Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 2:21 am

Ipak sam počela ovu prvu. Izvini Ponchita, ali 13. i 14. će morati da sačekaju (12. sam odgledala), potpuno me obuzela serija.
Pre nego što bilo šta kažem, evo jednog podatka - Maksov lik se zove Vlad, a njegov najbolji drug Stas. lol! Da li je to realno, šta treba da znači? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 6:50 am

To bi trebalo značiti da si trebala poslušati mene i odgledati Stanka. lol! A ne ti ga odjebala zbog Maksa. A Stanko, vidiš da ja vise od Bondarenkove brinem za tvoje interese. smeh

Šalu na stranu, pa zar to nisu česta ruska imena? Meni nije toliko čudno.


Što se tiče ove NG, 12. mi je ništa posebno, ali 13. i 14. su odlične. Pogotvo 14. jer osim hunora kojeg nije nedostajao, pokazala je prava lica nekih likova.
Sad kad si u ruskom tonu, nećeš stati dok ne odgledas cijelu. Što i razumijem kad si kliknula sa serijom, a imaš sve epizode dostupne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 7:51 am

Zaboravih sinoc napisati.

Ipak sam dobro vidjela da se spominje Elcin za Kivinu partnericu.
https://mobile.twitter.com/birsenaltuntas1/status/1045045348622880770

Zbilja su razdužili.

I je li ovo vise njih za Elcin nego za Cansu?


A što se tiče Cage, drago mi je da je aktivan u Americi.
Misliš li, Saro, da Engin ovim nešto želi reći?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 205443_ED-879_F-4148-_A7_BD-_C7122_F44_A737

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 12:01 pm

Ajde, Sina, neka si ti ovaj selfie okačio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 AF6_C1_AF4-_E438-4828-8070-1_CA885683_CC0
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 12:31 pm

smeh smeh smeh
Eto mu, sam nek' malo porazmisli, dok nije bio oženjen Aurikom bez razmišljala bih uvek radije gledala reprizu njegove serije, nego bilo šta drugo. Ma šta to, dok nije bio oženjen Aurikom nisam ni znala da Maks postoji. lol!

Ne bih rekla da su česta, bar ih ja ne čujem često. Ruska imena koja najčešće čujem u serijama su Andrej, Aljoša, Ivan, Dmitrij, Maks...

I meni 12. nije ništa posebno. Verujem da su ove dve dobre, ali samo da odgledam ovu seriju, skroz me obuzela, a ima samo 10 epizoda tako da ću brzo ja to. Nije kao ona prethodna psihološki triler, više je detektivska, ali je super. wow
Inače je rađena po istinitom događaju, godina je 1962.
Ali, Maks, kakav je... naklon Čim se pojavio, uneo je neku posebnu energiju, onako u njegovom stilu. Reći ću samo da Marinu, koja je odlična, jede u svakom kadru. A tako se potrefilo da je prva njegova scena susret sa njom i naravno da je od početka zavodi jer mu se dopala, ali kako to moćno radi. :cereeeeek: Baš će mi biti krivo ako je on ubica, a već od kraja druge epizode mi je sve sumnjiviji.
Inače Sparks, glumi i Svetlana, i to mu glumi devojku. Odlični su i ovde. Dva u jedan, em mi se ostvarila želja da ga gledam sa Marinom, em su ponovili njega i Svetlanu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 12:40 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 1:52 pm

Kako se uvek setiš. <3 Od mene ovaj put ovo.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 2:19 pm

Jedna od najtuznijih scena, ali je volim i gledala sam je ko zna koliko puta.

Ne znam da li sam to pre rekla, ali zanimljivo je da ja Tuncela nisam prvi put gledala u Ezelu, nego u Asi. Tamo je imao ulogu jednog iritantnog dede i uopste nije lik koji bi mi bio simpatican, ali toliko me je osvojio prvi put kad sam ga ugledala da sam valjda bila jedina koja je volela Cemal agu bez obzira na sve.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 2:27 pm

Znam, ja iako nisam gledala Asi viđala sam ga par puta u toj ulozi i toliki je utisak ostavljao, da mi je bio puno bolji od Cetina.
I kad sam počela Ezela da pratim i on se pojavio, oduševio me je koliko je bio drugačiji. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 2:29 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 2:31 pm

Ma kakav Cetin, ja njega u Asi nisam volela i pocela sam da ga smatram dobrim glumcem tek u Icerdeu, ali svejedno on nema tu harizmu i to nesto sto osvaja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 3:36 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 4:58 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 RkEUuhzrxfI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 LlKLmL6_LBQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 N84QzkuZjOA
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 5:01 pm

Predivni su, predivni!!!
Samo mi je krivo što ni u jednoj sceni ne mogu u potpunosti da uživam, jer sam sve sigurnija da je on ubica...
Ali Maks kida kako glumi, sad mi je jasno zašto su mu ovu seriju svi najviše hvalili.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 5:22 pm

https://www.instagram.com/p/BoOr4OfhNHY/?taken-by=danilakozlovsky

Danas je važan dan za jednu devojku koja je sa 15 godina otišla iz grada Vladivostoka da pokori svet i sagradi svoj život. A 16 godina kasnije se vratila i snimila svoj prvi film, koji danas ima premijeru u Vladivostoku. «U KRAJU» na velikom platnu ruskog izdanja postao je film koji će zatvoriti međunarodni festival "Meridijani tihog". Ne znam kroz šta može prolaziti osoba, pokazujući svoj prvi film u svom kraju, snimljen u svom gradu, gde su došli njeni prijatelji i bližnji. Ali sam siguran da je danas taj važan dan. I neka ti, uprkos svim brigama, bude poseban. Olja, ponosim se tobom. I oduševljavam. U potpunosti.
P.S. Što se tiče videa, takvi klipovi su pušteni u sve bioskope raznih gradova naše zemlje. Mi vas zaista nestrpljivo čekamo. Film U KRAJU 4-og oktobra!
<3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptyThu Sep 27, 2018 5:50 pm

Ma meni je Stanko jedan draži od sto Maksova. lol!

Samo ti gledaj, ja sam mislila da tih epizoda ima više.

Ja sam odgledala 15. i oplakala od smijanja.

Meni Cetin ni u Icerdeu nije bio nešto pretjerano sad dobar. I od prve do zadnje njegove scene sam mislila da je prestar za ulogu koju je glumio. Meni je on glumac za teatar i za to je odličan, a ne za serije. Ok, imao je par iskrenih emocija kad je rasturio i pokazao kolegama kako se dođe i odradi scena u jednom potezu, ali u xy prilika mi je bio karikatura. Pogotvo kad urliče i nekako čudno govori. Da sam repriziram Icerde, njegove scene bih preskakala, skupa s onim Mertovom, scene Fusun teyze i Eylem... praktički, više od pola serije.


-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=68
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: