Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 7:55 am

Hahhahah Zašto meni sabah sabah ovo instagram predlaže? Valjda da još malo uživam u umjetničkim djelima. lol!

https://www.instagram.com/p/Bmy1dTUA5f5/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ri9x17ll8s8a

Išla sam vidjeti je li ovo neki sprdalacki profil ili pravi i nađem na ovo. Yani, ljudi komarce izgeliraju na nokat.  wow
https://www.instagram.com/p/BmTDJHIgtN0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=kyzurt4a1dw8 smeh
Ili bananu staviti na nokat. Ili štiklu. Kako su ljudi kreativni. Ja opet ostala u svijetu seljanki.  lol!

Molim te pogledaj ovo. Možda dobiješ inspiraciju za oblikovanje svojih noktiju. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 8:17 am

Inače, Kivo i Caga svoje oružje nabaviljaju, između ostalog, i kod ovih.
https://www.instagram.com/mesutsub

Evo link i s FB. Caga i Kivo im dođu i kao svojevrsna reklama.
https://m.facebook.com/100003138979344/posts/1839529042828377/

Vidjela sam sliku odmah, ali sam ponovno ušla u profil i vidim komentar ovog stranca. Ne zna tko je Caga, ali ga je zainteriralo. Prepoznao je on dobar ulov.
https://www.instagram.com/p/BmvVHysg0JE/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=pfzpt0zw90o1


Njih dva stvarno kao dva brata.
Slike (galerija)
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 684290_AE-29_C7-4_D19-930_B-4276_C5_DC7_ED9

Koja šteta da nisu skupa išli i ovaj put u ribolov.
Ima Caga ovog pribora dosta. Ovaj je pobrojao sve njegove stvari inače.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1390758461038773&set=a.146197795494852&type=3
Ako te zanima, možeš provrtiti. Ali ja sam htjela izvoditi ovo. Personalizirano je sve.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 E7_AD15_C3-_CBD7-4722-_A916-_E13_F9777_E7_A4

 :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 11:13 am

Znam da sam dosadna, ali meni je izuzetno zanimljivo koje su motive i jedan i drugi odabrali da im bude na oružju ili što će im biti izrezbareno.

Dok je Kivo odabrao vuka i nekog psa, Caga je odabrao pticu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 B6_EE0_C5_C-_F615-49_A5-9_E38-9230_A8_E5_B4_CB
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 11:26 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 11:54 am

Najgore mi je kad nesto zamislim da kupim, a to ne mogu da nadjem. I to mi se cesto desava. Onda obidjem ceo grad i ne nadjem, na kraju toliko popizdim da mi bude svejedno i kupim prvo sro nadjem.
Ja te zene ne razumem, yani seta od butika do butika i jos na kraju ne kupi nista. Nas dve se vrlo cesto posvadjamo kad idemo u kupovinu jer ona mora da udje u svaku radnju i da pipne svaku stvar. A ja jedva cekam da se zavrsi kupovina i da sednem na kafu. A tata ni ne ide u shopping sve mu ona kupuje i uvek pogodi velicinu tako da mu bude taman.
A mene niko ne zove da idem sa njima jer znaju da to mrzim i da ce da im presedne. lol!

Ribe su i meni ok, ali divljac ne volim ni da jedem, ni da gledam slike.

Nesto mi je ostalo u glavi da je novembar, ali mozda i gresim. Videcemo. Bilo bi lepo da gala bude kada Caga bude u Istanbulu pa da opet dodje kao za Hadi be oglum (po mogucstvu sam ili sa Engom).

Aha, mislis da je snimak bas u trenutku kada se lovi. U to bi bilo bas zanimljivo da postave.

Tacno sam znala da ce da krenu sa takvim komentarima. Mene samo interesuje da li osobe koje ostavljaju takve komentare jedu ribu ili meso. Ako jedu tu ribu je morao neko da ubije da bi jeli, aki ne jedu, njihova stvar, neka svako gleda svoja posla.

Aha, mislim da je tako nesto bilo i kod nas. Sad kad rece da mogu da zadrze setila sam se da mi je nesto.poznato. Neke su cak uspevale i da odu na veceru sa nekim glumcima.

Split je velika luka i svi koji idu po ostrvima moraju tuda da prodju, pored toga je poznat i lep grad tako da leti ima vise stranaca nego domaceg stanovnistva, zato je i normalno da u starom gradu ili na rivi budu visoke cene, koje su visoke nama, strancima nisu. Moj stav je uvek bio da svako ima pravo da bira, vlasnik moze da stavi u svom lokalu cenu koliku hoce, a moj izbor je da li cu da platim ili ne. Prema tome nisam pristalica onih izreka ovaj je lopov, lepo svugde pise cena, pa ti vidi da li ces da platis ili neces. A bezobraznih ima svakako i gostiju i vlasnika, ali toga ima svugde.

Dugi ili kratki, bitno je da su uredni i normalni, ali kako je ceo svet otisao u aut onda ne znaju vise sta ce sa sobom pa izmisljaju ovakve budalastine. Mozes misliti nokti sa biljkama. Time moras svaki dan da se bavis, te biljke se do sutra osuse.

Ja nisam antitalenat, cak sam se jedno vreme i bavila plesom, ali kratko. Ali volim da gledam kad neko lepo plese.

E kad bi se ovde sve radilo po zakonu gde bi nam kraj bio, ali glavni zakon koji mi volimo da koristimo je rupa u zakonu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 12:00 pm

Yok artik ya, komarci, fuj. Ionako imam fobiju od insekata i gmizavaca samo bi mi falili komarci na noktima. Odvratno.

Ali ova stopala su super ideja, moram to da napravim. lol!
Mislim da mi je drago sto sam seljanka i sto ne pratim ove budibogsnama trendove. lol!

Gde nadje sve ove pribore i alatke za pecanje, vala nema ti ravne u stalkanju. Tvoj sam fan sto se tice toga.

Uzimaju stvati da bi se slikali za Instagram i posle vracaju, pa da, nije vazno sto nema pare da kupi, vazno je da ima sliku na instagramu. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 12:02 pm

Procitala sam deo Burcininog intervjua, kaze za Ruyu da ce biti rastrgana izmedju ljubavi i zadatka. U koga li ce ona da se zaljubi? U Hakana? Faysala?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 12:37 pm

Pa upravo je u tome što govoriš. Istra stvar sve.
Ja lijepo sebi sve zamislim tip-top, ali toga često jednostavno nema. Onda kupim što nađem. lol!
Što je još najbolje, neke to opušta. E pa vala ne opušta me. Još ako nešto vidim, a nisam pri lovi, jer mi se svidi nešto jako skupo, i što onda...
Moj tata kad ide on često ne isprobava, kupi hrpetinu i onda kad dođe kući, pola toga nikad ne nosi.
U principu, isto kao i tebe, drugi me ne zovu u shopping jer znaju da ne volim baš hodati okolo. Ali eto, kad je brat u pitanju i kad je bilo za dobrobit izgrađivanja stila, onda sam išla. lol! Sad ima neki svoj stil. Mladenački, ok. A jedino mene vodi kad treba elegantno, finije, svečanije izabrati.

Ista stvar. Divljač, koje mi je pun zamrzivač, ne jedem. Ribu volim. A divljač sam vidjela i uživo i na slikama. Zato Caga može biti što god hoće, ja sam navikla.

Ja pojma nemam kad je. Svakako će par dana prije pocetka prikazivanja biti gala. Nadam se i ja da će tada Caga biti u Istanbulu. I da će opet biti iznenađenje - došao si!  :cereeeeek: Jadan Kivo, tko zna što je mislio da ovaj neće doći.
I bilo bi dobro da dođe sam. lol!

Ja sam tako shvatila Ilyasov odgovor na Pablovo podjebavanje.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 97_E1_A67_D-018_D-4740-_B25_A-518_E63989241
Kad je ovako napisao, trebao bi biti ili snimak samog ulova ili snimak izvlačenja na brod. Zato sam se ja nadala.

Ja sam kod Latinki prvo takav komentar vidjela. I odmah sam zakolutala ocima. Nisam vegeterijanac, ali ne jedem sve vrste mese, ali odakle pravo nekome da Cagi nešto toga tipa piše. Netko je čak i Basak kad je komentirala Caginu sliku pisao neke glupe komentare.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 B2_DA4509-24_B0-4880-9_FA0-_D5505_B17_FF22

Uf. Da je otići na večeru stvarno.. Oha.

To se slažem. Ima onih koji mogu i žele platiti, ali ima i jeftinih stvari za one koji ne žele. I to je to.

Upravo to, bitno je da su uredni. A ovo što neki rade od normalnih noktiju i nije nego za ismijavanje.

Ja samo volim gledati.  lol!

E, vidiš. Rupu svi znaju naći, a držati se dogovara i zakona ne znaju.

Hahhahah. Još ću ih na nokte kačiti, a cijelu su me pojeli i otecem odmah  kad me ugrizu.  lol!

Nema veze, živjele seljanke.  lol!

Hahhahahahahah To je tajna. smeh   Šalim se. Ja znam stalkati, ali i pratim par stalkera pa sam vidjela slučajno da je netko lajkao sliku ili dvije. A ja sam od jedne slike našla cijelo carstvo slika i povezanih osoba. Zapravo, na FB ima baš album sa slikama Kivinog oružja. A i ima dosta slika Caginog. Pretpostavljam da je Kivo sebi i Cagi našao ovog lika koji izrađuje oružje i još dodaje personalne motive.
Yok, kakvi fan. smeh Samo meni nekad glupo sve pisati što nađem. Ali ovo mi je bilo jako zanimljivo jer su motivi na oružju njihov odabir pa sam stavila.
Imaju njih dva puno sličnosti. Baš su divni i šteta što nije pao neki zajednički ribolov.

A stvarno ne znam što da kažem. Super kad im je to motiv za uzimanjem odjeće.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 12:38 pm

Aha. Zanimljivo. A onda u jednog zaljubljena, a s drugim radi, hm.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 1:36 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyFri Aug 24, 2018 7:17 pm

Jesu li Ibro i Mihre u Americi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 8:10 am

Vidjeh jutros na FB-u.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 626_D1852-0_B41-4_DE1-8751-42_FD110_BD610

smeh smeh

Znam ih dosta koji bi da djeluje mazali mast po antenama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 8:30 am

Hahahaha ovo je super fora. Verujem da su se mnogim muskarcima smucile turske serije i da bi najradje izbrisali kanale koji ih prikazuju, al ne smeju. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 8:33 am

Evet, Ibro je u New Yorku, bar bih tako rekla s obzirom da je stavio kip slobode.
A stajling ne bih komentarisala. facepalm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 8:34 am

Bu arada, danas je Seckinu rodjendan, ali to tebi nije vazno, nego i Arasu je danas rodjendan, rekih da te obavestim, mozda zelis da mu cestitas. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 8:52 am

Tko smije izbrisati.  lol!
Nekidan ja spremam večeru, nisam gledala, na RTL-u serija Kadin. Brat kad je čuo da su i tu neki Turci demonstrativno se dignuo, nešto odbrusio i prebacio program. Kad pogledaš, Turaka od 18:15 do 23:00, samo mijenjaj kanale. smeh Nornalno da oni koji nemaju kabelsku ili satelit pizde.
Zato je u mojoj kući 90% dana sportski program.

Zato sam i ja promislila da je u Americi. A stajling bolje ne komentirati jer bi u ovo stali Ibro i Mihre i dalje bi bilo široko. A i ružno.

Oha. Nisam znala za Seckina, a čini mi se da sam nešto vidjela noćas za Arasa, ali kao da nisam, valjda sam do sada smetnula s uma.  lol!
Ja ne čestitam svakom rođendan. Draže mi je samo kad od srca mogu čestitati.  lol!
Ovi podaci za nečiji rođendan mi eventualno mogu biti korisni ako ce netko slaviti rođendan i zvati Cagu na party. Tako da si me dobro sjetila, da bacim po potrebi oko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 8:56 am

Kad smo kod rođendan danas i Cagin američki Turčin slavi rođendan. Zamisli kad ti se potrefi da ti je toliko prijatelja isti dan rođendan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 8:59 am

Najbolje je bilo kada sam zamislila u svojoj glavi neke sandale kada sam bila u Italiji. Ali problem je sto sam te sandale galiba samo ja zamislila i ni jedan dizajner cipela, pa sam ih danima trazila i nisam ih nasla. lol!

Ima dosta zena koje to smiruje, kad cujem idem u trzni centar da se malo opustim samo zakolutam ocima, kao da nema boljih mesta za opustanje.

Meni se cini da je Kivo tada mislio da Caga nece doci, jer je bio vidno iznenadjen i odusevljen kada ga je video, nije mogao da prestane da ga grli.

Aha, da, Ilyas je napisao da ima video za one koji ne veruju. Evo ja ne verujem hocu da vidim video. Ni ti ne verujes, je li tako? smeh

Da, ova je potkacila Basak zato sto je rekla to je to, jer valjda kada jedes meso a ne vidis kako je zivotinja ubijena, onda se ne racuna. Toliko su svi savesni da nemam reci. Ja jedem i volim sve vrste mesa domacih zivotinja, i morske ribe i ostale plodove obozavam, recne ne bas. Takodje volim zivotinje, ali sta da radimo, priroda je takva. Domace zivotinje se gaje da bi davale mleko, jaja, meso, vunu, a divlje zivotinje se hrane isto mesom, ubijaju manje i jedu ih, ribe isto tako, prosto poredak je takav i to ne mogu da promene ovi sto se prave pametni. Postujem svaciji izbor, ali i drugi moraju da postuju moj izbor.

To ti je mentalitet, u kulturnim i razvijenim zemljama ljudi rade po zakonu, kod nas je ko koga zajebe, zato mi nikada necemo biti civilizovan narod.

Pa ja zapravo sa komarcima i nisam u ratu, ali ipak se medjusobno ne volimo. lol! Samo je dobro sto ni oni mene ne vole koliko i ja njih. A vi ih ne volite, a oni vas vole i tu nastaje problem. lol!

Slazem se, zivele!!!! lol!

To nije obicno stalkanje to je vec postalo umetnost, to je stalkanje za Kelebeka. lol!

Ne znam u koga je zaljubljena i sa kim radi, ali kaze da je s jedne strane spremna sve da ucini da bi dosla do cilja, a s druge strane je rekla ovo za ljubav.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 9:59 am

E. To je to. Ti si zamislila, nitko nema, nije ni dizajner izmislio tvoj dizajn. Možeš si ih jedino dati izraditi po tvojim uputama. Što bi ti izašlo jako puno para. lol!

Eto, neko se i tako opušta, rješava stresa...

I meni se čini da je Kivo bio uvjeren da Caga nece doći. Jer svi su drugi već prije došli, bili u onom dijelu za druženje, a Caga se pojavio kad je ovaj isao u dvoranu. Tako da se zbilja lijepo Kivo iznenadio. :cereeeeek: Sve se mislim što mu je Caga rekao prije. smeh

Ma nema šanse da mu vjerujem.  lol! Da on ima video, odmah bi ga izbacio. lol! Evo izazivam Ilyasa da pokaze video.
Što sve neću izgovoriti samo da vidim video.  smeh

Zato sam poslije svih mojih nadanja da ću ugledati video rekla da je možda bolje da ga ne objavljuju. Samo nam trebaju ovi koji štite prava životinja da nam se nakče na vrat.
Mislim. I ja kažem tati da kako mu nije žao jadnog zeke. Ne bi li ga odvratila više od toga lova.  lol! Kroz zafrkanciju. Ali ne ide mi. Opet ode i donosi to meso kojeg ni on sam ne jede baš, najviše ga podijelimo ili kad dođu gosti spremamo. Ista tvar i sa slatkovodnom ribom. Uglavnom volim samo morsku.
Ali ovi što jedu meso, a nađu mi se pametovati ovako stvarno su naporni. Lijepo si ti ovo napisla.

Vidim da mi Balkanci, uvijek ćemo biti Balkanci.

Eeeee, to je problem. Komarci mene mnogo mnogo vole, oduševljeni su sa mnom. A ja njih nikako, i tu je onda problem.  lol! Ne mogu ih se nikako riješiti, iako ima dana kad mi više dosađuju, ima dana kad manje. I obožavaju sve zglobove, vrat...  lol!

Yuh, nemoj me s Kelebekom. Još se nisam oporavila od lanjskog fijaska.  lol! To je takvo namještanje da ja nemam nikakve šanse dobiti nagradu.  lol! Ili si ironično htjela reći da je moja umjetnost stalkanja toliko loša kad oni koji dobiju nagradu često nisu ti koji bi je trebali dobiti.  lol!
A što se tiče stalkanja, ja sam s Cagom najčešće na dobrom tragu. Odnosno u pravo vrijeme na pravom mjestu.
Jednostavo kao da mi nešto kaže, pogledaj tamo. lol!

Hm. Znači da će Ruya i Zeynep biti zanimljivi ženski likovi. Veze s vezom nemam, ali činjenica da kad je na setu ima scene s Okanom, Cagom i Enginom. S nekom od njih radi, u jednog od njih je zaljubljena. Po godinama bi nekako bilo najlogičnije da je u Faysala zaljubljena. Ali ovdje ja to ne mogu pretpostaviti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 1:41 pm

Caga ne može bez mora. Ako nije na jahti, eto ga u restoran na crnomorskoj plaži. :cereeeeek:

Ljepota. Dobro mu je narasla brada. A odjeća standardna. Stalno u maskirnoj odlazi tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 3:29 pm

Zanimljivo mi je ovo, ali ja nikad ne bih mogla odabrati par slika, a pogotovo jednu. lol! facepalm

https://twitter.com/cagatayyulusooy/status/1033313427413000197
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 5:41 pm

Ja bih kao i ova išla proviriti gdje je bio Emir. smeh

https://www.instagram.com/p/Bm51iuolXoN/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1laqjceicoanj

Izgleda da su dosta dorađivali zgradu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 5:55 pm

Što je ovo Basak još u Bodrumu? Snima li onda Kivo ili ne?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 6:06 pm

Bome ne snima. Nego uživa.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 8_F9_EE0_F0-967_F-4_E26-_A80_D-_B5_BAEBFB5152

Udeblja ti se malo. Samo kažem, znam da ti ne smeta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySat Aug 25, 2018 8:00 pm

Oha, Basak, kakve su ovo slike?!

Kaze Ibina Vicky da je Ibro u LA.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: