Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptySun Mar 18, 2018 11:48 pm

Ovo je bas drugacije, rezija je drugacija, atmosfera, malo likova, tek sam pocela epizodu, samo sto se nije zavrsila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptySun Mar 18, 2018 11:49 pm

I oazi sto to kažem, ako ovako malo nastavi, da vidiš u njega potencijala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptySun Mar 18, 2018 11:49 pm

Ajde odgledaj pa kaži utiske. Možda će se i Bondarenkova pojaviti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptySun Mar 18, 2018 11:51 pm

Ja nesto u njemu ne vidim potencijala. Mislim, za fizicki izgled, mada sad izgleda bolje nego pre.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptySun Mar 18, 2018 11:54 pm

Mali se razvija. 

Ma nisam ni mislila samo na fizički izgled, ali i tu se vidi pomaka. Meni je mali i ovako simpatičan jako. Bas volim to momče.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 12:00 am

Sto se toga tice, i meni je simpatican, skroz normalan decko. Neko bi na njegovom mestu bio ko zna kakav.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 1:25 am

Meni je oduvijek bio simpatičan. I to ne samo zato što je Cagin brat. On je sad u onim godinama kad je mladost-ludost. Netko drugi bi se na njegovom mjestu puhao, bio umišljen, iskorištavao to što ima poznatog brata, a on je bas vrijedno momče. Uči. Bio je sportaš nekada, golman (posebno slaba točka su mi oni) i sad još zna i voli pjevati. Ima mali za mene potencijala. Vidim ja da je šarmer. Karizmatičan je. Vidi kako ga je pjesma oduzela. A bome i glas što se čuje. Izbacio ruku kroz prozor, raspalio pjesmu i ajmo, pravi Balkanc. Volim kad oni koji pjevaju uđu u pjesmu. Mali je garant zaljubljen. Nazire mu se osmijeh od uha do uha. 
Ali mislim da je i neki zajebant. Da se zna šaliti. Baš mislim da je pozitivna osoba. 
I po odjeći bi se reklo neka skromna osoba. 
Ima mali za mene nešto. Ja ne znam što čekaju cure njegova godišta koje su u njegovom okruženju. 

Sad kad sam napisala hvalospjev o malom, da kažem da je Refiye dobro odgojila ovu svoju djecu. Anne, svaka čast. I što im je ugradila ljubav prema podrijetlu.
Ovaj malo garant i bosanski govori (koliko-toliko za sporazumjeti se, na tursko-bosanskoj kombinaciji bismo se sporazumjeli.) Imam osjećaj da mu idu jezici. Pogotovo kad studira u Londonu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 1:27 am

I, kakva je serija? Kakav je redatelj Onur?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 1:59 am

Jesmo li ovu sliku bile vidjele? Nešto se ne mogu sjetiti. Znam da jesmo drugu u kojem su za stolom njih dva, ali ne znam jesmo li ovu jer je naknadno objavljena. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EB5554_FD-9773-4_AAA-_AD9_E-3_E75_B93_E4_C1_E


Ovo je ono kad je Atalayevo društvo došlo na set.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 2:41 am

Ou maj Gad... wow :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 DOJiydsbdww

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 2:53 am

Ja mislila to nas došla pozdraviti i reci nam da ne brinemo za vrijeme, a ono ti šetaš Ruse. 

Je li ovo Kozlovski? Nešto mi ni na koga ne lici. Ali fotografija je dobra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 3:26 am

Eh, oduvek sam bila nepredvidiva i to smatram svojom pozitivnom osobinom. lol!
Nego nikako da se nakalemim da vam odgovorim, pogubila sam se u broju strana.

Jeste Kozlovski, za GQ. Dobre su fotke, ali ova posebno, samo mi krivo što nema bekstejdž nikakav vezan za ovu fotku. A, ni intervju u celosti nigde ne mogu da nađem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 3:26 am

Nego otkad si ti to postala noćna ptica? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 3:40 am

Za tvoja nepredvidivost nije loša. Ama ayip, ne pitaš kako smo, što radimo, jesmo li žive, ne var ne yok, štogod? Malo da se podruziš s nama. 

Sara se trenutno bavi cetvoricom i još gleda ovu Cansuinu seriju. Ja pored Cage i Ibre sam sve vise oduševljena Caginim bratom. 
Nemoj se pogubiti. Sve ti to stigneš i možeš. 

Kakvi su to tvoji ruski fanovi kad nisu iskopali sve slike i intervju? Za koji je to mjesec izdanje? Ako je za 4. ipak ćeš se trebati strpiti. Ako je već izašalo u tiskanom obliku onda mi nije jasno.
Mi kod Cage to sve odmah iskopamo. 

Ovaj Kozlovski mi u faci uopće ne liči na sebe. Nikad nije isti. 

Eto vidiš. Mene uvijek ima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 3:58 am

Ja nisam ni zaspala, a Can već ustao za set. I još radnika isto.


Bitno da sam ja Atalaya odgledala sto puta. I da sam primijetila da slično izgovara plalatale kao i brat mu. Mislim da kad govori mu se čuje šuškanja. Dobar je ovaj mali. 

Pogasit ću sve društvene mreže, tj. trebala bih. Haha A ne mene sad zanima koji je prijatelj objavio ovo na snap.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 6:47 am

Sjetila sam se one slike s Atalayevin prijateljem. Čak su mi i komentari ispod slike poznati. 


Ja sam glasala. Nema sumnje.

https://www.binbir.tv/Ekranda-gormeyi-en-ozlediginiz-erkek-oyuncu-kim-619


Ovi snimaju naveliko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 12:59 pm

Citam poruke od nocas, vidim Cagu i odjednom ispod nekog nepoznatog tipa. Rekoh Poncha nasla treceg lol! kad ono Bondarenkova. U trenutku sam bila u soku. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 1:55 pm

Ayip, Saro. Ti bi meni uvalila nekoga samo da se maknem od Cage, ali ne ide ti. 

Da sam deset mlađa vala pala bih ko kruška na ovog malog Atalaya. Nešto kao ti na Seckina. Sramota me koliko sam puta odgledala maloga i koliko me podsjeća na Cagu. Ima i nešto zajebano i pogledu, pokretu. Gdje sam vidjela ovaj video, jadna ne bila. 
Pazi šta ti kažem, ovaj će mali biti uspješan onim čime se bude bavio. Baš vjerujem u njega. Mora da je na brata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 2:09 pm

Ovaj što šminka je uvjerljiv. Stvarno mi izgleda kao rana. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 04960_D28-1_E64-4_C49-_BCC8-32_B816_EF1598
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 3:32 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 4:01 pm

Izvini, benim suclum.
Kako ste mi, šta radite, kako podnosite ovo nenormalno vreme?

I kakav sad Cagin brat? Ayip sana, ti meni nešto pričaš o prevarama i poštenju, a svog varaš sa njegovim rođenim bratom. lol!
Pretpostavila sam da je počela Cansuina nova serija, samo ja nemam pojma kad ću stići da je gledam.

A, ni sa tim GQ izdanjima pojma nemam kako funkcionišu, ovo je editorijal za april.
Da, Kozlovski nikad nije isti, ima tu sposobnost da stalno menja lik i to mu mnogo pomaže u glumi. Baš sam nedavno odgledala jednu njegovu seriju u kojoj glumi lika u periodu od 18. do 50. godine i iako je maska bila jako loša, on je taj prelaz super odradio.

Saro, smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 4:17 pm

Ja Cagu ne varan ni s kim (samo bacim pogled na Ibru), a još manje s bratom mu. Ali kod malog vidim potencijala. Bolje da šutim. Ili, ako ti je lakše što švalerišeš, buyrum. Samo opleti. Mali me ionako ponašanjem podsjeća na Cagu.
I kakva ja to moralna predavanja držim?! Tebi?! Kada?! Jedino sam te prozvala da si mogla lijepo pozdaviti, a ne uletila s Rusom. 

A pa onda će ti to izaći sve čim se pusti u prodaju. A video bi trebao odmah iza toga, možda čak i prije. Dakle, bit će ti još puno materijala. Vjerojatno će Ruskinje odmah poslikati cijeli intervju, a i objavit će na njihovoj službenoj stranici. Kao i video sa snimanja. Tako je bar u Turskoj. Uprati njihov GQ na instagramu ili  Twitteru. 



Saro, aj mi reci što sve piše ovdje, a što ne znamo od prije. Ima 4 strane (barem meni na telefonu) tekst.
https://m.sabah.com.tr/magazin/2018/03/19/cagatay-ulusoy-villayi-alamayinca-kiralamis?paging=1
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 4:21 pm

Samo sam od naslova zakolutala ocima. Nije mogao da kupi vilu pa je iznajmio. Jeste, bas je tako.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 4:24 pm

Samo pročitaj pa mi kaži ukratko. Uspjela sam samo nesto pohvatati, a znaš da ne volim kad je Caga u pitanju da sve ne razumijem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyMon Mar 19, 2018 4:25 pm

Vlasnik nije hteo da spusti cenu ispod milion i po dolara pa on nije mogao da da toliko para, ali ovaj sto pise ne zna da li nije imao ili nije hteo. Kakav glupi tekst. Zavirite mu i u bankovni racun, steta sto vam ne daje svakog meseca izvod da vidite koliko ima para.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: