Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 12:35 pm

Svašta. Čija je ovo fanica? Hahah
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 12:42 pm

Puna mi je kapa kose. Zašto nitko ne piše kako se Caga lijepo smije i sav je sretan. Ekipa se čini vrh. A oni se uhvatili kose. Nisam ni ja najsretnija s frizurom, ama treba biti drugačiji. Vidi ga, pomladio se odmah s njom. Nema brade. Što bi trebao u svakoj ulozi izgledati isto? 

Eno Can postavlja priču s poklonom, cvijećem sto je dobio od O3.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 1:22 pm

Ibru sam skroz zapostavila danas. A što ću mu ja? Kad se Caga pojavi sve mi je drugo manje bitno. 
Ali ipak, nisam ga ja zaboravila. Niti želim, samo se zna red. 

On stvarno zavodi kameru, trijezan ili pijan. 
https://instagram.com/p/Bf_wCKWHaGQ/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 1:31 pm

Kad se samo sjetim da su fanovi htjeli ovakvu frizuru. I dobili su je. Da se Cagi ova čupica isfenira na setu ovako, dobili li bi tu frizuru.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Mqdefault
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 1:35 pm

Već su počeli s Hakan i Zeynep, Hakan i Leyla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 1:38 pm

Već svi pozivaju na novu frizuru, ali momci, tako vam svega, nemojte se truditi. Osisajte se onako kako vama stoji.

https://mobile.twitter.com/diladizi/status/971362492457811970
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 1:48 pm

Mislim da je ovo Sukru objavio prije koji tjedan. Ne znam zašto mi ova slika stoji spremljena u mobitelu. Hahaha

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 7_F64_FF32-_CD3_B-4417-_A6_B0-_CD9_B8_D424148
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 1:53 pm

Can postavio. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 CEDBC43_C-8_A56-4_A63-_A946-3_F1_A9_BB55_C32


I da pitam? Ono tko je sabah sabah u Canovim pričama izgovorio Can? Je li to Caga bio?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 2:08 pm

Od pustog sto sam postavljala, čini mi se da sam ovo preskočila. Ni sama ne znam kako. 

Uglavnom. Zanima me. O koliko se nastavaka radi? 
Koliko mogu nastavaka za to vrijeme snimiti? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 87_AD27_F4-0_DB9-42_F5-97_A5-_C1_CB1285_BFD5
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 2:15 pm

Nešto mislim, ako danas snimaju na ovim kao starim lokacijama, počinjati li snimati odmah s nekom akcijom i košuljicom? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 A43_EA1_FD-7277-461_F-970_E-_A838988_D4_BE4
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 2:26 pm

Ama Ibro, bu ne ya? Kim bu kiz? 

https://instagram.com/p/BgBHIDRhoRN/

Nisu valjda ove blizanke Necdet. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 09_BC901_C-3_E89-40_C5-92_F2-_ECEBD359_FCFC
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 2:28 pm

Mijenjam mišljenje. Gledaj ove slike. Hoću Ferhatu curicu odmah. Briga me za sve ostalo.

i gle Ibre sto mi stoji. Aman. Nije normalno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 2:30 pm

Prvo Caga, sad Ibro. 

Umrijet ću od ljepote. 

I ove blizanke stvarno Necdet. Hahaha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 3:43 pm

Hahahaha, Poncha, vrištim, danas si mi posebno simpatična tako sluđena. smeh

Eto vidiš kako je meni kad moram četvoricu da pratim. Yani, ja sam super žena za super Hakana. smeh

Poncha ::
Svašta. Čija je ovo fanica? Hahah

Pa valjda Cagina, vidiš da joj je zgodan i sa Kimovom frizurom. smeh

Poncha ::
Puna mi je kapa kose. Zašto nitko ne piše kako se Caga lijepo smije i sav je sretan. Ekipa se čini vrh. A oni se uhvatili kose. Nisam ni ja najsretnija s frizurom, ama treba biti drugačiji. Vidi ga, pomladio se odmah s njom. Nema brade. Što bi trebao u svakoj ulozi izgledati isto?

Sa frizurom uopšte nisam srećna, čak šta više, ali rekla sam da sam ovako nešto očekivala, nisam se uopšte iznenadila. Žanr serije je takakv, uloga je takva da zahteva ovo.
Kao što je toliko puta rečeno, Cagi fizički izgled nije važan u ulozi, važno mu je da bude uverljiv i glumački i izgledom, tako da pljuvači mogu da se raziđu. Naročito Keremovi stvarno bolje neka ćute, valjda ih boli što njihov idol imitira Cagu pa se plaše da se ne ošiša ovako.

Poncha ::
On stvarno zavodi kameru, trijezan ili pijan.
https://instagram.com/p/Bf_wCKWHaGQ/

Uvek flertuje sa kamerom.

Poncha ::
Već su počeli s Hakan i Zeynep, Hakan i Leyla.

Mislim da je jasno da će biti Hakan i Leyla.

Poncha ::
Već svi pozivaju na novu frizuru, ali momci, tako vam svega, nemojte se truditi. Osisajte se onako kako vama stoji.

Hajde sa Sarpom je bilo prihvatljivo, ali ovde je vrag odneo šalu. Sakin yapmayin. lol!

Poncha ::
Mislim da je ovo Sukru objavio prije koji tjedan. Ne znam zašto mi ova slika stoji spremljena u mobitelu. Hahaha

Sigurno je Sukru zadužen za šišanje, a ovi na setu samo za popravljanje frizure.

Poncha ::
Can postavio.

Najbolje što su svi uključujući i mene na prvi pogled pomislili od Cana da je Taner Olmez. Čak je bilo komentara kao snimaju Medcezir.

Poncha ::
I da pitam? Ono tko je sabah sabah u Canovim pričama izgovorio Can? Je li to Caga bio?

Ja mislim da jeste.

Poncha ::
Uglavnom. Zanima me. O koliko se nastavaka radi?
Koliko mogu nastavaka za to vrijeme snimiti?

Biće deset epizoda. Moja pretpostavka je da će 21 dan biti snimana prva, a posle će verovatno da ubrzaju.

Poncha ::
Nešto mislim, ako danas snimaju na ovim kao starim lokacijama, počinjati li snimati odmah s nekom akcijom i košuljicom?

Na tim lokacijama bi trebalo da bude stalno snimanje, prema opisu bi trebao da se vraća u prošlost ćešće, jer opasnost protiv koje se bori dolazi iz prošlosti.

Poncha ::
Ama Ibro, bu ne ya? Kim bu kiz?

https://instagram.com/p/BgBHIDRhoRN/

Nisu valjda ove blizanke Necdet.

Ovo je Necdet. Znači da Ferhat i Necdet imaju zajedničku scenu. Pripremaju i nas i Ferhata za trudnoću.

Poncha ::
Mijenjam mišljenje. Gledaj ove slike. Hoću Ferhatu curicu odmah. Briga me za sve ostalo.

Ja ti kažem da je bolje da Ferhat dobije ćerku.
Ali kako ovo utiče na tebe nije dobro, ti ćeš se raspametiti ako Asli bude krila trudnoću. lol!


Mačka. smeh

https://www.instagram.com/p/BgBjnZ5FA3h/?hl=sr&taken-by=ibrahimcelikkol41

Ovo je na onom mostiću što su objavili slike on i Birce u ponedeljak. Ova scena ne sluti na dobro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 4:05 pm

Barem sam tebe nasmijala. Ja sam danas sva sluđena. Trci tamo, gledaj ovamo. E da ne bih sto preskočila. E da istražim gdje je set, pokušavam skužiti šta Turci trkeljaju, gledam frizure koje se sjećam da su objavljene... i onda se sjetim da cijeli dan, osim kod tebe na profilnoj nisam vidjela Ibru (a i vidjela sam da je nešto lajkao) pa sam njega išla tražiti. Ne želim ga zapostaviti. Ipak je on moj novi miljenik, jedan od. Nije pošteno da ga se odmah riješim. A cok mi je drag. Kad ono slike da ti pamet stane. Moja je stala danas kompletno. Prvo moj, kasnije Ibro. Ubise me. Mislim da mi ne silazi osmijeh s lica. 

Ne znam ja kako ti s četvoricom. Sreca meni pa ja znam na koga trošim sve vrijeme, a na koga onda da malo odmorim misli svratim provjeriti. Jednog pratim, a o drugom pogledam sto su drugi upratili.
A ostalo sto nađem usput. 

Hahahah Ne znam vise tko je iskren tko zeza. 

Nisam ni ja sretna s frizurom. Grozne su mi takve frizure. Ali, daj što daš. Znala sam da mora biti neka promjena. Ne znam kako nisam prije povezala da će biti bas ovakva. Valjda sam se negdje nadala da će biti po mom gustu. 

Ne znam zašto su nas se uhvatili tuđi fanovi. Neka gledaju svoje glumce. Mi ne stavljamo izgled prije svega. Hahah Yani, nismo površne kao neki. Hahaha

Bas Ibro flertuje. To on nas gleda. Zna da nosimo rakije. 

Jasno je, ali neki već kače slike tako što su onu drugi odrezali. 

Neka ne kopiraju ovu frizuru. Ružna je svakako, ako nemaju glavu lijepu, bit će svega.

Bas me zanima je li Sukru. Ako je, pravo mi je čudo da nije objavio fotografiju i da nije izreklamirio knjigu preko Cage. 

I ja sam pomislila na Tanera dok nisam otvorila sliku.

I meni se tako činilo. Kako mi je srce zaigralo na to Can. 

To mi nije bilo jasno na što se odnosi. Premalo vremena za sve, previše za jednu epizodu. Ali ima smisla da će samo prvu toliko dugo snimati. Kad bi svaku epizodu po 21 dan, kad bi bilo gotovi? 

Aha. Zato se ja i bavim istraživanjem lokacija. Hahah

Radujem se sceni. 

Nije dobro nikako ako Asli bude krila trudnoću. Nikako. 

Hahhahaha bas sam se mislila kako ćeš komentirati mačku. Jesi li lajkala, barem zbog onog malog Ibre koji se vidi? 

I još jedna slika. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 DXrAEBHWkAAU_Wp?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 4:24 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 6:49 pm

Zvanično saopštenje Netflixa


Svetski lider u sektoru zabave Netflix, danas je počeo sa snimanjem prve turske originalne serije. U glumačkoj postavi serije od 10 epizoda u kojoj Cagatay Ulusoy igra glavnu ulogu, a Binnur Karaevli priča priču o super heroju, nalaze se i Okan Yalabik, Ayca Aysin Turan, Hazar Erguclu i Memet Kurtulus. Produkciju serije u ime Netflixa obavlja Onur Guventam, partner u osnivanju O3 Medya.

Iza kamere serije žanra fantastika-drama nalaze se reditelj u usponu Can Evrenol i direktor fotografije nagrađivani Gokhan Tiryaki. Za specijalne efekte će biti zadužen Gradient Effect, a dizajn produkcije će biti poveren Deniz Gokturku.

Serija priča o Hakanovoj avanturi nakon što mu se ceo svet okrenuo naglavačke kada je saznao da mu je u istoriji dat zadatak da štiti Istanbul. Na početku priče Hakan je daleko od super heroja i vodi život kao običan maldić u gradu koji spaja istok i zapad i koji broji 15 miliona stanovnika. Ali kada sazna da iz istorije grada dolazi tajanstvena besmrtna pretnja, nema drugog izbora nego da je zaustavi. Hoće li Hakan koji je suočen sa zadatkom na koji nije spreman i koji ne želi da prihvati uspeti da uspešno obavi dužnost poslednjeg zaštitnika.

U seriji u kojoj Cagatay Ulusoy igra poslednjeg zaštitinika Hakana, u ulozi Faysala, uspešnog poslovnog čoveka kome se Hakan divi gledaćemo Okana Yalabika. Dok Ayca Aysin Turan igra Leylu, direktorku koja radi u jednoj od Faysalovih firmi i zanima se za Hakana, Hazar Ergućlu igra Zeynep, osobu sa kojom Hakan deli tajne. Mehmet Kurtulus će biti na ekranu u ulozi Mizaha, Faysalove desne ruke.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 7:14 pm

Hvala ti puno!

Ja sam mislila da će Okan igrati nekog od ovih likova iz prošlosti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 7:16 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 7:23 pm

Ibro izgleda odlično na ove dvije nove slike s fanovima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 7:27 pm

Kad vidim da netko s ovom profilnom slikom komentira ovako, odlično. 

https://mobile.twitter.com/cabukunutuyosun/status/971313031392133120
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 7:51 pm

Ajme u što su ovo večeras pretvorili La Boom. Ilknur i Tuvana imaju neku svoju prezentaciju ekstra lijepe odjeće. Pretvorili su La Boom u neki Monkey bar. Kič, boje. 
A posjetitelji da ti ne govorim. Sad me zanima je li Caga tamo, zato pratim. Inače, uopće ne bih spominjala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 8:41 pm

Yarabbim, kakve su ono kreacije? Odusevljena sam. Moram da narucim jedan ovakav komad.

Stvarno sta je dodjavola ono? I seoski vasar naspram onoga izgleda otmeno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 8:51 pm

Majke mi, pojma nemam sto je ovo. Ne da mi se niti pregledavati price da vidim ima li Cage tamo. Pokušala sam i odustala. Toliko neukusa na jednom mjestu. 

Ali sam vidjela da je većina ovih s kim se Caga družio i druži tamo. Osim Enge, naravno, koji kući gleda DE.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 EmptyWed Mar 07, 2018 9:12 pm

Da me neko spusti tamo verovatno bih pobegla, toliko je odvratno.

Caga mozda i nije tamo s obzirom da je bilo snimanje i da ujutru mozda opet ima.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: