Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:03 pm

6.9. je svadba. Bili su neki koje sam očekivala, a neki ne. Recimo Ilknur nije išla, ona je imala nekog svog “modnog posla”.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:05 pm

Ja nisam rekla kako ce serija da se zavrsi, srecno ili nesrecno, samo sam rekla da nece biti preterane drame i da ce biti vise komedije.

A HulKer su meni bili super kada su zajedno, ali Kerim mi je pojedinacno isao na zivce.
Dokle si stigla?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:07 pm

Po meni je svrha šminkanja malo osvježiti lice, istaknuti lijepo, eventualno prikriti (ili pokušati) prikriti nedostatak. Ali ne lijepo lice učiniti sve na isti kalup ili da izgleda plastično. Ova šminkerica kod mene ne bi imala nikakav prolaz. Evo sam malo bacila pogled i ne sviđa mi se rad.
Eto, vidiš što je taj tvoj rekao. Vjeruj muškom oku.

Slažem se, Sara, za Bensu.

Vidi je kako se žali što radi. lol!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:08 pm

Pa nisam glupa da shvatim ako je serija na kraju otišla u komediju da sigurno neće završiti tužno. lol!

16 epizoda. trepko
Jeste Kerim samo uz Hulyu simpa, ovako bez nje dosta ide na živce.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:09 pm

Tako mi je drugi drug rekao da nikad ne nosim baletanke, jer je to nešto najgore što žensko može da obuje. lol!

Samo kažem da se i meni sad ide negde tako na more. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:14 pm

To kaže i puno muških i puno ženskih. lol! Zapravo često u zadnje vrijeme to čujem.
Ja baletanke ipak nosim kad mi treba obuti na noge nešto što nije patika ili čizma, a štikle mi nisu opcija.

E, tu ti ne mogu pomoći. Učionica te čeka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:18 pm

Recimo, po meni je za Besnu sto puta bolje ovako neki prirodniji make up.

https://www.instagram.com/p/BZgDcsfjrkQ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=wnb7dipc2grh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:33 pm

Ahahahahahah, ja sam od tad morala da prestanem da ih nosim, iako su mi uvek bile udobna varijanta. lol!

Jeste, bolje joj to stoji, mada ja lično volim te jače makeup-ove, recimo poput Bihter. Ona mi je uvek bila vrhunski našminkana.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:37 pm

Meni su još uvijek udobna varijanta ako mi odgovara na kombinaciju koju nosim.

Pa u pretpostavila sam da ti voliš jaču šminku. Ja isto nemam ništa protiv ako je s njom osoba ljepša. Ali kod ove šminkerice mi se ne sviđa kako to radi. Lice djeluje plastično, kao lutka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:38 pm

naklon naklon naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 AIl03EBLoaI
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:39 pm

Je li to opet promocija one serije?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:39 pm

Da, to treba umeti napraviti.
Ali generalno nekako su u to vreme stvarno lepo šminkali, nego samo Beren i Hazal je u drugoj sezoni uvek bila dobro našminkana, a o Nebahat i Nur da ne govorim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:39 pm

Ne, ovo je Inkubator, film koji snima već duže vreme.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:40 pm

Zapravo, možda je i to serija, ne znam, oni kad najavljuju za sve pišu film, pa ne znaš šta je film, a šta serija.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:45 pm

Pa Ay yapim obično sve što radi, radi sa stilom.

Ala koji su oni kraljevi. Kako sve serije najavljuju kao filmove?! Pa ti onda do samog kraja ne znaš je li serija ili je film.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:46 pm

Upravo tako. lol!
Zato što on npr. sad postavi ovu sliku uz opis Kadar iz k/f, i to ti znači film, ali može da se odnosi i na seriju. Tako sam nasela za Reku uspomena, sve vreme sam mislila da je serija, a ispao film. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 3:49 pm

Zato meni kad ti napišeš, poslije se pogubim je li film ili serija. Znam da za neke projekte još uvijek mi nije jasno je li serija ili film u dijelovima koji ste odgledali. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 4:04 pm

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 4:06 pm

Smij se ti. Ali kod Turaka bar znaš što je film što serija. Ionako jedan nastavak serije traje vise nego cijeli film. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyMon Sep 03, 2018 4:10 pm

Saro, ovaj Zekeriyakoy je selo da ne može biti veće. Imaš super modernog i urednog, velebnih vila, suma, parkova, klubova... ama imaš i ovaca, koza, krava... čega god hoćeš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Sep 04, 2018 7:31 am

Samo kratko, Saro. Jesi li vidjela kad počinje Kivin film? Ako slučajno nisi, evo:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 F866_C6_BD-9247-4260-_B6_B9-734075_FDB2_D3 Gala bi u tom slučaju ili išla samo dan prije (ne vjerujem ni da će na Novu ni na Staru) ili 29./30. 12. mislilac

I jesi li vidjela tko je potencijalna partnerica Ibri i Bursinu?
https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/1036720925515886593

Hmmmm. Zbilja ne znam što bih rekla. Po meni je još ok bila u Medceziru (nije je bilo previše pa možda zato), ali u Dolunayu (onoliko koliko sam gledala) živi užas. Ne znam je li to bilo do lika ili do glumice, ali toliko kreveljenja, cičanja, glupiranja, loše odrađene humoristične scene ne vidjeh. Baš mi je djelovalo isforsirano, a od glavnog lika napravljena glupača. Možda joj komedija kao komedija nije ležala, možda joj se uloga nije sviđala, pojma nemam, ali ono je po meni bio promašaj. Eventualno su je izvlačile ljubavne scene jer nije toliko ukočena bila.
Bi li joj nešto bolje stajala ozbiljnija uloga ne znam. Možda i bi. Samo da se ne krevelji i preglumljava niti ciči.

Rekoh da ću samo kratko facepalm


I samo, kad već pišem, usput. Atalay :cereeeeek:.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Sep 04, 2018 5:36 pm

Da nadopunim. I jesi li vidjela što se i tko se sve spominje za Kivinu seriju?
Milijun je već kolaža napravljeno.

Bondarenkova, i ti baci pogled. Neću ti ja prepričavati. Znaš turski bolje, ti se ipak udajes u Izmir. lol!

http://www.medyatava.com/haber/kivanc-tatlituglu-carpisma-dizisinin-kadrosuna-hangi-guzel-oyuncu-katildi_159683



Ah be. Danas je dan kad se svi prisjećaju Ahmeta Onura. Ah bebegim. :cereeeeek: stidljivko Sad mi se gleda taj film, ali uvijek se rasplačem kao kišna godina na njemu. I odgledala sam ga ne znam ni ja koliko puta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyTue Sep 04, 2018 11:18 pm

A što mi daješ da čitam kad znaš da sam loša u tome. Ako sam ja dobro skontala spominje se Cansu za lik Zeynep? Jer, ako je tako glupo je da opet bude Zeynep. A prilika je genijalna, Kivo Cansu i Uluc garantuju vrhunsku stvar.

I prestani više da me zezaš za te Izmirce, pokajaću se što sam vam uopšte rekla. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Sep 05, 2018 7:49 am

Pa općenito si bolja od mene u turskom zato sam ti ostavila ovako. A ako ne ide uvijek je tu GT da pomogne (ili odmogne).
Koliko sam ja shvatila, evet, Cansu se spominje kao potencijalna Zeynep. A sad... što ima veze da je isto ime? Jest da je zbilja glupo da ako ona prihvati ulogu se isto zove, ali čuj... Možda i promijene ime kasnije.  Možda može uvjetovati to, možda bi i Ay yapim to napravio.

Tamam. Merak etme. Izmirci yok. lol!



Ne znam hoću li napisati ili ne, jer Sare nema.
Saro, ne znam jesi li vidjela Cagin stalkerski interes. lol! Ah benim bebegim :cereeeeek: , ah moj Caga..  
Vidite da ni njemu nije strano stalkati, a i on se upetlja u svašta i navuče na sebe svašta stalkajući. smeh Ajde sinoć kad je udario lajk za Elcin u onoj vampirskoj seriji s Bursinom još i nekako, ama kasnije kad su počeli šaljivi i svakakvi komentari i od strane njegovih i od tuđih... smeh  I onih koji su jedva dočekali da kažu da Caga stalka Serenay i isprdali ga zbog toga. rolleyes  Mislim da ih se za OVO puno uhvatilo. Tako da su i ovi Cagini poludili. Znaš kakvi su. lol! Ako nisi upratila sinoć i noćas čisto da znaš da je bilo olaylar olaylar.
Znači, ima od šaljivih komentara - stalkaj mene,  preko svega i svačega (smiješnog i za kolutati očima) do traženja da Elcin bude Cagina partnerica.
Apolsutno je ovim pokrenuo i svoje i tuđe fanove. smeh
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 C8_A6_C13_E-094_B-47_E4-_A37_D-_F3336_A1693_BB

https://mobile.twitter.com/irazan_93/status/1037090843973353478 Dosta mi je bilo što Sarpa uspoređuju s Tomom, ali eto sad i Caga koristi Tomove mimike. lol!

Toliko su ga zatrpali na Twitteru svime i svačime. Hahaha Čak i Elcinin ples su mu postali.

Naravno, maknuto je čim je skuženo što je napravljeno, što vidim Femirovcima ne smeta jer jedino Hazal može lajkati, čak mu predlažu da nešto još lajka. rolleyes
Dobit će od Duygu po prstima što je slučajno udario lajk na nešto o Elcin što je fan stavio. Zapravo što je uopće stalkao. Možda se čovjeku sviđa Elcin.
Iako mene ne čudi stalkanje jer mislim (nemam pojma zašto to mislim kad o ovoj seriji nisam ništa pratila) da je njegova prijateljica Naz radila na toj seriji pa je vjerojatno malo gledajući tag se zanio. mislilac Na brodu možda loše internetske veze, galiba... Meni se dogodi slučajni lajk kad je lošija internetska veza ili slab signal.

Koji je Caga kralj. smeh On izazove bujicu komentara i živost među fanovima, a nema ga ni za vidit ni za čut. I onda kažu zašto ga nema češće na društvenim mrežama. A dragi moji fanovi, između ostalog, bu yüzden!
Zbog pogreške neke provukli ga uzduž i poprijeko.

Tako da očekujem s Cagom u idućoj ulozi Elcin. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 EmptyWed Sep 05, 2018 8:40 am

Jadna Duygu, suosjećam s njom u vezi ovoga. lol!
https://twitter.com/dragalexe/status/1037226442785005568 Treba pročitati cijeli razgovor. facepalm

Koju Caga ima sreću s partnericama... Prvo godinama nije mogao preboliti Hazalku rolleyes , sad Serenay rolleyes . I uvijek se kasno sjeti što je izgubio. lol! smeh rolleyes facepalm
Zajebi sve, Bensu mi je najdraža partnerica bas zbog ovoga. Baš mi je drago da je bila zauzeta i da joj je Hakan dečko. smeh
Molim da iduća Cagina partnerica bude ili udana ili da to budem ja. lol!

E moj, Caga, ostavi se ti društvenih mreža. Pati u tišini. Nemoj ovamo dati prostora dušebrižnicima da pišu.
Vidiš ti Bondarenkova, nije samo kod tvog Kozlovski-Liza-Maks ovo da ne znaš tko pije tko plaća. Vidiš da ovdje ne zna tko koga i tko se kome raduje. facepalm
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: