Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Sep 07, 2018 7:44 pm

Poncha ::
Bondankova, što i kažeš na ovo?

https://mobile.twitter.com/episodedergi/status/1038068614547603456

Videla sam, ne znam šta da kažem zaista.
Ne znam dal' je gore što je Kerpeten predstavljen kao neki srednjoškolski istetovirani džiber, Bahar sa gnezdom od glave, Can kao dete debil, Meliha koja još nije skontala da treba da glumi slepu ženu, ili nasmejani Mert koji ne liči na sebe. flop flop flop flop flop Možda mi je ipak najgore što je Eysan ova riđa koja u sebi ne da nema ni f od fatalnosti, nego pre liči na neku babu, a Cengiz kao neki ozbiljan čovek koji prolazi kroz krizu srednjih godina. sule2  
Jedino Ezel koliko-toliko može da prođe. dosadno

A svi zajedno poručuju Dobrodošli u svet parodije Ezela, ni mi baš nismo srećni, ali moramo nekako da oskrnavimo te likove. kafa

uff


Последњи пут изменио Mrs Bondarenko дана Fri Sep 07, 2018 7:48 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Sep 07, 2018 7:45 pm

Aha, znači tako, znači ipak muljaš sa njim! lol!

Yazik Poncha, cok yazik. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Sep 07, 2018 7:49 pm

Kako najavljuje ovu seriju (što snimaju dva dela paralelno) - plašim se da je gledam. Ali neće mu ubiti lik sigurno, jel' da?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 APybWB4F9d4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Sep 07, 2018 8:10 pm

Mislim da sam očekivala neki tvoj ovakav komentar na Ezela. Mislim da je Ezel serija koja je trebala biti puštena na miru i gledana samo u originalu barem neko još vrijeme.

Ma yani, kakvo te sad muljanje spopalo. lol! . Aman...

Khm. Ne znam. Ne znam niti o čemu je sve u seriji riječ, ali ovako ne izgleda nimalo dobro. Možda bas zato bude obrnuto i ne ubiju ga, ali ja ruske navlakuše i fore ne razumijem niti poznam pa ti ne mogu reci. Samo ti stavljam ovo. lol! Pa očekuj svašta.
Možda vrijedi i za tvoju seriju.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 597226_DF-_EAAD-4617-_A997-_E0_B652_BC8_AE1


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Sep 07, 2018 8:46 pm

Ali meni zaista nije jasno čemu toliko rimejkova? Ok, razumem da svaka nacija hoće da ima svoju verziju te serije, ali kad vidiš da ne ide čemu forsiranje? Koliko dosad njih je odradilo rimejk Ezela i šta su dobili od toga?
Postoje serije od kojih jednostavno ne treba praviti kopije i tu je priči kraj. Ezel je jedna od takvih serija.

A ovo što si postavila je opet apropo Ezela - Mutlu sonlar hikayelere mahsus. <3
Mogu ja da ti ispričam šta se radi u seriji, ali ne verujem da bi te zanimalo. lol! U svakom slučaju je onaj tip detektivskih avantura u nastavcima uz primesu melodrame i misterije. A on još tu glumi novinara, dakle stalno izložen opasnosti. I u prvom delu je jedva izvukao živu glavu. Ali ne bi trebalo da ga ubiju jer im je Stanislav tu najveće ime i realno on im je i doneo mogućnost da sad snimaju dva nastavka odjednom. Ali opet možda su zato ubacili ovog Kirila... mislilac Hmm, sad sam baš zbunjena, ne znam šta da mislim. Najbolje da nađem negde u pdf-u te knjige po kojima i snimaju pa da čitam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Sep 07, 2018 9:48 pm

Nije ni meni jasno, ali isto kao što Turci prave rimejk raznoraznih korejskih i japanskih serija tako i mnoge zemlje rade s ovim. Toliko je toga napravljeno da iskreno ni ne može puno toga niti biti izmišljeno ponovno. Ako ne pokupe sve, uvijek će se ponoviti dio neke serije u drugoj, bilo da se radi o konkretnoj radnji ili sličnom liku. Ali koji im je gušt baš raditi identičnu seriju nekoj drugoj seriji ne znam točno. Meni je to ponekad i glupo, gubi mi se kreativnost. Mozda im je ovako lakše. Ne znam. Jedino glumcu može biti izazov da neke svoje sposobnosti utka u lik i priikaže ga na neki svoj način jer što je drugo posebno ne bih znala. A i uvijek postoji opcija da svi nisu gledali original.

A očito je ovo u vise serija. Sad ja već mislim što će biti s Hakanom mi na kraju. Ili već znamo da je kraj nesretan zbog Leyle.

Ne trebaš prepričavati, skužila sam iz ovoga. U tom slučaju novinar koji zabada nos u sve i svašta može završiti loše. Ako paralelno snimaju, možda je ovo iz treće sezone i možda bi to bila svakako zadnja sezona.
Ali ako ti ne smetaju spojleri mozes naći knjigu u pdf-u i pročitati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Sep 07, 2018 10:09 pm

E sad ću zvučati kao da imam duple standarde, ali mislim da su sve korejske serije dušu dale za rimejkove. Nedavno sam saznala da je i HS rimejk korejske serije, a gde je VMLj...
Ali znam šta hoćeš da kažeš i u pravu si, pa eto primera Kara sevde. Nije bila rimejk Ezela, ali toliko slična ljubavna priča i taj ceo ljubavni trougao da nisam mogla da je gledam. Naravno da je toliko toga napravljeno da više i nema šta da se izmisli, sa tim sam se odavno pomirila i sad kad gledam neku seriju i ne očekujem originalnost. Ali, opet, postoje serije koje me oduševe nečim svojim. I najčešće, bar u poslednje vreme, to budu inteligentno napisani likovi koji lako uđu pod kožu.

Aaaaaa, sad moram da nađem te pisce i te knjige, pa nemojte mi ubijati Stasa. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyFri Sep 07, 2018 10:26 pm

Dobro, lako ćemo mi što zvuci da imaš duple standarde. Naprotiv. I ja mislim da se neke serije ne treba dirati, barem neko vrijeme.
Mnogo turskih serija, zapravo u zadnje vrijeme popriličan broj su upravo rimjejkovi korejskih i japanskih serija. U zadnje dvije godine lakše je pobrojati koje nisu rimjek nego koje jesu.
Možda i jesu idealne za rimejkove njihove serije, ali možda oni na ti gledaju isto kso da si takao u osinje gnijezdo jao i

Meni je bitno da su likovi inteligentno napisani (bez pretjerivanja ako je moguće), da serija ima ono nešto i da mi je tema zanimljiva i da su likovi i glumci simpatični.

Pa nađi kad već postoje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Sep 08, 2018 7:54 am

Hm. Saro, Engin u LA-u?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Sep 08, 2018 8:32 am

Oha. Bu ne ya?

https://m.takvim.com.tr/saklambac/2018/09/08/seramige-el-atti

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 ED73_DC15-_E451-4_EAB-8040-5_F07_A5_E313_C1

Zašto su odjednom svi zainteresirani za keramiku?! Da nema neke veze s možda nastavkom Protectora? Ionako se Hakan bavi nekim sličnim poslom. Ili su se na setu sreli s izradom pa im se svidjelo. Samo kažem, tj. lupam. Ali baš da su odjednom, iako je lijep i zanimljiv hobi, svi se zaljubili u modeliranje i izradu keramičkih stvarčica, hm...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Sep 08, 2018 2:16 pm

Opet ja... facepalm

Nešto Netflx dva dana radi sa zvukom i zvučnim efektima. Par njih se javlja u pričama. Mislila sam da je to jučer bilo gotovo, ali i danas nastavljaju. Jučer je čak i Ayca bila tamo, a danas opet nešto mućkaju sa zvukom.
Zar je moguće da još nisu gotovi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Sep 08, 2018 5:52 pm

Točno mi je glupo napisati više. lol!
I ne bih. I najradije ne bih ništa stavila. Ali..  lol!

Ali ipak moram staviti ovo. Izgleda naprosto jebozovno i odličan je. :cereeeeek: Ne mogu neko vrijeme divi sebi. A sama sam ovdje.

https://www.instagram.com/p/BnauGMDAl9K/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=115w6aib2w5n7

I ova.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 1_CF0_D6_FB-3_A08-41_C9-8692-_ECD7_BD2_B6932 :cereeeeek: Zašto je ovako dobar?!

Ode jučer.  Ne znam kako da reagiram.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Sep 08, 2018 6:52 pm

Slučajno sam naletjela na ovu sliku, tj. na profil lika. Nisam sigurna da je se najbolje sjećam, iako smo je vjerojatno već vidjele (to nije ni bitno). Kad sam vidjela da se tip slikao s pustim facama išla sam pretraživati profil i našla ovu sliku u moru toga. Ali Caga mi je toliko meden da je trebam (ponovno) staviti. Koja razlika od tada i ovog s aerodroma. Isti, a tako različit. A točno četiri godine je prošlo jer je ova slika objavljena 7.9.2014. A ja ga volim u svakom izdanju. Ja sam pukla. facepalm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 9_C2_FCE1_D-5_CFA-4_DB1-_A727-_CD49_AF4_CAF3_C
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Sep 08, 2018 7:00 pm

Saro, nemoj se vraćati s Lošinja. Koliko god ja sama djelovala kao luđača i bilo mi dosadno.
Rekoh ti ja. Ti ode, sve se pokrene.  lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 95_FF624_C-81_BA-4_C32-_B1_FD-812_AB7739_A8_C

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 AE2_E8473-87_A0-45_AF-_A28_B-1_CEFD519_E88_F

Bas ima svega danas. Od tračeva do posla, stalkanja...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySat Sep 08, 2018 10:14 pm

S ovim slatkišima se vidimo u 7. epizodi. A s ovim velikim vec u prvoj.  :cereeeeek:

https://www.instagram.com/p/Bneg4JGHB-V/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=164f9fzna84cq :cereeeeek:

Ovaj Caga danas zbilja sa mnom nema milosti.
Bu arada, Hakan mi je već sad :cereeeeek: naklon <3 stidljivko .
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Sep 09, 2018 9:15 am

Ovaj Zekeriyakoy da promijeni ime. S obzirom na to koliko ih tamo zivi i planira živjeti mogu slobodno neko umjetničko ime staviti. lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 92_B3_E9_A7-_D532-434_E-_AE30-87_CF8_D29_E01_E


Neyse...

Koliko bi meni parova bilo još i draže da nema ovakvih fanova. Prebacivanjem iz serije u stvarnost mi je ogavno. Točno se trude da mi ogade njihovu miljenicu.
I svaki dan ista pjesma, tabor nebitan. A još jači kad se stanu svađati.

Npr. https://mobile.twitter.com/lilipistachio/status/1038644089879707648
Toliko sam voljela gledati Femir, pa čak i unatoč ovima, ali kad god ovakvo što vidim nakon toliko godina, smuči mi se. Lako što se meni smuči, ali kakvo je ovo razmišljanje. Kakvo nepoštivanje.

Bu arada, ima par dana su najavili ponovno lupetanje yeniproje za, čini mi se, 15.9. Povratit ću.


Eto. Nastojat ću danas ne lupetati sama sa sobom. Ovo sam objavila jer kad sam zorom ranom vidjela sam se po xy put stala čuditi.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Sep 09, 2018 12:17 pm

Samo ti Ponchita popricaj sama sa sobom, to mi je jutarnja literatura kad dodjem do grada na kafu i prikacim se na wifi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Sep 09, 2018 12:18 pm

Znaci otisao je u Ameriku. Znaci nece serija skoro da pocne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Sep 09, 2018 4:07 pm

Aha, ja tebi dođem kao tračerica uz kavu. smeh  Bolje da gledaš ima li kakav dobar Lošinjanin, ili neki stranac tu, i upijaš ovo ljetno sunce i morski zrak, nego što čitaš moje gluposti na kavi. lol!
Drago mi je da te pogodilo dobro vrijeme s obzirom na vrijeme godišnjeg koje si  sad odabrala. Neka ti potraje još dok si na moru.
Bu arada, nemaš pojma koliko mi se ne da sama sa sobom pisati, zbilja djelujem sama sebi još luđe. Dođe mi kao sama pitam, sama odgovaram. smeh I to stavljam ono najosnovnije, bez tračeva većih, zapravo nastojim samo to. A kad ne mogu odoliti Cagi.

A galiba ode. Koliko mi je drago, toliko mi i fali.
Iako nije vidljiv iz Enginovih javljanja iz Amerike (a kad je? lol! ), ne bih baš rekla da je Engin sam otputovao baš kad je i Caga nekamo otputovao, da su baš oba isti dan putovala na različite lokacije (da se sve ovako poklopi s dolaskom Engina u Ameriku). I još ova Enginova i dalje ostala u Istanbulu. lol! Yani... Mislim da svi misle da je otišao u Ameriku.
Iako je jučer Duygu nešto mutila pa dio zeznula. Yani, olaylar olaylar. Evo da budeš u toku kad već tračam. Ona je, naime, objavila priču s jahte, s prekrasne plaže (zbilja prekrasne) neke na osami i stavila onaj poznati Cagin smajlić ;) što je naravno neke zbunilo. Kasnije je to i obrisala. smeh Duygu se igra, ili opet šifrirano pokušava nešto reći, ili je to neka njihova interna fora. Pojma nema zašto je obrisala, valjda jer su je čak neki sprdali.
Recimo ovako jučer:
https://www.instagram.com/p/BneGrb4hQZq/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=axh7340lrgv

A ovako danas: https://www.instagram.com/p/BngUkmigSfT/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=estdsrnrrtfg
Na ovoj jahti i plaži ako je slika stara sigurno nije bila sama. Yani, stvarno trebam reći da Caga i ona biraju prekrasne plaže. Ovo su plaže po mom guštu.

Ah da. Neki su tužni što Caga ode, neki se pak raduju i postavljaju neke stare slike i videa Caginog slobodnog života po Americi. Naravno, priželjkuju neku novu snahu. smeh rolleyes  Yani... Ah da ne zaboravim, mislim da ga neke Latinosice imaju namjeru uhvatiti u Americi, pa izgrliti, izljubiti i što sve ne. Lov na Cagu je otvoren. lol! Ako sam dobro shvatila jedna ga je čak išla i čekati na aerodrom, samo se prevarila za vrijeme dolaska jer mi se čini da je on debelo stigao kad je bila na aerodromu.

Eto. A malo slakerskih traceva... Po dolasku se odmah sastala stara ekipa (meni dobro poznata), a i neki boksački mečevi su bili pa se možda i to gledalo. Ja sam čak malo i bacila pogled na par slika i videa (iako me uopće ne privlači gledati kako se tuku) i u jednom mi se učinilo (ali vjerojatno samo učinilo) da sam vidjela Engina, ali da ne govorim kao činjenicu kad zbilja nisam sigurna.

Eto. I sad upratiti Istanbul i Ameriku. Velika mi vremenska razlika, treba biti u toku sa svime. lol!

Ja nekako nisam ni očekivala seriju prije kraja godine, eventualno u 11. mjesecu što mu je valjda dovoljno da stoji u Americi ako neće biti neki projekt. Neka malo odmori od svih, svega i posla, udahne slobode, radi što ga volja, dogovori i odradi što treba i taman stigne na premijeru. Sad ćemo vidjeti koliko će mu sevgili nedostajati.


I kakva je trač kava bez malo mode. Kakva ti je vjenčanica Idil Firat?

A ne može ni cijela trač kava samo o Cagi. Jesi li u toku što Kerem kaže za Ibru? Mislim da imaš kod Vicky dio o Ibri.
Aj, barem se slažem s njim. Sviđa mi se kako je pozitvno rekao o Ibri. topić

Sve se mislim da sam nešto zaboravila napisati, a da me zanima tvoje mišljenje kad se vratiš. A ne znam što. Pogubila sam se u svemu ovome kad ne pisem redovito.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptySun Sep 09, 2018 9:16 pm

Saro, ima li ‘vakih na plažama?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 DmrGg4GXoAEug4W?format=jpg&name=large

Danas tema baš dobra. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 10, 2018 12:15 am

Danas ne lako biti novinar. Ne trebaš se pomaknuti, a imaš vijest.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 64_AE64_CF-4_F3_A-45_E4-8980-_D7_A341_E9_FA0_C

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 10, 2018 12:19 am

Nekidan sam rekla da ništa hrvatsko ne gledam, ali ipak započeh gledati seriju koja je večeras počela, neka humoristična, a kako glumi par ovih muških koji su mi simpatični pa mi se učinilo sipmpaticno zasad da bih mogla gledati. Bar dok ne postane dosadno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 10, 2018 12:27 am

Baš me zanima što to potpisuje i ima li Netflix kakav uvjet.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 10, 2018 1:16 am

Tu sam ja, imala sam nekih dešavanja tokom vikenda, al' pratim vas.

Poncha, koja hrvatska serija?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 EmptyMon Sep 10, 2018 8:22 am

Prati, pati. lol!

Hrvatska serija, ali ima i bosanskih glumaca (pri tome će vjerojatno onda biti i njihovog humora kojeg volim)  plus Momcilo :cereeeeek: . Dođe kao humoristična serija, lagana, reklo bi se pitka i glupa, ali čini mi se da bi moglo biti ironija svega i svačega u društvu. Kad sam vidjela da su isti autori kao i serije koju sam prije gledala i da glume Momčilo i Filip Jurčić (Filipa nisam gledala na TV-u ne pamtim, a ovdje je vise gol nego obučen barem u prvom nastavku), a ima i dva stara glumca koja su mi simpatična onda odličnih baciti oko. I zasad mi serija ok, nije me odbila iako već vidim tko će sve biti najlošije karike u seriji po glumi. Radi se o švercu na granici Bosne i Hrvatske.
Jedino ne znam koliko će scenaristi biti originalni prije nego li se počnu ponavljati i koristiti već izlizane fore. Ali za početak, dok me nitko ne nervira, mogla bih gledati. Ionako nemam što gledati. lol!
A i to imam na internetu (kao dostupna je epizoda 6 dana besplatno) da ne trebam gledati reklame. Stave nakon kraja epizode na TV-u.
https://novaplus.dnevnik.hr/product/serije/34880-na-granici
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 23 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 23 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: