyt u sledećoj vraća u kuću. Naravno, u međuvremenu se zaboravilo da je Ferhatu onaj lik u bilijar salonu rekao da je Cuneyt poslao ljude da napadnu njega i Asli.

Poncha ::
Ah, kad spomenu Vildan. Je li ono Handan rekla da će Vildan biti majka Ferhatovom i Aslinom djetetu ili nešto na tu temu dobacila Yeter?

Da, rekla je kao moja deca vole da pisvajaju decu tvoje dece. Abidin je prisvojio Gulsumino, ako se Ferhat i Asli razvedu, Vildan će da bude majka njihovom detetu.

Znači podrazumeva se da će dete ostati kod njih ako se razvedu, da ga neće dati majci. rolleyes

Poncha ::
Ferhat je u ovom nastavku bio odličan. Ja stvarno mislim da se on jako raduje bebi. Kako li je samo htio odvesti i otići s Asli na pregled. I kako je poslušao Sunu za jelo. Divota je. A cijeli je izgubljen. Kad je Ferhat izgubljen onda znaš da ne na terenu kojeg ne poznaje, a to su emocije.

Ibro, vala razvalio di s osjećajima u ovoj epizodi. Nemoj,Yigite, umrijeti i baciti mi na Ferhata opet depresiju. Drži se. Ionako si mi jako drag.

Ferhat se jako obradovao, ali da bi čovek video Ferhatovo radovanje mora da ga izanalizira kao što nas dve to radimo.

Slažem se za Ibru, stvarno je razvalio. Takozvani fanovi koi su u subotu i nedelju pisali čoveku da mu je žena kurva, da ga otac nije vaspitao, da je nepsofesionalan, da je uništio seriju i uveljivost para i ostale bljuvotine bi trebalo da se postide posle epizode. Jer profesionalnost nije postavljanje slika na instagramu, profesionalnost je ona gluma koju smo videli. U seriji u kojoj odavno ništa ne funkcioniše profesionalno, koju kanal i produkcija ne podržavaju, menjaju se reditelji svakih pet minuta, set ekipa, scenaristi odlaze i dolaze, scenario je udario u dno, glumci i dalje daju sve od sebe da nam prenesu emocije, da nam pruže uživanje u scenama, profesionalnost je to. Raditi svoj posao na najbolji mogući način i u najtežim uslovima. Niko ne može da kaže da je uništena čarolija i uveljivost para, jer nije. Ja sam videla sva osećanja koja sam trebala da vidim, unela sam se maksimalno u scene i ni na kraj pameti mi nije bila Ibrina žena niti slike sa njom. Jer ja nisam ni gledala Ibru, gledala sam Ferhata. Šta mene briga koga glumci vole, mene interesuje privatni život Ferhata Aslana i dok god Ibro po pitanju Ferhata obavlja posao kako treba, ostalo me ne interesuje.

---------------------------

Sad kad su mi se slegli utisci posle epizode i kada sam neke scene ponovo odgledala, moram da potkačim Birgorena.Sen nasil manyaksin acaba? Kakvo je ovo ispunjavanje ličnih fantazija i lečenje ličnih frustracija na likovima iz serije? Čovek ne gleda ništa, nikakva komercijla ne dolazi u obzir, bukvalno tera svoje. Mene to izluđuje, nikako ne mogu da shvatim. Ako mene koja sam skoro uvek na muškoj strani, mene koja obožavam muške likove, mene koja nisam ni f od feministkinje uspe da izludi, mogu da zamislim šta rade žene koje ne misle kao ja, čupaju kosu verovatno, ako nisu promenile kanal. Glavni muški lik u ljubavnoj seriji napisanoj za žensku publiku NE MOŽE i NE SME da bude do te mere mačo napisan. Namik može, Cuneyt može, Ferhat ne može. Glavni ženski lik NE MOŽE i NE SME da bude do te mere slab na muškarca da pređe ama baš preko svega. Gulsum može, Yeter može, Asli ne može. Da nisam do te mere duboko zašla u likove i da gledam seriju površno, ja ni Ferhata ni Asli ne bih mogla da razumem. Tamam, Ferhat ne može da pokaže osećanja, ima blokadu, ama gercekten yeter artik.Neće Ferhat umreti ako kaže koju lepu reč. Yani, radnja se ne odvija u Vanu, Ferhat nije plemenski aga, a Asli nije agina ko zna koja žena po redu venčana po Šerijatu. Toliko preterivanje nije normalno i više nema nikakvog smisla. Na odlasku da nam da ozet onoga što je pisao dvadeset epizoda. Još kaže neće od ubice i nasilnika da pravi heroja. Ma nemoj mi reći, pričaj ti to nekom drugom. Zašto onda tom čoveku pišeš ženu koja samo što ne počne da ga preklinje? Ženu koja ni u ludilu ne može da mu se suprotstavi? Zašto taj čovek ne usvaja ništa od onoga što mu ta žena kaže? U svakoj epizodi Ferhatov ego se penje po deset hiljada metara na viši nivo. Čemu onda sve reči koje Asli kaže kad Ferhat ode i svaki put posluša Yigita. Još kad sam videla scenu savcilar kravat takar, nisam mogla da verujem svojim očima. Ferhata bak sen, kada je Yigit u pitanju kako zna da napravi lep gest, kada je Asli u pitanju, ništa. Ti si došao da pišeš ljubavnu seriju, sve likove si toliko uništio da jedino što je ostalo dobro od te serije je taj ljubavni par, ali Ferhatu bez prestanka pišeš veću ljubav prema Yigitu, nego prema Asli. Ja se slažem da od čoveka kao što je Ferhat ne treba praviti heroja, ali ako veruješ u to na kraju mu napišeš nesrećan kraj i tako ga kazniš, kao što i treba da bude, a ne kažnjavaš gledaoce tako što zatruješ svaku dobru scenu. Prošlo je 24 epizode mi još nismo videli ni jednu normalnu ljubavnu scenu. Nadam se da će nam ko god pisao scenario dalje bar to priuštiti.

Mislim da je na odlasku Ferhatu oduzeo i libido. Inače toliko zaljubljen par čija se veza najviše bazira na strasti posle rastanka i posle scene poljupca je nemoguće da ne završi u krevetu. Ha, bak, to je tek drama, liku kojeg igra Ibro oduzeti libido je za mene nešto neoprostivo. Dobro je što je otišao, kako je krenuo bavili bismo se i prostatom. smeh Jer scenarista piše stvarnost, nikako ne piše kliše, samo stvarnost, a u stvarnosti se snovi ne ostvaruju. Kad Ferhat kaže Asli cik bu hayal masal kafasindan, ustvari Kendal nama poručuje hayaller AsFer, hayatlar Julide.

I tag #vazgecmembizden opet niko nije rekao. Ko od koga nije odustao? Koliko sam uspela da vidim Julide nije odustala od Namika, a nema nameru da odustane ni od Ferhata. Devojka u istoj kući hoće da zavede oca i sina, želudac mi se okreće. Tako odvratan lik se ne sećam da sam gledala u nekoj seriji. Što je najgore, nema lika u seriji sa kojim nije imala scenu, još da se upozna sa Azadom, Cuneytom i Yigitom i biće kompletna. Još ni svi likovi sa svima nisu imali scene nasamo, čak i ovi što žive u istoj kući, ali Jale masallah sa svima. Za 24 sata je saznala sve tajne koje većina ukućana ne zna, u sledećoh 24 će saznati i da je Namik Ferhatov otac. Još mi kad smo videli u ozetu da su Namik i Jale povezani, počele smo da nagađamo, te Melisa, te plan, ali sa ovim scenaristom smo trebali direkt da pomislimo na ovo, jer on samo tako nešto i može da napiše.

Birgoren udario u peteiku, oprostio se na tw i postavio pesmu Olmasaydi sonumuz boyle. rolleyes Sen olamsaydin bu dizide ne iyi olurdu. Samo, s obzirom da se posle 24. oprostio, jel to znači da 25. nije napisao on? Kada je objavio da odlazi rekao je da je njegova 24. i 25. Ako je otišao, njegovu celu 25. koju je napisao su bacili u smeće i pisali novu. Zato su onda glumci i imali toliku pauzu.

Rejting je u totalu kao malo skočio, ali AB i ABC su pali što je i očekivano posle prošle epizode i one jeftinoće od scena. Ako stvarno planiraju da serija ide do kraja sezone, nadam se da su nešto preduzeli i da su videli da Julide treba pod šifrom hitno da napusti seriju. Čak da njeno napuštanje serije objave na sva zvona u fragmanima, ne bi li gledaoci čuli i vratili se.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 7:51 am

Ima li nesto novo u vezi Protectora?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 7:51 am

Je li tebi bolje?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 8:04 am

Opet se ne vidi krv, ali Asli izgleda zove hitnu.
Da ovaj Yigit ako umire ne kaže na samrti Ferhatu da mu je Namik otac? Valjda neće.

https://pbs.twimg.com/media/DZzkxQFWAAA-6CI.jpg
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 9:14 am

Fatih u totalu samo sto nije pao ispod 6. AB i ABC 7
Sa tom serijom su potpisali promasaj godine, a sve su podredili njoj. Kanal je propao nacisto, nemaju za sta da se uhvate.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 9:22 am

Ibro ne diyosun sen simdi. Tenim usuyo falan. Ne zovi me na greh sabah sabah. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 EmptyWed Apr 04, 2018 10:11 am

Predsednik Fenerbahcea za vreme utakmice umesto utakmice gledao SBA. smeh Allah, Allah, serija je resmen bataklik. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: