Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyWed Apr 18, 2018 8:31 pm

Koji moj sam trazila na tw, nije mi jasno. Delirtiler.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyWed Apr 18, 2018 9:51 pm

Caga je danas bio divan. Nedostajalo mi je da se nešto dešava i da stigne puno slika i snimaka. Pre svega mi je nedostajao njegov glas. Stižu slike sa seta, ali to nije to kad znamo da se snima nešto što ćemo gledati mesecima kasnije. Dosta je napredovao sa engleskim, aferin. Što se tiče Caginih fanova, mislim da je ono što se danas dešavalo dovoljan dokaz svima nama da je na odličnom putu kada je karijera u pitanju i da ne treba da menja taktiku, nego da tako nastavi. Nikakvi saveti mu nisu potrebni, sve sam zna, vidi se iz priloženog. Biću potpuno neskromna i reći ću da od turskih glumaca možda ima i najbolje planiranje karijere. Apsolutno čovek ima njuh za dobar projekat i svaki projekat ga diže sve više u visine.

Što se tiče fanova ostalih glumaca, možda bi najbolje bilo da gledaju u svoje dvorište. Kusura bakmicaksiniz, ali te visine vaši miljenici teško da će dostići. Možete samo da mrzite i da besnite. Karijera se ne gradi preko broja pratilaca na instagramu, niti preko ljubavnih veza, nego ovako. Najsmešnije od svega mi je što neki ove zasluge pripisuju Enginu, he, canim, he, i ostali glumci iz Enginove agenciju su se odmah vinuli u zvezde.

Naravno jedini fanovi pored njegovih koji su podržali Cagu danas su Kivini. <3

Kada sam ušla kod Kivinih fanova da vidim da li su pružili podršku, šta vidim, Kenanovi fanovi u teškoj ofanzivi. Jutros su bili navalili na Ibru, posle toga na Kivu. Yani, danas je napad na svim frontovima. Kao da su Ibro i Kivo krivi što je Kenanu propao projekat, yuh. Do sada nisam imala dodira sa Kenanovim fanovima, ali vidim da Kivini dugo ratuju sa njima. ’dovoljno je da Kenan samo gleda, ne mora ništa da radi i da serija ima rejting 8’. Kako da ne, videli smo. Očigledno da i Kenan to isto misli čim je u stanju da već 9 godina igra Ezela. Cenim Kenanov uspeh, ali kada je samo gluma u pitanju, Kivo i Ibro mogu da mu drže časove.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 1:08 am

Mrs Bondarenko ::
Ajde nek' sam ja dočekala da ti za jednu njegovu sliku kažeš da je prelepa.
Istina da je cena morala biti previsoka, ali ako.

Hahahaha, canim, da sam znala da ti je toliko stalo, rekla bih ranije, nisi morala zbog toga da platiš toliku cenu. smeh

Mrs Bondarenko ::
Naravno, ali možeš onda da zamisliš koliko je ovo sve sad nenormalno, kad mi to izgleda normalno. Drugo, Mark je glumio u par serija, pa mi je bilo donekle logično da ima profil, ali ovo je van svake pameti.

Tamam, onda to menja stvar, jer je onda i dete javna ličnost.

Mrs Bondarenko ::
Ali, kako si jedva dočekala da ga iskritikuješ i mene sa njim. lol! Jel' to naplaćuješ za sve one kazne? lol!

Ja njega uopšte nisam iskritikovala, naprotiv, njega sam branila, a iskritikovala sam tebe. Mislim, nisam ni tebe iskritikovala, više sam htela da ti skrenem pažnju na to da je on čovek od krvi i mesa i da naravno da ima mane. S druge strane ljudi sazrevaju, kada uđu novi ljudi u njihove živote menjaju se i ne mogu stalno da ispunjavaju ono što očekuješ od njih. Htela sam da kažem da posle toliko ljubavi koju osećaš prema njemu, ne budeš toliko stroga prema njemu.


Ali moje gledanje na javne ličnosti, odnosno na turske glumce, jer se drugim javnim ličnostima ne bavim, je drugačije. Meni mogu neke stvari da se ne sviđaju, ali ukoliko se radi o stvarima koje su vezane za privatni život, nisam toliko stroga, jer je prosto to njihova stvar i mene se ne tiče. Naravno da nisam oduševljena što Caga pored sebe šeta Duygu, smatram da zaslužuje bolje, ali nju voli, šta ja tu da radim, ne mogu da kažem da me je razočarao jer je u vezi sa ženom koja se meni ne sviđa, neće mene da pita. Kod Ibre mi se recimo ne sviđa što ne koristi svoj potencijal da ima bolju karijeru, ali čoveka to ne zanima, njega zanima da odradi svoj posao korektno i da dobro zaradi od tog posla. Yani, dok god se ti ljudi ponašaju u granicama normale (moje normale smeh ) i dok god od njih dobijam ono što dobijam kad stanu ispred kamere, nema nikakvih problema.

Bu arada, imam jedno pitanje za tebe. Kada bi Stanislav bio u vezi sa Cansu Dere kakva bi bila tvoja reakcija? Da li bi Cansu i dalje volela ovoliko koliko je voliš?

Mrs Bondarenko ::
O tome ti i pričam, to on nikad ranije nije radio.

Ako to nikada pre nije radio, onda je vrlo moguće da druga strana to traži od njega. Jer, ako žena otvori bebi instagram profil, nije čudno da traži od njega da se naslikavaju i to postavljaju na instagram.
Sama činjenica da na dan zaljubljenih nije postavio ništa to potvrđuje, jer je glupo da taj dan traži od njega da postavi, mora on sam da se seti.

Mrs Bondarenko ::
To onda nije prava ljubov, kako su za mene svi bili bespolna bića?

Yok artik. Da kažem da su Kivo i Ibro bespolna bića pa da gorim u paklu, to hoćeš? lol! Smrtni greh. smeh

Poncha ::
Yok artik. Lako meni što se fanovi bave dizanjem, ali kako je mom stručnom oku to promaklo?
Zapravo, znam. Mali mi ekran. Hahahhah
Hit
A ja mislila kako je Ibro dobro ispipao Birce (baš ju je hvatao rukama, pogotovo ono kad je nasrnula na cuneyta), izljubio, kad ono još i bolje.
Ah Mihre, ah. Opet ćeš ti s Jozijem na set.

Hahahahaha, Poncha se zabrinula za svoje stručno oko. Merak etme, ja ni pored velikog ekrana nisam videla. Ali ja nemam tako stručno oko kao ti. Ja sam čak videla tek godinama kasnije da se Behlulu digao na Bihter i to kada su mi pokazali. Ali juče sam bila na pravom mestu u pravo vreme, osoba koja je ovo postavila, postavila je samo na minut da ne mora svima da šalje dm i upala sam baš tada da poskidam slike.

Ja sam rekla da one crvene uši uopšte nisu dobar znak. Ibro je to, njegova slabost na žene je poznata. Ama Mihre bacim, napalim, htela si takvog čoveka, sad spavaj na setu, i ja bih. lol!

Poncha ::
Da. I ja mislim da je Bindrankenova stavila Stnaka na pijedestal. Dobro, i mi smo Cagu, pa nas opet ne iznenađuje previše. Kao ni Ibro. Upoznate smo s njim.

Hayir, ja nisam ni Cagu, ni Ibru stavila na pijedestal. Vrlo sam svesna mana obojice i trebali bi da urade nešto poprilično gadno i nenormalno da bih se ja šokirala ili razočarala. Ni za jednog od njih dvojice ne mislim da su savršeni.Zato i kažemo da nas ništa ne može iznenaditi, znači da smo svesne nekih stvari.

Poncha ::
Saro, što to Caga radi? Ukus mu je uvijek isti. Jedino što sad malo kao popusta.

Ne radi ništa, to sam rekla u kontekstu toga što nema ukusa, a ja bih htela da ima. lol!
Iskrena da budem, meni ne smeta toliko što popušta, i to je moralo da se desi. Sad smo i to prošli, videćemo šta nas sedeće očekuje.

Poncha ::
Ako naprave tu tetovažu za Ferhata, poludjet ćeš. Ne mislim da je neka lijepa. Nisam uspjela skužiti što je, ali onako išarano mi se hic ne sviđa.

Naravno da ću poludeti, Ferhat je uvek bio čovek sa stilom i tetovaža mu ima stila, a šta je ono. Ali nešto moraju da izmisle. Ili da pokrivaju taj deo koji se vidi kada obuče majicu ili da i Ferhatu urade.

Poncha ::
Puno su oni snimali u blizini ovog Yakupa i Umuta. Mislim da u tom kvartu i okolnim ulicama, na Zeyreku, je onaj dio koji smo nazvali Hakanovim naseljem. Tako da, ako snimanje potraje će se sigurno još koji put provrtiti tim ulicama. Već su jednom i prije, dok je Can bio redatelj, prošli ovom ulicom.

Aha, onda je samo tu u blizini snimanje, nije snimanje u samom restoranu.

Poncha ::
Očito mala ima super odnos s Ibrom. Ali tko s Ibrom nema super odnos ili ne bi imao kad je onakav. Usporit, divan s djecom. Topi se čovjek kad ih vidi. Ali sad mi trenutno ovaj scenarij ide na živce.

Koliko su bile super scene sa Ozgurom i koliko već čekamo da Ferhat ima scenu sa Necdetom, a sa ovim detetom uopšte ne želim scene, diže mi se kosa na glavi. Neka mi Bog oprosti, ovako slatko dete u mojim očima trenutno nije ni malo slatko, bukvalno je ne podnosim.

Poncha ::
Bak, da i sama vidiš. Nego to ovaj vlasnik Yakup tosta izazvao neku nervozu pa je kasnije postavio i sliku. Ali i dalje ne znam tko je to. Ali ne čini mi se da je Duygu isto kao što mi se ni na prvu nije činilo. Ali sam se zapitala nakon sto sam vidjela kod nekoga na Twitteru.

Pošto ima kačket i nisam mogla po čelu da zaključim išla sam da tražim njene slike da uporedim zube. Ovo nije ona.

Poncha ::
Ma mog Cage nema na zemlji. Ali eto, samo da kažem da mi je i Ibro lijep. Nije mi prije možda dolazilo toliko da izražaja i u prvom planu, ali kad ga vidim zaigranog onda primijetim koliko je lijep.

Kada ima malo više kilograma lepši je nego kada je onako mršav kao na početku. Nema tako savršeno lice kao Caga, pa ni kao Kivo, ali lep je iznad proseka.

Poncha ::
I ja bih rekla da je to taj prsten. To je njegov prsten. Ilknur ga je samo ostavila u Icerdeu pa neka oni govore što god hoće.

Njegov je prsten, kupila mu ga je Ilknur u Grčkoj.

Poncha ::
Je li se ovo Birgoren pravda?

Da, udario je u patetiku kao i u seriji. Kao nije on odustao od SBA zbog Fatiha. Yok, nego zbog čega je odustao. Folirant. A i ti što su mu dali da piše istorijsku seriju su stvarno biseri. Zbog njegovih grešaka u godinama, Ferhat je služio vojsku četiri godine, šta bi tek Fatihu napisao. Njega su valjda doveli da se bavi haremskim igrarijama, jer samo za to i jeste.

Poncha ::
Saro, kakav krivo fragi? Daj mi molim te reci da sam sve krivo skontala.

Ne znam šta si skontala. Yigit ubeđuje Ferhata da kaže Asli za Ozge i da prepusti njoj da odluči šta će biti sa njima. Ferhat pita Asli šta ne bi volela da uradi, ona kaže da je laže, i da krije nešto od nje, onda Ferhat pokušava da joj kaže. Ali Ferhat kojeg ja znam, ni mrtav ne bi imao hrabrosti to da kaže. Doduše, u poslednje dve epizode, nisam sigurna koliko ga poznejmo. Nadam se da će Asli čuti od njega, jer samo tako ima šanse da mu oprosti.
Ova scena sa Ozge je snimana sinoć, samo nisam znala da je i Asli tu. Iako sam znala da takva scena postoji, nije bilo nužno da je stave u fragman.
Vala ne bi bilo loše da Asli sazna i kada već sedi u onoj kući i ne radi ništa, neka bar istražuje kakve igre se tu igraju i da li je Ozge stvarno Ferhatova.

Mrs Bondarenko ::
Zaboravih Saru da pitam - jel' si možda upratila ono oko lajkova i praćenja slika o čemu sa diskutovala sa Ponchom? Ako jesi, imaš li neku ideju?

Čitala sam to što ste pisale i shvatila sam da je Stanko nekoga lajkao, ali koga i šta se tu tačno dešava ne znam. Tako da od mene nema ’leba po tom pitanju.

Mrs Bondarenko ::
Khmh, samo ću se blago zagrcnuti u smislu prave se javile da pričaju o pijedestalu.

Ja nikada nikoga u životu nisam stavila na pijedestal, jer ja ne verujem u savršenstvo, niti volim savršenstvo. Ne idealizujem nikoga, samo mora da mi odgovara kombinacija vrlina i mana. Znaš da sam udarena u glavu, ja volim mane. smeh

Mrs Bondarenko ::
Sad kad spomenu ovo poslednje... A, da ubijemo mi Auriku, onda će ti novi ljudi koji su mu ušli u život i doneli promene izaći i biće opet onaj stari?

Eto, vidiš koliliko ne razmišljaš. lol! Ako je ubiješ, postaće još bolja u njegoovim očima, moraš nekako da je ukloniš i da je srozaš. Sen Endži Bondarenkosin aptallik etme. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 2:02 am

Sara Ulusoy ::
Hahahaha, canim, da sam znala da ti je toliko stalo, rekla bih ranije, nisi morala zbog toga da platiš toliku cenu. smeh

smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Ja njega uopšte nisam iskritikovala, naprotiv, njega sam branila, a iskritikovala sam tebe. Mislim, nisam ni tebe iskritikovala, više sam htela da ti skrenem pažnju na to da je on čovek od krvi i mesa i da naravno da ima mane.  S druge strane ljudi sazrevaju, kada uđu novi ljudi u njihove živote menjaju se i ne mogu stalno da ispunjavaju ono što očekuješ od njih. Htela sam da kažem da posle toliko ljubavi koju osećaš prema njemu, ne budeš toliko stroga prema njemu.

Ali moje gledanje na javne ličnosti, odnosno na turske glumce, jer se drugim javnim ličnostima ne bavim, je drugačije. Meni mogu neke stvari da se ne sviđaju, ali ukoliko se radi o stvarima koje su vezane za privatni život, nisam toliko stroga, jer je prosto to njihova stvar i mene se ne tiče. Naravno da nisam oduševljena što Caga pored sebe šeta Duygu, smatram da zaslužuje bolje, ali nju voli, šta ja tu da radim, ne mogu da kažem da me je razočarao jer je u vezi sa ženom koja se meni ne sviđa, neće mene da pita. Kod Ibre mi se recimo ne sviđa što ne koristi svoj potencijal da ima bolju karijeru, ali čoveka to ne zanima, njega zanima da odradi svoj posao korektno i da dobro zaradi od tog posla. Yani, dok god se ti ljudi ponašaju u granicama normale (moje normale smeh ) i dok god od njih dobijam ono što dobijam kad stanu ispred kamere, nema nikakvih problema.

Kako da me se ne tiče njegov privatni život, ja planirala pohod na Moskvu, uhodila svaki njegov korak, maštala o medenom mesecu, već sam se i udala za njega i zamislila i izgled buduće dece i šta sve ne, a on da me ostavi zbog one drolje. lol! Istina da se sve to desilo bez njegovog znanja i da je bar još 100 miliona žena koliko Rusija sa okolnim zemljama ima isto to sve radilo, ali nije mu to opravdanje. lol!
Posle svega toga, ja ne mogu samo tako da ga gledam normalnim očima. suze

Opet kažem, nikad ranije ni sa jednim drugim glumcem nisam tako ozbiljno zaglavila, niti ću, pa zato nije ni čudo što ne mogu da prihvatim njegov izbor. Aurika mi je uzela mog Stasa, doslovno. placljivko
A, da je sa Cansu ne kažem da bih bila presrećna, ali veruj mi da bi mi bilo draže. Bar bi bio sa nekom koja ga je dostojna. Kao i sad tokom ovog čačkanja odnosa njega i Ljubave, baš smo pričale Sparks i ja - nevažno u kakvom odnosu da su bili, mnogo bi mi bilo lakše da me je sa takvom jednom osobom "prevario", nego sa ovom spodobom. Na ovom forumu su ostali pismeni dokazi mog hejtovanja Irine i Julije, a obe mi se sad čine kao dobre vile, veruj mi. lol!

Ali, ovo kako sam stroga ja prema njemu nije ništa kakva je Sparks. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 WkxoIcyJd-o

Sara Ulusoy ::

Ako to nikada pre nije radio, onda je vrlo moguće da druga strana to traži od njega. Jer, ako žena otvori bebi instagram profil, nije čudno da traži od njega da se naslikavaju i to postavljaju na instagram.
Sama činjenica da na dan zaljubljenih nije postavio ništa to potvrđuje, jer je glupo da taj dan traži od njega da postavi, mora on sam da se seti.

E, pa u tome je i problem. ljutko Šta, danas mu ludača traži da otvori profil bebi, on će to da uradi. Sutra će da mu brani da se ljubi i skida u serijama jer je ona ljubomorna. Ili ipak neće, pošto i ona to radi svake noći. rolleyes
To me i nervira, sad će da radi sve ono što nikad ranije nije samo da bi njoj ugodio, da se možda i ubije ako to ona bude htela? ljutko  ljutko  ljutko
Mene to najviše i čudi, da za Dan zaljubljenih ona ništa nije tražila, pošto je zavisna od postavljanja #mybabymylove fotki. sule1
Čekaj, hoćeš da kažeš da se on sam nije setio? wow

Sara Ulusoy ::
Yok artik. Da kažem da su Kivo i Ibro bespolna bića pa da gorim u paklu, to hoćeš? lol! Smrtni greh. smeh

Ja sam bila takva, nisam nijedno drugo muško primećivala na taj način i ako bi mi neko zapao za oko, samo bih upoređivala sa Stasom. lol!

Sara Ulusoy ::
Hahahahaha, Poncha se zabrinula za svoje stručno oko. Merak etme, ja ni pored velikog ekrana nisam videla. Ali ja nemam tako stručno oko kao ti. Ja sam čak videla tek godinama kasnije da se Behlulu digao na Bihter i to kada su mi pokazali. Ali juče sam bila na pravom mestu u pravo vreme, osoba koja je ovo postavila, postavila je samo na minut da ne mora svima da šalje dm i upala sam baš tada da poskidam slike.

Gde, pokaži i meni. wow  smeh

Sara Ulusoy ::
Eto, vidiš koliliko ne razmišljaš. lol! Ako je ubiješ, postaće još bolja u njegoovim očima, moraš nekako da je ukloniš i da je srozaš. Sen Endži Bondarenkosin aptallik etme. smeh

Jooj, kako ovo Sen Endži Bondarenkosin divno zvuči. <3
Ali, kako sestro slatka, mnogo lukavijim Ruskinjama nije uspelo, samo ih je zablokirao, a meni će? Pa, ja bih je ubila samo na ulici kad bih je videla. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 8:47 am

Meni je Caga isto bio divan. S radošću odgledam svaki video koji postave. Trenutno sam izlizala ovaj. 
https://instagram.com/p/BhtzB3PBDJY/
Nervozni moj. Dok čeka svoj red vidi kako se vrpolji. 
Nedostajalo mi ga je vidjeti ovako, čuti mu glas. Jer dosad samo smo nešto malo vidjeli ili ništa. U prolazu, pokoja slika, izdaleka. 
A ovo em je važan događaj, em ima puno materijala. Em je on kralj. 
Ja uopće nisam citala ništa od fanova, pogotovo tuđih tako da ne znam što misle. A iskreno, što tuđi fanovi misle nije me ni briga. Caga svoju karijeru gradi ne gledajući druge glumce i ne radeći sve isto što i drugi rade. Da hoće, za čas bi mogao puniti novninse stupce raznim aferama, izaći na naslovnicama raznoraznih magazina, snimiti reklami... Nabacati sebi nekoliko projkata i slično. Ali Caga sve radi s dozom, promišljeno. Moj čovjek. 

Ne znam tko zasluge pripisuje Enginu, ja ne. Vidjela sam da neki spominju Engina, ali nisam citala što pišu, zapravo čak mi se čini da sam naišla na ove koji pišu da Engin nema nikakve veze s Caginim uspjehom.
Mislim da je Caga sam sebi zaslužan za uspjeh svojim radom i talentom i svojim njuhom za dobar projekt. Caga ima neke svoje principe kojih se drži i na čemu gradi karijeru. Isto tako, mislim da Engin je tu da bi bio uz Cagu, podrška prije svega i onaj koji obavlja poslove koje Caga ne treba sam raditi (dogovaranje, provjeravanje, iščitavanje, pregovaranje). Usmjerava ga možda na planu s čim izići u javnost, s čim ne. Barem je takav moj dojam. Njih dva se odlično slažu, vjerojatno i misle na sličan način. Ali Engin bez Caginog odobrenja ne radi ništa, prema tome Caga je taj koji je sam sebi zaslužan za karijeru. 
Ono što ja mislim da je Cagi važno da je netko uz njega kad mu se nešto događa. Evo Engin je iz Amerike došao na ovo u Rim, tu je s Cagom. 
Zato sam rekla, poslije će biti da Engin ništa ne radi. A ja vidim trud oko Cage.
Imao je Caga i druge menadžere pa smo vidjele kako je funkcionirao dok je bio s njima. Bez obzira na to tko mu bio menadžer, Caga je glumio u dobrim projektima. 
Što se drugih glumaca tiče, pa hajde ne mogu reci da Engin nije uspješan s njima. Ali nikome se ni ne posvećuje kao Cagi. Iako to uopće tako ne izgleda. Od par glumaca koje još ima Hazal s ovim projektom ne stoji loše, a Engin je u DE, što je ipak dobra serija. Ali Engin sam po sebi nije zvijezda. A Hazal je nakon sto godina ubola ulogu. A i to ju je Aksoy jedva dočekao da mu se vrati. 
Protiv Engin ja nemam ništa. Mislim da je Cagi dobro s njim kao menadžerom, a onda je i meni dobro s njim. Već sam navikla kako Engin funkcionira pa mi je sasvim dobro. 

Kivini su fanovi divni, zato mi je i Kivo drag. Jer kad mi nitko od njih ne diže živce, odmah mi je i njihov miljenik još draži. 

Nisam znala da su se obrušili Kenanovi fanovi i na Kivu. Yok artik. Zasto su se na Kivu obrušili? 
Zašto su se obrušili na Ibru? Zato što se Ibrina serija uz lošiji rejting ne ukida, a njihova ukida?! 
Meni Ibro rastura, fanovi su mu svakakvi, ali da je glumčina je. Da je zaslužio svaku nagradu ove godine, je. Da mi želim sve najbolje i da pokupi svako priznanje za odličnu glumu u ovoj gluposti od serije, želim. 


Uopće nisam vidjela dizanje. Uopće. Totalno sam oslabila, nema vise ni oka za detalje. 
Jedino sam uši primijetila. A što ćeš, Ibro je vatreni čovjek. Mihre, tko ti je kriv. Sama si birala, sad ga čuvaj. 

Ja jesam Cagu stavila. Recimo tako. Vidim ja Cagi mane, ali meni su Cagine mane vrline. Yani, Caga mi je nesavršeno savršen. Ali svejedno očekujem od njega sve. 

Ne znam kako će Ferhatu pokrivati tetovažu. Hoće li mu kao u prošlom nastavku oblačiti kratke rukova koji su duži pa samo kraj tetovaže prikrivati ili će mu oblačiti normalne kratke rukave i veći dio tetovaže pokrivati. A i on, bas je našao kad će staviti ovu tetovažu. Samo se mora zadržati duže na setu da mu to sve namažu. 
Ne vjerujem da će ga opet toliko zabundanog i zatvorenog držati. 

Ne znam što bih ti rekla. Muka mi je s ovim oko Vildan i Ozge. 

Hahhahahahbahananahhahjahahajjajaj Ti si išla provjeravati kakve zube ima Duygu. Hahhah
Ok, neka si. Ja nisam ni pomislila da je ona, ali zbuniše me neki na twitteru. 
Ali ne bi ti se okladila da se Caga nije u pauzi dopisivao s njom. Ima ona neka slika gdje tipka po mobitelu. 

Meni Ibro ima bas muško lice. Ali da, ljepši je kad je u licu malo popunjeniji. 

Prisjela mi je i Grčka i prsten. 

Pa Birgoren ni ne znam drugo nego haremske gluposti pisati. Tu on svoju dramatiku da u puni pogon i ženske spačke. 
Čim sam vidjela da nešto piše, odmah sam shvatila da se pravda. 

Skontala sam onda dobro. Jedino nisam shvatila što je točno rekao Ferhat za Vildan. 
Ali ne kužim Asli kad mu kaže da ne laže. On ne smije lagati njoj, a ona mu je poprilično dosta toga slagala, štoviše glavnu tajnu zna cijelo vrijeme. 
Ali ne mogu popratiti slijed radnje u epizodi jer Asli ima nekoliko odjevnih kombinacija na sebi. 
Meni djeluje kao da bi Ferhat rekao za Ozge. Možda me opet fragi prevari. 


Bondarenkova, nisam ja sigurna da bi ti voljela i da je neka ljepša i bolja uz Stanka. Pa Irina je ljepotica, dobro ne glumi dobro, pa si je mrzila. Pljuvala kako si unijela i stigla. Čak ti ni onaj psić (je li bio pas) nije bio drag. Tako da je neka i ljepša od Aurike uz Stanka, ne bi ti bilo lakše. 
A što da ti kažem. Žene su uvijek vrtjele muškarce oko prsta, izgleda da tvog Stanka lako zavrtiti. 
Evo. Vidjet ćemo, ali ne mislim da se se Autika miješati Stanku u posao. Od njegovog posla žive. Može biti ljubomorna, ali ne vjerujem da će mu braniti scene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 9:02 am

Od jučer je Caga u svim medijima, magazinima, novinama. Divota. Svi su dočekali jedva da o njemu pišu. 

Ima lijepih naslova. I onih glupih.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 11:42 am

Je li ovo dete od neke trece? Do kraja ce se serija zvati Ferhat Aslan ve cocuklari. lol!

https://twitter.com/asfer2017/status/986901386934784001?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 1:24 pm

Ma daj me nemoj!

Yuh. Samo bi mi to trebalo. Odmah ću otpisati produktivnog Ferhata. A ja mislila kako on zna što radi, a ne napravio djecu tolikim ženama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 1:34 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 2:16 pm

Evo ima i iza neko dete, mozda su blizanci. lol!

Ma Ibro uhvatio neko dete na setu, ali svi fanovi komentarisu isto. Ferhatova deca su nam nocna mora. lol!

Pih, Duygu nema luksuz kao Aurika da se hvali celom svetu da je taj covek njen. Bak, uzuldum simdi. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 2:24 pm

Hahaha

A i on se hvata sve djece na setu. Ili se djeca hvataju njega. 
Mihre, bolje ti je razmisli o tome. 

Ti si se rastužila? Kako da ne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 2:28 pm

Ovi Protectora i danas snimaju, ali ne znam je li se Caga vratio. Rekla bih da nije jer ono još traje. 
A i po ovome. 
https://mobile.twitter.com/o3medya/status/986926642663776256
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 3:16 pm

Danas snimaju u nekom tunelu ili čemu već. Čini mi se poznato od prije. Jedu ovo. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 5_C4_A9766-0_F60-4_B04-_BC69-_A3_C61_B8_ED1_C5

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 650_E4_EDB-2660-4143-9_B4_C-9_CA4_BF0_BF9_C4

Dobro se oni hrane. Bas je i stilistica komentirala nešto zengin... bla bla

Ali vidi frizure. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 63_A41_DAC-7_E16-444_A-9357-_C55_E3252088_C

Bu arada, izgleda da je Ilknur spremila odjeću za vise nastavka kad je otisla.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 8:00 pm

Sara Ulusoy ::
Pih, Duygu nema luksuz kao Aurika da se hvali celom svetu da je taj covek njen. Bak, uzuldum simdi. rolleyes

Bar ste pošteđene svakodnevnih #mylovemylife fotki. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyThu Apr 19, 2018 9:05 pm

Bome, na setu se dobro jede. Susi, jagode, falan filan. Ali nikada nisam videla set radnike toliko opterecene hranom, samo nam postavljaju da vidimo dnevni meni. lol! Doduse, bolje i to, nego ovi sa SBA seta sto svaki dan postavljaju Ozge. rolleyes

Ilknur bolje neka ostane tamo, snaci cemo se i bez nje.

Nije se Caga vratio, ovi pisu da ga ocekuju. Bar je tako bilo danas, ne znam da li je posle dosao.

Sus, sus, samo nam to fali. Nadam se da ce nas Caga postedeti bar toga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 EmptyFri Apr 20, 2018 12:42 am

Upravo gledam EDHO. Pre desetak epizoda je muz zenu davio u 8, 9 mesecu trudnoce, jedva je prezivela, rodila je mrtvo dete, posle su se razveli. I sada pet zena sedi za stolom i ubedjuje je da se pomiri sa tim istim muzem, da ne bude napetosti, da se sve sredi. Cildiricam. Ja ne razumem na kojim drogama scenaristi ovo pisu. Hajde napisali su to sa davljenjem, ali alo pet zena ubedjuje tu zenu da se pomiri sa tim tipom. Yuh be! (nisu u pitanju Hizir i Meryem)

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=62
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: