Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 1:12 pm

Ovo za scenaristu za Hanim Koylu sam rekla da je pisao Cansu & Kenan film, ne Icerde. Učinilo mi se da si me pogrešno razumela.

Pošto ne čitam previše vaše postove o Rusima, ne znam koju partnerku volite, koju ne. Takođe mislim da je Caga bio najbolji sa Hazal, ali neki ljudi sve gledaju preko AFK i sebe sprečavaju da uživaju u drugim njegovim ostvarenjima. A to prenose i na forum. Meni su bile ok i Serenay i Leyla, Hande ne baš. Ali nemoguće je da jedan glumac sa svakom partnerkom ima hemiju koja ih kao par svrstava u televizijsku istoriju. To je imao sa Hazal i proći će dosta vremena da se to ponovi.

U Turskoj su pozitivni komentari za fragman, ne znam šta su drugo očekivali ljudi od prvog fragmana koji traje minut i po. Mislim da su nas lepo uveli u priču i prikazali nam šta će biti okosnica radnje. Poenta je da i oni koji ne koriste internet za informisanje o serijama i nemaju pojma šta će biti radnja budu upućeni u to šta će gledati. U svakom slučaju, prema mom mišljenju vrlo kvalitetno odrađeno u svakom smislu.

I to je tačno, Cetin je i dosta star za tu ulogu. Po godinama može Cagi da bude deda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 1:48 pm

Nije važno koju partnerku volim, koju ne, važno je da nisam kao FEmirovci.

Jel' si ti odgledala njihov film?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 1:50 pm

Nisam, pocela sam, ali sam zaspala posle 15 minuta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 1:51 pm

Ako si zaspala posle 15 minuta, mogu misliti koliko ti je zanimljiv. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 1:53 pm

Ma to nema veze s tim, nego je bilo kasno i spavalo mi se. Ja sve filmove gledam pred spavanje, pa ih gledam po nedelju dana jer uvek zaspim. A inače ne mogu da zaspim ako nešto ne gledam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 1:55 pm

A, ja obrnuto, kad god Stasa gledam pred spavanje posle ne mogu da zaspim. smeh

I da, evo ga klip.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:00 pm

Klip je prelep. stidljivko <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:03 pm

Dobar je klip. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:26 pm

Kivinu i Tubinu seriju će pisati Ece. Na kraju je opet dobila Kivu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:31 pm

smeh Moram da priznam da bi mi u suprotnom falila u novoj sezoni. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:36 pm

I ja sam se pitala kako to da je nema.

Onda ce serija sigurno biti obrada. Nadajmo se da ce uspeti bez Melek da napise nesto tipa AiM ili KG. Aj radi jednu seriju pa ce joj biti lakse.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:37 pm

A, šta je beše radila pored MC-a u to vreme? mislilac

Nešto tipa AiM nema šanse sama da uspe, ali već KG je moguće.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:39 pm

Radila je Kurta i potpuno je upropastila seriju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:41 pm

A, pa to znam da je radila, nego nikako nisam povezala da je išlo u isto vreme kad i MC. Zato što sam ja MC počela da pratim tek od druge sezone.

Kako ti pristaješ na diskusiju sa mnom samo kad su Turci u pitanju. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:46 pm

Celu prvu sezonu je radila obe serije. Mada se u Kurtu ni sa Melek koja je sa njom pisala prvih sest epizoda nije proslavila. Serija je od prve bila ubitacno dosadna.

Pa sta da diskutujem o Rusima kad nista nemam pojma. A i zainteresovana sam za njih kao i za kvantnu fiziku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 2:50 pm

Saro, oprosti. Krivo sam shvatila, u pravu si. Vjerojatno od brzine čitanja, a i meni je sve sad u Icerdeu.
Za sve ostalo se apsolutno slažem, tako da ne trebam ni ponavljati dodatno. Na hr forumu su takvi komentari, a za Turke znam da su oduševljeni, ali te koje pratim opet su Cagini fanovi, pa sam zato rekla. Zato i volim kad ti tako napišeš.

Adminko, znam što sam čitala i za većinu ovih nabrojanih mi je jasno. Ne treba mi ponavljati kao da ne znam. Ali isto tako znam da neke glumice, bolje ili lošije, vam nisu drage. A i znam da neke ocijenite preko slike. I to je poveznica koju sam ja rekla, ne da ste kao Femirovci. Uostalom, ima i Femirovaca koji uprate sve ostale Cagine projekte i s veseljem ih dočekuju. Neki od njih još su i prevodili na engleski.
Uglavnom, ne namjeravam duljiti. Ja jedno, vi ste priču okrenuli na drugu stranu...

I da, Cagin privatni život je njegova stvar. Neka je on sretan. Osoba koju on voli meni ne treba biti draga.
Ako si zaboravila, cijela prva sezona je prošla u pisanju da su Serenay i Cagatay par, pa ne vidim da sam baš pljuvala Serenay. Jest da mi Mira nije bila draga, ali meni je ionako u svakoj seriji Caga najbitniji.

Možda bi bilo najbolje da i ja preskačem Ruse.




Saro, za Ece znam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 3:17 pm

Pa i ja sam Cagin fan i sigurno da mi se nešto sviđa zato što je njegov projekat, pa možda zato i više hvalim. Čitala sam komentare na turskom forumu, isto su pozitivni, nekima se jedino ne sviđa kako je fragman snimljen, tehnički deo, ali velikoj većini se sviđa ideja i Caga i Aras.

Ovo o privatnom životu isto mislim. Ako je njemu dobra, meni je svejedno. Mene prvenstveno interesuje njegov rad.

Ja sam jedva odgledala 4 epizode Kurta i tu sam stala. A mislim da je u toj seriji sve bilo odlično odrađeno osim scenarija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptyFri Aug 26, 2016 11:15 pm

Devojke, jeste žive? Nisam navikla da budem ovde sama.

Poncha, pogledala sam sve epizode YSa, Dobre, su, brzo su mi prošle, skoro da uopšte nema praznog hoda.
Kad sam videla fragman za ovu poslednju mislila sam da će me svi nervirati, a najviše Cansu i Mert, međutim brzo su sve rešili. E sad, ako se ubrzo otkriju sve tajne, ne znam na temelju čega će da nastave dalje, odnosno ne znam kako će da zadrže gledaoce kad počne sezona.
Prema fragmanu, Mert i Cansu bi trebalo da se nađu, možda Mert sazna za Cansu pa budu zajedno krili od Kerema i Ece. Najviše mi je žao Ece, ona jadna ništa ne zna, a biće najviše povređena kad sazna da su je svi lagali.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptySat Aug 27, 2016 11:00 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 VTINtNUx7Sc Nova slika na instagramu. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 BZkdssVFY38 stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 8zoeAmnwFbQ <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptySat Aug 27, 2016 6:14 pm

Saro, meni je serija isto tako zanimljiva. I isto mislim što i ti.
Gledala sam fragi i pokušavala posložiti po odjeći. Teško je bez sažetka i slika. Nekako mislim da je onaj dio kad mu Bedia govori odmah nakon što se Mert vrati iz Olive. A da je ono kad je Mert u crnom kasnije.

Je li možda Uluc uvijek dobije ponedjeljak? Osvanuo je na twitteru netko tko od jutros daje poprilične informacije iznutra. Uglavnom, kaže da danas nema snimanja, Caga je na malim praznicima, ne dolazi par dana na snimanje (što je točno jer je jučer tagiran u Bozburnu), ima slobodno, prvo nastavak se snima do 7.9. I ono što svih najviše zanima, starta se 19.9.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptySat Aug 27, 2016 6:15 pm

I dalje mi nije jasno koga igra Cetin.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptySat Aug 27, 2016 8:42 pm

Ni ja ne mogu da posložim kada će šta biti, ali mislim da će se Mert i Cansu naći, možda na kraju epizode. Videćemo kad izađe ozet, trebalo bi da možemo iz njega da zaključimo. Nisam do sada pročitala ni jedan ozet za tu seriju, pa ne znam kako pišu i koliko otvoreno.

Videla sam da je neko sve to danas napisao, ali ne verujem ni u šta pre zvanične objave ili dok ne napiše neki pouzdan izvor.
Mada je logično da bude ponedeljak, utorkom i četvrtkom Show ima serije sa solidnim rejtingom, a sredom i petkom Ay yapim ima serije na drugim kanalima. Vikendom nema šanse, jer se ni jedna njihova serija ne prikazuje vikendom. Ponedeljak je težak dan, ima dve drame i jedna komedija i sve tri imaju dobar rejting. Nama bi najviše odgovarao petak iz više razloga. Ljudi su navikli na Cagu petkom, nije toliko jak dan, nema nekih serija sa ogromnim rejtingom, a i Cagini fanovi koji su školarci petkom uveče su slobodni.
Onda Kivina serija ostaje za utorak. To je Staru jedini prazan dan.

Cetin igra ulogu Jacka Nicholsona, to je sigurno. Danas sam pročitala neki tekst na nekom portalu.

Sarp i Umut su braća, ali Umut biva otet u detinjstvu. Prodavao je maramice na ulici, kasnije mu je pomogla Melek da se izvuče iz toga i upisuje policijsku akademiju. Na istoj akademiji je i Sarp, u sukobu su ne znajući da su braća. Sarp živi u siromašnom naselju sa majkom koja vodi mali restoran domaće kuhinje. Njegova majka je odgajila Eylem koja je izgubila roditelje u saobraćajnoj nesreči, tako da su Sarp i Eylem kao brat i sestra. Eylem je novinarka. Njihov otac je preuzeo na sebe ubistva i sva krivićna dela mafijaškog bosa Celala (Cetina) i odlazi u zatvor dok su Sarp i Umut bili mali. Sarpov profesor, načelnik odeljenja za organizovani kriminal Yusuf (Mustafa Ugurlu) otkriva prljavu prošlost Sarpovog oca i krivi ga da je ušao u policiju kao krtica. Sarp saznaje da će biti izbačen sa akademije, poteže pištolj na profesora i odlazi u zatvor. Advokatica Melek je angažovana da ga izvuče iz zatvora. Kada sazna da je advokaticu poslao čovek koji joj je kao otac, Celal, isti čovek koji je njegovog oca poslao u zatvor, Sarp je otera. Međutim, ostavio je jak utisak na Melek.
Sarpov odlazak u zatvor stavlja njegovog brata u prvi plan. Postaje miljenik načelnika Yusufa. Tokom operacije, Umut/Mete se zbližava sa Eylem.

Sarp izlazi iz zatvora i postaje najpoverljivija osoba ljudi sa one strane zakona.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptySun Aug 28, 2016 12:09 pm

Nisam ih ni ja čitala, znaš da tebe čekam za prijevode ozeta. Nekako, za ove ostale serije i nisam nekako pretjerano vezana za sve ostale sadržaje nego isključivo seriju ko seriju. Slike nekad i ne pogledam. S obzirom da Star tv isto stavlja ozete onda se ne bi trebali puno razlikovati od onih iz MC-a.

Ma ni ja to ne uzimam za stvarno, ali isto kao i ti, kad sam složila kad koja serija ide nekako najlogičnije jest da to bude ponedjeljak, ali je konkurencija poprilično jaka.
Meni bi najviše odgovarao petak, ja sam kao i školarci.
I ja računam da za Kivu je utorak.


Zato ti i kažem. Kad sam odmah čitala taj opis, još kad su ga stavili, mi je bilo nejasno, ali kako su onda razni pisali da Cetin igra oca (a i sad još mogu takvo što pronaći, pogotovo na našim fan stranicama) nisam ni vodila računa što je točno. Zato sam i čekala tebe da to prevedeš kako spada. Znaš kome najviše vjerujem, iako je i Mina na hr-u isto tako prevela.
U svakom slučaju, star mi je glumac za tu ulogu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptySun Aug 28, 2016 2:39 pm

Nocas sam do pet imala Caga night. Mislim, nisam provela noc sa Cagom lol!, nazalost. Pala mi je na pamet scena iz AFK iz 46. epozode, razgovor Emira i Ferihe, pa sam isla to da pogledam i onda sam nastavila da gledam Femir scene i onda sam presla na Yamiru. Jedva sam sebe naterala da u pet ugasim i odem na spavanje.

Poncha, ja sam to prvi put juce procitala. Kako sam bila na moru i posle imala obaveze, tek juce sam malo detaljnije istrazivala.
Jedva cekam da pocne serija, fali mi iscekivanje fragmana, ozeta, slika sa seta, gledanje epizoda uzivo i komentarisanje. Sve ove serije sto gledam mi se svidjaju, ali nisam tako euforicna da pratim sva desavanja.

Istina, Cetin je dosta star za ulogu, a njegova gluma mi uopste nije prikladna za to.

Vidim da se i Lenka oglasila na Icerde temi. Pa ta zena je Cagomrzac i vidim da i tamo polako hvata zalet za pljuvanje. Za neupucene, prvo je zestoko pljuvala Emira, pa joj je Caga bio napuseni narkoman i glupan, posle je pljuvala po Medceziru dok Hollyss i ja nismo uletele na off. I sve vreme ga zove Ćato, to mi posebno ide na zivce.

Sto se tice YSa, izaci ce ozet verovatno dva dana pred epizodu, pa cu prevesti.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 EmptySun Aug 28, 2016 4:37 pm

Saraaaa84 ::


pa joj je Caga bio napuseni narkoman i glupan,

o Boze o Boze o Boze o Boze o Boze
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: