Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptySun Feb 25, 2018 9:15 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptySun Feb 25, 2018 9:36 pm

Nemam pojma što sad rade u Alacatiju. Cem Yilmaz je tamo, Baris, Gupse, ona Seda. Je li to promocija Cemovog filma ili nastup? Nebitno.
Caga je očito tamo. Mjesto se zove The Stay. A njemu su brada i brkovi skraćeni.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptySun Feb 25, 2018 10:04 pm

Ako Ibro uči tekst, onda opet Ferhat ne zatvara usta.
https://instagram.com/p/Bfn9cv9HkQc/

A bune lis se sada, i dalje?
https://instagram.com/p/BfoV3nnHXNh/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptySun Feb 25, 2018 10:24 pm

Mislim da se svi na Twitteru pitaju što je sinoć radio tamo Caga. Jer kao, on ne ide bilo gdje. Zašto baš gdje je Cem bio? Ima li kakve veze s novim projektom... ne znam što li se sve pitaju.

Ja sam vidjela da je tamo bio i ovaj lik.
https://www.instagram.com/ismailpolatt S njim su dobri još od onog snimanja u Monte Carlu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptySun Feb 25, 2018 10:40 pm

Odavde su preuzeli sliku.

https://instagram.com/p/BfmH33ABqZk/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:07 am

Bilo mi je čudno, na prvu, zašto Cem predstavlja svoj film sada kad je premijera bila već prije.

Ali radilo se o Vikendu filma, odnosno filmskom vikendu na kojem su predstavljena dva filma i prikazana.
https://instagram.com/p/BfP8S4IBLSW/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:13 am

Aman. Ako nisi vidjela, pogledaj što je ovoj curi Ibro rekao. Aman Ibro!

https://instagram.com/p/BfotWbVHk--/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:13 am

Znaci, to si istrazila. Da tebe nema ja bih bila potpuno neobavestena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:14 am

Vala plasim se i da pogledam sta je Ibro rekao i uradio. lol! Nadam se da nije povod za skandal.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:16 am

Kad je Caga u pitanju, sve istražujem.

A Ibro je rekao tako nešto lijepo. Sad ne znam kako će ove bisere skontati. Aman. Kad me vodiš Ibri?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:20 am

Znala sam da je ovih dana rođendan Umutu. Nisam bila sigurna sto posto, ali po svemu sudeći je danas, kad su već od ponoći počeli Tubini fanovi čestitati. Gledala sam noćas slavi li se igdje i nisam našla ništa. Moglo bi onda večeras biti slavlja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:24 am

Kaže Gecce da je pretekao Kivo Kenana.

Misle na brojke u vezi filma koliko sam shvatila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:42 am

Za Cagu sam i rekla da bih bila neobavestena. Ja sam pre sve istrazivala, visila uhodama po profilima, tumacila njihove sifrovane prepiske, sada si me toliko razmazila da direktno dolazim ovde, znam da si ti saznala sve sto treba.

Ya sus, sus, odmah mi padne na pamet "gel buraya gel" iz fragmana. Allahim sana geliyorum.

Hahahaha, kad god hoces, canim. Ja se inace stalno vidjam sa njim pa mogu uvek da ti ugovorim vidjanje. lol!

Ova ga prati od pete godine? WTF? Kakve su ovo nove generacije, ja sa pet godina nisam znala gde sam, ova se zalepila za Ibru. lol!

Usput, ona Meltem sto si pitala za nju je Ibrina menadzerka.

Znaci veceras La Boom.
Kada se otvara Set?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:46 am

Meni Kenanov film nesto nije privukao paznju. Pocela sam da gledam jedno vece, odgledala sam nekih pola sata i zaspala sam. Posle nisam nastavila.

Seckinov film sam odgledala skoro do kraja, ostalo mi je jos nekih dvadesetak minuta. Film je lep, ali Seckin kao da nije on. Covek koji ima najlepsi pogled na svetu i ima hemiju i sa drvetom, sa Tuvanom nema hemiju, cak nema ni taj pogled. Ni gluma mu nije na onom nivou na kom je inace. A u Tuvanu nikako ne mogu da se uzivim. Jako je lepa, ali je isto toliko i hladna. Bolje joj stoji uloga neke zlobnice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 8:59 am

S ako nisi pratila kod uhoda, onda da ti kažem da su iskopali i video Seyme Subasi. Navodno je i ona bila tamo. I imala je jedan video u pričama u kojem igraju tavlu. Pogledala sam tu priču.
Eto da čuješ i vidiš.

https://mobile.twitter.com/serraslr/status/967861957402550274?s=12
Ne znam pratiš li ovu, ali i još je bilo nekih koji su skinuli video i postavili.

Ja sam istražila sve što se ticalo Cage, pogledala sva videa koja su bila dostupna u pričama prije nego li je isteklo 24 sata.
Uglavnom, to ti je to. Fanove muči što je Caga tamo radio.

Aaaaaa ali zamisli kako joj je rekao. Aaaaaa Ibro. I još ako je šaputao. Hahahhaha
Ma samo kratko mi ugovori. I ja ću ga ovako pitati kao ova cura. Pa makar od srama propala hahaha. Znam ja da ti stalno visiš kod njega, zato tebi i kažem.

Koliko godina ima lad ga prati od pete?

Aha. Znaci to mu je menadžerica. Znaci zato je on s njom onako plesao. Valjda je to ona bila.
Je li smijem nešto reci? Hahah Ibro ima dobar vrat.

Set već radi, ali mislim da nije bilo svečanog otvaranja. A prije mjesec dana je Umut najavio da je danas nešto u Setu. Bak.
https://instagram.com/p/Beae22FAxPt/
Tako da su možda večeras i tamo. Iako oni počnu na jednom mjestu, zavrse tko zna gdje.

Ja nisam ni jedan odgledala. Mislila sam. Kenanov sam čekala prijevod, a Seckinov sam mislila odgledati ako nije pretužan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 9:40 am

Evo Ibro lajka svojim fan stranicama slike, a Umut rođendanske čestitke Tubinih fanova.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 9:43 am

Hahaha, ti treba jos jednu emisiju da pocnes da vodis. Vesti sa Instagrama. lol!

Ibro bi mogao da opali AsFer selfi umesto sto lajka.

Naletela sam sad na ovo na YT.
https://youtu.be/G3_MrIYtA_0
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 9:48 am

Hahaaha

E, hoće on tokom dana to. Čekaj malo. Možda mu i jave da postavi.

Dobar je video. Pretpostavljam koji su ti dijelovi najbolji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 9:55 am

Ovu uhodu ne pratim, a i nisam se nesto puno motala po tw danas.
Hvala.

Evet, fanove uvek muci nesto sto ne treba. Mada, stvarno, otkud on tamo? Nisam primetila da je nesto povezan sa ovima koji su bili.

Eto vidis, pojma nisam imala da se to otvorilo. Znaci da je mozda danas proslava rodjendana i svecano otvaranje.

To i kazem, mogu da zamislim kako je rekao.
Hahaha, ti bi ko ona sa aerodroma iz Trabzona sto nije mogla da se odvoji kad ga je zagrlila.

Jebi ga, ne da Mihre da stalno visim. Ne znam da li da pocnem da je hejtujem. smeh

Koliko moze da ima godina ako ga prati od pete, nekih petnaestak. Ayip vala, moze otac da joj bude a ona tu gel gel, grljenje falan. lol!

Hahahahaha i ti imas cudne fetise, voznja, vrat... Ama, evet, ima.

Ne znam kako se zavrsava film, ali najverovatnije nesrecno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 9:57 am

Mislis ovi delovi gde je go? lol!

Ne znam, meni se taj film bas svidja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 9:59 am

Sad dam videla sta je lajkao. Tip je ustvari zesci narcis, konstantno lajka sebe. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 10:00 am

Ali je i AsFer fan, i to stalno lajka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 10:08 am

Ajde onda da ti nađem drugi link. Ima ih, samo mi se nije dalo tražiti, a ne mogu te uputiti na Seyminu priču jer je nema vise.

https://mobile.twitter.com/cufcesu/status/968030258476781568?s=12

Nemam pojma što je radio tamo. Stvarno. Možda se samo malo išao opustiti i zabaviti kad je taj vikend toliko ljudi bilo dole, a možda je i imao neke planove s ovima. Fanovima sinoc nije bilo jasno, ne znam jesu li došli do kojeg pametnog rjesenja.
Pojma nemam. Prije bih rekla da se radilo o ugodnom vikendu.

Ja sam shvatila to kao da je Umut otkupio to mjesto i malo ga preuredio, a radi već neko vrijeme jer su ga već i posjetili neki Unutovu prijatelji. Ali otvaranja kao otvaranja, nije bilo.

Aha. Tako nekako. Promislim kako prosaputa to.
Pa vidiš da čovjek nema problema s grljenje i da svih poziva u zagrljaj ako se želiš grliti s njim. Što bih se odvajala? Hahah

Ama koja je cadi ta Mihre. Mrzi je.

A života ti, još će proglasiti Ibri pedofilom što grli mlađe fanice. Jer kako su krenule po njemu...

Gdje se sjetila sad auta hahahah, ali da. Jesi vidjela kako ga Caga vozi s dlanom.
Pa ima. Ja sam to primijetila.

Samo reci da ti nije najbolji dio sve oko šminkanja i torza evo sve ću ti povjerovati. Haha

Rekoh ti ja. On voli i sebe i fanove i montaže i Asfer. Samo tuče lajkove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 10:45 am

Inače. Caga stvarno voli košarku kad nosi ovo.

sc30
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 EmptyMon Feb 26, 2018 1:23 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: