Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptySun Aug 28, 2016 10:27 pm

Istražila sam, nije još objavljen datum početka, piše u septembru.
Za Kirgin Cicekler piše isto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptySun Aug 28, 2016 10:54 pm

Super.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 12:48 am

Ja odgledah Yamana i odoh na spavanje dok me Emir nije pozvao. lol!

Nego, povedena našom večerašnjom diskusijom, ušla sam sad na Caginu temu da vidim šta se piše, pošto nisam bila tamo bar godinu, dve. facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm Čovek ispade gej i to organizuje gej orgije sa sve oženjenim Enginom. A ima ponekih komentara i o drogi. rolleyes Mislim da je to i on zaboravio, samo forumaši nisu.


Последњи изменио Saraaaa84 дана Mon Aug 29, 2016 12:59 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 9:45 am

Nemoj Saro da ti Caga pokvari Kivu. Vidiš kako su svi uživljeni u ribice.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 1:11 pm

U pravu si, ima Kivo da mi skrene s pravog puta zbog njega. Nego, cesto su zajedno u poslednje vreme, da se nisu zaljubili. mislilac
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 2:21 pm

Jesi li već pročitala opis za Kivinu seriju?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 3:13 pm

Nisam. Odnosno jesam nesto, ali ne znam koliko je istina, ako jeste serija je ista Asi.
Jel izaslo negde? Ako jeste daj link.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 4:53 pm

Saraaaa84 ::



Sparks, reci joj da joj se ovde pišu neopravdani izostanci!

Danas sam joj napisala.Smirila se malo posle svega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 5:19 pm

Ma isto to što si ti čitala.

http://www.ucankus.com/detay/248740/ucankustan-al-haberi-kivanc-tatlitug-ile-tuba-buyukustunun-yeni-dizileri-cesur-ve-guzelin

Ja Asi nisam gledala tako da ne znam čemu je isto i je li ovo točno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 5:21 pm

Dobro, slatka je ovo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 14063738_664809130348170_12717492312595739_n

Nisu ni cijene nešto pretjerano velike tamo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 6:42 pm

To sam i ja pročitala.

Radnja Asi je to isto. Bogati i zgodni biznismen dolazi iz Istanbula, zaljubljuje se u lepu devojku čija porodica poseduje zemlju, porodice su im neprijatelji. Zapravo je radnja totalni kliše i možda sličnost ne bi bila toliko očigledna da ne glumi Tuba. Čudi me da je Kivo uopšte pristao da glumi u takvom projektu.


Svidja mi se ovo, simpatično mesto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 6:48 pm

A valjda mu je to ipak bolje od onog Siyah Beyaza...


Je, i meni je simpatično. Lokacija se i već prije spominjala, ali danas sam pogledala i kako izgleda. Čini mi se kako su za potrebe snimanja samo promijenili naziv.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 6:57 pm

Ni Siyah Beyaz mi baš nije zvučalo savršeno, ali ovo mi baš liči na neku letnju seriju za glumce koji su prvi put u glavnoj ulozi.
Caga je dobio nazanimljiviju priču ove godine od Ay yapimovih serija.
Ali čitam juče, počinje 16 novih serija. Ko će to da isprati, tu ni pet neće dočekati kraj sezone.


Verovatno da su tražili mesto koje ne trebaju mnogo da prepravljaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 7:01 pm

I meni je to priča za početnike. Ajde još nekako za Kivu, ali Tuba je već slično glumila. ne znam, možda bude baš takva hit...

Caga je dobio vrh seriju i serija se dugo sprema.

Previše je to serija.


Ma kažem, po slikama i svemu mi se čini da su samo naziv promijenili.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 7:06 pm

Možda i bude, volela bih zbog Kive, zato što mu je Kurt propao.

Da, Cagina se sprema još od početka godine, ako ne i pre toga.

Danas je ekipa serije Ask Laftan Anlamaz snimala promo za novu sezonu Show tva, ne znam da li će i naši da snimaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 7:09 pm

I ja bih voljela radi njega. Stvarno. U posljednje vrijeme mi je još draži.

Vidjela sam nešto po twitteru. Tako da pretpostavljam da će i ovi isto snimati. Možda sutra. Mislim da sve serije tako pred sezonu snime.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 7:11 pm

Mislim da znam zašto ti je još draži. kezz

Bensu je danas napisala da ima iznenađenje. E sad ne znam da li se to odnosi na njene fanove ili na nas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 7:14 pm

Neka znaš. Ali meni je Kivo uvijek bio simpa. Ipak sam najviše njegovih serija gledala ili počela gledati.

Vidjela sam je nešto stavila. Možda stavi nešto u vezi Icerdea.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 7:18 pm

Ja sam gledala sve njegove serije i filmove osim Menekse i Halil. Dobro i Kurta sam samo počela.

Bilo bi dobro, ali ne znam da li je ponovo počelo snimanje i da li se Caga uopšte vratio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyMon Aug 29, 2016 7:24 pm

Ja sam MiH čak nešto i gledala. Kurta prvu epizodu.

Engin jutros postavio neku sliku s mora... Sad zafrkava li ili stvarno, ne znam. Ali mislim da će se vratiti svakako snimanju.
Danas su djeca snimala. Okačili su slike na istagram.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyTue Aug 30, 2016 8:09 am

Danas im je praznik. Tako da...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyTue Aug 30, 2016 1:07 pm

Pa, evo me, vidim koliko sam vam falila da ste ste fino ispričale bez mene. lol! Saro, samo mi objasni kako misliš da daješ neopravdane direktorki. lol!

Poncha, mislim da me nisi razumela, kao ni ja tebe. :)

Kad god ja spomenem reč Femirovci steknem utisak da se ti osećaš prozvanom, jer i ti voliš Femir. Ali, ja nijednog trenutka tu ne mislim ni na tebe ni na Saru, čak ni na te Femirovce za koje govoriš da su prevodili na engleski. Femirovci su za mene pogrdni naziv za određenu grupu fanova (nama dobro poznatu) za koje Cagatay Ulusoy predstavlja samo uloga u AFK.
Nije čak toliko ni problem što im se nijedna druga partnerka ne sviđa, to je posledica njihove bolesne ljubavi prema AFK, problem je što oni moraju svaku narednu ulogu i seriju da toliko ispljuvaju da ti ubiju želju za gledanjem i komentarisanjem.

Zato sam se uvredila kad si mi rekla da sam ista takva, jer je razlika u tome što ja i ako pljujem određene partnerke, radim to ili zbog ljubomore (kad je recimo Irina bila u pitanju), ili zato što mi se stvarno ne dopada kako loše glumi, izgleda i sl. Jer, kao tebi Cagatay, tako je meni najbitniji Stanislav i kako ti voliš Cagu tako ja volim Stasa, samo drugačije iskazujemo te ljubavi.
Zaboravila sam na prvu sezonu MC-a i piskaranja oko njihove „veze“, svaka tebi čast kad bi mogla da gledaš u budućnosti Caginu devojku na ekranu sa njim, ja to nisam mogla i ne bih nikad. Takođe i mene najviše zanima poslovni život omiljenih glumaca, ali sa Stasom je zaista drugačije, ja ne mogu samo tako da kažem „ako je on srećan sa njom srećna sam i ja“, jer i ptice na grani znaju moje planove sa njim.
Kad sam ti pokazala sve one slike nisam to uradila da bih ti solila pamet, već da pokažem kako nisam baš takva veštica, ima i dosta partnerki koje volim. Jer, kako si nas do sad za sve čitala i pratila, više si imala prilike da upoznaš one koje mrzim.

Takođe ne moraš više da čitaš piskaranja o Rusima, niko te na to nije ni terao, ja sam ti i za sve ono dosad bila i više nego zahvalna. kisic

A, ova Sparks je baš bezobrazna, jel' se ja tako ogovaram u odsustvu? lol! Kako možeš da kažeš da nisam normalna? lol!
Mada je Sparks u pravu, onog dana sam zaista doživela blagi nervni slom, nikom ne želim tako nešto, jer mi nije bilo bolje čak ni kad su Ruskinje objavile da je saobraćajka bila 11-og juna. Ja sam tačno osećala da mi ta Gruzija iz nekog razloga ide na živce, samo kamo sreće da je to ostala Bubašvaba. placljivko
Jedino što mogu da kažem je hvala Bogu što mi je živ i zdrav, ništa bez njega. <3

I ukoliko je neko zainteresovan... Stigla dva nova klipa.



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyTue Aug 30, 2016 2:14 pm

Avatar ti je bozanstven. stidljivko :cereeeeek: Stas1
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyTue Aug 30, 2016 2:16 pm

Hvala, tvoj takođe. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Vidim i gif iz potpisa si vratila, baš kad sam ga ja promenila ovom slikom. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 EmptyTue Aug 30, 2016 2:17 pm

Ja cu jednu scenu iz tvog klipa da stavim kao gif.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: