Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 4:53 pm

Veronika ti gleda, oduševljena je. Gleda i Sara, ali je napravila neku pauzicu zadnjih par epizoda. 

Ja ne gledam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 4:54 pm

A, to nije internet serija?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 4:56 pm

Yok. To ti je serija koja ide svaki ponedjeljka na Show TV-u. Arasova serija. 
Uglavnom, jako dobra gledanost. Zapravo rastura ponedjeljkom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 4:57 pm

Pih, sad kad me zaintrigirala, odbila me dužina epizoda. dosadno
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 4:58 pm

Pa možda bi ti bilo zanimljivo gledati unatoč dužini epizoda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:00 pm

Ne vredi, razmazili me Rusi, a sad i Turci sa internet serijama i normalnim dužinama epizoda. Još Kuhinji jedna epizoda traje 25 minuta, tako da mi je sad i 45 min. mnogo. smeh

Možda kad budem na letnjem raspustu, mada sam za tad planirala Ezela.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:00 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:02 pm

Ali vidi kako neki žale za njim. 

Ali bas se nalupetao. Da ne znam što je pisao još bih mu i povjerovala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:03 pm

Cukur je odlicna serija. Nesto u fazonu Icerdea, ali sa bolje napisanim likovima i scenarijem. Glimci su isto odlicni.
Ja sam napravila pauzu jer mi poslednjih par epizoda nesto ne ide, malo sam se ohladila. Ali letos cu da nadoknadim ono sto sam propustila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:04 pm

Bondarenkova, Turci će snimiti nešto od 25 minuta nikada. A i ja bih poludjela da mi Caga snimi po tjednu nešto od 25 minuta. Dok se izredaju sporedni, ne bi ga ostalo ništa. Yok yok. Neka njih ovoliko. Mogu eventulano smanjiti na sat, sat i po.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:12 pm

Zale za njim njegovi ovi. Posle epizode su ga pljuvali sad ga opet vole.
Ko li su novi scenaristi i sta li ce da nam prirede. Samo neka budu neki koji znaju da pisu ljubavne scene i replike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:17 pm

Ma valjda računaju da se s njim bar dopisuju. 

Ne znam koga će nam uvaliti. Nadam se nekoga tko će se znati uklopiti u postavljeno, tko će pročitati prethodne scenarije, tko neće upropasti do kraja likove, tko će pratiti razvoj likova i nastaviti u tom smjeru, a ne okrenuti cijelu priču u svom. Nadam se da će zadržati dobre strane i poboljšati ono što Birgoren nije znao. Bilo bi dobro da su novi gledali seriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:37 pm

Neka rade sta hoce samo neka se ne igraju previse sa likovima, neka poboljsaju radnju, a likovi ne bi podneli jos jedan veliki preokret.
Cim su prihvatili da pisu gledali su seriju ili su je odgledali kada su dobili ponudu. Svakako ce dobiti na uvid scenario svih epizoda.
Nadam se da ce znati da iskoriste potencijal glumaca i glavnog para.

Birgoren kaze da su 24. i 25. uf uf, hajde bas da vidimo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 5:46 pm

Allah, Allah ya na tagu haos, erkan hocam, erkan hocaaaaaam. Yuh. Ne mogu da verujem da stvarno postoje fanovi koji su zadovoljni tokom serije i scenarija. Covek unisti seriju oni i dalje hocam gitme.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 6:03 pm

A produkcija mi tek nije jasna, cekaju poslednji momenat da reaguju. To je moglo i pre nego sto je rejting pao sa 6 na 3.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 6:15 pm

Ali kakva je ovo serija i kakvi su fanovi ne prolazi dan bez nekog dogadjaja i skandala. lol!

Zato i jesmo skoro svaki dan nedju top 5 tema na drustvenim mrezama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 11:16 pm

Nadam se da se neće igrati s likovima jer će uporopasti sve. 

Vidjela sam ja odmah da su krenuli sa zalopojkama. Valjda je Birgoren imao svoje pristalice. A možda ljudi i računaju tko zna kakav će novi scenarist biti. Da od goreg ne dobiju još goreg. 

Produkcija je kasno reagirala, po meni su trebali prije Birgorenu reći na čemu će poraditi i da završavaju s prvom sezonom. Tada bi i on manje mlatio po sivilu i drami. 

Ova serija svakako svakodnevno diže dramu. I kad se prikazuje i ostale dane. Uvijek upadne u nešto. 


Bu arada. Koliko ne voliš Bensu, evo ti se spominje za film s Kivom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 11:40 pm

Nastavku ove priče bez prevelike promene likova bi najviše odgovarala Mahinur Ergun. Asli i Ferhat kada je ljubavna priča u pitanju su vrlo slični njenom načinu pisanja. Ona odlično piše ljubav i strast i odlično piše sporedne likove, duhovite scene. Ali čisto sumnjam da bi prihvatila da piše priču od 25. epizode.

Te iste pristalice se žale več četiri epizode, a sada kukaju. Istina je da je doveo seriju do rejtinga sedam, ali je isto tako istina da je za jako kratko vreme taj isti rejting spustio na 3, prema tome ne vidim razlog za tolikim željenjem i patetisanjem. Moja ljubav prema peru Kerema Derena je poznata, ali ako promaši naravno da ću da kritikujem. Ako napusti seriju zato što je uništio naravno da me baš briga. Ko god da dođe koliko može da bude gori od ovoga što smo gledali u poslednjoj epizodi. Mislim može, ali ako je pridukcija njemu otkazala saradnju znači da imaju u glavi koji su prioriteti i da će na osnovu toga da zaposle novog scenaristu. Doduše, ni u ovoj produkciji ne treba tražiti logiku.

Od novih scenarista očekujem pre svega potpunost likova i radnje. Da scene ne idu nezavisno od epizode do epizode, da se važni događaji ne pišu samo da bi popunili prazninu u toj epizodi i da se posle više ne spominju i pre svega očekujem normalan ljubavni par. Naravno normalan nikada ne mogu da budu, ali koliko god mogu da budu normalni. Da jednom sede i da razgovaraju, da se Ferhat kao što se otvara Yigitu otvori Asli, da joj iznese svoja mišljenja i osećanja. Da sa njom priča o budućnosti njihove veze, deteta i ostalo, a ne sa Yigitom, Dilsizom, Abidinom. I da jedan dan provedu normalno. Da uđu u ona kola bez da idu u smrt, da ne lete metci i pištolji svaki put i da Ferhat prestane da ubija ljude kao mušice bez ukakvog razloga. Da ako i Asli odbaci Ferhata ili on nju, da to bude s razlogom. Normalnim i logičnim. Ostali likovi me zahvaljujući savršenom Birgorenovom scenariju i ne interesuju previše, interesuje me samo Julide. Nadam se da će prvo što urade kad dođu da je odstrane.

Zato što su fanovi potpuno nenormalni. Njima je sve povod za skandal i haos. I kad nema povoda oni ga izmisle.

Efendim? Reci mi da lažeš i da ovo nisam dobro pročitala. Bensu i Kivo? Šta još ove oči neće videti. Kao i sa Cagom bi bili super par fizički a Kivo bi je zgazio sa glumom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyThu Mar 29, 2018 11:51 pm

Zato mi i nije bilo najjasnije nakon sto sam pročitala da ovaj odlazi što su počeli kukati. Ali sto ljudi, sto ćudi. 
Meni je drago što ide jer sam već neko vrijeme nabrušena na njega. Ali se nadam da novi koji dođe će se znati uklopiti i poboljšati seriju. Da sam ja na mjestu bilo kojeg scenariste, osim ako mi bas priča nije draga, teško da bih prihvatila pisanje i tuđe viđenje serije. A onda vih vjerojatno razočarala fanove. 

Hahahah Da. S našim fanovima sve je povod za skandal. A onda tima nijd problem ni objaviti sto tweetova u minuti. 

Ne lažem. Zašto bih ti lagala? 
Bak
https://www.ucankus.com/detay/374741/bensu-soral-hangi-film-projesi-icin-teklif-aldi

https://www.ucankus.com/detay/374741/bensu-soral-hangi-film-projesi-icin-teklif-aldi
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyFri Mar 30, 2018 12:00 am

Zato i kazem da bi tesko Mahinur prihvatila. Nece moci da dovedu ni jednog poznatog scenaristu jer oni pisu price od nule. Ali dovoljno je da je neko ko zna da napise dobru epizodu i da je dovoljno kreativan i duhovit da unese vedrinu, jer se serija gusi u sumornosti.

Ma nijima je problem i kad vide da glumci imaju slobodan dan, a ne nesto drugo. Onda znaju da nema nista od slika sa seta i da ce im biti dosadno.

Svakako nisam mislila da lazes, to sam rekla jer sam zelela da lazes. lol!
Ali Ucankus svakako nije pouzdan izvor tako da ne verujem dok ne vidim zvanucno saopstenje. Odoh do Kivinih uhoda da vidim sta kazu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyFri Mar 30, 2018 12:06 am

Njima stvarno treba malo vedrine.

Hahahah a tako ti je uvijek. Ali da su ljuti kad glumci imaju slobodan dan. Hahhaha

A kusura bakma. Ne mogu ti reci da lažem. Hahaha
Znam što si htjela reci. 
Vidim da sam stavila dva puta isti link, a htjela sam ovaj. 

https://twitter.com/tvdunyasii/status/979463788046049282

Nije još postavljeno na web, pretpostavljam da je to u tiskanom izdanju.
Što naravno ne znaci da je potvrđeno, nego se spominje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyFri Mar 30, 2018 12:14 am

Oni su stvarno ostavili sve noćne scene Potectora iz prve epizode za zadnje dane snimanja. 

Sad samo čekam neki kasni obrok.



Bu arada, pogledaj kod Elif u pričama ovaj zadnji video gdje piše Cuma 01:01. Što to spominju Cagu?
https://www.instagram.com/elifdomanic
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyFri Mar 30, 2018 12:19 am

Naravno, ima da rade 24/7 da bi fanovi imali zabavu.

Ako Bensu prihvati? Allah, Allah, jos treba da cekamo da Bensu prihvati Kivu. Najbolje da ne prihvati, moze Hakan da bude ljubomoran.

Obrok je obavezan, sada ce pred spavanje da mi postave sendvice i burek. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyFri Mar 30, 2018 12:22 am

Kako me živciraju. 

Hahahah 
I mogao bi on biti ljubomoran. 

I ja čekam da postave hranu. Can nije od volje na setu sve dok hrana ne dođe.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 EmptyFri Mar 30, 2018 12:49 am

Poncha ::
 Meni je ta Julide već i na prvu scenu ostavila užasan dojam. Ma što na prvu scenu, još na ono s Cemom i uhođenjem Asli po kući. Jeziv neki osjećaj. Sinoc u epizodi mi je bila krajnje degutantna. Onako ući u sobu, ući u njihovu kupaonicu i polugola dočekati Ferhata mi je očajno. Nisam znala bih li kolutali ocima ili se smijala na što su spali. Dobro si rekla, jako neestetski je djelovalo, jeftino. Glumica izgleda kao da se napalila na Ibru baya baya. Sve mi je tako pretjerano bilo. Samo sam čekala hoće li namjerno baciti sa sebe sve. S druge strane sam gledala Ferhata koji ne zna što će s golom ženom pred sobom, valjda mu se to prvi put dogodilo, još ova rod mu ženi pa ne zna kako će je se otarasiti. Ali srećom, pa su napisali da je Ferhat ipak uspio biti oni razboriti Ferhat i ispričao joj se što je upao. Tu sam se unatoč ovoj ljigavosti nasmijala.

Nemam ništa protiv što se glumica napalila na Ibru baya baya, to je njen problem. Ali to što se Julide napalila na Ferhata baya baya to je već naš problem. Ferhat bi lako sa njom da nije Aslina nećaka, verovatno bi je izbacio kroz tersu, ali mora da se kontroliše. Koliko sam shvatila iz njene očajne glume i ako sam uopšte dobro shvatila, njen cilj će biti da zauzme Aslino mesto. Tako je nekako sedela na onom krevetu. Onda je toliko puta podvučeno da je život majke i sestre uništen zbog klevete i da su umrle u sramoti, hoće li sada da okleveta Asli. Da namesti kao da je prevarila Ferhata? Ili će da okleveta Ferhata da je prevario Asli? Moj želudac to neće moći da podnese. A naročito moj želudac neće moći da podnese ako neko od njih dvoje u to poveruje. Asli je trudna žena pa se nadam da scenarista neće biti toliko bolestan da trudnoj ženi napiše nameštaljku da je prevarila muža, ali Ferhatu može. Koliko god se njih dvoje svađali, oboje znaju koliko se vole, prema tome nema govora da poveruju u bilo kakve prevare. Tu ću da prestanem da kritikujem likove i udariću direkt na scenaristu.

Jedino što posle svih onih kritika ne verujem da će sa Julide smeti da ode mnogo daleko. Za 24. je možda kasno jer je veliki deo epizode već snimljen (osim ako nije urađena revizija posle onih reakcija), ali od 25. bi Julide trebala da ima minimalan broj scena dok je kompletno ne izbace iz serije.

Poncha ::
Ne razumijem zašto je scenarista dovukao u seriju psihički poremećenu osobu. Nisam prije spomenula u ovoj formi (već sam spomenula da nije sposoban za pisati kvalitetne neprijatelje), ali sad već mislim da scenarist nije nimalo ineteligentan, nego se služi nekim jeftinim likovima iz trećerazrednih sapunjara. On ne samo da ne zna pisati kvalitetnog negativca i suparnika, nego pojma o pojmu nema držati priču bez da ubaci bolesnu osobu i na tome gradi priču. Žao mi je to reći, ali on u nedostatku inteligencije umjesto kvalitetnog neprijatelja ili razvijanjem postojećih, je ubacio Julide da sebi popuni prostor jer drugo ne zna. Dok nešto drugo ne smisli ili okrene priči. Ova je bolesna pa hajmo joj uvaliti tisuću i jednu spletki i zapakirati u celofan to sve pa neka radnja ide.

Dobro napisana psihički poremećena osoba obično ne donese seriji gubitak, naravno uz dobar odabir glumca. Sad da je u seriju ušao neki zgodni psiho, inteligentan i lukav koji će da pomrsi Ferhatu konce, niko ne bi ovako reagovao. Ali kao što kažeš, gde je inteligencija koja će to da napiše. Za dva sata su nas otrovali sa Julide. Ono što je mogla da radi narednih deset epizoda, oni su strpali u jednu, kako su samo očekivali da će gledaoci da ćute na to. Ili su možda mislili ako rejting bude dobar fanovi moraju da ćute. Ja se tek pitam šta će biti sledeće nedelje, ko je i izdržao da odgleda do kraja ovu epizodu, sldeću neće pustiti. Uvek kažem da treba što više da repriziraju seriju u toku nedelje, ovog puta ako je moguće neka uopšte ne daju reprizu, neka bar onaj ko nije gledao u ponedeljak ne gleda ni posle ovu sramotu.

Samo se pitam da li je moguće da se jedan čovek ne opameti posle toliko promašaja. Doveli su Safiye, niko nije mogao da je smisli, doveli su Ebru, morali su da je izbace, sad su doveli ultra unapređenu verziju Ebru.


Poncha ::
Što se glumice tiče, ona odudara od prosjeka i ne znam koliko bi godina trebala imati, ali čak mi i malo starije izgleda. Valjda nema vise od 20 godina, tj. ne bi trebala imati jer po slikama mi Aslina sestra ne izgleda starije od 10 godina od Asli.  I za ne falit, još je medicinska sestra koja je valjda radeći u bolnicama sve moguće  pokrala. A glumica ili se previše uživljena u ulogu s Ferhatom ili da Mihre obrati pozornost na nju, da ne moraju fanovi.

Glumica i nema više od dvadeset godina, ali izgleda starije i još su je unakazili šminkom pa izgleda kao da ima trideset.
Ona se jadna toliko uživela u ulogu zlobnice i u toj sceni sa Ferhatom u ulogu zavodnice da je smešna koliko je loša. A tek kada se ubola nožem. Nema nikakve reakcije.

Poncha ::
Da će Cema ocrniti sam pretpostavljala čim su krenuli u priču s ovom. Odmah sam pretpostavila da će nešto biti pa će ga ocrniti, ali mi ne ide uz Cema to. Ni uz Aslinog oca koji je navodno patio kad je majka otisla.

Da su bar i to uradili sa minimumom logike pa da kažeš. Ali kako je Cem mogao da spreči majku i sestru da vide Asli? Ako je vraćao pisma mogle su da je sačekaju ispred kuće, ispred fakulteta i da je vide. I šta je Asli kriva pa je Juju odlučila da se sveti njoj? Hajde u svojoj bolesnoj glavi je okrivila Cema, ali na osnovu čega je povezala da je Asli kriva, to ne piše u onim pismima. Tamo piše da Asli nije imala pojma ni o čemu. Kendale dobro je što ideš, spržio si mi mozak budalaštinama. Možemo li da se pravimo da su AsFer ostali u tas ev i da se epizode posle toga nisu desile? Neka napiše da je sve bio san, spremna sam odmah da poverujem. Svi fanovi su spremni da poveruju, niko neće da pita kako i zašto. Još je taj čovek rekao da nije verovao Seminim i Eyleminim Ferhatu i Asli, da su mu bili nelogični, a Julide je mnogo logična. Njoj izgleda mnogo veruje.

Poncha ::
Ay, Ferhatcim, izludit ćeš i Asli i Saru, samo mene nećeš. Ili si mene odmah na početku izludio pa vise ne trebaš. Neyse... Znaci ovako, kad si me davno pitala kako sam pala na lik kao Ferhat, svašta sam ti nešto nabrojila, a kao zaključak napisala da me kupio spoj Ibre i Ferhata (kao lika). Yani, sad kad tako kažem i kad promislim točno ću skočiti sebi u usta i uz onu polemiku od jučer reći da Ferhata ne glumi Ibro bila bih sigurno oštrija prema njemu. Ali kako mu je Ibro posudio tijelo, mimiku i svoje osjećaje, ja automatski padam na njega da mu opravdanje odmah imam spremno.
Meni je Ferhat najnapetiji kad je ovako tužan. Mislim, ok, da se ne lažemo, odličan je i opasan kad hoda kao u hotelu, ali kad mu ja vidim ovaj ranjeni izraz lica, pa sve mi se nešto sruši na pogled. Samo bih ga grlila i ne prigovarala mu.  

Da Ferhata ne glumi Ibro ne znam da li bih bila oštrija prema njemu. Ako bi ga glumio bilo koji glumac koji mi je simpatičan (ne mora da mi bude zgodan) mene bi kupio i imala bih isto mišljenje. Zato što je meni Ferhat u ovoj seriji gde prestaje svaka logika logičan. Ne mogu da kažem da opravdavam sve  njegove postupke, s vremena na vreme ga potkačim, ali u večini slučajeva mogu da ga razumem. Naravno drugi glumac koji bi ga glumio morao bi svaku ovu emociju koju mi prenosi Ibro da mi prense, da bih mogla da se saosećam sa njim.
Ako ćemo o napetosti, napet mi je u svakom stanju, ali najviše kad je nadrndan.

Poncha ::
Ferhat je u ovom nastavku napravio sve ono što je radila Asli u prošlom. Šutio, nije govorio sve što misli i samo je pristao na ono što je ona od njega tražila.
Da se vratimo unatrag kako je tekla cijela priča. Prvo je Asli saznala za Cema, ranila Cuneyta, okrivljavala Ferhata, govorila mu da ga ne želi voljeti i da je pusti na miru. On na to je posluša i predloži (njegovo predlaganje dođe kao naredba) rastavu. Ona pristane. Dođe kao 1:1. Ona tražila da je pusti, on pristao i rekao rastava jedini put.
Prometna i saznanje da je trudna. Ferhat misleći da ova želi rastavu i ne želi ništa njegovo, govori ono što ne misli i spominje abortus. Asli ovoj puta ne želeći vidjeti što Ferhat misli i osjeća (kao ni on njeno iako mi je za njega još i imalo opravdanje jer stvarno je Asli djelovala kao da ne želi ništa s njim u njegovim očima) tjera svoje i potvrđuje abortus. Tu su 2:2 jer nitko nije odustao prvi. Ona sad ode abortirati, on odjednom skuži da to treba zaustaviti i ode u bolnicu. Ali dobije saznanje da je Asli abortirala i saspe mu bujicu riječi (za tu lekciju svaka čast Asli; volim ga, ali neka mu je rekla što ga ide ispred bolnice,  nemaš pojma koliko) i još s onim oštrim suprotstavljanjem, tu Asli ide na 3:2. On ko pokunjeni psić odlazi. Odzvanjaju mu Asline rijeci. Zove Yigita i tu mi se čak činilo da se rodila neka nada kad mu je Yigit rekao da dok se žena svađa da je dobro. U tom smislu. Ali nakon što je ona stvarno pokrenula rastavu kod njega se navukao njegov obrambeni mehanizam i ego i napravio istu stvar kao i ona u prošlom, ne želeći to, jednostavo pristao. Tu su 3:3. U sobi prije nego ode, oboje ništa ne govore i zabijaju jedan drugome bol, yani 4:4.
Ferhat poludramaticno odlazi to je 5:4, Asli nakon Abidinovih riječi shvaća ozbiljnost situacije i zove ga, on odbije poziv, yani 5:5. Doslovno rade jedan drugome štetu.

Da bi se Asli i ferhat izjedančili Asli bi morala mnogo da se potrudi.  Jer je on nju toliko puta povredio namerno i nenamerno da se ne zna broja. Aspolutno Aslino ponašanje nije normalno i mnogo je preterala i to je preterala znajući kakve to posledice može da ostavi na Ferhata i na njihovu vezu, ali i on preteruje. Bez obzira šta ona rekla i uradila, mora da zna koliko ga voli. Ni jedna žena se ne trudi toliko da ostane sa čovekom kao što je on da ga ne voli. Niko zbog arogancije ne preživljava to što je preživela ona i ne ostaje u takvom životu uprkos svemu. Razumem ja i njegovu i njenu povređenost, čak sam u jednom trenutku kada je otušla predaleko htela da joj odmah ne popusti i da je pusti da se muči, ali nakon prošle epizode i fragmana nema srca za to. Mnogo mi je žao. Ne želim više da je gledam kako pati i ne želim više da je on odbacuje dok ona svakim pokretom vrišti da ga voli. Trenutno mi je nje žao kao njega u 21. epizodi.

Bu arada, mi smo mislili da je crno-bela scena na mostu bila unutrašnje suočavanje, ali ispada da su se obe scene dogodile. Asli je ponovila Ferhatu ono što joj je rekao u crno-beloj sceni.


Poncha ::
Poanta ovog moga je da ni Asli Ferhata u prošloj nije shvaćala između redaka niti Ferhat Asli u ovoj. Isto kao što mi nije bilo jasno u prošloj da je Asli stvarno mislila da Ferhat ne želi dijete i kao što mi u ovoj nije jasno kako nije vidjela da se Ferhat predomislio i da ide za njom iako misli da je abortirala, tako i on mi nije jasan kako nije čuo iz Aslinih riječi da je beba tu.
Ok, bilo bi lijepo da je on nju zagrlio i rekao koju lijepu riječ, ali nije da ona ne zna da ju on voli. Više je pokazao kad je skupio Julide i nije ih ostavio same nego ista. Ferhat osjećaje pokazuje na druge načine i dosad ga je Asli poznavala, a sada kao da ga ne želi poznavati. Kad su se posvađali nakon Rive na njegovo ajde u auto odgovorila je bende seni. Tada je znala njegove osjećaje. Hebali sebe, jedno i drugo tjera inat. I rade iste stvari.

Asli je meni u ovoj epizodi izgledala kao da želi da ubedi sebe u sve za šta zna da nije istina da ne bi poklekla. Niti je htela da shvati da on ustvari želi dete, niti je htela da shvati sve što joj je rekao između redova, niti je htela da shvati da ni on ne želi razvod. Kada je zvao preko taksiste on je nešti hteo da kaže, ali ona ga je ućutkala i spustila slušalicu, znači nije htela ni da čuje šta je hteo da kaže. Inače da nije bilo tako ne bi ni rekla da je abortirala, jer bi morala da zna da će se pre ili kasnije saznati. Ali na kraju je ipak poklekla i ja to nisam htela. Ja sam htela da mu kaže za dete, ali da nikako ne dođe u situaciju usurum, duserim, ben sensiz yasiyamam, zato što sada u tu situaciju mroa da dođe on da bi njihova veza bila moguća. Naravno da je i ona sama kriva zbog toga, jer da nije lagala ne bi došla u poziciju da mora da se pravda. Ali Ferhat kao i obično nije poslušao šta mu je rekla, da si ostavio bes po strani i da si manje govorio ja sada bismo mogli da budemo mi. Ja opet u fragmanu vidim Ferhata kojeg je bes potpuno obuzeo i vlada njime. Yigite, ovo samo ti kao glas razuma možeš da razmrsiš.

Dosta više, hoćemo li ih videti da legnu zajedno u onaj krevet. Već dvadeset epizoda žive u onoj sobi, još nisu zajedno prespavali noć u tom krevetu. Ako treba da gledamo kliše, da bar gledamo zabavne scene, neka Asli traži lubenicu, trešnje, breskve, ne biliim nešto što nema da se kupi, neka idu da slušaju otkucaje srca, da predahnemo i mi i oni od drame.

Poncha ::
Yigit razumije žene jer ima divnu ženu punu ljubavi za ženu. A i ima valjda Necdetov gen za osjećaje.
Da izgleda kao Ferhat ne bi bio uopće toliko popularan. Jedna bi ga smotala, a kako razumije žensku dušu bio bi joj totalno vjeran i privržen. I tako bliže i tako dalje. I ne znam koliko bi nam bio zanimljiv dugoročno tako savršen. Yani... Ako i bi, opet bi se više pričalo o njegovom tijelu nego o njemu kao osobi jer bi drugo sve bilo isto.

Canim, ima i Ferhat divnu ženu punu ljubavi, ali šta nam to vredi. I Fehat je veran i privržen, ali na način ne daj Bože nikom. lol!

Evet, ovde si u pravu, jedna bi ga smotala i došlo bi na isto. Ama Yigit je dosadan. Da se meni pojavi Yigit u Ferhatovom telu verovtno ga ne bih doživela, ubio bi čoveku i harizmu i seksipil i privlačnost, ostalo bi samo dobro telo.

Poncha ::
Normalno da nije lako. Napokon našao brata i sad da ga izgubi zbog svog glupog inata i posla u koji je upao djelomično zbog inata.

Ja sam znala da će biti ovako, ali pošto je Yigit bio drama queen, nisam očekivala da će odjednom ovoliko smekšati početi da se ponaša kao normalan čovek. Čak da će da uđu u super odnos da se povaravaju jedan drugom i to. Ferhat se druži sa Dilsizom i Abidinom, voli ih, veruje im, ali nikada im ne priča događaje ovako u detalje kao Yigitu. Yigit je jedini saznao za Aslinu trudnoću.

Poncha ::
Meni uopće nije važno tko će napraviti prvi korak, ali voljela bih da odustanu od rastave. Ne želim da Ferhat sazna za dijete ovoga puta od treće osobe, želim da sazna od Asli. Neću dva puta isto sranje.

Evo saznao je od Asli. Bilo je baš onako kako smo hteli, da ona ode da ga zaustavi i da mu kaže za dete. Ali mi smo očekivale emotivnu scenu, degil mi? Bana nasil yalan soylersin Asliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?!!!!
Ali kada mu je rekla istinu kao da ga je neko polio vrelom vodom. Odmah gutanje knedle, suza u oku, ali posle toga... I ona kaže naše dete, on kaže moje dete. Jer, on ga je sam napravio.

Poncha ::
Vidiš da Birgoren nema pojma zakone. Da je umjesto prepiske s fanovima i onim blogerom pogledao u zakon, možda bi onda izvukao taj članak zakona koji kaže da se ne može unutar godinu dana takav sporazumni razvod bez teće osobe kao svjedoka. Ali sikinti yok. Doskočio bi on to s Dilsziom koji bi unutar tri dana potvrdio što treba.

Eh, kad bi nam jedini problem bio što Birgoren ne zna zakone....

Poncha ::
Nemam pojam što je s Gulsum. Svakako da voli serefsiza, ali joj je lijepi osjećaj krivnje nabio. U svakom slučaju da mi je bilo iščupati joj kosu, uf!

Abidin postane bas dramatičan. Ali svidjelo mi se kako je isprašio Handan. Je li pitao je li on zamijenjen u rodilištu? Dođe mi ga žao. Ali da nije njegove dramatičnosti u tonu ne bi ni Asli sjele Ferhatove riječi. Kako je brzinski posložila sve, aferin Asli.

Gulsum bolje da se neko vreme pojavljuje što manje jer kao i u početku ne mogu da je podnesem. Ionako sve vreme pokušavam da se ne nerviram što gleda Vildan u oči i cmizdri joj dozvoljava da je ona teši. Koliko god Vildan ne volela Cuneyta i koliko god je bilo baš briga za njega, ipak je Gulsum spavala sa njenim mužem i rodila mu dete. Treba da budeš ekstremno bez srama da tu ženu gledaš u oči.

Abidin je još jedan od likova koji je trebao da bude radost ove serije, ali mu je napisana drama i patetika. Pre nego što sam počela da pratim seriju moja mama je gledala i ja sam na trenutke bacala pogled kad uđem u sobu i znam da sam pitala za Abidina da li je komičan lik i da mi je ona rekla onako. Zato što mi je glumac tako izgledao. I u početku je bio, Sema i Eylem su ga tako zamislile, čak su i Handan i Yeter tako zamislile trebale su da se bave spletkama i borbom za presto, ali usput da budu i šaljive, ali pošto Birgoren očigledno nije duhovit, ni jedan lik ne može ni da bude.

Da, pitao je Handan da li je zamenjen u porodilištu. Ali kad je rekao bir insan annesine bu kadar mi sevmez, tu je Handan pokazla obrise ljudskosti i zasuzile su joj oči.

Poncha ::
Bilo bi dobro da Ferhat počne raditi za Yigita i da se polako izvlači iz bataklika, ali nekako ne znam. Za to bi prethodno trebao biti usmjeren na Asli, bebu.

Ne znam kako u Turskoj funkcioniše zakon po tom pitanju, ali Yigit bi mogao Ferhata da ubaci u program zaštićenog svedoka. Ali Ferhat bi morao mnogo da se promeni da bi pristao na to. Trenutno je to potpuno suprotno od Ferhatovog lika. Kao što kažeš, morao bi da bude usmeren potpuno na Asli i bebu.

Poncha ::
Najjače mi je bilo kad ispred Asline kuće ona mu kaže da mu se nije javila jer mu ne zna broj. Je li tako bilo? Hahhaha a on hop i zove je. Eto, Dilsiz dao. Sad imaš moj broj. I pobogu, Asli, kako ne znaš napamet Ferhatov broj?

To je još jedna u nizu nelogičnosti. Samo da bi je Ferhat zvao i pokazao joj da ima njen broj, napisana joj je potpuno nelogična replika. Ona je rekla dobro je što si došao, htela sam nešto da ti kažem, ali nisam znala kako, ti nemaš moj broj. Ali ona njegov ima i mogla je da ga zove.  Zna njegov broj napamet, kako ga je zvala kada su je oteli sa Ozgurom pa pustili.

Poncha ::
Rejtingom nisam ni ja iznenađena, ali me iznenađuje produkcija koja je Birgorena dovela zbog totala (nekako sam stekla utisak da ga je zato dovela), a njemu total ne može biti gori i oni ništa ne čine po tom pitanju. To me iznenađuje. Znači, ne da nije uspio podignuti total i koliko toliko zadržati AB, nego je još i srozao total. I ostalo. A ovi mu tako olako prelaze preko svega. Ako on pak na svoju ruku je išao na total onda je produkcija još gluplja što ga nije upozorila tko im je ciljana publika.

Ne znam zašto su ga doveli, ali ako ja znam da Ferhati i total ne idu u kombinaciji, scenarista i produkcija bi to trebali da znaju bolje od mene.
On je sa rejtingom u ABu došao do skoro 7.5, to je veliki uspeh kada pogledaš početni rejting, ali sve posle toga je katastrofa.
Naročito Fehatu nije smelo da se piše onoliko scena ubistava. Samo to je nešto što bi nekoga moglo da odbije od serije. Svi smo znali da je ubica, šta je trebalo da po epizodi ubije po deset ljudi. Ovo nije Kurtlar Vadisi.

Poncha ::
Prvo im je greška što su uopće išli na total publiku, ali kad su išli već na nju na uštrb AB-a onda su to trebali i dobiti. Ja otkako je došao Birgoren nisam zadovoljna njime, ali me uvijek držalo to što je Ferhata dobro pisao. Ponekad mi je nešto i nedostajalo, ali se držao psihološke biti karaktera i to mi je bilo dovoljno. Do pred par nastavka kad sam rekla da od Ferhata koji se mijenja (i koji je ipak promijenjen u odnosu na prije) ne očekujem da ne želi dijete i tu sam reagirala. Međutim, Birgoren je opet Ferhata uspio izvući. Ali nema smisla da u nedogled vrti jedno te isto kad mu se već Ferhat promijenio i da ga ne zadrži malo takvog, sretnog i vedrog. Malo dobrih stvari prije nego li ubaci Namika. Ne. On baš po svome. Tvrdoglaviji je od Ferhata kojeg piše.

Ja ne mogu da kažem da sam bila mnogo zadovoljna ni Semom i Eylem. One su druge likove pisale dobro, ali sa Ferhatom su preterivale. Birgoren je jedino dobro uradio što je popunio njegov lik i napisao razloge za to što je takav. Jer prema Semi i Eylem Ferhat je postao ubica sa 12 godina, onda je nastavio da radi sa Namikom i tako postao psihopata. Šta bi kasnije otkrile iz prošlosti ne znam, ali sporo su išle. Što se Birgorena tiče, njime nisam bila zadvoljna zbog sporednih likova, logočkih grešaka, neuverljivog zapleta, ali je do 19 po mom mišljenju i Ferhata i Asli pisao dobro. Sve dalje je propast. Čak sa Ferhatom i dalje ide po psihologiji, ali to je smrt za rejting. Gledaoci nisu toliko strpljivi. Ne može jedini plan što se tiče zapleta da bude Ferhatova psihologija.

Poncha ::
Vjerojatno je točno što si rekla da on ne zna što bi pisao da Ferhat bude drugačiji.
A bome čovjek i voli dramu, njemu su samo drama i mržnja opcija. On ne zna za lijepe osjećaje. Ako je neto lijepo odmah to uništi.
Našao je nekoliko fanova, kao što si rekla, koji mu idu iz dlaku i nastavio raditi po svome. Konstruktivnu kritiku i savjete ne sluša. On sluša one fanove čija mu mišljenja odgovaraju. Usput se bavi prozivanjem svega i svačega. A njegov scenarij najbolji. Da se razumijemo, ja sam uvijek mišljenja da scenarist treba imati slobodu i sam pisati scenarij, ali onda piši sam nakon što osluhneš bilo publike. Ok, tvoje je da pišeš, a publike da odabere priču koju želi gledati. Uključi njihove želje u svoje zamisli i tako napravi da bude na dobitku. Publika priču koji želi gledati, a on manje gušenja priče ostalim upadicama. Od njega se tražilo vise Asfera, a on napravi sve suprotno od toga, a kao ovamo prodaje maglu čekaju nas lijepe epizode, glumci ured noći prenose emocije. Koga on u zdrav mozak?  Je, glumci prenose emocije i na tome im svaka čast, ali dvije scene po epizodi nisu dovoljne.

Pa pogledaj šta je napravio od Asli, onako divne žene pune ljubavi, ženu punu besa koja hladnokrvno puca na čoveka.
Naravno da je tačno, jer pogledaj šta mi pišemo od 17. i to svi pišu. U svakom trenutku se daju signali da će se Ferhat promeniti, svi pričaju sa njim, svi sprovode psihološke terapije i na kraju ništa. Posle svega šro je Yigit izgovrio na onom doručku, Ferhat kaže bežaću od tebe i od Asli. O fragmanu da ne pričam. Što je najgore opet se svi uključujući i mene nadaju da će ga proči bes, da će doći i zagrliti Asli, reći joj da je voli, ali vrlo je moguće da od toga neće biti ništa. Tamam, Ferhat je takav, anladik, ali tvoj posao je da pišeš seriju koja će da donese zaradu jer se zbog toga snima, a ne da se baviš psihologijom.
Svojom dramom je dosadio i gledaocima i glumcima. Već četiri epizode niti vidimo strast niti vidimo ljubav. Fanovi su odmah počeli da nije neki problem među glumcima, nije problem među glumcima, problem je što čitaju ovaj depresivni scenario i treba da nam prikažu depresivne emocije. Asli koja laže Ferhata ispred bolnice ne može da ga gleda sa požudom, niti Ferhat koji sluša sve reči koje mu izgovara ne može da je gleda zaljubljeno.

Scenarista mora da ima slobodu i da ne piše scene po narudžbini, ali mora i stalno da opipava puls publike. Ako ja sad dođem i nešto napišem naravno da ne treba da me sluša, ali ako to isto napiše sto i dvesta ljudi, a pritom su se popalile sve lamapice i svi alarmi kada je rejting u pitanju, znači da ti nešto ne radiš ispravno i da su ti ljudi u pravu.

Poncha ::
Istina. Otkako je Asli posivila, u seriji je postala sumorna atmosfera i siva nota. Ne može to tako. Ako je već i imao pad od jedne, dvije epizode, trebao je žustro malo unijeti pozitive da mu atmosfera ne dobije još tamniju nijansu sive. Stvarno se ljudima ne gleda sivilo.
Stvarno nije trebao uništiti Asli. Ali kad ju je uništio onda u jednom i drvlje i kamenje po Ferhatu, a u drugom trenu kao da Cem nije postojao. Točno vidiš da ne zna ni kud je došao ni kud pošao.

Pa žustro je reagovao na pad rejtinga, dovdeo je Julide. smeh

Baš tako. Asli potpuno nepravedno optužuje Ferhata kao da je on ubio Cema, ne želi nikakvu komunikaciju sa njim, onda kada on predloži razvod, ona to nije htela, onda opet prelazi u mode usurum, duserim, Cema više ni ne spominje, posle opet pola epizode bes, pola epizode seni seviyorum, seni opmek istiyorum i onda nam je nekoliko puta rečeno u epizodi da je to sve zbog hormona. Tamam, žene u trudnoći mogu da postanu neuravnotežene zbog hormona, nije nelogično, ali Asli je lik u seriji, zar mora toliko da se ide po psu. Kao da je sve ostalo savršeno, pa je samo to falilo da bude potpuno.


I od unutrašnjih glasova mi je muka. Nas ne interesuju njihovi unutrašnji glasovi, i bez toga znamo šta osećaju, nas interesuje da to kažu jedno drugom. Pre nego šro su priznali ljubav imalo je smisla, više nema.



Poncha ::
Julide je očajan lik i sve oko nje je totalno bespotrebno. Ako je pametan, po kratkom postupku će je se riješiti. Otkriti da je ona ubila Cema, Asli će odahnuti jer ipak nije umro samo od posljedica ranjavanja metkom i ona je Cema uspjela spasiti operacijom, malo će popustiti i u vezi Ferhata (mada već i je)... Da nas riješi ove muke prije nego li dođe neki scenarij gdje se ova zavuče Ferhatu u krevet. Jer onda zbilja nitko neće ostati uz seriju.

Svi su se žalili da je Asli sama i da treba da joj se napiše priča nevezano za Ferhata. Ali on je kao za inat doveo Julide. Više od Julide me intreresuje šta će biti sa Asli kada sazna istinu. Malo je previše toga doživela za par meseci. Sad se obradovala što joj je ipak ostao neko od porodice i srušiće joj se i ta nada.

Poncha ::
Hahhaha Moguće da ni Birce ni Ibro nisu shvatili scenu nakon odlaska advokata.

Sigurna sam da se ponekad i glumci dok izgovaraju ove glupe replike pitaju ne diyorum ben ya.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 18 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 18 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: