Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 7:10 pm

Ponchaaaaaa, vidi mu stori. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
https://www.instagram.com/danilakozlovsky/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 7:18 pm

Ništa to. Iako dobro razumije hrvatski nismo tako dobre da bih njoj dala da tebi sređuje ljubavnika, odnosno muza. lol! Zaboravi. Jesi li ti normalna da ću ja ženi upasti preko balkona i reci joj - e dovedi ti ovdje Stanka i neka ne povede onu svoju. lol! Nemoj da komisluk zna da sam toliko luda. Ti mene sramotit hoćeš.
Ali stalno imaju neke goste, tako da ako kojim slučajem dođe Stanko, a ja vidim jer mi je balkon takav (a znaš da ja sve vidim lol! ) poslat ću ti njegovu sliku i adresu. Pa ti kako hoćeš. Čak ti stalkerske usluge neću naplatiti. lol!
Ili ako mi središ Cagu, razmislit ću.

Ok. Hvala ti što si se ovog puta udostojila odgovoriti. lol!
Šalim se. Zbilja hvala. Ok, mene baš zanima objave li oni istivremeno svugdje ili prvo stave bas iza zatvorenih vrata platforme, jer ne bih se registrirala prije nego bude prikazana serija.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 7:20 pm

Odlično izgleda. Opet mu je udarilo nešto u glavu. A i pocrvenio je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 7:28 pm

Ok Poncha, ali od ovog trenutka se ti smatraj krivom što Stas i ja već tri godine se svuda mimoilazimo. placljivko Ja sam mislila da je do sudbine, ali do tebe je. Ko zna, da si mi ranije rekla možda ne bi nikad bilo Aurike. suze suze suze suze suze suze suze suze suze suze

Spaaaaarks, javi se!
Mada teško da će da se javi, nema je ni na vk-u, sad su joj ispiti.
Meni je logično da odmah postave i na instagram, ali opet kažem nisam sigurna ni u šta kad su oni u pitanju, jer nekako sve rade nelogično.

Baš odlično izgleda, sad bih da sam s njim. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
A što misliš da ga je opet nešto udarilo u glavu?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 7:40 pm

Je. Ja sam kriva što je Stanko s Aurikom. Što da ti kažem?
Da san ti prije dvije godine rekla da poznam nekoga tko je iz Rusije sad bi ti bila udana i živjela u Rusiji, a ne ona Aurika. Natovari mi taj teret na moja nježna pleca.
Tamam. Neka ti bude. Ali isto da znaš da je došao Stanko, prva bi bila obaviještena. lol!
Samo. Koliko mene sjećanje sluzi, a mislim da me još nije napustilo, ti si imala neku kolegicu što je predavala ruski i mogla si to iskoristiti da te poveze s Rusijom pa nisi.

A da. Sad je Sparks u ispitima. Nadam se da joj ide i da joj se uči. Da nije kao neki koji su rastezali dok kad su mogli. Zapravo, trebalo je o duže. lol!

Tako, mislim da je, djeluje mi na onom videu preopušten.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 7:46 pm

To nije isto, ova moja Rusiju nije videla 20 godina, a tebi pred nosem živa Ruskinja i to još zna tvoj jezik. suze suze suze
Šalim se naravno, gde da se blamiraš pred ženom, ni ja to ne bih radila. lol!

Trebalo je to mnogo duže Poncha, evo i ja kažem. Zašto sam bila lenja, umesto kad sam već diplomirala da upišem lepo master, pa da ga razvlačim jedno 3-4 godine, pa posle da pucam i na doktorat pa i tu da se izvlačim... Sad ću svakako morati master htela-ne htela. suze

Ali ne može da se poredi sa onim storijem, onda kad je nabacivao neke polupijane-polulude grimase. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 7:57 pm

Je. I to neka imućna iz mislim Moskve. Garant ga zna. lol!

Hahhahah. Znam da se šališ.

Ma baš je trebalo, lijepo studiraš, nešto možeš raditi preko student servisa, ovamo-onamo. Povuci, potezi. Ionako je izabrana struka od koje nema kruha. Baš se moglo lijepo razdužiti.

Ček...  Zašto moraš upisati master? Iz kojeg razloga?! Kako kod vas to ide? Tko te tjera? Nije ti dovoljno za posao?
Kod nas imaš 3 godine preddiplomski (onda dobiješ status) i 2 godine diplomski i onda si magistra tog i tog. S tim imaš sve i ne treba ništa vise, osim ako ne želiš doktorirati, a tu ambiciju nikad nisam imala.  lol! Dosta mi je bilo ucenja.

Ne može, to se slažem. Ali i ovdje je na tragu tome. Vidiš da je cijeli u pokretu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 8:03 pm

Zato što su zeznuli sve sa ovom bolonjom, tako da sad da bi predavao u školi faktički moraš da imaš master, jer on donosi dovoljan broj poena koji je potreban. Ja kad sam završavala faks nisam više mogla da ga gledam, a kamoli o tome više da se informišem, ali eto.
I kažem, kad već moram svakako master, mogla sam lepo da nastavim i dalje tim tempom, što ti kažeš uvek bi se negde našlo nešto, ovako kad dobiješ zvanje kao da su te u grob ukopali. suze

Ali ovde je presladak, i dalje gledam sliku i storije i topim se. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 8:09 pm

Aha. Shvacam. Kod nas ovaj bolonjski cirkus funkcionirao nekako da je mene prislio da završim sve što treba završiti i da nakon toga ne trebam vise upisivati, osim položiti stručni (državni) ispit (a to jesam). Da sam trebala još nešto polagati točno bih odustala od faksa.
Što da ti kažem? Drži se i upri da te nitko ne zeza. Ali sustav vam je vidim gori od ovog kod nas.  facepalm

Samo ti gledaj. Tako i ja ne mogu prestati gledati kad se zakačim za nešto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 8:15 pm

Naravno da je gori nego kod vas, kad smo mi šampioni u svemu najneorganizovanijem, najnelogičnijem i najglupljem. Jer u isto vreme jurimo u Evropu, a hoćemo i da budemo svoji. rolleyes

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 8:18 pm

Ali zato mi upijamo sve europsko, ali nismo baš u svemu spremni niti imamo mogućnosti iste. Ali guramo. Kako je, tako je.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 9:10 pm

Netflix ima svoj yt kanal i tamo objavljuju najave. Uglavnom objave datum prikazivanja serije i tad puste najavu na yt. Mislim da na instagramu ne objavljuju najave ali svuda postavljaju u isto vreme.
Nadam se da ce tako biti i sa Caginom serijom posto def. nije obicna Netflixova serija cija se najava pusti godinu dana pre prikazivanja ili u isto vreme objave teasere za sve epizode.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyThu Sep 06, 2018 9:37 pm

Sparks, zlato, hvala ti mnogo, mnogo. I što dođeš i odgovoriš!
Znaci, ovaj kanal na YT sada redovito pratim uz njihove profile i profil Protectora.
To mi je bitno da znam da ima vidljiva najava odmah  i gdje tako da se ne trebam ranije registrirati.

Sretno s ispitima!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 9:48 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 11:06 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 12:04 pm

Hahahahaha Poncha je kriva sto se Endzi i Stas nisu spojili, koje ste vi lujke, umirem od smeha.
Poncha, stvarno nema smisla, pijes svaki dan kafu sa Stankom a neces da ga upoznas sa Bondarenkovom. smeh

Bu arada Caga izgleda vrh na toj slici. <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 12:05 pm

Jel nisu on i x bili na svadbi?

Inace Tuvanina kreacija vencanice je mrak. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 2:11 pm

Evet. A što da kažem. Prešutjela sam joj da imam kontakt sa Stankom jer ne mogu joj Auriku trljati na nos, a on se teško razdvaja od nje. I vidiš, sve po meni.  lol!

Izgleda vrh. Potamnio. Odličan je.
Divota. Evo još jedna sličica da mogu dopisati nešto.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 DmfLlPHX0AAR9nS?format=jpg&name=900x900
Iz ovog ugla izgleda kao da je dobio koje kilo. Ili ga pak ova košulja s prošlog rođendana čini širim.
Vidi koja preplanulost. Sad oni traceri ne bi mogli reci da je kao peynir.

Ne znam. Niti mogu tvrditi ništa. Bacila sam noćas malo oko na lokaciju i na tag s vjencanja i nisam ih vidjela. Nisam svaki video detaljno gledala, nije mi se baš dalo čačkati hoću li ga nedje u uglu ugledati. Dosta je tamno, dosta mutnih videa... Vidjela sam da je jako velika svadba bila, dosta poznatih je bilo (koje sam očekivala, a još vise onih koje nisam) tako da zbilja ne mogu odrediti jesu li njih dvoje bili. Ako je i bio (iako tako ne izgleda), nije mi djelovalo da je bio nešto pretjerano aktivan, a takvih je bilo dosta. Da im na profilima nisam vidjela da su objavili nešto sa svadbe, ne bih ni skužila da su tamo. A zbilja mi se ne prebire po svakom videu. Čak ni Ilknur nije bila toliko na društvenim mrežama kako zna biti.  lol! a s druge strane malo mi je čudno sve. Hm... Možda kasnije bacim opet oko. I ovi turski i latino stalkeri kad nisu upratili ništa sto posto sigurno.  lol! Jednom kad su ovakve gužve i kad poželim se osloniti na njih oni muk.
Kad ove Ayakligazete pišu da se našao s ovom trojkom?! Pročitaj što su napisali ispod slike! Sinoc ili preksinoć?! Ako je sinoc onda nije bio.  lol!  A ne pratim Sercana kojem je zatvoren profil da mogu biti sigurna.
Aj kaži da znam hoću li i dalje stalkati ili ne.  lol!

Inače, Tuvanina kreacija je ekstra. Evo odusveljena sam. Skupa je, to znamo, ali čipka i ova mrežica i što sve ne, djeluje jako jeftino i plastično. Sam kroj (pogotvo krnji donji dio i volani) mi se također ne sviđa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 2:47 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 4:03 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 4:04 pm

Šta je tebi ovako smiješno?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 4:06 pm

Slušaj ti. Nemoj zaboraviti da na onom testu što ga je Sparks davnih dana stavila da sam ja maksimalno kompatibilna sa Stankom. Nemoj da te naružim pred njim. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 4:20 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 4:40 pm

Vidiš, Saro, svakojakih imena ovdje.
Čak je i Tuba s Umutom sinoc došla (mislim da su oni kasnili lol! )

https://www.instagram.com/p/BnbOMkgl-YZ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=lm2wge34v6o3

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyFri Sep 07, 2018 7:19 pm

S ovim organiziranim “projektom” što su pokrenuli u čast Caginom rođendanu pa svaki dan imaju neku temu za postavljanje su postigli samo da ne mogu dočekati Cagu opet i da mi fali u svakoj ulozi. Danas mi mili, slatki Yaman u glavi. I što da ja sad radim? tuzni

Jedino da provedem dan gledajući klipove iz svih serija. facepalm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: