Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:29 pm

Ne mogu da verujem da ti se sviđa Cagin brat, incest!!! smeh lol!
Kako nisi, pa čitave plahte i plahte si ispisala slikovito objašnjavajući mi koliko ja hoću Cagu da iskoristim i odvučem na mračnu stranu, onda kad je bila priča oko one utakmice.

Aha, tako to funkcioniše. Pa da, tačno će pustiti u prodaju časopis malo pred premijeru njegovog novog filma.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:31 pm

Poncha je protiv iskoriscavanja.
O tome moras sa mnom da pricas, ja sam bas juce spomenula da ta ideja o alkoholu na tekmi nije losa ideja. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:33 pm

Onda ti i ja pravimo dogovore, Ponchu uključemo na kraju kad već ne bude imala izbora. đavolko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:39 pm

A sta ce, Ponchita je dobra i dobronamerna, nije ona vestica kao nas dve.
Moracemo da delujemo u tajnosti. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:40 pm

Ama yok ya, ne mogu da lazem Ponchu.
Mozda je ubedimo da nam progleda kroz prste. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:41 pm

Poncha će da progleda kroz prste, samo ako je Caga upleten u nešto, tako da na njega možeš da se vadiš. smeh
Ali, ja ipak predlažem da delujemo u tajnosti. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:49 pm

Hvala, Saro. Odakle novinaro to da mi je samo znati. Svašta. Pa možda Caga nije htio ukopati te pare u kuću kad je bolje iznajmiti. Možda zbog svega ne želi stacionirati se na jedno mjesto. Ima mi logike. I zašto bi plaćao tako skupo nešto ako ne mora i ako cijelo vrijeme neće biti tu. Njegov izbor, ali ima mi logike. 

Yuh be, Bondarenkova. Yuh. Ayip. Ja bih prije ostala bez Cage nego da ga iskoristim. Kakve su to riječi?! 
Ja njega volim, a koga volim ne želim iskoristiti. Meni je Caga najbitniji. Yani...
To za iskorištavanje imaš Saru. 

Meni je Cagin brat uvijek bio simpatičan dječak i dečko. Ali sad polako dječak odrasta i postaje momče. U njegovim pokretima, mimici, vidim Cagu kao mladića. Imaju taj neki isti stav. 
Nisam ga prije dozivjljavala ovako jer ga nisam vidjela ovako opuštenog i na videu. Mališa me oduševio, to priznajem. Bas. Znam da ga Caga voli puno, samim time mi je još i draži. Ali ovaj dečko da ga privatno poznajem bi mi sigurno bio jako drag. Volim ovakve ljude kao on. Naizgled dobrice, ali opuštene veseljake i šarmere.  I još me posjetio na susjeda, malo starijeg dečka od njega. 

Hahahhah, Saro.

Bondarenkova, u kakva li ćete vi mene sranja uvaliti?!


Последњи пут изменио Poncha дана Mon Mar 19, 2018 4:54 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:50 pm

Hahahhahahahaha

Aferin Saro. Bondarenkova, vidiš kako Sara zna što nikako ne smiješ napraviti. 

Hahahhahahahahaha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 4:55 pm

Ma Bondarenkova voli da se nadmudruje sa tobom. Vas dve kad neko sa strane cita verovatno misli da cete se svakog trenutka picupati. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 5:01 pm

Stvarno. Hahahahhaha
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 5:05 pm

Aaaaaaaaaaa askim benim, pravi je berber. Aman.... 

Vidi priču. https://www.instagram.com/seyyahberber


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 90_BEAD30-478_F-4267-_B5_CE-_C726_D30_FB0_A7

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 8_FDDC6_DA-90_E1-4_D00-8_F48-6_CDDF6_F7_DBE2
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 5:12 pm

Hahahaha, Cagatay naptin adama. Covek je postao cupavi celavi. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 5:14 pm

Hahahhaha a lik je tako otkacen, Očito je tražio takvu frizuru.

Inače, danas je snimanje u nekom Mercure hotelu. Tako je napisala ona što je postavila video s Cagom koji šeta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 5:28 pm

Saro, ovako može onda? 

https://instagram.com/p/BggYSOZhkmU/

Razlika između svijetlih tipova koji na suncu pocrvene ili tamnijih koji lijepo uhvate boju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 5:29 pm

Sara Ulusoy ::
Ma Bondarenkova voli da se nadmudruje sa tobom. Vas dve kad neko sa strane cita verovatno misli da cete se svakog trenutka picupati. lol!

Što je najgore od svega, i ja nekad osećam takve vibracije. smeh

Ahahahahahah, jadan ovaj lik.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 EmptyMon Mar 19, 2018 6:05 pm

Cupanje yok, zakonom zabranjeno. lol! Ne dozvoljavam vam da mi unistite virtualni zivot. smeh

E ovo su the plocice koje se traze.

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=61
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: