Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyThu Mar 15, 2018 3:14 pm

Pih, ja se ponadala da je stvarno izasao takav fragman, sad sam se razocarala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyThu Mar 15, 2018 5:21 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyThu Mar 15, 2018 6:46 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyThu Mar 15, 2018 8:53 pm

Poncha ::
Ali da smo obični gledaoci onda bismo imale pravocrtno mišljenje. Evo ja prva da sam obični gledatelj odustala bih tamo nakon Rive. A vidi ove miline sad komentirati.

Da si obični gledalac, ne bi te toliko nerviralo što je Asli seksualno iskoristila Ferhata i otišla.
Ali čovek je rođen za to, nije Asli kriva.

Poncha ::
Ali ovo podnosi i neke posebne teškoće.

Naravno, primorani smo da na poslu, kod kuće, u kafiću, čak i u snu pratimo da li se nešto novo desilo sa miljenicima. Cok haklisin, nije ni nama lako. smeh

Poncha ::
Haha Bondarenkova, nemoj sad da ti iza leđa pisem, ali ti kad bi te ova ignorirala, bježala ti, i spavala dok ti oduševljeno o nečemu govoriš, vjerojatno bi joj uslijedila neka kazna. I zamisli još da ti takva kaže nešto protiv Stanka.
Yani, Saro, ponavljala bi ti godinu. To je zato što te Bindarenkova puno voli.

Hahahaha gazdaricin ego mene ne bi mogao da podnese. Ta bi pisala peticiju da me izbace iz škole da me ne gleda. smeh

Poncha ::
Pa dobro. Jedan kao nijedan. Dobro si i prošla kad te nikad nije bilo u školi.
Ja sam bila na ivici da letim matematiku, ali na vrijeme sam se trgla. Poslije sam se uhvatila knjige i išla mi je kao od šale. A i profa me volio. Mislim, dosta me njih voljelo.

Hvala tehnologiji i onome ko je izmislio handsfree. Naravno, hvala i onima koji su učili i puštali me da prepisujem. Inače bih teško ja završila školu.


Poncha ::
I opet ona, nije nikad bio debeo, samo malo puniji. Medo.

Poncha i njene ružičaste naočare. smeh

Poncha ::
Iako, ja se ne bih bunila na neki lik u kojem će Caga ponovno izbaciti sve ove svoje frajerske, zavodničke i flertovske aseve iz rukava. Uključujući i hod, govor, pogled...

Meni ovo mnogo nedostaje i u sledećoj televizijskoj seriji hoću takav lik. Uopšte ne mora da bude princ na belom konju, može da bude bilo kakav, ali ovo navedeno mora obevezno da ima. Sarp je u početku davao neke signale da bi mogao da bude takav, ali posle je sve otišlo u pogrešnom smeru.
Želim ponovo da se zaljubim u neki Cagin lik, posle Emira od toga nije bilo ništa.

Poncha ::
Definitivno lijevi, ovaj sada, bez naočala. Tebi?

Levi. Od svih Ferhata, najbolji je onaj iz poslednje epizode, još sam pod utiskom.
Ja u starom Ferhatu uopšte ne vidim ništa posebno što novi Ferhat nema. Osim tečnog govora i tog cool stava, ništa od starog Ferhata ne bih dodala novom. Čovek je bukvalno zamrzivač, beton sa čipom u glavi. U svakom slučaju u mnogo težem psihičkom stanju nego sadašnji. Čak i onaj seksipil ne dolazi od njega, nego od govora, u ovoj epizodi sam shvatila. Čim krene tečno da govori, to je to.

Mrs Bondarenko ::
Ma sve sumnjam da se kod Ibrice ne bi okoristila, drugo je bio Stanislav, tu si stvarno imala samo humane razloge. lol!

Koji njeni humani razlozi. Hoće četiri zverski grđena gola muškarca na terenu, hic kusura bakmayin, ali moj pokvareni mozak mi ne dozvoljava da tu vidim ništa osim lične koristi. smeh

Mrs Bondarenko ::
Kod mene bi ti bilo zanimljivo, jedino od pohvala što sam dobila jeste upravo to da jako zanimljivo predajem i da sam liberalna po pitanju mobilnih telefona. lol!

Evet, bilo bi mi zanimljivo, pošto dozvoljavaš mobilne igrala bih igrice. smeh

Mrs Bondarenko ::
Dobro, ne bih baš toliko bila stroga, samo bih te ostavila za avgust, a i to je pitanje ako me ne mrzi da se cimam. lol!

E ova ti je dobra. smeh

Poncha ::
Tako da je meni bio užitak i s njim raditi jer nikad ne znaš s čim će te dočekati, ali i s ovima kao Sara kojih nikad nema, dosadno im je, kartaju se... Pravi je izazov njih zainteresirati za rad.

Zato što je školstvo kod nas takvo. Profesor izdeklemuje ono što piše u knjizi i ti uči. Retko ko je zainteresovan da te stvarno nešto nauči i da te podstakne na rad. U srednjoj školi su deca u kritičnim godinama, leti im mozak, zato kao profesor i kao pedagog trebaš da ih uputiš na pravi put, a profesori retko imaju takve ambicije. Sećam se u, mislim trećoj godini, uzela sam da učim istoriju. Pozajmila sam svesku od najveće štreberke u odeljenju, ona je obavezno hvaltala beleške svega što profesorka govori, naučila sam iz te sveske sve od A do Š, dođem, sve to ispričam na odgovaranju i profesorka mi da dvojku. Zašto mi je dala dvojku? Samo zato što sam bila neko ko beži sa časova i ima loše ocene, nije me smatrala dostojnom veće ocene. Posle toga mogu samo da je ignorišem. Odradim lepo kontrolni na handsfree i dobijem ono što mora da mi da, jer je pismeno.

Poncha ::
Hahahhhahahahhahah Saro, ona se hoće izvuci. Kao nije kriv forum sto si luda, ti si luda od mladosti.

Vidim, ali ne mogu da joj protivrečim, u pravu je. smeh

Poncha ::
Dok Bondarenkova ne bi počela s pričom o Rusima. A onda bi Sara crta sa sata jer umjesto nošenja avatara s Rusima, bilo bi odgovaranje. Hahah

smeh

Poncha ::
Saro, evo vidiš da su Timurove ruke lijepe.

Na ovo sam planirala da obratim pažnju u epizodi, ali opet nisam.
Ionako sam pola epizode propustila.

Poncha ::
Što ovdje sve piše? Što je zabranjeno?

Zabranjeno je peglanje, uviđenje životinja i velika nužda, toalet je samo za glumce.

Poncha ::
Ova Ibrina slika, je li to privatna ili je to Ferhat?
Po odjeci od jučer bih rekla Ibro.

Je li ovo onaj njegov Jozi ili neki drugi pas? Jer Jozi je imao plave oči. A i ovaj mi se čini veliki.

Kakav Ferhat u sivom, Ibrina slika, najverovatnije od juče kada je trčao. Na snimku je bio Ogul, ali verovatno je bio i Jozi sa njima. Mislim da ovo jeste Jozi.
Danas su svi na setu, juče je bio slobodan dan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyThu Mar 15, 2018 8:55 pm

Poncha ::
Da. I ja mislim da ne znaju što ih je snašlo, da im je čudno. Ali isto im ne pada lako ovo ustajanje usred noći da bi pred zoru krenuli na set.
Vidjela si Canovu jučerašnju priču. I jutrošnju. Ovdje možeš pogledati i priču ove Elif (jučer nisam bila sigurna tko je, ali danas mislim da mu je žena), čini mi se da ona ima veze s nakitom.
https://www.instagram.com/elifdomanic
Bu arada, ona je jučer otkrila lokaciju. Čak ni ja jučer nisam znala, tj. nisam joj više njuškala profil, tko je.
Vidiš im elana za rad sabah sabah. Što bi tek bilo da trebaju snimati kao turske epizode koje se iz tjedna u tjedan prikazuju.

Oni moraju da ustaju rano i kada snimaju televizijsku seriju, ovako bar ranije završe i imaju vremena da se odmaraju. A i snimanje će trajati šest meseci, a ne godinu, dve ili tri.
Jedini što mi ovoliko čekamo, skoro godinu dana i onda ćemo odgledati tih deset epizoda i ništa. Posle toga opet čekanje bar godinu dana.

Poncha ::
Dobro si me sjetila za Aslihan, ona je meni toliko dobra glumica. Kad sam gledala UTC išlo mi je na živce koliko te žene su zle, pokvarene, prevrtljive da sam se mislila je li takvo što moguće, ali ona bi emocije odradila maestralno da mi ju je nekad došlo žao.

Ja sam Aslihan zavolela u Bir Bulut Olsam, fenomenalna je bila sa Enginom. I ona je meni baš lepa. Ima malo problem sa kilogramima, ali je lepa u faci.
Ne pratim ni seriju ni bilo šta o njoj, ali utorkom vidim da se najviše priča o Merve.

Poncha ::
Namik puca od sreće što sin ide kod svalerke. U smislu, to je moj sin. I još daleko od Asli.

Živo me interesuje kako će Namik da reaguje na trudnoću. Posle Asli i Ferhata, najviše me interesuje njegova reakcija. Da li će da popizdi što je Asli učvrstila mesto na tronu ili će da se raduje što stiže novi veliaht. Još kad se obraduje zbog unuka, a dete bude žensko.

Poncha ::
Ma ja bih joj i preko svih rijeci prešla da sam kod nje osjetila neku veću patnju kad je to izgovarala. Ali nisam.
Čak nisam ni ljuta na nju jer je apsolutno mogu razumjeti. Ali tih par rijeci je dužna objasniti Ferhatu. I što kažeš, onda ću joj i ja oprostiti. Da napravi nešto da pokaže ako tako nije mislila ili da se kaje za njih ako je.
Ona je njega namjerno gađala riječima.

To je isto veliki problem. U 12. posle aerodroma, nije mogla da se sastavi, videla sam čistu patnju, u toj epizodi sam je zavolela, sada nije bilo ni približno tome. Meni ne ide u glavu kako je žena koja je doživela mali spazam srca kada je čula za razvod došla do toga da sve ovo izađe iz nje.
Ona pre svega treba da sedne i da razmisli šta je sve rekla i koliko je u pravu za ono što je rekla. Da shvati šta je uradila. Čovek u besu svašta kaže, ali svakako posle mora da dođe sebi i da kaže šta sam uradio.

Posle svega ovoga hoću nešto što mi pre nije padalao ni na pamet. Hoću da Asli objasni zašto se zaljubila u Ferhata. Šta je to što je toliko privuklo? Tamna strana? To što je nemoguć? Šta? Jer, kad bolje razmislim, koliko god Ferhatove optužbe na mostu bile teške, ne može se reći da nije na neki način u pravu što tako misli. Kada se probudila i poćela da mrzi tu tamnu stranu, postala je led prema njemu. Ferhat je za mnogo toga kriv, u njihovom odnosu nikako nije i ne može da bude žrtva, to pravo je sebi oduzeo još u prvoj epizodi. Ali za jedno ne može da se krivi, za to što se Asli zaljubila u njega. Žena je sedeći u onoj sobi sama sebe uhvatila na mamac i upecala se.

Poncha ::
Što li će tek biti kad se rastanu ako se netko bude petljao s Asli?Oni će Ferhata na lomaču.

Šta će da bude kada se rastanu je sasvim jasno, ali nadam se da je ovaj Cihan shvatio poruku i da je završio sa motanjem. Čak ni Sinan nije imao toliko hrabrosti, a Asli mu je bila devojka.

Poncha ::
A ima mi loše to ako kaže da je dijete problem. To mi je tako tužno za čuti. Isko je i meni jasna cijela situacija.

Ja posle prvog šoka od oboje očekujem odgovornost. To dete su zajedno napravili i zajedno su odgovorni za njega. Podjedanko. Ja sam se uplašio, čekaj da se malo sakrijem u mraku, više nema. Degismeyecegim, ben buyum, artik yok Ferhatcim. Više nemaš taj luksuz.

Za Asli važi isto, brat je umro, muž je mračan, preskoči. Kada si ga pravila nisi mislila na posledice, sad je kasno. Ne moraju da budu zajedno da bi odgajali dete, mogu i da se razvedu, ali oboje moraju da učestvuju u odrastanju tog deteta i da mu pruže ljubav. Ako Asli kaže da neće da donese na svet dete koje će da odrasta u Ferhatovom svetu, ne mogu da je krivim, neka ga odgaja na nekom drugom mestu, ali u dogovoru sa Ferhatom. Prvi put mislim da Asli ima pravo da kaže napusti taj svet i dođi da budemo porodica. Trenutno nema neprijatelja na vidiku, tako da Ferhat ne može da kaže, ako odem svi ćemo pomreti.

I još nešto, ako se pomiri sa Ferhatom, ako je napravila dete sa čovekom kakav je on, ako odluči da takvom čoveku rodi dete, nema više nikakvo pravo da mu kaže ovo je bilo zbog tebe, ono je bilo zbog tebe. Pre je bila primorana da se uda za njega i da živi sa njim, više nije. Iskusila je i život i ljubav i posledice života sa njim, prema tome sve dalje je njen izbor. Ne znam kakva katastrofa da se desi, ne može da kaže ti si kriv.

Poncha ::
Yigit ima pravo, ali Ferhat Asli i je napustio za njeno dobro i ova ni po čemu nije htjela ostati vise uz Ferhata. Cijelu ga epizodu gura od sebe, što je drugo mogao nego joj dati slobodu i pustiti je da diše, da je vise ne ubija.
Ne kužim sad Yugitove rijeci osim ako nešto još nije bilo.

Ma njemu Ferhat ništa nije ni ispričao, a nije ni Asli. Yigit misli da je Asli otišla i da je Ferhat pustio da ode, eventualno mu je rekao da se razvode. Sad ga verovatno ubeđuje da je ne pušta, a ni ne zna šta se među njima izdešavalo.

Poncha ::
Yani, kažeš da bih postala profi stalker i od toga imala zarade. A meni samo bio cilj vidjeti Cagu i Ibru.
Ako bi iščašila vrat, onda ćemo odmah posuditi od Birce onaj ovratnik. Ne mogu se baviti još i tvojim zdravljem. Morat ću paziti na kalp krizi kod jedne i druge.

Pa opet ćeš da ih vidiš, ali spojićemo lepo sa korisnim. Ionako će nam biti dosadno kad ih nema, mora nešto da se radi.
Evet, treba paziti i na kalp krizi.

Poncha ::
Nisam mislila na kompleks soba, nego samo na ono gdje su sjedili i gdje su večerali. Ne znam odakle mi je poznato.

Mislim da je lokacija ovoga Polonezkoy, nisam sigurna. Je li ono snimano u Agvi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyThu Mar 15, 2018 9:12 pm

https://www.instagram.com/p/BgWhWbjnjZw/?hl=tr&taken-by=siyahbeyazaskmagazin

Buyrun, Asli se vratila u cehenem. Yok artik. Dok ih mi ovde ravodimo, Ferhat je uspeo da je nekako smanta i da je ubedi da se vrati.
Čemu onda ti spektakularni rastanci kad se posle pet minuta pomire? Posle rastanka u Rivi sam znala da će je Ferhat naći i naterati da se vrati, ali sada... Onda nije bilo ništa ozbiljno, sada se desilo toliko teških stvari, izgovoreno je toliko teških reči da se stvarno nadam da su bar razgovarali. Jer, ako posle cele one frke Ferhat kaže, nosiš moje dete, moraš da živiš pod istim krovom sa mnom, polazi, idemo kući i ona pristane, ja više ne znam šta da kažem ni Asli, ni Ferhatu, a ni scenaristi.

Ako Birce nije na snimanju zbog nekog flashbacka ili zamišljanja, ne znam kako se Asli vratila.

Jedino što bi možda bilo dobro je da se vratila kao dok se ne oporavi, a da se nisu pomirili. Onda će da žive zajedno, a kao neće biti zajedno, to može da bude zanimljivo. Ima oboje da prsnu od muke.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyThu Mar 15, 2018 11:40 pm

Saro, kako ovi tvoji nisu pošteni. U isto vrijeme svi se negdje pojavljuju, snimaju nešto. Ne možeš s dva oka na četiri strane da ga hebes. Nikako. 
Ili će ti se ukrstiti oci od gledanja u križ, vamo-tamo. 

Ma to je nekome bilo očito dosadno kad je provalio takvu neku glupost. Čuj, Dat će fragi na TV-u a neće na internetu.

Danas su ovi sa seta bili iznimno darežljivi. Osim što se cijelo osoblje seta predstavilo, čak se jedna udostojila staviti sliku na kojoj je Caga. Ovdje mu je razbarušen friz. 

Hahahahahahahahah da sam običan gledatelj, i da mi Ferhat nije drag koliko je, onda bih ja davno i odustala. Yani. Ja se s pravom ljutim na Asli. I nitko nije zaslužio biti iskorišten, pa ni Ferhat. 

Haha ja svugdje pratim što se događa s miljenicima (kuća, posao, vožnja, kuhanje, čišćenje...) ali kad sam s društvom, onda yok. Nikako me podnosim u društvu da netko tandrka po mobitelu. Ako gledam u mobitel znaci da su mi svi dosadni. Ali ovo ti sve stoji ostalo. 
Kad spomene u snu. Dogru. Već par dana sanjam Cagu, probudim se i hoću ti reci što sam sanjala, ali zaboravim. Znam samo što je jednom imao na sebi. Bio je obučen. Hahah 
Ali znam da sam ti htjela prenijeti nešto, ali ne znam što. 

Yok, yok. Vidiš da kaže da te ne bi izbacila. Da bi s tobom komentirala štikle i nokte. Osim ako ti ne bi štikle o nokti bili ljepši od njenih. 

Hahaha Jesi li njima ikad rekla hvala? Mislim, tima što su te pustili da prepisuješ. A možeš slobodno zahvaliti i profesorima jer čisto sumnjam da si svi bili blesavi i nisu te skuzili. Ja recimo se pravim blesava dosta,, psssat.Ali trebaju imati mjeru. Hahaha

Nemam ja sa svima ružičaste naočale. Samo neki zaslužuju takve naočale. 
 Neki bi rekli da je moja boja crna. 

Znaš da i ja hoću, ali sve se mislim bi li Caga pristao na neku sličnu ulogu kad ovoliko inzistira na svakoj ulozi različitoj od prethode. I bi li se vraćao na prethodne uloge.  Tako da se princu na bijelom konju, nažalost, ne nadam, a tako ga želim. 
Ali ovog koji zavodi, osvaja, obara u Caginom frajerskom izdanju, valjda mogu provuci kroz bilo koji drugi lik. Ako već ne želi biti princ. 
Slažem se, zadnje gdje je Caga glumio i zavodio bilo je na početku Icerdea. I s Melek i s Yesim je imao zavodničke fore, pokrete... joj kad se sjetim. Pogotovo u onim odijelima. 
Jedna od boljih scena mi je bila kad je onako, samouvjereno pružio Melek ruku da iziđe iz auta dok je Celal bio unutra. Ili kad je došao kod Melek i stajao pred vratima i onako je gledao. Ili kad je Yesim dobacivao komplimente, gledao u retrovizor... Imao je puno poznecijala, a na kraju šipak. 
Ah ozledim seni Caga. Hemde nasil. 

Meni je ovaj novi Ferhat najbolji. Još kad ovako prosaputa. Nema me. I sviđa mi se lice, goli vrat, boja lica, odjeća. Ma hajde i ponašanje. Ulan, sav je dobar. 

Tobve tobve... Aman. Galiba si ti zaboravila tko je tražio da se igra bez majica. Ja sam zbog tebe pristala da budu (ne)prikladno odjeveni. Da se mene pitalo uopće se ne bi bunila ni da igraju u lijepim, užim majicama ili dresovima. Ali ja sam zbog tebe najviše, pristala na to bez majica. Iako se ja uopće ne bunim. I molit ću lijepo, kakva sad četiri? U mom su timu bila dvojica. Caga i ti mi dodijelila Ibru iako ga ja tada nisam striktno tražila, ali nisam ništa imala protiv, dapače, jako sam mu se obradovala. A Kivo je ionako benim abim. Stanka nisam ni mislila gledati iako mi ga Bondarenkova samo tako uvaljivala. 

Nazalost je školstvo takvo. Meni je recimo nekad bilo važnije da iz lekcije izvučem nešto što će im koristiti za život, a da nije vezano za sadržaj teme ili su mi odgojne zadaće bile važnije od nekih obrazovnih. 
Nastojala sam ne biti monotona, da ukljcim svih, različite metode, da nikog ne zakinem i da budem pravedna, iako ću otvoreno reci da sam imala miljenike. Ali nastojala sam ne pokazati i mislim da nitko nije skužio tko su oni. 
Moj je problem ponekad bio što sam ja bila svjesna da je neka tema njima dosadna, a po programu je. I nisam se mogla ljutiti ako uz svu moju motivaciju se njima ne bi radilo. A nisam od onih koja samo govori iz knjiga. 
Ta tvoja stvarno bila koza, budala. 

Ma lako što si propustila Timurove ruke. To ionako nije bitno.

Hahaha
Smijem li pitati gdje glumci, koji su cijeli dan na setu, obavljaju nuždu ako im dođe? 

A što sam ja jadna znala. Računala sam da možda ima veze s boksom. Tek sam onda vidjela da je sivo i da je odjeća od jučer.
Narastao mu je Jozi onda bas. 

To si u pravi. Ali čini mi se da su dana isto dosta kasno završili snimanje. Očekivala sam da će ranije čak. A opet se odužilo dosta. Valjda su snimili scene i ovoj kući. 
Joj, ne spominji mo da ćemo toliko čekati na nivo. 

Ima malo problem s kilama, ali to nimalo me smeta. Glumica je odlična i odvlači pažnju na ekranu od drugih likova. Ili je to zato što je Merve poseban karakter. 
Meni je bilo, dok sam gledala, jezivo kako se te žene ponašaju. Užasno. 

I mene zanima Namikovu reakcija. 

E pa to. U 12.  je bila čista patnja, a sad mi je sve samo ne pažnja. Malo sam razočarana. 

Ja mislim da je Ferhat donekle i bio u pravu. Ona je njemu i napisala u onoj poruci koju je Yeter izbrisala, da mi hvala što ju je naučio što znaci živjeti. Kad to malo promisliš, nije Ferhat posve i krivu zbog takvih rijeci.

Mislila sam kako će fanovi reagirati na relaciju Ferhata na nekog oko Aslis ako se razvedu.

Slažem se. Ok ako im bude početni šok, ali ne želim da jedno od njih poželi da se dijete ne rodi. Jednostavno to ne želim. 
Yani. Kod tebe vrijedi ona - poslije jebanja nema kajanja. 

Želim da oboje sudjeluju u odgoju djeteta. Ako Asli želi da dijete ne živi u tom svijetu, neka tako kaže i Ferhatu. A on, neka napravi sukladno onome što mu dolikuje. Ako on unatoč tome ne može napustiti karanlik, neka pusti Asli da ode s djetetom. Neka ga samo posjećuje onda samo, ali nipošto neka ne ostavlja dijete. U odgoju neka sudjeluje na bilo koji način. 
I slažem se da ako izabere ponovno biti s ovakvim karanlik Ferhatom, onda ima da šuti do kraja serije i ne bini se ako do nečega dođe. 

Aha. To onda Yigit samo lupa svoje i prazno po svom iskustvu. 

Da. Bilo ni nam dosadno dok nosu kući. 

Ono je bilo snimano u Agvi, ako se ne varam. 

Eto na. Sve što smo pisale i razvijale teorije pade i vodu ako se vratila tamo. Je te, Asli, puno držalo. Ako se vratila tamo, ima da šuti ma što napravio. A i on okreće mišljenje kako mu šune.

Bilo bi dobro da je neko prisjećanje, ali čak mislim da ovaj put nije. Ovo mi izgleda kao Asli, a ne Birce. U ovij epizodi minske čini da Asli ima ovratnik, a dosad ga u seriji nije imala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 5:46 am

Yuh koliko sam sinoc istipkala grešaka, ali jako mi se spavalo kad sam pisala. 

Nego, htjedoh pitati, je li ono jučer na setu Ibro opet bio zakopčan i pokrivenog vrata?
I je li ovo Ibrin prijatelj se tuče s Ferhatom? 
https://instagram.com/p/BgTeTtBlHwV/


Izgleda da su ovi Netflixovci i danas krenuli na set sabah sabah. Jesu li oni snimili uopće koju noćnu scenu ili će im sve scene biti po danu? Ne može se lunjati do kasno. Aman, to je dobro.

I još htjedoh pitati što misliš čije je ono crveno auto na kojem Caga sjedi? 

Taner je postavio sliku u pričama iz one njihove serije. Vidi do koje ure oni snimaju. Dobro Hazar sve stiže.

Po sinoćnjoj i jutrošnjoj priči reklo bi se da ove dvije određuju stajling. 
Onda nema Ilknur? Ili? Ili svatko ima svoga glumca? Ili je Ilknur samo bila u posjeti jer je ionako nema na setu u zadnje vrijeme? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 02467_F18-9471-4_D0_E-91_B1-_F07_A8_B1_D8829

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 5_FAF8_BFF-_E3_F9-4_D67-8357-3_D216_ABBF988

Ovo sam vidjela još kad je postavljeno, ali nisam očekivala da će puno njih dijeliti sliku. Uopće ne znam što je ljudima ovdje lijepo i zanimljivo. Meni je očajno kako god okreneš. I slika, i montaža i boje. 
https://instagram.com/p/BgWGSLehl_h/
Što su to napravili od Cage?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 7:58 am

U jutros je set u šumi. Postavio je frizer. 

Prvo su doručkovali.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 CD8396_C3-2430-44_A6-_AEC9-_B83_E8176_E53_B
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 9:19 am

Ovo ću samo staviti. Neću hic komentirati. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 8_C3_AE3_BB-_A093-460_B-9_BBE-76_C7928_C0_F27
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 9:30 am

Ne znam da li da ovakve tekstove smatram pozitivnom ili negativnim.

https://instagram.com/p/BgYGfgtAY0a/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 11:36 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 11:37 am

Hahaha, tag je postao i apoteka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 11:39 am

Jason George se nigde ne spominje kod pouzdanih izvora. Ne znam odakle ta informacija i koliko je tacna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 1:25 pm

Za ovaj video s autom i vožnjom sam ja mislila da je Aycin. Jer u prvom se snimku vidi da Ayca vozi. Ali na ovom drugom muško sjedi za volanom. Ali ne znam tko je. Ne bih rekla da je Caga. 
Ali izgleda mi kao da se radi o istom autu kao i na onom prvom na kojem se vidi ženska osoba. 


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 5_C6234_FA-_A6_A0-45_A7-_BEE7-5_B9979087_EF3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 AFC488_DC-_F026-4_F2_A-_A18_F-_B5_CDCBFD69_B8

Tag je postao u konačnici i apoteka i to za ekstra primjerene stvari. Pogođene nema što. 

Ime tog Jasona piše na naslovnici na kojoj je pisalo The Protector. Odate im naziv serije i ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 4:27 pm

Kad smo kod ovih videa jurnjave autima, ja kad ih postave nisam bas za sva videa sigurna da pripadaju našoj seriji. 

https://www.instagram.com/setpozitif_filmcilik

Jedino sam sigurna u ono što i kod ostalih vidim kao set.
Npr. Ovaj mi po felgama i boji lici na auto na kojem je Caga jučer sjedio. 
https://instagram.com/p/BgJqZH4AAZn/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 8:49 pm

Poncha ::
Saro, kako ovi tvoji nisu pošteni. U isto vrijeme svi se negdje pojavljuju, snimaju nešto. Ne možeš s dva oka na četiri strane da ga hebes.

Napalim, ušla sam u bataklik, sad moram da se snalazim.

Poncha ::
Hahahahahahahahah da sam običan gledatelj, i da mi Ferhat nije drag koliko je, onda bih ja davno i odustala. Yani. Ja se s pravom ljutim na Asli. I nitko nije zaslužio biti iskorišten, pa ni Ferhat.

Pa zavisi kako gledaš na stvari, ja ne bih imala ništa protiv da me Ferhat iskoristi u tom smislu.
A Asli je kao i ti, vidiš da nije imala srca da ga iskoristi i otkači, odmah se vratila.

Poncha ::
Haha ja svugdje pratim što se događa s miljenicima (kuća, posao, vožnja, kuhanje, čišćenje...) ali kad sam s društvom, onda yok. Nikako me podnosim u društvu da netko tandrka po mobitelu. Ako gledam u mobitel znaci da su mi svi dosadni. Ali ovo ti sve stoji ostalo.

Pa ni ja ne gledam u telefon kada sam sa društvom i u principu ne podnosim kad neko to radi, ali kad sedim sa nekim i taj neko ode do toaleta ili priča telefonom, bacim pogled da li ima nešto novo.

Poncha ::
Kad spomene u snu. Dogru. Već par dana sanjam Cagu, probudim se i hoću ti reci što sam sanjala, ali zaboravim. Znam samo što je jednom imao na sebi. Bio je obučen. Hahah

Pih, kakvi su ti to snovi kad je obučen. smeh

Poncha ::
Hahaha Jesi li njima ikad rekla hvala? Mislim, tima što su te pustili da prepisuješ. A možeš slobodno zahvaliti i profesorima jer čisto sumnjam da si svi bili blesavi i nisu te skuzili. Ja recimo se pravim blesava dosta,, psssat.Ali trebaju imati mjeru. Hahaha

Jesam, naravno. Ispred mene je sedela moja dobra drugarica, koja je imala sve petice, tako da sam najviše od nje prepisivala.
Nisu, zato što se ta fora sa handsfreejem tek bila pojavila tada. To je ipak bilo pre petnaest godina. Ali oni koje su provalili da to rade, nisu dobro prošli. Muškarce su hvatali zato što nemaju kosu. Ja obučem rolku i prebacim kosu preko ušiju i nema šanse da vide.

Poncha ::
Znaš da i ja hoću, ali sve se mislim bi li Caga pristao na neku sličnu ulogu kad ovoliko inzistira na svakoj ulozi različitoj od prethode. I bi li se vraćao na prethodne uloge. Tako da se princu na bijelom konju, nažalost, ne nadam, a tako ga želim.
Ali ovog koji zavodi, osvaja, obara u Caginom frajerskom izdanju, valjda mogu provuci kroz bilo koji drugi lik. Ako već ne želi biti princ.

Ja isto mislim da neće igrati princa, bar ne u skorije vreme. Ali ne mora da bude princ, može da bude zavodnik i kroz neki drugi lik. Ja sam pre te prinčeve volela, kada sam počela da gledam serije, sada su mi dosadili, uvek tražim nešto zanimljivije. Sarp je recimo zanimljiviji od princa, imao je potencijala da potpuno zaseni Emira, ali to niko nije iskoristio. Koliko god volela različite likove i serije, ljubavi uvek mora da bude. Čim je nema, nešto mi fali. U prošloj sezoni sam gledala kvalitetne serije kao što su Icerde i EDHO, ali nisu me zadovoljile u tom ljubavnom smislu i na pola sezone sam počela da pratim BM samo zbog ljubavnog para. U ovoj sezoni isto, Cukur i EDHO, a SBA sam opet počela da pratim zbog ljubavne priče. Tako da su mi najveća očekivanja od sledeće Cagine serije ljubav, a pored toga neka bude šta hoće. Mislim na televizijsku seriju, u ovoj ne verujem da ćemo se mnogo ovajditi u vezi toga.

Poncha ::
Jedna od boljih scena mi je bila kad je onako, samouvjereno pružio Melek ruku da iziđe iz auta dok je Celal bio unutra. Ili kad je došao kod Melek i stajao pred vratima i onako je gledao. Ili kad je Yesim dobacivao komplimente, gledao u retrovizor... Imao je puno poznecijala, a na kraju šipak.

Meni je sa Melek najbolja bila scena poljupca na predstavi i to kada je stajao ispred vrata i gledao je. A sa Yesim su bile odlične te za koje kažeš. Ah, kad se setim šta smo svee ovde maštali. Vatreni par, pribijanje uza zid, skrivanje, ukradeni poljupci, još kada je krenulo to sa Yesim, rekoh evo, ljubavni trougao. Evo, opet sam se iznervirala.

Poncha ::
Meni je ovaj novi Ferhat najbolji. Još kad ovako prosaputa. Nema me. I sviđa mi se lice, goli vrat, boja lica, odjeća. Ma hajde i ponašanje. Ulan, sav je dobar.
I onaj Ferhat bi svakako došao u ovo stanje, mene samo interesuje kako su Sema i Eylem planirale da od onog naprave ovog.

Poncha ::
Tobve tobve... Aman. Galiba si ti zaboravila tko je tražio da se igra bez majica. Ja sam zbog tebe pristala da budu (ne)prikladno odjeveni. Da se mene pitalo uopće se ne bi bunila ni da igraju u lijepim, užim majicama ili dresovima. Ali ja sam zbog tebe najviše, pristala na to bez majica. Iako se ja uopće ne bunim. I molit ću lijepo, kakva sad četiri? U mom su timu bila dvojica. Caga i ti mi dodijelila Ibru iako ga ja tada nisam striktno tražila, ali nisam ništa imala protiv, dapače, jako sam mu se obradovala. A Kivo je ionako benim abim. Stanka nisam ni mislila gledati iako mi ga Bondarenkova samo tako uvaljivala.

Pa kakve veze ima ko je sa kim u timu, sva četvorica su na terenu. Neću ja da gledam samo svoj tim, ja ću da navijam za njih, a gledam sve što je servirano.


Poncha ::
Nazalost je školstvo takvo. Meni je recimo nekad bilo važnije da iz lekcije izvučem nešto što će im koristiti za život, a da nije vezano za sadržaj teme ili su mi odgojne zadaće bile važnije od nekih obrazovnih.
Nastojala sam ne biti monotona, da ukljcim svih, različite metode, da nikog ne zakinem i da budem pravedna, iako ću otvoreno reci da sam imala miljenike. Ali nastojala sam ne pokazati i mislim da nitko nije skužio tko su oni.
Moj je problem ponekad bio što sam ja bila svjesna da je neka tema njima dosadna, a po programu je. I nisam se mogla ljutiti ako uz svu moju motivaciju se njima ne bi radilo. A nisam od onih koja samo govori iz knjiga.
Ta tvoja stvarno bila koza, budala.

Svako predavanje može da bude zanimljivo ako je profesor dovoljno kreativan. Naravno da mora da se radi po programu i da se predaje ono što je predviđeno, nije škola vrtić, ali šta će mi profesor i predavanje ako će da mi diktira ono što piše u knjizi. Onda svako može da nauči i da dođe da odgovara, ne mora da dolazi na časove na kojima se predaje.
Mi smo imali profesora filozofije, čovek je imao tako zanimljive časove da sa njegovih časova niko nije bežao, onda je on otišao i došla neka guska, udavila nas je. Počeli su da odlaze sa časova i oni koji inače ne beže.
Svaki profesor ima svoje miljenike, to je normalno, čovek si, nisi robot, neko ti se sviđa više neko manje. Ja nisam tražila da me niko voli, ko će da voli učenika koji ne dolazi u školu, a i kad dođe, dođe da bi se zajebavao, ali ako odgovaram za visoku ocenu ne možeš da mi daš dvojku zato što ti nisam miljenica.

Poncha ::
Ima malo problem s kilama, ali to nimalo me smeta. Glumica je odlična i odvlači pažnju na ekranu od drugih likova. Ili je to zato što je Merve poseban karakter.
Meni je bilo, dok sam gledala, jezivo kako se te žene ponašaju. Užasno.

Aslihan dobr ostoje te uloge, i u BBO je bila veštica. Ali da bi neki lik privlačio pažnju, pre svega glumac/glumica mora da ima neku harizmu i nešto čime privlači pažnju. Šta vredi dobro napisan lik, ako ga glumac upropasti.
I meni je bilo jezivo, zato i nisam nastavila da gledam. Da one stvarno imaju razlog za takvo ponašanje, ne bi mi bio problem, ali žene spletkare i zlobne su da bi bile zlobne. Ali kada se pogleda rejting, ljudi to vole da gledaju, što više spletki ima to bolje.

Poncha ::
Ja mislim da je Ferhat donekle i bio u pravu. Ona je njemu i napisala u onoj poruci koju je Yeter izbrisala, da mi hvala što ju je naučio što znaci živjeti. Kad to malo promisliš, nije Ferhat posve i krivu zbog takvih rijeci.

Zapravo da. Ustvari, biće jasnije u sledećoj epizodi. Ako je sve bilo u trenutnom besu ok, ali ako nastavi po starom, smatraću da je Ferhat u pravu.

Poncha ::
Mislila sam kako će fanovi reagirati na relaciju Ferhata na nekog oko Aslis ako se razvedu.

Reagovaće tako što će da pitaju s kojim pravom se on meša. U stvarnom životu je tako, kada se ljudi razvedu, nema šta bivši muž da se meša. Ali ovo je serija, oko koje glavne se neko motao, a da bivši glavni nije na to reagovao. Pogotovo Ferhat, oni ako se razvedu, on će da se pretvori u Aslinu senku. Ferhat prvo ne ume da se kontroliše, a drugo ne može da podnese da neko drugi ni pogleda Asli.

Poncha ::
Slažem se. Ok ako im bude početni šok, ali ne želim da jedno od njih poželi da se dijete ne rodi. Jednostavno to ne želim.
Yani. Kod tebe vrijedi ona - poslije jebanja nema kajanja.

Ja kada sam rekla da mogu da vide dete kao problem kad saznaju, nikako nisam mislila na abortus. Tako nešto ne želim ni da pomisle, a ne da kažu.

Poncha ::
Eto na. Sve što smo pisale i razvijale teorije pade i vodu ako se vratila tamo. Je te, Asli, puno držalo. Ako se vratila tamo, ima da šuti ma što napravio. A i on okreće mišljenje kako mu šune.

Meni tu ništa nije jasno. Ako se vratila, zašto je otišla? Ako su u međuvremeni nešto rešili ok, ali čisto sumnjam. Hajde, Ferhat je neuravnotežen, od njega sve može da se očekuje, ali koji je njoj đavo da se posle prošle epizode tek tako vrati i to u onu kuću. Ako toliko ne može bez Ferhata da je u stanju da sedi u istoj prostoriji gde je dan pre toga pucala na Cuneyta, neka nas obavesti da se ne nerviramo bez razloga. Ja se tamo ni mrtva ne bih vratila. I ako se vratila, zašto je onda Ferhat i dalje u tripovima rastajemo se za njeno dobro.
Mi toliko analiziramo, a uopšte me ne bi čudilo da Ferhat stvarno sazna sa dete od doktora i da je posle toga jednostavno odvede kući.

Poncha ::
Bilo bi dobro da je neko prisjećanje, ali čak mislim da ovaj put nije. Ovo mi izgleda kao Asli, a ne Birce. U ovij epizodi minske čini da Asli ima ovratnik, a dosad ga u seriji nije imala.

Svakako jeste Asli, ima čak i prsten, da bi je Ferhat zamišljao i mora da bude Asli, jedino sam zbog te kragne i sigurna da je stvarnost, ovako bih se nadala da je flashback, jer stvarno nije vreme za pomirenje posle pola sata.

Ali ja i dalje mislim da se nisu pomirili, on je možda rekao moraš da ideš sa mnom dok se ne oporaviš, a ona je naravno pristala jer joj tako odgovara.

Poncha ::
Nego, htjedoh pitati, je li ono jučer na setu Ibro opet bio zakopčan i pokrivenog vrata?
I je li ovo Ibrin prijatelj se tuče s Ferhatom?

Imao je onu jaknu iz prošle epizode i rolku. Tako je bio obučen i na onom setu kod Yigita kada se slikao sa onom malom.
Ne bih da se opet ponadam da će biti scena Ferhata i Necdeta pa da se razočaram. Ali na slici u kuhinji se vidi Ferhat i kamera snima njega, a ispred neko drži Necdeta.
Pre nismo mogli ništa da otkrijemo po Ferhatovoj garderobi, sad ima tri različite kombinacije za jednu epizodu. Ali opet ne možemo ništa da povežemo. lol!

Kažu da jeste. Tip je bokser, ima par slika i snimaka sa njim.

Poncha ::
Izgleda da su ovi Netflixovci i danas krenuli na set sabah sabah. Jesu li oni snimili uopće koju noćnu scenu ili će im sve scene biti po danu? Ne može se lunjati do kasno. Aman, to je dobro.

Da, stvarno, nije stigla još ni jedna slika sa noćnog snimanja. Možda rade prvo dnevno pa noćno, šta znam, nije logično da nema noću.
Naročito očekujem noćne scene kada Hakan krene u akciju.
Ali prve scene je i logično da budu po danu. Upoznavanje sa likovima i njihovim životima, Hakanov dnevni život, firma i ostalo.

Poncha ::
I još htjedoh pitati što misliš čije je ono crveno auto na kojem Caga sjedi?

Otkud znam, to bi ti trebala da znaš, uhodo. lol!
Valjda od nekoga sa seta.

Poncha ::
Taner je postavio sliku u pričama iz one njihove serije. Vidi do koje ure oni snimaju. Dobro Hazar sve stiže.

Pre neki dan mi je YT predožio fragman iz te serije, bolje da nisam otvorila. Hazar je neki vampir ili tako nešto, jede živo meso. U te internet serije guraju sve bolesne fantažije scenarista koje nisu za tv serije.

Poncha ::
Po sinoćnjoj i jutrošnjoj priči reklo bi se da ove dvije određuju stajling.
Onda nema Ilknur? Ili? Ili svatko ima svoga glumca? Ili je Ilknur samo bila u posjeti jer je ionako nema na setu u zadnje vrijeme?

Hadi insallah.
Nema svako svog stilistu, ima set stilista, tako je bilo i u Icerdeu, samo je Caga radio sa ilknur. Tako je ovde, ako radi sa njom.

Poncha ::
Ovo sam vidjela još kad je postavljeno, ali nisam očekivala da će puno njih dijeliti sliku. Uopće ne znam što je ljudima ovdje lijepo i zanimljivo. Meni je očajno kako god okreneš. I slika, i montaža i boje.

Disaster.

Poncha ::
Za ovaj video s autom i vožnjom sam ja mislila da je Aycin. Jer u prvom se snimku vidi da Ayca vozi. Ali na ovom drugom muško sjedi za volanom. Ali ne znam tko je. Ne bih rekla da je Caga.
Ali izgleda mi kao da se radi o istom autu kao i na onom prvom na kojem se vidi ženska osoba.

Isti je auto i za volanom sigurno nije Caga, a na snimku je Ayca. Možda je neka nezgoda ili je neko juri kolima, pa vozi neko ko je bolji vozač, a snimaće samo od pozadi pa će nama da uvale kao da je Leyla.
Malo mi je nelogično da direktorka vozi ovakav auto, tako da će ga verovatno slupati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 9:38 pm

Oh, ellerine salik Necdet baba. Valjda ce imati uticaja da se Fethat najzad probudi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 9:42 pm

Ferhata ce na kraju pored zive Asli da promeni Necdet.
Meni se svidja fragman, ali nadam se da ce sutra da daju nesto da shvatimo sta se desava.
Prema fragmanima izgleda da ce u epizodi opet biti fokus na Ferhata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptyFri Mar 16, 2018 10:27 pm

Zasto ovaj Necdet baba nije ziv. Covek kad god se pojavi daje zivotnu lekciju. Mnogo volim njegove scene.

Ama gledaj ovu facu, cok tatli. :cereeeeek:

https://twitter.com/nina__Queen1/status/974757720099352577?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptySat Mar 17, 2018 6:56 am

Dobro se ti snalaziš. Meni je puno i s jednim do dva. 

A hajde, ipak je drugo ako znaš da će on otići kasnije. Hebi ga, Ferhat nije znao da će ostati na krevetu sam. 
Ali, dobro je isplalo kasnije. 

A to je druga stvar. Samo što ja ako ima ljudi oko mene tako nastojim ne vaditi telefon. 

Stvarno ne znam. Ali sve mi se čini da je nešto važno bilo. Ali vidiš da se sjećam da je bio obučen. 

Jadni muški. Vidiš kako je njima bilo teže čak i prepisivati. Hahaha 
Iako, ja sam imala jednog, samo ssm mu kratko bila, koji je imao tako dobre fore s prepisivanjem i tako je djelovao opušten dok prepisuje i siguran u sebe, a tako dobrica facu, da mu nikad nisam ništa rekla. Čak nisu bili ozbiljni ispiti u pitanju. Oduševljavalo me njegovo snalaženje. Ali kad ga pitaš, zna. 
Ne trebam ni reci da mi je bio miljenik. 

Što kažeš, ja ni ne očekujem sad vise nekog princa. Ali hoću nekog dobrog zavodnika sa svim tim visokim manirima i lijepim ponašanjem i frajera koji obara, ne mislim samo na izgled nego i na ponašanje. Kod Cage mi to fali. Fali mi vidjeti njegovo zavođenje, zajebane poglede, oči koje se cakle, ponašanje koje odgovara liku, zaljubljenog Cagu. Ono da ljubav stavi ispred svega.
Ne znam što očekivati id ove serije. Oni koji su čitali knjigu su bili oduševljeni Asli i Yavuzom, ali pitanje je koliko češće i hoće li ista poklapati s originalom i slijediti ga. 

Meni je scena poljupca bila odlična. Ali je poljubac inicirala Melek. On ga je prva poljubila. I to mi je jedan od najljepših poljubaca. Tako su bili lijepi. A on kako je promatra je odličan. Volim kako Caga gleda. 
Sad se sjetih i one scene kad je bio ranjen pa mu kuhala čorbu i hranila ga na kauču. Kako je onda mislio iskoristiti priliku. 
S Yesim je stvarno imao dobrih scena da sam i ja mislila hoće li od toga biti nešto. 

Da ti pravo kažem, možda da si drugačije posložila timove bih i gledala u oba i navijala za svoj, ali pored Cage i Ibre, nekako uopće nemam volje gledati u tuđi tim. Bu adamlar beni yeter. (Ili kako se već kaže i piše.)

Ja nikad nisam vidjela smisao da se samo napise ono što piše u knjigama. To ama nikakvog smisla nema. 
Imala sam dijete, 12 godina, koje se nikako nije pojavljivalo kad je trebalo nešto pisati i odgovarati, ali me dijete voljelo jer sam bila prema njemu ista kao i prema svoj drugoj djeci. Pri tome sam se maksimalno trudila da mu na dopunskoj objasnim ono što je propuštao ne dolazeći na nastavu. Zato i kažem da su mi takvi kao ti poseban izazov. 
Tako da to što je ta tvoja radila mi ide na živce. Ako ti je htjela dati manju ocjenu, mogla je to napraviti na drugi način, a ne da tebi i svima bude očito da te smatra manje vrijednom. Uvijek se može pitati nešto što znaš da neće netko znati. Je li tako, Bondarenkova? Mislim, i to je podlo. Ali je poštenije od ovog tvog. Bondarenkova, nadam se da ne zlouporabiš to.
Iako imam miljenike (i među razredima i pojednice u jednom razredu) prema svima sam ista, jedino se držim na odstojanju (ne kao učeniku nego kao osobi)  prema onima koji pokušaju glumiti mi, ili su jako bezobrazni. Ali ni njih ne zakidam. 
Kad ovako pogledam, ti si s razlogom bila buntovnica. Kako ono reče, luda bila i ostala. Zato se ti ovako dobro suprostavljas i provociraš Bondarenkovu. Stekla si životnu školu. Hahaha

UTC sam ja uspjela izdržati zloću dok se njih pet nisu pretvorile da svaka svakoj iza leđa radi i još Duygu dobila na važnosti. 
Toliko zloće, ljubomore, dokonluka, zavisti, podmetanja na jednom mjestu i toliko likova i to žena mi je bilo previše. Jedina pozitivna točka dok sam gledala bio je Serhan, yani Firatov lik. Sad ne znam ni što je s njim.

Nikako, ali ama bas nikako ne mogu pretpostaviti što će biti u idućoj epizodi.

Meni bi bilo čudno da Ferhat ne odreagira na nekoga. 

Općenito mi je ružno ako kaže da je dijete problem, a kamoli išta vise. 
Po ovom pitanju su mi sve nade potonule pa očekujem svašta. Bojim se da sam već razočarana. 

Od Ferhata mene ništa ne iznenađuje, ali me zanima zašto se ona vratila i na koji se način vratila. Eto, to me zanima. Što je bilo od njenih velikih rijeci? 
Moguće da ju je on odvukao kad je saznao za dijete. Tipa, kad rodiš možeš što hoćeš, ali dok nosiš moje dijete bit ćeš u kući. Gotova stvar. 
Aman. Već se bojim na što će ovo izaći. 

Ništa ja ne mogu povezati to sa seta. Samo mi se ne sviđa što su ga zatvorili... Haha

Eto, ja se isto nadam noćnim scenama. Ali zasad nastavljaju s dnevnim. Danas počinju u 8 i pocinju nova tri lika, ako sam shvatila stilističine poruke u pričama. 

Ja mislim da je to crveno auto iz serije, ali nisam sigurna čije će biti. Je li Hakanovo ili nekog drugog lika. 

Ja tu seriju onda ne bih gledala. 
Ne bih ni ja ovu našu gledala da ne glumi Caga. Nekako ne vjerujem da bi me privukla. Ali napalim?!
 Iako je za njega dobro da se razvija u svim tipovima serija. 

Ne znam, ali vidim da ove dvije preuzimaju oblačenje. Tako da ne znam ima li kakvu ulogu Ilknur. I što je ona radila i kacila se u O3. 

Moguće da je to što kažeš. Netko će iskusniji u vožnji od nje odraditi scenu. Ona vozi samo kad je pravac. 

Meni se fragi uopće ne sviđa. Tj. jako mi se sviđa  fragi kao fragi, ali ne s obzirom na zadnju epizodu. Sad kad ne znam što je dovelo do ovog Necdetovog govora, mi zvuci kao šamar meni, a ne Ferhatu. Jer Ferhat u prošloj nije napravio ništa loše. Za mene. Ovo bi se onda trebalo odnositi na ponašanje Ferhata u novoj epizodi, a bojim se što je napravio kad bi Necdet ovako reagirao. Zbilja se bojim. Napravio je veliko sranje i zato mi se ne sviđa fragi. 
Ono što mi je drago da će biti Ferhatove epizoda. I da je ovako sladak. 


.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptySat Mar 17, 2018 8:36 am

Danas smo ovdje. 

Ove ruševine i lokalitet kao da mi je odnekud poznat, ali ne znam otkuda.  Nadam se da će netko drugi ili turski fanovi biti produktivniji. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 409_AA12_B-4_B9_B-4_F1_F-8038-_C47_D7_ADFA644

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 28_E3_D1_A2-6524-4_A79-8_F16-3_CAFD9_B78370

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 16_A97_EEA-4893-495_B-8_DE4-2006_A15_DB423

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 2872_F010-_F576-4645-85_D3-_CFB05359_A762
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptySat Mar 17, 2018 8:59 am

Ako koga zanima Ilknurin intervju i kome je sve stilist, buyrum. 

http://www.esquire.com.tr/stil-moda/2018/03/17/jonlerin-stili-ilknur-serefe-emanet

Govori o počecima, što koji od glumaca voli nositi, o svom radu...
Caga voli udobnu odjeću, nije opterećen markama. Kožne jakne i još nekakve su obavezne. 


Saro, ako nisi znala, ti i Ilknur ste generacija. S tim da je njoj za tjedan dana rođendan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptySat Mar 17, 2018 9:13 am

Ovaj što sam ga već spominjala bio je i jučer na setu. Can ga je postavljao, a bome evo ga i danas. 
Da on nije Hizir aga? Iako on meni i nije bas tako star. 
https://www.instagram.com/muharrembayrak


Daj, je li ovo mjesto neko gdje su se sastajali u Icerdeu? Ubi me što mi je poznato, ali ne znam otkuda. Počela sam zaboravljati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 EmptySat Mar 17, 2018 9:29 am

Hahahah Saro. 
Evo Ilknur s Canovom Elif. 
Pogledaj joj priču. Na istom su mjestu, yani...
I upratila ju je.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: