Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 1:41 pm

Birsen bolje da cuti vise po pitanju Netflixa, samoj sebi kvari kredibilitet.
Ali cim ovoliko insistira za Leylu, trebalo bi da bude istina.

Ovi ce da objave sve scene iz svih uglova i polozaja u slikama, veceras necemo morati ni da gledamo. Ionako nema vise od dve, tri AsFer scene, ne moramo da vidimo sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 1:44 pm

I ja kažem.

Meni je glupo da su objavili sve slike Asfera. Sad kad na kraju od njih bude sve skupa deset minuta. Bit ću totalno razočarana.

Ne znam kako ću večeras sve ispratiti ako bude proslava rođendana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 2:42 pm

A valjda nece biti deset minuta.
Ono sto znamo su dve scene u bolnici, u sobi i pored kamina.
Ali prvi deo epizode ce biti dosadan, to je sve akcija.
Drugi pretpostavljam hotel i Yeterino hapsenje.

Ne znam kako ces sve to da stignes. A mozda i nece biti rodjendana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 2:44 pm

Stvarno ovaj Ibro voli sebe. Ima i što voljeti. Hahaha

Evo kako snimaju scene pucanjave.
https://instagram.com/p/BfqU50Jh77c/

Još je i lajkao i komentirao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 2:46 pm

Stvarno ne znam koga ću zakinuti. Pratit ću možebitni rođendan do jedanaest/ponoć, a onda se prebaciti na Ferhata.
Ako mi i omakne, lako ja ponovno sve pretrazim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 2:56 pm

Hoćemo li glasovati?

http://www.gazetemag.com/sizce-bu-sezon-ekranlarda-en-basarili-erkek-oyuncu-kim/

Nema Cage, mogu i objektivno ovoga puta. Hahha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 3:05 pm

Da, pa to da voli sebe je jasno po pozama na slikama, ne samo po lajkanju. Uvek je imao stav ja sam frajer. Ali nije uobrazen, bar ne bih rekla po odnosu sa fanovima.

Sta je komentarisao?

Taj snimak sam malopre videla.

Ispostavilo se da ono da su Fatiha stavili u utorak nije tacna informacija.

Ja cu oko ponoci poceti, umorna sam, moram prvo da odspavam kad dodjem s posla. Kad je serija dok odgledam, dok prokomentarisem, ostane mi malo vremena za spavanje.

Ja glasala jos pre neki dan.
Za koga ces objektivno da glasas?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 3:15 pm

Da. Dobro si rekla. Vidi se i pozama. I po tome koliko se voli slikavati. I kad je u magazinu neko slikavanje isto. Uživa.
Pa kad je frajer, može mu se.
Šalim se ja, uopće nije uobražen, a nije da ne bi mogao biti. Samo je svjestan svoje jebozivnosti.

Evo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 F0_C0_F8_C9-450_C-4_C72-_A963-894002831369

To sam sad vidjela da Tokyo naveliko komentira dane pa sam posumnjala da nešto ne štima. A i Ranini je nešto pisala.
Je, sad najbolje da ga opet uvale nama.

Dobro, onda ćemo otprilike skupa početi gledati. Taman ja uspijem ispratiti što se događa u Umutovom carstvu. A nisam ni odgledala još prošlu s prijevodom. Nikako mi se ne da.

A jesi.
A što misliš? Za Arasa tabii.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 3:40 pm

Samouverenost dodaje na izgledu. Kad je covek zadovoljan sobom zraci.

Aha, tamam. Mozda je covek lajkao video zbog Abidina. lol!

Kenan i ponedeljak vise.... ako toliko veruju u seriju neka stave u sredu. Kanal D je stvarno spao na niske grane ako su u stanju da sve poremete zbog jedne serije.
Ne mogu danas da se nerviram oko toga, danas hocu da gledam seriju.

A nije bilo nista toliko vazno da ti treba prevod.

Canim, tvoja objektivnost sa Ibrom je odavno prestala da bude objektivna. lol! Ali ipak mislim da je objektivno da se glasa za njega. smeh

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 3:52 pm

Jos dve slike. Mogli su odmah i epizodu da daju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 5:44 pm

Dobro si rekla za samouvjerenost. Ali ima onih koji su samouvjereni, a ne stoji im. Samo su smiješni.

Je, je. Imaš pravo. To je on zbog Abidina.

Oni s tim Fatihom toliko izvode da me ne bi uopće čudilo da mu sve podrede, a na kraju se razočaraju. Meni to toliko guranje Fatiha ide na živce, a Kenan mi nije mrzak. Ako vjeruju u seriju, onda neka ne izvode nego neka joj odrede dan i ciao.
Ma neću se ni ja nervirati. Briga me. Neka rade što hoće.

Pa i nije. Jedino mi je i bio zanimljiv prvi dio epizode. Niti mi se gleda ponovno Cuneytov show niti mi se nervira što video svako malo stane. Ali isto ću pokušati odgledati ako bude sreće. Malo kao priprema za epizodu.

Ah, što da kažem. Znam da s Ibrom više nisam toliko objektivna. Što da radin? Da svejedno subjektivno objektivno glasujem... Nisam ja kriva što se moje subjektivno poklapa s objektivnim.

Pretjerali su sa slikama.
Ok, jučer sam rekla da ih je samo 4 malo, ali sad sve iste slike, poze i slično je glupo. Na račun slika, očekujem njih dvoje barem sat vremena.

Jesi li vidjela Ilknurinu haljinu? Evo joj je čak i Basak komentirala. Stavila zvjezdice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 5:58 pm

Da ovo nije ono imanje s početka. Ona vikendica/hotel gdje ju je odveo.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 6:01 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 6:03 pm

Menadžerice, trebala si mene tamo ubaciti. Ovo nikad neće završiti. Svaki dan novo ime. Snimati neće nikad početi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 8:58 pm

Abidin ima lijepe ruke.

U ovoj epizodi ili je imalo toliko logičkih grešaka ili sam ja dvaput prespavala dio epizode.
Kako im se iz plana izgubila Asli? Kako je Namik saznao gdje treba odnijeti pare? Tko je njega kontaktirao? Kako su odjednom policajci saznali gdje je skladište, a koji sat prije nisu imali ni ideje kamo su otišli? Kako Asli smije šetkati u akciju? I kako tako loše vode računa kad je tko vozio koje auto?
Gledam i manje mi jasno nego prvi put kad sam gledala.

I sad još nešto. Kako to da Asli se nije zabrinula kad su otmičari pucali na auto koje ih je pratilo? Zar nije pomislila da bi to mogao biti Ferhat? Koja bi druga budala pratila otmičara?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 11:28 pm

Ipak projekt u pitanju.

https://instagram.com/p/BfrRb1YFQ8F/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 11:31 pm

Ne da nemam potrebu pratit, nego nema ni traga ni glasa o rođendanu. Ništa od toga, sad sam pogledala. Mogu komodno početi odmah epizodu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 11:35 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 26, 2018 11:40 pm

Jesi li ti ono govorila da ne vidiš Cagu u komedijama? Meni ovaj Cem i njegov humor i nije nešto, ali što da se radi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 27, 2018 12:12 am

Pocinjem da gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 27, 2018 2:26 am

Ja sam upravo odgledala. Pola epizode mi je bilo dosadno, nabacano... ali pred kraj su ne suze stigle.

Jako sam loše razumjela dijaloge. Jedino sam Ferhata razumjela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 27, 2018 2:40 am

Ovaj klaun je žena i to bi mogla biti sestra. Ama neka psiho.

Ayhan je prijavila Yeter. To sam pretpostavila kad je počela saznavati za Yeter.

Dilsiz mi je bio odličan. Abidin isto.

Mislila sam da će mi druge stvari više privući pažnju, ali Yeter mi je odnijela epizodu. Koja glumica!

Asli pola toga što je govorila nisam slušala pa tako ni razumjela, skoro ništa, dok je Ferhat nije uzeo u naručje s ben varim. Aman kako ga volim. Divan je. Ibro se baš uživio.

Idil bi sad opet mogla biti opasna. Abidin bi mogao Cuneyta srediti...

I da ne zaboravim, kad je Ferhat otjerao na finjaka Cuneyta iz bolnice. Ima moj naklon.

Ostala mi je epizoda u znaku Yeter i Ferhata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 27, 2018 2:56 am

Odgledala sam. Nesto me je zezao internet, par puta je odlazio na nekoliko minuta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 27, 2018 3:02 am

Meni je danas radilo odlično. Jedino mi je pri početku znalo ponoviti sekundu, dvije scene.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 27, 2018 3:13 am

Aj mi objasni kako nikome od počinje nije bilo čudno što je Ferhat kod ubijenog otmičara.

Što će Yigit sad?

Ako zaspim, odgovaram kasnije.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: