Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 12:26 pm

Ako ćeš mi reći da je to Hulya stavila cvijeće ili da je opet neko radi prisluškivanja, radije mi nemoj ništa govoriti.


Bu arada, na ovoj zadnjoj slici Ferhata i Asli iz sobe gdje je ona u bijelom, a on u crnom, on ima tako pripijenu majicu, ocrtava se kroz crno svaki mišić na rukama. I naravno otvorenog vrata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 2:14 pm

Ina li Cage blazenog medju zenama? Jesi ga iskopala?

Rekla bih da je ova slika sto je Birce objavila sa snimanja prosle epizode, oboje su obuceni kao onaj dan kada je bila saobtacajka.

Ako je Ibro na snimanju na Sariyeru, onda bi trebalo da je Birce na snimanju u njihovoj sobi, ne znam ko bi drugi snimao tamo. Onda znaci da je Asli kuci. Bar tako zelim da mislim.
Nema veze opet se snimaju YigFer scene, oni su ionako najvazniji i najzaljubljeniji par serije.

Videla sam cvece, ne znam kojim povodom je tamo, ali pretpostavljam da je dekoracija. Bolje se ne nadati previse.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 2:16 pm

Primetila sam pripijenu majicu i pomislila da Asli u tom trenutku ostavlja tog coveka. Puuuuu, gerizekali Asli.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 2:19 pm

Ferhat izgleda pokusava da napreduje u profesiji, vezba ubistvo pogledom.

https://twitter.com/Nasde93/status/978243899037769728?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 2:23 pm

Nisam iskopala nigdje Cage blaženog među ženama. Danas su škrti spostavljannem, osim ovih par žena . Binnur sliku, Hazar, Ayca i stilistica priče. Uglavnom putovanje do seta na kojima se ništa ne vidi niti mogu pretpostaviti kamo idu. Ovi ostali što su inače poprilično aktivni ništa. Čak nisu blaklave i čokoladice postavili, a to im je inače na dnevnom redu. Čak ni Can se nije oglasio. Ni frizer. Podbačaj totalni. 
Jedino ako nije netko od onih sa zatvorenim profilna, a to ne mogu vidjeti. 

I meni se po odjeći čini da je to iz prošle epizode. 

Ne sviđa mi se što je Ibro na Sariyeru, ali sviđa mi se da je Asli u kući. 

Ništa, ostavit ćemo cvijeće sa strane. Točno bih se iznenadila da je Ferhat kupio. Hahhaha
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 2:25 pm

Hahahhaha stvarno je Asli gerizekali. 


Nego, gdje su oni ovo kad ubija Ferhat pogledom? Uf be. Strašan je. Odličan, ali strašan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 3:04 pm

Recimo za frizera mislim da je u Topkapiju (ili gdje već) ali mi se njegovo ne uklapa s onim što su cure jutros objavljivale. Ali možda su one jutros snimale, ovo je sada drugi set. Nemam pojma, vidjet ćemo u toku dana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 3:10 pm

Danas su izgleda u ponedeljak sindromu, niko nista ne postavlja. Nema ni Cana, a obicno svaki put kad udjem na instagram bude po jedna nova prica.

Mi se tako nadamo da se Asli vratila kuci, a u epizodi vidimo da Handan ili Idil preturaju po sobi i da je zato bilo snimanje tamo.

Ferhat i cvece? Yok artik. Rekla bih da je kupio zato sto je saznao za dete, ali ne mogu da kazem, kad sazna pocastice Asli svadjom, bunu benden nasil saklaaaaaaarsin, a ne cvecem.

Bila je ona slika sa snimanja gde Asli prica sa nekim covekom, pretpostavili smo da je advokat, ali nismo videli da je i Ferhat tu. Svakako mislim da su dosli da se nadju sa advokatom, inace sta bi radili ovako posvadjani na krv u restoranu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 3:11 pm

Mozda Caga snima u Topkapiju, sta ce Ayca tamo. Topkapi je deo zadatka za koji ne verujem da ce bilo ko znati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 3:14 pm

#bizibirakma...

Saro, aptal olma, ne nadaj se, tag ionako nikada nema veze sa epizodom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 3:21 pm

Bas mi izgleda da su u tom sindromu. Jer Can bi inače dao oduška, nema ga ni za čuti ni za vidjeti. Nesto nije od volje. 

Yok ya. Samo bi nam falilo da se njih dvije nađu preturati po sobi. 

Ma i da je saznao za bebu normalno ne znam bih li očekivala cvijeće. Hahah ali palo mi je na um da to kažeš kako je Ferhat civiliziran. Hahah 

A možda je onda to. Jer što bi njih dvoje ovako dobro raspoloženih radili u restoranu. 

Ne znam što frizer radi u Topkapiju, ali mi se čini da je tamo. Hoće li tu biti snimanje popodne ne znam. Možda i hoće. 
Pratit ću ga.

Tko li izgovori ovaj tag? Tj. Tko ga je promislio? Asli?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 3:45 pm

Sve je moguce. Cak je moguce i da se snima scena Hulye kako otvara terasu da provetri, a mi mislimo da Asli smima.

Tabi, civilizacija na prvom mestu, vidis kako je izveo zenu u restoran, gleda je zaljubljeno, a ona puca od srece. Garant joj je u toj sceni poklonio dijamantsku ogrlicu i rekao joj da je voli. smeh

Prati ti frizera, mozda od njega bude materijala.

Otkud znam ko izgovori. U mojim snovima Asli nalazi Ferhata i to mu govori da ga spreci da ode, u stvarnosti verovatno Asli kaze u sebi nakon razgovora sa Abidinom. A mozda kaze i Yigit kad nadje Ferhata, ne bi me iznenadilo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 4:04 pm

Hahhahah krasno. Eto, ali bolje i Hulya nego da Ferhatu ove zlice ulaze u sobu. 

Je. Tabi civilizacija na djelu. 
Ali znaš što? Kad bi Ferhat postao ovaj od dijamantnih ogrlica i tako toga, točno ne bih vjerovala. Ne bi mi Ferhat vise bio to. Ne znam. Ne očekujem od njega takvo nešto. Ja volim njegovu neromantično romantičnu stranu. 

Ne pratim ga, ali pratim. Yani, uđem mu svako malo na profil da vidim je li postavio nešto. 
Ali kod njega nikad ne mogu biti sto posto sigurna da je set u pitanju dok ne vidim bar kod još nekoga isto mjesto jer on je tip koji osim što ima svoj salon šiša, odnosno brije, ljude i nasred ceste. Mislim da, između ostalog, nudi beskućnicima besplatne usluge. Radi bilo gdje. Ima neki svoj đir lik. 
Na setu uvijek radi frizure i zaposlenicima. 

Ma to sam onako rekla. Meni je prvo palo na pamet da Asli izgovara kad joj Abidin kaže. Ali tko zna. 
Sad bi mogao i Yigit kad ti ovako kažeš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 4:15 pm

Ma ne zelim ni ja od Ferhata romanticne gestove, samo kimentarisem kako divno izgledaju na slici, bas kao da snimaju takvu scenu. smeh A moze da se desi i da jedno od njih preskoci preko stola i pocne da davi ovo drugo, ipak su oni romanticni par. lol!

Aha, pa onda uopste i ne mora da bude vezano za set. Nego kakav je to set, svako je u nekom cudnom fazonu, pocev od Cana. Ali super su.

https://twitter.com/nayazd39_naya/status/978271122394435585?s=19

Mene interesuje ko je ovde promasio temu. Jel u scenariju pise da se ovako gledaju? Reditelj trazi? Glumci sami? Bu nedir ya? Na svakoj slici se gledaju kao neprijatelji. Vi glumite zaljubljeni par i kad se mrzite morate da se volite. Ovaj scenario nije samo gledaoce uvukao u depresiju, nego i glumce.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 4:20 pm

Biktim! Hoce li ovaj covek stalno ovako da place? Asli seni varya....

https://twitter.com/shadad_24/status/978273511943954436?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 4:23 pm

Ma ja sam to usput rekla ponukana civiliziranim slikama. Haha 
Apsolutno si u pravu. Sa svih slika naprosto izvire ljubav. Prenose je na nas čim ih vidimo. 
Samo čekam kako će naskočiti jedno na drugo. Nebitno u kojem smislu. 

Zato i kažem. Uopće ne mora imati veze sa setom. Zato ha posebno držim na oku. 
 Ali da, svi su u nekom svom svijetu, neki individualci, ali se jako dobro svi slažu. Od Cana pak svaki dan čekam ili nove čarape ili neki novi film ili crtić da izreklamira. 

Ja ne znam kakve nas ovo epizode čekaju, ali već dva nastavka je nemoguce za gledati. Oni kao da će se pobiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 4:25 pm

Ay, Ibro. Ah be. Koji pogled čovjek ima. Ne volim ga tužnog.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 4:32 pm

Znaš što mi je palo na pamet? Možda ove godine Kelebek ne bude namješten kad je Kanal D prodat. Ili će pak sad biti još veće namještanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 4:51 pm

Po ovom što je Binnur stavila i Ayca i ovaj novi lik su ispred Topkapi palače.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 4:55 pm

Izgleda da stvarno je set tamo. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 DAF2_F33_C-1_ABC-499_B-88_DE-6452_AC9_DB4_D1
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 5:32 pm

Hahaha Can i hrana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 5:33 pm

Oha. Tko je ovo dočekao Ferhata u sobi? 

Već mi ide na živce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 5:34 pm

Ali gledaj Ibri poze. Pusti nju koja se na krevet smjestila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 5:34 pm

Deliriyorum. Kada se ova popela gore i uvalila na krevet. Yuh!

https://twitter.com/SBAskKanalD/status/978292294053965824?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 EmptyMon Mar 26, 2018 5:35 pm

Vala Ibru nisam ni gledala kad sam videla ovu na krevetu i pogled upucen Ferhatu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: