Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 8:53 pm

Super, hvala ti. Meni je ovo vrh.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Giphy

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 8:54 pm

Tvoj brat je uvek ovde, unutra.

U: Neprijatelji se dele u dve grupe. Oni koji bi bili projatelji da smo se sreli pod drugim okolnostima i oni koji bi uvek bili neprijatelji. Onaj tip Sarp je u drugoj.

M: Sta ti zamišljaš ko si ti?

S: Niko. Veliko ništa koje nema šta da izgubi.

S: Ja nisam ničiji čovek, ovde sam da bih bio policajac. Policajac!

Jesi li i ti novinar?

U: Ne, ja sam policajac.


Samo nikako da cujem šta Cetin kaže na kraju, istražiću pa ću naknadno da napišem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 8:59 pm

Super, hvala ti!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 9:06 pm

Fragman je vrh i serija će biti vrh, sada sam još više sigurna. Kvalitet se vidi u svakoj sekundi, što kvalitet produkcije i režije, što glume.
Čak se ni za rejting više toliko ne brinem, ovo bi trebalo da razvali.

Inače u onoj kratkoj Sarp&Melek sceni sevaju varnice samo tako.

Za Cagu pretpostavljam da više ne treba ni da napominjem da je razvalio. Tuga, bes, razočarenje, bol... vrh vrhova. Ne znam da li je bolja mimika ili toniranje glasa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 9:09 pm

Meni je ovo toliko dobro da nemam ništa pametno za reći. Sve se slažem i potpisujem ti.

Svaka im čast za ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 9:29 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Giphy

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 9:46 pm

Super mi je ta scena.

Nego, nisu prikazali Rizu u fragmanu, sad sam se njega setila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 9:49 pm

Svaka čast, ja njega nisam uopće skužila da nema.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 9:51 pm

Sad kad sam po stoti put pogledala fragman, shvatila sam da ga nema.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 9:52 pm

Ne znam koliko sam puta pogledala. Ovi fragi me je bacio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:04 pm

A ova Cansu nije s nama ni prokomentarisala fragman, a hoće da mi svaki dan komentarišemo Stanka. Nema više komentarisanja Stanka sa mnom. durica
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:06 pm

Je, samo je napisala nešto kratko. I sad gleda film sa Stankom...

A ja još gledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:16 pm

Samo neka ona gleda.

Ja čitam komentare po tw i u čijem god komentaru naletim na fragman ja ga ponovo pogledam.

I da, mislim da je Cetin ipak rekao evlat-dete, na kraju.


Последњи изменио Saraaaa84 дана Sat Sep 03, 2016 10:19 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:17 pm

Je, evo to svi već i prevode.

Ok, ja sam toliko puta pogledala, svaki put uočim neki detaljčić. A opet ništa od Cage ne vidim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:20 pm

Ja sam već posle drugog puta prestala da gledam sve osim njega. Uz svo dužno poštovanje ostalim glumcima, on i jeste centralna ličnost fragmana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:24 pm

Mislim stvarno. Svi su mi dobri i uvjerljivi. Ali, ne vidim ništa drugo. Nakon ne znam ni ja kojeg gledanja sam skužila da i drugi govore nešto.

Umut bi mi mogao biti naporan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:35 pm

Pa dobro, i fragman je urađen tako da on bude u prvom planu zbog reklame. Ionako ceo twitter samo njega komentariše.

Svakako da će biti naporan, koje su šanse da nam ne bude naporan Sarpov neprijatelj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:42 pm

Ma kad je on glavna zvijezda. Rasturio je!

Ma nama je uvijek naporan svatko tko je protiv njega. Ne mislim ništa loše protiv Arasa.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:43 pm

I saznala sam adresu one kuće. Ja rekla kmf da mislim da je na Uskudaru, kako je netko napisao i ona je našla adresu. Rastura po Istanbulu! Ima slika kuće.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:45 pm

Ne, pa nije protiv Arasa, lik mu je takav, šta da radimo.

Poncha, ti si nam već pripremila teren za Istanbul.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:46 pm

Evo me, nisam ni mislila da ne prokomentarišem. Saro, nemaš prava da se ljutiš, ti na mom mestu ne bi ni gledala fragman. lol!

Odmah da kažem da mi se Caga mnogo više dopada obrijan. I najbolja scena u fragmanu (glumački) po meni je njegov momenat kad mu majka kaže da mu je brat uvek u srcu.

Saraaaa84 ::
Fragman je vrh i serija će biti vrh, sada sam još više sigurna. Kvalitet se vidi u svakoj sekundi, što kvalitet produkcije i režije, što glume.
Čak se ni za rejting više toliko ne brinem, ovo bi trebalo da razvali.

Inače u onoj kratkoj Sarp&Melek sceni sevaju varnice samo tako.

Potpisujem prvi pasos.

Što se drugog tiče - očekivala sam da će biti dobar par, ali onakvu hemiju ne. Bukvalno sevaju varnice, ono je fenomenalno. :cereeeeek:

Slažem se da će Umut biti naporan, i u originalu je užasno iritantan lik, ali meni ovde Aras vadi stvari, da ga igra neki drugi glumac, verovatno očima ne bih mogla da ga gledam.

Ja sam u prvom gledanju primetila da nema Rize. Izgleda igra nešto sporedno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:47 pm

Aha. Ja zasad od par lokacije sa snimanja znam sve. Onaj kolodvor, policijsku akademiju, Umut ev yemekleri i kuću.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:48 pm

Poncha ::
Ma nama je uvijek naporan svatko tko je protiv njega.

Ovo mi je poznato. Zato ću ja Umuta zvati Mačak. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:57 pm

Zašto sad niko ne odgovara? durica

I zašto me niko nije obavestio da je Sara pisala na hr-forumu, kad sam rekla da ću se kad i ona priključiti? durica

Kakav smo mi to tim? durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 EmptySat Sep 03, 2016 10:57 pm

Meni je uvek bolji sa bradom.
Ta scena kad plače je odlična. Inače mi je Kivo bez konkurencije glumac koji najlepše plače, ali niko ne može da me rastuži kao Caga i Beren.

Nisam ni ja očekivala takve varnice od prve. Prokleta bio RRA, ko zna kakve bismo scene gledali da nije tih kazni.

Koliko god volela Arasa, vrlo verovatno da posle određenog vremena neću moći očima da gledam Umuta, iako ću se istovremeno verovatno diviti njegovoj glumi.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: