Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Sep 05, 2018 8:50 am

Očekivala sam da će jutros prestati, ali očito oni koji nisu sinoc vidjeli nego tek jutros su napravili paljubu. Mislila sam da sam noćas sve pročitala.. ama. facepalm rolleyes

Ne, ne. Ja ovo trebam staviti. Saro, ne trebaš sad citati (vjerojatno ni nećeš), ali očekujem komentar u tvom stilu kad godišnji završi. Ovakvo nešto je nedopustivo da trač emisija ne prokomentira.lol!  Hebes važne stvari ovo je cok onemli. rolleyes

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 39_AFB298-5792-4748-_BAF9-_A928_AA1_E0927

https://twitter.com/hale22879368/status/1037229736982982656

Mislim da su manje-više svi složni u tome da treba Cagi otvoriti neki profil za stalkanje. facepalm


Jesmo li se mi već s ovom prije susretale?
https://twitter.com/hale22879368/status/1037232240827277312
mislilac
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 039_EB14_F-672_C-4305-8_E44-549199_A26_BBE
Nešto mi se čini da jesmo i ne u pozivnim smislu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Sep 05, 2018 2:55 pm

smeh smeh smeh
Raspad sistema blago rečeno. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Sep 05, 2018 2:57 pm

A ne znam, iskreno ni ja ne bih volela da je opet Zeynep. Jbt u svakoj turskoj seriji bar ima jedna Zeynep, pre i što mi je ime bilo lepo sad mi se smučilo.
Ja sam prva kukala za Sahsiyet što se zove Nevra, ali opet posle mi je postalo gotivno, bar je neobično ime.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Sep 05, 2018 3:16 pm

Ma gdje je raspad sistema? lol!

Je li i u Rusiji?

Pa iskreno ni ja ne bih voljela da se glumac kojeg volim u nekoj drugoj ulozi isto zove. Zelim da mi prethodna uloga ostane prethodna. Iz tog te razloga razumijem. Ali ne vidim zašto se ne bi moglo promijeniti ime u slučaju da Cansu dobije ulogu. Pa oni i cijelim serijama znaju promijeniti naziv, zašto se ne bi moglo promijeniti ime jednom liku. P neke serije i vise puta mijenjaju ime dok ne ustale. Za Icerde se na početku pisalo Iceride (pa su poslije promijenili), ali nekim serijama se da potpuno drugačije ime od prvog.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyWed Sep 05, 2018 7:02 pm

Ovo stavljam jer je važno. Poslovne je prirode, nisu tračevi i lupanja. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 645_C7_A14-3_FA3-467_A-_A94_C-_C812_CC47_BD54

Ako ovo vrijedi za Aycu, onda bi tako trebalo biti i za ostale?! Ako je Birsen samo spomenula Aycu znaci li to da drugi snimaju i dalje za Netflix, a Aycin lik ionako napušta seriju (kao što mi i mislimo da ona svakako napušta u drugoj sezoni)?! mislilac
I znaci li ovo da će obje sezone biti do tada prikazane? Saro, nadam se da uživaš na Lošinju kad moram ovako sama glavu razbijati.  lol!

Ovo je ono što smo govorile kad Caga najranije može prihvatiti projekt. Ako se ode u još koju sezonu, oha. Samo da se zna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 11:50 am

Kizlar, uspeh da se povezem na net.
Pozdrav sa Losinja, sizi seviyorum. kisic

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 20180910
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 11:52 am

Preletela sam sta ste pisale, odgovor kad se vratim.

Bu arada, ovde Turci yok, ama Rusi var koliko hoces.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 11:55 am

Kako je to divno sto je Caga posle toliko godina otkrio ljubav prema SS. Samo galiba malo sporije konta, ama napalim, volimo ga i takvog. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 12:01 pm

Saroooooo caniiiiiim kisic kisic kisic Uživaj tamo, prelepo ti je!
Samo ja ne znam kakva je ovo kosmička nepravda, ja propuštam Ruse a nalećem na Turke, a ti suprotno. lol!

Poncha, ma da, naravno da mogu da promene ime, al' ako je već hoće otpočetka ne znam zašto su uopšte stavili da se lik zove Zeynep.
A što se tiče raspada sistema - mislila sam na ovde, mada naravno da je prisutan i među Rusima i među Turcima. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 12:19 pm

Neka se zovu kako hoce samo neka se najzad spoje.
Uluc, Kivo, Cansu meni dovoljno za gledanje taman da je najvece sranje od serije. Plus Alp i Melisa kao bonus.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 3:35 pm

Aaaaaa Sarooooo zašto mi nisi rekla da se Selma iz Ezela pojavljuje u Hayat sarkisi????
I kako ja sad ovo da gledam?!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 3:36 pm

Canim, neka si ti svratila. kisic Neka ti ovo lijepo vrijeme potraje. Sunčano, a nije prevruće. Uzivaj ti samo.
Nemoj nista sad ogovarati i gnjaviti se, daj si oduška kad se vratiš, a sad uživaj!

Rekoh ti ja da ništa od Turaka. A Rusa možeš vidjeti koliko hoćeš.
A da bih Ruse vidjela ne trebam ni izići iz kuće, vidim ih s prozora, meni je Ruskinja susjeda. Samo da ovo Bondarenkova ne vidi.  lol!

Yani, je li vidiš kako ovaj naš Caga kasno pali? Ovako je već sve bilo s Hazal.
Ali što da kažem, ja ga baš ovakvog volim.  :cereeeeek:

Ti, Bondarenkova, ides na kriva mjesta galiba.  lol!

Zato što se nije u njihovoj seriji zvala Zeynep. A i kad su pisali scenarij možda scenaristi nisu znali za koga pišu ulogu. Vjerojatno su samo ulogu pisali za Kivu, a ostalo općenito - koga dopadne.

Raspad sistema je svugdje.

Postava je odlična, ako se uspiju spojiti mogli bi imati bombasticnu seriju.

Bu arada, danas je svadba. Tuvana je radila vjenčanicu. Još da vidimo tko je sve na svadbi gost.


I samo da još kažem. Tako mi nedostaje gledanje Cage. Baš, baš, baš, baš nedostaje.  tuzni Općenito mi Caga fali, ali fali mi sad već i on na ekranu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 3:46 pm

Štaaaaaaaaaaaaaaaaa????????? molimmmm  molimmmm  molimmmm
Allahim yarapim ovde sve sami šokovi... I tebi je sve vreme Ruskinja u komšiluku i ništa ne pričaš????? Stas1
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 4:02 pm

Nije sve vrijeme, ali par godina da. Otkad se udala za ovog lika i zajedno ovdje doselili. Ali što ti tu imam reci?
Ali ako im slučajno u goste dođe Stanko ili Kozovski, javit ću ti da dođeš kod mene. I stalkat ću ti Stanka. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 4:13 pm

Ne znam zašto je Netflix ovo proslijedio i komentirao ovako. Možda reklamirao profil?

https://mobile.twitter.com/netflixturkiye/status/1037703824490811392

Je li ovo pravi? Meni se čini da bi ovaj profil The Protector mogao biti stvarni i pravi. Nije lažni. A zanimljivo je ovo što piše.

Napokon se nešto pokrenulo. bravo To je zato što je Sara van interneta. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 4:18 pm

Vidim da i Esra prati. Znaci to bi moglo biti to. Oha. Super!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 4:22 pm

Stavit ću ovo. Ima veze s Cagom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 88_C55_E0_E-1_ED2-47_DE-_BDCA-9236_E3341_C82
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 4:26 pm

Ovaj Netflix uvijek Ahsen odgovara. Yani.

Potvrđeno je! Ovaj profil je pravi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 163_FFCCF-76_EE-4135-_B802-13_DBADC69392


Oha. Ipak se počelo s radom na seriji. Super! Znaci zasad imaju profil na društvenoj mreži, uskoro očekujem puno više.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 4:30 pm

Znaci imamo ovako:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 5TyDKgKC_400x400

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 1500x500
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 4:33 pm

Opet sam nabacala svega. Neka stoji. facepalm



Bar se zasad zna logo i imamo jedan zanimljiv tweet.

Meni su dosta i mrvice. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 5:43 pm

Isto je lijepo vidjeti da je The Protector upratio dva profila. Osim Netflixa i Cagu. Ego fan zadovoljan. lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 F0076_CB4-_A02_D-465_D-_BCF0-9_A9_D9_CB2_D57_B

I Caga je (ili Esra s njegovim profilom) upratio Protectora. Yani. S razlogom uzbuđenje na Twitteru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 6:00 pm

Znaci ovako. Pitam Bondarenkovu i Sparks, a ako je netko od čitatelja voljan odgovoriti jer zna odgovor, buyrum!
Ja volim pitati kad ne znam, a sad ne znam;  ali shvatite ovo kao pitanje na koje očekujem odgovor, a ne da ispadne da kukam pa mi nitko ne odgovori. Zanemarite što sam glupa. lol!

Kad Netflix objavi fragi (bilo koji),  objavi li prvo na svojoj platformi pa tek onda na društvenim mrežama - Twitteru/instagramu ili to napravi u istom trenutku i na platformi i na društvenim mrežama?!

Dakle, zanima me da znam ako se nisam još registrirala na Netflix hoću li vidjeti Cagu istog trena kad i svi ostali koji su već registrirani. Ili ću trebati čekati ili da ga netko “ukrade” Netflixu ili da oni fragi sami postave na instagram... Naime, cilj mi je bio da onaj besplatni mjesec iskoristim onda kad stave seriju.  lol!
U slučaju da ranije objavljuju na platformi, koliko kasnije objave i na društvene mreže fragi?

Unaprijed hvala! Dakle očekujem odgovor. Hvala na razumijevanju! Smijte se mojoj gluposti i pitanjima slobodno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 6:59 pm

Ma šta bre da mi javljaš, odmah treba da iskoristimo šansu, ja ću ti da pišem šta da je pitaš ako ne zna hrvatski i da ih sama dovuče ovamo. lol! Ne mora ni Kozlovskog, ali Stanislav je obavezan. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 7:00 pm

Za ovo ništa pouzdano ne mogu da ti odgovorim, to će Sparks, ali ja znam da je meni svaka najava bila dostupna uvek na yt. Kad izbace, da li odmah ili kasnije u odnosu na svoju platformu, i da li to urade oni ili neko ukrade, nisam sigurna, ali najava na yt uvek ima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 EmptyThu Sep 06, 2018 7:10 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 AH3EiTNnEgY
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: