Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 10:30 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 B3a82dda-97a1-420f-8c81-5ae3e7839177Saro, oprosti mu jaknu i čizme.

Jest da je spario nesparivo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 10:35 am

Onaj tweet nece da mi otvori.

Na setu je sve oprosteno, tu ne gledam oblacenje. Ali nije da nisam primetila. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 10:41 am

Zato sto je izbrisano, nema veze. 

Dobro je ako je na setu sve oprošteno. Ja ne prigovaram. Ja volim kad je dođe kao da je navukao prvo sto je našao. Jedino mi čizme ne idu s ovim svim. Mada ni džemper s trenerkom ne ide. Hahah ali nema veze. 

Dobro je, ja samo kažem da danas nije bitno kako je došao na set. Nego nešto drugo. 

Joj meko. Ali hajde. Mislim da znamo polako čak i lokacije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:12 am

Uopće se ne mogu snaći jer mi sve vrvi od informacija. Ne znam tko, što piše, objavljuje, što sam vidjela, što nisam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:18 am

Jakna tek ne ide uz sve ostalo, ali nema veze, na setu je. smeh

Ja ne mogu da stignem sad da pratim, pregledacu kasnije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:22 am

Ova tri tweeta ćeš mi isto prevesti da vidim jesam li dobro skužila. 

https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/971298761795424262

https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/971284102736465923

I ovo bi trebao biti set. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 8_B1_F4_A6_D-5634-4272-8_FDC-20_E722_F84_DCB
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:25 am

Ja ne stizem upratiti sto drugi pišu. Stalno mi nešto iskače njihovo, toliko su se raspisali jutros, nikako ne mogu pohvaliti. Nešto sam uspjela vidjeti, nešto pokušavam sama naći, nešto gledam sto su ovi pouzdani pisali...

Ima krcato.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:26 am

Ni ne trebaš sad pratiti. Lijepo kad budes imala vremena sjedi. Ali isto kad sve pretrazis lijepo sve napisi jer ne želim ništa propustiti i krivo shvatiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:30 am

Hahahahahahahahahahahaha

Što ti ono, Saro, reče? 

https://mobile.twitter.com/yilandimi/status/971300519087132672
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:33 am

Malo seta. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 DXqrYU7W4AEwW-X?format=jpg&name=large


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 DXqrbObX4AUUpfR?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:41 am

Hahahaha znala sam.
Ama vidim kod zena upozorenje muskarcima "sen Cagatay Ulusoy degilsin aptalik etme". smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:44 am

Hahahahah aman sad kad krenu se hvaliti novim frizurama. 

Uf. Tako sam danas usporena s ovim svim. Ne mogu nikako na vrijeme sve stići upratiti. Garant će mi nešto promaknuti. Zato se ja uzdam u tebe isto. Ima da mi sve što Turci govore lijepo sažmeš. Ali da su oduševljeni vidim. Pravo ludilo je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:48 am

Nisam znala da svaki od glumaca ima svoju kućicu, ovu gdje se sprema i odmara. Barem Caga ima svoju, sudeći po natpisu na onoj slici koju je Engin objavio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:50 am

Ne zelim da boravim na tw, opet haos, opet. Poludecu od haosa.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:51 am

Glavni glumci uvek imaju svoje zasebne prikolice, sporedni dele.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:53 am

Sto je sad bilo kad ne želiš na tw? Radi Cage ili je opet nešto s Ibrom? 

Ako je zbog Cage, ajde onda ću ti ja stavljati samo ono što me bas zanima. Ne želim te mučiti.

Nisam znala da glavni ima svak svoju prikolicu. Aj, da mi je doći do Cagine. Jako mi se sviđa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 11:57 am

Caga je već ovakav sličan friz imao i privatno, ako mene moje sjećanje još dobro sluzi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 12:09 pm

Evo ovdje se vidi na jednoj slici kad je imao ovo gore čupavo, a sa strane osisano. Da sad ne tražim slike. https://instagram.com/p/ywP_TQi804/

Bas me zanima je li ovoga puta Sukru frizer ili netko od službenih frizera sa seta. 

Inače, čini mi se u nedjelju je Sukru objavio priču, ali nije se dobro vidjelo koga sisa i ja sam se pitala je li možda to Caga. Nije bio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 12:11 pm

Kada je na SBA tagu haos to resim, ne ulazim na tag, svakako nikoga ne pratim. Ali trenutno mi je timeline u haosu. Zar jedna frizura moze da izazove toliki haos? Moze, eto. Biktim. Size ne ya, size ne? Gledajte svoje glumce ciji ste fanovi i skinite nam se s vrata. A i Cagini su glupi sto obracaju paznju na njih i upustaju se u polemiku.
Do juce su ga pljuvali kako je ti gde jeste samo zato sto je zgodan, sad je problem sto sa ovim stilom nije zgodam. Deliricem.

Ma ne moras, svakako cu uci da sve procitam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 12:16 pm

Hahahahhaha zato ja vidim sve mi se guši od upisa, ali ne stižem citati ništa. 
A ja pratim samo ove okorjele fanove, a na tag još nisam ni stigla zaći pa mi je promaklo da se drugi fanovi bune na frizuru našega. Hahah imaju li oni pametnijeg posla. Čak ni ja ne stižem sve upratiti, a oni stignu pljuvati frizuru glumca kojeg ne prate. 

Ok. Onda ti lijepo kad zades, preživiš kaos krizu, sve iščitaš, lijepo kaži. Da se ja ne mučim jer dok jedno pročitam i služim što su htjeli reci, osvane deset novih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 12:25 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 12:27 pm

Pa okoreli i prave haos. To su neprijateljske fan grupe koje su ovih godina pazljivo sticali i negovali pa su svi nagrnuli. Nema sa kim se nisu zamerili pa sad neka se odbrane ako mogu. Na tag nisam ni ja ulazila pa ne znam ko je sta pisao negativno, ali po reakcijama i odgovorima vidim.
Glumac sa masnom kosom bi trebao da bude Aras, onaj koji je uvek isti Kerem.... Ima tu kontranapada po kojima sve moze da se shvati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 12:28 pm

Hahahahahaha vristim. Gde nadjose njega za poredjenje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 12:31 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 EmptyWed Mar 07, 2018 12:34 pm

Aha. Kužim. A ovi naši umjesto da iskuliraju sve i ne obraćaju pažnju samo potpaljuju vatru. Vidi. Da se nešto komentira, ali dok pokušavam nešto saznati o setu i je li snimanje za dana gotovo, nemam vremena citati što se ovi raspravljaju. 

Znaci Arasovi i Keremovi su nam stali na rep. 

Ne znam gdje nađoše, ali kad sam vidjela.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: