Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 6:12 am

Danas je nemoguce da ostanu neprimijećeni.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 96_E48_E48-5_B60-4041-951_F-_EC3_DEB4_FAA63
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 7:48 am

Vidjela sam da je Engin lajkao video onog Caginog prijatelja boksača iz Amerike. Lik dobro pjeva, ima dobar glas.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 10:56 am

Jos je danas nedelja, trebalo bi da ih slikaju prolaznici.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 10:59 am

Naslov ovog teksta nije zlonameran, pre bih rekla da je nepromisljen.
Ako je istina ovo sto pise, odlicno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 12:11 pm

Otvorene su epizode Sahsiyeta na puhu, moze da se gleda bez registracije. Super, ne moram da trazim ko je ukrao. Veceras cu da odgledam. Ima tri epizode po sat vremena, to je taman maltene kao jedna televizijska.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 1:52 pm

I jesu. Mada sam ja očekivala da će i vise. Oni se izgleda postrojili i gledaju samo. 


Mogla bih još danas malo pronjuškati pa vidjeti je li tko nešto objavio. 

Ali me zanima tko je ovaj lik? 
https://www.instagram.com/alicandurbas
Ne izgleda mi kao glumac, a frizer mu radi frizuru. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 A696133_E-_A74_D-4324-_A222-57_E2_F6_ED0636

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 680_A15_A5-_C767-4406-_A7_E0-_EB2_F4_AB89473

Mada me toliko ni ne čudi jer ovaj ima običaj set radnicima raditi frizure. Valjda u pauzama snimanja. 

Ne sviđa mi se konotacija naslova, neporezna je.  Ali clanak kao clanak je ok, mada ja s Takvimom nisam nikad sigurna. 

Vjerojatno su pustili prve tri da se ljudi navuku. A tko zna kako će onda. 
Ja sam vidjela dosta pohvala na račun Haluka. 


Na onoj slici iza kamere iz Emirhan vile, Ferhat ima prsten na ruci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 2:08 pm

Kako komentiraš Ibrinu jutarnju priču?



I vidi ga. Stav tko mi što može. Ja sam faca. 

https://instagram.com/p/BgdxbH0BUsI/
Još je komentirao ovom - adamsin MINIK.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 2:10 pm

Aha, evo i on postavio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 2:40 pm

Poncha ::
I jesu. Mada sam ja očekivala da će i vise. Oni se izgleda postrojili i gledaju samo.

Možda se pojavi nešto uveče.

Poncha ::
Ali me zanima tko je ovaj lik?

Ili je set radnik ili je možda statista sa ulogom od par sekundi.

Poncha ::
Ne sviđa mi se konotacija naslova, neporezna je. Ali clanak kao clanak je ok, mada ja s Takvimom nisam nikad sigurna.

Mislim da je to davno zaboravljena tema koja samo nama pada na pamet kad vidimo ovako nešto.

Poncha ::
Vjerojatno su pustili prve tri da se ljudi navuku. A tko zna kako će onda.
Ja sam vidjela dosta pohvala na račun Haluka.

Moguće da si u pravu.
Nisam čitala komentare, ali ja sam Haluka počela da hvalim već u fragmanima, tako da verujem da je odličan.

Poncha ::
Na onoj slici iza kamere iz Emirhan vile, Ferhat ima prsten na ruci.

A na onoj slici sa Ozgurom nema. To sa Ozgurom i ovo u vili bi trebalo da bude isti dan prema Ferhatovoj odeći.
Poncha ::
Kako komentiraš Ibrinu jutarnju priču?

Traka za trčanje? Kao to da od mene nikada neće biti čovek. Ibro je ustao i pored seta i svih obaveza obavio jutarnji trening, a ja sam još u krevetu u pola tri popodne. smeh

Ako misliš na tonske efekte, a misliš, bolje da ćutim.

Poncha ::
I vidi ga. Stav tko mi što može. Ja sam faca.

Ništa novo, on je stalno u tom stavu.

Poncha ::
Aha, evo i on postavio.

Vicdan yok ki. Jutros onaj snimak, sada slike, da li neko ima tahikardiju, problema sa srcem, nije ga briga. smeh

Samo, biceps mu je veći od glave.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 2:54 pm

Možda. Mada ja sam sad već navikla da ima infomacija, kad i kad koja slika i posve sam zadovoljna. Dovoljno da se nešto događa, da znam da snima, da radi i super. 

Vidiš. Možda je i to. Možda i radnik koji će odraditi scenu. Ipak je donekle i fotogeničan, što ga ne iskoristiti za scenu. 

Znam. Izgleda jedino kod mene izazove neke stresne situacije.

Je, bome mi je noćas sve u Haluku i Cansu bilo. Pogotovo s Halukom su me zatrpali. 

I sad što je prije, što kasnije? Je li prije s Ozgurom pa kasnije vratio prsten ili prije se posvađao s Asli pa ga skinuo i nastavio s rastavom? 
Ti misliš da je Ozgur prije? 

Da, traka za trčanje. Vidiš kako je vrijedan, kad ne stigne u šume Zeleriyakoya onda trci na traci. 
Vala stvarno je radišan. Nisu oni mišići pali s neba. 
A ti, odmori jedan dan. Briga te.
Ja sam se davno ustala, umorila i sad bih mogla zaspati. 

I kako si, molim te, znala na što mislim? Ti mi čitaš misli. Bojim te se. 

Ali kod nikoga nisam primijetila takav stav od ovih koga pratim kao kod njega. Ali što je najbolje od svega, uopće mi to ne smeta. Možda zato što sam u međuvremenu upoznala ga i drugačijeg. Inače bih rekla garant, gle ovog napuhanog. 

Nema Ibro danas milosti. 

I dobro kažeš. S obzirom na ruke, glavica mu je mala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 4:55 pm

Poncha ::
Vidiš. Možda je i to. Možda i radnik koji će odraditi scenu. Ipak je donekle i fotogeničan, što ga ne iskoristiti za scenu.

Moguće, svi za te neke kratke scene koriste radnike sa seta.

Poncha ::
Znam. Izgleda jedino kod mene izazove neke stresne situacije.

I mene podseti kad vidim tako nešto, ali 99% tom koji je pisalo naslov nije bilo ni na kraj pameti.

Poncha ::
I sad što je prije, što kasnije? Je li prije s Ozgurom pa kasnije vratio prsten ili prije se posvađao s Asli pa ga skinuo i nastavio s rastavom?
Ti misliš da je Ozgur prije?

Prema Ferhatovoj odeći, u epizodi će biti obrađena tri dana. Prvi je nesreća i povratak kući (kožna jakna iz prošle), drugi dan razgovor sa Yigitom i ona devojčica što izleće pred auto (kožna jakna od prvog Ferhata) i treći kožna jakna s početka epizode i rolka. Ova slika što se juče pojavila je od onog dana kada smo prvi put videli da nema prsten. E sad, uveče je Ferhat isto tako obučen, kada je Asli u crnom. I kod kuće i na onim slikama gde su njih dvoje što nikako ne mogu da protumačim gde su. Šta je ono, neka zgrada, hotel, bolnica? (ako je bolnica ona već znam kraj epizode) Tako da po tome zaključujem da je scena sa Ozgurom pre. Taj dan bi trebalo da je Ozgurov rođendan, uveče je slavlje. Gde će i to da zguraju, možda AsFer neće ni ići na proslavu.

Poncha ::
Da, traka za trčanje. Vidiš kako je vrijedan, kad ne stigne u šume Zeleriyakoya onda trci na traci.
Vala stvarno je radišan. Nisu oni mišići pali s neba.

Baš tako, kada ne radi, radi na mišićima. Treba ono telo stvarno održavati.
Poncha ::
A ti, odmori jedan dan. Briga te.
Ja sam se davno ustala, umorila i sad bih mogla zaspati.

Nedeljom ako je ružni vreme i ako ne idem nigde, praktikujem da ceo dan provedem u krevetu.

Poncha ::
I kako si, molim te, znala na što mislim? Ti mi čitaš misli. Bojim te se.

Kako ne bih znala. Nisi sigurno tražila da prokomentarišem traku ili patike.

Poncha ::
Ali kod nikoga nisam primijetila takav stav od ovih koga pratim kao kod njega. Ali što je najbolje od svega, uopće mi to ne smeta. Možda zato što sam u međuvremenu upoznala ga i drugačijeg. Inače bih rekla garant, gle ovog napuhanog.

Što je najbolje uopšte nije takav. Voli to slikanje i poziranje i na slikama tako izgleda, ali nije uobražen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 5:41 pm

Ma vjerojatno, ali eto meni bode oci.

Ne mogu nikako povezati kad će ubaciti Ozgura, možda nakon onih scena s prstenom u kući gdje je i Asli u crnom. Dakle, prvo Ferhat i Asli u crnom u vili, nešto bude s njima (ili ne bude pa to bude problem), Ferhat ode k Ozguru, Asli negdje (a to negdje garant bolnica) i onda se Asli i Ferhat sreću vani (ispred bolnice, eventualno hotela). 
Moguće da je amca otišao čestitati rođendan Ozguru ranije i nije ostao na proslavi. 
Yani, hoćeš reci ako je bolnica ispast će da je Asli išla abortirati pa se neće znati je li ili nije? Ili? 
Aman, nemoj me sad na mukama držati... 
Možda je i hotel ili zgrada gdje je Asli odsjela. 

Tako je. Bas treba održavati. Lijepo on to održava. Vidi kako se radi na tijelu. I još ja pitam tko ga kleše. On sam sebe. Imao je dobru podlogu, ali ništa ne bi bilo bez intenzivnog rada. 
https://instagram.com/p/BgdqTt4jdeZ/
(Ugasi zvuk.)

Kod mene je jutros bilo nešto lijepo, sad opet južina i kisurina. Glava me boli.

Hahahahhaha
Pa recimo ja sam prvo promislila da su mi patike ružne, a onda...

Znam da nije, zato mi i ne smetaju takve poze na slikama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 7:18 pm

Poncha ::
Hoće li on njoj prijeći preko prošlih rijeci i odlaska, naravno da bih voljela. Da se bori za nju isto. Ali da bi mi smetalo da je dovede pa ignorira, ne bi.
Asli kod mene nama kredita, davno ga je izgubila. Zbog toga ponašanje Ferhata me ne bi razočaralo ma koliko ja opet želim njega onako vrckavog, slatkog, zaljubljenog i vedrog.

Ja iskreno najviše želim da reše probleme zbog Ferhata. Kažem, želim da najzad bude srećan, a to može samo sa Asli. Inače nije da sam sad u ne znam kom transu što se ne ponaša lepo prema njoj. Nije se ponašao nikada, pa sam ga volela bez obzira na to. U takvog njega se i zaljubila, nije kasnije postao takav.

Poncha ::
Zbilja će me razočarati ako u njemu ne vidim želju za djetetom, tj. veselje. Možda čak i ne razočarati koliko rastužiti.

Ferhat u životu neće reći abortiraj, to nema šanse. Toliko je previše čak i za njega. Asli bi mogla da kaže u nadi da će joj reći kakav abortus, ne dolazi u obzir, ama Ferhat bu, šta će da uradi, ćutaće. Zato što umire od straha. Ferhat sebe ne vidi dostojnim ničega lepog, jer po njemu sve lepo i čisto uprlja. Zato od početka muči Asli, ne prepušta se, zato ona rečlenica ako hoćeš da živiš drži se podalje. Šta je hteo u životu više da čuje nego to da ga Asli voli. Čak je koliko puta provocirao da mu kaže i kada mu je na kraju rekla, opet nije bio srećan, rekao je toga sam se i plašio. Tako da čak i dok sam juče bila besna na njega, nisam pomislila da on dete ne želi ili da mu se ne raduje, jednostavno uvek strahove stavlja ispred svega, to i jeste ono što me izluđuje. Zato Necdet kaže gorećeš u ovoj vatri, ova vatra će biti viša od tvojih strahova. Yani, tvoji strahovi će izgoreti u ovoj vatri. Ali taj čovek je preko dvadeset godina živeo tako, bez emocija, ceo život je posvetio tome da štiti one koje voli, sada je odjednom upala prvo Asli u njegov život, pa i dete, u njegovom mozgu je pukla atmomska bomba. (evet, vratila sam se starim dobrim danima beskrajnog razumevanja za sve Ferhatove postupke smeh )

Poncha ::
Što se mene ticalo nije se Ferhat morao mijenjati zbog Asli nikad, ali zbog djeteta bih voljela da se koliko-toliko želi promijeniti. Dakle, početni šok mi je ok, ali sve poslije toga me neće držati. Ovo da je dijete problem mi takvu mučninu izaziva. Ne znam u kojem trenutku Necdet stupa na scenu, ali nadam se čim prije. Ali vjerojatno će biti nakon boksa.

Ja nikada nisam htela da se Ferhat promeni zbog Asli. Čak u početku nisam htela da uopšte promeni. Kasnije kada sam videla koliko pati što je takav, htela sam da se promeni zbog sebe.
Mi smo navalili na taj problem, možda uopšte nije rekao zbog deteta, ni ne znamo kako je tekao razgovor. Ali i da jeste, ja to ne shvatam kao , jao gde sad još i dete, ko će sada time da se bavi. Olmaz oyle sey. Njemu je problem kako će to dete da dođe na svet i kako će da ga zaštiti kad nije uspeo da zaštiti ni Asli. Ako sam ja za svo ovo vreme upoznala Ferhata, tako je i nikako drugačije.
Mislim da Necdet stupa na scenu na kraju i da će ga on definitivno trgnuti. Čak bi moglo da bude jedno za drugim, boks, udarac i pod uticajem udarca to zamišljanje. Jer kada padne ima facu kao da mu je došlo iz dupeta u glavu.

Poncha ::
Nisam bas sigurna. Ok, ne sluša ih u postupcima, to je jasno, ali im ide na ruku da ga nastave kritizirati i pljuvati. Ja sam prva rekla da je dosljedno Ferhatu sve do sada. Nakon što je prvi put vratio Asli ksd je otisla i bio divan s njom, ali ne pretjerano romantičan (odnosno romantican na ferhatovski način) i nakon što je nastojao biti uz nju nakon Cemove smrti i doprio do nje, znaci pokazao da je osjeća i može izliječiti, nakon što je u prošloj išao za njom, nije je odmah otpisao, da sad odjednom ponovno postane okrutan s njom dok nosi njegovo dijete mi baš i ne ide.

Po meni se scenarista u ovoj seriji bavi samo Ferhatom. Sa njim ide do najsitnijih detalja, kao psihijatar koji leči pacijenta. U tom smislu nema ni najsitnije greške. Neuverljivo je da se odjednom promeni i zato napreduje polako. Ta zamisao je zapravo dobra, dobro je što liku poklanja toliko pažnje, ali to za rejting uopšte nije dobro. Em je usput totalno zapostavio ostale likove i piše ih samo da popuni epizodu, em je oterao nestroljive gledaoce. Kad pogledaš, ja mislim da je prihvatio scenario samo da bi pisao Ferhata.
Ali između Cemove smrti i sledeće epizode se desila prošla epizoda. Asli je u naletu tuge, besa i hormona sjebala sav trud koji je uložila. Sav Ferhatov napredak je izbrisan i vraćeno je na početak. To je logično. A sada je i ona emocijano ubijena i čeka od njega da je izleči. Ako bude išlo onako kako mislim da će ići, a ne onako kako se plašim, to dete će ih oboje izlečiti, čak bismo radovanje mogli da vidimo već u 23.
Samo ne znam da li je u celoj toj frci Adams family saznala ili su sakrili.

Poncha ::
Gdje je ono ben varim? Možda može biti ukočen, plasljiv, ali očekivala sam i neku euforiju. Ono, da ga takne, da se razniježi unatoč strahu, mraku. Da osjetim neki žar u njemu, a ne da uskoči u robot izdanje. Ok, bojala sam se psihičkog i emocijolnslog stanja u kojem će Ferhat saznati za trudnoću, ali...

Asli je izgovorila dosta velikih reči, Ferhat to ben varim, što je takođe velika reč. Ali jebi ga, posle toga se desilo što se desilo, ni on ni ona trenutno nisu u stanju da to ispune.

Poncha ::
Recimo, nije tema ali mi je zgodno za usporedbu. Ja sam bila Femir fan preveliki, ali sam bila oduševljena činjenicom da je Emir, nakon početnog šoka, bio spreman biti otac Ruyinom djetetu ako se pokaže da je dijete njegovo. Jesi li bio s bez zaštite, jesi, e pa onda se ponašaj odgovorno. I to je doprinijelo da je meni Emir nezaboravan i nenadmašan lik. Jer se ponašao zrelo i odgovorno kad je to trebalo biti unatoč njegovoj grešci. Nije se pretjerano lijepo ponašao prema Ruyi jer su one dvije kokoše to same i tražile, ali je bio iznimno fer prema njima.

Emir i Fehat ni po čemu ne mogu da se porede. Emirov jedini strah po pitanju deteta je bio da ga Feriha ne ostavi, Ferhat ima potpuno drugačije i ozbiljnije strahove. Da se sada pojavi neka žena iz prošlosti sa Ferhaatovim detetom, šta bi radio, morao bi i on kao Emir da prihvati i da preuzme odgovornost, to je več gotova stvar. Ali ovde je žena koja kaže ti si me ubio i pritom se ni ona sama ne pokazuje radost, naprotiv, očekuje od njega da prvi reaguje. Ali on to tako ne shvata, on shvata da ona ne želi ni njega, ni njegovo dete i da joj on nije doneo ništa dobro.


Poncha ::
Ja autoritet i silu ne volim. Što imam od toga? Ako suptilno mogu izvesti nešto, zašto bih koristila autoritet. Pogotovo ako netko ne pretjeruje nego radi s mjerom. Samo sam, kad je bila prilika, rekla da znam sve načine prepisivanja, da nekima (neimenujuci ih) to baš ide (ovi koji nisu toliko očiti u prepisivanju), da im hvala što su oni i mene naučili neke stvari. Nešto u tim smislu.
Ponekad mi je bilo važnije da steknu životnu školu jer svakako vidim koliko znaju i dok učimo i dok usmeno odgovaraju. Ako imaš volje za rad točno znaš što netko zna što ne. Zato sam ti i rekla ono da uvijek možeš pitati što ne znaju.

Autorit i moć su jako zajebane stvari koje vrlo lako mogu da se zloupotrebe. Čak i kada su sitnice u pitanju.
Zato što si ti izabrala posao koji voliš i tudiš se da ga radiš dotojanstveno i najbolje što možeš. To je na ovim prostorima, da ne kažemo retko, ali da kažemo da ima dosta loših primera.

Poncha ::
Ne mislim ni ja da će ovo biti neka priča u koju ću se vise udubiti, ali dobro. Ne znam koliku će ljubav imati prednost nad ovim pokušajima spašavanja. Po sažetku i opisu serije i priopćenju i ne toliko zastupljena.

Ja mislim da ću se više udubiti u tu njegovu misiju, nego u ljubavnu priču.

Poncha ::
Meni su općeniti njih dvoje najestetskiiji par turskih serija. Ili jedni od naj.
Sad mi dođe da odgledam sve scene njih dvoje, nije da imam puno scena. Barem Cagine poglede i dodire.
Uvijek dođemo do toga da su scenaristi sjbali stvar i odlučili okrenuti priču u drugom smjeru. Jer su izbacili scenu mrtvi-hladni iz serije.
Yesim je bila jako ljubomorna na njih dvoje da bi kasnije bila luda za Celalom. Što mi je bilo malo teško za povjerovati.

Jesu, fizički su jedan od boljih parova. Ali samo fizički, nažalost. Bensu i Leyla su u tom smislu najbolje Cagine partnerke.
Yesim je trebala da bude sa Celalom zbog love, a da šara okolo i da spletkari. Kada je Gozde rekla da je bila oduševljena likom, mislim da je mislila na to kako je njoj prvobitno opisan lik, inače ne znam čime bi mogla da bude oduševljena. Sve se svelo na dočekivanje Celala kod kuće i na scene od dva minuta.

Poncha ::
Možda bi za Burcin bilo šteta što nije prihvatila ulogu jer serija dobro prolazi, gledana je i bila bi joj dobra prilika i za povratak Ay yapimu. Ali nakon što bi epizode došle u ovo kad sam ih ja gledala, mislim da ni njen lik vise ne bih mogla opravdavati.

Ja Burcin obožavam onako ludu i vrckavu. Oya definitivno nije uloga za nju. Burcin recimo bira uvek slične uloge koje odgovaraju njenom temperamentu i ona je jedna od retkih glumica koje volim baš zbog takvih uloga. Inače, zna se koliko ja volim da glumac bude uvek u drugačijoj ulozi.

Poncha ::
Hahahaha dok si ti držala se svog bijesa ja sam lijepo odgledala ono šti me zanimalo u fragiju i bila çok rahat. I odmah napisala kako me to disanje oborilo. Yani. Pa ti gledaj Ferhativo ponašanje, ja sam odmah ostala površna.
Hayırdır? Malo si se omekšala kad si vidjela ponovno fragi i pročitala koju obranu?
Mene samo da ne razočara i sve će biti dobro. Nakon početnog tupog ponašanja, neka se brzo dozove pameti i sve ok.

Površna žena, šta ćeš, opet sam pala na izgled i ranjeno dete. Ja sam ti inače takva i u RL. Naljutim se, pobesnim, napravim svađu veka, kažem svašta i onda se smirim i ponašam se kao da ništa nije bilo. Jako sam temperamenta i brzo planem, ali se brzo i smirim.
Sinoć sam sela pročitala ono što sam prethodno napisala i shvatila da se sa dosta toga uopšte ne slažem. smeh

Poncha ::
Aha. Ova tvoja Kronologija mi ide na ruku. Neće biti sranje kakvog sam se bojala onda. Harika. Nekako ću onda preživjeti. Ferhate, lutfen, nemoj me ražalostiti.
A kad je boks?

A čega se ti zapravo bojiš? Da će Ferhat tražiti da abortira? Da neće hteti dete? Tvrdim da toga nema. Čak na kraju epizode dolazi sebi. Sve govori u prilog tome, ako ne bude tako, onda ne znam šta smo gledali ovih dvadeset epizoda.

Poncha ::
Ok. Jasno mi je da Ferhat očekuje da Asli kaže nešto jer je zadnje rekla da je pusti i svega ostalog da ga ne želi voljeti. Ali jasno mi je i da Asli očekuje da on, koji je povukao pitanje rastave, je dovede u pitanje. Aj sad, da i to vidimo pa komentirano.

Situacija je upravo takva.

Poncha ::
Iako ja Aslino ponašanje i ne razumijem najbolje što se vratila tamo.

Pa vratila se zbog njega. A konkretno u tu kuću se vratila zato što scenarista nije u stanju da piše likove individualno, nego moraju svi da budu u toj kući i da se nadovezuju. Inače, logičan je bio samo njihov dolazak u tu kuću, a to što su i dalje tamo, nema nikakve logike.

Poncha ::
hahaha ova se opravdala što je Sarp nosio duple jakne i ostalo.

Sigurna sam da je lično Kerem Catay tražio da Sarp nosi dva broja veće jakne. lol!

Poncha ::
Možda bi ostala kod Aksoya i oblačila u tako nekim serijama glumce da nije bilo Cage.

Tako bi i bilo.

Poncha ::
A eto. Trebala sam ti to reci. Yani, možda ovaj put ne bude loše odabrala odjeću. Zna i ona pogoditi.

I ćorava koka ubode zrno, tako i ona.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 7:42 pm

Poncha ::
Ne mogu nikako povezati kad će ubaciti Ozgura, možda nakon onih scena s prstenom u kući gdje je i Asli u crnom. Dakle, prvo Ferhat i Asli u crnom u vili, nešto bude s njima (ili ne bude pa to bude problem), Ferhat ode k Ozguru, Asli negdje (a to negdje garant bolnica) i onda se Asli i Ferhat sreću vani (ispred bolnice, eventualno hotela).
Moguće da je amca otišao čestitati rođendan Ozguru ranije i nije ostao na proslavi.
Yani, hoćeš reci ako je bolnica ispast će da je Asli išla abortirati pa se neće znati je li ili nije? Ili?
Aman, nemoj me sad na mukama držati...
Možda je i hotel ili zgrada gdje je Asli odsjela.

Te scene su uveče, a ovo sa Ozgurom je u toku dana. Ova slika danas sa snimanja je dnevna, ali na slikama i u fragmanu je veče. Ako su skinuli prstenje šta će Asli i dalje tamo i još ga i dalje gleda neće li nešto da kaže. Ne znam, sve sam nekako uklopila, samo mi se prsten ne uklapa. U žurbi može da se desi da glumac zaboravi da stavi prsten, ali Ibri ne može da se desi.

Gledala sam u te slike ko zna koliko, unutra izgleda kao da je bolnica, ali spolja ne izgleda. Ima ograda i nekako je previše mračno i pusto da bi bilo ispred bolnice. Ako jeste, ima samo dve mogućnosti i to zaključujem na osnovu one slike gde on stoji i gleda za njom, a ona onako povređena odlazi. Prva je da je on dotrčao u bonicu da je spreči i da mu ona kaže, nisam abortirala, ali ne očekujem ništa od tebe, završili smo. To je pozitivna opcija i u posle toga bismo mogli da vidimo njegov trud i za nju i za dete. A druga je da mu kaže abortirala sam, a nije. To je katastrofalna kliše na d klišejima opcija. Ali nekako se nadam da Asli ne bi lagala i pustila Ferhata da živi u laži. Treća je da je stvarno abortirala, ali to nema šanse. To bi bilo ubistvo Asli i AsFera.

Ja sam prvo pomislila da je zgrada gde je kapisiz ev, pa sam pustila treću epizodu da proverim, nije.

Poncha ::
Tako je. Bas treba održavati. Lijepo on to održava. Vidi kako se radi na tijelu. I još ja pitam tko ga kleše. On sam sebe. Imao je dobru podlogu, ali ništa ne bi bilo bez intenzivnog rada.
https://instagram.com/p/BgdqTt4jdeZ/
(Ugasi zvuk.)

Hahaha ovde piše da Ibrahim treningom odbacuje stes od cele nedelje i pita a vi. Ja i dalje u krevetu. smeh

Poncha ::
Kod mene je jutros bilo nešto lijepo, sad opet južina i kisurina. Glava me boli.

Ovde je cele nedelje bilo proleće, danas smo se vratili u zimu. Da nije Bondarenkova opet počela sa Femirom? lol!

Poncha ::
Pa recimo ja sam prvo promislila da su mi patike ružne, a onda...

To je zato što se prvo vide patike, pa se posle čuje zvuk, Posle patike više i nisu važne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 7:46 pm

Inace, teretana je na Leventu, trzni centar Sapphire. Tamam, jos jedna znamenitost koju treba posetiti u Istanbulu. lol!
Sva sreca da sam Sultan Ahmet, Topkapi, Aya Sofyu i ostalo videla prosli put kad sam bila, sada ne bih stigla od ostalih znamenitosti. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 10:59 pm

Siyah Beyaz Aşk 22. Bölümde Ferhat ile Aslı'nın boşanma kararı herkesi şok ediyor; müjdeli haber kafaların karışmasına sebep oluyor!

To je naslov ozeta, to sam tek sada videla.

Yarabbim! Dok sam ja mislila da su i razvod i trudnoću sakrili od Cehenem porodice, oni su rekli i za jedno i za drugo. Odluka da se razvedu ih je šokirala, a trudnoća zbunila. facepalm Mene je ionako interesovalo šta će Handan i Idil na to da kažu. jao

Mene interesuje samo Namik, za ostale znam kako će da reaguju. Namik i Asli kao Mahidevran i Hurrem. U onoj kući je ionako borba za presto kao kod Sulje u haremu.
Ja mislim da će Namik da poludi kad čuje da je Asli trudna. To dete je samo još jedan od razloga da se Ferhat udalji od Namika i njegovih poslova, još jedna slaba tačka Ferhatu. Pošto zna da Ferhat u životu ne bi dozvolio da dete bude kao on, Namik to dete neće hteti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:17 pm

I ja želim da riješe problem zbog Ferhata, da Ferhat bude sretan koliko to može biti. Ali, kažem, ne zato što mislim da treba biti odjednom drugačiji prema Asli ili da bi me razočaralo ako se prema njoj ne bi ponašao divno. U tom mi je smislu svejedno što će biti s njima. Što god napravi, mi je ok. 
Jer sam takvog i ja sama zavoljela pa ga volim i dalje. A voli i Asli. 


Pa meni je sasvim razumljivo da on sebe ne vidi dostojnim ničeg lijepog. Kad god mu se nešto lijepo i dogodi, upadne neko sranje, a i kad misli da je uspio  koliko-toliko držati dobro oko sebe, ispadne da je uvukao u crnilo sve koje voli, pa i Asli. Za njega, po Aslinim riječima i ispada da je stvarno bolje da on nikoga ne voli i da drži distancu. Čak i meni malo tako djeluje. Mislim uvukao je i mene i crnilo. 
I ne čudi me da se Ferhat svega boji. On nikad nije bio dugo sretan. Imam osjećaj da svaki put kad se Ferhat osmjehne nešto bude. I čovjek koji se nije navikao na sreću ne može joj se prepustiti, očekuje uvijek nešto što će to poremetiti. 
Ferkat je jak i nezaustavljiv samo kad emocije nisu u pitanju. Kad su emocije u pitanju onda je u seriji najveći slabić. Kad se njemu emocije upetljaju, on se blokira. Čak bih rekla da i radi greške. 

A tamam. Sad sam skroz smirena onda. Ako je taj problem u tom tonu izgovoren, onda uopće nije problem. Ako je problem što ne zna kako će zaštititi dijete, o pa to je čak i pozitivno što o tome misli. 
Koliko si ti udarila po njemu, meni se odmah neka nervoza uvukla da sam odmah promislila sve najgore što bi moglo biti biti u scenariju i toga se plašila bas kao i Ferhat. 
Tako mi reci, a ne ti popljuvala načisto Ferhata da sam se ja bojala, ode mi ovaj moj u krasni. Iako nisam ni ja mislila da želi da abortira, nego vise da bila malo negativnija konotacija toga da je dijete problem. 
Da se Necdet pojavljuje u toku boksa, odnosno onih udaraca koje Ferhat prima sam i ja mislila. Možda bas kad mu ovaj odvali šaku. 
Što se mene tiče, ponavljam, Ferhat se ne treba mijenjati zbog Asli ni zbog mene, zbog sebe ako to želi, ali bih voljela vidjeti barem neke naznake, pomake i želju za promjenom zbog djeteta. 

Slažem se da se bavi samo njim. Ali isto tako je mogao malo u obzir da ga je ipak provukao kroz tri različita izdanja i promjene i da ipak nije kao što je bio. Ok, sad ga je Asli dokrajčila i vratila u još gore izdanje, ali ako je  i dalje dobar s Ozgurom sve da mu dolazi na rođendan, znaci da emocija još ima. Pa ako se s yegenom dobro ponaša, onda ja očekujem da će tako nekako i prema svojoj nerođenoj bebi. 
Najviše sto po meni može napraviti je da dovede Asli u kuću i pusti je da tamo sama stoji, a on opet baulja okolo. Ali da će biti nešto vise, ja to nekako ne vidim s Ferhatom kojeg znam. 

Da. Padale su velike rijeci koje su pale kad je ona  druga strana izgovorila svoje. Ali Ferhat čak i nije lagao. On je tu i kad ga nema. Haha Uvijek je sveprisutan. 

Pa i nije situacija za usporedbu. Možda sam se krivo izrazila. Ali sam htjela reci zašto je meni važno da muško prihvati odgovornost da će postati otac. I zašto mi time odmah i ocima poraste. Bez obzira na sve ostale okolonosti i situacije koje to donosi, 
A ovo što kažeš da je Ferhatove situacija takva, bome i je. 
Ali ja očekujem njegovu reakciju kad nema Asli. Kad izađe iz sobe. 

Zato ja i ne volim autoritet i diktaturu. Hahah Vidiš da sam joj se i ovdje suporotstavljala. 
Jedino Ferhatu dozvoljavam i prelazim preko nje. Aman, što Ferhat kaže, tako je. 

Ne trudim se, jer ne radim. A i pitanje je hoću li. 
Nekad sam se trudila, pripremala, ako bih nehotično nekog povrijedila to bi me mučilo. Kad sam ispravljala ispite, uvijek sam pokušavala izvuci nešto iz njih. Iako kriteriji određeni postoje.

Meni bas to da Yesim plazi po Celalu nije bilo nimalo uvjerljivo. Ali je Gozde bila itekako uvjerljiva u tome. Ja sam očekivala na početku da Yesim sigurno ima nekog sa strane. 

Da, Burcin stoje vrckave uloge, a Oya je poprilično ukočena bila. Mada se i ona nešto primijenila kasnije, povela igrati igrice. 

A nije nekad ni loše biti površna. Barem kad je određeni lik u pitanju. Manje se nerviraš. 
Ja sam inače ovisno s kim i o situaciji. Nekad potpuno mirna, ne reagiram, čekam i pustim da sve ide. Neki me ne uspijevaju izbaciti iz takta, sve im puštam. Ali kad jednom kažem dosta, onda je stvarno dosta.
S nekima ipak malo ishitrenije reagiram, odnosno očitam bukvicu. 
Hahhaha ti se sad ne slažeš sa svim što su napisala, a meni si uvukla neku nervozu da sam od Ferhata svašta očekivala. 

Ne znam čega se bojim. Ne bojim se da će Ferhat tražiti da abortira. Ali se bojim da ni u jednom trenutku se neće radovati tom djetetu, da neću osjetiti kod njega želju za djetetom, nalet neki pozitvnih emocija kod njega. Unatoč strahu.
 Da će cijelu epizodu biti kao robot. Da neće nešto lijepo promisliti pa makar da želi to dijete iako ne zna što Asli misli o tome.
To ste mi ti i Necdet uvukli bili neku nervozu. Ali ajde, sad sam mirnija. 

Aha. Dobro, jer ja tu u kuću ja ne bih nikad nogom kročila. I rekla bih mu da me odvede na neko drugo mjesto. Neka se snalazi kako zna i umije. Barem to. 

Je. Sigurno je to Catay napravio. Jer pare su to. Hahahah Što sira jakna vise dolazi do izražaja. 
Jasno je meni da je bitno sponzorstvo i sve to, ali onda se drugačije rasporedi odjeća. I bira prikladnija i odgovarajućeg broja. 

Hahhaha 
Aman, jednog dana će mene izluditi praćenje ima li prstena na ruci ili ne. 
Kod drugih glumaca može biti da su zaboravili staviti, kod Ibre da ga je zaboravio skinuti. 
Ok, neću vise ništa pretpostavljati. Kad je ova serija, često fulam.

Najbolja je opcija da Asli kaže da nije abortirala, ali da odlazi. I gotovo. To je jedino kad je neću ispljuvati. 

Hahahhahahahha Vidi Ibre kako izbacuje stres i još radi na sebi. Dobar je. Vala.
Pa ti lezi cijeli dan. Ovaj pola dana vježba. 

Kod mene stalno južina i kisurina. Posebno stanje ludila. 
Bondarenkova, ostavi se Turaka ako si i mislila nešto, 

A je li, i zaboravila sam da se nije odmah čulo. Hahahah

Hahahhhahah Taman. Onda nećeš cijelu nedjelju ležati. 

Ja nisam. I da idem u Istanbul trebalo bi mi, ako želim sve vidjeti, bar koji tjedan. Možda dva. U dva, tri dana sredim ove potrebne znamenitosti, a onda bih krenula sa svojim znamenitostima, lokacijama. Hahahhahja 


Nego, je li mi ovo kardesim?! 
https://mobile.twitter.com/yeeahmenn/status/975432658296672257
Aman, znala sam ja da taj mali ima potencijala. Ja sam ga uvijek voljela. 
A vidi naših sto su se iskomentirale ispod. Pjesma dušu dira.


Последњи изменио Poncha дана Sun Mar 18, 2018 11:23 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:18 pm

O, izgleda da je u vili veselo. Mene Namika strah. Ionako možda bude vidio priliku za nasljednika.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:40 pm

Allaaaaah, Atalaya bak sen, slusa Harisa. Ben bunu baya baya begendim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:44 pm

Mogao bi da dodje ovde da poprica sa nama, pustacemo mu Harisa i ostale
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:46 pm

Muci, šuti, ne govori mi ništa. Ja sam ovo odslušala sto puta. Ajde mali, nemoj me navoditi da svašta kažem. 

Ali vidi ga što se uživio. Aman, da mu i brat oce ovako pa da me srece stvarno opali. Još ću se zaljubiti u maloga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:46 pm

Pocela sam da gledam Sahsiyet, izgleda mi zanimljivo. Ali nema veze sa turskim tv serijama, sve je nekako drugacije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:46 pm

A meni su tuske serije bas drage zato sto su turske.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:47 pm

Hahaha, abartma, mali je simpatican, ali bratu ne moze ni da pridje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptySun Mar 18, 2018 11:48 pm

Ali mali ima šarma. 

Mislim, ja Cagu ne dam, ali mali je bas simpatičan. Da sam njegovih godina i da ga osobno poznajem, bio bi mi jako drag.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: