Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 1:48 pm

Da. Naravno da ti njega ne bi varala da nije krenuo s njom. Razumije se. 

Kozlovski me nije impresionirao na videu, dakle onom što si prvo postavila, ali je vidno uzbuđen na svim ostalim slikama koje si postavila. Na slici s ovom svojom je tako, ništa posebno. Ali ja ne znam kakav je inače pa ti zato i ne mogu dublje protumačiti sliku. U svakom slučaju mi se ona čini suzdržanija. 

Pa ne trebaju je hejtati ako im nije draga. Ako nije za hejtanje.
A i fanovi koji ga vole samo zbog glume, pogotovo. 

Recimo meni Mihre Ibrina nije ni draga ni da mi nije draga. Ali je ne mrzim. Dapače, čini mi se da dobro stoji Ibri. 
Kivini Basak ne merze, čak je i vole. Tako da... 
Jedino dio Caginih uvijek napravi iznered. 

Hahah Popularnost na nivou. Hahah
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 2:10 pm

Evo Ponchita, o ovome je reč.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 PwRVt1gRdEY

Inače, posle sam videla da mi jedna lajkovana sa mužem ipak promakla... I šta sad sve to može da znači, imaš li neku ideju?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 I1ki7vn0Ccs
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 2:17 pm

Čekaj, ma jel' ti to hoćeš da kažeš da ti on deluje uzbuđenije sa svima drugima pre nego sa njom? wow
Ne znam šta da ti kažem za njega, drugačiji su on i Stas... Stas nekako ima tu neku sebi svojstvenu energiju, koja pokreće ceo svet, Kozlovski je dosta zatvoreniji, teže pokazuje emocije u javnosti, zato ni ja nisam načisto.
Sparks kaže za nju da ima neki negativan vajb, eto da ne bude da je samo ja ne volim.lol! Nije da ona meni toliko sad smeta, u poređenju sa Aurikom je zlato, ali nema ni ništa čime se izdvaja. Zapravo, imam sličan stav prema njoj kao ti prema Ibrinoj ženi. S tim da ja mislim da ova Danji ne stoji. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 2:26 pm

Hm. On je od svih slika s mužem joj lajkao samo ovu jednu. Ne znam što znaci. Zbilja. Možda mu samo nije drag. 
A poslije ju je prestao pratiti? Možda su se stvari samo poklopile slučajno. Isko bi se reklo da nisu u dobrim odnosima ako su se otpratili. Kad se prikazivala VMLj? Da lajkovi nisu bili samo promocija? Bubam. 


Haha sad kad pišeš ovo, bas sam ja govorila Sari da iako Cagi sve pratim nisam sklona teorijama zavjere,  zbog toga izbjegavam citati što fanovi pišu. Hahahah
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 2:28 pm

Aynen oyle. Prema njoj mi djeluje zatvoreniji nego na svim ovim ostalim slikama. Čak bih rekla sramežljiviji.
Ona je nekako ukočena, što znam. 

Ali ako kažeš da je Kozlovski inače zatvoreniji, onda je i ovo s njom puno. Zato i kažem da ne znam kakav je inače. 

Pa meni djeluje malo ukočena, ali mi fizički ide s njim,
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 2:40 pm

Ne, da je bila promocija to bi radio sa Olesjom. A, on je čak i u vreme snimanja VMLj na fejsbuku Ljubavi lajkovao fotke, a ne Olesji. Drugo, VMLj se prikazivala u periodu od decembra 2014. do februara 2015. Ni to mi se ne poklapa.

Ne kažem, moguće je da je sve slučajnost, ali opet što bi je posle otpratio?
A ona njemu pritom nikad nijednu fotku nije lajkovala.
Ahahahah, misliš da mu njen muž nije drag? Zanimljivo. smeh

A, šta ću, znaš da generalno kad je on u pitanju nisam normalna, a ovde mi je sve ovo dodatno zanimljivo, jer me je oduvek zanimao njihov odnos, jer je uvek bilo malo podataka, malo fotki sa seta...
Drugo, moj posao je istorija. lol!

Hmm... Ako ti prema njoj deluje zatvoreniji, nego prema ostalima... A, i sam je zatvoren... Da li to znači da mu je mnogo važna, pa zato ne pokazuje emocije, ili suprotno? mislilac

Uff yaa, mnogo intriga za jednu plavušu. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 2:53 pm

A onda nemam pojma. Mislim i s ovom je imao puno scena. Možda je ona njemu bila simpatičnija nego on njoj. Ali očito su se iz nekog razloga razišli ako on njoj ne prati. Ok da je prestao lajkati, ali ne bi je valjda tek tako prestao pratiti. 
Možda je i namjerno kad ona njemu nije htjela lajkati, mada mi to nije bas uvjerljivo. 
Pa zašto bi mu njen muž morao biti drag? 

Znam da tebe uvijek zanima kakav je odnos na setu i imaju li zajedničkih slika. Tako da me ne čudi da ovo sad njuškaš. Ja isto tako znam pogledati lajkove i komentare, ali u principu vise gledam trenutne nego da istražujem staro. Možda zato što nemam potrebe. 

Pa djeluje mi zatvoreniji. Ono kao sramežljivo. Djeluju mi kao par koji ne voli privlačiti pozornost na sebe kad su u javnosti. Ne znam imaju li oni krcato slika. 
Ali mi djeluje tako malo suzdržaniji u javnosti s njom nego s ostalima na slikama. U tom Smislu ako je zatvoren onda je i ovo puno..
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 2:54 pm

Saro, Ranini piše za Prison Break. Tako da bi mogao Kivo to, isko ga nije imenovala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 2:57 pm

Esra je upratila Cema Yilmaza. Ne znam je li joj to odjednom sad postao drag ili ima ipak neke veze ona ponuda za film s Cagom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 3:09 pm

Ovdje im je valjda bio nezgodno dovesti catering pa su danas jeli ovo. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 DBBF5_F95-3_AF1-4_A59-9_C21-_DEF8_B31_A4_AA3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 5:44 pm

A u Ibre stalinga i tetovaže.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 5:56 pm

Hahaha yuh.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 5:59 pm

Tetovaza je disaster.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:00 pm

Ne znam što bih rekla. Sarotina.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:03 pm

Jel to Mihre opet u njegovoj odeci? Ta zena nema sta da obuce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:04 pm

A ne znam. Praktični su.. Štede.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:09 pm

Saf snimaju ovdje. Danas im je udarno. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 DarM9AlWkAAvYGa?format=jpg&name=900x900


Je li ovo Caga ovdje vidljiv?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:13 pm

Hahaha fandom yine delirdi.
Tamam, koliko vidim nista novo. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:14 pm

Hahahahah Što im je sad? Neden? Što njima smeta?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:24 pm

Oni nista o tetovazi, njima smeta Mihre. Danas su valjda objavljeni rezultati za onu nagradu, Ibro i Birce su uzeli, a Mihre je kao njima za inat objavila sliku. Jos je i Selin Koseoglu komentarisala Ibri sliku. Yani, tag gori. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:26 pm

Eto. Neka njima smeta Mihre. A ružna tetovaža ništa?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:27 pm

A ne smeta im kad Birce komentira Ibri sliku?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:31 pm

Pa kad su debili. Mihre jos i moze da se ukloni, ona tetovaza tesko. smeh

Yok, tada budu u transu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:33 pm

Hahha Onoliku tetovažu teško ida se može i laserskom operacijom skinuti. Ostat će tragovi. 
Imat će šminkeri posla na setu. Neka ne brinu da neće imati što raditi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 EmptyFri Apr 13, 2018 6:41 pm

Sad kad krene 30 steleni Fethat ce da nosi rolku. Ili ce da ide kod Yaprak da mu uradi tetovazu. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: