Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 4:39 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 14095953_1233124553386412_726965918283607489_n

Stas je imao udes.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 5:29 pm

Ajme, jel dobro?
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 5:47 pm

To se desilo u Gruziji dok je ucestvovao u Plesu sa zvezdama.Tek sad se otkrilo da je imao nesrecu i ova slika koju sam postavila je danas izasla.Od sinoc se nije znalo da li se nesreca dogodila sad ili se dogodila ranije i nastala je panika.On je tad prosao bez povreda,a i sad je dobro,ali haos je nastao jer se nije znalo kad se nesreca dogodila.Sad je Bogu hvala sve u redu i nadam se da vise nikad nece doziveti ovakvu nesrecu. moli se moli se moli se moli se moli se
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 5:53 pm

Saro, juh, Caga noć... Mogla si javiti pa bih s tobom... Maloprije sam slušala par riječi što je rekao na instagramu Kivine žene. Jao... Koji on moćan glas ima...
Nemoj mi ništa govoriti. Ja gledam tri serije i sve su mi zanimljive, ali jedino Cagino pratim od slika sa seta do tko je što rekao i napisao. Ove ostale samo pogledam fragije i nastavak. Caginu seriju samo spojlam... Za fragi sam sve lokacije prethodno vidjela, znala sam da će trčati...

E pa vidiš, zato sam ja i htjela da se vratiš da s tobom mogu to komentirati.

A nisi sve nabrojala. Malo si i preskočila... Nema Hollyss sada. Jedino ako i nju nagovormo da se vrati Cagi.



Za Stanka mislim da je ovo nešto sa seta. Jer koliko vidim, stoji pored auta.
Tako da svakako mislim da je s njim sve u redu. Ako je stvarno prometna, neka mu je brz oporavak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 6:15 pm

Totalno sam spontano počela da gledam, pustila sam samo tu scenu i onda nisam mogla više da se odlepim. Gledala Femir scene od 46. pa nadalje i Yamira od njenog odlaska iz Altinkoya, odnosno od onog dana što su proveli zajedno kada ga je ostavila u hotelu. Stigla sam do veridbe, onda sam se razmišljala da li da nastavim do svadbe, ali je već počelo da svanjava.

Videla sam i ja taj snimak sa ribicama, ceo dan postavljaju po tviteru, totalna euforija vlada među njegovim i Kivinim fanovima zbog njihovog druženja. Ima fenomenalan glas, doduše šta pa ima loše, čovek je savršen.

Pa to, nisam sad toliko zainteresovana da jurim slike sa seta i analiziram toliko šta će biti u sledećoj epizodi.

Ne mogu sve ni da popamtim, znam samo da je trčala s teme na temu i takmičila se sa onim Hazalom ko će više da ga pljuje.
Možda se Hollyss vrati kad počne serija, ako je zainteresuje.


Ljudi, gde nam je Cansu već dva dana?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 6:25 pm

Bome si odvalila puno. Svaka čast.

A oni oduševljeni ribicama.

Pamtim ja što je pisano.
A vidim da mu se polako vraćaju oni koju su ga prestali pratiti, pa eto.



Ne znam. Nema je otkako je nastala prepiska ima par dana. Čisto sumnjam da je propustila ovu nesreću.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 6:37 pm

Ne znam sta je sa Adminkom.Na vk je aktivna,ali imala je blagi nervni slom kad je saznala za nesrecu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 6:43 pm

Mislim da ću večeras da nastavim Yamira scene do kraja.

Haha, Poncha sve pamti, uvrede na Cagin račun se ne zaboravljaju.

Koje tri serije ti pratiš?


Sparks, reci joj da joj se ovde pišu neopravdani izostanci!
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 6:52 pm

Ne smem nista da joj pisem dok se ne vrati u normalu.Bas je ova Stasova nesreca uzrujala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 7:10 pm

Ajde gledaj ti onda Yamira scene do kraja. Ja ću isto nešto sad upaliti...

Hm, je li ti to mene testiraš. Pa hajde da sam znam i kad su bile i na kojoj temi. Ali pamtiš i ti dobro.

Gledam YS i Bodrum masali. A počela sam i Ruzgarin kalbi. Ne gledam nijednu kad ide nego naknadno kad uhvatim vremena.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 7:45 pm

Ne testiram te, salim se. Ma znam gde su sta pisali, ali najbolje je sto su se meni pravdali preko ppa da to sve rade kako bi iznervirali one sa kojima smo bile u ratu. Posle kad je poceo Medcezir postalo je jasno ko je sta pisao sa kojim namerama.

Bodrum masali i meni izgleda dobro po fragmanima, cak san mislila i da je gledam, ali shvatila sam da bi mi bilo previse.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 7:58 pm

Poncha ::

Bodrum masali. A počela sam i Ruzgarin kalbi.


Ja sam tri puta gledala prvu epizodu Bodrum masali.Previse radnje za prvu epizodu. dosadno
Ruzgarin kalbi je najbolja serija koju trenutno gledam.Jeste da su samo dve epizode izasle,ali ja sam odusevljena. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 8:19 pm

Znam. Ma ti si s njima i ratove vodila. Ma kakvo nerviranje drugih, jedno je nerviranje na temi pisanjem o Emiru, a drugo je na Caginoj temi o njemu. Uf, gdje me podsjeti.

I da, sad kad si me navukla, krenula sam sa scenama Yamire...

Ti gledaš još par serija, tako da i pretpostavljam da bi ti bilo puno još nešto počinjati. Ne znam ni kako ću ja ovo stizati... Kad uspijem...
Bodrum masali je meni zanimljiva, nije radnja u Istanbulu, bogata djeca odjednom postaju siromašna. Kao što Sparks kaže, puno radnje ima u jednoj epizodi, prepuna radnje i sve se odvija brzo. Mislim, koliko ja razumijem. Nema mi previše iritantnih likova i puno je novih glumaca, samo mi ih je dvoje poznato. Tako da mi je i to prednost. Mladi, nije im nešto vrhunska gluma, ali nisu ni loši. Ovaj jedan mi je isti Aras. Ali simpatični su mi, baš mi djeluju složni.

Ruzgarin kalbi je zasad u Foci. Radnja interesantna, glumci uvjerljivi, simpatični. Znam samo Buraka iz MC-a. Ovdje je očajan, a on mi je u glumačkoj postavi možda i najlošiji.
Zasad su mi odlični, jedino imam zamjerku na to što im je glazba preglasna. Teško je i čuti što govore pa ne mogu ni razumjeti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 8:44 pm

Ma i pisanje o Emiru je imalo granicu kada smo u pitanju mi koji smo namerno pisali. Svi smo pobegli sa teme kad je ona pocela beeomucno da ga pljuje. To na njegovoj temi nije bilo nista u odnosu na ono sto je pisano na offu. Mislim nisam sad ja zaludjena toliko da svako mora da voli Cagu, ali ne volim ni ja Mehmeta Akifa pa nikad nisam ni usla na njegovu temu, a ne da ga pljujem.
Sad ako i ona i ja budemo pisale na Icerdeu ima da leti perje.
Ma mogu da misle o Emiru sta hoce, on je meni car u svakom smislu. Sad sam se opet zagrejala za njega kad sam gledala scene. Iako je Caga vidno bolji sto se glume tice u MCu, mene opet sve vuce ka Emiru. Valjda me uhvatila nostalgija.
Svidelo mi se sto je jedna devojka napisala na Icerdeu da Caga glumi kao da ne glumi.

Videla sam u fragmanu da su dosli u Bodrum da vode neki mali hotel.
A za Ruzgarin kalbi ne znam nista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 8:57 pm

Ma ja o Emiru uvijek sve najbolje.
Čitala sam ja i off temu o AFK-u, ali ne uvijek i pisala, tek kasnije. Što se mene tiče, nitko ga ne treba voljeti. Meni dovoljno da ga voli netko s kim mogu komentirati, niti ga ja trebam braniti uvijek, ali kad ga netko namjerno pljuje, onda želim. Jedno je nekoga ne voljeti, a drugo je ići po formu i blatiti ga.

Ja sam te lijepo pitala vraćaš li se tamo.

Car, kralj, princ.

Ja sam uvjerena da je ta žena koja je napisala da Caga glumi kao da ne glumi kmf. Sjećaš se nje valjda? Stil pisanja isti.


Je, došli su s tom idejom, ali ga sada žele prodati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 9:16 pm

Vala njegov fan je biti lako, nemam šta da ga branim, sam sebe odbrani time što je u svakom projektu uspešniji nego u prethodnom. S obzirom da to ne može da postigne samo lepotom, kvaliteti su očigledni. On je glup, ali zarađuje milione, a ovi intelektualci mogu samo da ga pljuju po forumu.

Što da se ne vratim, ako mi se bude vraćalo, za takve uvek imam odgovor.

Ova je to napisala u pozitivnom smislu. Sećam se kmf, jedino ako nije otvorila novi profil sa nove IP adrese.

Gledam i ja Yamiru, stigla sam do večeri kane.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 9:27 pm

Je li ti to hoćeš reći da je glup što je glumio u MC-u? Misliš li na iste komentare? Koliko sam ja to puta objašnjavala.

E svaka ti čast.

Znam da je u pozitivnom smislu, sve je u pozitvnom smislu napisala. Ali ja sam uvjerena da je to kmf s novim profilom.


Gledaj, ja sam na prvoj sezonu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 9:42 pm

Da, na te komentare mislim. Jesi, znam da si objašnjavala, čak mislim da smo to komentarisale i preko ppa. Pa samo glup čovek može da glumi u tako glupoj i detinjastoj seriji koja je završena posle 77. epizoda, a ne posle 10. Još mi je u glavi komentar da je scena iz luna parka prekopirana iz AFK samo je u MCu bila detinjasta. Ne znam koliko scena u luna parku može da bude ozbiljna osim ako se ne jure da se poubijaju kao u Ezelu.

Ne znam, nije mi kmf pala na pamet, videćemo ako bude malo više pisala.

Možda i ja posle pređem na prvu sezonu, ako ne pobegnem kod Emira.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 9:48 pm

A vjerojatno i jesmo. I dalje smatraju MC promašajem.

Ja evo opet okrenula jednu epizodu i gledam nevjerojatnu transfomaciju.
Nemoj pobjeći kod Emira, nećeš leći do zore.



Meni jest. Em stil pisanja, em što se žena stvarno razumije u Istanbul (svaka joj čast na tome), em sadržaj koji piše.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 9:58 pm

Sigurna sam da i Kerem Catay deli njihovo mišljenje.

Istina, večeras moram da legnem ranije, sutra radim.

U pravu si, zaboravila sam to njeno poznavanje Istanbula.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 10:01 pm

Naravno da dijeli njihovo mišljenje. Slabo nije prodao seriju u puste zemlje i nije dobro prošao u Turskoj.

Zato i kažem.

Evo pišu da je izgleda i Halilova serija isti dan. Bit će veselo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 10:06 pm

Ma bankrotirao čovek načisto.

Jel će Halitova serija biti na kanalu D? Tačno, i njima je ponedeljak prazan. Pa to će biti haos, tu niko neće imati rejting. Bilo bi dobro da bar Halita prebace na četvrtak, pošto im je ostalo upražnjeno mesto od Kurtlar Vadisi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 10:09 pm

Ne znam na kojem će kanalu, ovo sam sad pročitala.
Bit će gadna borba za rejting ako bude ponedjeljkom i jedno i drugo. Ne znam kako dišu one babe i žene koje donose gledanost.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 10:14 pm

Na kanalu D je, sad sam proverila na turskom forumu. I onni nagađaju da li će ići ponedeljkom ili četvrtkom. Nije još ništa zvanično objavljeno. Naša prednost je to što će naša serija početi ranije. Bilo bi dobro da počne i pre Paramparca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 EmptySun Aug 28, 2016 10:17 pm

E ne znam kad će Paramparca. Trebalo bi i to istražiti.

E tako, prati ti Turke.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: