Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyFri Apr 13, 2018 7:22 pm

:cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 ZUH6UqV2OmE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyFri Apr 13, 2018 7:26 pm

Evo, Sparks i ja već drugi dan (i treću noć smeh ) igramo se detektiva i nismo skontale razlog. A, šta ako Stas mužu nije bio drag? lol!

U svakom slučaju, hvala ti što si probala i predložila neke ideje. Ovo je očigledno Gordijev čvor, kad ni ti ne možeš da rešiš. lol!

Pa bar je kod vas stanje čisto, sa Hazal se gotivi, sa Serenay ne, Gizem je na crnoj listi, Leyla ok, Bensu bolje nego što se mislilo. Valjda sam ih sve navela.
Ali, kako ovde da skontaš sa kojom je u kakvom odnosu, kad ih otprati kako stigne. facepalm Evo, Olesji su nedavno hakovali profil, on je postavio link novog njenog profila i pozvao sve fanove da je zaprate, ali je on sam nije zapratio. smeh

Evo, ovo ti je profil od Kozlovskog. Možeš da baciš pogled, ne moraš, ali fakat je da ga neko procenjuje na osnovu instagram profila zaključio bi da je jako dosadna osoba. lol! Retko kad išta postavi, u poslednje vreme je aktivniji zbog promocije filma, inače su to najviše humanitarne objave. Olgu je kačio kad joj je bio rođendan, inače ne, od zajedničkih slika na internetu najviše imaju one sa premijera, gala zabava...
https://www.instagram.com/danilakozlovsky/

P.S. Ljubava ga prati. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyFri Apr 13, 2018 7:27 pm

Saro, kako u Zagrebu?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyFri Apr 13, 2018 8:29 pm

Hahahahhaha 
Saro, očekujem Ferhata kod neke Yaprak. I to nakon što Asli ode i napusti ga, a on se sroza na najgora izdanja. Ili... Asli mi predloži još neki tetovažu i kaže mu da cijelu ruku iscrta svime i svačime. I ona ga drži za ruku dok mu crtaju. 

Bondarenkova, pa ni ne možete u teorijama zavjere skontati razloge ako niste tada aktivno pratile ili imale nekoga tko ga je u tom periodu tako aktivno pratio. 
Ja vam ne mogu biti od koristi jer da vam ja budem od koristi trebale bi mi biti poznate neke stvari, obrasci ponašanja, da znam koga inače prati, koga ne i tome slično. 
Naravno da je moguće da se ni Stanko nije sviđao njenom mužu. 
Ali vidiš da Stanko nema logiku u tom svom praćenju kad sama kažeš da je za Olsejin pozivao da uprave, a on sam nije. Glupo. Prema tome, tražiti neku logiku u njegovom praćenju i nijr logično. Meni. 

Npr. Caga nema logiku koga će pratiti koga ne. S partnericama i kolegama iz serije u zadnje vrijeme teško da negog uprati. Ako nekog i uprati to opet ne znaci pretjerano. 
Recimo Kivu ne pati, a znamo da su dobri, dio ekipe s kojima se druži isto tako ne prati, s vremena na vrijeme nekog uprati. Misliti da se Caga s nekim ne slaže jer ga ne prati nema smisla. Pogotovo kad u zadnje vrijeme tako slabo zalazi na instagram. Jednostavno nema toliku potrebu komunicirati s prijateljima i kolegama preko instagrama. 

Pa eto vidiš da ne voli pretjerano kačiti slike. Meni su takvi profili glumaca i draži. Vise volim kad netko koristi profil s dozom i kad je potrebno nego kad se nabacaju stotine slika i kad na dlanu pokazuje sve kuda se skita, što radi. Zato i je službeni profi, njega kao glumca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyFri Apr 13, 2018 8:42 pm

Uf. Ne mogu komentirati fragi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyFri Apr 13, 2018 9:33 pm

Sta ima u fragmanu, ne mogu da gledam. Babasi kim?

Ferhat neka se ne tetovira i po mogucstvu neka se ne skida. Ni Ibro neka se ne skida. Pristajem da budem lisena pogleda na telo, nisam spremna da vidim onu tetovazu celu. Ibro, sen bana naptin, ulan. lol!

Bondarekova, dobro je u Zagrebu. Meni je uvek dobro u Kroejsi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptySat Apr 14, 2018 1:31 pm

Yapma ya, hajde uradio si tu tetovazu koja ti uopste ne stoji, bar nemoj da mi guras u oci. Cildiriyorum.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptySat Apr 14, 2018 1:44 pm

Fragman, ozet, slike.

Pesma kao da je za Ferhata. Gercekten yeter artik, dajte mira bar jedan dan.
Ah, Ferhatim, napiyolar sana. Jos su ti i onu odvratnu tetovazu nakacili. Ferhatu jos samo Ibro nije zadao udarac, sad se i to desilo. lol!

Ozet mi se jednim delom svidja. Ferhat ce svasta nesto da istrazuje. Nadam se da ce nam se svideti ono sto nadje.
Salak Gulsum ce biti otkrivena da pomaze serefsizu.

Juju ceka opasnost. Hadi insallah.

Namik nasao resenje da Ferhat ostane, cudilo bi me da nije. Samo neka se ne mesa u DNK testove da se toga brzo resimo.

I na kraju. Asli gerizekalisin.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptySat Apr 14, 2018 10:28 pm

Poncha ::
Bondarenkova, pa ni ne možete u teorijama zavjere skontati razloge ako niste tada aktivno pratile ili imale nekoga tko ga je u tom periodu tako aktivno pratio. 
Ja vam ne mogu biti od koristi jer da vam ja budem od koristi trebale bi mi biti poznate neke stvari, obrasci ponašanja, da znam koga inače prati, koga ne i tome slično. 

Pa kako kad ja tad nisam znala za njega, mi smo krenule da gledamo VMLj krajem leta 2015, a aktivno smo počele da ga pratimo od oktobra 2015. Da smo bar malo poranile. lol! Ruskinje su ga pratile u to vreme uveliko, ali one ne gledaju te lajkove i praćenja, one su ga u to vreme jurile na instagramu samo da saznaju hoće li biti nastavka VMLj. lol!
Kakvi obrasci ponašanja? Mogu ja sve da ti kažem šta ti je potrebno od podataka.

Poncha ::
Ali vidiš da Stanko nema logiku u tom svom praćenju kad sama kažeš da je za Olsejin pozivao da uprave, a on sam nije. Glupo. Prema tome, tražiti neku logiku u njegovom praćenju i nijr logično. Meni. 

I to što kažeš. smeh

Poncha ::
Npr. Caga nema logiku koga će pratiti koga ne. S partnericama i kolegama iz serije u zadnje vrijeme teško da negog uprati. Ako nekog i uprati to opet ne znaci pretjerano. 
Recimo Kivu ne pati, a znamo da su dobri, dio ekipe s kojima se druži isto tako ne prati, s vremena na vrijeme nekog uprati. Misliti da se Caga s nekim ne slaže jer ga ne prati nema smisla. Pogotovo kad u zadnje vrijeme tako slabo zalazi na instagram. Jednostavno nema toliku potrebu komunicirati s prijateljima i kolegama preko instagrama. 

Pa kad su već tako šuntavi kad je instagram u pitanju, ja onda stižem do zaključka da je kod njih sve kontra - dakle dok je lajkao Ljubavi slike i pratio nisu se slagali, a sad je voli. wow smeh

Sara Ulusoy ::
Ah, Ferhatim, napiyolar sana. Jos su ti i onu odvratnu tetovazu nakacili. Ferhatu jos samo Ibro nije zadao udarac, sad se i to desilo. lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 2:28 am

Da prekinem ovu tišinu i zvanično objavim da sam totalno odlepila. lol!  Upravo sam poslala Sparks nastavak VMLj, koji sam lično napisala. smeh Stas, što mi odnese svu pamet? lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 10:05 am

Nisam dva dana pratila ništa. Samo letimično bacila pogled. 
Ne znam kakve su slike za epizodu, ali ovaj opis ozeta i onaj treći fragi su mi ok. 
Nekako mi milo vidjeti Ferhata iz trećeg fragija. 

Saro, što je Ibro napravio da nu tetovaža bode ovi? Je li okačio još nešto. Trebam pogledati. I slike isto.
 

Bondarenkova, jesi li znala za njega kad se snimala VMLj? Ne kad se prikazivali nego kad se snimalo s obzirom na to da kod vas snimanje i prikazivanje nije paralelno. 
Meni je kod Turaka lako doći do nekih zaključaka zato što ih pratim i sama pa vidim kad, kako lajkaju i komentiraju, kad nekoga prate... Ne znaci mi puno ako mi neko kaže to je bilo tako i tako. Nego sama vidim. Ponekad mi dosta kažu lajkovi i komentari bliskih osoba. 

Bar ti nije bilo dosadno kad si pisala scenarij. 


S Cagom sam koliko-toliko u toku. Vidjela sam slike i videa sa snimanja. Vidim da i jutros snimaju. Opet je Ferrari u akciji. Vidjela sam da je jučer, odnosno sinoc bio u La Boomu (na otvaranju Terase Emirgan) i da je Naz postavila sliku. Lijepo se bio sredio i vidim da eto je odlučio pojavljivati se ne bez kape. 
Isto tako vidjela sam i članke za Duygu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 11:15 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 11:31 am

Hahahahahahaha sumske jagode. Super je fragman.

Ferhat Aslan, sen bu hallere dusecek adam miydin. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Img_2037
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 11:39 am

Da. Sinoc mu je kosa ok izgledala. Kao da nije toliko zbrijano sa strane, a Ivo gore je lijepo stavljeno. 

Odličan mi ja ovakav Ferhat. Bas mi se sviđa kako traži.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 12:36 pm

Ma kakvi, pa VMLj se snimala cele 2014. Ja sam tad uveliko pratila MC sa vama. lol!

Nisam ja ni približno dobra u pisanju kao ti, sramota me čak da ti pošaljem da pročitaš. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 4:09 pm

E pa onda kad si ga ti upoznala ne znaš kakav je bio za vrijeme snimanja. O tome ti govorim. 

Tko ti je kriv što si dangubila s nama? Hahhah 

Nisi sigurno losa s obzirom na tvoj um, maštu, snove, teorije. Ali neka Soarks o tome odluci. Čisto mi je glupo citati i uživljavalti se u nešto čiji original nisam gledala pa mi onda ni nastavak ne može sjesti. Ali ne sumnjam da si ti to dobro napisala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 4:14 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 4:36 pm

Ay. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 5_D5_D2_FAF-878_C-432_A-9_D46-7_D04_B0186_A38

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 A5_D12_F16-2_A89-44_A2-_A262-238_B25811862

Opet Fatih popodne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 4:45 pm

Sviđa mi se friz. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 4_BDD6_A40-_C397-457_C-_ACD8-710939_CDA50_C

Caga opet jede brzu hranu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 5:02 pm

Tačno, ne znam, mogu samo da pretpostavim, po svim onim slikama. I po izjavama drugih kolega, recimo Pčele. E, da, iz te VMLj ekipe jedini koje prati su Pčela, reditelj i Nastasja.

Ahahahaha, nije to bilo dagnubljenje. <3
Mada bih volela da sam se ranije bacila na istraživanje Rusa, ta 2014. im je kao 2010. za turske serije. Mada, tad je još bio oženjen sa Julijom, možda je i bolje što sam var te živce sačuvala. smeh

Razumem te i bolje je što nećeš pročitati, istina je da sam ovde nametnula hijerarhiju, mada pitanje je koliko bih je sačuvala kad bi pročitala dokle seže moje ludilo. smeh Sparks se dopalo, u svakom slučaju. lol!

Meni se baš dopada frizura. Super mu stoji.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 5:05 pm

Inače, sad si me podsetila šta sam htela da ti kažem. Na času su mi deca gledala neku tursku seriju, preko telefona. Pa su me malo podsetile na nas. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 5:17 pm

A što da ti kažem. Možda bolje da nisi ranije počela sa Stankom. Oderala bi tu Juliju. 

HahahH nije da ne želim nego kad me serija nije zanimala da bih je gledala, čisto sumnjam da bi mi se dalo citati nastavak kad ni temelje ne znam. Ali ako se Sparks svidjelo, znaci da je dobro. Nema veze koliko je ludo. Iako, ako je nešto ludo to bi vise išlo pod Sarin gušt. 

I meni. Sviđa mi se. Na pričama mi je isto super. Ali vidi mu poze ovdje. Jao. Milo moje. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 662_CD21_A-45_D2-4_D73-8989-_B44_B49_A6_D7_B7
Nakon Icerdea ponovno je došao na poznati teren. 


Hahahhaha 
Koju seriju? Da znam je li što valja. Što si im rekla?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 5:24 pm

Je li vama poznat ovaj što sjedi do Cage? Cem Yigit Uzumoglu. 
On glumi u seriji?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 5:41 pm

Što mi nešto poznati mjesto.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Da6jWH5W0AEYL4_?format=jpg&name=900x900

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Da6jXROW0AAtQ4n?format=jpg&name=900x900
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 EmptyMon Apr 16, 2018 5:41 pm

A kako mi se smije.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: