Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14348
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 1:46 pm

Ja stvarno ne znam što je toliko zapeo za Kenana. Ovo mu nije prvi put. 
I uopće nije bilo logike da naleti na ovo pa udari lajk. 

Ja sam negdje i pročitala kod fanova da je Sinemka ostavila duboki trag na Ibri. Ali kako ga nisam pratila, ne mogu to tvrditi. Sad me zanima je li to točno. Imaš li ti kojeg ibrologa među poznanicima? Da utvrdimo razlog ovih Ibrinih izleta instragramom. 

Za Berka me već ne čudi da je povukao lajk k da je slučajno lajkao. Pogotovo ako prati Ayakligazete na instagramu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 1:46 pm

Hahahahahhah

I mene zanima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10020
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 1:54 pm

Nemam, svi vole Ibru, ali najveci ibrolog sam trenutno ja. A i ja tu imam rupu jer nisam pratila. Znam da je izjavljivao çok aşığım Sineme falan filan. I ako se dobro secam nakon sto ga je sutnula vise nije imao ljubavne izlete sa poznatim zenama i odjednom se pojavila Mihre.
I Mihre svaka cast, svi potenciraju da je ljubomorna, zena izgleda uopste nije, ja bih mu popila mozak zbog ovoga. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 1:57 pm

Ne mogu ni da pretpostavim sta ce da urade. Ali da ce da naprave reorganizaciju to je sigurno, a za to treba vremena.
Za fragman neka ne brinu, tehnicko osoblje nema veze sa ovim, oni normalno rade svoj posao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 1:59 pm

Uf, točno nam nedostaje jedan kvalitetan ibrolog, ama neyse, bitno je da ga sad pratimo. 

Ako je tako izjavljivao i onda poslije nje ništa e onda ga je dobro sjebala. Je li se i odlesio od alkohola nakon nje? 

Stvarno joj svaka čast. Čak bih i ja bila ljubomorna na ove ispade s Kenanom. Trebao bi me uvjeriti da je njegov veliki fan, a ne da je Sinemka tu u igri. Hahhahah
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 2:00 pm

Ne znam što mogu s našom serijom kad ona već debelo ide. Samo da je ne ukinu naprasno u potrazi za rejtingom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 2:19 pm

Ima ih tamo na hr forumu, ali nisam bliska ni sa kim od njih.

Poznavajuci ga rekla bih da mu nije potreban neki poseban razlog da se olesi od alkohola. lol! Ne bilim, osim Deniz nisam vidjala da su nekoga nosili iz kafane. lol!

Hahaha nema te sile koja bi mom mozgu objasnila da je Kenanov fan. smeh

Seriju koja toliko traje ne mogu da ukinu naprasno, mora da ima kraj. Ali nemaju sta da stave umesto nje. Ako se marketing sluzba i scenarista potrude, mogu da podignu malo rejting na total 4,5 Ab 5, Abc 5. To bi bilo zadovoljavajuce za kanal do kraja sezone. U pitanju je njihova produkcija i budzet je smanjen. Svakako sta god da stave veci rejting u onom dzumbusu ponedeljkom ne moze da ima. Ali ne polazem neke nade u scenaristu, hoce po svaku cenu da dobije total i time gubi ostale grupe, a usput i total, ne mogu da shvatim kako to ne vidi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 2:35 pm

A ima i politicka pozadina kanala D zbog koje su ga mnogi ignorisali, to sam zaboravila, sad vidim da ljudi pusu o tome. Ova promena bi onda mogla da koristi najvise Fatihu. Jer onaj rejting ako se ne poveca, u problemu su i to velikom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 2:51 pm

Haydaaa prema komentarima bih rekla da su i kupci Erdoganovci. Yok artik. Onda poljupci i ostalo olmaz ni u jednoj njihovoj seriji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 3:13 pm

Nisam ni ja. Trebalo bi pronjuskati temu tamo njegovu u periodu Sinemke i nakon nje pa onda vidjeti ima li što i tko bi mogao biti pouzdan ibrolog. Ne vjerujem ni ja svakome. Ali da sad idem okolo i ispitivam, pogotovo kad ne znam ljude, nisam taj tip.

Poznajući ga, rekla bih da njemu nije problem olešiti se od alkohola u svim mogućim raspoloženjima. Ali ako je tu bio neki bolniji prekid onda tim više. 

Mislim da nema ni za mene te sile koja bi mi objasnila da je Ibro Kenanov fan. Gercekten. Hahahahah Sad bih mu ja očitala bukvicu i to dobro. 
Da Caga ovako lajka, ajde, to bi mi bilo normalno. Čudno jer ne lajka ništa, ali normalno. 

Asti sto, onda nisam bas pretjerano zadovoljna prodajom kanala. A ček? Tko je bio zadužen jučer za slanje poruka? Hahahah ajme koja smijurija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 3:17 pm

Ovu sliku nisam videla ono vece.
Ay Asli sta si opet rekla pa ovaj covek ovako izgleda?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 3:27 pm

Tih par slika sto su stavili nisu bile u epizodi. Nije mi jasno zašto tako stavljaju slike. 

Ako mu je što odbrusila, nije da nije napravila s pravom. Ali neka i sama sebi odbrusi. 
Samo se nadam da nije slagala ma što napravila da napravila. Neću taj kliše.

Ali ako mu je rekla u tonu - jesi li tražio da abortiram, poslušala sam te. Baš da mu vidim facu. 
Ili... Što te i zašto briga što sam napravila? Ti ionako ne želiš to dijete. 
Ili... Nisam abortirala, ali ne brini, od tebe neću ništa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 3:30 pm

Čim netko snimi reklamu, jave se Cagini sa željom i pitanjima Cagi zašto on ne snimi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 3:47 pm

Sad sam vidjela neke slike sa seta. Asli u bijelom, razgovara s nekim. A Ferhat i Namik zajedno negdje. 
Ibro otvoren ponovno. Što si saznala, gdje su? O čemu se radi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 3:57 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 4:07 pm

Mi smo se na forumu zbližile samo sa Caginicama, ko je znao da će jednog dana biti potreban neko drugi I to ni manje ni više nego zbog tračeva. smeh
A ne bih ni ja išla da ispitujem ukoliko nije neko sa kim sam stvarno bliska.

Jedno vreme je on ako se ne varam živeo u LA, ili je duže boravio tamo, ne znam da li je to bilo pre ili posle nje.

A Sinemka je pametna žena, od Arde, Ibre i Kenana je izgleda shvatila da je Kenan najbolja investicija. lol!

To može da bude ono kao, ma boli me uvo za nju, evo lajkam slike njenog muža, hladan sam ko špricer. Ako je istina i ako mi ne lupamo gluposti (što je vrlo moguće lol! ) onda ni ne čudi što se tako na brzaka oženio. Inače ljudi njegovog profila se ne žene tako lako. Allahim, prešli smo sa Ferhatove psihologije na Ibrinu. Neka nas neko zaustavi. smeh smeh smeh
Fanovi koliko vidim na ovo nisu nešto reagovali, a nas dve ne reagujemo na ono što oni reaguju, a za ovo smo se sad uhvatile. lol!

Tamam, ali Caga nije bio u odnosima sa Kenanovom ženom, i pritom su i bliski. Ovo je malo onako....

Znam ja da je s pravom, ali više ne mogu da ga gledam ovakvog. Treća opcija je najbolja, prva je katastrofa. Prva je Ferhatovo umiranje ko zna koji put.

E tako je Asli bila obučena na onoj slici sa doktorkom, samo je imala sivi sako preko. Pretpostavljaju da je ovaj što Asli priča sa njim advokat. Mogao bi da bude.
Ne znam da li je set na istom mestu, Ibrin je u Hilton hotelu, a ne znam gde je Birce sa ovim. Verovatno isto tu, ako su zakupili termin, snimiće sve na istom mestu. Ali biče prikazano da je u različito vreme. Namik i Ferhat možda jure kompjuter.

Caga bi stvarno mogao da snimi reklamu.

Aaaa, ovo zvuči zanimljivo. Brad Pitt producent. Daj Bože da je istina, mada treba proveriti. Kada je Caga u pitanju svako piše šta mu padne na pamet.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 4:32 pm

Ja sam bila ok s većinom, ali kako sam samo zalazila kasnije na teme koje su bile vezane za Cagu, izgubila sam kontakt s ostalim forumasima i drugim temama i glumcima. Tako da sad upadnem nekome radi tračeva malo mi je bezveze. Yani... Ostat ćemo samo na pretpostavkama jer ibrologa koji je bio aktivan za vrijeme i nakon Sinemke nemamo. Ti si u pravi čas našla odustati od njega. 
Ili, ako među ovima što nas prate ima koji dobar ibrolog neka se javi jednom barem i kaže kako je. 
Hahahah možda nam se sad smiju kako smo glupe. Hahahah
A i mi tražimo ibrologa zbog tračeva. Ayip stvarno. 

Ja ne bih znala da je živio tamo da ti nisi rekla. Yani, svi putovi vode u Ameriku kod ovih naših. 

Sinemka je izabrala valjda nekog tko joj po svemu najviše odgovara. Ne znam ja bih li pored Ibre izabrala Kenana, ali valjda ona zna. S tim da meni Sinem i Kenan izgledaju kao dobar par. 
A Arda se isto oženio nekidan. 

Meni je ovo stvarno smiješno i bas sam se uhvatila sad toga. Hhahah Kad je prvi put lajkao da je on bolji izbor za Ferhata, isto mi je bilo čudno što se sad bavi Kenanom on, ali ti si djelovala kao da je to ok pa je i meni postalo još donekle ok. Ali sad nakon ovoga, sve mi je to čudno. Previše se on bavi Kenanom. 
Sad sam se sjetila da je na dan kad je Ibri bio rođendan on objavio sliku s Mihre da je tada i Sinem objavila neku s Kenanom staru. 
Obično ljudi kad se opeku pusu i na hladno. Ili s druge strane nakon bolnog prekida se brzo ožene. 
Bolje da odustanemo od tračeva i bavljenja Ibrom. Amo se vratiti na njegovu glumu i biti površne.hahahha
Tko će nas zaustaviti? 
Fanovi nisu reagirali, ali zato mi jesmo. Nismo kao normalni svijet. Hahahha Iako sam vidjela da su neki pisali ispod komentara kojeg je lajkao, ali to je ništa posebno. Znaci, Turkinje na forumu su prešle preko ovoga bez komentara. Onda smo nas dvije nešto uvrtile glupo. Hahahaha

Hahahahhaha nije vala. On se Kenanu divi od malih nogu. 

Ne mogu ni ja ga gledati ovakvog smrknutog vise. Mišić. Ne znam zašto mi ga je žao, a zaslužuje da ga se oriba. 
Prva je grozna. Ja bih paljbu na nju da napravi to, ali da to napravi odmah bi trebala reci saka, saka. I onda treću opciju. 

Znaci rastava i laptop. Tamam. 

Koju reklamu, tj. za što, bi ti voljela da Caga snimi? Ja imam par u vidu.

Ovo sam tek maloprije vidjela. Uopće ne znam odakle je to osvanulo. Nisam se bavila time bas, ali kad sam vidjela trebala sam staviti ovdje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 4:57 pm

Da, pozivamo sve koji mogu da nam daju neku informaciju da se jave. smeh smeh smeh

Jeste, motao se po LA, ali mislim da je to bilo pre Sinem.

Pa prvi put je imalo logično objašnjenje, kao zahvalio se fanici lajkom, ali sada nema objašnjenja. Da je lajkao zbog kanala lajkao bi neku njihovu objavu.
Ne pratim Sinem, nisam to znala. Bak, sada situacija postaje još zanimljivija. To mora da je bio rastanak na krv i nož. Ne oldu acaba? Sad umirem od znatiželje. smeh

Evet, canim, haklisin, komentarisanje glume je površno, a komentarisanje ljubavnog života je duboka tema. hahahahahahaha Yok, Yok, nema nama pomoći.

Da, fanovi su jako normalan svet, linčuju čoveka što se napio i što je bio sa rođenom ženom. Materijal je ovo što mi pričao, a ne ono. smeh

Caga je kad je bio mali gledao Deli Yurek i idol mu je bio Kenan abi.

Zaslužije apsilutno, ali gledaj mu facu, kako čovek da se naljuti.
I dokle će više biti smrtknuti. Mislim da to trenutno uopšte nije dobro za rejting, treba da ih pomiriti ili bar uraditi nešto da vidimo ljubav. I glumci su se toliko uneli u dramu da je hemija nestala, moraju da se potpale strasti. Ako ona sad kaže da je abortirala, gecmis olsun, niti će se Ferhat truditi, niti tu može da bude nešto osim drame.

Reklama za donji veš bi bila najbolja. smeh
Šta znam, mogao bi ponovo da snimi za Colins ili tako nešto. Šta ti imaš u vidu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 5:03 pm

A yok be, pogresno smo protumacile, sad sam se setila. Ibrin rodjendan je na dan zaljubljenih zato je Sinem stavila sliku sa Kenanom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 7:13 pm

Hahahahahhahahahba 
Kao da upućujemo apel. 

Da. Onda mi je još i imalo logično objašnjenje. Ali sad da njuška okolo neke totalno čudne stranice i čita komentare mi ama bas nikakvog smisla nema. Možda je slučajno udario lajk dok je čitao komentare, ne znam. Ali ne znam zašto je uopće čitao takvo nešto. 
Da je lajkao samo zbog kanala, definitivno bi lajkao nešto njihovo, a ne komentar ispod neke slike.
Hahahahhahaha ja sam to za Sinemkinu sliku rekla onako. Podudarnost mi je bila. Čak ne znam tko je prije objavio. Ali znam da sam to nedje vidjela u nekoj šali kao da su i jedan i drugi odmah objavili slike. A i Sinemka, bas je morala objaviti neku prastaru, kao da se nije mogla slikati s Kenanom i novu objaviti. 
Mada je meni Ibrina s Mihre jedna od boljih na instagramu njegovom, baš mi je slika odlična. 
Eh da. Mislim da Ibrina anne prati Sinemku na instagramu. 

Hahhahahahahahjaja pa jesam u pravu. 
Nisam znala kako sam napisala i kako je ispalo. Morat ću početi citati prije nego pošaljem. Hahahhah
Mislila sam da se vratimo na glumu (to je ozbiljna stvar) i komentirano fiziku, visinu, težinu, debljinu -  yani onaj površni dio pa budemo površne zbog toga, a da se ostavimo tračeva. 

Hahahahhaha bas tako. Oni čovjeku zamjeraju ono sto je normalno, a ovako nešto što nema logike njima je ok. Svašta. Vala, ja ne znam u kojem mi svijetu živimo.

Ma moj Caga je bio i ostao Kenanov fan. Slatkiš moj. E, da on udari lajk mogao bi mi se izvuci da je Kenanov fan. 

A ja se na njega ne mogu ljutiti kad mu vidim na licu da ga boli. Ma što radio, boli me njegovo lice.
Dosadili su vise sa smrknutim facama i robotskim ponašanjem. A ti si htjela da odu iz Rive. Yok ya, trebali su tamo ostati bar pet epizoda. I biti prirodni. Da mi se Ferhat smije, bude dječak i to. 

Yani. Može donji veš. Slažem se. Mislim, odličan izbor. I prije je bio na slikama za potkošulje.
Meni pada na pamet i nešto tipa automobila, satova, naočala ili kajiša... Tih nekih detalja na koje se može dobro zumirati. od odjeće sad svi glumci reklamiraju svašta, pogotovo sportske (u kojoj bi Cagu itekako voljela vidjeti) pa bih Cagu voljela vidjeti recimo u reklami za klasiku tipa Ramsey. Neku gdje je zavodnik neki. Iako, poznajući Cagu, on bi prije izabrao nešto, neki proizvod,  za širu masu. A to onda ne znam što bi bilo. Možda neki prehrambeneni proizvod. Da se reklama vrti kad god traje neka serija. Hahahha

Da, da. U pravu si. Ali ovo s Kenanom i dalje stoji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 7:20 pm

Evo Ibre meditira i postaja price.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 7:34 pm

Stavila sam pa izbrisala. Evo se vidi cijela slika.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 7:50 pm

Poncha ::
Meni je epizoda baš suprotno, totalno tekla nekako neuzbudljivo, a prošla možda i brže od ijedne.

Ni meni epizoda nije bila uzbudljiva, jer sam znala šta će biti sve od zadnje scene. Odnosno, znala sam da se ništa neće desiti pozitivno i da će ostati sve na zadnoj sceni da li će da abortira ili ne. Ali mi se epizoda svidela, jer je bilo dosta Ferhata.
I toliko je bilo preteranih znakova oko bebe da je prešlo u verovali ili ne. Tamam, anladik, AsFer su trebali celu epizodu da se dvoume, ali oni su to ionako sami sebi omogućili, čemu su služile tolike scene u kojima svi pričaju o bebi. Ipak malo realnosti ne bi bilo na odmet. Zamisli da trebaš nešto da odlučiš u životu i da za to niko ne zna, ali odjednom roditelji, brat, sestra, prijatelji kolege počinju da pričaju o tome.

I stvarno hvala Ibrinoj odličnoj glumi da ja sad nisam ostala potpuno razočarana i odustala od serije. Hvala mu što sam uspjela do kraja epizode, a pogotovo kad pročitam tvoj komentar i što je sve govorio, mada sam i poprilično shvatila, kako se, koliko i zašto boji. A i u stvari, osjetila sam da on ipak, koliko god da je spomenio prvi abortus, zapravo je želio to dijete. I on se na početku mislio, i to mu je bilo bitno, da je li Asli znala. Valjda je mislio da unatoč tome što zna je pristala na rastavu. Kasnije iako je on nastavio u tonu zašto ne smije postati otac, postao je mekši prema njoj.

Ibro me je stvarno uništio dok sam gledala. Uvukao me je u neka čudna osećanja u kojima nisam imala prilike čak ni da posmatram Ferhata fizički, nego sam se potpuno fokusirala na njegovu patnju i mučenje, otprilike sam ušla sa njim u mrak i mučila se sa njim dok su trajale te scene. Zato sam tako kasno i završila gledanje jer sam vraćala scene. U onu scenu u kafani sam se toliko unela kad je počeo da se dere dobro nisam pala s kreveta. lol! Još kaže ja sam takav, ovoliki ljudi drhte preda mnom. Ferhatcim, kad se razdereš i ja se uplašim pred ekranom, šta da rade oni na koje se dereš. A i Ibro ima glasne žice, masallah, em mu je frekvencija glasa kad se dere visoka, em ni u jednom trenutku posle tog dranja ne izgubi glas.Da ne pričam o frekvenciji seksipila kad počne da se dere.

Ja sam bila sigurna da Ferhat neće spomenuti abortus, ali jeste, mada to nije toliko važno, izgovorila ona ili on, svakako to gledam kao blef. Očekivanje da druga strana negoduje. Ali sam takođe bila sigurna da će Ferhat to dete želeti više nego išta i nije me razočarao ni u jednom trenutku. Ja sam sve vreme osećala da oboje toliko žele to dete. Mislim da ga žele više i od parova koji ga planski naprave. Žele dete i ne žele da se razvedu, ali oboje su udarili u ponos i čekaju da ono drugo popusti. Baš su našli kada će da se igraju ponosa.

U toj sceni kada je pita da li je znala i dalje scene u kolima su mi bili odlični oboje. Ne deri se na mene, dere mi se. Posle kada mu kaže nisam htela dete sa čovekom kakav si ti, a šta meni fali, pet minuta pre toga je spomenuo abortus, ona hoće kući, on ne zna šta drugo da smisli nego se uhvatio za prezime, samo da bi je odveo kući, da bi bila pod njegovom kontrolom.. Ali ispred policijske stanice sam vrištala od smeha, koliko se tu Ferhat nalupetao. Raspravljaju se oko toga da treba da ga prijavi, a on odjednom udario u svađu o pidžamama i papučama. Hahahahaha, evo smejem se dok ovo pišem. Znači da bi i on hteo da vidi Asli u nekim seksi spavaćicama. Ionako fanovi od početka o tome pričaju, Birgoren im je valjda poslao poruku da ih čita.
Ali obožavam AsFer kada se tako svađaju, kada lupaju gluposti, definitivno najluđi i najrazličitiji par od svih ostalih.

Mene ne čudi ni jedno Ferhatovo ponašanje. On naprosto misli da Asli ne želi voljeti njega, ni to dijete, da želi rastavu, da želi abortirati. Ona, koja uvijek stavlja dobro ispred svega i koja mu govori ružnu istinu u oči, je i djelovala kao da i ovaj put misli to što govori. Pogotovo što joj je pokušavao pomoći hodati, previjati ozljedu, a ona ga odgurivala. Barem njemu, plašljivcu, je tako djelovalo. Sigurna sam da Asli nije izgovarala što je izgovarala, on ne bi toliko bio u fazonu da traži razloge zašto ne smije postati otac.

Mene bi čudilo da nas čudi Ferhatovo ponašanje.Čovek sebe mrzi, a nas dve u tranasu od silne ljubavi. smeh Onoliko sam ga pljuvala kada sam videla fragmane, sada me je ponovo osvojio, još više me je oduševio. Sama činjenica da je ispričao ono sve pokazuje koliko je on ustvari dobar. Svesna sam da je apsurdno reći za čoveka koji je prolio toliku krv i oduzeo toliko života da je dobar, ali tako mislim. Zato što posle toliko ubistava čovek izgubi savest, postane mu rutina kao meni kad idem na posao, Ferhat nikada nije izgubio savest i zbog te savesti sebe kažnjava i ne vidi sebe dostojnim nikakve sreće.

Ti i ja drugačije gledamo na Asli. Ti je gledaš isključivo preko odnosa sa Ferhatom i dobra ti je samo kada radi ono što je u Ferhatovom interesu. U mnogim situacijama i ja tako gledam, moram da priznam, kao na primer u prošloj epizodi, ali ja se trudim da je razumem.Nemoj pogrešno da me shvatiš, nemam ništa protiv što je ti tako gledaš, tebe i mene u ovoj seriji ne veže ona nego Ferhat.
Asli je povređena žena, mnogo povređena žena. Kada ona povređuje Ferhata ja je mrzim, stvarno nisam mogla da je smislim u prošloj, ali kada Ferhat povređuje nju meni se stegne srce, u tom trenutku se saosećam sa njom, zato što uvek intenzivno osećam njemu ljubav. Ta žena je mnogo propatila da bi bila sa njim i nastavlja da pati. Voleti Ferhata je nešto što ne bih poželela ni neprijatelju, on nije težak, on je nemoguć. Asli dok je bila u normalnom psihološkom stanju ona je sve vreme razumela Ferhata. Znala je da čita iz pogleda, postupaka, između redova, zato je tada mnogima izgledala kao žena bez ponosa koja je slepo zaljubljena. Ja nikada nisam na to tako gledala. Ali Asli više nije u normalnom psihološkom stanju, i ona i srce su rabijeni na komade. Prvo od voljenog čoveka čuješ da hoće razvod, posle pola sata saznaš da si trudna i prvo što čuješ je reč abortus. Previše i za ne znam koliko jaku ženu. U tom trenutku u čoveku automatski proradi odbrambeni mehanizam i počinje da povređuje osobu koja ga je povredila. Ona više ne misli na posledice svojih reči, to više nije u njenim rukama, samo želi da olakša sebi. Ali naravno da tako ne može da joj bude lakše. Ferhat isto pokušava sebi da olakša, zato joj sve vreme govori ti si tako htela. On bi bio najsrećniji da je ona stvarno sve ispričala policiji i da je uhapšen, tada bi bio unutra i ne bi morao da snosi nikakvu odgovorsnot. Oboje su celu epizodu jedno drugo provocirali u nadi da će ovo drugo prekinuti agoniju. I sada je postalo jasno, Asli odlazi od Ferhata da bi je on vratio. I odlaziće sve dok je on ne vrati na način koji ona očekuje, ne naređenjima nego s ljubavlju. I tu mogu da je razumem, koliko god zna kakav je i koliko god zna koliko je voli, ipak očekuje da joj bar na Ferhatovski način pokaže ljubav.

Ja na Asli gledam kao na Bihter i Emira po pitanju ljubavi. Sva tri lika tu imaju dosta sličnosti. Zaljubili su se i pamet, logika,samokontrola, sve je otišlo. Šta sve Bihter nije uradila iz povređenosti, na kraju se žena ubila. Emir isto, uradio je sve što pre nije mogao ni da pomisli da bi uradio. On se nije ubio bukvalno, ali kada je Feriha otišla sa Leventom čovek je bio Ferhat prvi, osećanja nula, ravna linija.

Meni jedino nije jasno šta je Asli sve ono trebalo u prošloj epizodi. U ovoj je sve to postalo nelogično. Žena je izmaltretirala i njega i sebe, ja umirem, ubio si me, zbog tebe je umro moj brat, ne želim više da te volim bla, bla, bla, sada zagrli me, potrebne su mi samo tvoje ruke falan filan. Cema više ni ne spominje, nedostaju joj Ferhatove ruke.

Ali da je Asli samo u jednom trenutku rekla nešto o bebi pozitivno, mislim da uopće ne bi abortus spomenio. Iako bi se svega ovoga vjerojatno i dalje plašio. S pravom.

Pa nije imala prilike da kaže, on je odmah rekao nadam se da nisi zakasnila za abotus.

Ono što mi je iznimno drago je da Ferhat, pogotovo kako ide kraj epizode, uopće ne želi da abortira, čak to pokušava i zaustaviti. Čak i unatoč Asli. Uhvatio se za jednu stvar koju može i koja mu je djelovala pozitivno, a to je da ga se dijete ne plaši, i odjurio.

Ferhat je samim tim što je doveo Asli kući pokušao da spreči abortus.

Ja Asli razumijem što je ipak otisla s njim, voli ga i on je otac tog djeteta i razumijem da bi joj bilo dovoljno samo da je zagrli. Pa čak razumijem i da je išla u vilu, na kraju krajeva ipak Cuneyta nema vise tamo.
Razumijem joj tugu, ljubav za Feratom, sve. Ali ne razumijem kako je u ijednom trenutku ona pomislila na abortus. Ok, razumijem da ti je, bar u njenim ocima, muž govno, da ti je predložio rastavu (za koju mu nije htjela se suprotstaviti pa ne znam što je očekivala vise od njega), da je spomenio abortus, da te nije zagrlio...
Ali zašto se ona uopće dovela u stanje da joj Ferhat treba reci da ne abortira? Zašto isključivo ne misli na sebe i dijete i zašto beba samo dolazi u opciju ako je Ferhat prihvati? Zašto nužno Ferhat mora željeti to dijete? Zar nije važno što i ona želi? Zašto treba potvrdu od njega da ne abortira? Što je mislila kad abortira? Nastaviti živjeti normalno bez Ferhata?!

Zato što Asli piše Birgoren iz Bolua. Semina i Eylemina Asli bi tako reagovala kao što kažeš. Ja imam utisak da taj čovek preko Ferhata ispunjava neke svoje fantazije. Ono, ja sam moćan, ja sam frajer, svi me se plaše, ja ću da se ponašam kako hoću, a kod kuće ću da imam lepu i obrazovanu ženu koja će da umire za mnom i da radi sve što joj ja kažem.

Ali ja u kritici likova ne volim da koristim scenaristu kao izgovor, osim ako ne napiše nešto toliko nelogično da ne može drugačije da se objasni.

Zato što Asli več odavno radi samo ono što Ferhat kaže. Da li je navikla, da li joj odgovara, to je deo koji mi kod nje od trenutka kada se zaljubila u njega nije jasan. Koliko puta sam ovde napisala da joj zameram što nije jača. Asli je obrazovana, emancipovana i moderna žena. Njoj nije nikakav problem da rodi dete bez oca. A ja odavno od nje očekujem da pokaže Ferhatu zube, a to moje očekivanje nikako da ispuni. Jel hoćeš da budeš sa njim po svaku cenu? Nemoj da ćekaš da on naredi, naredi ti njemu. Neću da abortiram, neću da se razvedem, tebi za inat ću da živim u onoj kući, ali nećeš moći ni da mi priđeš, ti si za mene mrtav. Tada bi tek Ferhat popizdeo što se sve otelo njegovoj kontroli. Dok ona pokorno radi sve što on kaže, taj čovek se nikada neće promeniti.
Ili najbolja opcija, kojoj se nadam, nisam abortirala, sutra podnosim papire za razvod, odjebi. Tu bi Ferhat Aslan bio u šah-mat poziciji. Sve se plašim da se ne bi trudio oko nje, bi itekako.

Ako mu kojim slučajem kaže da je abortirala a nije, ona je najebala kad sazna, valjda je toga svesna.

Mislim da njen odgovor zavisi od njegovog ponašanja kada se sretnu ispred bolnice. Svakako mu neko vreme neće oprostiti što je uopšte legla na taj sto i hteće da se razvede, ali ako bude videla da se pokajao, možda ga ne bude lagala. Ako nastavi sa ponašanjem iz prošle, reći će mu da je abortirala.

Vala ni ja ne znam šta je mislila da će biti kad abortira, ali znam šta bi bilo. Niti bi on oprostio njoj, niti ona njemu, tu bi bio kraj vezi, ljubavi braku, to bi ih oboje ubilo, ne bi mogli nikako da prevaziđu. Jedno je kad dvoje ljudi iz nekog razloga stvarno donesu odluku o abortusu, kada se dvoje stvarno slažu oko toga, a drugo je kada nije jedno zapravo to ne želi, a inate se i iz inata dođu dotle. Posle mogu samo da udaraju glavom o zid.

Ja od nje uopće nisam očekivala da ona pomaze sad Ferhatu u ovom trenutku. Od nje sam očekivala da prije svega misli na svoje dijete i sebe. Ali da je u van sebe, to munje jasno. Nije se jadna oporavila ni od čega.

O tome se i radi, nije se oporavila ni od čega, a problemi se samo gomilaju, normalno da ne može da donese zdravu odluku.

Iskreno ne znam što će od ovoga biti, kako će se raspetljati, tko će kamo otići, tko koga tražiti, što hoće ova nova koju ni životinja ne voli i reži na nju. I to Ustura koja čak ni na one zloće u kući ne reagira...

Meni pojava ove nova govori da od razvoda nema ništa, samim tim ni od abortusa. Sve će da ih zguraju kod Namika i nastaće haos. Kad već nismo dobili muškog neprijatelja, valjda će ova da radi nešto više od ispijanja kafa sa Handan i Idil, da bar lik nečemu služi.

Mogu misliti kakva je Julide kad je Ustura počela da reži. Kuća je puna ubica ali Ustura reaguje samo na nju. Znači gora je i od Handan.

Za Azada se već sad vidi da njega baš i nije briga za druge nego samo za Namika. Ovaj je svjestan da Cuneyt koristi Gulsum, ali to ga previše ne dira. Ni to što je ona Yeterina kći. Isko Yeter je na posebnom mjestu.
Tako da ako i kad bi Cuneyt uspio u planu, ne bi me čudilo da se obruši na Ferhata.
Ali onda bi Ferhat imao pravog neprijatelja.

Neka se obruši i na Ferhata. Pristajem na sve samo da Ferhat ima dostojnog neprijatelja i opravdani razlog zašto se i dalje bavi tim poslom. Mada Ferhat kad sazna da se Azad mora oko Yeter, tu će isto nastati haos.

Gulsum me u prošlom nastavku razočarala, sad je samo potvrdila kolika je glupača. Neka kaže, što može izgubiti. Abidin bi je zaštitio, uostalom udana je. Što da je svi odbace kad ima Abidina i majku, Yigita... Velike stvari od ostalih iz kuce. Uostalom, nije ovaj lud da ga Ferhat direktno ubije.

Gulsum je glupača na kub. Dozvoljava da je ucenjuje čovek koga cela kuća traži i kome bi pucali u glavu momentalno bez da mu dozvole da progovori. Ay zašto niko iz te porodice nije povukao pamet na Ferhata, sve sami debili.

Ja čak mislim da i nije samo produkt Birgorenove nekreativnosti, nego je trebalo ispasti da je Ferhat kriv za nesreću. Da ga Ferhat nije pratio, ovaj ne bi jurio. Ferhat se trebao osjećati krivim jer on na svaki način ubija onog koga voli.

Jeste, u pravu si, nisam tako razmišljala.

Ne znam je li on stigao u sedam točno, ali mislim da nije stigao ni u devet. Nisam obraćala točno pozornost, ali mislim da nije puno kasnije od Asli došao.
Ja san samo pratila kako je Asli na stolu dva sata i što je tamo toliko radila ako nije abortirala.
Mislim da se da anestezija, ali mislim da može biti i lokalna. Tako da ona može cijelo vrijeme biti svjesna.

Birgoren i njegove metafore. Moralo je da bude u devet. Onda je mogla da zakaže sastanak u osam, a ne da gledamo kako prolazi dva sata, a Ferhat stoji ispred bolnice. Ferhat bi razvalio vrata, ako ne bi uspeo da razvali pesnicom, pucao bi, ako ne bi ni to uleteo bi kolima unutra, našao Asli uhvatio je za ruku i izveo. Ne postoji ni logična ni nelogična mogućnost da je Ferhat dva sata čekao ispred vrata, yok yani takve opcije nema.

Da, mogla bi da bude lokalna anestezija.

Rejting pao opet. Ali 8. gun nije taj koji nas ruši, bar ne u tolikoj mjeri. Oni su loše startali. Ali koja je ovo serija Yasak Elma? Ili što je to? Vidim da se dobro bori za mjesto na ljestvici.

Ja sam mislila daće rejting pasti više, ali ostao je otprilike kao i prošle nedelje sa blagim padom.
Ta Yasak elma me je iznenadila, pogledala sam fragman, klasična sapunica. Ali 8. gun me je još više iznenadila, nisam očekivala baš ovoliko liš rejting, iako sam prema fragmanima videla da neće ništa posebno uraditi. Greška je što su stavili u ponedeljak. Nas je najviše Survivor zeznuo, ove ostale serije su gledali gledaoci koji nisu imali seriju ponedeljkom.

Ali mi je to bilo čak dobro uklopljeno. Pogotovo s onim kako Ferhat sebe gleda. I recimo, scena tuširanja ja je baš imala smisla iako je kratka bila. Em je bio potreban nakon sporta i znoja, em je psihički dobro došao. Eto. Vidiš kako se može napraviti smisleno.
Nije ni ovaj Altan los tako.

Nego, ako smijem primijetiti, dobio je Ibro koje kilo.

Scena tuširanja uvek ima smisla, to smo već utvrdili. Svke nedelje neka je stavljaju. lol!

Altan je otišao. On je ionako došao samo na pet epizoda. Sada je reditelj Orkun Catak, za vreme Altana je bio drugi reditelj. Ali imaju isti stil, godinama su radili zajedno, Orkun je Altanov učenik.

Jeste, to sam konstatovala još prošle nedelje. Valjda je zato po ceo dan u teretani i na trčanju. Ali u faci mu mnogo boje stoji kada nije onoliko mršav.

Svaki put kad naletim na scenu Ferhata i Ozgura ponovno pogledam. Na stranu površnost, ali meni su ovo scene epizode, scene preokreta.
Oduševljena sam kako je ovo dobro i spontano napravljeno. Malom se mokrilo, amca zaustavio auto pokraj prometne ulice i pustio ga da iza stabala piša. E, ali mali ne može jer ga gledaju, jer mu ne ide. Amca daje savjete, proizvodi zvuk šuškanja, tjera aute. Hahahhahah Ibro je ovdje hebeno uvjerljiv.
I još kad se mali preplaši i skoči mu u krilo, a Ferhat mu provjerava hlače.

Nisam navikla na ovakve scene. Iznenadilo me pozitivno ovo.

Scena je bila odlična, Ibro se uvek dobro slaže sa decom i te scene budu baš prirodne. Žao mi je bilo što zbog dosadnog scenarija nisam gledala Kordugum, tamo je sa onim malim bio fenomenalan.

Što se smisla scene tiče, pa sitnice i slučajnosti čoveku često mogu da promene život. Taj deo je uverljiv. Ferhat se celu epizodu tukao sa samim sobom i bukvalno i u prenesenom značenju, ali jedno pišanje je bilo dovoljno da mu se preokrene mišljenje, odnosno da dođe sebi i da se zapita šta ja dođavola radim.

Vidiš dok Ibro vježba, ti spavaš (aj sad radis), Mihre vježba.

Ja da imam muža kao što je Ibro ne bih izlazila iz teretane, ali pošto nemam, ležanje devam. smeh

Dobro si rekla, svaka od nas ima stav o abortusu. Uostalom vidljiv je iz naših komentara.
Ja se o ovoj temi stvarno ne volim izjašnjavati jer znam slučajeve od onih koji na sve načine pokušavaju ostati trudni, preko onih koji su imali spontane, do onih koji su ostavili dijete u domu. I svi se nose s tim kako znaju.

Ja nisam protiv abortusa samo ako on ima opravdani razlog. Ali pogotovo na ovim prostorima, neki ga bukvalno koriste kao sredstvo za kontracepciju. Ne mislim da žena treba po svaku cenu da rodi, ali mora da postoji mera u svemu.

Kod Asli nisam osjetila strah nego želju za djetetom i iz tog razloga promišljanje na abortus mi nije bas najjasniji, a kod Ferhata sam osjetila i želju za djetetom i ogromni strah.

Zato što Asli nema strahove. Ona je sigurna i u sebe i u Ferhata. Bez obzira na svet o kome žive Asli je sigurna da bi Ferhat bio odličan otac. Sve ono što je izlupetala u kolima je bilo da povredi Ferhata.

S tim da sam jedno zaboravila komentirati. Kad je već toliko tupio da on ne može postati otac, onda je trebao misliti ranije što može poduzeti. Točno je zaslužio jednu uz uši. Ali i dalje stojim da iako bi ga svega ovoga bilo strah, ne bi bas toliko inzistirao da je kod Asli naišao na drugačije ponašanje.

Ja sam na prvu popizdela zbog toga, ali u krajnjem slučaju o Ferhatu pričamo. Kada je on mislio unapred šta će biti posle. Naročito ne u trenutku kada je trebao prvi put da spava sa ženom koju voli. Vidiš da je momentalno napravio dete.
Yok, da je sa Asli u dobrim odnosima i da ga je ohrabrila, ne bi toliko tupio, nema teorije. Bilo bi ga strah, o tim strahovima bi pričao sa Asli, a ne sa Dilsizom i Abidinom, ali abortus mu ne bi bio ni na kraj pamei.

Veronika ::
Saro za post o zadnjoj ep. naklon čitala sam ga dva puta,koliko razumjevanja si pokazala,vidim da su ti se stvarno uvukli pod kožu.Ja nisam gledala par epizoda,nije mi se dalo,ustvari gledam samo Cukur,rastura Keka u zadnjih par epizoda,a i Riza.Medet mi se popeo na treće mjesto.

Hosgeldin, canim.

Ferhat je lik koji je za mene prava poslastica. Posle dužeg vremena gledam lik koji je napisan tačno po mom ukusu. Što je lik komplikovaniji, meni je zanimljiviji. Usput volim da se bavim psihološkom analizom likova i da pokušam da ih razumem, najlakše je reči ovakav je, onakav je,aaa kako je ovo mogao da uradi, meni to nije izazov. A ruku na srce, nije da ne volim da filozofiram.

Cukur nisam gledala od kada su kao ubili Vatola, šta znam nekako mi je serija izgubila pretohdnu magiju kojom me je osvojila, tome je doprineo i lik Emraha. Svakako ću odgledati, ali trenutno nemam neku preteranu želju.
Keka i Riza uvek rasturaju.
Ja Medeta volim od početka.

Što se tiče Asli,ne zamjeram joj,ali mislim da žena kao ona već mora imati svoj
stav prema abortusu,kao što i svaka od nas ima...i ne raditi takve stvari samo zato što smo
povrijeđene..jer Asli kakvu sam ja upoznala nije osoba koja će lako moći prijeći
preko toga,imat će problema sama sa sobom.

Asli je žena kojoj je Ferhat na prvom mestu. Nažalost postoje žene koje kada se zaljube ne vide više ništa osim tog čoveka. Asli je tako prikazana, tu nema logičke greške u njenom liku. Greška bi nastala tek kada bi stvarno to uradila. Ne bi mogla da se izbori sa savešću.

Sara me ne iznenađuje,ali Poncha da se ovoliko zagrijala za Ibru

Od Sare više nikoga ništa ne iznenađuje. smeh

Jednom davno je jedna žena ispod Cagine slike napisala nešto u stilu kako
joj Caga izgleda malo uvrnuto kao i Ibro.Mene je to tada piknulo ,ali kad
sam počela gledati SBA i malo više se upoznavati sa njegovim likom
i dijelom..više puta sam se sjetila tih riječi ,a vidim da ste i vi primjetile neke sličnosti.

Ima sličnosti, kako ne. I u stilu glume i u stilu života.

Je li ovo znaci da danas nema seta? Ili samo vrijedi za stilisticu? Bar mi djeluje da piše u množini.

Ja sam znala da juče neće biti seta. Pa pisalo je u pričama nekog od radnika sa seta, ti si stavila link u ponedeljak. Mislila sam da si to videla.

S kojim od mušketira je išla u kupovinu odijela Ilknur?
Akyurek ima sad garant premijere. Moguće da je s njim.
Ili je pak Cagu odvela kad je danas slobodan, ali što bi njemu sad odijelo trebalo?

Želim da verujem da je išla sa bilo kim osim sa Cagom. lol!

Zamisli. Dođeš u hotel i Caga tamo snima. Ja kakve sam sreće da dođem u Istanbul, Caga bi bio u Hrvatskoj.

Ne mogu ni da zamislim zato što to meni ne može da se desi. Meni može da se desi samo ova druga opcija koju navodiš. lol!

Izašao je video sa seta za Hadi be oglum.

I Izbrisan pre nego što sam ga videla.

Čudi me da je više videa kratkih izašlo iz hotela, nego s ulice. Ovdje svako malo neka lošija videa, ali ih ima.

Na ulici verovatno nisu Arapkinje naletele na set. Žene su kao FBI.

Fatih nije tako loše startao, ali nije se nešto ni iskazao.

S obzirom na to koliko je para uloženo, ovo je loše.Naročito total. Bez rejtinga deset nema profita. Eventualno mogu da se vade ako bude dobra prodaja u inostranstvu. Ali treba sačekati drugu epizodu.
Kao što sam i očekivala Fatih je najviše uticao na EDHO, ali nije stašno.

Tko li je ovo na ekranu?

Ja mislim da nije Caga, a ti shvati zašto mislim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 7:52 pm

Da. Onda mi je još i imalo logično objašnjenje. Ali sad da njuška okolo neke totalno čudne stranice i čita komentare mi ama bas nikakvog smisla nema. Možda je slučajno udario lajk dok je čitao komentare, ne znam. Ali ne znam zašto je uopće čitao takvo nešto.
Da je lajkao samo zbog kanala, definitivno bi lajkao nešto njihovo, a ne komentar ispod neke slike.

Mislim da smo dovoljno upoznaleIbru za ovo vreme da bismo tražile mnogo logike u njegovim postupcima. Čitao je zato što mu je tako došlo, to je najlogičnije. smeh

Mada je meni Ibrina s Mihre jedna od boljih na instagramu njegovom, baš mi je slika odlična.
Eh da. Mislim da Ibrina anne prati Sinemku na instagramu.

Ima više slika sa Mihre koje mi se sviđaju, ali ta je najbolja.

Znači ni mama ne može da prežali Sinem. smeh

Hahhahahahahahjaja pa jesam u pravu.
Nisam znala kako sam napisala i kako je ispalo. Morat ću početi citati prije nego pošaljem. Hahahhah
Mislila sam da se vratimo na glumu (to je ozbiljna stvar) i komentirano fiziku, visinu, težinu, debljinu - yani onaj površni dio pa budemo površne zbog toga, a da se ostavimo tračeva.

Shvatila sam šta si htela da kažeš, ali je zazvučalo toliko smešno da sam morala da prokomentarišem tako.

Hahahahhaha bas tako. Oni čovjeku zamjeraju ono sto je normalno, a ovako nešto što nema logike njima je ok. Svašta. Vala, ja ne znam u kojem mi svijetu živimo.

U logičnom. Mi se ubismo tražeći logiku u svemu. Hahahaha Moglu misliti koliko logično zvučimo ljudima koji nas čitaju. smeh

Dosadili su vise sa smrknutim facama i robotskim ponašanjem. A ti si htjela da odu iz Rive. Yok ya, trebali su tamo ostati bar pet epizoda. I biti prirodni. Da mi se Ferhat smije, bude dječak i to.

Dosadili su, a ja ne vidim da će doći do nekog specijalnog napretka ni u sledećoj. Ako se Asli našla sa advokatom, na kraju epizode je razvod. Ili bar pokušaj razvoda. Da bar Ferhat odustane i da se rešimo te teme.

Yani. Može donji veš. Slažem se. Mislim, odličan izbor. I prije je bio na slikama za potkošulje.
Meni pada na pamet i nešto tipa automobila, satova, naočala ili kajiša... Tih nekih detalja na koje se može dobro zumirati. od odjeće sad svi glumci reklamiraju svašta, pogotovo sportske (u kojoj bi Cagu itekako voljela vidjeti) pa bih Cagu voljela vidjeti recimo u reklami za klasiku tipa Ramsey. Neku gdje je zavodnik neki. Iako, poznajući Cagu, on bi prije izabrao nešto, neki proizvod, za širu masu. A to onda ne znam što bi bilo. Možda neki prehrambeneni proizvod. Da se reklama vrti kad god traje neka serija. Hahahha

Za satove je super ideja ili za sportsku opremu. Za hranu ne bih volela, eventualno za sladoled. Ali ko nas pita šta bismo volele, trebao bi on da hoće. Ne znam zašto on i Engin ne rade na tome. Možda zbog trošenja lica, da se ne pojavljuje stalno, moguće da je to taktika.

Stavila sam pa izbrisala. Evo se vidi cijela slika.

Znači ovo je definitivno potvrda imena.

Sreda je uveče i opet nema fragmana. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Wed Mar 21, 2018 8:32 pm

Scenarista kaze smirite se, dolaze lepe epizode i ako ne umremo i ostanemo zivi gledacemo zajedno kraj sezone.

Aj da vidimo koliko gledamo isto na lepo. Jer bolje mu je da pise nesto lepo povodom AsFera.
Ali covek i dalje prica o kraju sezone, a mi se pitamo da li cemo da stignemo da vidimo kraj na kraju sezone.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo